وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران,در دانشکده اطلاعات دانشجو می پذیرد

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران,در دانشكده اطلاعات دانشجو مي پذيرد

به گزارش “سایت خبری ،تحلیلی کانی نتkaninet” به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران:

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۶/۱۱/۱۱، بدین‌وسیله توجه داوطلبانی را که اسامی آنها به عنوان پذیرفتهشدگان نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی نیمه‌متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام شده است، به موارد ذیل جلب می‌نماید:

۱- کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند. در صورتی که زمان خاصی از سوی دانشگاهها و موسسات برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد، می‌بایست با همراه داشتن مدارک به شرح ذیل در یکی از روزهای سه‌شنبه ۹۶/۱۱/۱۷ و یا چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

۲- پذیرفته شدگان رشته نیمه‌متمرکز کاردانی علوم انتظامی (کد ۲۷۱۶۴) دانشگاه علوم انتظامی امین برای ثبت‌نام براساس حروف الفبا در روزهای دوشنبه ۹۶/۱۱/۱۶ (الف-ب-پ-ت-ج-چ-ح-خ)، سه شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۷ (د-ذ-ر-ز-س-ش-ص-ض-ط-ظ-ع) و چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۸ (غ-ف-ق-ک-گ-ل-م-ن-و-ه-ی) با در دست داشتن مدارک مندرج در بند الف این اطلاعیه به دانشگاه مربوط مراجعه نمایند.

۳- اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نخواهد شد. با پذیرفته‌شدگان برای انجام مراحل ثبت‌نام توسط دانشگاه مذکور هماهنگی لازم بعمل خواهد آمد. 

۴- در رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز تربیت مروج سیاسی و مربیگری عقیدتی (کدهای ۲۷۱۱۷ و ۲۷۱۶۵) مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه- قم، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی مکانیک (کدهای ۲۷۵۳۱، ۲۷۵۳۲ و ۲۷۵۳۳)  دوره‌های مشترک دانشگاه تهران و کاردانی تکنولوژی رادیولوژی دهان، فک و صورت (کد ۲۷۰۴۲) دانشگاه علوم پزشکی همدان بدلیل عدم ارسال نتایج مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش داوطلبان از سوی موسسات مذکور، هیچ داوطلبی به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نخواهد شد. داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانند با ارگانها ویا دانشگاههای ذیربط تماس حاصل نمایند.

۵- در رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز کاردانی بهداشت عمومی (کد ۲۷۰۳۴) دانشگاه علوم پزشکی لارستان و کاردانی فوریتهای پزشکی (کد ۲۷۵۲۹) دانشگاه علوم پزشکی دزفول بدلیل اینکه هیچ داوطلبی در مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش از سوی موسسات مذکور مورد تائید قرار نگرفته است، هیچ داوطلبی به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نخواهد شد.

۶- آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر قبولی در رشته های تحصیلی مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت در ردیف پذیرفته شدگان رشته نیمه‌متمرکز آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶، نیز قرار گرفته‌اند، می‌بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن  رشته به تحصیل بپردازند. بدیهی است ثبت‌‌نام این دسته از پذیرفته شدگان در یک کدرشته قبولی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

الف- مدارکی که پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

۱- کلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرک) باشند و با در نظر داشتن ضوابط تاریخ اخذ مدرک تحصیلی که قبلاً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) به اطلاع رسیده برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

۲- اصل و تصویر مدرک دیپلم و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای کلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا  نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن که بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصیلی در آن مشخص باشد.

۳- اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکدههای فنی و حرفهای برای پذیرفتهشدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی (حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان که بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یک برگ تصویر آن.

۴- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری تصویر از این مدارک.

۵- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).

۶- معرفی نامه رسمی از ستاد مشترک‌ سپاه ‌پاسداران‌ انقلاب ‌اسلامی‌ و یا وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هر یک از رؤسای ارگان‌های مذکور.

۷- آن دسته از داوطلبان شاهد و ایثارگر که با سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح پذیرفته شده‌اند در زمان ‌ثبت‌نام، ملزم به ارائه فرم ‌و یا مدرکی ‌در رابطه‌ با‌ تایید سهمیه ثبت‌نامی ‌خویش‌ نمی‌باشند. ‌چنانچه ‌سهمیه‌ پذیرفته‌شده‌ای حسب مورد از سوی‌ ‌بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح ‌مورد تایید قرار نگیرد از تحصیل وی ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳۵ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ مشخص کند (برای برادران).

۹- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان.

۱۰- با توجه به بخشنامه ۲۲۱۴۴۶/۴۶۰ مورخ ۹۱/۱۰/۱۸ ریاست‌ محترم‌ مرکز سنجش آموزش ‌و پرورش کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تکمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

۱۱- ارائه اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال‌های ۱۳۸۵ به بعد که امتحانات آنان به صورت کتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد.

۱۲- اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی ‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یک ‌از سال‌های ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۶ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.

ب- تذکرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

۱- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشته های تحصیلی نیمه‌متمرکز اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان رشته متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ (مرحله اعلام اسامی شهریور ماه) باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در رشته متمرکز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده نیمه متمرکز ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند. این دسته از داوطلبان نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. همچنین برای پذیرفته‌شدگان دوره های روزانه نیمه‌متمرکز یک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولی مجاز در آزمون سراسری منظور خواهد شد.

۲- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دوره های روزانه درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، در صورت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷، با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام منحصراً در رشته‌های مربوط به دوره‌های غیرروزانه پذیرش خواهند شد.

۳- گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز تربیت بدنی و علوم ورزشی دوره های مختلف تحصیلی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی از بین داوطلبانی که در مراحل معاینه و آزمون عملی آن شرکت نموده‌اند و از سوی کمیته آزمون عملی واجد شرایط از نظر معاینه و آزمون عملی برای گزینش نهایی اعلام شده اند با در نظر داشتن نمره علمی زیر گروه رشته مذکور و نمره‌های علمی و عملی مکتسبه (رشته‌ تربیت بدنی و علوم ورزشی از بین گروه‌های آزمایشی «۱، ۲ و ۳» انجام شده و داوطلبانی که در آزمون عملی شرکت نموده ولی اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل معاینه و آزمون عملی بودند و یا در گزینش نهایی مردود علمی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان نهایی شناخته شده اند.

داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۱/۲۵ از سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان ارسال نموده و یا با شماره‌ تلفن  ۴۲۱۶۳  (پیش شماره ۰۲۱) تماس حاصل نمایند و از مراجعه حضوری خودداری گردد. ضمناً به سوالات مطرح شده و یا درخواستهای واصله بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دانشکده اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دانشجو می پذیرد:

“باسمه‌تعالی”

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی دانشکده اطلاعات:

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، برای تامین و تربیت بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود، متناسب با مبانی و ارزش‌های اسلامی، در دوره‌ی کارشناسی پیوسته، از میان داوطلبان مرد واجد شرایط، برای تحصیل در دانشکده اطلاعات دانشجو می‌پذیرد. علاقمندان می‌توانند در صورت احراز صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ی آزمون و اطلاعیه‌های بعدی ، پس از ثبت‌ نام و انتخاب رشته، و قبولی در آزمون اختصاصی دانشکده؛ آمادگی خود را برای طی مراحل گزینشی اعلام نمایند تا در صورت پذیرش نهایی، در رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات مشغول به تحصیل شده و از مزایای دانشجویی و استخدام در وزارت اطلاعات نیز بهره‌مند گردند.

همچنین داوطلبان می‌بایست:

۱ – نسبت به انتخاب بنداعلام علاقه‌مندی به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات مندرج در فرم تقاضانامه‌ی اینترنتی “ثبت‌نام آزمون سراسری سال۱۳۹۵، اقدام نمایند.

۲ – پس از اعلام نتایج اولیه‌ی آزمون سراسری، کد رشته‌های تحصیلی دانشکده‌ی اطلاعات را قبل از اولویت بیستم، در فرم انتخاب رشته‌ی اینترنتی درج نمایند.

شرایط و ضوابط عمومی پذیرش دانشجو در دانشکده وزارت اطلاعات:

۱-   تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۲-   تدین به دین مبین اسلام.

۳-   اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.

۴-   اعتقاد والتزام عملی به قانون اساسی ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

۵-   عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی.

۶-   نداشتن سوء پیشینه کیفری.

۷-   برخورداری از سلامت و توانایی روانی و جسمی به تشخیص مراجع پزشکی وزارت اطلاعات.

شرایط اختصاصی:

۱-   داشتن گواهینامه پایان دوره پیش‌دانشگاهی.

۲-   حداقل معدل دیپلم برای داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی نمره ۱۵ می‌باشد.

۳-   داوطلبان نباید در استخدام و متعهد به سازمان یا وزارت خانه‌ای باشند.

۴-   حداکثر سن برای داوطلبان ۲۳ سال تمام (متولدین ۱/۷/۱۳۷۱ به بعد) می‌باشد.

۵-   احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات.

امتیازات و تسهیلات:

۶-   دانشجویان دانشکده اطلاعات پس از اتمام تحصیل و در صورت احراز صلاحیت‌های علمی و گزینشی ، به استخدام وزارت اطلاعات در خواهند آمد.

۷-   فارغ التحصیلان دانشکده اطلاعات، پس از اتمام تعهد خدمتی،کارت معافیت از خدمت سربازی دریافت خواهند نمود.

۸-   دانشجویان در طول دوره تحصیل، از کمک هزینه تحصیلی و سایر امتیازات برخوردار خواهند بود.

۹-   به دانشجویان مجرد واجد شرایط، خوابگاه دانشجویی تعلق خواهد گرفت.

۱۰-تحصیل در دانشکده اطلاعات بصورت تمام وقت و با بهره‌گیری از امکانات آموزشی و کمک آموزشی پیشرفته و مناسب می‌باشد.

۱۱-دانشجویان مقطع کارشناسی در طول مدت تحصیل، یکی از زبان‌های زنده دنیا را فرا گرفته و در امور فوق برنامه نیز شرکت داده خواهند شد.

۱۲-   انصراف از تحصیل،پس از گزینش نهایی و اشتغال، خسارت مالی ناشی از گزینش و تحصیل را در پی خواهد داشت.

۱۳-به دانشجویان پس از فارغ التحصیلی و انجام تعهدات، گواهی‌نامه کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می‌گردد.

توضیحات ضروری :

الف)داوطلبان گرامی توجه نمایند اعلام علاقمندی به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشکده اطلاعات، به منزله ثبت‌نام قطعی نبوده و متقاضیان می بایست علاوه بر علامت گذاری این بند، کد رشته‌های تحصیلی دانشکده مزبور را قبل از اولویت بیستم خود در فرم انتخاب رشته اینترنتی، درج نمایند.

ب) مشخصات و اطلاعات مربوط به ثبت نام و شرکت داوطلبان در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات،به صورت محرمانه نزد سازمان سنجش آموزش کشور محفوظ بوده و فقط در اختیار دانشکده اطلاعات قرار خواهد گرفت.

اگر چه همراهی و همکاری مردم با سیستم اطلاعاتی و امنیتی از دیر باز مشاهده می گردد اما به شکل نوین ( ایجاد جایگاه مشخص و معرفی آن به شکل آشکار ) برمی گردد به تشکیل سرویسهای بزرگ امنیتی در غرب و مشخصا کشورهای مدعی دموکراسی چنانچه امروز سیستم امنیتی این کشورهای از طریق وسائل ارتباطی از جمله سایت اینترنتی با شهروندان به صورت مستمر در ارتباط می باشند ( ضمیمه یک بولتن جستاری بر نحوه تعامل سرویس های اطلاعاتی خارجی با مردم )

تاریخچه :

تاریخچه ستاد خبری در ایران:

الف : تاریخچه ستاد خبری قبل از انقلاب

همچنان که در مقدمه عنوان شد جمع آوری اخبار و اطلاعات مردمی در راستای منافع حاکمین از ابتدا تشکیل حکومتها مطرح بوده در ایران اداره برید از زمان قدیم معمول بوده و برای نخستین مرتبه معاویه آن را در میان مسلمانان رایج ساخت و این اقدام بنا به پیشنهاد مامورین وی در عراق و مشاورین او در شام انجام پذیرفت از وظایف مهم اداره برید این بود که اخبار محرمانه خلیفه را به ماموین عالی رتبه می رساند و از وضع آنها خبر می آورد و در باره اوضاع مالی ، لشکری و کشوری و غیره گزارش های مرتب به خلیفه می داد (تاریخ تمدن اسلام جرجی زیدان ) اگر چه در دوره های اولیه اسلامی مردم بی واسطه با حکام ملاقات و مسائل خود را مطرح می کردند اما از زمان معاویه دیگر ارتباط قطع و طبیعی بود ارتباط مردم از طروق واسطه شکل می گرفت مطالعه دوره های بعد نیز در ایران نشانی از رابطه مردم با سیستم امنیتی به شکل امروز دیده نمی شود مگر در اواخر سالهای ۵۷ ( اسناد باقی مانده از ساواک ) که به دلیل روبرو شدن ساواک با خلا اطلاعات برای مبارزه با انقلابیون ستاد خبری را در ساواک ایجاد و با اعلام شماره ۱۲۰ ستاد خبری شکل گرفته (ضمیمه ۲)

ب: تاریخچه ستاد خبری بعد از انقلاب

تاریخچه ستاد خبری در بعد از انقلاب اسلامی می توان به سه دور ه کاملا مجزا تقسیم نمود .

دوره اول از سال ۵۸ لغایت ۶۸ تقریبا پایان جنگ و رحلت حضرت امام

مشخصه این دوره همکاری مردم به صورت خودجوش با الهام از سخن حضرت امام در رابطه با اینکه همه مردم باید اطلاعات باشند (اطلاعات ۳۶ میلیونی ) بود و تلاش برای تحقق این فرموده امام که حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است در این مقطع ستادهای خبری در انفعال کامل در مقابل این اقبال عمومی بود و چون شی بود که با سیل مردم حرکت می نمود ، بدیهی است مرور تاریخ گذشته و رمز موفقیت مقابله با حوادث و رخدادهای امنیتی و حتی انتظامی و غیره از کودتا گرفته تا حرکات گروهگی و آشوب های خیابانی اختلاات اقتصادی حرکات ستون پنجم برای جنگ روانی و… همه و همه با همراهی مردم خنثی گردید و به جرات می توان گفت هیچ رخداد امنیتی کشف نگردید مگر آنکه سرنخ ابتدائی این توطه ها توسط مردم به مسئولین می رسید و به حتم و یقین بدون همکاری مردم مقابله با این همه توطئه امکان پذیر نمی شد.

ویژگی این دوره:

۱= عدم ضرورت برنامه ریزی برای جلب و جذب مشارکت مردمی

۲= حضور گسترده و مستمر مردم به صورت یکطرفه برای همکاری

۳= غالب بودن تفکرات ارزشی و معنوی برای همکاری ( انجام تکلیف )

۴= حجم بالای اخبار و گزارشات مردمی هم به لحاظ کیفیت و هم از نظرکمیت

۵= همکاری مستمر و بدون واهمه حتی بعد از ارسال گزارش

حجم بسیار بالائی از گزارشات با نام و نشان از سوی گزارش دهنده ارسال می شد و نوعا آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اعلام میکردند

۶= عدم چشمداشت مادی برای همکاری

خاطرات زیادی است که اگر برای کاری بزرگ ندرتا هدیه ای از سوی تشکیلات برای گزارش دهنده تهیه می شد از پذیرش آن ابا می کردند

۷= خارج از حب و بغض بودن درصد بالائی از گزارشات ارسالی

۸= امید بسیار بالای مردم برای رسیدگی به گزارشات ارسالی از سوی مسئولین

۹= آرمانی دیدن ستاد خبری برای حل همه مشکلات کشور

۱۰= امکانات بسیار اندک ستاد خبری (به لحاظ بودجه ،‌فضا ،‌امکانات ، نیرو و…)

دوره دوم از سال ۶۹ لغایت ۷۶ دوران سازندگی و توجه اساسی به مبانی و بازسازی اقتصادی (دولت رفاه )

در این دوره با توجه به شرائط پیش آمده اجتماعی ایجاد روحیه متفاوت با دوران جنگ بر خلاف دوره اول انقلاب ، تعامل مردمی با ستاد خبری دچار دستخوش و نو ساناتی گردید و دید گاهها نیز در درون تشکیلات به سمت کار های تخصصی ، کیسی و موردی حرکت کرد و حتی مسئولین مستقیم ستاد خبری در وزارت در جلسات ، علنی به این مسئله اذعان می داشتند که داشتن یک منبع ورزیده بهتر از سرمایه گذاری بر روی ستاد خبری است ( سطح جایگاه و توجه به عناوین شغلی و ساختار سازمانی ستاد خبری در این دوران نشان دهنده این طرز تفکر می باشد) اگر چه اسم ستاد خبری هیچگاه در ساختار سازمانی حذف نگردید و به عنوان موضوعی که در کل کشور نیز متناظر داشت وجود داشت.

ویزگی دوران دوم:

= حضور مردمی نسبت به دوره گذشته کمرنگتر گردید و به دلیل بی توجه ای خطری نیز احساس نشد.

= تفکرات غیر ارزشی نسبت به تفکرات ارزشی برای همکاری پیشی گرفت .

= حجم ارسال اخبار هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی گاهش یافت .

= همکاری مردم با سیستم اطلاعاتی با نوعی نگرانی و ترس از عواقب توام گردید .

= حجم بالائی از گزارشات ارسالی بدون نام و نشان ارسال می گردید.

= حجم همکاریها برای کاریابی یا منفعتهای اقتصادی و … بیشتر گردید .

= انگیزه های ماجرا جویانه و انتقامجویانه در ارسال گزارشات بیشتر شد.

= از امید مردم برای رسیدگی به گزارشات کاسته شد .

= دیدگاه آرمانی به ستاد خبری برای حل مشکلات تا حدودی کاهش یافت که البته از زاویه دیگر نکته مثبت می باشد .

امکانات ستاد خبری به لحاظ نیرو و دیگر امکانات اگر نگوییم از گذشته بدتر شد خوشبینانه و با اغماض باید گفت مثل گذشته باقی ماند.

دوره سوم از سال۷۷   تاکنون:

در این دوره با توجه به تحولات اجتماعی مسئله انتخابات ، بحران قتلهای زنجیره ای در وزارت ، در گیرهای جناحی و حزبی ،‌ بحران دانشگاه و …. و همچنین تغییر ماهیت تهدیدات امنیتی از مباحث عملیاتی و سخت به مسائل فرهنگی و حوزه های اجتماعی موجب گردید تا به طبع تحولات جامعه در وزارت نیز دیدگاههای جدیدی برای جلب و جذب مشارکت مردمی مد نظر قرار گیرد از مشخصه های این دوران توجه به مسائل علمی ، تلاش برای قانونمند نمودن امور ، تسهیل روشها ،‌ استانداردنمودن شیو ه ها و… برای تعامل با مردم بود و در این راستا بکارگیری از ابزار تبلیغات در همه زمینه هها ساخت فیلم ، وله ،‌چاپ بروشر ، استفاده از تابلوهای ثابت و دیجتالی ،‌اقلام تبلیغعی در تیراز بالا، تبلیغ بر روی اتوبوسهای شرکت واحد ، بکارگیری تجعیزات رایانه ای و برنامه های پوچ گیر ضبط صدا   و.. مد نظر قرار گرفت که فقط بودجه تبلیغی دو سال اخیر   چندین برابر همه بودجه های مصرف شده در دوره گذشته می باشد .

ویژگی دوران سوم :

 = ادامه کاستیهای مطرح شده در دوره های گذشته به ویژه در خصوص کاهش حضور مردمی نسبت به دو دوره گذشته

= احسا س خطر از ناحیه عدم اطلاع از خواست مردم و کف جامعه که منجر به توجه بیشتر برای جلب و جذب مشارکت مردمی به صورت علمی شد

= شروع کارهای علمی ( برگزاری جلسات با دانشکده ، صاحبنظران و کارشناسان مرتبط با مباحث ستاد خبری ،‌ تدوین موضعات برای تحقیق و پزوهش و تدوین دو پایان نامه و ارائه دهها طرحو برنامه

= کاهش دیدگاه آرمانی به ستاد خبری برای حل مشکلات که البته از زاویه دیگر ( واقع بینی مردم ) نکته مثبت تلقی می گردد .

=در این دوره اگر چه توجه به امکانات ستاد خبری به لحاظ نیرو و دیگر امکانات به شکل چشمگیری افزایش یافت لیکن علی رغم همه تلاشها انجام شده در ابتدا را ه هستیم و از این چشمه زلال توان مردمی با کف دست بر داشت می کنیم که خسران غیر قابل جبرانی است امید آن است این توفیق الهی ( اقبال مردم به سیستم امنیتی ) حفظ گردد که در صورت قصور هزینه های کلانی می باید برای احیاء مجدد آن هزینه نمود.

شرایط جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵

امروز اطلاعات یک علم پیشرفته است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی از میان داوطلبان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور، در رشته های زیر دانشجو می پذیرد:

۱ – مدیریت اطلاعات
۲ – حفاظت اطلاعات
۳ – مطالعات امنیتی ایران
۴ – پژوهشگری امنیت
۵ – بیو تروریسم
۶ – علوم جرم شناسی امنیتی
۷ – مهندسی مخابرات امنیتی
۸ – مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت
آموزش نظری و عملی با بهره گیری از کارگاه های تخصصی در حوزه های مختلف از جمله :
رمز نگاری، امنیت فضای مجازی، بیوتروریسم و مدیریت بحران.
غنی ترین کتابخانه تخصصی اطلاعاتی – امنیتی در منطقه.
آموزش زبانهای تخصصی تا سطح حرفه ای، برگزاری اردوهای تخصصی کارورزی اطلاعاتی.
اعطاء خوابگاه، کمک هزینه تحصیلی و تعهد استخدامی پس از فارغ التحصیلی در وزارت اطلاعات، از مزایای تحصیل در این دانشگاه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی مندرج در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ذیل مراجعه نمایند.www.sanjesh.org
دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی
* شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی وابسته به وزارت  اطلاعات برای  پذیرش دانشجو در دوره های  کارشناسی ارشد  ناپیوسته سال ۱۳۹۵:

۱ –  تدین به دین مبین اسلام.
۲ – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۳ – داشتن اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
۴ – احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات.
۵ – برخورداری از سلامت روانی و جسمی به تشخیص مراجع پزشکی وزارت اطلاعات.
۶- داوطلبان نباید در استخدام و متعهد به سازمان یا وزارتخانه‌ای باشند.
۷ – حداکثر سن برای داوطلبان  دوره های کارشناسی ارشد۲۷ سال تمام می‌باشد.
۸- پذیرفته‌شدگان این دانشگاهدر صورتی که غیبت سربازی نداشته باشند، می‌توانند با سپردن تعهد، خدمت دوران سربازی را در وزارت اطلاعات طی کنند.
۹- دانشجویان در طول دوره‌ی تحصیل، از کمک هزینه برخوردار می‌باشند و پس از فارغ‌التحصیلی، در وزارت اطلاعات استخدام خواهند شد.
۱۰- دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی برای دانشجویان مجرد واجد شرایط، خوابگاه تهیه می‌نماید.
۱۱- تحصیل در این دانشگاه  تمام وقت، به صورت شبانه روزی و با بهره‌گیری از امکانات بسیار مناسب خواهد بود.
۱۲-  دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد در طول مدت تحصیل ملزم به فراگیری یکی از زبان‌های زنده دنیا و امور فوق برنامه می‌باشند.
۱۳- در صورتی که پذیرفته‌شدگان از تحصیل انصراف دهند باید خسارت مالی ناشی از گزینش و تحصیل را پرداخت نمایند.
۱۴ – به نحو مقتضی از طریق این مرکز با کلیه داوطلبانی که با احراز شرایط و ضوابط مربوطه، مبادرت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی بنمایند ، تماس گرفته خواهد شد.
۱۵- به دانشجویان پس از  اتمام مدت تحصیل و انجام تعهدات، گواهی‌نامه فارغ التحصیلی  مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می‌گردد.
۱۶ –  در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد پذیرفته شدگان شاغل در نهادهای عضو جامعه اطلاعاتی کشور، دوره های مجزا برگزار خواهد شد.

برنامه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی برای پذیرش دانشجو در سال ۹۵

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در گفت ‌و گو با ایسنا با بیان اینکه دانشکده اطلاعات طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۶۶ به عنوان یکی از مراکز وابسته به وزارت اطلاعات تشکیل شد، افزود: این دانشکده یکی از مراکز وابسته به وزارت اطلاعات بود که باید به نهادهای امنیتی خدمات ارائه می‌کرد.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی با اشاره به تبدیل دانشکده اطلاعات به دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی اظهار کرد: در اسفندماه سال ۹۴ و پس از گذشت ۲۸ سال از فعالیت دانشکده اطلاعات به علت گسترش حجم فعالیت ‌ها و تنوع رشته‌ها، این دانشکده با مصوبه شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به دانشگاه تبدیل شد و به وزارت اطلاعات و جامعه اطلاعاتی کشور خدمات ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه رشته‌ های دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در چند سال اخیر تنوع قابل توجهی داشته است، افزود: هدف‌گیری رشته‌ هایی که در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ارائه می‌شود به سمت ترویج آموزش امنیتی برای دستگاه‌ های مختلف است. رشته‌هایی که در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ارائه می‌شود در حوزه‌ های مختلف علوم انسانی، مهندسی و علوم پایه است و شامل رشته ‌هایی مانند امنیت بین ‌الملل، امنیت نرم، امنیت اقتصادی، ضدتروریست، مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت، علوم جرم‌ شناسی امنیتی، بیوتروریسم و غیره می‌شود.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی با تاکید بر اینکه رشته‌هایی که در این دانشگاه راه ‌اندازی می‌شوند براساس نیاز وزارت اطلاعات و برآورد و ارزیابی‌های دانشگاه از نیاز کشور است، افزود: برخی از رشته‌ها براساس پیشنهادات و درخواست‌های دستگاه‌های مختلف امنیتی کشور و برخی دیگر براساس بررسی دانشگاه از نیاز کشور راه ‌اندازی می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه رشته‌هایی که در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ارائه می‌شود در دانشگاه‌های دیگر وجود ندارد، افزود: این دانشگاه هم اکنون در ۹ رشته در مقطع کارشناسی، ۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ادامه داد: برای مثال رشته “ضدتروریسم ” برای اولین بار در کشور توسط دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ارائه شد. زیرا پس از بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم که مساله تروریسم حداقل تا ۲۰ سال آینده مهم باقی خواهد ماند و در حال حاضر قدرت برخی از گروه‌ های تروریستی از قدرت برخی از دولت ‌ها بیشتر است. بنابراین ارائه این رشته مورد نیاز کشور است.

همه رشته‌ های دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ماموریت‌گرا هستند

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در ادامه با اشاره به سیاست وزارت علوم مبنی بر ماموریت‌گرا کردن رشته‌های دانشگاهی اظهار کرد: یکی از اهداف وزارت علوم ماموریت‌ پایه و ماموریت ‌گرا کردن رشته‌های دانشگاهی است تا هیچ فارغ‌ التحصیل بیکاری در کشور وجود نداشته باشد. با این وجود در کشور هیچ دانشگاهی نیست که همه رشته‌های آن ماموریت‌پایه باشند و به گفته برخی مسئولین وزارت علوم، دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نخستین دانشگاهی است که همه رشته‌های آن ماموریت‌ پایه هستند و برای همه رشته‌های این دانشگاه مشاغل مشخصی در دستگاه اطلاعاتی و امنیتی کشور وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه رشته ‌های دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ترکیبی از دانش نظری و مهارت‌های عملی است، در مورد نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاه توضیح داد: پذیرش دانشجو در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی تابع ضوابط و مقررات وزارت علوم است. به عبارت دیگر هر فردی که قصد دارد در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی پذیرش شود باید در آزمون سراسری شرکت کند و از طریق دفترچه انتخاب رشته، رشته‌های این دانشگاه را انتخاب کند. چنانچه فردی در رشته‌های این دانشگاه قبول شد باید مراحل مصاحبه‌ای علمی و تخصصی را بگذراند و گزینش شود.

دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نیاز به اساتید خارجی ندارد

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی با تاکید بر اینکه مباحثی که به عنوان واحد درسی در این دانشگاه ارائه می‌شود در بسیاری از کشورها پیشتاز است، افزود: کشور ایران در مورد مباحث امنیتی از بسیاری از کشورهای دنیا قوی‌تر است به همین دلیل نیازی به جذب اساتید خارجی برای تدریس در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی وجود ندارد.

وی افزود: بخش عمده‌ای از اساتیدی که در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی تدریس می‌کنند در نهادهای امنیتی و اطلاعاتی مشغول به کار هستند. البته همه ضوابط وزارت علوم برای جذب استاد در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نیز رعایت می‌شود. اما فرآیند جذب افراد در این دانشگاه سخت‌تر و خاص‌تر از دانشگاه‌های دیگر است.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی با تاکید بر اینکه خط قرمز دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی همان خط قرمز قانون استخدامی وزارت اطلاعات است.

احتمال جذب دانشجویان دختر در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در سال‌های آینده

وی در ادامه با اشاره به جذب دانشجویان پسر در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی اظهار کرد: جذب دانشجویان پسر به این معنا نیست که دانشگاه یا وزارت اطلاعات می‌خواهد مانع ورود خانم ‌ها به دانشگاه شود حتی ممکن است از سال آینده دانشجوی دختر در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی پذیرش شود البته این موضوع بستگی به شرایط و نیاز مجموعه دارد.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ادامه داد: در سال ۹۴، ۱۶۰ هزار داوطلب در مقطع کارشناسی خواستار پیوستن به دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی بودند که از این تعداد ۶۰ هزار نفر آنها خانم بودند. همچنین در سال ۹۵، ۱۷۵ هزار نفر متقاضی تحصیل در این دانشگاه بودند که از این تعداد ۶۲ هزار نفر خانم هستند. در حالی که در هر دو سال از سوی دانشگاه اعلام شده بود که پذیرش دانشجوی دختر ندارد.

کسب رتبه سوم محبوبیت دستگاه‌های دولتی در بین مردم توسط وزارت اطلاعات

وی در ادامه با بیان اینکه وزیر اطلاعات یک فرد علمی است، افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی امتیازات ممتاز و مثبتی را برای مجموعه ایجاد کرد و گام ‌های اساسی در حوزه‌ های مختلف اطلاعاتی و امنیتی کشور برداشت.

وی افزود: از سوی دیگر دانشکده اطلاعات در دوره وزارت حجت‌ الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی به دانشگاه تبدیل شد، در حالیکه سیاست وزارت علوم در دولت یازدهم نسبت به تأسیس دانشگاه­‌های جدید سخت­ گیرانه ­تر بود و این موضوع نشان از نگاه ویژه دکتر علوی به مقوله علم دارد.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی با تاکید بر اینکه دانشجویانی که در این دانشگاه جذب می‌شوند باید از نظر توانمندی علمی، اخلاقی و اعتقادی در بالاترین سطح باشند، افزود: دانشجویان این دانشگاه باید از نظر علم، ایمان، اخلاق و مرام انقلابی دارای بالاترین استانداردها باشند.

“داوطلبان عزیز ثبت نام علاقه مندی دانشکده اطلاعات در کنکور سراسری فعال شد . داوطلبان عزیز میتوانند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنند”

دانشگاه,دانشجو,دانشکده,ثبت نام,وزارت,اطلاع,اطلاعات,وزارت اطلاعات,ستادخبری,استخدام,استخدامی,استخدامی اطلاعات,دانشکده اطلاعات,شهرستان,مریوان,کردستان,سنندج,کنکور,دفترچه,۹۴,۹۵,

آدرس کانال تلگرام ما :

https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۱,۰۶۲ Comments

 • ستادخبری wrote on ۲۸ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۹

  آیا ستاد خبری مریوان استخدام داره؟

 • اطلاعات wrote on ۲۸ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۹:۵۸

  کدام شهرستان ها استخدامی داره؟

 • امین wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱:۰۷

  سلام میخواستم ببینم حداقل حقوق کارکنان وزارت اطلاعات چقده …….؟

 • مرادی wrote on ۳ اسفند, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷

  من که نیمه اول ۷۰ هستم بندی نداره شامل حال ما بشه.کارت پایان خدمتم داریم؟

 • فتحی wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۷

  باعرض سلام و خسته نباشید بنده متولد ۶۵ و دارای پایان خدمت و مدرک فوق لیسانس عمران و متاهل هستم. میتوانم در وزارت اطلاعات خدمت کنم؟ تشکر

 • امیر wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۹

  سلام،،،من متاسفانه بعد از ثبت نام کنکور،،،متوجه این بخشنامه از دانشکده ی اطلاعات شدم و در فرم ثبت نام کنکور،،،بد چهل و هفت رو علامت گذاری نکردم،،،ایا میتوم در انتخاب رشته،،،در این دانشگاه قبول شم؟؟؟لطفا جواب این سوالم رو بدید،،،خیلی ممنون میشم…با تشکر…

 • امیر wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۴

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدانم رتبه ی مورد نیاز برای شرکت در دانشکده اطلاعات و همچنین ازمون دانشکده چگونه است

 • سبحان wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۱

  با سلام 
  بنده میخواستم بدانم بعداز قبولی و اتمام  تحصیل  در کدام شهر مشغول فعالیت میشوی

 • صادق خداشاهی wrote on ۲۸ تیر, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۵

  با سلام وقبولی طاعاات و عبادات

  . ببخشید چند روز من یه تماس داشتم که گفت شما جهت شرکت در ازمون وزارت اطلاعات بایستی ………. بیایید به ادرس………… ….
  خواهش دارم من از روستاهای ………..باید بیایم حال موندم نکنه که رکاری بوده از طرف دوستام.التما میکنم منو زودتر راهنمایی کنید.سرگردانم. شماره تماس —کوچیک ……

 • رفیق wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۴

  بله آقا صادق درست باشما تماس گرفته شده

 • yalda wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳

  سلام ببخشید این دانشگاه فقط شامل اقایون میشه اخه ماخانم هاهم ثبت نام کردیم الان بارتبه۲۰۰۰میشه شرکت کرد؟خواهشاجواب بدین اخه چندروزدیگه موقع انتخاب رشته است.

 • یلدا wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷

  سلام رتبه موردنیاز برای شرکت بایدچندباشه؟

 • یلدا wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۰

  چرابااقای صادق الان تماس گرفتن یعنی به این زودی دانشجوهاشوانتخاب کرده؟اخه هنوز که وقت انتخاب رشته نرسیده!پس ماچیکارکنیم خواهشاجواب بدین

 • علی wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸

  سلام
  چن روزپیش به من زنگ زدن گفتن باید۸مردادبرم تهران آزمون دانشکده اطلاعات بدم.
  لطفابگیدچه سوالاتی میپرسن؟چه چیزایی بایدبدونم؟آزمونش کتبی هستش یاشفاهی بصورت مصاحبه؟
  خواهشاسریع جواب بدین

 • هومن wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۲

  سلام دوستان منم همین وضعیت اقای علی رو دارم لطفا اکه کسی میدونه جواب بده

 • بهرام wrote on ۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۰:۰۵

  ایا فرزندان شهدا از شرط معدل وسن معافند لطفا جواب دهید

 • رضا wrote on ۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷

  با سلام
  … داخل دفترچه شماره ۲ آزمون سراسری ۹۴ صفحه ۱۲۵ گفته شده علاقه مندان می توانند در صورت احراز صلاحیتهای عمومی و اختصاصی پس از انتخاب رشته وقبولی در آزمون اختصاصی دانشکده آمادگی خود را برای طی مراحل گزینشی اعلام نمایند تادرصورت پزیرش نهایی در رشته های تحصیلی دانشکده اطلاعات مشغول به تحصیل شده : برای من این سوال پیش آمده که آزمونی که ۸ مرداد برگزار میشود آزمون اختصاصی دانشکده است یا گزینش،و اینکه آیا قبولی در امتحان تخصصی دانشکده به معنی قبولی قطعی بوده و یا بعد از آزمون باید خودمان دوباره حضوری درگزینش شرکت کنیم.اسامی پذیرفته شدگان نهایی در چه مرحله ای مشخص می شود ؟

  خواهش میکنم راهنمایی کنیدخیلی زود زمانی به امتحان نمانده و من باید از شهرستان برای امتحان مراجعه کنم. با تشکر

 • حسین wrote on ۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۱

  سلام
  کسی می دونه کد رشته های تحصیلی دانشکده وزارت ااطلاعات رو از کجا میشه پیدا کرد؟
  خیلی ممنون

 • ali wrote on ۶ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲

  سلام میشه رشته های تحصیلی مورد نظر رو برام بفرستید

 • حسين wrote on ۶ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۷

  برای دانشکده اطلاعات مصاحبه دعوت شده ام اما روزانه مجاز نشده ام تکلیف چیست مصاحبه بیایم یا نه باید از شهرستان مراجعه کنم

 • مهران wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۸:۳۹

  سلام
   چرا کد رشته های وزارت اطلاعات در دفترچه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا برای آزمونی که دوستان دارن میگن با ما تماس نگرفتن

 • محمدرضا wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰

  آدرس محل آزمون کجاس؟
  خواهشا زودتر جواب بدید.
  کد رشته هم ممنون میشم واسه منم بفرستید

 • رضا wrote on ۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۰

  خداوکیلی یکی کد رشته. بذاره حیرونم .

 • محمد wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۲

  سلام.برای انتخاب رشته دانشکده اطلاعات کدش چند هست؟ با تشکر

 • رسول از تبریز wrote on ۱۰ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۷

  دیگه شورش درآوردن

  !!! یعنی چی کل دفترچه ها رو گشتم یک کد رشته مربوط به دانشگده اطلاعات پیدا نکردم . واقعا جالب ! نکنه کد رشته هاش مرموز که ما نمیتونیم ببینیم !!!

 • رسول از تبریز wrote on ۱۰ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۹

  ملت هی سوالش اینه که کد رشته وزارت اطلاعات چیه یکی نیست تو این سایت جواب بده!!!

