کارت ورودبه جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته)

کارت ورودبه جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته)

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش و آموزش :زمان دریافت و برگزاری کنکورکاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته)اعلام شد:

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله توجه کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) سال ۱۳۹۳ و آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۳۹۳ که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در سایت این سازمان اقدام نموده¬اند میرساند:‌ آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) در صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۵/۲۳ در ۵۴ شهرستان و آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای در صبح روز جمعه مورخ ۹۳/۵/۲۴ در ۱۶۸ شهرستان برگزار می‌شود.

 نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون :

برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از روز دوشنبه ۹۳/۵/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد تا شرکت کنندگان در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت درآزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

اطلاعیه این سازمان درخصوص شهرستانهای محل برگزاری آزمون و همچنین نام و آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص کارت از روز سه شنبه ۹۳/۵/۱۴ در سایت اطلاع رسانی این سازمان و همچنین نشریه پیک سنجش مورخ ۹۳/۵/۲۰ درج خواهد شد.

درخاتمه اضافه می نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سازمان سنجش همه روزه بجز روزهای تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات میباشد. لذا داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز فقط با شماره تلفنهای ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ بطور مستقیم (واحد پاسخگویی غیرحضوری آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) و آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۳) با روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل و یا با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org درمیان بگذارند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.