 • وحید wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۰

  سلام اگه الان زنگ زدن برای مصاحبه اون هم قبل از اعلام نتایج بس چرا کد رشته هارو تو دفدرچه اوردن

 • ناشناس wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۹:۳۱

  با سلام بنده در مقطع کارشناسی ارشد که انتخاب رشته کردم رشته مخابرات دانشکده اطلاعات را انتخاب نمودم آیا امیدی به پذیرش بنده در دانشکده اطلاعات هست چون خیلی علاقه دارم بیام دانشکده اطلاعات تحصیل کنم .باتشکر

 • بدون پارتی wrote on ۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۵

  سلام بعضی ها میگن که از وزارت اطلاعات برای قبول شده ها زنگ زدن، اونم قبل از اعلام نتایج. اگه واقعا اینجوره پس چرا بچه های مردم رو سر کار میزارن؟

 • سید محمد wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷

  با سلام
  ان هایی که میگن برای مصاحبه به ما زنگ زدن بد متوجه شدن.برای ۷ و ۸ و ۹ مرداد برای ازمون به تهران میروند که جمعیتی حدود پنجاه هزار نفر ازمون میدهند.از بین ان ها سه برابر ظرفیت برای مصاحبه قبول میشوند.در مصاحبه هم به اندازه ی ظرفیت قبول میشوند و بقیه مردود میشوند

 • عبدالستار wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۴

  از انتشار اطلاعات و اخبار مرتبط با دانشکده اطلاعات و وزارت اطلاعات در فضای سایبر و ازمون های مرتبط با ان در فضای سایبر جدا خودداری فرمایید.

 • امیدرضا محمدی wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۲:۴۹

  باسلام ودعای خیر…..بنده باتوجه به اینکه قبل از اعلام نتایج انتخاب رشته بامن تماس گرفتن …اما متاسفانه بعلت اینکه پدرم جانباز شیمیایی است ودرآن تاریخ ودربیمارستان به جهت تنگی تنفس شدید وتاولهای خونی ناشی از مصدومیت شیمیایی نتوانستم درامتحان اختصاصی ۸مرداد شرکت نمایم …خواهشمنداست باتوجه به اینکه علاقه وافری به تحصیل درآن دانشکده رادارم.ترتیبی اتخاذ فرمایید تادرصورت صلاحیت وگزینش اقدامات لازم را مبذول فرمایند ..

 • حمید wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۰

  دوستان کسی با معرف  در حالت جذب هست؟؟

 • محمد wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۹

  به من حدود ۱۷ مرداد زنگ زدن اما من پاسخگو نبودم
  الان نمیدونم قبول شدم یا نه
  آخه شنیدم اگه زنگ بزنن یعنی قبول نشدم

 • محمد wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۲

  به من حدود۱۷ مرداد تماس گرفتن ولی من پاسخگو نبودم
  الان نمیدونم قبول شدم یا نه
  آخه شنیدم اگه قبول نشن تماس میگیرن

 • علی 11123 wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۲

  سلام علیکم.
  برادرا لطفا بگید آیا کسانی که در کنکور سراسری فنی حرفه ای شرکت میکنند
  آیا می تونند وارد دانشکده وزارت اطلاعات بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  یعنی دانشکده وزارت از بچه های فنی هم نیرو میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  لطفا جواب بدید 

 • كاني نت wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۳

  دانشکده اطلاعات درنیمسال تحصیلی ۹۳-۹۴ فقط از طریق کنکور سراسری رشته های نظری دانشجو پذیرش میکند (استناد بر دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر شده در سازمان سنجش و آموزش کشور)در دفترچه ثبت نام رشته های فنی اطلاعیه ای دال بر پذیرش در رشته های فنی وجود نداشت.
  در صورت پذیرش از طریق وبسایت وزارت اطلاعات به نشانی http://www.vaja.ir اطلاع رسانی خواهد شد ،در این وبسایت آخرین اخبار پذیرش در دانشکده وزارت اطلاعات قابل مشاهد است.

 • حمید wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵

  وزارت از هر جا بخواد نیرو می گیره

 • حمید wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸

  به کسی بعد آزمون زنگ  زدن

 • مهدی wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۲

  خیلی دلم می خواست این جا قبول بشم ولی حیف که نشد

 • سرکاریم wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۵

  بچه ها انگار تلفن بدون شماره دانشکده اطلاعات با اونایی که نمره ی قبولی ۸مرداد رو کسب نکردن تماس گرفته و عذرشونو خواسته کسی دقیقا خبر داره؟

 • حمید wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲

  پس یعنی به اونایی که قبول نشدن  زنگ زدن…….

 • سیدمهدی طاهری wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱

  سلام من نمیدونم ب من زنگ زدن یا نه لطفا میشه بگید آیا اعلام نتایج اصلی داره یا نه؟

 • محمد wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲

  منم شنیدم که به بعضی ها زنگ زدن و ردشون کردن…
  کسی اینجا هست که بعد آزمون بهش زنگ زده باشن؟؟؟؟؟

 • رضا wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۸

  سلام
  ب من از زمان اعلام نتایج زنگ نزدن الان متحیر موندم خواهشا راهنماییم کنید

 • رضا wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۹

  سلام
  ب من از زمان اعلام نتایج زنگ نزدن الان متحیر موندم که چیکار کنم خواهشا راهنماییم کنید

 • حمیدرضا wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳

  سلام بچها تو سنجش که نوشته ۷٫۱۳ اعلام میشه کی قبول شده 

 • سید محمد wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۶

  داداشای گلم امیدتون به خدا باشه.خودش همه چیزو ردیف میکنه

 • محسن wrote on ۹ مهر, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷

  حمید رضا  مجا نوشته ۷/۱۳ چرا من نمیتونم پیدا کنم

 • محسن wrote on ۹ مهر, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸

  کجا ببخشید

 • علی wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۹

  کسی اینجا هست ،که از موقعی که آزمون ۸ مرداد رو داده باشه، تا الان هیچ تماسی باهاش نگرفته باشن که بگن قبول شده یا نشده؟؟؟!!!؟؟؟!!!

 • قایم wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۷

  من درازمون ۸مردادشرکت کردم اما روزانه مجازنشدم نتوانستم تایین رشته کنم یعنی پرونده من کنارزده شده یانه

 • مسلم wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳

  با سلام نتایج دانشگاه اطلاعات امسال در چه تاریخی اعلام می شوند

 • علی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۷

  سلام.. میخاستم بدونم تا حالا به کسی برا قبولی تماس گرفته شده؟ اصلا چجوری بفهمیم قبول شدیم یا نه؟؟

 • محمدمهدی wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۷

  از طرف دانشکده بامن تماس گرفته شده.در دسترس نبودم. چطور میتوان با دانشکده تماس برقرار کنم

 • Amir Arab wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴

  سلام.من در آزمون اول قبول شدم و بعد به مصاحبه رفتم و قرار شد خبر بدن..
  کسی هست که مصاحبه رفته باشه و براش زنگ زده باشن؟
  خواهشا راهنمایی کنین پارم از استرس میمیرم

 • علی wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸

  Amir arab
  کی به شما زنگ زدن؟به یه عده هنوز زنگ نزدن اونوقت شمامصاحبه رو هم رفتی؟مگه میشه

 • Amir Arab wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۰

  علی
  اون یه عده قبول نشدن

 • علی wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۳

  Amir arab
  خب اگه قبول نشدن چرا بهشون زنگ نزدن؟به خیلی ها زنگ زدن گفتن قبول نشدید ولی به یه عده اصن زنگ نزدن.آخه چرا الکی اونارو منتظر گذاشتن؟

 • از زنجان wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۲

  با سلام دانشگاه وزارت اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان پذیرش نمیکند؟

 • محمد wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۶

  تاریخ مصاحبه شما کی بوده آقای عرب؟؟؟
  برای مصاحبه به مرکز استان خودتون رفتین یا تهران؟!؟!؟

 • Amir Arab wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۴, ۰:۱۶

  علی
  من دارم از استرس و دلهره میمیرم
  کاش حداقل به من زنگ بزنن بگن قبولشدم یا نه

 • محمد wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۴, ۹:۱۶

  آقای عرب به مرحله تست پزشکی رسیدی؟!؟!؟
  راستی شما رتبتون چند شده بود؟!؟!؟

 • Amir Arab wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۴, ۰:۲۹

  محمد
  رتبم شده ۴۸۰۰
  به تست پزشکی نرسیدم
  مگه جواب مصاحبه اومده؟

 • Amir Arab wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۴, ۰:۳۱

  در ضمن منطقه ۲ هستم

 • علی wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۶

  سلام..من همه دوستام اولا شهریور بهشون زنگ زدن گفتن قبول نشدن.ولی من هنوز زنگ نزدم. این یعنی چی؟ قبول شدم آیا؟ لطفا جواب بدین

 • حسین wrote on ۱۱ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۴

  سلام.خواهشا بگیدکی جواب مصاحبه دادن….؟

 • Amir Arab wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۱

  حسین تو مصاحبه رفتی؟

 • احسان wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۱

  سلام بنده متولد ۶۰ هستم لیسانس مهندسی چوب و کاغذ آیا میتونم در آزمون کارشناسی ارشد دانشکده اطلاعات شرکت کنم ؟ ممنون میشم آگه راهنماییم کنین

 • ناشناس wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۱

  باسلام دوستان گلی که تو ازمون شرکت کردن باید هویتتون مخفی بمونه وقتی میاید توسایت صحبت میکنید راحت ای پی شما مشخص میشه برا سایت پس هویتتونم لو میره پس توفضای مجازی راجع این مساعل حرف نزنید به ضررتون تموم میشه

 • محمد wrote on ۱ فروردین, ۱۳۹۵, ۷:۱۹

  برای کسانی که کارشناسی دارند میخواستم بدونم که، برای کارشناسی ارشد جذب دارین؟
  خواهش میکنم جواب بدین!

 • كاني نت wrote on ۱ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۸

  خیر فعلا اطلاعیه برای جذب ارشد وجودندارد

 • علی wrote on ۲ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۳

  باسلام
  ببخشید میخواستم بپرسم شرایط وردو به دانشکده اطلاعات از طریق اآزمون کارشناسی ارشد رشته روابط بین الملل وجود داره؟حداکثر رتبه باید چند باشه؟

 • وحید رشیدی wrote on ۳ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۶

  باسلام….
  دوستان اگر محبت کنید جواب این سوال منو بدین که ایا ازمون وزارت اولیه هم مثل دانشگاه های افسری جداس یا اینکه باید در کنکور سراسری انتخابش کرد…..ممنون میشم

 • كاني نت wrote on ۴ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶

  با سلام خدمت شما پذیرش وزارت فقط از طریق آزمون سراسری (کنکور)می باشد .در کنکور سراسری سال ۹۴ و ۹۵ گزینه ای برای کسانی که علاقه مند هستند وجود داشت . کسانی که تمایل به پذیرش در دانشکده وزارت اطلاعات دارند در کنکور ۹۶ میتوانند گزینه ی علاقه مندی را تیک بزنند و در صورت داشتن شرایط و نمره قبولی پذیرش خواهند شد.

 • صالح wrote on ۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۸:۲۶

  سلام من ۱۸ سالمه و توی مصاحبه رد شدم و رشتم هم مهندسی برق و الکترونیک هست.         میخواستم بدونم که برای چهار سال بعد میشه به ورود به دانشکده اطلاعات برای ارشد امید داشت؟                   
  لطفا جوابم رو بدید ممنون.

 • صالح wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۵, ۸:۱۲

  سلام علیکم 
  ببخشید چرا جوابم رو نمیدید؟

 • ناشناس1 wrote on ۱۳ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۴

  سلام دانشکده اطلاعات دوباره در چه تاریخی برای استخدامی پذیرش دارد من خیلی علاقه مندم؟؟؟

 • حامد wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵, ۲:۰۹

  سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
  بنده در آزمون مجاز به انتخاب رشته نشدم ایا میتونم در این دانشگاه انتخاب رشته کنم یا اینم جزیی از ازمون بوده و اینجا هم نمیتونم ممنون میشم جواب بدید

 • حامد wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵, ۲:۱۰

  انشالله بر خلاف بقیه دوستانی که جواب نگرفتن جواب من رو بدن از سر در گمی در بیاییم

  الان هیچ راهی نیست بریم ؟؟؟؟

 • mehdi wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۹:۱۰

  با سلام . من متولد بهمن ماه ۱۳۷۰ هستم و کارت پایان خدمت هم دارم . مدرک کارشناسی مدیریت هم دارم . خواستم ببینم که میتونم در این وزارتخونه ثبت نام کنم ؟
  اگه ممکنه راهنماییم کنید .

 • كاني نت wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴

  با سلام و قبولی طاعات و عبادات . بله میتونید اما فقط از طریق شرکت در کنکور سراسری میتوانید استخدام شوید.

 • fatemeh wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۶

  سلام ببخشید من سال بعد کنکور دارم میخواستم ببینم تا سال بعد دخترا نمیشه شرکت کنن خواهشاا جواب بدین
  و بعد اتمام تحصیل در این دانشگاه اگه استخدام شدیم تو شهر خودمون مشغول کار میشیم؟؟
  و تا چه رتبه ای تو کنکور میشه جذب این داشگاه شد؟؟؟

 • كاني نت wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۸

  سلام . محدودیتی در استخدام ندارد .اما مکان خدمتی بر عهده وزارت می باشد .

 • علي wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۹

  سلام

 • الهه wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۵, ۴:۰۵

  با سلام عاجزانه خواهش میکنم جواب بدین از هزار نفرپرسیدم کسی نمیدونست
  ببخشید دانشکده اطلاعات ۸ رشته رو اعلامیه زده که دانشجوی ارشد میپذیره،آیا من که مجموعه مدیریت اجرایی مجاز شدم هم میتونم انتخاب کنم؟
  اون ۸رشته ای که مشخص کردن کدش داخل دفترچه نبود
  میشه بگیدچطوری بایدانتخاب کنم؟
  خواااااش میکنم جواب بدین

 • موسي باراني wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۲

  سلام لطفا جواب من و دوست قبلی رو بدید اگر اطلاعاتی در این مورد دارید ،هیچ جایی دفترچه انتخاب رشته ارشد کدی برای دانشکده وزارت اطلاعات نبود

 • سجاد wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۵, ۰:۲۰

  سلام دوستان برای ارشد من دانشگاه اطلاعات انتخاب کردم و در اولویت ششم قرار دادم ولی هنوز تماسی نگرفتن راستی چطور خبر میکنن بنظر شما دیگه تماس نمیگیرن رتبه ام هم طوری بوده که شانس انتخاب شدن داشته باشم لطفا هرکی خبری داره بگه.   ممنون

 • حامد wrote on ۸ مرداد, ۱۳۹۵, ۹:۲۴

  سلام اقاسجاد من هم رتبه ۱۲۶شدم ولی هنوز تماس نگرفتند

 • امید wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۷

  سلام به همه دوستان و مسئولین سایت – لطفا اگه میشه کسانی که انتخاب رشته ارشد۹۵ دانشگاه اطلاعات و انتخاب کردن و از طرف دانشگاه اطلاعات باهاشون تماس گرفتن فقط بیان اعلام کنن تا بقیه هم بدونن و تکلیفشون مشخص بشه ، که ببینن باید منتظر تماس باشن یا نه؟!(آقا سجاد و حامد ۷-۸ مرداد نظر دادن دیگه نظری ثبت نشده)
  لطفا اگه اطلاعی دارین که تماس ها گرفته شده یا نه جواب بدین .
  ممنون

 • علی wrote on ۲۷ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۹

  سلام
  برا کارشناسی ارشد دانشکده اطلاعاتو زدم ولی تا الان هیچ خبری نشده..گفتن ک زنگ میزنن برا مصاحبه ولی هنوز نزدن ..میخواستم بدونم بعد این زنگ میزنن یا تموم شد همه چی؟؟
  درضم رتبم هم استحقاق قبولی رو داشت..

 • علی wrote on ۲۷ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۲

  مدیر محترم کانی نت لطفا اگه شما خبر دارین به ما هم اطلاع بدین…خیلی ممنون

 • حامد wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶

  سلام دیگه زنگ نمیزنن.چون هفته بعدجواب ارشدمیاد.بایدانتخاب اول میزدیم.به هرحال تموم شد.

 • امید wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۰

  اینم یه احتماله !

  ولی من که اولویت اول انتخاب کردم چی ؟! ۲ روز دیگه نتیجه ارشد اعلام میشه هنوز تماس نگرفتن من احتمال میدم که چون امسال نتیجه و امتحان ارشد دیرتر از سال های قبل اعلام شد شاید دیرتر یا حتی بعد از اعلام نتایج ارشد تماس بگیرن. مثل کارشناسی که بعد از اعلام نتایج اگر واجد شرایط باشی تماس میگیرن باهات. چون رشتش نیمه متمرکز هم هست این احتمال هست. بازم اگه کسی باهاش تماس گرفتن اعلام کنه.

 • امید wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۰

  نتیجه ارشد هم اومد رشته قبولی مون هم اعلام شد ولی هنوز خبری از اعلام نتیجه شرایط خاص دانشگاهها نشده. نتایج نهایی شرایط خاص و دیگه رشته ها هم که ۱۴ شهریور اعلام میشه ساید تا اون موقع خبری شد
  !
  دوستان عزیزی که این دانشگاه رو انتخاب کردن و قبول شدن و اسمشون اومد خواهشا بیان بگن لااقل دیگه منتظر نباشیم.

 • سید مصطفی wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۳:۴۱

  اه یعنی چه شورشو دراوردین…  ب خدا اعصابم از بی نظمی …. زده داغونم کرده… ی سال ۱۰۰ تا فرهنگیان نیرو میکیره…ی سال هم مثل الان شیش تا !!! شما اگر ۷ مرداد زنگ میزدین برای چی اصلا کدش تو دفترچه انتخاب رشته بود؟ برای چی به من با رتبه ی ۶۰۰ زنگ نزدیییییین …دانشگاه امام صادق هم ک با شرط معدلش ….خسته شدم از برنامه ریزی دانشگاههای نیمه متمرکز 

 • سید مصطفی wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۳:۴۲

  لیست اسامی دعوت ب مصاحبه کجاست ؟ کی اعلام میشه وجدانا خسته شدم 

 • امید wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۴

  سید مصطفی شما که رتبتون هم خوب شده چه گرایشی قبول شدین و دانشگاه اطلاعات چندمین انتخابتون بود!؟
  دوستان عزیزی که دانشجوی این دانشگاه ان یا باهاشون تماس گرفتن بیان نظر بذارن.
  آقا حامد و سجاد هم که نظر دادن دیگه هیچ نظری ثبت نکردین الان شما هم دیگه از پیگیری ناانید شدین یا هنوز منتظرین یا رشته دیگه ای قبول شدین ؟!

 • گمنام wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۴

  دوستان بذارید اطلاعات جامع در مورد این دانشگاه براتون بذارم.
  ۱٫این دانشگاه فقط مختص آقایان هست و دانشجوی خانم نمی پذیره
  ۲٫پذیرش فقط از طریق کنکور سراسری هست کارشناسی رشته ریاضی و ارشد رشته های فنی مهندسی و حفاظتی در کد رشته های نیمه متمرکز دانشجو میگیره
  ۳٫دوستانی که کد رشته امتحانی این دانشگاه رو تو دفترچه نمی بینن معنیش اینکه برای اون رشته ارائه نشده و انتخابی نخواهند داشت.
  ۴٫سالهای قبل کنکور ارشد بهمن ماه برگزار میشد و بعد اعلام نتایج و انتخاب رشته بعد از احراز صلاحیت علمی نهایتا تا نرداد ماه برای قبولی و تاریخ مصاحبه تماس می گرفتن ولی امسال چون کنکور ارشد اردیبهشت همین سال برگزار شده اعلام نتایج و پیگیری کند شده . این دانشگاه که با سازمان سنجش ارتباط مستقیمی ندارم و جدا از سازمان سنجش عمل می کند و نتایج هم بعد از اعلام سنجش اعلام می کنن
  ۵٫ بعد از قبولی در مصاحبه و انجام مراحل گزینش اونوقت به عنوان دانشجو پذیرفته خواهید شد
  ۶٫ علت اینکه نیمه دوم بهمن ماه پذیرش داره اینکه مراحل مصاحبه و گزینش طول خواهد کشید.
  ۷٫ نقطه ضعف این دانشگاه عدم وجود مرجعی برایپاسخگویی به متقاضیان ورود به این دانشگاه هست نه شماره نه چیزی.

 • امیررضا wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۱

  بسمه تعالی
  با عرض سلام
  من چگونه می توانم از تاریخ آزمون اختصاصی وزارت اطلاعات مطلع شوم . تا امروز ۹۵/۰۶/۱۲ است و هیچ

  اطلاع رسانی در این زمینه وجود ندارد . لطفا مرا راهنمایی کنید. با تشکر

 • علی wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۷

  سلام..
  آقا مصطفی لطفا خونسردی تو حفظ کن .رتبه منم ۲۷۰بود و اولویت اول زدم این دانشگاهو ..و نتایج هم اومده و از رشته ک جای خوبی هم قبول شدم ولی بازم امکانش هس ک بعد این زنگ بزنن پس بازم مجبوریم صبر کنیم
  ان شالله ک زود تماس میگیرن

 • گمنام wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۷:۰۸

  دیگه تموم شد هیچ خبری نمیشه ازش.
  واس من که رده کد ۲ یعنی رد هیچ تماسیم نگرفتن.
  حداقل اطلاع میدادن چرا رد شدیم.
  اون دوستانیم که قبول شدن که ازشون خبری نیست آین آقا سجاد و حامد فکر کنم قبول شدن که دیگه نظری اینجا ندادن .
  دپرسم…

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹

  سلام منم ارشد مجموعه علوم سیاسی شرکت کردم و رتبمم خوب اومد ۵۳
  ولی الان چندروزه که نتایج نهایی ارشدم اعلام شده و هنوزم خبری نشده به نظرم با رتبه ۵۳ حداقل باید یه زنگ میزدن به خدا یک سال زحمت کشیدم وفقط به خاطر دانشگاه اطلاعات علوم سیاسی شرکت کردم وگرنه رشته کارشناسیم حسابداریه  اقلا اگه حسابداری شرکت میکردم ادامه تحصیل میدادم ولی الان علوم سیاسی به چه امیدی ادامه بدم دانشگاه علامه روزانه قبول شدم  ولی نمیرم چون میدونم بی خودیه الان دیگه سهمیه روزانمم سوخته و نمیتوم سالای دیگه روزانه انتخاب کنم اقلا یه  زنگ میدن میگفتن که رتبتون به این دانشگاه نرسیده هیچ راه ارتباطی هم نداره دارم کلافه میشم سه ماهه منتظرم که بهم زنگ بزنن
  بچه واسه ارشد اگه بخواید این دانشگاه رو علامت بزنین باید توی یکی از این سه مجموعه شرکت کنید
  ۱-مجموعه علوم سیاسی
  ۲-مجموعه مهندسی برق
  ۳-مجموعه زیست شیمی
  ۹۵/۸/۱اعزامم واسه سربازی حداقل تا اون موقع زنگ بزنن که تکلیفمون روشن شه بخدا خیلی سخته 

 • آرتیم wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷

  سلام
  برا منم کد ۲ زدن،با اینکه رتبم ۲ رقمی بود
  برا همه ی دوستامم کد ۲ زدن…

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴

  واسه ما هم زده کد  ۲ نمیدونم چرا دوس دارن ما  رو بلاتکلیف بزارن اخه خدا رو خوش میاد مارو اینجور سرگردون بزارن  حداقل بگن رد شدیم بریم سربازی ماکه عمرمون هدر رفت اگه پارسال میرفتمسربازی الان یکسال بود که سرباز بودم

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶

  واسه ما هم زده کد  ۲ نمیدونم چرا دوس دارن ما  رو بلاتکلیف بزارن اخه خدا رو خوش میاد مارو اینجور سرگردون بزارن  حداقل بگن رد شدیم بریم سربازی ماکه عمرمون هدر رفت اگه پارسال میرفتمسربازی الان یکسال بود که سرباز بودم
  تورو خدا اگه کسی باهاش تماس گرفتن بیاد بگه که ماهم بیخود چشم انتظار نباشیم

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹

  سلامم آقای گمنام شما تو چه مجموعه ایی شرکت کردید و چه رتبه ایی کسب کردی 

 • سرباز خسته wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۵

  این طور که دوستان میگن با این رتبه های خیلی خوب که می تونن بهترین دانشگاه های تهران هم بخونن رتبه های دو رقمی و سه رقمی هنوز تماس نگرفتن ! با توجه به گفته دوستمون آقا علی که احتمال زنگ زذن وجود داره مجبوذیم هنوز صبر کنیم.
  چون این رشته ها نیمه متمرکزه و میشه بعد اعلام نتایج مثل تکمیل ظرفیت عمل کرد. یعنی الان به غیر از این دانشگاه دانشگاه دیگه ای قبول شدین ثبت نام کنین که عقب هم نیافتین هر وقت خدا قسمت کنه و تماس گرفتن واسه مصاحبه اینا رفتین و قبول شدین نیمسال اول انصراف خودتون رو از رشته اول اعلام کنید و تو این دانشگاه ادامه تحصیل بدین.
  واسه منم کد دو زده این طور که معلومه مثلین که دانشگاه هیچ نتیجه ای به سنجش اعلام نکرده که سنجش همه رو زده دو .
  کلا لم دانشجو گیری این دانشگاه ورای سازمان سنجشه. حتی بعد اعلام نتایج هم امکان داره واسه جذب دانشجو اقدام کنه.
  به امید خدا ببینیم چی میشه. هرچی خدا قسمت کنه.

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۱

  آرتیم جان شما تو چه مجموعه ایی شرکت کردید چه دانشگاهی قبول شدی میخوای بری یانه 

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۳

  به نظر شما بهمون زنگ میزنن یا نه دارم دیوونه میشم 
  اینجا نظر مینویسم یکم آروم میشم

 • یاسر wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۱

  دوستان عزیزی که باهاشون برای مصاحبه تماس گرفته بیان فقط بگن که: مصاحبه دانشگاه شروع شده.
  ممنون

 • گمنام wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۳

  سلام من تو مجموعه فنی مهندسی برق شرکت کردم . کد رشته این دانشگاه هم جز ۱۰ الویت اولم بوده.

 • محمد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۱

  آقای سرباز خسته من دانشگاه علامه طباطبایی روزانه علوم سیاسی قبول شدم ولی ثبت نام نمیکنم چون میدونم وقت تلف کردنه اقلا رشته خوبی بود یه چیزی 
  میخوام اگه خدایی نکرده این دانشگاه قبول نشم برم سربازی تاریخ اعزامم ۸/۱ هستش خداکنه که تا اون موقع زنگ بزنن اقلا بگن ردشدی یا قبول شدی بلاتکلیفی خیلی سخته

 • آرتیم wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۰

  محمد جان من بیوشیمی دانشگاه تهران قبول شدم(ibb).حتما ثبت نام میکنم 
  اگه بعدا باهام تماس بگیرن و تو محاصبه قبول بشم،از ibb انصراف میدم و دانشکده وزارتو میرم،البته اگه تماسی در کار باشه…

 • مهدی1106 wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰

  ببخشید من یه سوالی دارم
  -حواب اولیه رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری وزارت اطلاعات چه موقع اعلام میشه؟
  همه سازمان ها اعلام کردند مثه سپاه ولی اطلاعات نیومده

 • محمد wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۵

  مهدی جان رتبتون چند اومده؟چه رشته ایی؟
  ما که ارشد جواب نهایی ام اومد ولی هنوز تماس نگرفتن امیدوار منتظریم که زنگ بزنن انشاالله که زنگ بزنن 
  باید انتظار کشید چاره ایی نیست انشالله که با هم  تماس میگیرن

 • یاسر wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۵

  مهدی ۱۱۰۶
  مگه شما به مصاحبه دعوت شدین که جوابش بیاد ؟!
  فعلا که واسه هیچ کس جوابی از دانشگاه برای مصاحبه نیومده و در کارنامه هم کد دو زده شده.
  شما این دانشگاه رو تو کدرشته ها انتخاب کردین!؟
  چه رشته ای و در اولویت چندم گذاشتین ؟!
  رتبتون خوب بوده ؟!

 • محمد wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶

  اگه به امید خدا بریم واسه مصاحبه من ۱۵سال پیش از تاحیه دست یه شکستگی واسم پیش اومد وعملش کردم به نظر شما گیر میدن ؟
  بخیه هاش معلومه ولی امیدوارم که گیر ندن 
  هیچ مشکلی ندارم باشگاه میرم هر کار سختی باش انجام میدم

 • منتظر wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۴

  دوستان خوب توجه کنید
  ! هنوز به هیچکس تماسی نگرفتن و فرایند پذیرش اینجوری هس که در مهر یا آبان برای مصاحبه تماس گرفته میشه و نتایج نهایی در اواخر دی یا اوایل بهمن ماه میاد و کسانی که قبول میشن خود دانشگاه اطلاعات اون هارو با نامه زدن به دانشگاه محل تحصیل به این دانشگاه منتقل میکنن و نکته مهم اینکه این فرایند اصلا ربطی به سازمان سنجش نداره و طی تماسی که خود من به سازمان سنجش گرفتم گفتن که دانشگاه اطلاعات فرایند اعلام نتایج جداس و خودشون تماس میگیرن و به سازمان اطلاع نمیدن.برای من هم کد ۲ خورده و اولویت اول هم زدم اما بدونین که این به معنی رد شدن نیس و امید داشته باشین

 • منتظر wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۱

  در ضمن اینکه نتایج در اواخر دی یا اوایل بهمن میاد و در صورت قبولی دانشجو را به دانشگاه جدید منتقل میکنن در بخش توضیحات دفترچه سراسری در قسمت توضیح در مورد رشته های نیمه متمرکز آمده است و در خود سایت اطلاعات هم در اطلاعیه ای دانشجو هارا به این قسمت از دفترچه ارجا داده است پس خیالتان راحت باشد.
  این هم متن اطاعیه وزارت اطلاعات
  تذکر خیلی مهم: داوطلبان برای اطلاع از شرایط و ضوابط و نحوه گزینش رشته های نیمه متمرکز در فصل اول و همچنین شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه های پذیرنده به بخش پیوست ها، مندرج در فصل سوم این دفترچه راهنما مراجعه نمایند

 • محمد wrote on ۱۷ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۵۵

  مدیر هم خسته شد ازاین همه انتظار ببین ما چی میکشیم
  دوستان کسی که باهاش تماس نگرفتن 

 • محمد wrote on ۱۷ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۶

  دوست منتظر
  سلام ببخشید من ۸/۱ اعزامم به نظرتون برم تاریخ اعزامم رو عقب بندازم چون گفتی احتمال داره آبان زنگ بزنن حالا خیلی استرس دارم

 • انتظار wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۵

  سلام دوستان.
  آیا برای کسی در رشته های کارشناسی دانشگاه اطلاعات تماس گرفتن؟منظورم کنکوریاستا؟بچه های ریاضی و تجربی و انسانی؟من اولویت اول زده بودم اما هنوز واسه آزمون اختصاصی هم زنگ نزدن.واسه کسی زنگیدن؟دارم دیوونه میشم
  خواهشا یکی جواب بده
  منتظرم

 • منتظر wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۱

  سلام آقا محمد
  به نظر من اگر به این دانشگاه علاقه دارین و رتبتون جوری هس که احتمال قبولیت بالاس حتما صبر کنید و تاریخ اعزامتون رو عقب بندازین
  حتی اگه یک درصد قبول بشین ارزشش رو داره و اگر قبول نشدین فقط دو ماه دیرتر میرید سربازی اما دیگه حسرت نمیخورین

 • خودم wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱:۰۵

  منم اولویت اول تا دهمم رو رشته های این دانشگاه اطلاعات زدم ولی هنوز خبری نشده به بعضی ها انگار قبل انتخاب رشته زنگ زدن کسی میدونه قضیه چیه دو روز دیگه نتایج نهایی کنکور میا پس کی زنگ میزنند؟

 • محمد wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۴

  دوستان بیان نظر بدن به کسی که زنگ نزدن
  چقدر سخته انتظار

 • محمد wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۸

  سلام دوست منتظر من رتبم ۵۳اومده تو مجموعه علوم سیاسی و ۲۵نفر جذب دارن به نظرشما اگه بخوان بهمون زنگ بزنن دیگه حداکثر تا اواخر مهر بهمون زنگ میزنن درسته ؟
  شما تو چه مجموعه ایی شرکت کردید و رتبتون چند شده؟
  راستش رو بخوای بعضی وقت ها فکر میکنم ……………. میبرن ولی فکرشو بکنی نمیشه که الکی مردمو سر کار بزارن من فقط به خاطر این دانشگاه علوم سیاسی خوندم الانم دانشگاه علامه  روزانه  قبول شدم  ولی ثبت نام نکردم الان دیگه سهمیه روزانه هم سوخته.
  تو اطمینان داری که مهر یا آبان زنگ میزنن

 • محمد wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۵

  به دلم افتاده که بعد از اعلام نتایج نهایی سراسری به ههمون زنگ میزنن یعنی هم بچه های کارشناسی و هم بچه های کارشناسی ارشد 
  یعنی میشه ما این دانشگاه قبول بشیم میدونم وکار تو این وزارت خونه از همه جا سخت تره ولی همیشه دوس داشتم به خاطر چیزای با ارزشی که واسه همه مردم ارزش داره جونمو فدا کنم مثل امنیت و آسایش 
  دوس دارم واسه رهبرم و مردمم مفید باشم

 • منتظر wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۹

  درود بر تو محمد
  با این رتبه اگر شما قبول نشین پس کی قبول بشه؟
  من هم از انتظار دارم میمیرم ولی توکل بر خدا
  من کنکور رشته مهندسی شیمی شرکت کردم و رشته بیوتروریسم این دانشگاه رو زدم

 • محمد wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱

  آرتیم جان با تو تماس نگرفتن با من که هنوز تماس نگرفتن ولی رفتم تو سایت ……… که مربوط به رشته فناوری اطلاعات هستش اونا هم ۲۵نفر جذب دارن تو نظرا خوندم (آخرین نظر)که یکی گفته بود با من تماس گرفتن و گفتن مدارکتو بیار زمانشم۱۰شهریور هستش یعنی ممکنه که قبول نشده باشیم واسه چند برابرظرفیت و دیگه باهامون تماس نگیرن بخدا ظلمه من با رتبه ۵۳دعوت به مصاحبه نشم خیلی اعصابم خرابه

 • محمد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۲

  مدیر کجایی؟کجایی عزیزم عزیزم کجایی

 • محمد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱

  سلام دوست منتظر عزیزم
  ممنون از روحیه ی خوبی که بهم دادی انشالله که شما هم و هرکسی که واقعا حقشه قبول بشن
  ایشالله که هممون قبولیم به یاری حق و توکل به خدا

 • محمد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۷

  کجایید عزیزان مثل اینکه به بعضی ها تماس گرفتن که نمیان نظر بدن 
  تو رو خدا اگه زنگ زدن مارو بی خبر نزارید که حداقل کمتر چشم انتظاری بکشیم و تکلیف خودمونو بدونیم

 • محمد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۴

  شاید این جمعه بیاید شاید…      …         …

 • علی wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۲

  سلام
  اقای منتظر میشه بگین رتبتون چنده واسه مهندسی شیمی ک بیوتروریسم زدین؟؟
  اخه منم شیمی هستم و دوتا رشته رو زدم برا این دانشگاه..

 • محمد wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۰:۰۴

  در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند

 • شاهین wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳

  آقای محمد که ۵۳ شدی…آیا شما یا خونوادتون جسارتا سو پیشینه ندارن؟ چون تو شرایط نوشته بر حسب مقتضی با افراد تماس گرفته میشود.

 • شاهین wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳

  بعدش آقا محمد کد رشته ها رو تو چه ااویتهایی زدی؟

 • محمد wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۶

  سلام شاهین جان نه اصلا 
  فکر نکنم تا حالا با کسی تماس گرفته باشن من دوتارشته داشت و هر دو تاشم اولویت اول و دوم زدم 
  مگه به شما ز نگ زدن؟رتبتون چند اومده؟تو چه رشته ایی ؟
  اگه به شما زنگ زدن که ما بیخودی منتظر نمونیم تورو خدا زود جواب بدین خیلی استرس دارم 

 • محمد wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۲

  دوستان اگه با کسی تماس گرفتن بیان بگن که ماهم بیخودی منتظر نباشیم خدا رو خوش نمیاد

 • شاهین wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۱

  من ک شرکت نکردم ولی خیلی برام عجیبه با این رتبه بهت زنگ نزدن…یه سر برو واحد اطلاعات شهرتون شاید بتونن کمکت کنن!

 • شاهین wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۴

  یه سوال؟ آیا برا بچه های ارشد دانشگاه آزمون اختصاصی داره یا نه؟

 • محمد wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۵

  نه داداش فایده نداره حتی به ۱۱۳هم سه بار زنگ زدم میگن فقط باید منتظر باشی هیچ راه ارتباطی نداره موندیم سرگردون 

 • عباس wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۳

  سلام  آقامحمد، مطمئن باشید با شما تماس میگیرن چون معیار اولیه برای تماس گرفتن فقط رتبه است ولی هروقت تماس گرتن لطف کنید اینجا بگید تا ما هم بریم دنبال زندگیمون بی خودی انتظار نکشیم خودت که میدونی انتظار چقد سخته….دمت گرم

 • محمد wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸

  دم شما هم گرم آقا عباس که اینقدر به ما روحیه میدی چشم حتما اگه زنگ زدن به روی چشم
  فعلا که دارم خودمو واسه سربازی آماده میکنم اگه تا یه ماه دیگه زنگ نزنن میرم سربازی 
  شما تو چه مجموعه ایی شرکت کردید رتبتون چند اومده ایشالله که به شما هم زنگ بزنن 
  انتظار خیلی سخته

 • عباس wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۲

  من خوب نشده هزاروپانصد مخابرات ولی خب نا امید نیستم..بنظرم حتما سربازیتو  عقب بنداز چون احتمال داره  آبان زنگ بزنن اگه فقط یک درصد احتمال  تماسشون باشه باشه  ارزششو داره توام که رتبت خیلی خوبه احتمالش خیلی بالاست.من بودم حتما عقب مینداختم

 • یاسر wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۳

  فعال ترین قسمت نظرات راجب این دانشگاه تو سایت کانی نت هست که هنوز بچه ها میان نظر میدم.دمش گرم که نوز نظرات بازه.
  ما هم هنوز که هنوزه منتظریم خدا کنه با ما هم تماس بگیرن ، این نکته هم بگم تو چند هفته قبل با من تماس گرفتن که روی گوشی نوشته بود”شماره خصوصی” به انگلیسی کلی ذوق کردم بالاخره باهام تماس گرفتن! بعد اینکه جواب دادم فهمیدم از دانشگاه نیست(حالا بماند کی بوده)!
  ولی امیدم هنوز وجود داره…

 • محمد wrote on ۲ مهر, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۲

  ایشالله که به هممون زنگ میزنن
  ممنون آقا عباس

 • محمد wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۵, ۱۶:۴۳

  آره واقعا این سایت سایته خوبیه 

 • مجهول wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۰

  بچه ها امروز صبح با من تماس گرفتن فقط برای تعیین تکلیفتون گفتم.

 • سامان wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۷

  با من یکشنبه هفته پیش تماس گرفتن مصاحبه هم از هفته پیش شروع شده .رتبم دو رقمی بود با یکی از دوستامم هفته پیش تماس گرفته بودن احتمالا از شنبه هفته قبل مصاحبه ارشدا شروع شده.کسی میدونه جواب مصاحبه کی میاد؟؟؟؟؟؟

 • محمد wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶

  یعنی واقعا باهاتون تماس گرفتن آقای مجهول  شما ارشدی یا سراسری؟
  منم رتبم دو رقمی بود باهام تماس نگرفتنن بخدا این انصاف نیست اقلا تو مصاحبه رد میشدم یه چیزی نه اینکه واسه مصاحبه اصلا دعوت نشم
  ممنون که ما رو از این سردرگمی درآوردی 
  خداحافظ ولی خدا ازتون نگذره 

 • شاهین wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰

  آقا محمد نامید نشو مصاحبه حدود یکماهی طول میکشه همه رو ک باهم دعوت ب مصاحبه نمیکنن ایشالا خبرت میکنن

 • شاهین wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲

  مثلا بستگی ب رشته ها داره، علوم مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی جدا جدا از هم مصاحبه میشن

 • محمد wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۸

  ممنون شاهین جان از محبتت دوست عزیز

 • شاهین wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۵

  کاربرای مجهول و سامان خواهشا راجب رشته های تحصیلشون و رتبه هاشون و همچنین راجب کلیات مصاحبه مارو در جریان بذارید…ممنون اجرتون با سیدالشهدا

 • محسن wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۹

  آقا با شما با شماره خاصی تماس گرفتن؟!
  شماره خصوصی بوده یا شماره عادی ؟!
  چرا با ما تماس نگرفتن !!!!

 • علیرضا wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۴

  آقا محسن سلام شما رتبتون چند اومده؟و تو چه مجموعه ایی شرکت کردی؟

 • شاهین wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۴

  محسن کیه!

 • عباس wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۹

  سلام. اقا سامان و اقای مجهول مصاحبه تهران بوده یا مرکز استان?

 • محسن wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۹

  سلام من تو مجموعه فنی مهندسی شرکت کردم با این رتبم تو دانشگاه روزانه قبول شدم . حالا نمی دونم قراره تماس بگیرن یا نه !
  دوستان مجهول و سامان که میگین باهاتون تماس گرفتن ؟ آیا شما هم با این رتبتون دانشگاه دیگه ای قبول و ثبت نام کردین ؟!

 • صمد wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۵, ۰:۲۹

  از برادرای گرامی که دعوت به مصاحبه شدن بیان در مورد رتبه و رشته قبولیشون توضیح بدن ک مام مطلع بشیم.

 • مهدی wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۵, ۸:۰۲

  با یکی از دوستام هفته پیش برای مصاحبه تماس گرفتن ولی با من تماس نگرفتن اون رتبش خیلی از من بهتر بود فک کنم مصاحبه ها تموم شد

 • علیرضا wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۷

  مهدی جان شما ارشدی یا کارشناسی؟

 • مجتبی wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۹

  سلام…آقا یکی خدایش منو راهنمایی کنه موندم حیرون
  یه نفر ک امام حسین قبول شده ولی نتیجه اطلاعات نیومده بعدا اگه اطلاعات قبول شه میتونه از امام حسین انصراف بده بره اطلاعات.. یا اصلا اگه امام حسین اسمش بیاد برا اطلاعاتم اسمش درمیاد….تو انتخاب رشته اول اطلاعاتو زدم بعد امام حسین… ولی امام حسین مهره ولی اطلاعات بهمن…

  حضرت عباسی اگه کسی مطلع هس بیاد جواب بده…..یا علی

 • عباس wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۲

  شمارو به قران کسی ازتون رشتش مخابرات بوده و بهش زنگ زدن،???بخدا دارم از استرس میمیرم.هرکیبهشزنگ زدن مردونگی کنه بیا اینجا بگه دمتون گرم

 • مهدی wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۵, ۷:۵۷

  آقاعلیرضا ارشدومیگم.آقامجتبی اگه اطلاعات قبول شی خودشون کارای انتقالتودرست میکنن.بچه هااحتمال زیادمصاحبه ها تموم شده باشه.یا علی

 • مهدی wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۵, ۸:۰۱

  عباس جان رتبه شما چندشده بود؟؟؟دوستم رتبش خیلی خوب شده بود بهش زنگ زدن چند هفته پیش رفت مصاحبه ی ارشد مخابرات

 • گمنام 101010 wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۱۸

  سلام بچه ها یکی از گرایشهای مهندسی شیمی که تو دفترچه انتخاب رشته برای دانشگاه اطلاعات زده بود ترمو سینتیک وکاتالیست باعنوان بیوتروریسم بود که منم زدم وباهام تماس گرفتن برای مصاحبه منتها هنوز وقت مصاحبه نرسیده وگفتن بهم خبر میدن فقط میخاستم بدونم کسی اطلاع نداره که گرایش بیوتروریسم ربطش با مهندسی شیمی-ترموسینتیک وکاتالیست چیه واصن چنین فردی باید کجا براشون کار کنه اصن کارش چیه ………………از طرفی از اینکه تو وزارت اطلاعات کار کنم میترسم

 • سجاد wrote on ۹ مهر, ۱۳۹۵, ۲۳:۴۷

  خوش بحالشون.با ما که تماس نگرفتن.!!!!

 • مجتبی wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱:۰۸

  آقا مهدی دوستتون رتبش چن بود؟

 • عباس wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۵, ۹:۳۳

  سلام آقا مهدی ممنون که نظر دادی من تو مخابرات۱۳۰۰شدم.دوستتون مال کدوم استان بوده که زنگ زدن؟رتبه چند بود؟

 • محمد wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۰

  امروز هم گذشت با من تماس نگرفتن 
  وای خدایا برس به داد ما

 • مجتبی wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۰

  گمنام ۱۰۱۰ رتبتون چن شده؟

 • گمنام 101010 wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۹:۱۶

  سلام بچه ها تو رو خدا اگه کسی رفته مصاحبه بیاد به تلگرام من به من بگه چیا رو میپرسن تو مصاحبه؟؟؟ بچه ها کسی در مورد بیوتروریسم که در پیام قبلی گفتم چیزی نمیدونه؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید؟

 • مجتبی wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۳

  گمنام ۱۰۱۰بگو رتبت چند شده تا راهنمایت کنن

 • صمد wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۴۶

  آقا محمد رتبه ۵۳….داداش شما متولد چ سالی هستید؟

 • صمد wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۴۹

  آقا کسی میدونه این سن ۲۷ تبصره هم داره یا ن؟ مثل دانشگاه امام حسین که بسیجی داشتن یا خونواده شهدا و ایثارگر بودن به سقف سن اضافه میکنه

 • صمد wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۳

  آقا خدا وکیلی سوالایی ک پرسیده میشن کسی ک مطلع هست جواب بده.یه جماعتو از سرگردونی درمیارید.
  دم اونایی گرم ک بامعرفتن و جواب سوالایی ک بلدن و میدن

 • محمد wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۷

  سلام آقا صمد من متولد ۶۹هستم.من اطلاعی ندارم یعنی تو شرایطش ندیدم تبصره ایی داشته باشه.
  هنوز که با من تماس نگرفتن دارم یواش یواش قطع امید میکنم که بهم زنگ بزنن
  خدایا تو خودت شاهدی که  چقدر زحمت کشیدم جواب زحمتامو بده

 • 110 wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۲۳:۴۱

  سلام به بچه های سراسری به کسی برا ازمون اختصاصی زنگ نزدند؟ا

 • ناشناس wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴

  به نظرم اونایی که میگن زنگ زدن دارن دروغ میگن.این جور آدما بیکارن دوست دارن جو بدن.

 • صمد wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۱

  آقا محمد این احتمالم هست که اونایی که میگن بعمون زنگ زدن دروغ بگن…نامید نشو خدا کریمه

 • محمد wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۸

  ممنون آقا صمد ایشالله که به هممون زنگ بزنن

 • یاسر wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲

  دوستانی که واقعا باهاشون تماس گرفتن ، در گرایش فنی مهندسی با کسی تماس گرفتن کی زنگ زدن بهتون و چند روز بعد واسه مصاحبه باید می رفتین؟!
  لطف کنین میان میگین با جزئیات جواب بدین نه خلاصه وار.

 • بهمن wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۸

  سلام من متولد ۱۳۶۳ هستم آیا شرایطی برای سن و سال هست.علاقه زیادی برای اشتغال در وزارت دارم.الانم مشغول به کار در پتروشیمی هستم

 • سجاد wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۳

  ملاک تماس تلفنی چیا هستش؟؟

 • محمد wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۹

  سلام بالاخره باهام تماس گرفتن ولی  نگفتن مصاحبه چه وقت انجام میشه 
  از وضعیتتون میپرسه.وضعیتدمن که خیلی بده چون دانشگاه علامه ثبت نام نکردم و میخوام برم سربازی و کسی که باهام تماس گرفت گفت که اینایی دفترچه سربازی فرستادن خیلی سخته چون پذیرشش یکسال و نیم طول میکشه.
  گفتن هفته دیگه بهاتون تماس  میگیریم تعیین تکلیف میشی تا ببینم چی میشه ؟هر چی خیره پیش بیاد انشالله
  آقا صمد سوال شما رو پرسیدم آره مدت خدمتت به سقف سنی اضافه میشه

 • صمد wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۴

  دمت گرم آقا محمد…خدا وکیلی خیلی برات دعا کردم ک قبول شی.. ایشالا قبولی

 • صمد wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۱

  داش محمد یعنی چی جذبش یه سال و نیم طول میکشه…یعنی شما برا بهمن ماه سرکلاس نمیرید؟

 • صمد wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۴

  داش محمد این ……….اگه میشه لطف کنید شمارتونو برام ایمیل کنید… البته قبلش همینجا ایمیلتونو بذارید تا بدونم از طرف خودتون برام ایمیل اومده…دمت گرم

 • حسین wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۵

  سلام
  آقا محمد با من هم سال پیش تماس گرفته بودن رشتم شیمی بود رفتم ولی شرایطش خیلی سخت بود عطایش رو به لقایش بخشیدم.
  حالا شما برو ببین شرایط واسه شما هم همینه یا نه ؟!

 • علی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۱

  سلام آقا محمد لطفا بپرس ببین تا کی ادامه داره ب ما هم زنگ میزنن یا تموم شد؟؟ 
  من رشته ام شیمی هستش..اگ زنگ نمیزنن منتظر نمونیم
  خیلی ممنون ازت

 • شاهد wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۴

  من از دوستانی که رفتن مصاحبه شنیدم هر رشته ای که تو دانشگاه تحصیل کنن امکان داره کاری غیر از رشته تحصیلیشون ازشون بخوان که انجام بدن این درسته؟ فقط تایید کنین درسته یا نه!

 • مجتبی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۵

  سلام اقا محمد میشه بگید اینکه جذبش یک سال و نیم طول میکشه یعنی چی؟آیا اگه مصاحبه قبول بشی برا بهمن ماه امسال میرید سر کلاس؟

 • صمد wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۰

  راستی آقا محمد برا تکمیل ظرفیت جدید اقدام کن تا مشکل سربازیت حل شه

 • صمد wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۳

  آقا حسین شرایطش سخت بود دقیقا یعنی چی؟

 • محمد wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۰

  سلام آقا صمد ممنون که دعامون کردی ولی اونیکه باهام تماس گرفت خیلی نا امیدمون کرد.چون من بهش گفتم که میتونم سربازیمو شش ماه  عقب بندازم ولی گفت که اگرم عقب بندازی معلوم نیست که پذیرفته بشی چون یکسال ونیم کار پذیرش طول میکشه (حالا نمیدونم چرا  گفت یکسال و نیم)من احتمالش خیلی خیلی کمه که برم واسه مصاحبه چون اون فردی که تماس گرفت گفت که خیلی سخته چون سربازی داری من میتونم دانشگاه رو الانم برم ثبت نام کنم ولی ریسکه نمیدونم چکار کنم

 • مجتبی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۵, ۲۳:۳۵

  آقا محمد هر توضیحی، مطلبی چیزی میدونید بمام بگید در جریان باشیم،تکلیفمون معلوم باشه ک با خودمون چن چندیم…خودت میدونی درک میکنی بلاتکلیفی و اطلاع نداشتن چه حال بدیه….مثلا راجب شرایطش؟ یعنی چی شرایطش سخته

 • محمد wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷

  شرایطشو به من نگفت فقط گفت که هفته دیگه بهت زنگ میزنم و تکلیفمو روشن میکنه منم نمیدونم قراره چی بشه فقط گفت شرایط تو سخته چون سربازی و گفت یکسال و نیم طول میکشه

 • مجتبی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۸

  پس داش محمد خبری شد در جریلنمون بذار ان شاء الله قبول میشی

 • مجتبی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۲

  راستی آقا محمد این سوال منم زحمت بکش بپرس ک اگر در انتخاب رشته – ابتدا دانشگاه امنیت و اطلاعات و سپس دانشگاه جامع امام حسین را انتخاب کنیم که هر دو بصورت نیمه متمرکز پذیرش دارند و بعد با توجه به اینکه پذیرش دانشگاه امام حسین مهر ماه و دانشگاه اطلاعات در بهمن ماست – ایا در صورت قبول شدن و ثبت نام در دانشگاه امام حسین (که زودتر نتایج ان اعلام میشود) امکانش هست که تداخلی با قبولی ما در دانشگاه اطلاعات داشته باشد(یعنی بگن چون دانشگاه امام حسین قبول شده دیگه اسممون برا اطلاعات درنیاد) و در صورت قبولی در اطلاعات ایا امکان انصراف از دانشگاه امام حسین هست؟

 • مجتبی wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۵, ۰:۲۴

  سایر عزیزانی که دعوت به مصاحبه شدن هم خواهشا بیان در مورد شرایط و سوالاتی که ازشون پرسیده شده و….. توضیح بدن.

 • گمنام 101010 wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۵, ۹:۵۹

  سلام. عزیزان شرایط کاری تو وزارت اطلاعات خیلی سخته و خیلیییییییییی محدودتون میکنه قرار نیست که به هر قیمتی استخدام یا بورسیه شید الکی خودتونو در گیر نکنید یاعلی

 • گمنام 101010 wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲

  آقا حسین شما رشتتون شیمی بوده یا مهندسی شیمی؟؟؟ من میدونم که شرایط کاریش سخته منتها میخام بدونم که منظور شما از سختی چیه؟ ممنون میشم بگین

 • حسین wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۴۵

  سلام
  رفتین واسه مصاحبه سختی هایی که داره و رو نادیده بگیرین و قبول کنین هرچی میگن از من گفتن؟! خوبه واسه وزارت کار کردن.

 • گمنام 101010 wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۵, ۰:۰۴

  سلام. حسین آقا چرا حرفتونو عوض میکنید مگه شما نبودید که این حرفو زدید: “آقا محمد با من هم سال پیش تماس گرفته بودن رشتم شیمی بود رفتم ولی شرایطش خیلی سخت بود عطایش رو به لقایش بخشیدم.” ؟؟؟؟ پس چرا حرفتونو عوض میکنید؟

 • مجتبی wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹

  گمنام ۱۰۱۰ میشه لطف کنی این شرایط سختو یکم بازش کنی یعنی چی؟

 • گمنام 101010 wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۷

  یکیش ۵سال زاهدان

 • گمنام 101010 wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۶

  سلام آقا محمد رفتی برا مصاحبه؟؟؟ راستی مگه تو دفترچه راهنما نزده بود پذیرش در نیمسال دوم یعنی تا بهمن باید همه کارای گزینش انجام بشه پس چرا گفتن یک سال ونیم پذیرشش طول میکشه؟؟!!! شما مطمئنید که گفتن ۱سال ونیم طول میکشه میشه لطف کنید ازشون دقیقترشو بپرسید

 • محمد wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲

  نه داداش دیگه تماس نگرفتن نمیدونم چی شد منم همین سوال تورو دارم واسه این موندم سرگردون حالا شنبه میخوام برم سربازی از شانس من افتادم جهرم شیراز فکر کن از خرم اباد برم جهرم شیراز بخدا این شانسه ما داریم 
  ……گفتم بهشون سربازی رو میتونم شش ماه عقب بندازم ولی گفتن یکسال و نیم طول میکشه نمیدونم چرا 
  سهم ما هم از روزگار این شد

 • گمنام 101010 wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۵

  آقا محمد ۶ماه بنداز عقب ببین من۳هفته پیش رفتم مصاحبه یعنی بهم زنگ زدن گفتن فلان روز فلان ساعت فلان آدرس بیا رفتم ولی یک اشتباه بزرگ کردم که شاید تا آخر عمر خودمو نبخشم بمن گفتن باید فلان جا خدمت کنی منم گفتم اگه میشه بندازین شهر خودمون گفتن بذار بهشون بعدا زنگ بزنیم ببینیم نیرو میخان و من گفتم خب حالا مصاحبه ام کنید گفتن نه دیگه چون شما نمیخایین برا استان خودمون کار کنین من مصاحبتون نمیکنم حتی مدارکامو هم نگرفت و گفت برو بعدا باهات تماس میگیرم اما الان۳ هفته گذشته وهیچ تماسی با من گرفته نشده افسوس ایکاش همونجا رو قبول میکردمو و مصاحبه میکردم آخخخخخخخخخخ بهترین فرصت زندگیمو از دست دادم……………..آقا محمد نگران نباش به زودی باهات تماس میگیرن فقط رفتی مصاحبه هر چی گفتن اولش قبول کن بعد که استخدام شدی یه کارایی میتونی بکنی عین انتقالی هر کاری اولش سخته ……..۶ماه عقب بنداز چون فک کنم همه کاراشون نهایت به ۶ماه میکشه

 • گمنام 101010 wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۱

  آقا محمد شما از طریق آزمون ارشد پذیرفته شدید؟؟؟ خب چرا ارشد ثبت نام نکردید؟؟؟ اینطوری سربازی هم نمیرفتید

 • صمد wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۰

  آقای گمنام شما رتبه و مقطع و رشته امتحانی چیه؟

 • ابراهیم wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۵

  سلام به همه.
  میخواستم ببینم کسی زمان مصاحبه برای داوطلبای کنکور سراسری رو میدونه.
  اگه کمکی کنین ممنون میشم.

 • 110 wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۴

  اقا نفهمیدید مصاحبه برا بچه های سراسری چی شد …کسی برا مصاحبه رفته یا ن ترو خداجواب بدیدگمنام۱۰۱۰۱۰شما ارشدید؟؟نمیدونید برا مصاحبه کار شناسی کی زنگ میزنند؟؟؟

 • گمنام 101010 wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۹

  عزیزان عجله نکنید اینا کاراشون طول میکشه شما فعلا زندگیتونو کنید و نگران نباشید البته میتونید کد استان محل زندگیتونو رو با ۱۱۳بگیرید و ازشون بخاید که با قسمت گزینش حرف بزنن و تکلیف شما رو روشن کنن البته این شماره رو با همراه بگیرید چون ایرانسل نمیشه!!! مثلا اهل تهران۰۲۱۱۱۳ وصل میشه به وزرات اطلاعات کل تهران و………………. حتی اگه مراحل گزینش یکسال هم طول بکشه نگران نباشید شما تا اون موقع ۲ترم خوندید و میتونید بعد از قبولی در دانشگاه اطلاعات واحداتونو تطبیق بزنید پس نگران نباشید و از زندگی خود و زمان حال خود لذت ببرید یاعلی

 • صمد wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۱۴

  گمنام ۱۰۱۰۱۰٫٫ برادر رتبه و رشته تحصیلیتون چی بوده. و تو چ مقطعی امتحان دادی؟لطفا جواب بدید ممنون میشیم.

 • صمد wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۵, ۴:۲۳

  برادر گمنام ۱۰۱۰۱۰ میشه لطف کنی رتبه و رشته قبولیتون و همچنین مقطع تحصیلیتونو بگید.جواب بدید ممنون میشم

 • صمد wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۴

  از مدیریت سایت تقاضا دعرم تایید کامنتها رو زودتر انجام بده…با تشکر

 • s.d.s.f wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱:۰۲

  یکی میشه راهنمایی کنه من الان سال
  چهارم دبیرستان هستم برای ورود به دانشگاه امام باقر (ع) باید چیکار کنم؟

 • من wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۸

  سلام علیکم میخواستم ببینم پس نتایج انتخاب رشته سال ۹۵ کی می زنند لطفاً جوابمو بدید

 • غلام حیدر wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۰

  سلام علیکم میخواستم ببینم پس نتایج انتخاب رشته دانشگاه اطلاعات سال۹۵ کی می زنند لطفاً جوابمو بدید

 • گمنام 101010 wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۳۹

  سلام یعنی هنوز به هیچ کدوم از بچه های کارشناسی زنگ نزدن؟؟

 • صمد wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۱

  منم رفتم…

 • A.N.K wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۴

  سلام دوستان هر وقت به کسی واسه کارشناسی زنگ زدن بیاین به بقیه هم اطلاع بدین. من هم منتظرم

 • 110 wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۶

  من که رتبم خوب بوب ۱۲تا اولویت اولمم رشته های اطلاعاتو زدم ولی هنوز خبری نشده

 • گمنام 101010 wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۴۶

  سلام منم رفتم برا مصاحبه ولی چون قدم ۱۶۵هست گفتن نمیتونی دانشکده بری چون برا دانشکده حداقل قد ۱۶۸هست!!! فقط بخاطر۳سانت!!!!!! اییی خدااااااااااااااااا

 • 110 wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۳

  اقای گمنام ۱۰۱۰۱۰شما ارشد کنکور دادید؟؟

 • مجتبی wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۵, ۱۵:۵۹

  گمنام ۱۰۱۰۱۰ تو که گفتی رفتی ازت مصاحبه نکردن!

 • حمید wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۵۷

  اقا نتایج کارشناسی چی شد بالاخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • گمنام 101010 wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۵, ۲:۳۰

  فعلا دارن بچه های مقطع ارشد رو دعوت به مصاحبه میکنن………. بچه های کارشناسی گوش به زنگ باشن بهشون تو همین برج میزنگن……….معمولا اول هفته ساعت ۷ونیم یا آخر وقت اداری میزنگن به همون شماره ای که موقع ثبت نام کنکور وارد کرده اید زنگ میزنن یاعلی

 • 110 wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۳۸

  اقا اگه بچه های کار شناسی به کسی زنگ زدن خبر بده

 • یاور رهبر wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۸

  سلام بچها کسی میدونه با بچهای کارشناسی کی تماس میگیرند

 • irani wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴

  استخدام در وزارت اطلاعات به این آسونی نیست. مراحل گزینش مثل هفت خان رستمه!!
  ۲ مرحله مصاحبه که تقریبا تمام زندگیتو باید توضیح بدی
  ۱ مرحله تحقیقات محلی خیلی سنگین
  ۱ مرحله استعلام حفاظتی که تمام ایمیل ها ، چت ها ، اس ام اس هات میاد رو دایره !
  آزمون پزشکی که از تمام موارد بدنی هست و آزمایشات کلی! شنوایی ، بینایی ، روانشناسی ، حتی دندانپزشکی
  آزمون تست هوش که ۱۱۰ تا سوال هوش هست !!!!
  و در نهایت هم اکثر افراد تو استعلام حفاظتی رد میشن . چون همه یک سری نقص تو فضای مجازی و اس ام اس هاشون دارن !!

 • irani wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵

  دانشجویان ایران: یکی از ابهامات داوطلبین کنکور سراسری برای مرحله انتخاب رشته، نحوه انتخاب، ثبت نام و پذیرش در دانشگاه‌های خاص است.
  به گزارش خبرنگار صنفی – آموزشی «خنامه دانجوین ایران»؛ انتخاب دانشکده اطلاعات در فرم انتخاب رشته و قصد تحصیل در این دانشکده، معمولا جذابیت‌های خاص خود را برای دانشجویان به همراه دارد.
  بر همین اساس شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشکده اطلاعات و توضیحاتی پیرامون این دانشکده و شیوه های دیگر جذب در وزارت اطلاعات را در ادامه می‌خوانید.
  دانشکده اطلاعات در ثبت‌نام کنکور سراسری در ردیف دانشگاه‌های خاص در کنار دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه علوم قضایی، دانشگاه بقیه‌الله و دانشگاه امام صادق قرار می‌گیرد.
  دانشکده امام محمد باقر وابسته به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است و پس از قبولی سه برابر ظرفیت در آزمون این دانشگاه، مراحل معاینات بدنی، تست هوش، شخصیت شناسی و مصاحبه و نیز تحقیقات محلی آغاز می‌شود.
  معاینات بدنی در وزارت اطلاعات همانند دانشگاه افسری امام علی و یا دانشکده علوم و فنون فارابی نیست و فقط سلامتی داوطلب از نظر جسمی کفایت می‌کند.
  اما آزمون تست هوش و شخصیت شناسی وزارت اطلاعات، سخت ترین قسمت پروسه پذیرش در این دانشکده است.
  شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشجو مقطع کارشناسی دانشکده اطلاعات
  علاقمندان تحصیل در دانشکده اطلاعات پس از ثبت‌ نام و انتخاب رشته و قبولی در آزمون اختصاصی دانشکده، آمادگی خود را برای طی مراحل گزینشی اعلام نمایند تا در صورت پذیرش نهایی، در رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات مشغول به تحصیل شده و از مزایای دانشجویی و استخدام در وزارت اطلاعات نیز بهره‌مند گردند.
  همچنین داوطلبان باید:
  ۱- نسبت به انتخاب بنداعلام علاقه‌مندی به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات مندرج در فرم تقاضانامه‌ی اینترنتی ثبت‌نام آزمون سراسری سال۱۳۹۴، اقدام نمایند.
  ۲- پس از اعلام نتایج اولیه‌ی آزمون سراسری، کد رشته‌های تحصیلی دانشکده‌ی اطلاعات را قبل از اولویت بیستم، در فرم انتخاب رشته‌ی اینترنتی درج نمایند.
  شرایط و ضوابط عمومی:
  ۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
  ۲- تدین به دین مبین اسلام.
  ۳- اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.
  ۴- اعتقاد والتزام عملی به قانون اساسی ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
  ۵- عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی.
  ۶- نداشتن سوء پیشینه کیفری.
  ۷- برخورداری از سلامت و توانایی روانی و جسمی به تشخیص مراجع پزشکی وزارت اطلاعات.
  شرایط اختصاصی:
  ۱- داشتن گواهینامه پایان دوره پیش‌دانشگاهی.
  ۲- حداقل معدل دیپلم برای داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی نمره ۱۵ است.
  ۳- داوطلبان نباید در استخدام و متعهد به سازمان یا وزارت‌خانه‌ای باشند.
  ۴- حداکثر سن برای داوطلبان ۲۳ سال تمام (متولدین ۱/۷/۱۳۷۱ به بعد) است.
  ۵- احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات.
  امتیازات و تسهیلات:
  ۱- دانشجویان دانشکده اطلاعات پس از اتمام تحصیل و در صورت احراز صلاحیت‌های علمی و گزینشی ، به استخدام وزارت اطلاعات در خواهند آمد.
  ۲- فارغ التحصیلان دانشکده اطلاعات، پس از اتمام تعهد خدمتی،کارت معافیت از خدمت سربازی دریافت خواهند نمود.
  ۳- دانشجویان در طول دوره تحصیل، از کمک هزینه تحصیلی و سایر امتیازات برخوردار خواهند بود.
  ۴- به دانشجویان مجرد واجد شرایط، خوابگاه دانشجویی تعلق خواهد گرفت.
  ۵- دانشجویان مقطع کارشناسی در طول مدت تحصیل، یکی از زبان‌های زنده دنیا را فرا خواهند گرفت.
  ۶- انصراف از تحصیل،پس از گزینش نهایی و اشتغال، خسارت مالی ناشی از گزینش و تحصیل را در پی خواهد داشت.
  ۷- به دانشجویان پس از فارغ التحصیلی و انجام تعهدات، گواهی‌نامه کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می‌گردد.
  توضیحات ضروری :
  الف) داوطلبان گرامی توجه نمایند اعلام علاقمندی به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشکده اطلاعات، به منزله ثبت‌نام قطعی نبوده و متقاضیان باید علاوه بر علامت گذاری این بند، کد رشته‌های تحصیلی دانشکده مزبور را قبل از اولویت بیستم خود در فرم انتخاب رشته اینترنتی، درج نمایند.
  ب) مشخصات و اطلاعات مربوط به ثبت نام و شرکت داوطلبان در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات،به صورت محرمانه نزد سازمان سنجش آموزش کشور محفوظ بوده و فقط در اختیار دانشکده اطلاعات قرار خواهد گرفت.
  * اما شیوه‌ی دیگری هم برای استخدام در وزارت اطلاعات وجود دارد و آن از طریق معرفی علاقمند به استخدام در وزارت اطلاعات توسط یکی از کارکنان وزارت اطلاعات است .
  معمولا کارکنان وزارت اطلاعات افرادی را که ارتباط خویشاوندی با خود دارند را از این طریق به واحد گزینش اداره کل اطلاعات استان معرفی می‌نمایند . در این شرایط افرادی که از سوی واحد گزینش آن اداره کل اطلاعات تایید می‌شوند وارد سیکل گزینش می‌شوند . ابتدا این افراد به درمانگاه اداره کل اطلاعات در هر استان معرفی می‌شوند . شایان ذکر است که اداره اطلاعات در هر استان دارای یک درمانگاه بسیار مجهز است. پس از تایید سلامتی داوطلب ، فرد برای آزمون تست هوش و آزمون شخصیت شناسی به اداره کل اطلاعات استان همدان معرفی می‌شوند و اگر در این آزمونها مردود شوند فرد را رد می‌کنند و اگر پذیرفته شود وارد فاز بعدی که مصاحبه است می‌شود .
  مصاحبه شامل مسائل فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور است .
  مدت مصاحبه و تحقیقات در این شیوه ۹ ماه و گاهی ۲ سال طول می‌کشد؛ چنانچه فرد در مصاحبه و تحقیقات محل پذیرفته شود، برای مدت ۱۲ ماه به دانشگاه امام محمد باقر رفته تا آموزش‌های اطلاعاتی را ببیند و سپس با توجه به استعداد فرد او را در یکی از معاونت‌های وزارت اطلاعات در یکی از استان‌ها و یا استان محل سکونتش بکار می‌گمارند .
  میزان حقوق در وزارت اطلاعات بسته به نوع معاونت محل خدمت متفاوت است. اما معاونت‌های ضد جاسوسی و امنیتی و نیز حفاظت اطلاعات بیشترین میزان حقوق را دریافت می‌کنند.
  * این شایعه که کارکنان وزارت اطلاعات چک سفید امضا می‌گیرند کاملاً غیرواقعی و کذب است.
  شایان ذکر است کارکنان وزارت اطلاعات از بدو ورود توسط گزینش یک نام خانوادگی مستعار دریافت می‌کنند. که در درون محل کار آنها را با نام خانوادگی مستعارش می‌شناسند

 • مجتبی wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸

  کارشناسیها تو آذر ماه بهشون زنگ میزنن..

 • ابراهیم wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۱

  آقای مجتبی از کجا میدونین؟
  مطمئن هستید؟

 • یاور رهبر wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۰

  میشه بگید چجوری فهمیدید. از کجا باید از اخبار دانشکده مطلع شد؟

 • یاور رهبر wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۱

  اقا مجتبی چجور فهمیدید. از کجا باید از اخبار دانشکده مطلع شد؟

 • مجتبی wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۱

  نتایج ارشد شهریور اعلام شد اواخر مهر و اوایل آبان مصاحبش بود و احتمالا مصاحبه کارشناسیها با همین اختلاف زمانی برگزار بشه.

 • مجتبی wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۲

  یعنی حدود دو ماه بعد از اعلام نتایج اولیه

 • irani wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۴۶

  بچه ها ارشدا گیا زنگ زدن ؟ ایا بار دوم هم زنگ زدن؟؟؟؟؟

 • گمنام 101010 wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱

  آقای iraniالکی جو نده اصلا سخت نیست مخصوصا اونایی که رتبشون خوب بوده وقبول شدن اگه معاینه پزشکی مشکلی نداشته باشن ۹۰درصد کار تمومه

 • علی wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۹

  آقای گمنام ۱۰۱۰۱۰ شما گفته بودی رفتم ولی ب دلیل اینک گفتم بندازین ی جا دیگ مصاحبه نکردن باهاتون..بعدشم میگید بخاطر قدم رد کردن..حالا دقیقا جریان چیه؟؟
  واقعا قدت کم باشه استخدام نمیکنن؟؟
  اخه پس چرا تو شرایطش قد رو ننوشته بود!!!

 • irani wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۵

  آقای گمنام ۱۰۱۰۱۰ ینی افرادی هستند که قبول شده باشند مرحله اول رو ؟؟؟؟از قبلی ها خبر دارین؟؟؟

 • irani wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۵

  اقا تورو خدا جواب منو بدید – اینایی که که بهشون زنگ میزنن چند برابر ظرفیتن ؟ اقای گمنام ۱۰۱۰ بگو تورا خدا

 • گمنام 101010 wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۵۶

  آره پس از ۳ هفته دوباره به من از همون جایی که درخواست کردم زنگ زدن ومصاحبه کامل کردن و گفتن برا معاینه پزشکی مجددا زنگ میزنیم – مصاحبه اش خیلی سخته و از احکام وسیاست و مسائل شخصی ومسائل روز و………. میپرسن پس خودتونو خوب آماده کنید و اینکه خیلیییی صبور باشید بهتون زنگ میزنن نگران نباشید تا الان بمن ۵-۶بار زنگ زدن تقریبا ۴برابر ظرفیت

 • گمنام 101010 wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۵۹

  برا دانشکده باید قدت حداقل ۱۶۸باشه

 • 110 wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱:۰۰

  هیچ راه ارتباطی بادانشگاه وجود نداره؟

 • ابراهیم wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶

  آقای گمنام۱۰۱۰۱۰
  لطفا میشه بگید مثلا در مورد سیاست و مسائل روز چه سوالایی میپرسن؟
  چیا بیشتر مد نظرشونه؟

 • علی wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۴

  ینی بخاطر اینک قد شما ۱۶۵هس ردتون کردن؟؟
  کلا لغو شد؟؟
  اطلاعات بی اطلاعات؟؟؟

 • گمنام 101010 wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۴

  حضوری یا اینکه به ۱۱۳بزنگید

 • A.N.K wrote on ۱۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۳

  سلام آقای گمنام ۱۰۱۰۱۰ اگه کسی چندتا دندون خراب داشته باشه میتونه توی تست پزشکی واسش مشکل ایجاد کنه؟

 • گمنام 101010 wrote on ۱۱ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۲

  دندون کشیده نباید داشته باشی و اگه خراب شدن هرچه سریعتر برید ترمیم وپر کنید.

 • Gh wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱

  سلام – بچه ها بمن تو. مقطع ارشد یک ماه پیش رفتم مصاحبه ولی دیگه زنگ نزدن ینی رد شدم؟؟رتبم زیاد خوب نبود

 • irani wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷

  سلام – درجه چشم تا چقدر باید ضعیف باشه – مجموع دوچشم یا هر چشم؟

 • علي wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۸

  با سلام خسته نباشی،  من مدرک تحصیلیم دیپلم هست و عضو تبم ملی بوکس هم بوده ام و به دو زبان انگلیسی و سوئدی کاملا مسلط هستم میشه بگید برای پیوستن به وزارت چی کار باید انجام بدم؟

 • 110 wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۳۰

  اقایghچه سوالایی پرسیدن؟؟

 • عرفان سیاسی فر wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۲

  سلام . من رتبه ۱۲۸۳ کنکور انسانی سال ۹۵ شدم دوستان تا  امروز هیچ خبری واسه مصاحبه نشد اگر قبول نشدم بگین که بشینم واسه سال دیگه بخونم تو رو خدا یه اطلاع رسانی کنید ۲سال از بهترین سال های زندگیم هدر رفت 

 • عرفان سیاسی فر wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۳
 • گمنام 101010 wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۱

  سلام آقای Ghرفتید مصاحبه بعدش معاینتون نکردن یا اینکه نفرستادنتون برا معاینه پزشکی؟؟؟ اصلا بعد از پایان مصاحبه چی بهتون گفتن لطفا دقیق بگید تا راهنماییتون کنم

 • حسین wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰

  سلام
  جناب گمنام۱۰۱۰۱۰
  همون طور که گفتم من که دعوت به مصاحبه شدم مرحله اول مصاحبه تست روانی که همون کار در شرایط سخته رو نپذیرفتم. و به نوعی خودم خودم انصراف دادم.
  بعد ۳ هفته زنگ زدن و رد شدم رو گفتن.
  چون من علاقه به ادامه و کار تو رشته تحصیلیم شیمی داشتم به خاطر همین.
  به نظرتون اشتباه کردم انصراف دادم؟!
  لطف کنید بعد از طی مراحل مصاحبه بگین چطوره سطح دانشگاه؛
  و اینکه به نظرتون بخونم سال بعد می ارزه؟!
  اخه شرایط سخت مطرحه خودتون در جریانید!!!

 • Gh wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷

  سلام اقای گمنام۱۰۱۰۱۰ مصاحبه اول رو یک ماه پیش رفتم بهم گفتن براساس امتیازه خودشون زنگ میزنن همین ولی تا الان خبری نشده-

 • محسن wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۵, ۲۰:۰۳

  سلام به همگی
  آقایون آیا کسایی که قبولیشون صدرصده همین بهمن میرن دانشگاه اطلاعات؟ و این پروژه یکسال و نیم یعنی چی که تو بعضی از نظرات بهش اشاره شده؟

 • گمنام 101010 wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۵, ۱:۰۳

  آقایghرتبتون و رشتتون چی بوده؟؟ ولی کلن نگران نباشید روندش طولانیه ایشالا هر چی صلاحتونه

 • گمنام 101010 wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۵, ۱:۰۹

  آقا حسین رشتتون شیمی یا مهندسی شیمی؟؟ الان پشت کنکور ارشدید؟؟

 • 110 wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۲

  بعد از پزشکی چه مراحلی رو برای وارد شدن به دانشگاه باید طی کرد؟؟

 • A.N.K wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸

  سلام ببخشید کسی میدونه توی دانشکده اطلاعات حقوق دوره دانشجویی چقدر هست؟

 • حمید wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۱

  کارشناسی هنوز خبری نشده به کسی زنگ نزدن ایا ؟

 • مجتبي wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۵:۰۷

  ادمین گرامی چرا نظراتو تایید نمیکنی

 • یاران سردار wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۷

  من مصاحبه رفتم الان هم دانشجو ارشد سراسری هستم مصاحبه فقط در مورد خودم و یک کپی شناسنامه گرفتند جواب مصاحبه را کی اعلام میکنن معمولا آیا به ما میگن رد شدید یا نه

 • مهدی wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۶

  سلام‌
  دوستان کسی برای دکتری هست ؟ با کسی تماس گرفتن ؟
  تماسشون چه جوریه ؟ شماره می افته ؟
  از یه شماره ۴ رقمی به من miss می ندازن !! نمی دونم از کجاست ؟
  کسی می دونه راهنمایی کنه ، ممنون

 • مهدی wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۱

  آقایی گمنام ۱۰۱۰۱۰ به من زنگ زدن گفتن ۵شنبه بیا واسه آزمون حالا این آزمون قزاره به چه شکل باشه ؟یا اصلا آزمون مصاحبه است ؟در مورد چه چیز های سوال میشه ؟ لطفا اگر می دونید جواب بدید

 • Gh wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۹

  بچه ها چرا جواب نمیدین!

 • گمنام 101010 wrote on ۱۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۰

  سلام آقا مهدی شما برای دکترا اقدام کردید؟؟؟ قبل از این به مصاحبه دعوتتون نکردن؟؟

 • Gh wrote on ۱۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۶

  اقای گمنام ۱۰۱۰۱۰
  رتبم ۴۰۰۰ مخابرات ارشد بود

 • یا لثارات الحسین wrote on ۱۹ آبان, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۰

  اقای گمنام از فضای سایبری هم پرس و جو کردند؟

 • مهدی wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۰

  سلام برادر گمنام
  بله دکتری اقدام کردم ولی هیچ خبری نشده جز همون تک زنگهایی که گفتم ….

 • گمنام 101010 wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۴

  آقای gh رتبتون چقدر بد شده؟؟!! اونوقت با ۴۰۰۰ارشد مهندسی برق مخابرات روزانه مجاز شدید؟!! بااین رتبه بهترین دانشگاه دولتی که میشه قبول شد کجاست؟

 • یا زهرا wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۴۹

  سلام اقا مهدی منظورشون مصاحبس.راستی محلشو کجا گفتن بری؟؟؟شهر خودتونه یا تهرانه؟

 • 110 wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۲

  ایا برای ورود به این دانشگاه تحقیقات محلی هم انجام میشه؟؟

 • Gh wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۹

  اقای گمنام۱۰۱۰۱۰ اخرین رتبه مجاز۸۵۰۰ بودمن ۴۰۰۰ شدم- یکی تو ازمون کارشناسی منطقه ۳ رتبش ۲۲۰۰۰ بوده الان قبول شده و تموم مراحل رو رفته – پس چرا زنگ نمیزنن بگن رد شدم که منتظر نباشم؟؟؟؟؟

 • امنیت wrote on ۲۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۸

  دوستان صحبت های گمنام ۱۰۱۰۱۰ باهم همخوانی نداره و کذب بودن همشون ملموسه – نوشته قدم کوتاهه نمیشه رفت بعد نوشته من کامل رفتم مصاحبه – احتمالا قصد سودجویی داره اطلاعاتتون را ندین اینجا.

 • صمد wrote on ۲۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۰۹

  من هم با صحبت های آقای امنیت راجب گمنام۱۰۱۰۱۰ موافقم…ایشون هم اطلاعات متناقض میده و هم تا الان راجب رشته امتحانیش و رتبش چیزی نگفته.. دوستان به این شخص به هیچ وجه اعتماد نکنید.

 • گمنام 101010 wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۱۴

  به نام حق باسلام آقای امنیت و صمد بنده گفتم که فقط یک مصاحبه رو رفتم و به دلایلی کارهایم طولانی شده که نیازی نمی بینم اینجا توضیح بیشتری بدهم ولی چون قدم کوتاهه برای ورود به دانشکده کارم سخت شده و گفتن که ما تموم تلاشمونو میکنیم اگر نشد با لیسانست جذبت میکنیم و کار اداری بهت میدیم و اینکه من رشتم مهندسی برق رتبه دورقمی کنکور ارشد در یکی از دانشگاههای معتبر تهران در حال تحصیل ترم ۱ارشدم هستم …………..دلیل اینکه من اطلاعات خودم رو عین خیلی از دوستانی که اینجا راحت اطلاعاتشونو میدن اینه که فضای کاری در وزارت اطلاعات اینگونه ایجاب میکنه که آدم راحت خودشو لو نده. شماهایی که اینقدر ساده اطلاعات میدید اصلا به درد وزارت اطلاعات وسرباز گمنام امام زمان شدن نمیخورید………………….یاعلی

 • گمنام 101010 wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۱۶

  ضمنا من خدایی نکرده به هیچ وجه قصد سودجویی از احدی را ندارم فقط قصدم کمک به عزیزانه.

 • گمنام 101010 wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۱۸

  آقای ghنگران نباشید کاراشون یکمی طول میکشه دیگه نهایتا تااواخر دیماه همه چی معلومه چون کلاسای ارشدشون از بهمن شروع میشه چون من خودم تو مصاحبه ازشون سوال کردم گفتن تا ۵ماه جمعش میکنیم………………ایشالا به حق امام زمان اگر به صلاحتونه قبول بشید…………….یاعلی

 • Gh wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۶

  اقای گمنام ۱۰۱۰۱۰ ضمن تشکر از شما – به احتمال زیاد شما چون برقی هستین مخابرات رو تو دانشگاه اطلاعات زدین -تعداد نفرات مخابرات ۲۵ اعلام شده احتمال اینکه بیشتر از این مقدار باشه بنظرتون هست؟
  و اینکه فرمودین ۵ بار رفتین مصاحبه ؟؟آیا بسیجی بودن اثری داره؟

 • 110 wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۵, ۱:۱۵

  برای ورود به دانشگاه تحقیقات محلی هم انجام میدن؟؟

 • Gh wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۴

  اقای ۱۱۰به احتمال زیاد تحقیقات محلی هم انجام خواهد گرفت

 • محسن wrote on ۲۵ آبان, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۶

  آیا این درسته که طرف باید یجورایی عصمت داشته باشه تا بتونه وارد وزارت بشه؟

 • عباس wrote on ۲۷ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶

  سلام. تو بچه های ارشد امسال کسی هست که برای بار دوم بهش زنگ زده باشن؟

 • mohammad wrote on ۲۷ آبان, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۷

  باسلام
  آقا محمد چه کردید؟
  اخرش مصاحبه ها به کجا رسید
  ایا رفتید سربازی؟
  ایا ارزش خواندن علوم سیاسی را داشت؟
  منم هم خیلی علاقه هم به اینکه لیسانس فنی دارم علاقه زیادی اول به خدمت در اونجا و بعدش هم علوم سیاسی دارم

 • Gh wrote on ۲۸ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰

  اقای گمنام جواب بدین لظفا!
  اقای گمنام ۱۰۱۰۱۰ ضمن تشکر از شما – به احتمال زیاد شما چون برقی هستین مخابرات رو تو دانشگاه اطلاعات زدین -تعداد نفرات مخابرات ۲۵ اعلام شده احتمال اینکه بیشتر از این مقدار باشه بنظرتون هست؟
  و اینکه فرمودین ۵ بار رفتین مصاحبه ؟؟آیا بسیجی بودن اثری داره؟

 • 10110001 wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۵, ۷:۰۴

  تا حالا کسی واسه ازشد قبول هم شده ؟(کل مراحل)
  یکی میگفت یه ماه پیش کپی شناسنامه دادم گفتن بهت میگیم.

 • گمنام 101010 wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۶

  آقای gh- نه دیگه ظرفیت همونه تازه کمش نکنن آقا من کی گفتم ۵بار رفتم گفتم ۵بار زنگ زدن همش ۲بار رفتم چون زنگ میزدن من در دسترس نبودم

 • گمنام 101010 wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۸

  والا من یک ماه پیش رفتم مصاحبه و چن تا مدرک ازم گرفتن و الان یکماهه ذیگه خبری ازشون نشده وزنگی هم نزدن دیگه دارم قطع امید میکنم حتما ردم کردن!!! بچه های ارشد کسی رفته مصاحبه که معاینه پزشکی هم انجام داده باشه؟

 • سجاد wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۳۹

  سلام دوستان
  منم مثل خیلیا ساکن منطقه محرومم.پول دارم نیستم.رتبه زیر هزاربرق.ازنظر اخلاق ادم ناسالمی نیستم،تاحدی که تو مصاحبه دانشگاهای دیگه قبول شدم.از زمان انتخاب رشته هر روز به سایت سر میزنم.که چیزی دستگیرم بشه.بلاخره حدودا یه ماه پیش زنگ زدن که برم واسه مصاحبه.رفتم هرچی پرسیدن راستشو گفتم.هیچ سهمیه ی خاصی هم نداریم جز دفترچه بیمه بهزیستی بدون حقوق!بعدکلی انتظار دیروز بهم گفتن که امتیاز لازم روکسب نکردم.و اینکه همچی تموم شده.درسته که رد شدم ولی ما هم خدامون بزرگه،ان شالله یه جای دیگه
  فقط ازاین میترسم که ادامه تحصیل بدم و اخرش هیچی.
  امیدوارم که همه کارا براساس عدالت بوده باشه و کسانی هم که پذیرفته شدن تو کارشون موفق باشن و درجهت انسانیت تلاش کنند.
  در اخرم خواهشمندم که مدیر نظرم رو درج کنه.
  باتشکر فراوان

 • یا زهرا wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۷:۰۱

  بچه ها یکسری از افراد معاینه پزشکی هم رفتن

 • Gh wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۸:۵۵

  اقای گمنام تشکر-

 • 10110001 wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴

  آقا سجاد شما قبلا مدارک رو داده بودین ؟

 • گمنام 101010 wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۷

  سلام سجاد آقای عزیز همیشه توکلت بخدا باشه و سعی کن همه اعمالتو برای خدا بخوبی انجام بدی و در هر جایی هستی وظیفتو بخوبی انجام بدی مطمئن باش خدا کمکت میکنه نگران نباش درست میشه در مورد ادامه تحصیل هم حتما ادامه بده تو این مملکت حداقل دیگه لیسانس باید داشته باشی مخصوصا اینکه رشته شما برقه و خیلی بازار کارش بهتر از بقیه مهندسیاست و به خصوص رتبت زیر هزار شده میتونی تهران قبول شی و پیشنهاد من به تو اینه که در طول ۴سال لیسانس مهارتها تو زیاد کنی زبانتو حتما قوی کنی نرم افزارهای رشته خودتو خوب بلد باشی و کنارش با بازار هم در ارتباط باش… و ازاونایی نباش که فقط سرشون تو درسه…………….قطعا موفق خواهی شد انشالله

 • Gh wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۲

  اقای_ یازهرا- رشتشون چی بوده؟؟؟

 • Gh wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۹

  اقا سجاد داداشم رتبت تو مخابرات چند بود؟؟؟

 • Gh wrote on ۳۰ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۵۵

  اقای یازهرا منظورم رشته اونایی که معاینه هم رفتن

 • یا زهرا wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸

  سلام اقای gh ارشد برق.من نرفتم دوستام رفتن

 • گمنام 101010 wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷

  در این سرای بی کسی ،کسی نیست که به داد این همه جوان بیکار جامعه اسلامی ایران برسد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا کسی نیست؟؟

 • سجاد wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۳

  دوست عزیز رتبه مخابراتم ۷۰۰ بوده.
  فقط این روزا فهمیدم که همیشه باراستی و درستی نمیتوان به جایی رسید.

 • Gh wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۷

  بچه ها خبری نشد ؟چرا زنگ نمیزنن بگن رد شدیم یا …؟؟

 • 10110001 wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۷:۴۶

  هیچ خبری نیست

 • عباس wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳

  سلام.دوستان شما رو بخدا یکی جواب ما روهم بده.کسی بعد از مصاحبه اولی بازم بهش زنگ زدن؟مرحله دوم چیه؟آقای _یازهرا_دوستاتون تو همون مرحله دوم رفتن معاینه پزشکی؟

 • 110 wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۰

  بچه های ارشد چه حدودا چه تاریخی رفتن مصاحبه؟

 • گمنام 101010 wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۲

  سلام- آقا ۳آبان رفتیم مصاحبه پس چرا دیگه خبری نشد؟ چرا زنگ نمیزنن؟لااقل زنگ بزنن بگن رد شدیم از دودلی دربیایم……………اینم از بابرنامه بودنشونه!!!!

 • 110 wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۲

  پس چرابه اقاسجاد زنگ زدن؟!یعنی به کسایی که زنگ نزدن قبول شدن…چند مرحله مصاحبه داره دانشگاه ؟ کسی میدونه؟

 • 10110001 wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۱

  کسی هست بعد از گرفتن مدارک دوباره بهش زنگ زده باشن ؟

 • یا زهرا wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۳

  بابا کارهشون اصلا معلوم نیست.  یکسری از بچه های ارشد رفتن مصاحبه دوم .یکسری رفتن معاینه پزشکی(بعد مصاحبه دوم).به یک. سری گفتن رد شدین.یکسری هم مصاحبه اول رفتنو دیگه خبری نشده.حالا خودتون ببینید جز کدوم دسته اید!!!!!!بابا رو اینجا زیاد حساب نکنید همه چی رو حواس!

 • Gh wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۵۴

  اقای یازهرا از دوستاتون بپرسین مرحله دوم چیا ازشون پرسیدن ؟

 • کریم wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۷

  سلام دوستان.در مصاحبه مقطع کارشناسی ارشد رشته برق دانشگاه اطلاعات آیا مصاحبه علمی یعنی از دروس تخصصی مصاحبه میگیرند؟؟؟؟

 • ع.ش wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۳

  سلام دوستان عزیزهنوزتو بعضی استان ها گزینش ارشد را شروع نکردند …………… برام سوال کرده گفتید هنوز شروع نشده گزینشمون بعدازاربعین باتوجه به صخبت های شما مثل اینکه تو بعضی ازاستان ها شروع شده با توجه به این مواردلطفا هرگونه اطلاعاتی دارید ازمراحل گزینشتون به منم بگیدتشکر

 • irani wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۳۰

  مگه گزینشش ۶ ماه تا یکسال طول نمیکشه ؟؟؟ پس مسلما کلاسا بهمن شروع نمیشه ؟ درسته؟؟؟

 • كاني نت wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸

  بله کلاسها نیمسال دوم شروع میشه

 • Gh wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۳۴

  کارشناسی ها تا مرحله پزشکی هم رفتن

 • 110 wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰

  کانی نت نیم سال دوم که میشه همون بهمن!

 • 110 wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۰۳

  اقای gh مگه بعد از پزشکی دیگه برای ورود به دانشگاه بایدمرحله ای روطی کنند؟

 • irani wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۹

  دوستان یه حساب سرانگشتی بزنید ببینیم تو مخابرات چنتا ایم!!

 • irani wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۴۱

  اقای ع.ش چقدر با صراحت باشما صحبت کردن گفتن بعد اربعین !!کجا رفتی ماهم بریم ؟

 • irani wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۴

  بچه ها بنظرتون سه برابر ظرفیت دعوت کردن ؟ ینی ۸۰ نفر! کار گزینش نباید زیاد طول بکشه راحت میشه تا الان حداقل ۵۰نفرو رد کرد و بقیه رو گزینش کرد- کسی لز سیستم گزینش اطلاعی نداره؟؟؟ خیلی فکرم درگیره

 • 10110001 wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۲

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • 1111 wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۴

  سلام آقای گمنام۱۰۱۰۱۰ آیا به ضعیف بودن چشم هم گیرمیدند؟؟؟؟منم قدم رو ۱۶۵یعنی امیدی نداشته باشم؟؟؟؟؟

 • گمنام 101010 wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۹

  ………..

 • موسی wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۲

  سلام دوستان
  آیا مصاحبه کارشناسی ارشد،مصاحبه علمی از دروس دانشگاه داره؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • موسی wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۵

  دوستان لطفا جواب بدین.در مقطع کارشناسی ارشد مخابرات آیا  مصاحبه علمی از دروس میگیرند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • موسی wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۴

  آقای ادمین مگه دارید اورانیوم غنی میکنید که این همه دیر پیام ها رو تایید میکنید

 • كاني نت wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۴

  دوست عزیز سلام ، ما روزانه به طور میانگین باید ۱۰۰ تا نظر رو بخونیم بعد تایید کنیم این مساله زمان بر است .موفق باشید

 • Gh wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۰

  نه اقای ۱۱۰دیگه استخدامن

 • Gh wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۲

  بچه ها مجموع ضعیفی دوچشم باید چقدر باشه ؟

 • 1111 wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۵

  آقای گمنام لطفاجواب بدیدخیلی نگرانم

 • سرباز گمنام امام عصر عج wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۰:۱۷

  گمنام ۱۰۱۰۱۰ ، دوست عزیز شما خیلی جو میدی …
  شما خودت به خاطر قدت و در ثانی از نظر حفاظتی رد میشی پس فکر نکن که کارت خیلی درسته … 
  یا علی ع

 • 10110001 wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۱۰

  اقای ع.ش شما تا حالا دعوت شدین یا نه ؟

 • موسی wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹

  والا من تعجب میکنم از ادمین.دوستان بیان تو یه سایت دیگه.مث اینکه برا تایید پیام ها باید پول بدیم

 • كاني نت wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۴

  دوست عزیز سلام ، ما روزانه به طور میانگین باید ۱۰۰ تا نظر رو بخونیم بعد تایید کنیم این مساله زمان بر است .موفق باشید

 • عباس wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۱

  دوستان ارشد سلام.کسی هست برای بار دوم  مصاحبه دعوت شده باشه؟چند وقت بعد از مصاحبه اول تماس میگیرن؟

 • 1111 wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۵۳

  ادمین (کانی نت)چراشمابخشی ازپیامها را حذف میکنیدوبجاش نقطه میزارید؟؟؟

 • كاني نت wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۲

  همه ی پیامهای شما (غیر از نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود)در سایت درج خواهد شد

 • 1111 wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۵۵

  کانی نت شماباوزارت درارتباط هستید؟؟؟؟پیام هایی که حذف میکنید رابه وزارت گزارش میدید؟؟؟؟!!!!!!!

 • كاني نت wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۹

  همه ی پیامهای شما (غیر از نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود)در سایت درج خواهد شد

 • Gh wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۱

  اقای سرباز گمنام امام عصر عج از کجا میدونین که آقای گمنام ۱۰۱۰۱۰ از لحاظ حفاظتی رد میشه؟؟؟

 • موسی wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۴۱

  ممنون از زحمات مدیر سایت.ببخشید

 • 10110001 wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۷

  بچه ها خبر تازه ای نشده ؟
  آقای ع.ش شما از کجا پرسیدن که بعد اربعین گزینش میکنن ؟

 • Gh wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۰

  کانی نت مجموع ضعیف بودن چشم چقدر بایدباشه؟

 • كاني نت wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۹:۵۵

  برای جواب سوال اینجا رو کلیک کنید

 • موسی wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۵

  سلام دوستان.آخه چرا جواب سوال من رو نمیدین
  آیا در مصاحبه کارشناسی ارشد از دروس مصاحبه میگیرن؟؟
  یعنی مصاحبه علمی دارند یا نه؟؟؟؟

 • بنده خدا wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۵

  دوستای گلم توکلتون به خدا باشه هرچی اون بخواد همون میشه ، فعلا به زندیگیتون بچسبید و از فرصت های زندگیتون استفاده کنید ،موفق در تمام مراحل زندگی

  ، یا علی

 • |-|434|\| wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۷:۵۸

  لطفا کسایی که مصاحبه دوم رفتن یا معاینه پزشکی رفتن یه جزئیات ریزی بگن.

 • عباس wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱

  برادرانی که مصاحبه دوم رفتین یا از دوستاتون رفتن لطفا بیایید نظر بدین بخدا ثواب داره  جمعی رو از نگرانی در آوردن

 • بسیط wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸

  با شماره ۱۱۳ برای اطلاع از قبول شدنمون برای مصاحبه زنگ بزنیم؟میترسم اگه زنگ بزنم و پشت تلفن بگه نه؛حتی اگه نمره هم آورده باشم زنگ نزنن.
  تا چه موقع منتظر تماس بمونیم؟
  آیا در آذر هم تماس میگیرند؟
  بعد از اتمام ترم اول هم احتمال داره تماس بگیرند؟
  حدودی تا چه رتبه ای در منطقه ۲ کنکور انسانی امسال شانس قبولی هست؟

 • حمید wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۸

  لطفا دوستای بامرام جواب سوال های پرسیده شده رو بگن ، با تشکر

 • Gh wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۸

  کانی نت محترم من ضعیف بودن چشم برا معافیت سربازی رو نگفتم که…

 • گمنام 101010 wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۴

  آقای سرباز گمنام امام عصر عج اولا سلام! بعدشم من چه جوی دادم؟؟ آیا این درسته که بندگان خدا وقشر فرهیخته این نظام رو بلاتکلیف بذارید؟ چرا همه دانشگاههای بورسیه عین دانشگاه بقیه الله پزشکی به صورت منظم وبا برنامه ریزی در طی فقط دو هفته همه مراحل گزینش رو انجام میدن ولی دانشگاه امام باقر شما نع؟؟؟ این درسته آیا مصاحبه دعوت میکنید بعدش ۲ماه بعد زنگ میزنید؟؟ من هیچ وقت ادعا نکردم کارم درسته ولی شمایی که اسمتون سرباز امام زمانه آیا به اندازه اسمتون کارتون درسته؟؟؟ باشه من رد بشم هیچ ابایی نیست -من اونجا رد بشم شمای سرباز امام زمان مطمئنی در درگاه الهی رد نمیشی؟؟؟ امید که من در درگاه ذات حق تعالی رد نشوم! (کانی نت عزیز ازت خواهش میکنم همشو چاپ کن- تو رو خدا بذار این فرد که تو وزارت کار میکنه از مشکلات کارشون خبردار بشه تا شاید اصلاحاتی در فرآیند جذبشون انجام بدن- اجرت باامام رضاع)

 • گمنام 101010 wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۵۱

  آقای سرباز گمنام امام عصر عج اگه کسی تو این وزارت ویا هر وزارتی تو کشور رد بشه نشون از اینه که خیلی کارش بده و آیا اگر کسی جذب بشه نشون از اینه که خیلییی کارش درسته؟؟ این چه استدلالیه ؟ من نگفتم که کارم خیلی درسته ولی آیا اینکه شما به خاطر ناراحت شدن از حرف من این حرفا رو تو سایت زدید کار درستیه؟؟ من که راضی نیستم و حلالتون هم نمیکنم

 • دکتر فرهادی wrote on ۸ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۳۲

  سلام بچه ها رتبم۵۲ سال ۸۹بودم که برای وزارت اطلاعات گزینش کردم یکسال دیگه مدرک دکتری میگیرم ولی هنوز خبری نشده اینو میخوام بهتون بگم که منتظر نشینید فرصتها طلایی که تو این سن دارید از دستتون میره بی تفاوت باشید نسبت بهش به کار روز مره خود ادامه بدید خدا بزرگتر از اونیه که فکرشو میکنی فقط از یاد خدا هیچ وقت قافل نشو همیشه سعی کنید خودتون به رتبه برسونید که کسی به دنبال شما باشه نه شما مراقب خودتون وخوبیاتون باشید یاحق.

 • |-|434|\| wrote on ۸ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۵

  از دوستان کسی نیست به ۱۱۳ زنگ زده باشه یا تازگیا بهش زنگ زده باشن ؟ لطفا یکی یه اطلاعی بده.

 • !_l4/ wrote on ۸ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۰

  لطفا کسایی که دوباره بهشون زنگ زدن اعلام کنن تا ما هم امیدوار بشیم.

 • موسی wrote on ۸ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۹

  سلام دوستان.آخه چرا جواب سوال من رو نمیدین
  آیا در مصاحبه کارشناسی ارشد از دروس مصاحبه میگیرن؟؟
  یعنی مصاحبه علمی دارند یا نه؟؟؟؟

 • سرباز wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۵, ۷:۳۹

  شاید بغضی ها میخوان برن سربازی !!!!!!!!!!

 • محسن wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸

  آقا یکسی جواب موسی رو بده اگه میدونید. .

 • سجاد wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۰۶

  نه مصاحبه علمی نداره

 • عباس wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۱

  آقا سجاد عزیز لطفاجواد منم بدین.مصاحبه مرحله دوم  در مورد  چیه؟ چند وقت بعد مصاحبه اول زنگ میزنن؟

 • بینام wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۱

  آقا موسی شما به مصاحبه دوم دعوت شدین ؟ آقا بعد اربعین به کسی زنگ نزدن ؟ بابا یکی بگی امیدوار بشیم.

 • Gh wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۷

  اقایی که مامور وزارت هستی سلام- آیا به ضعیفی چشم تو معاینات گیر میدن ؟؟ میشه بپرسی بگی ممنون

 • شمس wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۰

  سلام دوستان
  آیا اگه کسی یکی از دندان هایش رو کشیده باشه در مصاحبه پزشکی رد میشه،؟؟؟؟؟

 • شمس wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۲

  اگه سه چهار دندون رو تعمیر کرده و یک دندون کشیده باشد آیا با این شرایط رد میشه؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین??

 • محسن wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۳

  مهم اینه دندون خراب نداشته باشی و برای چشم هم خیلی گیر نمیدن…تو تست پزشکی موارد حاد بهشون گیر میدن…

 • مهران wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۳

  سلام ببخشید برای شرکت در آزمون ارشد اطلاعات از کنکورسراری شرکت کنیم ممنون میشم جواب بدین 

 • 1111 wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۴

  آقامحسن براقدچی جقدرمینیمم هستش؟؟؟؟؟

 • سهراب wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۶

  آقای مهران باید در کنکور ارشد۹۶ ثبت نام کنی بعد در انتخاب رشته این دانشکده رو انتخاب کنی

 • سهراب wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۱۰

  آقا من یکی از دندان هامو کشیدم،الان چکار کنم؟؟آیا منو به رد میکنن؟؟
  لطفا جواب بدین

 • Gh wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۴۶

  بله اقا مهران کنکورارشد

 • بینام wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۵, ۷:۴۰

  فک کنم به همه زنگ زدن و مشغول مصاحبه هستن :shy:

 • محسن wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲

  در کل تو تستای پزشکی به موارد جزئی مثل دندون کشیده یا پرشده یا عینک معمولی گیر نمیدن.. و اگه امتیازتونم بالا باشه به قدتون خیلی اهمیت نمیدن…ولی اگه بخوان ردتون کنن بخاطر یه مشکل الکی رد میشید….کلا امتیازتون بالا باشه از بعضی چیزا چشم پوشی میشه ولی اگه امتیازتون پایین باشه به موارد جزیی هم گیر میدن.

 • پیمان wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۳

  آقا محسن یعنی اگه دندون تعمیر شده داشته باشی و یکی از دندون ها هم کشیده باشه ،تو مصاحبه پزشکی رد میکنن؟؟؟؟
  لطفا جواب بدین????

 • محسن wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۶

  داداش به دندونات خراب نباشن فقط…کشیده و پر شده مسئله ای نیست.

 • علی wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۶

  مصاحبه دوم ارشد مگه شروع شده ؟ که شما از معاینه پزشکی حرف میزنین ؟

 • بهنام wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۵

  سلام 
  برادر محسن معاینه پزشکی کجا صورت میگیره؟تو مرکز هر استان یا همه میرن تهران؟؟؟؟

 • یا زهرا wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۵, ۶:۴۷

  اقا محسن چه فاکتور هایی براشون امتیاز داره؟؟؟؟؟

 • 1111 wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۵, ۹:۲۱

  امتیاز به چه چیزی بستگی داره؟؟؟چیامی پرسند؟؟؟؟

 • Gh wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۸

  سلام آقا محسن – این امتیاز بالا که میگی چجوری حساب میشه ؟ چه عواملی توش دخیل هستن؟

 • چمران wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۵:۴۱

  جناب آقا محسن سلام
  کسانی که با مدرک لیسانس جذب میشن باید چه مراحلی رو طی کنند؟؟
  یعنی از طریق کنکور نه.میخوان با مدرک لیسانس جذب بشن.
  لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟
  آیا تست های شخصیت شناسی و هوش خیلی سخته و خیلیا رد میشن؟؟
  چه چیزی براشون ملاک هست؟؟؟
  لطفا پاسخ بدین

 • گمنام 101010 wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۵۸

  مدیر محترم کانی نت ازتون تشکر میکنم-براتون دعا میکنم-ممنون

 • محسن wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۵

  کانی نت چی شده!نیستت!بابا جون انصافا اگه مشکلی پیش اومده آدرش بده بیایم کمک…! دوس ندارم تو این وضعیتت ببینمت…اصلا به کلمنتای ما توجه نکن..خدا بزرگه..مشکلت حل میشه…آمریکا تحریم کرد که کرد…تو اصلا غم مخور…والا

 • محسن wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۰

  امتیاز شامل رتبه کنکور(که بیشترین امتیازو شامل میشه)-امتیاز به دست اومده از مصاحبه و تست های قبلی -تحقیقات محلی و حفاظتی-معدل کارشناسی برای ارشد و معدل کل دیپلم برای کارشناسی- رزومه های علمی دیگه مثل میزان تسلط به زبان و…

 • محسن wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۳

  چمران، تنها راه وارد شدن به دانشگاه اطلاعات کنکوره…ولی برای وارد شدن به وزارت راهای خاص دیگه ای هست که میشه وارد شد ولی یکم سخته مثلا حتما چندتا معرف میخای…

 • محسن wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۶

  آقا بهنام درمورد تستای پزشکی دقیقا نمیدونم ولی احتمال میدم مثل سپاه باشه.

 • یا زهرا wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۳

  سلام. بچه ها کیا رفتین معاینه پزشکی؟ من رشتم برق نیست ولی یکی از دوستام ارشد برق مخابرات بود بهش زنگ زدم گفت معاینه  پزشکی هم رفته؟؟؟؟! بهش گفتن کبدش چربه!!! مثل اینکه گزینش تموم شده .ما بی خبریم.

 • قاسم ت wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۱

  برادر محسن سلام
  اگه کسی برادرش سوپیشینه داشته باشه آیا به خاطر سوپیشینه برادرش،رد میشه؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • محسن wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۵

  سلام درمورد اینکه همه چیزو بررسی میکنن از جمله سو پیشینه افراد زندگی داوطلبین، شکی نیست اما درمورد اعمال اثر دادن این سوءپیشینه ها اطلاعی ندارم.

 • علی wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۲

  بچه ها همتون تهرانی هستین ؟

 • Gh wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۳۴

  اقای یازهرا دوستتون که کبدش چرب بودرو رد کردن؟

 • سبحان کشت wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۸

  سلام بر همه
  میگم کسی که میخواد از طریق لیسانس جذب بشه مراحل گزینش و مصاحبه و معاینه و ….داخل استان خودش برگزار میشه یا تهران یا همدان؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷

  سلام تو استان خودتون

 • یا زهرا wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰

  سلامgh.متاسفانه ردش کردن

 • سبحان کشت wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶

  ممنونم
  تشکر از مدیریت سایت

 • علی wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۲

  پس چرا فقط به شما ها زنگ زدن ؟
  چقدر بعد اولی واسه دومی زنگ زدن ؟

 • علی wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۷

  کسی تا حالا به ۱۱۳ زنگ زده ؟

 • محمود wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۶

  سلام بچه ها
  مرحله دوم مصاحبه رو رفتین ؟
  شهرستان ها دیرتر شروع میشه ؟

 • Gh wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۸

  اقا محسن چند روز بعد از مصاحبه دوم باید بری معاینه پزشکی ؟؟؟

 • محمود wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۶

  آقای یازهرا شما واسه مصاحبه دوم رتین ؟

 • محمود wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۷

  آقای یازهرا شما واسه مصاحبه دوم رفتین ؟

 • 4040 wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۰

  سلام دوستان
  از مصاحبه ارشد ها خبری نشد؟
  مدیر سایت شما اطلاع ندارید؟
  دوستان لطفا راهنمایی کنید
  خواهشا جواب بدین
  ممنونم

 • قربان wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۸

  سلام 
  آقا محسن آیا درمصاحبه مقطع ارشد ،مصاحبه علمی هست،یعنی از دروس دوره کارشناسی مصاحبه میگیرند؟
  در مصاحبه ارشد آیا مرحله ای هست که در تهران انجام بشه یا کل مراحل مصاحبه ارشد در استان انجام میشه؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  دوستان لطفا کمک کنید
  التماس دعا

 • قربان wrote on ۱۶ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۱۵

  کسی نیست جواب بده
  آقا یکی جواب بده
  مدیر سایت راهنمایی کنید

 • سربازی wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۷:۴۴

  اقا من دیگه بیخیال شدم
  دیگه میرم سربازی
  دفترچه رو میفرستم
  تا کی باید منتظر بشینم

 • یا زهرا wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰

  بچه ها منم دیگه ناامید شدم.دیروز رفتم دفترچه سربازی پست کردم

 • گمنام wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲

  آقا با من با یک شماره ای تماس گرفتن ولی تو کلاس بودم وگوشی رو بی صدا بود ومتوجه نشدم، باید چه کار کنم آیا دوباره تماس می گیرن ، اگه کسی این وضعیت را داشته ویا اطلاعاتی داره یه کمکی کنه. با تشکر

 • مجتبی wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۰

  بابا شما ها قراره بهمن برید سر کلاس….کو تا بهمن! چه خبرتونه الکی جوسازی میکنید که بقیه رو نامید کنید….

 • امام رضا wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۱

  ای بابا منم دارم نومید میشیم اینهمه درس بخون آخرشم هیچی

 • مجتبی wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۴

  دوستان بعضیها با چند نام کاربری میان نظر میدن و کارشون ایجاد جو نامیدی بین بقیس…به حرفاشون اصلا توجه نکنید…

 • قربان wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۰۴

  آقای گمنام با این تماس آخری که جواب ندادین،چندمین  تماس هست که با شما گرفتن؟؟
  الان چند مرحله رفتید مصاحبه؟؟؟

 • سربازی wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۳

  خوب کسایی که تازگیا باهاشون تماس گرفتن یا
  غیر تهرانی هستن بیان نظر بدن تا
  ما هم از ناامیدی دست بکشیم دیگه

 • سربازی wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۴

  کسی اطلاع داره اگه دفترچه بفرستم مشکلی بابت پذیرش داره یا نداره ؟

 • لبیک یا زینب wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۰

  بچه من میترسم به ۱۱۳ زنگ بزنم یا برم ستاد
  کسی از شما تا حالا این کارو کرده
  گفتن قبولی یا رد شده ؟

 • 110 wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۷

  اقای گمنام اگه از شماره خصوصی بوده فک کنم دوباره باهاتون تماس بگیرن حواستون باشه.فک کنم اگه ۱۱۳هم زنگ بزنید بتونن کمکتون کنن

 • ... wrote on ۱۸ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۹

  محض اطلاع دوستان
  همین دو سه روز پیش با یکی از دوستان من تماس گرفتن برای مرحله دوم مصاحبه…
  صبور باشین و امیدتون به خدا باشه.

 • amir wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۸

  قابل توجه اون دوستان عزیزی که میگن این دانشگاه سخته و محدودیت داره.باید بگم الان چه کاری سختی نداره؟ اصن کاری هست؟ هیچ کاری دیگه نیست.واقعیته.طرف با بهترین معدل از بهترین دانشگاه میاد بیرون اونوقت بیکاره.این دانشگاه امکانات خوبی داره و آینده شغلی.یعنی میدونید که اگه از دانشگاه اومدین بیرون هم شغل با حقوق متوسط دارین هم سربازیتون حل شد.دیگه چی میخواین.تو این دوره زمونه بیکاری، این دانشگاه ها بهترینن.موفق باشین

 • 110 wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۶

  اقای….دوست شما برا ارشد شرکت کرده بودندیاکارشناسی؟

 • لبیک یا زینب wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۰

  اقای … دوست شما تهرانیه ؟

 • Gh wrote on ۲۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱

  سلام-محض اطلاع دوستان – رشته شون چی بوده؟

 • محمد wrote on ۲۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۱

  اقاراجب مصاحبه کسی چیزی میدونه؟

 • محمد wrote on ۲۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۵

  سلام دوستان میشه بگید مراحل مصاحبه چطوره؟

 • محمد wrote on ۲۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۷

  اقا تو مراحل پزشکی چیا مد نظر اونا هس ایا خیلی گیر میدن تورو خدا یکی کمی راهنمایم کنه تو مصاحبه چی میپرسن؟

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۰ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۳۷

  منو اگه رد کنن یا میرم خدمت لب مرز یا میرم سوریه

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۱ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۵۹

  کانی نت لطفا نظرات این صفحه رو بدون بررسی بذارید تا بشه شبانه روزی نظرات رو گفت
  تشکر و سپاس فراوان

 • امام رضا wrote on ۲۱ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۳

  منو اگه رد کنن میرم سوریه کشته بشم یاعلی

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۱ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۱

  کشته نه دوست عزیز شهادت

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۲۲

  دوستان خبرای جدیدی ندارین ؟

 • یا امام رضا wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۵:۵۱

  ای خداااااااااااااااااااااا چرا زنگ نمیزنن

 • محمد wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۴

  یاامام رضا شما میدونین تو مصاحبه چی میپرسن؟تست پزشکیا چی مد نظره؟

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۴

  آقای گمنام دوباره با شما تماس گرفتن ؟

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۶

  ۲ ماهه که به من زنگ نزدن.
  بچه ها شما هم ۲ ماهی میشه که زنگ نزدن ؟ یا فقط منم ؟

 • لبیک یا زینب wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۷

  لطفا کسایی که این ۲و۳ روزه زنگ زدن بگن تا ما هم امیدوار بشیم.

 • سرباز 10101010 wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۸

  لطفا کسایی که این ۲و۳ روزه زنگ زدن بگن تا ما هم امیدوار بشیم.

 • سرباز 10101010 wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۶

  آقای گمنام آیا دوباره با شما تماس گرفتن ؟ لطفا بگین چون من گوشیم خراب بود نمیدونم زنگ زدن یا نه .
  اگه خاموش باشه پیامکش میاد ؟

 • سرباز 10101010 wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۳

  کسی هست که تا حالا برای بار دوم بهش زنگ نزده باشن ؟

 • علی فتاحی wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۰

  آدرس محل آزمون پذرفته شده هارو ندارم ، چطوری پیدا کنم؟

 • علی wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۵

  دو ماه شد ک از مصاحبه اول اومدیم پس کی زنگ میزنن اخه

 • یا علی wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۷

  آقای … که گفتین دو سه روز پیش به دوستتون زنگ زدن میشه لطف کنید بپرسید ازش چیا پرسیدن؟آیا تست هوش هم داشته نگفتن مرحله بعد چه زمانیه؟

 • یا علی wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۸

  آقای … که گفتین دو سه روز پیش به دوستتون زنگ زدن میشه لطف کنید بپرسید ازش چیا پرسیدن؟آیا تست هوش هم داشته نگفتن مرحله بعد چه زمانیه؟با تشکر

 • سرباز 10101010 wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۵

  تا حالا از وزارت پرسیدین که اگه دفترچه بفرستیم مشکلی تو پذیرش ایجاد میشه یا نه ؟

 • ..... wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۵

  ببخشید کسی بعد از مصاحبه ی دوم بهشون زنگ زده شده یا ن

 • یا زهرا wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۷

  من میگم دوستم بعد ازمصاحبه دوم معاینات پزشکی هم رفته.بازشما دودلید.بچه ها به منم دیگه زنگ نزدن حقیقت تلخه.افرادی رو که میخواستن انتخاب کردن تموم شده رفتهِ.من دفتر چمو دوهفته ای هست فرستادم هرچی دیرتر بفرستید عمرتون بیشتر هدر رفته

 • مستشار wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۵

  ن نگو نگو نگو….باورم نمیشه…(با ریتم خوانده شود).

 • سرباز 10101010 wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۱

  پس یعنی دیگه باید قید دانشگاه رو بزنیم.):

 • عباس wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۶

  آقای ….شما کی مصاحبه دوم  رفتید؟چی میپرسن؟

 • آیتی ها wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۹

  از بچه های آیتی هم اینجا هست ؟

 • یا امام رضا wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۱

  بیخیال

 • آیتی ها wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۸

  اقای یا زهرا شما اعزامی چه ماهی هستین ؟

 • ..... wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۸

  لطفا جو ندین الکی کسانی ک رد بشن رو باهاشون زود تماس میگیرن اطلاع میدن

 • امیری حسین ونعم الامیر wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۴۹

  خداااااااااااااااااااااااااااا

  پس کی زنگ میزنن ، بعد مصاحبه اول زنگ نزدن دو ماه میشه

 • paiiz wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۰:۰۱

  اقا امیری سما تو چه مقطعی کنکور دادی .رتبه ت چندشده و تو مصاحبه اول چی پرسیدن ممنون می شم جواب بدید

 • یا امام رضا wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۱:۵۵

  سلام عزیزان به نظر من همه کارها با پیگیری حل میشه اینکه بشینیم منتظر تماس باشیم فایده نداره

 • آیتی ها wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳

  بچه شما تونستین از ۱۱۳ اطلاع بگیرین ؟

 • 4040 wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۶

  سلام مدیر کانی نت
  یه سوال داشتم
  آیا اگه برا تعیین تکلیف وضعیت قبولی یا مردودی خودمون در مقطع ارشد به ۱۱۳ زنگ بزنیم یا به ستاد خبری استانمون مراجعه کنیم,آیا ایراد دارد و ناراحت میشوند؟؟؟؟؟

 • محمد صباغی wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۷

  سلام برادر گمنام ۱۰۱۰۱۰
  شما گفتید که بهتون گفتند که برا کارشناسی ارشد معرفیتون نمیکنند ولی جذبتون میکنند
  اینو به من هم گفتن.آیا بعد از اینکه اینو بهتون گفتن دوباره باهاتون تماس گرفتن ؟؟؟
  آیا برا جذبتون باهاتون تماس گرفتن؟؟؟؟
  ممنونم جواب  بدین

 • آیتی ها wrote on ۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶

  هیشکی به ۱۱۳ زنگ نزده ؟

 • احمد wrote on ۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹

  سلام . میگم بچه ها دو ماه پیش با من تماس گرفتن ، گفتن که شما تو دانشگاه اطلاعات پذیرفته شدین ، ی چن تا  سوال در مورد وضعیتم  پرسید ، بعد قرار بود  برا مصاحبه  با من تماس بگیرن ، ولی تا الان هیچ خبری نیس ، نمیدونم  یعنی مردود شدم  یا اینکه باید منتظر بمونم ??? !!! 

 • آیتی ها wrote on ۳ دی, ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸

  احمد خیلیا هستن که هنوز نمیدونن قبولن یا رد.

 • محمد صباغی wrote on ۳ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۲

  سلام دوستان
  سلام مدیر کانی نت
  لطفا جواب سوال من و دوستان رو بدین و راهنمایی کنید

 • آیتی ها wrote on ۵ دی, ۱۳۹۵, ۹:۵۹

  سلام
  بچه ها چه خبرا؟

 • احمد wrote on ۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶

  سلام مدیر محترم کانی نت  .  ی سؤال داشتم ، من تا الان برا مصاحبه نرفتم ، ولی بم گفتن ک شما تو دانشگاه پذیرفته  شدین ،  ترم جدید دانشگاه یک ماه دگه شروع میشه ،  آیا دوباره با من تماس میگیرن ؟  یا اینکه باید دگه قید دانشگاه رو بزنیم .  سه  بار با من تماس گرفتن ، گفتن که تو قبولی ، پس الان چی شد ، اینا  کجا رفتن !!!

 • احمد wrote on ۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱

  آقای یا زهرا ، شما رشتتون چیه ؟  در چه مقطعی هستی ؟ 

 • آیتی ها wrote on ۶ دی, ۱۳۹۵, ۹:۵۰

  همه میگن با من تماس نگرفتن
  پس با کی تماس گرفتن

 • ...... wrote on ۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳

  سلام را مصاحبه دوم کی تماس میگیرن ؟تو مصاحبه اول گفتن یکی دو ماه اینده ولی خبری نشد

 • Gh wrote on ۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۷

  بچه ها بمن زنگ زدن گفتن امتیاز لازم رو کسب نکردم
  یاعلی .

 • احمد wrote on ۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۴

  آقای  Gh اینو بعد از مصاحبه بهت گفتن که شما امتیاز لازم رو کسب  نکردی  ؟؟؟

 • ب wrote on ۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۲

  سلام آقای gh
  شما تا چه مرحله ای رو رفته بودید؟؟
  مصاحبه ؟؟معاینه؟؟

 • آیتی ها wrote on ۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۸

  آقای GH شما مصاحبه دوم بودی ؟

 • عباس wrote on ۸ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۱

  سلام اقای gh.چند روز بعد از مصاحبه دوم تماس گرفتن  گفتن امتیاز نیاوردین؟یا اینکه بعد از معینه اینو گفتن بخاطر ضعیف بودن چشماتون؟ممنون میشم جواب بدین

 • شهسوان wrote on ۹ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۶

  آقای Gh. چرا جواب دوستان رو نمیدی؟؟
  دوستان به نظرم Gh داره سرکارمون میزاره
  حرفاش صحت نداره
  داره جو میده

 • Gh wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۰

  عزیزان اخه من چه جوی دادم- مصاحبه اول رو مهر ماه داشتم – الان هم چند روز پیش بهم گفتن امتیازات لازم رو نیاوردم ومن اصلا مصاحبه دوم نرفتم اقا نرفتم!!! بعضی هاتون با این هوشتون چجور میخاین برین اطلاعات – همتون دچار بدبینی شدین امید وارم زودتر شما هم تعیین تکلیف بشین

 • ا wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۰

  آقای gh مصاحبه اول عقیدتی بود یا سیاسی یا سوال درباره مسائل خانوادگی خودت؟؟؟

 • احمد wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹

  سلام آقای Gh . میگم برا مصاحبه اول ، رفتی  تهران یا تو استان خودتون بود ؟؟؟

 • 110 wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۱

  بچه های سراسری خبری نشد؟؟

 • احمد wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۹

  آقای مدیر محترم کانی نت ، برا مصاحبه اول و دوم و تستای پزشکی باید بریم تهران ؟ یا تو استان خودمون  انجام میشه ؟ ممنون  میشم  ، جواب  بدین . 

 • كاني نت wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۵, ۱:۲۷

  تو استان خودتون

 • 202020 wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۵, ۱:۱۲

  سلام دوستان
  لطفا کسایی که اطلاع دارن با قطعیت جواب بدن…..
  ۱:بری ارشد وزارت اطلاعات مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد مورد قبول نیست؟
  ۲:تا چه رتبه ای مجازه یا به عبارتی امکان قبولیش هست؟
  ۳:اگر تماس بگیرن وبعد وضعیت رو بپرسن و گفته بشه که ۱ آبان اعزام هستم و جواب داده شود که نه دیگه شما بعد خدمت و تماس میگیریم که خبر بدیم ولی هیچ تماسی فعلا گرفته نشده.
  منظور از این حرف چیست؟
  یعنی شما شرایط قبولی برای امسال رو نداری واگر بعد خدمت شرکت کنی دعوت میشی؟ یا کلا بیخیال؟
  ۴:چه راهی برای پیگیری وضعیت وجود داره؟

 • paiiz wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۸

  کانی نت عزیز اگه مدرک کارشناسی دانشگاه ازاد باشه قبول می کنن؟

 • كاني نت wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۵, ۹:۴۵

  خیر پذیرش فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیر می باشد

 • 0200 wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۵, ۲۰:۰۷

  سلام کانی نت لطفا راهنمایی کن
  مدرک کارشناسی آزاذ مورد قبول نیست؟

 • 10 wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۵

  سلام. کانی نت من از سال پیش و پس از وارد کردن شماره ام در زمان ثبت نام خطما واگذار کردم به یکی از خانوم های فامیل حالا با این حساب پیامک های اون خانوم به پای من نوشته میشه!!!!!؟؟؟؟؟؟

 • مستشار wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۲

  مدرک کارشناسی بایستی مورد پذیرش وزارت علوم باشه… مهم نیست آزاده یا سراسری و یا حتی پیام نور

 • paiiz wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۹:۱۷

  کانی نت عزیز متوجه جوابت نشدم .مدرک کارشناسی دانشگاه ازادو حتی که رتبه خوبی برای ارشد بیاری گزینش نمی کنن؟

 • paiiz wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۹:۲۳

  کانی نت متوجه جوابت نشدم .مدرک کارشناسی دانشگاه ازادو حتی که رتبه خوبی برای ارشد بیاری گزینش نمی کنن؟

 • كاني نت wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۰

  در کل طبق بیانات امام همه ی مردم باید از اجزای سازمان اطلاعات باشند.(بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران) همه میتوانیم جزئی از این سازمان باشیم

 • paiiz wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۹:۳۱

  کانی نت عزیز من توی سایت خود وزارت خونه رو هم خوندم برای ارشد چیزی ننوشته که مدرک کارشناسی دانشگاه ازاد نباشه

 • كاني نت wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۰۱

  طبق توضیحات سایت وجا تنها راه پذیرش در دانشکده اطلاعات از طریق کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد (توضیحات تکمیلی )

 • ا wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۶

  آقای paiiz اگر مدرک کارشناسی شما از دانشگاه آزاد باشه مشکلی نیست فقط باید در کنکور سراسری ارشد ثبت نام کنید و رتبه هم حداقلش باید در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته بشوید.

 • احمد wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۹

  سلام  مدیر  محترم . ی سؤال .  اگه کسی  چن واحد درسی رو در یکی از دانشگاه ها پاس کرده باشد ،  آیا  بعد از انصراف  از اون  دانشگاه  ، میتونه  این  واحدها رو در دانشگاه  اطلاعات تطبیق بده  ؟؟؟ منظورم  تو مقطع ارشد .  ممنون میشم  جواب  بدین . 

 • كاني نت wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۹

  سلام بله میتونید

 • 110 wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۲۱:۵۲

  انگار به یه سری از بچه های کار شناسی این چند وقته زنگ زدن درسته..به کسی اینجا زنگ نزدن؟؟

 • 10 wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۵, ۰:۱۴

  سلام. کانی نت چرا جواب نمیدید؟؟؟ من از سال پیش و پس از وارد کردن شماره ام در زمان ثبت نام خطما واگذار کردم به یکی از خانوم های فامیل حالا با این حساب پیامک های اون خانوم به پای من نوشته میشه!!!!!؟؟؟؟؟؟
  آیا درسته که تمامی پیامک هارا پیرینت میگیرند؟؟؟با این حساب تکلیف من چیه ؟؟؟خب اون بنده ی خدا به دوستاش پیام میده به من چه!!!!!!!برم بگم خطما پس بده!!!!!!؟؟؟؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۷

  سلام . از لحاظ قانونی شما مسئول هستید و هر مشکلی پیش بیاد باید شما جواب گو باشید . شما در زودترین فرصت انتقال بدید به اسم اون خانم . خیر برای پذیرش در دانشکده هیچ وقت شما را به خاطر بعضی مسائل (سیم کارت ) رد نمیکنند . پذیرش بر اساس شایسته سالاری است .

 • 110 wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۵

  کانی نت شما اطلاع ندارید نتلایج نهایی کی اعلام میشه؟؟

 • كاني نت wrote on ۲۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷

  نتایج نهایی تا ۲۰ روز آینده اعلام میشه

 • hhhh wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۸

  کانی نت یعنی از پیام ها پرینت نمیگیرند؟؟؟ازفضای مجازی وتلگرام چی؟؟؟لطفا جواب بدید

 • عیسی wrote on ۱۸ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۶

  سلام. برادران ارشد چه خبر؟بعد از مصاحبه دوم  به کسی زنگ نزدن؟اینجا کسی معایه رفته؟

 • احمد wrote on ۱۸ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۶

  سلام  مدیر  کانی نت .  ی سوال داشتم .  داوطلبانی  که همه مراحل  ( مصاحبه ، گزینش ، تستای  پزشکی )  رو  انجام  دادن  برا  ثبت  نام  و تحویل  مدارک  ، خود  دانشگاه  باشون  تماس  میگیره ؟  یا تو  سایت  وزارت  اطلاعات اعلام  میکنن ؟؟؟  ممنون میشم  جواب  بدین . 

 • كاني نت wrote on ۲۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶

  با سلام از هر ۲ طریق اطالع رسانی خواهند کرد به صورت فراخوان عمومی

 • 110 wrote on ۲۰ دی, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۴

  کانی نت پس چرا جواب نمیدید

 • مستشار wrote on ۲۰ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۷

  خدا رحمتت کنه آقای هاشمی…. .روحت شاد و یادت گرامی

 • ب wrote on ۲۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۷

  سلام کانی نت
  دانشگاه برا بهمن برمیداره یا مهر سال آینده؟؟؟

 • 110 wrote on ۲۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۶

  مارو زنگ زدنو رد کردن .در حالی که تمام امیدم این بود نقش بر اب شد

 • ب wrote on ۲۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۶

  سلام ۱۱۰ کی بهت زنگ دن؟

 • amir wrote on ۲۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۵

  امیدوارم همه موفق باشن، فرقی نمیکنه قبول بشیم یا نه، مهم خدمته، خدا بزرگه، خودش به ما کمک میکنه. امیدوارم نتایج زود بیاد

 • شهسوان wrote on ۲۲ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۸

  برادر ۱۱۰ سلام
  کی بهتون زنگ زدن و گفتند که رد شدین؟؟؟

 • عیسی wrote on ۲۳ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۱

  سلام آقای۱۱۰ شما هم  مصاحبه دوم  رفته بودین؟

 • |-|434|\| wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۵, ۸:۲۶

  منم رد کردن

 • ب wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۵

  تحقیق در چندمین مرحله انجام میگیره؟؟
  مراحل اولیه یا آخر؟؟
  ممنون میشم یکی جواب بده.

 • a wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۸

  دوستانی که میگن به ما زنگ زدن و رد شدیم به نظر خودتون یه خاطر رتبه کنکور و سطح علمی رد شدید یا مصاحبه و گزینش و تحقیقات محلی؟؟؟

 • 110 wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۷

  اقای ۴۳۴شما کارشناسی بودید یا ارشد؟تا چه مرحله ای پیش رفته بودید.مصا حبه پزشکی و ….؟

 • احمد wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۴

  آقای مدیر محترم ، یعنی اگه کسی تو تمام مراحل قبول بشه ،  برا  ثبت نام  تو دانشگاه ، باید نامه یا تأییدیه از اداره اطلاعات استان  خودش  داشته باشه ؟  یا نمیخواد  مستقیم میره  برا ثبت نام تو دانشگاه ؟ 

 • paiiz wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۸

  احمداقا شماچه رتبه ایی اوردی ودر چه رشته ایی شرکت کردی؟ مراحل گزینشش سخت بود؟یا منطقی عمل می ککن .ممنون می شم جوابمو بدید

 • سید مصطفی wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۳

  آقا احمد سلام
  جناب اگه لطف کنید چند سوال بنده رو جواب بدید یه دنیا ممنون میشم.
  با توجه به اینکه شما مراحل مصاحبه رو رفتید بفرمایید:
  ۱_ مراحل مصاحبه چندتاست و نحوه ی دعوت به مصاحبه چگونست؟
  ۲_ملاک اصلی برای پذیرش چیه؟
  ۳_مکانهای مصاحبه تهرانه یا هرکی شهر خودش؟
  ۴_توی مصاحبه ها دقیقا چه چیزای مدنظر هست؟
  ۵_حیطه تحقیقات چقده؟یعنی راجب شخصه یا راسته درمورد فامیلهای درجه ۱و۲و۳ هم تحقیق میشه؟

  آقا احمد خدا خیر بده اگه سوالامو جواب بدی و از این حیرون بودن درمون بیاری.

  از مدیریت سایت هم تشکر میکنم بابت فراهم آوردن این پل ارتباطی و اگه مدیریت هم میتونه جواب این سوالاتو بده بفرمایند که افرادی مثل بنده ذهنیتی نسبت به این مسئله داشته باشیم.

  یا علی مدد

 • 110 wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۳۳

  بچه ها خداییش انصاف نبود من همه چیزمو باختم . به خدا انصاف نیست .من عاشق این کار بودم

 • 110 wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۳۴

  اینقد ناراحت بودم نپرسیدم اخه چرا .هر چند چیزیم نمیگفتن

 • محمد wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱:۰۸

  سلام

  من مصاحبه رفتم ولی دیگه باهام تماس گرفته نشده یعنی رد شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رشتمم برقه

 • محمد wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱:۱۲

  اگ کسی مصاحبه دوم رفته رشتشم برقه جواب بده خواهشا

 • محمد wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱:۱۳

  البته ارشدبرق

 • |-|434|\| wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۸:۰۶

  ارشد مصاحبه اول

 • مجتبی wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴

  آقای ۱۱۰ رتبه، رشته و مقطع تحصیلیتون چی بود.

 • محمد wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۴

  بله ارشدبرق دانشگاه اطلاعات مصاحبه رفتم .شمامصاحبه دوم رفتی؟ یعنی بازم باهات تماس گرفتن ؟

 • سید مصطفی wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۰

  کانی نت خدا خیرت بده شما جواب مارو بدید…آقا مجتبی که نداد..

 • محمد wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۸

  آقا کسی نیست که بعده مصاحبه اول باز باهاش تماس گرفته باشن اگه کسی هست توضیح بده خواهشا ماهم از بلاتکلیفی درایم ممنونم بچه هاازکمال لطفتون

 • یا امام رضا wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۵, ۱:۱۵

  من ۲ماه پیش رفتم مصاحبه دیگه هم خبری نشد ینی رد شدم اگه پیگیری کنم ممکنه کارم راه بیفته؟؟

 • سید مصطفی wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱

  کانی نت بابا چرا جواب ماو نمیدی؟ نکنه زیرلفظی میخوای..۳ تا سوال پرسیدیم یکی نبود جواب بده.

 • مجتبی wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴

  آقا محمد ارشد برق سلام
  رتبتون چند بود؟چون براساس رتبه برای دعوت به مصاحبه زمانبندی شده.

 • محسن wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۵

  یا امام رضا رتبه شما چند شده؟رشته و مقطع شما چیه؟

 • شاهمرادی wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۵, ۸:۲۴

  آقا محمد سلام.شما برا کدوم استان هستی؟رتبت تو زیر گروه مخابرات چند بوده؟

 • محسن wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۹

  چقد اینجا سوت و کوره….اما این خیلی نامردیه بعضی افراد هستن همه ازشون سوال میپرسن ولی جواب نمیدن… حیف نام سرباز گمنام ک بخواد روی این جور آدما گذاشت…بحق خود امام زمان ک این افراد وارد وزارت پاک اطلاعات نشن…. آمین

 • محمد صباغی wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۰:۱۶

  دوستان خبر جدید چی دارید؟؟
  با کسی تماس نگرفتند؟؟

 • 110 wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۱

  بچه های کار شناسی خبری نشد؟

 • 2020 wrote on ۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۰:۲۲

  سلام اگه کسی قبول شده باشه ارشد کلاساش چندم بهمن شروع میشه؟

 • محمد wrote on ۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۰

  سلام من توی اذر ماه مصاحبه رفتم و خبری نشد.میخواستم بدونم دیگه کلا امیدی نداشته باشم؟تموم شد دیگه خبر نمیدن؟،مقطع ارشد هستم

 • محمد wrote on ۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۲

  چرا جواب نمیدین؟؟؟

 • محسن wrote on ۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۷

  سلام آقا مصاحبه چندم بود که رفتی؟

 • محمد wrote on ۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۵

  کانی نت لطفا جواب بده.من که یک بار مصاحبه رفتم امیدی داشته باشم؟ الان بهمن ماهه.یا کلا نامید بشم.تمام زندگیمو باختم.خیلی علاقه داشتم.حیف و صد حیف

 • امیر wrote on ۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۹

  سلام، برا کسی بعد از مصاحبه دوم(مقطع کارشناسی(کسانی که با کنکور سراسری قبول شدن)) زنگ زدن؟؟؟؟لطفا جواب بدید، ممنون میشم، یا اینکه زمان اعلامش کی هست؟؟؟
  مرسی

 • محمد wrote on ۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲

  مصاحبه اول

 • امیر wrote on ۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۸

  سلام، آقا تو رو خدا هر کی بعد از مصاحبه دوم (کارشناسی، آزمون سراسری قبول شدن) باهاش تماس گرفتن بگه ما رو از استرس بیاره بیرون، مردیم از بس منتظر موندیم.

 • احمد wrote on ۱۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۶

  سلام  مدیر .  نتایج نهایی  دانشگاه  چه زمانی اعلام میشه ؟  دانشگاه برا بهمن  دانشجو میگیره  یا مهر سال آینده ؟؟؟  ممنون میشم ، جواب بدین . 

 • محمد wrote on ۱۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۷

  سلام تموم شد؟ یعنی قبول نشدم؟??
  کانی نت.جواب اخرو بده.که به کل ناامید بشیم بره.انتظار کشندس

 • محسن wrote on ۱۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۲:۵۷

  محمد رتبه شما چند شده بود؟

 • احمد wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۸

  سلام . آقای مدیر محترم مگه شما چن وقت پیش نگفتین که نتایج نهایی تا ۲۰ روز دگه اعلام میشه ؟ !! 
  پس چرا تا الان اعلام نکردن ؟؟؟ 

 • mohsen wrote on ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹

  سلام
  کسی میدونه دانشگاه وزارت اطلاعات کجاست ؟

 • مجید wrote on ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۸

  ….در کل ما را در جریان بذارید.

 • محسن wrote on ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۵

  آره آقا مجید حق با شماست..

 • زهرا قنبری wrote on ۱۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۷

  سلام ایا برای رشته های دانشگاه اطلاعات در مقطع ارشد مثل علوم جرم شناسی امنیتی ویا بیو تروریسم کلاس های آمادگی هم برگزار میشه لطفا راهنمایی کنید.

 • کاربر wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۸:۳۶

  اینجاکسی نیست ارشدقبول شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • کاربر wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۸:۳۷

  کسی نیست همه ی مراحل گزینشوقبول شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی ترم شروع نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • کاربر wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۸:۳۸

  مدیر کانی نت شماجواب بده

 • محسن wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۰:۱۶

  کاربر اونایی که قبول شدن رفتن کسی دیگه اینجا نیس دیگه…..

 • کریم wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۸

  سلام دوستان و سلام مدیر کانی نت
  یه سوال داشتم.
  تست های پزشکی شامل چه تست هایی میشه؟؟؟
  لطفا جواب بدین
  بسیار ممنونم

 • احمد wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۹:۰۰

  سلام مدیر .  ثبت نام دانشگاه  چه زمانی شروع میشه ؟ 

 • کاربر wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۸

  اقااحمدشماهمه گزینشارو رفتی؟

 • مجید wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۱

  دوستان اینجا همه به دنبال جواب خودشونن کسی جواب کسی رو نمیده…

 • جواد wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۵

  با سلا م ادرس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی کجاست؟
  اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید

 • کریم wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۵

  دوستان یکی جواب ما رو بده
  در مرحله پزشکی چه تست هایی میگیرند؟؟؟

 • کاربر wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰

  آقاکریم فکرنکنم اینجاکسی به اون مرحله رسیده باشه

 • مجید wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷

  فقط میدونم محل تحصیل تهرانه ولی آدرس دقیق ندارم.

 • مجید wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸

  یکی جواب کریم و بده

 • مجتبی wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۱

  هر کسی مطلع است جواب آقای کریم را بدهد.

 • احمد wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۰:۰۷

  آقای مدیر  ترم اول دانشگاه بهمن امسال شروع میشه یا مهر سال آینده ؟؟؟ 

 • كاني نت wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۳

  بهمن امسال شروع میشه

 • کاربر wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱

  کانی نت پس کجایی ؟؟؟هیچ معلوم هست چرا جواب نمیدی؟؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۳

  نتایج اعلام شده است و کسانی که قبول شده اند اکثرا در جریان هستند

 • كاني نت wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۹

  نتایج از طریق دانشکده اطلاع رسانی خواهد شد از طریق تلفن . اکثر نتایج اعلام شده است

 • amir wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۹

  کانی نت برای ارشد اعلام شد یا کارشناسی؟ لطفا جواب بده حتی اگه نمی دونی بگو

 • كاني نت wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۱

  برای ارشد اعلام شده و از طریق تلفن به کسانی که قبول شده اند اطلاع رسانی شده است

 • sarbaz wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۴

  مدیر ، یعنی بقیه قبول نشدن؟
  من همه مراحل رو گذروندم.
  چیزی نگفتن.
  مگه به ردیا هم اطلاع نمیدن؟

 • amir wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۸

  مدیر نمیدونی جواب کارشناسی کی میاد؟

 • ب wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۷

  سلامsarbaz
  منظور از همه مراحل کدوم مراحل هس؟؟
  میتونی همه  مراحلو نام ببری؟؟

 • احمد wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۰:۲۷

  آقای مدیر ، آیا این خبر صحت داره که میگن ، بعضی  از دانشجویان  ، بهشون  گفتن که ترم اول شماها مهر سال ۹۶
  شروع میشه نه  بهمن امسال ؟؟؟ ممنون  میشم ، جواب بدین . 

 • كاني نت wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۷

  بله درسته بعضی ها ترم دوم شروع کلاسهاشونه

 • 110 wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۱:۴۲

  نگران نباشید اگر کسی قبولم نشه بهش خبر میدن

 • reza wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸

  کانی نت نمیدونی جواب کارشناسی کی میاد؟ تا آخر این ماه میاد؟

 • کاربر wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸

  کانی نت ممنون که جواب دادی این یکیم جواب بده ارشدبرق هم ترم وکلاساشروع شده؟

 • كاني نت wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۶

  فعلا هیچ کلاسی شروع نشده

 • محمد wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱:۱۳

  اخی نشدیم.چه قدر بد و سخته برام.مبارک بقیه

 • reza wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲

  کانی نت لطفا جواب اینو بده حتی اگه نمیدونی بگو. نمیدونی برای کارشناسی کی زنگ میزنن؟ بخدا همه منتظرن. اگه میدونی بگو

 • 4040040 wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۰

  سلام مدیر کانی نت
  کسانی که از طریق لیسانس جذب میشن(جذب بدون از کنکور سراسری)،چه موقع میرن دوره؟؟مهر ماه؟؟یا بهمن ماه؟؟؟یا یه ماه دیگه؟؟؟

 • کریم wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۳

  سلام دوستان و مدیر کانی نت
  من سال ۸۷ در کنکور سراسری در دانشگاه پلیس پذیرفته شدم و بعد از دو ماه از دانشگاه پلیس انصراف دادم.
  حالا تو مرحله مصاحبه یادم رفت این مطلب رو عنوان کنم
  آیا به خاطر اینکه این مطلب رو نگفتم آیا امکان داره منو رد کنند؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • مجتبی wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸

  سلام آقای کریم شما چه مقطعی هستید و برای چه رشته ای امتحان دادید و رتبتون چن شده؟

 • مجید wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴

  کریم رتبت چند شده؟

 • احمد بصیری wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۴

  سلام کانی نت میشه سوال منم جواب بدید خواهشا
  کلا معیارهای پذیرش تو دانشگاه اطلاعات چیا هستش؟
  تمنا میکنم هرچی تو این زمینه اطلاع دارید جواب بدید.
  منتظر جوابتون هستم

 • كاني نت wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۰

  سلام داخل متن کامل توضیح داده ایم

 • کریم wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۱

  من خودم انصراف دادم و از اول هم قرار نبود که برم و به خاطر سختی هم اصلا انصراف ندادم و فقط به خاطر اینکه درس خوبی داشتم و میخواستم دوباره بخونم و پزشکی قبول بشم از دانشگاه پلیس انصراف دادم.آیا به خاطر این انصراف و به خاطر اینکه یادم رفت این مطلب رو عنوان کنم آیا ممکنه من رو رد کنند؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • کریم wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۳

  سلام مدیر کانی نت و دوستان
  من خودم از دانشگاه پلیس انصراف دادم و از اول هم قرار نبود که به دانشگاه پلیس برم و به خاطر سختی هم اصلا انصراف ندادم و فقط به خاطر اینکه درس خوبی داشتم و میخواستم دوباره بخونم و پزشکی قبول بشم از دانشگاه پلیس انصراف دادم.آیا به خاطر این انصراف و به خاطر اینکه یادم رفت این مطلب رو عنوان کنم آیا ممکنه من رو رد کنند؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۹

  کریم شما را هیچ وقت به خاطر انصراف از دانشگاه رد نخواهند کرد .

 • احمد بصیری wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۶

  با تشکر از مدیریت
  اما بعضی قسمتها مبهم و کلیه مثلا در این دو مورد “۴ – احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات.
  ۵ – برخورداری از سلامت روانی و جسمی به تشخیص مراجع پزشکی وزارت اطلاعات.
  ضوابط گزینش وزارت چه چیزهایی هست و یا این تست های پزشکی شامل چه مواردی میباشد؟

  از اینکه حوصله میکنید وبه این سوالات پاسخ میدید کمال تشکر را دارم.

 • احمد بصیری wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۱

  مطمئنا جناب مدیر خیلی از بچه ها این سوال رو دارن…از کلیت دانشگاه، شیوه پذیرش،مثلا تحقیقات چه جوری و با چه وسعتی صورت میگیره آیا سو پیشینه افراد فامیل مهمه یا در وزارت بیشتر نخبه گزینی مد نظره….تمنا داریم از این نظر بطور مفصل و کامل توضیح بفرمایید تا ذهنیت مناسبی نسبت به دانشگاه پیدا کنیم.
  با تشکر فراوان از اهمیتتون بهاین سوال

 • كاني نت wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۱

  برادران عزیز نحوه پذیرش برای دانشکده اطلاعات یکسان می باشد ،اما در شرایط تخصصی سعی بر آن است که بهترین انتخاب شود . هیچ وقت مراحل گزینش برای پذیرش در این دانشکده یکسان نیست تا ما در مورد گزینش دانشگاه توضیح دهیم.

 • احمد بصیری wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۵

  خیلی ازتون ممنونم که جواب دادید.اما متاسفانه متوجه نشدم از توضیحاتتون….?

 • 113 wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱:۴۶

  سلام کانی نت مگه شما یک ماه پیش نگفتید نتایج نهایی تا ۲۰ روز دیگه اعلام میشه پس چیشد چون شما خبر گذاری هستید لطف کنید پی گیری کنید واطلاع بدید

 • كاني نت wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶

  با سلام نتایج اعلام شد و از طریق تلفن کسانی که قبول شده اند اطلاع رسانی شده است .

 • H22 wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۲

  سلام کانی نت. لطفا بگین نتیجه ما کارشناسی کی اعلام میشه؟؟؟؟؟!!!!!

 • کاوه wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۴۶

  سلام جناب مدیرآیانتایج ثبت نام کنندگان مقطع کارشناسی سال ۹۴ازطریق کنکوراعلام شده واینکه کسانیکه قبول نمی شوند به آنها اطلاع رسانی می شود یاخیروسوم اینکه به نتایج تحقیقات محلی می شود اعتراض کرد وچه چوری وبه کجا ممنمون

 • سید مصطفی wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۷:۱۰

  سلام کانی نت
  شما تو جواب آقای بصیری دو چیز متضاد باهم گفتید مثلا گفتید که((نحوه پذیرش برای دانشکده اطلاعات یکسان می باشد)) و تو جمله بعد گفتید ((هیچ وقت مراحل گزینش برای پذیرش در این دانشکده یکسان نیست))…اخرش معلوم هست این یعنی چی؟
  خواهشا توضیح بدید.

 • كاني نت wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۹:۲۷

  سلام پذیرش(ثبت نام و مراحل ثبت نام ) با گزینش(بعد از ثبت نام و پذیرش ،مرحله تایید شدن) متضاد است

 • کریم wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴

  سلام کانی نت .
  نتایج کارشناسی هم اعلام شده؟؟؟!!
  یا اینکه درآینده اعلام میشه. لطفا جواب بذه

 • كاني نت wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۹

  بله اعلام شده

 • کاوه wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۳

  جناب مدیرلطفاجواب بدیدآیانتایج نهایی گزینش ثبت نام کنندگان مقطع کارشناسی درسال ۹۴که ازطریق کنکورسراسزی اقدام نموده بودند اعلام شده واینکه به نتایج تحقیقات محلی میتوان اعتراض نمود چگونه وبه کجا

 • كاني نت wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۹

  بله اعلام شده . خیر نمیتونید اعتراض بدید

 • ب wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۶

  سلام مدیر کانی نت
  نتایج کنکور ۹۴ اعلام شده یا ۹۵؟؟

 • سید مصطفی wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱

  ۹۴کجا بود……۹۵ اعلام شده

 • reza wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۷:۵۹

  مدیر کارشناسی ۹۵ اعلام شد؟

 • کریم wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۰:۰۶

  سلام کانی نت.
  آیا نتایج کارشناسی سال ۹۵ اعلام شده ؟؟؟ لطفا جواب بده…

 • محمد wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۶

  کانی نت جواب reza رو بده؟

 • H22 wrote on ۲۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۶

  نتایج کارشناسی کنکور ۹۵ اعلام شده؟؟؟؟!!!

 • محمد wrote on ۲۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۱

  کانی نت جواب کریمو بده

 • سید مصطفی wrote on ۲۵ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۳

  با سلام خدمت کانی نت
  الان یه شبهه ای که مطرح شده اینه ک جواب نهایی چ سالی اعلام شده؟۹۵؟یا ۹۴؟
  از مدیریت محترم خواهش دارم پاسخ این سوال مارو بدن و به این شایع خاتمه بدهند.
  با تشکر فراوان از لطف شما

 • كاني نت wrote on ۲۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵

  سلام و احترام : سال ۹۴ و ۹۵ اعلام شده است

 • مجتبی wrote on ۲۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۲

  سلام به کانی نت….سال ۹۴ چرا الان اعلام شده؟ یعنی سال قبل اعلام نشده بوده؟

 • مجتبی wrote on ۲۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۱

  کانی نت کجایی…حضرت عباسی یه بارم جواب مارو بده…چرا نتایج ۹۴ الان اعلام شده؟

 • مجتبی wrote on ۲۷ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۹

  کانی نت جواب ندادی ک..

 • ا wrote on ۳۰ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۷

  سلام احتمالا نتایج ۹۴ الان اعلام شده چون زمان گزینش بین ۹ ماه تا ۲ سال طول میکشه…اون داوطلبان سال ۹۴ که بنا به هر دلیلی گزینششون طولانی شده برای نیمسال دوم ۹۵ قبول شده اند.

 • مجتبی wrote on ۱ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۸

  یعنی با ۹۵ایا با هم میرن سر کلاس؟شما مطمئن هستید؟

 • کریم wrote on ۳ اسفند, ۱۳۹۵, ۰:۰۰

  سلام کانی نت.
  لطفا بگین چرا نتایج کارشناسی ۹۴ الان اعلام شده؟
  واینکه نتایج ۹۵ هم ممکنه بعدا اعلام بشه؟؟
  لطفا جواب بدین. با تشکر. یا علی.

 • Mjf wrote on ۳ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۴

  ببخشید من شرایط دانشگاه اطلاعات خوندم حداقل معدل کتبی برای تجربی ۱۴ نوشته شده اما معدل کتبی من ۱۳/۲۲شده…. راهی داره که نادیده گرفته بشه یا ارفاق بشه؟؟؟

 • شهسوان wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۲

  سلام کانی نت و دوستان عزیز
  در گزینش و مصاحبه,آیا پرونده به تهران رجوع داده میشه؟؟یعنی کسی که با مدرک کارشناسی در حال مصاحبه و گزینش هست آیا پرونده داوطلب در استان بررسی میشه یا در تهران هم نیاز به بررسی و تایید داره؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۹:۰۰

  سلام از ۲ طرف بررسی خواهد شد

 • مرتضی wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۳:۴۴

  سلام . یه سوال دارم هر رشته که این دانشگاه داره در هر سال به اون تعداد که دانشجو میگیرن قبول میکنن یعنی امکانش هست کمتر از اون بگیرن یا حتما اون تعداد رو بر میدارن. مثلا رشته حفاظت اطلاعات ۲۰ نفر تو ارشد میخوان قطعا ۲۰ نفر قبول میشن؟؟

 • كاني نت wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۸:۵۸

  با سلام بله به تعداد ظرفیت پذیرش میشن

 • amir wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵

  سلام و خسته نباشید به مدیر زحمتکش. یه سوال داشتم. الان نتایج کارشناسی ۹۵ اعلام شده؟

 • كاني نت wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۴

  سلام بله اعلام شده از طریق تماس تلفنی

 • amir wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۹

  خب مدیر این نظری رو که گذاشتم هدفم گرفتن جوابه. نمیدونی حداقل بگو اطلاعی ندارم

 • كاني نت wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۴

  سلام بله اعلام شده از طریق تماس تلفنی

 • amir wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۰

  مرسی مدیر. توکل به خدا. دوستان امیدوارم موفق باشین

 • علی wrote on ۸ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۴

  سلام . آقای مدیر چرا شروع کلاس بعضی از دانشجویان مهر  سال ۹۶  هستش ؟ مگه اینا ورودی سال ۹۵ حساب نمیشن ؟ ممنون میشم . جواب سوال منو بدین . 

 • کریم wrote on ۱۰ اسفند, ۱۳۹۵, ۰:۳۲

  سلام مدیر کانی نت
  یه سوال داشتم.ممنون میشم جواب بدین
  کسانی که با مدرک لیسانس جذب میشن،چه موقع از سال میرن دانشگاه برا دوره؟؟
  و دورشون چقد طول میکشه؟؟
  بسیار ممنونم
  خواهشا جواب بدین

 • مجتبی wrote on ۱۱ اسفند, ۱۳۹۵, ۲:۵۶

  منظور از جذب با لیسانس همون ارشده؟

 • علی wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۰

  کانی نت نتایج نهایی هنوز اعلام نشده حدود یک ماه پیش با من تماس گرفته شد .. حرفی از قبول شدن و رد شدن نزدن فقط یک سری اطلاعات از من گرفتند و اعلام کردند یک و نیم یا دو ماه دیگه نتیجه نهایی رو میگن .. شروع کلاس هارو هم مهر ۹۶ مشخص کردن..یا حق

 • ب wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۱

  علی آقا
  اگه دو ماه دیگه نتایجو میگن چرا شروع کلاسا مهر ۹۶ هستش؟؟
  قبل از مهر هم برنامه دارن؟
  چه جوریه وضع ارشدا؟؟

 • ب wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۳

  جواب بده اگه اطلاعاتی داری درباره اونایی که قبول بشن تا مهر چیکار میکنن،؟

 • ب wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۴

  بعدا شما چه مراحلی رورفتی؟؟
  همه مراحلی رو که روفتی بگو علی آقا؟؟

 • علی wrote on ۱۷ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰

  من کارشناسی هستم ..اطلاعی از ارشد ندارم . من تست هوش شم اطلاعاتی معارف .مصاحبه . تست پزشکی رو گذروندم ..خیلیارو مرحله اول (تست هوش)..خیلیارو هم مرحله دوم(مصاحبه) رد کردن ..یکی از آشنا هارو هم تماس گرفتن بعد از تست پزشکی رد کردن ..اما موقعی که با من تماس گرفتن حرفی از رد شدن نزدن ..آدرس خونه. آدرس‌دانشگاه .آدرس خوابگاه رو گرفتن و گفتن نتیجه نهایی رو تا دو ماه دیگه اعلام میکنن .

 • amir wrote on ۱۷ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۳

  اقا علی تست پزشکی رو همون روز امتحان ازت گرفتن یا یه روز دیگه؟

 • محمد wrote on ۱۷ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۲:۵۵

  من که بعد از مصاحبه اولم دیگه خبری نشد.افسوس.مقطع ارشد مث اینکه نتیجه ها زدن.دمشون گرم اونایی که قبول شدن

 • paiiz wrote on ۱۸ اسفند, ۱۳۹۵, ۹:۴۷

  علی اقا رتبت چندشد

 • ب wrote on ۱۹ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۱

  علی آقا 
  ازت چک ضمانت گرفتن؟؟؟

 • م wrote on ۱۹ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۷

  علی آقا مرحله اول تست هوش و شم اطلاعاتی و معارف اسلامی را با هم آزمون گرفتند؟؟؟

 • علی wrote on ۲۱ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۴

  رتبه من ۱۲۳۲۵ کشوری بود.تست هوش شم اطلاعاتی معارف با هم بودن .هیچ چکی از من نگرفتن

 • paiiz wrote on ۲۲ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۲

  علی اقا رتبه توی منطقه ت چند بود.بعد جو اونجا چطور بود زیاد گیر می دادن .طرف باید خیلی مذهبی باشه تا جذب کنن .چی خیلی براشون مهم.سوالایی که پرسیدن سخت بود یا عادی بود.منظور از شم اطلاعاتی چیه.ممنون می شم جواب بدی

 • مجتبی wrote on ۸ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۳

  عید همه مبارک.

 • Alex wrote on ۹ فروردین, ۱۳۹۶, ۱:۳۷

  سلام،مشکل باد فتخ رو گیر میدن یان؟اگه عمل کنیم‌چی؟خواهشا جواب بدیم خیلی‌برام مهمه میخوام تکلیفمو مشخص‌کنم برا خوندن

 • ج wrote on ۹ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۳۵

  سلام 
  علی آقا اگه یکی دوماه دیگه نتایجو اعلام کنن.
  پس کلاسا از کی شروع میشه؟مگه از مهرکلاسا شروع نمیشه؟؟

 • علی wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۷:۲۲

  منم منتظر نتیجه نهاییم ..سه بار تا حالا با من تماس گرفتن آخرین بارم گفتن دو ماه دیگه زنگ میزنیم نتیجه نهایی رو میگیم .الان تقریبا دیگه دو ماه گذشته .واقعا دیگه خسته شدم.کلاسا مهر شروع میشن ..نتایجو الان میگن ..تست هوش و شم اطلاعاتی خیییلی مشکل بود اما معارف باید بلد باشی از قبل .مثل اطلاعات عمومیه .اما هوشت پایین باشه سر تست هوش کم میاری..مصاحبه هم تقریبا صد تا سوال ازت میپرسن دیگه بستگی داره طرف حسابت سخت گیر باشه یا نه فقط بهت بگم …فقط راست بگو فقط فقط فقط..تست پزشکی هم زیاد مهم نیست مصاحبه رو رد کردی تست پزشکی هم قبول میشی …در ضمن اصلا دقت نمیکنن ریش داشته باشی یا نه .بسیجی باشی یا نه . خیلی از کسایی که قبول شدن اصلا مذهبی نبودن .تقریبا همشون…سر مرحله اول از هر ۴ نفر یه نفرو قبول میکردن .ما تقریبا ۱۲۰۰ نفر بودیم ۳۰۰ نفر قبول شدم واسه مصاحبه ..تقریبا صد نفر هم واسه تست پزشکی کار خیلی مشکلیه..

 • مجتبی wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۷

  Alex مشکلت حاده.. بیخیال شو

 • ج wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۵

  علی آقا
  تحقیقاتشون چطوریه ؟؟
  مثلا میگن ما برا وزارت اطلاعات تحقیق میکنیم یا اصلا تحقیق نمیکنن؟؟

 • علی wrote on ۱۳ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۱

  والا من نشنیدم کسی بگه اومدن تحقیق کردن در موردت گفتن از وزارت اطلاعات هستیم… فکر نکنم این طوری تحقیق کنن

 • paiiz wrote on ۱۴ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۰:۴۱

  علی اقا خیلی گلی که جواب مونومی دی .ایشاالله قبولیت

 • حامد wrote on ۱۴ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۴:۳۸

  آقا علی
  تاریخ آزمون شما ۲۵ آذر ماه بود؟

 • م wrote on ۱۴ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۳۵

  علی آقا برادر، تو اون ۱۰۰ تا سوال مصاحبه بیشتر از خودت سوال میکنند یا از خانواده ات…مثلا پدر، برادر، عمو، دایی و….بعد به نظرت رتبه کنکور ملاک اصلی تر هستش یا آزمون هوش و شم و…؟؟؟

  ممنون که جواب همه بچه ها را دادی.

 • علی wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۶

  زمان دقیقشو یادم نیست اما آذر بود. دانشگاه شهید بهشتی تهران .

 • حامد wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۵:۴۱

  آقا علی من هم این مراحل رو پشت سر گذاشتم ولی بعد آزمون دیگه با من تماسی نگرفتن.احتمالا رد شدم حتما یه چیزی هست که با شما تماس گرفتن.ان شاءالله که قبولین.

 • amir wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۶

  حامد جان وضعیت من هم مثل شماست. پروسه تحقیق برای هر فردی فرق می کنه و طولانیه. حتی امکان داره تا دو سال طول بکشه(این رو من نمیگم. جزو قوانینه. بالاخره تحقیقاته و زمان میبره). نا امید نشو. ان شالا به زودی جواب میاد

 • 2020 wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۹:۴۱

  سلام آقا علی و آقا حامد من آزمونم شنبه هست ازتون خواهش میکنم شما رو به امام رضا قسم بگید تست هوش شم اطلاعاتی و معارف اسلامی چجوری هست؟؟ ینی تیپ سوالای هوشش چجوری بود؟؟ میشه چنتاشو بگید که تا شنبه خودمو آماده کنم ازتون خواهش میکنم بگید سوالاش چجورین بعد تست پزشکی هم همون روز میگیرن یا یه روز دیگه ؟؟ اجرتون با امام رضا ع

 • اطلاعات wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸

  کانی نت این چیزایی که علی گفت همه محرمانه هستش. مراحل استخدامیه بالاخره. هرکسی نباید بدونه.

 • ۲۰۱۷ wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱

  ۲۰۲۰ شما کجا امتحان میدی؟مگه اصن دارن امتحان میگیرن؟برای ما امتحان گرفتن تموم شد.شما کجا میری امتحان میدی؟

 • ۲۰۱۷ wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲

  در ضمن شما کارشناسی هستی یا ارشد؟

 • حامد wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸

  ۲۰۲۰ عزیز فقط حواست باشه رساله مرجع تقلید خودت رو بخون.

 • محمد wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۷

  سلام آقای ۲۰۲۰ کی بهت زنگ زدن؟

 • محمد wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۳

  سلام یه سوال داشتم .خواهشا اگه کسی میدونه جوابمو بده.من مقطع ارشدم و اذر ماه مصاحبه رفتم و خبری نشد.به نظرتون دیگه امیدی نیست؟ تست هوش و پزشکی و…نرفتم.یعنی دیگه کاملا رد شدم؟

 • 2020 wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۲۲:۴۱

  من ارشدم حامد عزیز به جز رساله دیگه چی بخونم؟ تست پزشکیش همون روزه؟

 • مجتبی wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۱

  ۲۰۲۰ مگه ارشدا هم تست هوش و آزمون تخصصی دارند؟ چرا شما ایقد دیر رفتید برا مصاحبه؟ رشته و رتبتون چنده؟

 • ج wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۶

  ۲۰۲۰ شنبه که امتحان دادی یک کم توضیح بده چطور بود؟؟؟

 • محمد wrote on ۲۱ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۶:۲۳

  چرا هیچکی هیچی نمیگه

 • مجتبی wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۳:۲۶

  رای ما فقط ……..

 • 2020 wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶, ۲:۴۱

  حدود ۲۵نفر بودیم تو یک سالن کارشناسی و ارشد و دکترا از همه مقاطع اونجا بودن آزمونش ۵۰تاسوال هوش بود که نه خیلی سخت و نه خیلی آسون بلکه متوسط بود فقط وقتش کم بود در حد۲۵دقیقه و ۲۵۰هم سوال شخصیت شناسی روانشناسی بود کلا خوب بود دیگه گفتن برید خبرتون میکنیم من آخری پرسیدم میگفت ممکنه روندش ۲سال هم طولش بکشه حتی میگفت بوده کسی ۳سال پروندش طول کشیده

 • ج wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۲۸

  سلام ۲۰۲۰ با توجه به اینکه یک سال بعد از آزمون ارشد به این آزمون دعوت شدید یعنی تکمیل ظرفیت بودید؟؟؟ رتبه حدودی کنکور ارشدتون چند بود؟ در ضمن سوال معارف اسلامی نبود؟
  انشاالله موفق باشی.

 • محسن wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۳:۳۴

  برادر۲۰۲۰ شما رتبتون چند شد؟و برای چه رشته ای و توی چه مقطعی متقاضی بودید؟

 • گمنام wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۶:۳۰

  با سلام بر دوستان
  من نکته مهم اشاره میکنم اونم اینکه جذب در وزارت اطلاعات به صورت مخفی انجام میشه دوستانی که میان اینجا نظر میدن و میگن رفتیم مصاحبه همه شون دروغ میگن چون اولین تعهدی که باید به وزارت بدی مخفی بودن هست یعنی کسی نباید بدونه بعد مراحل بعدی هست دوستان اینجا سایت وزارت اطلاعات نیست پس اینجا سوال نپرسید هرکسی هم جواب داد حرف شو قبول نکنید اگر کسی قبول شده باشه مراحل کامل بهش توضیح میدن بعضی ها به خودشون ظلم کردن همین که برای این رشته ثبت نام کردن بلافاصله از همه پرس وجو کردن اینکار یعنی شما مهره سوخته هستید یعنی همه فهمیدن که دارید میرید اطلاعات این رو بدونید همین که قبول شدید شما رو تحت نظر میگیرن تا ببینند به کی میگی و چکاری انجام میدید به خاطر همین هروقت خواستید با این وزارت کار کنید باید به کسی نگید حتی حتی خانواده
  امیدوارم همه شما موفق باشید

 • محمد wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۰

  سلام اقای ۲۰۲۰٫من اذر ماه مصاحبه رفتم و بعدش خبری نشد.امیدی داشته باشم؟لطفا جواب بدید.ممنون

 • 2020 wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶, ۱:۲۷

  محمد عزیز از۱۱۳استانتون پیگیری کنید نه دلیلی بر رد شدنتون نیست بالاخره فرآیندش طولانیه آقای گمنام اینکه بندگان خدا رو راهنمایی کنیم کار بدیه؟؟؟؟ بجون خودم هرچی گفتم راسته هرکی دوست داره باور نکنه درمورد آزمونش درباره ما که ارشد بودیم معارف نبود موفق باشید

 • محسن wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۶:۲۵

  ۲۰۲۰ جواب مارو هم بدید لطفا؟?

 • 2020 wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۵

  آقا محسن عزیز از دادن این اطلاعات واقعا معذورم همینقدر بگم که ارشدم

 • محسن wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۲

  ۲۰۲۰ فقط رتبتون رو میخواستم بدونم که منم امیدوار باشم یا نه؟

 • ج wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸

  سلام علی آقا
  هنوز از اعلام نتایج نهایی خبری نیس؟؟؟

 • 2020 wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۱

  آقا مراحلی که من طی کردم من ارشد۹۵شرکت کردم آبان۹۵تماس گرفتند آذر ماه مصاحبه عقیدتی سیاسی فروردین ۹۶ کاراشونو سرعت بخشیدن و من رفتم تست هوش وشخصیت شناسی وروانشناسی دادم و یک هفته بعدش گفتند بیا روانشناس وروانپزشک بصورت مجزا ببیننت و من هم رفتم و دو تا مصاحبه یکی با روانشناس یکی هم با روانپزشک داشتم مصاحبه هم خیلی خوب و بدون استرس وباآرامش کامل بود حالا کسی میدونه مراحل بعدیش چیه؟؟؟

 • 2020 wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۲

  من رتبم ۲۸۰ شده ارشد هستم درمورد رشتم چیزی نمیتونم بگم یاعلی

 • 2020 wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۵

  یک سوالی که فکرمو مشغول کرده اینه که آیا من تست هوش رو قبول شدم که یک هفته بعدش بهم زنگ زدن برا مصاحبه روانشناسی ؟؟؟؟؟ یا اینکه همه رو آخری سرجمع با هم بررسی میکنند و یک سریها رو رد میکنن؟؟؟ کسی میدونه ممنون میشم بگه؟؟؟

 • مجتبی wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۲

  آقای۲۰۲۰ معاینات پزشکی رفتید تا حالا؟

 • علی wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۷

  جناب۲۰۲۰ شما مراحل مصاحبه هاتونو تو استان خودتون انجام دادید؟

 • ج wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۳۲

  سلام علی آقا
  گفته بودی نتایح نهایی را تا دوماه میگن.
  هنوز از  نتایج نهایی خبری نیس؟

 • مرتضی wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۳۹

  دوستان سلام
  میگن از داوطلبان چک ضمانت هم میگیرن؟؟
  تا حالا از کیا چک گرفتن؟؟

 • محمد wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۳

  ای خدا یعنی میشه با من تماس بگیرن

 • م wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۰:۰۳

  آقا مرتضی گرفتن چک ضمانت دروغ محض است، به این شایعات توجه نکنید.

 • ج wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۲۸

  آقای ۲۰۲۰ احتمالا نمره قابل قبولی کسب کردی که برای تست روانی دعوت شدی، منتظر باش احتمالا بعد از ماه رمضان شاید هم زودتر اگر برای تست پزشکی دعوت شدی احتمال قبولیت خیلی بالا هستش.
  راستی یک سوال از شما داشتم تو مصاحبه حضوری در مورد مسائل شخصی و خانوادگیت هم سوال کردن؟

 • حامد wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۰:۵۰

  از بچه های کارشناسی کسی هست که چندین بار باهاش تماس گرفته باشن یا چندین بار برای مصاحبه رفته باشه؟

 • 2020 wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۴۷

  آقای ج آره سوال کردن از همه ریز ودرشت میپرسن معدل دیپلم و دانشگاه رو هم چندین بار پرسیدن

 • 2020 wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۱

  یک سوالی داشتم اینکه آیا رتبه ی کنکور برای کسانی ک به مصاحبه دعوت شده اند در قبولی نهاییشون تاثیر داره ینی نمره خاصی برای رتبه ی کنکور کارشناسی یا ارشد قائل میشن

 • 2020 wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۰

  همه مراحل تو مرکز استان هستش البته برای کسانی که میخوان بورسیه دانشگاه بشن اونایی که بامعرف اومدنو خبر ندارم نه من هنوز معاینات پزشکی انجام ندادم

 • مرتضی wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۴

  سلام کی میدونه نتایج نهایی رو کی اعلام میکنن؟

 • 2020 wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۷:۰۷

  آقا مرتضی شما معاینه پزشکی رفتید؟؟ بعد اینکه فرم اطلاعات خونوادگی و اقوام رو پر کردید براشون؟؟؟

 • مجتبی wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۸

  ۲۰۲۰ مگه غیر بورس هم داریم؟

 • محمد wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴

  اقای۲۰۲۰ من فرمو پر کردم.مصاحبه هم رفتم.ولی معاینه نرفتم.یعنی دیگه امیدی هس؟

 • مرتضی wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۸

  نه نرفتم جناب ۲۰۲۰
  شما رفتید؟
  شما درچه مرحله ای رفتید؟؟
  از شما مدارک چی گرفتن؟؟

 • مرتضی wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۳:۱۷

  جناب ۲۰۲۰
  میگن بعد از انجام همه مراحل و قبولی کامل چک ضمانت هم میگیرن؟
  درسته؟
  بعد معاینه پزشکی میگیرن؟
  یا همون اول مصاحبه میگیرن؟؟

 • 2020 wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱:۵۰

  به من گفتن مشخصات همه خونوادت و همه اقوامت رو بنویس بیار ولی حرفی از معاینه پزشکی نزدن هنوز!!! مسلما هر ارگانی معاینه پزشکی داره بدون معاینه که نمیشه بالاخره هر کسی که یک جا میخاد استخدام بشه ازش تعهد میگیرن حالا یا سفته یا چک چه فرقی میکنه؟؟!!!!!! زیاد فکرتونو درگیر نکنید ولی این مساله بدیهیه که وقتی صددرصد قبول نهایی بشی ازت چک یا سفته ضمانت وتعهدهای کافی رو برای استخدام میگیرن

 • 1020 wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۷:۰۶

  آقای ۲۰۲۰ شما ساکن کدوم استان هستی؟

 • ج wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۲۲

  منظور از اقوام عمو و دایی و … یا فامیلهای دورتر را هم شامل میشه؟؟؟

 • محمد wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۹:۵۴

  سلام اگه زنگ بزنیم۱۱۳درباره نتایج جواب میدن؟خواهشا جواب بدین

 • ج wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۰

  سلام
  آقای ۲۰۲۰ شما به سربازی رفتید؟
  پایان خدمت دارید؟؟

 • محمد wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۱:۲۴

  بچه ها چه خبر

 • مجتبی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۰

  فقط …

 • مرتضی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۳:۳۱

  سلام آقای ۲۰۲۰
  از اعلام نتایج نهایی خبری نیس؟

 • 2020 wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱:۲۸

  والا دیگه زنگی هم نزدن اصلا کاراشون معلوم نیست

 • 8005 wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۱:۳۱

  سلام دوستان بعد از آزمون تست روانشناسی ( برای کارشناسی سال ۹۵) برگزار شد کسی به مرحله ی بعدی رفته یا نه ؟؟؟؟؟

  اگه رفتید مرحله بعد چی هست؟؟؟؟؟

 • 1396/02/20 wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵

  سلام، کسی تو کارشناسی تست پزشکی داده ؟؟؟  
  مراحل آخر چی هست؟؟؟
  خواهش میکنم جواب بدهید

 • 2020 wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۴:۵۰

  بعد از تست هوش وروانشناسی دعوت به دوتا مصاحبه روانشناس و روانپزشک میکنن

 • 1396/02/20 wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۰

  ( ۲۰۲۰ )، بچه های کارشناسی ۹۵ کی این تست رو انجام دادن؟؟؟؟
  کدام استان بوده؟؟؟

 • 2020 wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۱:۲۱

  ارشد بودیم نه کارشناسی شرمنده اسم استان رو نمیتونم بگم مشکل امنیتی داره

 • محمد wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴

  من که به ۱۱۳ زنگ زدم .گفت که ۹۵ درصد رد میشن.اون ۵درصدم حتما تا حالا رفتن کلاس و کاراشون تموم شده.چون تو دفترچه برا نیمسال دوم زده بود.پس الکی امیدوار نباشیم.سال بعد تلاش کنید

 • 1396/02/20 wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۱:۵۶

  ۱_دوستان تو مقطع کارشناسی هر کسی هر مرحله ای رو که پشت سر گذاشته بگه
  ۲_نتایج کی اعلام میشه؟؟؟؟
  ۳_چه جوری باید ارتباط برقرار کرد؟؟؟؟
  مدیر لطفا جواب بده

 • ناشناس wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۴:۳۶

  رای ما ……………….

 • ناشناس wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۷

  زنده باد سرباز گمنام

 • ناشناس wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۱۱

  نتایج نهایی ان شاء الله ۲۹ام اردیبهشت

 • ناشناس wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۱۱

  از خود گذرکنیم که این خوان آخر است !

  این انقلاب بیمه ی حضرت حیدر است

  تحریم میکنندکه تسلیممان کنند

  غافل ازاین که دل به بلاها شناوراست

  ماراچه کار به بازارسکه ودلار

  مارابه سرهوای اشارت رهبراست

  جان میدهیم وننگ ملامت نمی خریم

  حرف دل امام همان حرف آخراست

 • 2020 wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۴

  امکان داره این مدتی که زنگ نزدند و وقفه در مراحل گزینش ایجاد شد بخاطر انتخابات باشه کسی میدونه لطفا بگه؟؟؟

 • 2020 wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۳:۰۹

  چرا هیش کی چیزی نمیگه

 • 2020 wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۵

  سلام بالاخره امروز زنگیدن و گفتن مدارک رو برا تشکیل پرونده بیار و همچنین فرم مشخصات خونواده و فامیلهات خداروشکر

 • محسن wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۴

  آقای ۲۰۲۰ خیلی خوشحال شدم ایشالا که موفق و پیروز باشید و بتونید به ایران اسلامی خدمت کنید.
  فقط جناب ۲۰۲۰ اگه میشه یه خلاصه ای از تمام مراحلی که داشتید برای راهنمایی ما هم بگید. یا علی

 • البرز wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۹:۳۸

  آقا جان مگه ما چن تا ۲۰۲۰ داریم؟؟
  یه ۲۰۲۰ اون موقع میگفت فرم مشخصاتو خواستن.
  الان یه ۲۰۲۰ دیگه این حرفو میزنه؟
  الان کسی شما رو نمیشناسه.
  خواهشا گمراهمون نکنید.

 • البرز wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۹:۴۰

  البرز
  یکی جواب بده که اصلا تست پزشکی در کدام مرحله هس؟
  همه به این تست میرن ؟؟

 • محسن wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳

  کانی نت این نظراتو زودتر تایید کن خواهشا

 • حامد wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۴

  خوش به حالت آقای ۲۰۲۰.
  ما کارشناسی ها خیلی مدته که اصلا بهمون زنگ هم نزدن.

 • 2020 wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۶:۳۹

  سلام آقای البرزجان من همون۲۰۲۰ام منتها ۳هفته پیش بهم زنگ زدن گفتن فرم مشخصات رو آماده کن بعد ۳هفته زنگ زدن گفتن بیار اما خلاصه مراحل: ۱-آذرماه۹۵ مصاحبه عقیدتی سیاسی-فرهنگی-اجتماعی بسیار دشوار ۲- فروردین ۹۶ آزمون هوش-شخصیت شناسی روان شناسی ۳- فروردین ۹۶ مصاحبه با روانشناس ۴-فروردین۹۶ مصاحبه با روانپزشک ۵- تحویل مدارک و مشخصات همه اقوام ۶-هنوز نمیدونم………………………………… موفق باشید

 • البرز wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۲

  ممنون ۲۰۲۰ 
  منم مثل شما
  شما روتست پزشکی دعوت میکنن یا دیگه دعوت نمیکنن؟؟
  نتایج نهایی رو کی میگن؟؟

 • مرتضی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۷:۲۲

  سلام بر دوستان عزیز
  کدوم یک از دوستان میدونه که تحقیقات محلی در کدوم یک از مراحله؟
  مراحل اولیه؟؟
  بعد از مصاحبه و تست هوش؟؟

 • محمد wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۷:۲۳

  سلام ۲۰ ۲۰

 • 2020 wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۵:۰۱

  به من گفتن اگر تحقیقات محلی مشکلی نباشه مرحله آخر معاینات پزشکی و آزمایشات و…………………

 • محسن wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۹

  کانت چرا حرفها رو سانسور میکنی

 • محسن wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۲۰

  ۲۰۲۰ کانی نت سانسور میکنه دوباره بگید

 • محمد wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۳

  اقای ۲۰۲۰یعنی هنوز امیدوار باشم؟من مصاحبه رو خوب جواب دادم و همش واقعیتو گفتم..یعنی امیدی هست؟؟

 • 2020 wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۴

  امیدتون فقط به خدا باشه التماس دعا

 • 2020 wrote on ۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۱:۲۶

  سلام دوستان به نظرتون تو ماه رمضون میان تحقیقات یا بعد ماه رمضون؟؟ لطفا جواب بدید

 • مجتبی wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۸:۲۹

  بعید نیست کسی سراز کارشون درنمیاره

 • مرتضی wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۱:۴۸

  ۲۰۲۰ جان
  مگه تحقیقاتو همون اول انجام نمیدن؟؟

 • ایلامی wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۴۷

  با سلام خدمت مدیریت تقاضا دارم جواب بنده رو بدید ممنون میشم..
  مگه این دانشگاه برای بهمن ماه ۹۵ دانشجو نمیگرفت پس این مصاحبه و امتحان فروردین ماه چیه؟ تقاضا دارم از مدیریت کانی نت که جواب بدهند.

 • كاني نت wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۰:۳۵

  با سلام خیلی وقتا زمان مصاحبه طولانی خواهد شد و پذیرش در سال آینده و با چند تا آزمون بیشتر برای داوطلبان انجام خواهد شد

 • ایلامی wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۱:۲۷

  یعنی منظورتون اینه یه عده بهمن رفتن سرکلاس؟

 • محمد wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۳

  با سلام
  از دوستان و کانی نت خواهشمند است بنده را راهنمایی سریع بفرمایید
  مگر سال ۹۵ از طریق رشته های مختلف وارد رشته های امنیتی نمی شدند مثلا علوم سیاسی
  امسال ظاهرا رشته جداگانه ای به نام ۱۱۵۳ – مدیریت اطلاعاتی است
  وبرای رشته های دیگر توی دفترچه انتخاب رشته چیزی نیامده
  با سپاس فراوان

 • مستشار wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۶

  دانشگاه اطلاعات خودش رشته هاشو با درسهای مدنظرش جدا کرده

 • مستشار wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۹

  ۲۰۲۰ خبری نشد؟

 • 2020 wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۷

  نه مستشار جان خبری نشده هنوز فک نکنم تو ماه رمضون بیان تحقیقات

 • م wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۰۰

  آقای محمد از امسال تو گروه علوم انسانی فقط کسانی میتوانند برای دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی متقاضی شوند که در رشته مدیریت اطلاعاتی-۱۱۵۳ که یک رشته شناور است آزمون داده باشند. البته رشته های مهندسی و علوم پایه مانند گذشته است. باید دفترچه کنکور را خوب مطالعه کنیم که این مشکلات هم پیش نیاد.

 • مستشار wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۸

  اخوی م، شماهم دفترچه رو خوب نخوندید برای علوم پایه هم جدا شده با کد ۱۲۲۰ مجموعه علوم اطلاعاتی

 • عرفان wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۰۰

  سلام. ممنون از سایت خوبتون.
  ممنون میشم این سوال بنده رو جواب بدید چون سوال خیلی ها هستش و چیزی در دفترچه درموردش نوشته نشده.
  من خودم علوم اقتصادی شرکت کردم فقط و اگر کسی رشته مدیریت اطلاعاتی رو انتخاب نکرده باشه نمیتونه کدهای رشته دانشگاه اطلاعات رو بزنه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 • 2020 wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۳۶

  آقا کسی میدونه اینا تحقیقاتشون به چه صورتی هستش؟؟

 • م wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۸:۳۸

  سلام آقا عرفان، در شاخه علوم انسانی فقط کسانی که در رشته مدیریت اطلاعاتی آزمون دادند میتوانند دانشگاه اطلاعات را انتخاب کنند.

 • مستشار wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۹

  ن آقای عرفان شما باید در امتحان مجموعه مدیریت اطلاعات شرکت میکردید.

 • مستشار wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۹

  ۲۰۲۰ این سوالیه که همه دارن!

 • عرفان wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۴:۱۹

  سایت کانی نت جواب بنده بدید بی زحمت. خدا خیر بده بهتون

 • محمد علی wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲

  سلام ۲۰۲۰
  از شما چه مدارکی گرفتن؟
  گفتن کلاسا مهر شروع میشه یا بهمن؟

 • محمد wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۰

  با عرض سلام واحترام فراوان خدمت دوستان عزیر
  اگر کسی بخواهد انشا الله برای سال آینده آزمون بدهد.
  ۱)آیاسال آینده فقط از طریق رشته مدیریت اطلاعاتی در تو گروه علوم انسانی امکان پذیر می باشد(همچنین علوم پایه، گروه فنی و مهندسی،)؟مثلا رشته های سال قبلش مثل علوم سیاسی نمی باشد.
  ۲)ورود برای بچه های خودوزارت می باشد یا اینکه کسانی دیگر نیز برایشان وررود امکان پذیر می باشد؟
  با سپاس فراوان.

 • مستشار wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۶

  آقای محمد برو دفترچه انتخاب رشته امسالو دانلود کن…فقط باید تو اتحان خود دانشگاه شرکت کنی

 • ho3in wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۳۸

  سلام خوبین من در انتخاب رشه کارشناسی ارشد هرچقدر کد مدریت اطلاعات رو میزنم قبول نمیکنه میگه کد محل درکد رشته امتحانی یافت نشد
  شما چه جوری انتخاب کردی تو انتخاب رشته؟

 • ho3in wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۳۹

  خواهش میکنم راهنماییم کنید
  عجرکم عند الله

 • 2020 wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۹

  اجرکم نه عجرکم

 • ا wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۱۱

  ho3in 
  اول ببین زبان ورودی کامپوترت انگلیسی هست یا نه
  دوم اینکه توجه کن کدی که میخوای وارد کنی در دفترچه دوم – درست وارد میکنی یا نه

 • مرتضی wrote on ۲۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۱۶

  ۲۰۲۰ جان
  مگه تحقیقاتو همون ابتدا انجام نمیدن؟
  کی میدونه تحقیقاتو کی انجام میدن؟

 • 2020 wrote on ۲۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۳:۲۹

  همه استخدامیها تحقیقات رو آخری انجام میدن من موندم شما چرا هی این سوال رو تکرار میکنید انگار از هیچ جایی خبرندارید

 • محمد wrote on ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۳۷

  با سلام واحترام خدمت دوستان عزیز
  ۲۰۲۰ جان و دیگر دوستان
  لطفا منابع خوب برای آزومون سال آینده جهت خوب شدن رتبه معرفی نمایید باتشکر

 • ho3in wrote on ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۰:۴۶

  گه یه دفترچه نیست؟
  دفترچه دوم چیه ؟
  البته من گرایش امتحانیم یه رشته دیگه است ها
  نکنه این مشکل میاره که نمیتونم اون رشته رو بردارم؟؟؟؟

 • hossein wrote on ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۴

  آقای ۲۰۲۰
  منظورتون از دفترچه دوم چیه ؟
  من تو رشته تربیت بدنی امتحان دادم و الان میخوام تو انتخاب رشته رشته های اطلاعات رو انتخاب کنم نمیشه
  خواهش میکنم جواب بدین

 • ا wrote on ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۳

  برو کافی نت برات انتخاب رشته کنند

 • مستشار wrote on ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۴

  اخوی حسین اگه توی امتحان اطلاعات شرکت نکرده باشید نمیتونید کدرشته های اطلاعاتی رو انتخاب کنید.

 • hossein wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶, ۳:۵۸

  تو کافینت انتخاب رشته کردم که دیدم ارور میده و مینویسه کد رشته انتخاب شده در کد امتحانی شما نیست

 • 2020 wrote on ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۴:۰۸

  ای بابا ۱ماه از تحویل فرم مشخصات گذشت قرار بود بیان تحقیقات پس چی شد؟

 • 2020 wrote on ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۴:۱۰

  احتمالا به خاطر ماه رمضان نتونستن بیان تحقیقات خدا کنه بعد عید فطر بیان و تمومش کنن این قائله دراز رو

 • مستشار wrote on ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۴:۲۸

  بیاد شهید حسن عشوری

 • مستشار wrote on ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۲۳

  ۲۰۲۰ اگرم بیان تحقیقات تو که متوجه نمیشی…تحقیقات ک قرار نیست فرد مورد نظر متوجه باشه کی میان کی میرن

 • 2020 wrote on ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۲

  آقای مستشار بالاخره از اون افرادی که تحقیق میکنن خبردار میشن دیگه و به من خبر میدن دیگه تحقیقات که پنهانی نمیشه

 • مستشار wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۵:۱۱

  مگه ۲۰۲۰ تو میدونی از کی تحقیق میکنن! ن اخوی اصلا قرار نیس تو متوجه بشی چون ممکنه شما باهاشون از قبل هماهنگ کنی…در ضمن شاید اون طرف دشمنت بود اطلاعات غلط بده…شیوه تحقیقات به این شکل سنتی دهه ۶۰ که نیس.

 • 2020 wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۶

  حرف شما صحیح آقای مستشار ولی اگه اینطوره پس چرا تو فرم اطلاعات کلی شماره و مشخصات دوست و آشنا و معرف وهمسایه و …..میخواستن؟؟

 • مستشار wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶

  که بفهمن دوستات کیان… با کیا نشست و برخاست داری.

 • ایمان wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۲

  من‌مصاحبه،تست هوش، اطلاعات آشنایان و بستگان رو دادم.
  الان چهار پنج ماهه اصلا هیچ خبری خبری نیست؟
  یعنی رد شدم؟

 • ام wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۱

  سلام ایمان جان من امسال ارشد شرکت کردم و هیچ اطلاعاتی از نحوه سوالات ندارم .میخواستم بهم کمک کنی
  چند تا سوال داشتم ازتون
  ۱-شما مقطع ارشد هستی؟
  ۲-سن و سالت چقدر هست؟ آیا سربازی رفته بودی؟
  ۳-

 • ام wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۲

  ایمان جان 
  یه سوال دیگه هم ازت دارم اگه لطف کنی در حق من و یکم از پروسه و مراحل مصاحبه توضیح دهید؟ چند مرحله مصاحبه رفتی ؟ آیا هر مرحله همون یه نفر ازت سوال میکرد؟آیا معاینات پزشکی را سپری کردی؟ معایناتش شامل چه چیزی هست؟ آیا باید هزینه معاینات و مصاحبه را پردات کنی؟ رتبه شما حدودا چند شد؟آیا حتما مصاحبه و معاینات باید در تهران انجام بشه یعنی میگذارند هرکسی در شهر ودش بقیه مراحل را انجام بده؟ آیا بیشتر سیاسی میپرسن یا اعتقادی و عقیدتی؟ یا اینکه بیشتر در مورد خانواده سوال دارن؟ آیا رتبه براشون مهم هست یا مصاحبه؟ شما چند تا فرم پر کردید و در مورد چه چیزی بود؟ آیا تست هوش فقط تصاویر بود یا سوالات پرسشی و چند تا سوال بود؟ مصاحبه گر چقدر ازت سوال پرسید یعنی چند ساعت شد؟

 • watcherboy wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۰:۳۱

  سلام دوستان . من حدود ۸ ماه هست که میام و نظرات شما دوستان رو میخونم . من خودم هم داوطلب بودم .

  من در تست هوش و شخصیت در مرحله اول قبول شدم بعد به تست پزشکی دعوت شدم . بعد لیست خانواده و دوستان . من حتی برگه های تعحد را امضا کرده بودم و چک ضمانت داده بودم و گفته بودند که برگه عدم سوء پیشینه ام را آماده کنم و کرده بودم . ولی چند وقت پیش زنگ زدند و مردودم کردند . هرچند که من عاشق این کار بودم ولی نشد . منظورم اینه که زیاد انتظار نکشید و برین دنبال کارهاتون . اگه خدا بخواهد قبول میشوید . یا علی

 • مستشار wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۰۵

  ایمان رتبت چن شده بود؟

 • علی wrote on ۱ تیر, ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷

  کسایی که واسه کارشناسی آزمون دادن ؟! با کسی تماس گرفتن تا حالا ؟!
  نتیجه نهایی رو به کسی گفتن که قبول شدین یا نه ؟! آخرین بار به من دی زنگ زدن دیگه هم زنگ نزدن . تمام مراحل رو هم رفتم ..جواب بدین لطفا

 • ab wrote on ۱ تیر, ۱۳۹۶, ۲۲:۳۸

  علی جان مراحل شامل چه چیزی بود به طور کامل و مفصل توضیح بده 
  من هم امسال ارشد شرکت کردم
  علی آقا حتما اون چیزهایی که فکر میکنی اگه ما رعایت کنیم بهتر است را حتما مفصلا توضیح بده

 • 2020 wrote on ۱ تیر, ۱۳۹۶, ۲۳:۳۳

  آقای watcherboy به نظر خودت برای چی مردودت کردن؟؟؟ نپرسیدی ازشون؟؟

 • مستشار wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۶, ۳:۵۴

  شما چه رشته ای شرکت کردی؟

 • 313 wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴

  سلام دوستان من هم حدود ۱ سالی درگیره این قضیه بودم و در آخر با من تماس گرفتن و گفتن شما رد شدید خلاصه بگم تمامه امیدتونو نذارید رویه این دانشگاه چون تعداد کمی قبول میشن و از کار و زندگی عقب بیفتین فک میکنم اولین ورودی این دانشگاه مهر ۹۶ باشه در ضمن کسانی قبول میشن که از هر لحاظ شایستگی داشته باشند و واقعا پذیرفته شدن در این دانشگاه یه نعمت بزرگه و موجب افتخار. والله مع الصابرین

 • مستشار wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۲

  جناب ۳۱۳ بنظر شما ملاک های اصلی و تعیین کننده برا قبول شدن چیا هست؟

 • watcherboy wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۷:۲۱

  حق با آقای ۳۱۳ هستش . تگه قبول بشید هرکجا که باشید میتونید برید ولی اگه قبول نشید بلاتکلیف میمونید . ان شاالله هرکسی که تونسته مراحلو طی کنه قبولی نهایی بشه و بتونه خدمت کنه .
  قسمت ما نبود.

 • محمد wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۶, ۲۱:۵۱

  آقای ۳۱۳ رتبه شما چن شد و چه رشته ای متقاضی بودی؟

 • علی113 wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۶, ۲۳:۵۲

  آقای ۳۱۳ نه اینجوریا هم نیس که فک میکنی هر کسی قبول میشه از هرلحاظی شایستگی داره هیچ جایی اینشکلی نیس

 • محمد wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۷

  چرا این نظرات دیر تایید میشند…طرف رقبت نمیکنه بیاد نظر بنویسه

 • 109 wrote on ۶ تیر, ۱۳۹۶, ۹:۰۱

  ۳۱۳
  یکم توضیح میدهید که شما کلا چند بار برای مصاحبه رفتید و چند بار ازشما مصاحبه ب عمل آمد
  سوال دیگه ای که داشتم اینکه مراحل پزشکی شامل چه مواردی هست؟ لطفا کمی توضیح دهید  ممنون

 • مستشار wrote on ۶ تیر, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۸

  اخوی ۳۱۳؟کجایی برادر؟
  اومدی یه چی گفتی و رفتی!
  بیا جواب ملتو بده؟
  کانی نت رفیق همیشه خاموش خواهشا زودتر این نظراتو تایید کن..

 • كاني نت wrote on ۷ تیر, ۱۳۹۶, ۹:۲۹

  مستشار ، نظرات خیلی زیادن (دلیل تاخیر در تایید نظرات)

 • محمد wrote on ۷ تیر, ۱۳۹۶, ۲۲:۴۴

  کانی نت اگه نظرات زیادن چرا نظراتو نمیذاری؟ ما منتظر یه خبر یا یه نظریم شمام که… چی بگم.

 • علی wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۸:۴۰

  سلام  کانی نت . آیا دانشگاه برا سال ۹۶ ، اطلاعیه ای در رابطه با نحوه جذب و 
  و پذیرش دانشجو ، همانند سال پیش ، تو سایت واجا اعلام میکنه ی نه ؟ 

 • كاني نت wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۳:۴۱

  بله همه ساله اعلام میشه

 • علی wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۰:۲۹

  آقای مدیر جواب این سوال مارو هم بده ، آیا ترم  اول دانشگاه ، برا ورودی ۹۵،
  بهمن ماه بودش ؟ یا اصلا کسی تو بهمن سال گذشته کلاس نرفته  ؟ و آیا  ترم اول 
  دانشگاه ، مهر ۹۶ هستش ؟؟؟ ممنون میشم ، جواب بدین . 

 • علی wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷

  سلام  مدیر محترم کانی نت .  آیا  اگه کسی چن واحد درسی رو در دانشگاه  غیر انتفاعی یا آزاد پاس کرده باشد 
  بعد از انصراف  ، میتونه این واحد ها رو در دانشگاه اطلاعات ، تطبیق  و معادلسازی  بکنه ؟؟؟  ممنون میشم . جواب بدین . 

 • كاني نت wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۳:۴۰

  سلام بله

 • علی wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷

  منظورم تو مقطع ارشد . 

 • 313 wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۷:۲۲

  دوستان اگه بخوام داجبه ملاک های وزارت بگم ملاک های اخلاقی تو این سایت هست که واقعا این ملاک ها برای وزارت مهمه
  از نظر اسلام و سیره یک نیروی اطلاعاتی چه ویژگی و شخصیت و … داره؟

  کار اطلاعاتى ، تجسس ، کسب اخبار سرّى ، کشف مجهولات ، دشمن یابى و و ابـزار و شـیـوه آن نـیز بیشتر اوقات امورى است که به کارگیرى آنها در شرایط عادى براى هر کسى جایز نیست و وقتى نیروهاى اطلاعاتى وارد کار مردم شوند و مدّتى با آن ابزار و شـیـوه کـار کـنـنـد، بتدریج در روح آنها اثر مى گذارد. از این رو، اگر واجد صلاحیتهاى لازم اخلاقى نباشند و با روشهاى ویژه اخلاقى و عملى با عوارض ناشى از کار اطلاعاتى ، مبارزه نکنند، بتدریج آنها را از معنویت جدا مى سازد و به هلاکت و دوزخ مبتلا مى کند. اسـلام بـا جـدیـت تمام بر اخلاق نیک نیروهاى اطلاعاتى در نظام اسلامى تاءکید فراوان دارد و آنـهـا بـه مـنـاسـبـت وظـایف حساسى که در نظام اسلامى به عهده دارند، باید متصف به صفات و ملکات خاصى باشند تا حسن انجام این وظایف را بر آنها ممکن سازد. چنانکه امیر مؤ منان صلوات الله علیه در عهدنامه خویش به مالک اشتر، به این امر سفارش ‍ کرده ، مى فرماید:
  (فـَوَلِّ عـَل ى اُمـُورِکَ خـَیـْرَهـُمْ، وَ اخـْصـُصْ رَسائِلَکَ الَّتـى تـُدْخِلُ فیها مَکائِدَکَ وَ اَسْرارَکَ بِاَجْمَعِهِمْ لِوُجُودِ صالِحِ الاَْخْلا قِ) کـارهـایـت را بـه بـهـتـریـن مـاءموران خویش بسپار و نامه هاى محرمانه ات را که حاوى طرحها و اسـرارت مـى بـاشـد، در اخـتـیـار کـسـى بـگـذار کـه داراى جـامـعـتـریـن و اسـاسـى تـریـن اصول اخلاقى باشد.
  اینک به برخى از این صلاحیتهاى اخلاقى اشاره مى کنیم :
  ۱ ـ خدا ترسى و فروتنى :
  (وَ تـَفـَقَّدْ اُمـُورَ مـَنْ لا یـَصـِلُ اِلَیـْکَ مـِنـْهُمْ مِمَّنْ تَقْتَحِمُهُ الْعُیُونُ، وَ تَحْقِرُهُ الرّجالُ، فَفَرِّغْ لاُِولئِکَ ثِقَتَکَ مِنْ اَهْلِ الْخَشْیَهِ وَ التَّو اضُعِ فَلْیَرْفَعْ اِلَیْکَ اُمُورَهُمْ) در امـور آنـان که به تو دسترسى ندارند و مردم به آنها با دیده تحقیر مى نگرند، بررسى کـن و بـراى ایـن کار نیروهاى مخفى مورد اطمینان که خدا ترس و متواضع باشند، برگزین تا وضع آنان را به تو گزارش دهند.
  ۲ ـ راستگویى و وفادارى :
  (ثُمَّ تَفَقَّدْ اَعْمالَهُمْ، وَ ابْعَثِ الْعُیُونَ مِنْ اَهْلِ الصِّدْقِ وَ الْوَفاءِ عَلَیْهِمْ) با فرستادن ماءموران مخفى راستگو و با وفا کارهاى آنان را زیر نظر بگیر.
  ۳ ـ امانتدارى و حق گویى :
  (ثـُمَّ لا تـَدَعْ اَنْ یـَکـُونَ لَکَ عـَلَیـْهـِمْ عـُیـُونٌ مـِنْ اَهـْلِ الاَْمانـَهِ وَ الْقـَوْلِ بـِالْحـَقِّ عـِنـْدَ النّاسِ فَیَثْبُتُونَ بَلاءَ کُلِّ ذى بَلا ءٍ مِنْهُمْ لِیَثِقَ اُولئِکَ بِعِلْمِکَ بِبَلائِهِمْ) مـاءمـورانـى امـیـن و حـقـگـو مـیان مردم بگمار، تا از حسن خدمت ماءموران و کارمندانت براى تو خبر بیاورند و به شکلى عمل کن که مطمئن باشند تو از حسن خدمت آنها خبردارى و قدر دان آنها هستى .
  به صورت کلی از نظر اسلام و سیره یک نیروی اطلاعاتی لازم است همه خصوصیات و خصلت های پسندیده ای که یک فرد مومن خدا باور و خدا ترس باید داشته باشد در مرتبه و درجه بالاتر و کامل تری باید در یک نیروی اطلاعاتی موجود باشد . کار اطلاعاتی وظیفه ای سنگین و خطیر و در عین حال برای حفظ و دفاع از امنیت و منافع و مصالح کشور و نظام اسلامی بسیار حیاتی و ضروری و ارزشمند است و همین امر می طلبد که نیروی اطلاعاتی از ضریب ایمان و تقوا و احساس مسئولیت بالائی برخورد باشد تا بتواند این رسالت حساس را به خوبی به انجام برساند . علاوه بر خصوصیات فوق یک نیروی اطلاعاتی به دلیل نوع کار و ماموریتش باید به نکات ذیل بیش از دیگران توجه و دقت داشته باشد :
  ۴- نسبت به حیثیت و آبروی افراد حساس باشد و اعتبار آنها را به صرف گمان و توهم و احتمال از بین نبرد .
  ۵- تقوا و خود سازی او در حدی باشد که عدل و انصاف را در هرحال و در مورد همه رعایت کند و اختلافات شخصی و تصفیه حساب های فردی را در حوزه مسئولیت خود از مسائل شغلی و کاری جدا نماید و از موقعیت حساس خود سوء استفاده ننماید .
  ۶- نسبت به دنیا و تعلقات آن دلبستگی نداشته باشد و دنیا طلب نباشد و گر نه با تطمیع و وعده مال و منال و پست و مقام و موقعیت فریب می خورد و در حفظ اسرار و موضوعات محرمانه خیانت میکند و مطالب محرمانه و گاه امنیتی را در اختیار دشمنان و بیگانگان قرار می دهد .
  ۷- باید در کم سخن گفتن تمرین و کوشش داشته باشد و پر گو نباشد تا بی اختیار و نا خواسته چیز هائی را که نباید بگوید بر زبان نیاورد و اسرار را فاش نسازد .
  ۸- چون نوع کار و وظیفه او اقتضاء میکند که گمنام و نا شناخته باشد و خدمات و انجام وظیفه او در معرض دید و نگاه مردم نباشد و به طور طبیعی کسی از خدمات و کارهای خوب او قدر دانی و سپاسگزاری نمی کند ، این موضع او را ناراحت و غمگین نسازد و بداند که همه تلاش و خدمات صادقانانه و خالصانه او در محضر خداوند و امام زمان –عج- است و اجر و پاداش او محفوظ است و ضایع نمی گردد .
  بـدیـهـى اسـت کـه نـیـروهـاى اطـلاعـاتـى در نـظـام اسـلامـى لازم اسـت هـمـواره به چنین صفتها و صلاحیتهایى آراسته باشند و اگر فاقد یکى یا تعدادى از آنها هستند، در پى کسب آن برآیند، تا در انجام وظایف خطیر خود پر توانتر شده و کار برایشان آسانتر گردد.
  در ادامه جهت مطالعه و آشنایی بیشتر توصیه می شود به منابع ذیل مراجعه نمایید :
  ۱ . اطلاعات در اسلام , محمدرضا رضوان‌طلب ، نشر زمزم هدایت ، ۱۳۸۴ . (خلاصه کتاب : در کتاب موضوع رازداری و اطلاعات در اسلام ـ به منظور بهره‌برداری در رسته‌های اطلاعاتی و امنیتی نیروهای مسلح ـ مطرح شده است. مباحثی که در کتاب آورده شده عبارت‌اند از: سیستم اطلاعاتی، رازداری، جمع‌آوری اخبار، اهداف کسب خبر، پرورش اخبار و ترفندهای اطلاعاتی، تدابیر حفاظتی و جاسوسی. )
  ۲٫ حفاظت اطلاعات ، گروه نویسندگان ، پژوهشکده تحقیقات اسلامی سپاه .
  ۳٫ اطلاعات نظامی در اسلام ، گروه نویسندگان ، پژوهشکده تحقیقات اسلامی سپاه.
  ۴ . اطلاعات رزمى در جنگهاى صدر اسلام , حسینى شاهرودى ، سیدمحمد ـ آخوندى ، مصطفى ، پژوهشکده تحقیقات اسلامی سپاه.
  ۵ . اخلاق اطلاعاتی ، پژوهشکده تحقیقات اسلامی سپاه
  ملاک های تخصصی ام محرمانست و منم نمیدونم فقط اینو بدنید که هوش و استعداد و قدرت تجزیه و تحلیل مسایل مختلف خیلی خیلی مهمه
  راجبه پزشکیشم سلامت عمومی جسم و روح کافیه و مثل خلبانیو و ۰۰۰ سخت نیست در ضمن رتبه کنکور یک پوئنه و ملاک قطعی رد یا قبولی افراد نیست والله مع الصابرین.

 • م wrote on ۹ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۰

  نکته مهم: داوطلبانی که قصد شرکت در گزینش دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی را دارند باید دارای توانایی ها و استعدادهای مناسب شغل اطلاعاتی باشند، مانند شمِّ اطلاعاتی که یک امر ذاتی است. طبق بخش سوم کتاب «اطلاعات و امنیت در کتاب و سنّت» تالیف «حجت الاسلام والمسلمین عبدالله بخشی» چاپ انتشارات دانشگاه اطلاعات، نیروهای اطلاعاتی باید دارای ویژگی ها و اوصافی باشند که عبارتند از (متن زیر خلاصه برداری و کوتاه شده متن اصلی کتاب است):

  ۱٫ ایمان و اعتقاد: کارکنانی که در سازمان های اطلاعاتی کار می کنند، به علت نوع شغل، هر روزی با انواع آلودگی ها، آسیب ها و مراکز و اشخاص مسئله دار روبرو می شوند. ارتباط با محیط های آلوده، افراد مسئله دار و متخلف ممکن است به مرور اثرات سویی بر اعمال و رفتار و گفتار کارکنان شاغل در سازمان های اطلاعات بجا گذارد. تنها عامل باز دارنده و حفظ کننده انسان از آلودگی ها و انحرافات، ایمان و اعتقاد به خدای سبحان است. کارکنان دستگاه های اطلاعاتی که دائماً با اخبار و گزارش های سوء و یا سوژه ها و کیس های آلوده در حوزه های مختلف ارتباط دارند و بیشتر مواقع در محیط های آلوده تردد می نمایند و وسوسه های شیطانی بیش از هر قشر دیگر دامن گیر آنان می باشد، اگر از ایمانی قوی و اعتقادی عمیق برخوردار نباشند، زمینه آلودگی آنها بیش از دیگران فراهم است.

  ۲٫ داشتن قدرت تجزیه و تحلیل: نیروهای اطلاعات به علل وضعیت خاص شغلی، اکثراً با افرادی سر و کار دارند که از ایمان و اعتقاد مناسبی برخوردار نیستند و گاهی برخی افراد فاسق و فاسد نیز ممکن است برای اغراض شخصی و یا منافع دیگری، اخباری را به آنها ارائه دهند که صحت و سقم آن جای شک دارد و حتی در صورت صحت، پخش و انتشار آن ممکن است به مصلحت نباشد. نیروهای اطلاعاتی باید از چنان تبحر و توانی در ارزیابی و تجزیه و تحلیل اطلاعات برخوردار باشند که به راحتی تحت تأثیر هر خبر و یا مخبری قرار نگیرند، بلکه اخباری که به آن ها می رسد، خصوصاً اخبار افراد فاسق و بی نام و نشان را باید به دقت ارزیابی کنند و جوانب آن را بسنجند و پس از تعیین صحت وسقم، در مورد آن تصمیم بجا را بگیرند تا باعث این نشوند که حق کسی ضایع، آبروی کسی ریخته، و یا به فرد و سازمانی ظلمی بشود.

  ۳٫ هوش و ذکاوت: کار اطلاعاتی یک کار بسیار پیچیده است، اگر بگوییم کار اطلاعاتی یعنی جنگ نخبگان در حوزه های سیاسی، نظامی، اقتصادی، فرهنگی و … حرف گزافی زده نشده است. یک عنصر ساده لوح نمی تواند در جهان امروز به جنگ گرگ های آلوده و همه فن حریف برود. یک عنصر اطلاعاتی باید از چنان هوش و زیرکی برخوردار باشد که به راحتی در دام حریف نیفتد و اگر هم دامی برای وی چیده بودند، بتواند طعمه حریف را علیه آنان به کار گیرد. اطلاعات جنگ سرعت، هنر، ابتکار و هوشیاری است. تمام این موارد نیاز به هوش و ذکاوت فوق العاده دارد. در این جنگ هر کس سرعت عمل، ابتکار بیش تر و از هوشیاری بالاتری برخوردار بود، پیروز میدان خواهد بود.

  ۴٫ سعه صدر: شرح صدر به معنای گشادگی سینه، داشتن ظرفیت و قدرت روحی برای مقابله با مشکلات. سعه صدر برای کلّیه افرادی که در عرصه های مختلف فردی و اجتماعی حضور دارند، امری لازم و ضروری است اما برای کسانی که مدیریت بخشی از امور سیاسی و فرهنگی و مذهبی اجتماع را بر عهده دارند، واجب می باشد، خصوصاً افرادی که به اسرار و رازهای خصوصی افراد و یا نظام دسترسی پیدا می کنند و از آن مطلع می شوند. این قبیل افراد باید از سعه صدر و وسع نظر بسیار بالاتری برخوردار باشند افرادی که دارای قلب کوچک و سینه ای تنگ هستند، نمی توانند اسرار بزرگ و رازهای مهم را در درون خود حفظ نمایند.

  ۵٫ جامع نگری به جای تنگ نظری و یک سویه نگری: کارکنان شاغل در سازمان های اطلاعاتی اخبار، اطلاعات، اخبار و نظریات مختلفی از انواع انسان ها به دست شان می رسد. آنان باید سخنان، اخبار گزارشات و نظرات مختلف را به دقّت بشنوند و از بین آن ها بهترین و کامل ترین را انتخاب کنند. کارکنان شاغل در مراکز اطلاعاتی نباید یک سویه نگر و تأثیرپذیر از یک خبر و یا اخبار یک جریان و جناح خاص باشند. بلکه باید در هر موضوعی، اخبار مختلف را جمع آوری و یا بشنوند و از بین آن ها بهترین نظریه و یا خبر را در راستای اهداف سازمانی که بر اساس منافع نظام می باشد، انتخاب نمایند.

  ۶٫ امانت داری: امانت داری در مقابل خیانت کاری است. امانت چیزی است که جهت حفظ و نگهداری به انسان می سپارند حال ممکن است آن چیز مال باشد یا یک شیئ یا هر چیز دیگر. برخی گمان می کنند که امانت تنها نگهداری اموال است. از نظر اسلام، علاوه بر اموال، امور دیگری هم چون خانواده، همسر، فرزندان، اسرار، مجالس، شاگردان، مشاغل و مناصب اجتماعی و سیاسی، سرمایه های کشورهای اسلامی، از مصادیق امانت هستند و همه مسئول و موظف به حفظ و نگهداری آن می باشند. اسرار و رازهای مردم که به علل اقدامات اطلاعاتی در دسترس نیروهای اطلاعاتی قرار می گیرند، و هم چنین اسرار نظام اسلامی، همه آن ها مصادیق امانت هستند که در دست نیروهای اطلاعاتی به صورت امانت قرار گرفته اند و واجب است با تمام وجود از آن ها محافظت و از افشای آن نزد افراد غیرمجاز، خودداری نمایند.

  ۷٫ راست گویی: نیروهای اطلاعاتی باید از راست گو ترین افراد باشند و از انتشار و اعلام هرگونه اخبار، گزارش و یا تحلیل خلاف واقع خودداری نمایند، زیرا نیروهای اطلاعاتی چشم و گوش و ملجأ مردم و مورد اطمینان نظام ، رهبری و مردم می باشند و اگر راست گو نباشند، دیگران را به انحراف و خطا خواهند برد و مشکلات زیادی را برای مردم و کشور ایجاد خواهند کرد. مأمورین اطلاعاتی باید حقایق و واقعیات جامعه و نظام را بیان کنند تا سیاست گذاران، دست اندرکاران و مدیران کشور بر اساس آن واقعیات تصمیم مقتضی را اتخاذ نمایند.

  ۸٫ شجاعت: شجاعت در تصمیم گیری و اقدام به موقع، از ضروریات فعالیت های اطلاعاتی می باشد. رقابت ها و عرصه اطلاعات جنگ و مبارزه همه جانبه علیه حریف می باشد، در این میدان هر کس شجاع تر و هوشیارتر و سریع تر بتواند اخبار و اطلاعات به موقع ارسال نماید و یا به موقع بتواند تصمیم درست را اتخاذ نماید برنده میدان مبارزه خواهد بود. بدین طریق باید هر نیروی اطلاعاتی از هوش و ذکاوت و شجاعت در تصمیم گیری به موقع برخوردار باشد تا هم خود را حفظ نماید و هم تأثیرگذار بر افکار و تصمیمات دشمنان باشد تا به اهداف خود دست یابد.

  ۹٫ دقت در ارائه واقعیات: مهم ترین وظیفه نیروهای اطلاعاتی جمع آوری اخبار و انتقال آن به مراکز تصمیم گیری جهت اخذ تصمیم مناسب و اقدام به موقع است. در جمع آوری اخبار و اطلاعات و ارائه مراکز مختلف، نباید از آن چه که واقعیت دارد تجاوز کرد و آن را بیش از آن چه هست کم رنگ یا پر رنگ نمود و یا گزارشات خلاف واقع و دروغ به سلسله مراتب داد.

  ۱۰٫ وثاقت: وثاقت در لغت به معنای اعتماد و اطمینان می باشد، و در اصطلاح شرع، ثقه به کسی گفته می شود که قابل اعتماد است. نیروهای اطلاعاتی باید از وثاقت و اعتماد زیادی در بین مردم و مسئولین نظام برخوردار باشند. زیرا کارکنان سازمان های اطلاعاتی گاهی به مراکز و مناطقی اعزام می شوند که بجز خدا کسی ناظر بر عمل کرد آنان نیست اگر مورد وثوق و اطمینان نباشند، ممکن است به جای خدمت مرتکب خیانت شوند. از طرف دیگر گاهی آنان به اخبار و اطلاعات و اسراری دست پیدا می کنند که بجز اعتماد به آن ها نمی توان در مورد صحت و سقم گفته ها و نظراتشان هیچ گونه اقدام دیگری انجام داد. به همین جهت از ابتدا باید نیروهای اطلاعاتی را از بین افراد مورد وثوق و اعتماد اختیار نمود که بتوان به آن ها اعتماد نمود و بر اساس گفته ها، نظرات و اخباری که امکان ارزیابی ندارد، تصمیم گرفت.

  ۱۱٫ رازداری: رازداری از صفات برجسته مؤمنین و هر انسانی می باشد. رازداری از خصلت های الهی و جزء اوصاف مؤمنین و نشانه کمال عقل و شخصیت انسان است و برای کارکنان دستگاه های اطلاعاتی که با اسرار مردم و کشور سر و کار دارند، از واجبات می باشد. اگر نیروی اطلاعاتی رازدار نباشد و توان حفظ اسرار را نداشته باشد و دلش در اختیار زبانش باشد، این گونه افراد هم به خود آسیب می رسانند و هم به دیگران و هم تشکیلات را با خسارت های جبران ناپذیری مواجه خواهند نمود.

  ۱۲٫ رعایت حیطه بندی: حیطه بندی از امور بسیار مهم و کلیدی برای کارکنان سازمان های اطلاعاتی و امنیتی است. حیطه بندی یعنی این که فرد تنها از آن میزان اخبار و اطلاعات مطّلع گردد که برای انجام مأموریت و وظایف محوله مورد نیاز باشد، نه بیش تر و نه کم تر.از سرک کشیدن به سایر پرونده ها و یا تلاش از بدست آوردن اخبار و گزارشات سایر سوژه ها خودداری نماید. در داخل سیستم اطلاعاتی انواعی از اخبار و اطلاعات آشکار و طبقه بندی شده وجود دارد. از جمله ویژگیهای نیروهای اطلاعاتی باید این باشد که نسبت به رعایت حیطه بندی دقّت و توجه لازمه راداشته باشد. گاهی روی میز، گزارشات و پرونده هایی وجود دارد که در اختیار یک فرد معینی قرار گرفته، سرک کشیدن به پرونده های غیر مجاز و یا خواندن و مطّلع شدن از گزارشاتی که ارتباط با فرد ندارد، خلاف می باشد. باید نیروی اطلاعاتی تنها در حیطه موضوع تعیین شده و محول شده، از اخبار و اطلاعات مطّلع باشند و تلاش ننمایند از سایر پرونده ها، اماکن، دسترسی هایی که در حیطه کاری آنان نیست مطّلع گردند.

  ۱۳٫ داشتن اخلاق صالح: اسلام و ائمه معصومین بر داشتن اخلاق نیک برای کارکنان سازمان های اطلاعاتی تأکید فراوان نموده اند. نیروهای اطلاعاتی در نظام اسلامی باید به زیور اخلاق فردی و اجتماعی با آحاد جامعه آراسته باشند؛ زیرا آن ها به علت وظایف و دسترسی هایی که در اختیارشان قرار گرفته، باید از هر گونه اعمال خلاف اخلاق و رفتاری بدور باشند تا امین مردم و مورد اعتماد جامعه قرار گیرند و در نتیجه آحاد جامعه با اعتماد و اطمینان با آنان همکاری نمایند.

  ۱۴٫ گمنامی: گمنامی و دوری از نام و نشان و خودنمایی، از جمله اوصاف ضروری کارکنان دستگاه های اطلاعاتی است. گمنامی برای کارکنان ساز مان های اطاعاتی هم یک فرصت بسیار ارزش مند و هم یک آسیب جدی برای آنان می باشد. گمنامی از لوازم اوّلیه و اساسی مشاغل اطلاعاتی است که باید کلّیه نیروهای اطلاعاتی خود را به آن عادت دهند و با این صفت خو بگیرند. از یک طرف شهرت طلبی در نهاد انسان قرار دارد و هر انسانی شیفته و علاقمند به ارائه خلاقیت ها، نوآوری ها، تلاش ها و حتّی شغل و محل کار خود، به دیگران می باشد، و در واقع این قبیل مسائل هویت و شخصیت فردی و اجتماعی او را تشکیل می دهد. از طرف دیگر در مشاغل اطلاعاتی تمام این موارد را باید از دید دیگران مخفی نماید. زیرا نمی تواند خدمات، نوآوری ها، شغل و محل خدمت خود را حتّی برای خانواده، اقوام و آشنایان بگوید. در چنین وضعیتی تنها نیروهای خودساخته و مؤمن تحمل محرومیت بسیاری از مسائل و مناصب اجتماعی را دارند، که گمنامی و بی نام و نشانی را میدان رشد معنوی و تکامل فضائل اخلاقی و اخلاص عمل خود بدانند و به آن عشق بورزند.

  بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پیامی به ملت ایران در رابطه با سربازان گمنام می فرماید: «فرق است بین سرباز گمنامی که قدرت های مادی دنیا به آن فخر می فروشند و بین سرباز گمنامی که پرورده اسلام و مکتب است، که انگیزه آنان تحصیل قدرت و اکثراً ستم کاری است و انگیزه اینان خدا و طلب حق است. اساساً سربازان اسلام، اگرچه نامدار باشند، در این جهان گمنامند. نامدارترین سرباز فداکار در اسلام امیرالمؤمنین است و او گمنام ترین سرباز است».

 • محمد wrote on ۱۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۹

  آقایون، مدیریت حضرت عباسی هر کی اطلاع داره جواب منو بده..
  آیا بهمن۹۵ کسی سر کلاس رفته یا نه؟

 • علی wrote on ۱۱ تیر, ۱۳۹۶, ۰:۵۷

  سلام .  محمد  اکثر بچه ها ، این سوال رو  میپرسن ،ولی متأسفا نه  مدیریت کانی نت ، جواب دقیق  و مورد اطمینان 
  برا این سوال نداره . حالا ما موندیم ، از کی بپرسیم ؟؟؟

 • علی wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۹

  آقا علی من کارشناسی آزمون دادم همه مراحلشو هم قبول شدم آخرین بار هم بهمن ماه تماس گرفتن با من ..پرسیدم نتیجه نهایی کی اعلام میشه؟!
  گفتم دو ماه دیگه تقریبا ..الان چهر پنج ماه گذشته هیچی‌نگفتن..نمیدونم چی به چیه .. تماس گرفتن با یکی از آشنا ها ردش کردن اما به من هیچی‌نگفتن هنوز
  ایشالا هممون قبول میشیم ..هر چی خیر

 • علی113 wrote on ۱۴ تیر, ۱۳۹۶, ۰:۱۵

  من که معلمی قبول شدم خداحافظ وزارت اطلاعات

 • محمد رضا wrote on ۱۸ تیر, ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷

  سلام دوستان
  هرکی مرحله پزشکی رو پشت سرگذاشته میتونه در مورد پزشکیش توضیح بده؟
  تست پزشکیشون‌در چه حدی بوده؟

 • علی wrote on ۱۹ تیر, ۱۳۹۶, ۱۶:۳۷

  سلام کنکور ارشد ۹۶شرکت کردیم وزارت اوردیم و انتخاب کردیم ولی هیچ خبری نیست
  کسی اطلاعاتی نداره

 • سلام wrote on ۱۹ تیر, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۵

  به دوستان پیشنهاد میکنم حتما حتما جزوه ویژه در سایت … را دانلود و سپس مطالعه فرمایند 

 • محمد wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۷

  علی چه رشته ای شرکت کردی؟

 • محمد wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۶, ۲۲:۰۶

  کانی نت چرا جمله سلام را سانسور کردی؟ این جزوه چی هست؟

 • كاني نت wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۶, ۹:۳۳

  چون معرفی وبسایت بود

 • علی wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۶, ۰:۰۱

  مدیریت اطلاعاتی
  انتخاب رشته هم کردیم .همه رشته های بورسیه اعلام شده جز این

 • محمد wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۶, ۱۴:۲۷

  پس کانی نت جان این جزوه رو خودت بذار رو سایت برا دانلود

 • سلام wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۶, ۲۲:۵۳

  سلام
  جزوه مربوط به سوالامصاحبه حضوری میباشد
  شما میتوانید در اینترنت عبارت جزوه ویژه مصاحبه را دانلود کنید

 • سید wrote on ۲۷ تیر, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۱

  از دوستانی که امسال کنکور ارشد مدیریت اطلاعات شرکت کردن کسی هست که بهش زنگ زده باشن و گفته باشن که بیاد برای مصاحبه ؟؟جمعه ۳۰ تیر ؟

 • علی wrote on ۲۸ تیر, ۱۳۹۶, ۲۳:۲۵

  من شرکت کردم هیچ خبری نیست
  همش انتظار

 • محمد wrote on ۲۹ تیر, ۱۳۹۶, ۲:۰۸

  فک نکنم اصلا تو تابستون مصاحبه ای در کار باشه؟
  سید شما از کی این مطلبو شنیدی؟

 • مستشار wrote on ۲۹ تیر, ۱۳۹۶, ۲:۰۹

  ن سید! مصاحبه ای نیس…شاید سرکاریه؟

 • مستشار wrote on ۲۹ تیر, ۱۳۹۶, ۴:۲۹

  آقای ۲۰۲۰
  سلام تکلیفتون معلوم شد؟
  قبول شدید؟
  کسایی که همه مراحل رفتن ایا قبول شدید؟
  اونایی که مهر سر کلاس میرن کسی هست بتونه نظر بده مام بدونیم؟

 • سید wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۱

  به من زنگ زده بودن جمعه رفتم چنتا سوال پرسیدن گفتن اگه قبول شید بهتون زنگ می زنیم

 • سید wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۶

  تازه گفتن پارسال روند گزینش خیلی طولانی شد و تا الان طول کشید ، گفت امسال اگه بشه می خواهیم تا بهمن جمش کنیم ولی اگه نشد بازم گفت ممکنه تا مهر سال دیگه طول بکشه ، اینو برای دوستانی دارم میگم که امسال تازه کنکور ارشد شرکت کردن

 • سید wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۱۰

  دوستان محاله که شما رتبه ی مورد نظر وزارت رو آورده باشید و اصلا برای مصاحبه دعوت نشید ، صبر کنید حتما بهتون زنگ می زنن

 • مستشار wrote on ۳۱ تیر, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۰

  سید همون استان خودتون رفتید برا مصاحبه؟

 • مستشار wrote on ۳۱ تیر, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۷

  سید جان جسارتا رتبتون چن شده؟ نمیخواد دقیق بگید فقط همون حول و حوش و هم بگید ممنون میشم.

 • میلاد wrote on ۳۱ تیر, ۱۳۹۶, ۱۵:۴۱

  آقای سید چطوری که هنوز جواب انتخاب رشته ها نیومده بشما زنگ زدن؟
  رفتید چه چیزایی از شما پرسیدن؟

 • جواد wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۵۴

  دوستان من ارشد شرکت کردم رتبم ۷۴ شده : تا الان که تماسی گرفته نشده بام

  _ کسی هست که ب مصاحبه دعوت شده باشه تو مفطع ارشد؟؟

 • علی wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۲۹

  سلام
  بچه هایی که پارسال قبول شدند رفتند مصاحبه
  تا رتبه چند دعوت شدن مصاحبه؟
  من رتبم ۳۰۰شده تا ۵۷۰مجاز شدن انتخاب رشته ، ایا امیدی هست برم مصاحبه؟؟

 • سجاد wrote on ۵ مرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۴۱

  سلام دوستان
  کسایی که واسه مصاحبه رفتن سوالاش درباره چی بودن؟؟؟

 • شاهمرادی wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۶

  سلام.به کسی بعد از تحویل دادن  جواب  سوءپیشینه زنگ نزدن؟

 • جواد wrote on ۱۰ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۳

  شاهمرادی جان شما تو چه گروهی بودی رتبت حدودا چند بوده؟ که باهاتون تماس گرفتن؟؟

 • شاهمرادی wrote on ۱۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۱۲

  ما ارشد سال گذشته بودیم.امسال رو هنوز  فکرنکنم تماس بگیرن

 • اکبر wrote on ۱۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۲۳:۴۳

  سلام شاهمرادی جان یه لطفی کن درباره ی مرحله ی تست هوش و روانشناسی و روانپزشکی توضیح بده که چی هست؟ چه چیزایی می پرسن ؟ شمّ اطلاعاتی هم همینطور ؟؟ خدا خیرت بده

 • علی wrote on ۱۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۰:۴۱

  آقای  شاهمرادی ، یعنی شما هنوز تو دانشگاه ثبت نام نکردی ؟  حتما ترم اول شما مهر ۹۶  خواهد بود  درست  میگم ؟

 • سعيد wrote on ۱۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۴۲

  دوستان تو مصاحبه ی اول چیا میپرسن؟!!

 • محمد رضا wrote on ۱۳ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷

  سلام
  به کیا گفتن سو پیشینه بیارین؟
  چه جوری گقتن؟

 • علیرضا wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲

  سلام به کسنی که مراحل مصاحبه اولیه مصاحبه دوم آزمون های اختصاصی وتست های پزشکی و معاینات مربوطه رو پشت سر گذاشتن زنگ زدن برای سوءپیشینه تازه این آخر کار نیست!

 • محمد رضا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۲۵

  البرز
  سلام بچه ها
  به کدوم یک از بچه ها زنگ زدن از بچه های ارشد سال قبل؟
  چی گفتن؟جواب دادن یا ندادن؟

 • سجاد wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۱

  سلام دوستان
  مصاحبه اولیه درباره چی هستش

 • محمد رضا wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۰:۰۲

  دوستان خواهشا جواب بدن؟
  نتایج ارشد سال گذشته دانشگاه اعلام شده یا نه؟

 • جواد wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۶, ۱:۰۳

  سلام‌عزیزان
  من‌همه مراحلو رفته بودم‌،چهارشنبه هفته قبل بهم‌زنگ زدن‌گفتتن رد شدی.
  از داوطلبین ارشد ۹۵ بودم.
  چک ضمانت هم ازم گرفته بودن.
  همه رو پس دادن.
  خداحافظ همه دوستان
  زندگی تان را بکنید.
  خیلی امیدوار نباشید که معلوم نیس ملاکشون چیه؟

 • سید مهدی wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۱:۵۱

  اقا جواد شما بسیجی داشتید؟
  و مقطع شما چی بود ارشد یا کارشناسی؟
  و اگه سوالم جواب بدید ممنون میشم…دلیل اینکه رد شدید رو بهتون گفتن؟

 • ابوالفضل wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۱:۵۲

  جواد جون رتبت چن بود؟

 • جواد wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸

  بله داشتم
  ارشد بودم

 • اکبر wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۱۹

  اقای جواد لطفا میگید رتبتون چند بود؟ و در کدوم یک متقاضی بودید؟ مهندسی یا علوم پایه یا علوم انسانی؟

 • کریم wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۲:۴۱

  چرا تو این سایت دو روز آدم رو معطل میکنید برای یه تایید نظر…چرا مث بقیه سایت ها نیستید که کمتر از یه ساعت نظراتو تایید میکنه سایتی مثل ای استخدام ک میدونم سانسورش میکنید..اینجا دیگه کسی رغبت نمیکنه نظر بده و جواب نظراتو بده…

 • كاني نت wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۹:۱۹

  شما هر بار با یه اسم میاید یه بار کریمی یه بار………. یه بار …..رعایت کنید

 • جواد wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۹:۱۰

  مهندسی
  بیش از پانصد بود.
  اکبر آقا شما قبول شدید؟یا هنوز منتظرید؟

 • سجاد wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶, ۲۱:۵۲

  سلام دوستان
  بعد از مصاحبه اول چه مدت طول می‌شه تا نتیجه را اعلام کنند؟
  کسی میدونه مرحله بعد چی هست؟
  گزینش از چه زمانی شروع میشه؟

 • جواد wrote on ۲۳ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۰۱

  سجاد جان منم مصاحبه ی اولو رفتم ولی فعلا دیگه خبری نشده

  _ هرکی باهاش تماس گرفتن بگه لطفا

 • کریم wrote on ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶, ۲:۳۰

  ارشدی های ۹۶ خبر جدیدی نشد؟ مصاحبه دوم کسی رفته؟

 • یا مهدی wrote on ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۲

  منم مصاحبه ی اولو رفتم ولی فعلا کسی زنگ نزده برای مراحل بعدی

 • یا زهرا wrote on ۳ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۷

  کلاسهایی ارشد برای کنکوری های ۹۵ شروع شده؟ پرونده بقیه بسته شده؟

 • جواد wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۰:۴۴

  یا زهرا،به شما بعد از مراحل گزینش زنگ‌زدن؟
  رد شدین با قبول؟
  یعنی ارشد ۹۵ کلا همگی نتایجشون معلوم شده‌؟

 • سید wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۰

  سلام یکی لطفا من رو اگاه
  کنه

 • سید wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۹:۵۰

  اقا من امسال برای این دانشگاه انتخاب رشته کردم جوابش کی میاد؟

 • یا زهرا wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۶, ۱:۴۰

  آقا جواد هنوز تماسی نگرفتن بعد مراحل گزینش. اصلا نمیدونم کی شروع میشه. شمام ارشد ۹۵؟

 • hossein wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۳۸

  سلام خسته نباشید
  من امسال میخوام تو کنکور ارشد مدیریت اطلاعات شرکت کنم لطفا اونایی که کنکورش رو دادن میشه راهنماییم کنن و بگن که از چه کتاب هایی و با چه انتشاراتی سوالاتشون رو میدن؟
  کتاباشون رو تو سنجش گفتن( تئوری های مدیریتی ، روش تحقیق در عملیات ، تحولات سیاسی ایران از مشروطیت تا کنون ، اندیشه های سیاسی غرب و اسلام ، زبان عمومی و تخصصی ، ریاضی و آمار ، ) ولی انتشاراتشون رو چون نگفتن نمیتونم پیداشون کنم هرکی میدونه تورو خدا راهنماییم کنه منتظره جوابتونم
  اجرکم عند الله

 • hosein wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۴۳

  سلام
  من امسال میخوام تو کنکور ارشد مدیریت اطلاعات شرکت کنم لطفا اونایی که کنکورش رو دادن میشه راهنماییم کنن و بگن که از چه کتاب هایی و با چه انتشاراتی سوالاتشون رو میدن؟
  کتاباشون رو تو سنجش گفتن( تئوری های مدیریتی ، روش تحقیق در عملیات ، تحولات سیاسی ایران از مشروطیت تا کنون ، اندیشه های سیاسی غرب و اسلام ، زبان عمومی و تخصصی ، ریاضی و آمار ، ) ولی انتشاراتشون رو چون نگفتن نمیتونم پیداشون کنم هرکی میدونه تورو خدا راهنماییم کنه منتظره جوابتونم
  اجرکم عند الله

 • hossein wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۴۳

  سلام
  من امسال میخوام تو کنکور ارشد مدیریت اطلاعات شرکت کنم لطفا اونایی که کنکورش رو دادن میشه راهنماییم کنن و بگن که از چه کتاب هایی و با چه انتشاراتی سوالاتشون رو میدن؟
  کتاباشون رو تو سنجش گفتن( تئوری های مدیریتی ، روش تحقیق در عملیات ، تحولات سیاسی ایران از مشروطیت تا کنون ، اندیشه های سیاسی غرب و اسلام ، زبان عمومی و تخصصی ، ریاضی و آمار ، ) ولی انتشاراتشون رو چون نگفتن نمیتونم پیداشون کنم هرکی میدونه تورو خدا راهنماییم کنه منتظره جوابتونم
  اجرکم عند الله

 • hossein wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۴۵

  سلام
  من امسال میخوام تو کنکور ارشد مدیریت اطلاعات شرکت کنم لطفا اونایی که کنکورش رو دادن میشه راهنماییم کنن و بگن که از چه کتاب هایی و با چه انتشاراتی سوالاتشون رو میدن؟
  کتاباشون رو تو سنجش گفتن ولی انتشاراتشون رو چون نگفتن نمیتونم پیداشون کنم هرکی میدونه تورو خدا راهنماییم کنه منتظره جوابتونم
  اجرکم عند الله

 • علی wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۹

  سلام بچه ها . چی شد خدایی ؟ نتیجه چی شد ؟ من تمام مراحلو رفتم ..برگه های تست پزشکی رو هم بهم دادن ولی هنوز زنگ نزدن که جوابشونو ببرم .. دیوونه شدم دیگه … یک سال شد دقیقا .. الله اکبر

 • hossein wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۳:۵۴

  با سلام خدمت همه ی برادرام
  خواهشا هر کی دفترچه سوالات آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته ی مدیریت اطلاعاتی رو داره به من اطلاع بده که با استفاده از ایمیل یا هر صفحه ی اجتماعی لطف کنه که به من بفرسته از هر سایتی میگردم دنبال اون رشته بجز سال ۹۶ نمیتونم پیدا کنم
  خواهش میکنم کمکم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم
  ایشاالله که حتما بتونم خدمتتون رو جبران کنم
  اجرکم عندالله

 • hossein wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۹

  با سلام و تبریک عید قربان
  یه سوال داشتم برادر کانی نت
  ۸ مرداد یا همون اوایل مرداد زنگ میزنند و دعوت میکنند برای امتحان آزمون کنکور یا بعد آزمون کنکور خودشون تو تهران یه آزمون اختصاصی دیگه میگیرند؟
  منظورم اینه که آزمون کنکور که اردیبهشت ماه برگزار میشه اون آزمون رو میگن مرداد بیایین امتحانشو بدین یا این آزمونی که خودشون دعوت میکنند یه آزمون دیگست

 • hossein wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۲

  برادر کانی نت اگه لطف کنی تمام مراحل بعد از ثبت نام کنکور در بعد از بهمن ماه رو توضیح بدی ممنون میشیم که بعد ثبت نام کنکور بعد از بهمن ماه چه مراحلی رو باید بگزرونیم یا چند ماه بعد از آزمون کنکور اردیبهشت ماه باید منتظر بمونیم از اینجور چیزا

 • hossein wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۴

  منظور بعد از آزمون کنکور مدیریت اطلاعات زنگ میزنن بریم تهران یه آزمون دیگه مثل کنکور بدیم یا چی…

 • سردار رشید اسلام حججی زنده است wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۷:۰۷

  برادران عزیز نتایج نهایی کنکور ۹۶ اعلام شده اگر رشته ای رو قبول و یا پذیرش برای مصاحبه شده باشید با علامت * و اگر قبول نشده باشید با عدد ۲ نمایش داده شده است . در هر صورت پذیرش این دانشگاه به پایان رسیده و دوستان عزیزی که توفیق کسب کردن و جذب سازمان یا دانشگاه شدند سعادت بزرگی نصیبشون شده .انشالله خداوند متعال همه ما و ایران را در پناه خود نگه دارد انشالله .

 • hossein wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۱

  سلام
  من میخواهم امسال در کنکور ارشد مدیریت اطلاعاتی شرکت کنم دنبال نمونه سوالات آزمون کنکور سال های پیش اون آزمون هستم ولی نمیتونم پیدا کنم اگه کسی داره لطف کنه اطلاع بده که با استفاده از ایمیل یا هر وسیله ارتباطی لطف بزرگی در حق من کنه که به من برسونه بخدا جبران میکنم حتی حاضرم پول زحمتی رو که میکشه برای فرستادن سوالات بهش کارت به کارت کنم
  خواهش میکنم کمکم کنید اگه کسی میتونه از دستش کمکی بر بیاد دریغ نکنه

 • مجاهد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۰:۴۹

  اسامی قبول شدگان نهایی ۱۲ کد رشته‌های امتحانی ذیل و برخی از کدرشته‌محلهای مربوط به دانشگاههای (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد:

  ۱- کد ۱۱۴۷ (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، ۲-کد ۱۱۴۹ (مدیریت دفاعی«۱» ارتش جمهوری اسلامی ایران )، ۳-کد ۱۱۵۰ (مدیریت دفاعی«۲» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، ۴-کد ۱۱۵۱ (مجموعه فرماندهی مدیریت انتظامی)، ۵-کد۱۱۵۳ (مدیریت اطلاعاتی)، ۶-کد ۱۱۵۴ (مطالعات دفاعی استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، ۷-کد ۱۱۵۵ (اطلاعات استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، ۸-کد ۱۱۵۶ (آماد دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری و دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، ۹-کد ۱۱۵۷ (مدیریت بحران دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، ۱۰-کد ۱۱۵۸ (پدافند غیرعامل«۱» دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، ۱۱-کد ۱۱۵۹ (پدافند غیرعامل«۲» دانشکده علوم و فنون فارابی)، ۱۲- کد۱۲۲۰ (مجموعه علوم اطلاعاتی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی) که به علت داشتن شرایط خاص، ثبت‌نام و برگزاری آزمون کد رشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است.

 • مجاهد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۰:۵۰

  دوستان هنوز نتیجه این ۱۲ رشته اعلام نشده و اگر هم رد بشید بهتون زنگ میزنن تحت تاثیر جوسازی خیلیا قرار نگیرید.
  یا علی

 • مجاهد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۰:۵۴

  برای اطمینان به نظرات ابتدایی همین سایت مراجعه بفرمایید. دوستان سال ۹۵ هم براشون کد ۲ زده بودن اما بعدش به مصاحبه دعوت شدن.
  برای اطلاع خدمتتون عرض کنم که هیچ وقت وزارت اسامی معرفی شدگان به مصاحبه یا قبول شدکان خود را به سازمان سنجش نمیدهد فقط خودش به داوطلبان با تماس مستقیم اطلاع رسانی میکند.
  موفق و سربلند باشید.

 • مجاهد wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۰:۵۹

  عزیزان طی تماسی که خود من به سازمان سنجش گرفتم گفتن که برای دانشگاه اطلاعات فرایند اعلام نتایج جداس و خودشون تماس میگیرن و به سازمان اطلاع نمیدن.

 • hesam wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۲:۲۸

  بچه ها یه سوال منطقی!
  شما اگه برید تو پروفایلتون تو سایت سنجش و روی نتایج بورسیه بزنید میگه شما تو لیست پذیرفته شدگان برای مصاحبه نیستید یا اصلا کد رشته بورسیه انتخاب نکردید ولی در صورتی که بعدش به مصاحبه هم دعوت شدید . چرا اینطوریه؟
  چون از لحاظ امنیتی نمیشه لیست دعوت شدگان به مصاحبه رو داد به سایت سنجش! حالا اون بابا میگه نتایج نهایی تو سایت سنجش معلوم شده! یعنی وزارت اسامی اولیه رو بخاطر مسائل امنیتی نداده ولی نتایج نهایی رو داده! این حرف اون بابا ………. نیست بنظرتون؟
  برداشت آزاد.

 • hossein wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۳

  کسی چرا جواب سوال من رو نمیده؟
  خواهش میکنم حداقل واسه خاطر خدا یکی راهنماییم کنه که به چه صورت نمونه سوالات کنکور ارشدسال های پیش مدیریت اطلاعاتی رو بدست بیارم ؟

 • hesam wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۰

  آقای حسین مدیریت اطلاعاتی از سال ۹۶ شروع شده وسالهای قبل نبوده..نمونه سوال سال ۹۶ هم برو تو سایت سنجش هست یا تو گوگل بزن نمونه سوالات کنکور ارشد مدیریت اطلاعاتی

 • محمد-رضا wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۳۷

  سلام بر دوستان ی سوالی داشتم . من سال ۹۵ کنکور سراسری دادم و رشته های وزارت رو تو دفترچه انتخاب رشته زدم . حدود ماه اذر یا دی همون سال بود که زنگ زدن برای ازمون اختصاصی ازمون رو دادم بعد از ازمون اسم من توی لیست مصاحبه شوندگان اون روز نبود . در ضمن یک چیزی هم بگم من قبل از اون تاریخ هیچ مصاحبه ای یا ازمونی نرفته بودم و ازمون اختصاصی توی ماه اذر یا دی تنها ازمونی بود که من رفته بودم . از اون موقع تا حالا به من زنگ نزدن و سوالم شاید خنده دار بیاد ولی میخوام بدونم دیگه پرونده بچه های کنکور سراسری ۹۵ بسته شده یعنی دیگه امیدی نیست ؟ . ممنون میشم از دوستان اگر چیزی میدونن بگن تا از شرایط خلاص شم .

 • علی wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۹

  محمد رضا ..من آزمون هارو دادم مصاحبه هم دادم تست پزشکی هم رفتم . مصاحبه تخصصی دادم تست پزشکی تخصصی دادم مصاحبه مذهبی رو دادم تست روانشناسی رو دادم همه کارارو کردم چک هم دادم اما هنوز تماس دیگه ای با من نگرفتن . من هم آذر ماه مصاحبه اولیه رو رفتم تا الان که اواخر شهریور تقریبا شش بار تماس گرفتن با من اما هیچی به من نگفتن که قبول شدی یا نه .. نمیدونم تکلیفم چیه ..اما شمارو تقریبا مطمئنم که رد شدی .

 • hossein wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۲:۵۸

  آقا علی
  سلام میشه به آی دی تلگرام من یک پی ام بفرستید چند تا سوال داشتم ازتون
  اگه ایراد نداشته باشه اونجا ازتون راهنمایی بگیرم

 • hossein wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۶

  آقا علی این شماره منه اگه تلگرام ندارین اس ام اس بدین ممنون
  میشم
  ۰
  خواهش میکنم کمکم کنید انشاالله که اجرش رو از خدا

 • hossein wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۳:۴۷

  آقا علی انگار نه آی دی میشه گذاشت و نه شماره میشه مراحل گزینش رو کامل توضیح بدی
  که از اولش چه موقع بعد چند ماه از آزمون کنکور دعوت میکنن به گزینش؟/
  یا مراحل بعدی گزینش چند مدت طول میکشه ؟
  و چه سوالاتی میپرسن تو گزینش مصاحبه تخصصی؟
  یا مثلا او شش باری که فرمودین زنگ زدن چند ماه کلا طول کشید و
  منظور از مصاحبه تخصصی چیه؟
  و تو تمصاحبه روانشناسی چه سوالاتی میپرسن ا؟؟
  گه نمونه ای از سوالاتش رو بگی ممنون میشم

 • hossein wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۳:۴۹

  به غیر از آزمون کنکور خودشون دعوت میکنن به یه آزمون دیگه یا منظور از آزمون تخصصی چیه؟

 • سرباز رهبر wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱

  علی آقا
  به نظرتون تا مهر اعلام میکنن نتایج نهایی رو یا میمونه بهمن؟

 • علی wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳

  والا نمیدونم الان تقریبا یه سال گذشته برای انواع تست ها زنگ زدن اما نمیدونم نتیجه رو کی اعلام میکنن .. قانونا باید از مهر شروع شه .. ولی نمیدونم اینا میخوان چیکار کنن ..خشته شدم والا

 • hossein wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۹:۵۳

  آقا علی
  خواهش میکنم جواب سوال من رو هم لطف کنید بدین
  شما برای کنکور ارشد که مدیریت اطلاعاتی انتخواب کرده بودین چه کتاب هایی رو با چه انتشاراتی خوندین خواهشا معرفی کنید که منم تو کنکور ۹۷ همون کتاب هارو بخونم

 • سرباز رهبر wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۳:۲۳

  سلا علی آقا
  علی آقا چک رو قبل معاینات پزشکی دادید یا بعد آن؟

 • سردار رشید اسلام حججی زنده است wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۲

  آقای مجاهد عزیز بحث بر روی جو سازی نیست . سازمان سنجش نتایج رو اعلام کرده و خیلی ها هم با اجازه شما ستاره دریافت کردن و در بسیاری از رشته ها شروع به مصاحبه هم شده اما این دلیلی برای عدم احراز شرایط برای کلیه افراد نیست . خدمت جناب عالی عرض کنم وزارت اطلاعات متخصص در جذب افراد خاص با توانایی های خاص هستش و از رتبه پایین(رتبه ۱) شروع به مصاحبه میکنه و جلو میره در صورتی که ظرفیت دانشگاه با افراد مورد نظر دانشگاه پر نشود شانس به افراد با رتبه های بالاتر داده خواهد شد اما مصاحبه تا اخرین نفر برای پیدا کردن شخص و شخصیت خاص ادامه داره تا در صورتی که شخصی با توانایی و شخصیت خاص پیدا بشود نسبت به جذب ایشون اقدام بشه . ضمنا دانشگاه ظرفیت بسیار محدودی هم داره که از این طریق جذب وزارت خانه میشوند

 • سردار رشید اسلام حججی زنده است wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۶

  کار در وزارت اطلاعات واقعا بزرگترین سعادتی هستش که میتونه نصیبه کسی بشه . این کار واقعا عشق و روح بزرگ میخواهد . خداوند انشالله شما عزیزان رو هم در این راه یاری کنه

 • مهدی۳۰ wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۲۳

  لطفا اگه کسی می دونه کی برای مصاحبه و ازمون دانشگاه اطلاعات تماس میگیرن به ما هم خبر بده با تشکر

 • یا مهدی wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷

  به کسی بعد از مصاحبه اولیه تو قطع کارشناسی ارشد زنگ زدن؟

 • hossein wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۰:۰۲

  یا مهدی
  سلام میشه بگی چی پرسیدن ازتون تو مصاحبه اولیه؟

 • یا مهدی wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۶:۱۴

  سلام. برادر اکثرا مسائل سیاسی و مسائل روز و احکام و بیشتر از خانوادتون میپرسن

 • اکبر wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۷:۱۱

  حسین آقا میشه دیگه پیام نزاری ،برادر من صفحه ی شخصیت نیست که روزی چند تا پیام میزاری ، هنوز اصن کنکور ندادی ، هی میگی فلان چیه ؟ بهمان چیه ؟ مگه اونهایی که وارد سیکل گزینش شدن چیزی می دونستن قبلش !! تو هم مثله بقیه آنقدر سوال نپرس ، لیاقتشو داشتی باشی قبول میشی نداشته باشی هم نههه ، پس آنقدر اینجا سوال نپرس

 • سرباز رهبر wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۲۸

  شاید نتایج ۹۵به بهمن ماه بکشه!!!??

 • hossein wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۰

  اکبر جان
  اگه شما ناراحتی به پیام های من نگاه نکن مجبور نیستی که نگاه کنی

 • اکبر wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۹

  برا خودت میگم وقتی رفتی تو مراحل اولیه رد شدی بعدا می فهمی که بهت چی گفتم معلومه هنوز نمی دونی که برای کجا میخوای شرکت کنی … حتی به خودت زحمت نمیدی دو تا سرچ کنی بدیهی ترین مطالب رو هم میای اینجا سوال می کنی …

 • محمد wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۱

  سلام بر همگی . این سوال رو اگر امکانش هست اول مدیریت سایت کانی نت بعد دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن . من سال ۹۵ کنکور سراسری دادم . اذرماه بود که یک ازمون اختصاصی که شامل سوالات هوش و شم اطلاعاتی و … بود دادم ولی در انتهای اون امتحان اسم من جزو بچه هایی که مصاحبه داشتن نبود یعنی من رو به مصاحبه در اون روز دعوت نکردن . شرایطم مثل اقای محمد-رضا هستش . چند تا از دوستانم که شرایطشان مثل من بود سه ماه بعد به اون ها زنگ زدن و گفتن که شما رد شده اید ولی هنوز به من زنگ نزدن . میخواستم بدونم هنوز امکانش هست به من زنگ بزنند یا کلا رد شدم ؟

 • یا زهرا wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۶, ۲:۴۶

  سلام علی آقا منم شرایط شمارو دارم و هنوز خبری نیست. به شما زنگ نزدن دوباره

 • قادر wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳

  سلام
  منم از ۹۵ ها هستم.
  بابا جان چرا نتایج نیومد ؟
  یعنی موند بهمن؟
  یکی جواب بده لطفا
  اینقدر بلا تکلیفی دور از انصافه

 • م wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶, ۰:۲۶

  دوستانی که امسال ارشد مدیریت اطلاعاتی آزمون دادند لطفا بگن برای ۲ در درس اندیشه های سیاسی و تاریخ تحولات چه کتابهایی خوندن؟؟؟
  مثلا تاریخ تحولات ایران بین دو انقلاب یرواند آبراهامیان و کتاب ازغندی و …

 • اکبر wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱

  سلام به همه ی دوستان ، آیا کسی از بچه های ارشد ۹۵ هست که بهش زنگ زده باشن گفته باشن که قبول شده ؟؟ یا کسی هست که وارد دانشگاه شده باشه ؟ تمام مراحل رو گذراندیم و بیش از یکسال هم گذشته چرا نتیجه نهایی رو نگفتن ؟ خدایی اگر کسی هست بیاد جواب بده !

 • یا مهدی wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۶

  به کسی زنگ زدن تو مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۶بعد از مصاحبه؟

 • سعید wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۹

  یا مهدی؟بعد کدوم مصاحبه؟اولی یا دومی؟

 • سعید wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۶, ۱۵:۰۰

  من از ارشد امسال هسم هم مصاحبه اول رفتم هم تست ها هم مصاحبه دوم اما گفتن بعد یک ماه اگ خبر ندادن مردود هسی الان چهل روز تقریبا شده…فک کنم مردود شدم

 • يا مهدي wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۶, ۱:۰۰

  ممنون سعید جان پس ما رد شدیم منظورم مصاحبه اول بود ١٢مرداد

 • سعید wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۱

  خواعش عزیز….ملت کسی شرایط مارو نداره؟خودم تک و تنها اینجورم؟

 • یا زهرا wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۶

  سلام دوستان کلاسهای بچه های ارشد ۹۵ شروع شده؟

 • سعید wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۶, ۹:۵۴

  یا زهرا جان
  ما هم مثل شما
  یا رد شدیم یا‌موندیم بهمن یا اینکه قراره رد بشیم.
  خدا به خیر کنه.

 • یا زهرا wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲

  آقا سعید شما ۹۵ یا ۹۶؟ چه مقطع و رشته ای

 • سعید wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۶, ۱۶:۲۳

  ارشد ۹۵
  رشته ام‌هم بماند

 • اکبر wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۸

  آقای یا زهرا ، آقای قادر و علی آقا شما هم مثل من ارشد ۹۵ هستید و همه ی کارها رو انجام دادید … یعنی هنوز هیچ کدومتون وارد دانشگاه نشدید ؟ و قبول قطعی نشدید ؟! یکسال و نیم گذشت !! واقعا دیگه طولانی شد !! این مقدار بلاتکلیفی دیگه دور از انصافه …

 • سعید wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۲

  اکبر جان
  جز توکل به خدا و امیدواری به آینده چاره ی دیگری نداریم.
  آره خیلی طولانی شده،الا بذکر الله تطمئن القلوب

 • امیر wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۶, ۷:۴۶

  میخوام ارشد۹۷واسه اطلاعات شرکت کنم،کتابش موجودنیستن،کارم دست فروشیه؛اگه کسی نمونه سوال یاهرچیزی که داره در راه خدا واسم بفرسته.
  یاعلی.

 • امیر wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۶, ۷:۵۳

  لیسانس برقم وهیچ کدوم از این درسهایی که میخوادبیاد بجزریاضی روبلدنیستم.تمام کتاب فروشی هارو هم گشتم….ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.
  یاعلی.

 • علی محدثی wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۶, ۲۳:۳۷

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بدونم نتایج اطلاعات کی میاد؟ من در دفترچه ی کنکور ,دانشگاه اطلاعات رو انتخاب کردم
  رتبم ۱۵هزار شده.شماره ی پدرم و منزلمونو نوشتم
  حالا فهمیدم ک ب بعضی افراد زنگ زدن ولی ب من زنگ نزدن یا اگر زنگ هم زدن ما در منزل نبودیم و متوجه نشدیم

 • علی محدثی wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۶, ۰:۱۴

  من ب تازگی متاهل شدم خداروشکر,
  درحال حاضر دانشجو هستم و بیکار.میخوام شغلی انتخاب کنم ک ب اعتقاداتمم نزدیک باشه و زندگیمو هم تامین کنه
  اگ خدابخواد و قسمت باشه اینجا قبول شم.

 • اکبر wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۶, ۱۷:۳۱

  توکلت علی الله ، سعید آقا

 • محمد wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۶, ۱۶:۲۷

  سلام بچه ها یه سوال.من پارسال مصاحبه اولو اذرماه رفتم.دیگم خبری نشد.یعنی به کلی رد شدم؟الان دانشجوی دانشگاه تهرانم.ولی خیلی دوس داشتم اینجا قبول بشم.که مثل اینکه متاسفانه نشد.هر چی خیره پیش میاد.بدرود عزیزان

 • یا زهرا wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۶

  آقا محمد من همه مراحل رو گذراندم اما خبری نشده. تا زنگ نزنن بگن که رد شدی باید امیدوار باشی. اما نمیدونم کلاسها شروع شده یا نه.

 • محمد wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۶, ۱۵:۰۸

  نه همون موقع گفت اگر دو هفته دیگه زنگ بزنیم ……
  احتمالا ۹۹درصد دیگه رد شدم
  فک کنم نتایج ۹۵به کلی اعلام شده..اونا که ۹۶هستن باید امیدوار باشن.۹۵فک نکنم دیگه خبری بشه

 • یا زهرا wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱

  نه آقا محمد برای رد شدن هم حتما زنگ میزنن. ۹۵ هم فعلا تموم نشده. خود مصاحبه کننده من میگفت خیلی زود مهر ۹۶ شروع میشه کلاس اما احتمال زیاد بهمن ۹۶

 • محمد wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹

  یعنی من که فقط یه مصاحبه پارسال رفتم.امیدوار باشم؟؟؟
  باورش سخته

 • اکبر wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۶, ۱۶:۱۹

  سلام آقا محمد شما چون فقط یه مصاحبه رفتی و دیگه بهت زنگ نزدن صد در صد رد شدی ، این قضیه که زنگ می زنن میگن رد شدی برای کسایی که در مراحل انتهایی رد بشن

 • یا زهرا wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۶, ۱۴:۲۵

  اکبر آقا منم تا مراحل آخر رفتم همه گزینش و تست‌ها رو رد کردم اما خبری نشده. شما تا چه مرحله ای رفتین؟ خبری نشده؟ کلاسها شروع نشده؟

 • محمد wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۶

  خودم میدونستم.بهترین رشته دانشگاه تهران قبول شدم.همینم خیلی عالیه

 • یا زهرا wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۶, ۲۲:۰۵

  کسی خبر جدید نداره

 • علی wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸

  برای کارشناسی تا کی ممکنه زنگ بزنن؟

 • اکبر wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۶, ۸:۲۲

  سلام یازهرا
  اطلاع دارین تحقیقات محلی دانشگاه اطلاعات چی جوریه؟

 • اکبر wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۶, ۱۰:۱۲

  سلام یا زهرا این اکبر بالایی کس دیگست من اون اکبری هستم که بالا ازم سوال پرسیدی ؟ شما چک هم دادی ؟ آخرین بار کی و چه مرحله ای رو رفتی ؟ راستی تا حالا متوجه شدی که ازت تحقیقات محلی کرده باشن ؟ واقعا در عجبم که چرا انقدر طولانی شد … بیا جواب سوالامو بده اگر سوالی هم داری بپرس

 • اکبر wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۶, ۱۰:۱۴

  آقا محمد شما هم إن شاءالله موفق باشی برای ما هم دعا کن بعد این همه مرحله بالاخره وارد دانشگاه بشیم

 • یا زهرا wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱:۱۶

  بله چک هم دادم همه مراحل رو گذراندم از آخرین مرحله که پزشکی و روانشناسی بود ۸ ماه میگذره. تحقیق محلی هم متوجه نشدم اومدن یا نه. چون مشخص نمیکنه.

 • ناشناس wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳

  من ارشد ۹۶ بودم فقط یه بار تو تابستون مصاحبه رفتم که بیشتر در مورد خودم توضیح دادم و چند سوال عقیدتی. مراحل شما چه بودن؟ و احتمالا مرحله بعدی من چه خواهد بود با تشکر لطفا جواب کامل بدید.

 • یا زهرا wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۱

  آقای اکبر، از شما چی، تحقیق محلی کردن؟ چیزی گفتن؟ از خود دانشگاه زنگ زدن بهت؟

 • اکبر wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۳۶

  شرایط منم هم مثل شماست ، نمی دونم تحقیقات محلی کردن یا نه ، ولی خوب قاعدتا باید تحقیقات محلی هم باشه ، سوء پیشینه هم دادی ؟ از هشت ماه پیش دیگه هیچ تماسی باهات نگرفتن ؟

 • اکبر wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۳۷

  آخرین بار چه مرحله ای رفتی ؟ کی ؟

 • امیر علی wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۷

  دوستان من میخوام واسه ارشد نود و هفت دانشگاه اطلاعات ثبت نام کنم.لطفا کسانی ک دعوت به مصاحبه شدن با چ رتبه هایی و با چ درصدایی دعوت شدن؟

 • ناشناس wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۶, ۱۰:۳۳

  باسلام.اگر کسی تنها یک امتحان تست هوش رفته ولی برای مصاحبه ای که همون روز برگزار میشه نرفته،بدون که رد شده.و اگر کسی بعد از امتحان تست هوش بهش گفتن برو بهت زنگ میزنیم ۱۰۰درصد قبول نشده.و اگر کسی چند مرحله رو گذروند اگه قبول نشده باشه بهش زنگ میزنن میگن نمره لازم برای قبولی رو کسب نکردید ولی اگه زنگ نزدن نگران نباشید.اگه کسی خیلی عجله داره و صبر نداره میتونه از یکی از اقوامشون که تو اطلاعات هست سوال کنه که براش بپرس.یا اینکه باشماره ۱۱۳ (ستاد خبری وزارت) تماس بگیره.اونا خودشون به بخش گزینش میگن و بعد از یه مدت برای اعلام نتیجه باهاتون تماس میگیرن.

 • یا زهرا wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۶, ۱۰:۳۸

  آخرین لار پزشکی و روانشناسی بود و چک. اگه بهت زنگ زدن حتما خبر بده.

 • اکبر wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۴

  باشه ، آقای یازهرا شما هم خبر بده

 • امیر wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۶, ۲۲:۳۶

  ۲۰۲۰ جان
  خیلی دلم برای نظراتت تنگ شده .حتما یه پیام بزار ازت سوال داریم

 • رضا wrote on ۲۱ آبان, ۱۳۹۶, ۳:۴۶

  سلام، از کارشناسی های ۹۶

  کسی از دانشگاه باش تماس گرفتن؟؟

 • یا زهرا wrote on ۲۱ آبان, ۱۳۹۶, ۱۳:۲۵

  Perepo اگه زنگ بزنیم ۱۱۳ جواب میدن؟ بعد اینکه بعد مرحله پزشکی بازم مرحله ای هست؟

 • یا زهرا wrote on ۲۱ آبان, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۲

  Pefrspo اگه زنگ بزنیم ۱۱۳ جواب میدن؟ بعد اینکه بعد مرحله پزشکی بازم مرحله ای هست؟

 • Perspo wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۶, ۱۵:۰۲

  یا زهرا
  فکر نکنم دیگه مرحله ای باشه به جز تحقیقات محلی و استعلام ها
  و اینکه کار اینا معلوم نیست.هر استانی ترتیب مراحلش با استان دیگه فرق میکنه.به احتمال زیاد شما هنوز پروندت در جریان چون تا الان بهت زنگ نزدن اگر کسی قبول نشه دو سه روز بعدش یا فوقش یه هفته بعدش باهاش تماس میگیرند.مثلا من کسی رو میشناسم که تا دو سال هم طول کشیده و بعدش بهش زنگ زدن گفتن قبول شدی.که شاید همین فرد بعد از یک سال قبولیش قطعی بوده اما بهش نگفتن.به نظر من شما قبول شدی.
  من از کسی پرسیدم گفت اگه تماس بگیری جواب میدن.امتحانش ضرری نداره برادر.

 • Perspo wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۶, ۱۵:۰۴

  یا زهرا چند بار با شما تماس گرفتن؟ پزشکی مرحله چندمتون بود؟

 • امیر wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۶, ۱۶:۳۵

  ۲۰۲۰ کجایی چرا جواب نمیدی؟
  آقای ۲۰۲۰ شما را به خدا جواب بده .کجا رفتی. ۲۰۲۰ جان از تیر ماه تا الان هیچ خبری ازت نشده 

 • یا زهرا wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۶, ۱۶:۵۷

  من ۳ بار مصاحبه رفتم. که هرکدوم چند ساعت بود. بعد تست هوش بعد پزشکی بعد روانشناسی ها. آخر سر زنگ زدن گفتن ریز نمراتم رو ببرم.

 • ssnm wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۸

  یا زهرا میشه به ترتیب مراحلی که رفتی رو بگی، شما چ مقطعه ای و چه سالی امتحان دادی

 • Perspo wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۶, ۷:۲۵

  یازهرا
  اگه تا الان بهت زنگ نزدن بدون که به احتمال زیاد قبول شدی و ان شاالله تا بهمن ماه بهت زنگ میزنن.مبارک باشه برادر.
  به۱۱۳ زنگ زدی؟

 • امیر wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۶, ۱۴:۴۱

  سلام یا زهرا چرا شما ۳ بار مصاحبه شدید؟ من فقط ۲ بار مصاحبه شدم  بعدش تست هوش و روانشناسی . من بدون اینکه پزشکی برم . رفتم روانشناسی 
  یا زهرا ۲ تا سوال داشتم اول اینکه مصاحبه سوم شما در مورد چه چیزی بود؟ دوم اینکه پزشکی دقیقا چه پارامترهایی بود؟
  ممنون

 • ssnm wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۶, ۲۲:۱۹

  آقا امیر دو بار مصاحبه شما موضوعشون چه بود،با تشکر

 • ریما wrote on ۲۵ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۰۵

  کانی نت سلام
  من امسال ارشد وزارت اطلاعات را کنکور دادم و رتبه خیلی خیلی خوبی هم کسب کردم ولی متاسفانه اصلا تماس نگرفتند بنظر شما احتمال داره چند ماه دیگه تماس بگیرن ؟ آیا اصلا تماس میگیرند؟  سن من ۲۸ سال هست

 • سرباز رهبر wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۶, ۸:۵۸

  سلام perspo
  به اون رفیقت که بعد از دوسال بهش زنگ زدن
  کدوم ماه بهش زنگ زدن گفتن قبول نهایی شدی؟

 • ریما wrote on ۲۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۴

  کانی نت سوال را از شما برسیدم لطفا جواب بده .
  آخرش چه زمانی به من زنگ میزنند ؟ آیا اصلا زنگ میزنند
  من سربازی رفتم و ۲۸ سالم هست

 • كاني نت wrote on ۲۸ آبان, ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳

  سلام مراحل گزینش دانشکده فرایند طولانی دارد و کسی از مراحل و زمان آن مطلع نخواهد شد .

 • --__-- wrote on ۲۸ آبان, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۵

  سلام کانی نت . لطفا جواب سوال من رو بدهید..
  با من اوایل ابان تماس گرفتن برای مرحله دوم ولی نتونستم جواب بدم.و تا الان هم تماسی نگرفتن.خواستم بدونم دوباره تماس می گیرن یا نه؟ارشد ۹۶ هستم.

 • كاني نت wrote on ۲۸ آبان, ۱۳۹۶, ۱۳:۰۷

  سلام مراحل گزینش دانشکده فرایند طولانی دارد و کسی از مراحل و زمان آن مطلع نخواهد شد .

 • بهمن wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۶, ۲۰:۱۳

  سلام خدمت همه عزیزان.
  فرزند من برای پنج شنبه ۲۵آبان در دانشگاه شهید بهشتی دعوت بود ولی صدمات و شوک روانی ناشی از زلزله مصدوم و بستری شده بود نتونستم فرزندم را سروقت به محل مصاحبه ببرم فرزندم بیش از اندازه علاقمند به تحصیل در دانشگاه امام باقر است حال من از همه دلسوزان ، آگاهان و کسانی که مطلب بنده را میخانند طلب کمک و یاری دارم دست نیاز بسوی همه تان دراز میکنم برای دعوت به مصاحبه مجدد فرزندم چکار کنم فرزندم بدلیل علاقه وافرداره ازبین میره فقط بهم کمک کنین الان چکار کنم

 • مصطفی wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۶, ۲:۵۲

  سلام دوستان دیروز به من زنگ زدن گفتن باید بیای ازمون بدی میخواستم بدونم که ایا شرایط پزشکی داره ؟ چه جوری هس و و شرط قد چنده؟

 • ssnm wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰

  آقا مصطفی شما چه مقطعی هستید؟

 • اا wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۵

  بهمن سلام
  شما با شماره ۱۱۳ تماس بگیرید و مشکلتون را مطرح کنید و همچنین به ستاد خبری استان خودتون بروید آدرس ستاد خبری را از ۱۱۳ میتونید بگیرید

 • بهمن wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۱

  ممنون از راهنمایی تان.
  مواردی که لازم بود انجام دادم حال توکل مان به خداست چشم انتظار خواهیم ماند.

 • اا wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۳

  بهمن سلام
  رشته فرزندتون چی بود؟ فرزندتون کنکور سراسری بودن یا کارشناسی ارشد؟

 • سرباز رهبر wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۵

  علی آقا،یازهراهنوز خبری نشده از ۹۵ ها؟

 • بهمن wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۶, ۲۳:۴۰

  کنکور سراسری .
  فرزندم برای دانشگاه فرهنگیان قبول شده ولی شدیدا و غیر قابل وصف فدایی نظام و ولایت است از دوره راهنمایی هر سال انتظار میکشید که روزی جذب این وزارتخانه شود الانشم هم تق و لق به کلاس میره تیپ شخصیتی ش یجوری است که هر کس در یک دید نگاهش کند پیش خودش میگه خداوند اینو فقط برای این وزارتخانه خلق کرده منتهی از بد شانسی زلزله منطقه ما رو هم تکان داد فرزندم به سرعت بیرون رفت و افتاد رگ پاش دچار نوعی ترکیدگی شد؟ روز مصاحبه که دو روز بعد از این اتفاق بود نتوانستیم بریم ،من امیدم به خداست حتما دلسوزی در این گروه پیدا میشه که صدای ما را به گوش آنها برساند فرزندم منتظر دعوت مجدد است.

 • بهمن wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۶, ۲۳:۴۳

  انسانی

 • بهمن wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۶, ۲۳:۴۵

  انسانی، کنکور سراسری
  فرزندم برای دانشگاه فرهنگیان قبول شده ولی شدیدا و غیر قابل وصف فدایی نظام و ولایت است از دوره راهنمایی هر سال انتظار میکشید که روزی جذب این وزارتخانه شود الانشم هم تق و لق به کلاس میره تیپ شخصیتی ش یجوری است که هر کس در یک دید نگاهش کند پیش خودش میگه خداوند اینو فقط برای این وزارتخانه خلق کرده منتهی از بد شانسی زلزله منطقه ما رو هم تکان داد فرزندم به سرعت بیرون رفت و افتاد رگ پاش دچار نوعی ترکیدگی شد؟ روز مصاحبه که دو روز بعد از این اتفاق بود نتوانستیم بریم ،من امیدم به خداست حتما دلسوزی در این گروه پیدا میشه که صدای ما را به گوش آنها برساند فرزندم منتظر دعوت مجدد است.

 • یا زهرا wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۶, ۱۶:۵۶

  سرباز رهبر هنوز خبری نشده

 • ریما wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۸

  یا زهرا سلام
  چرا سوال میرسم جواب نمیدید؟
  یک بار یده میرسم. من هم مصاحبه رفتم ولی دو بار ولی شما گفتید سه بار رفتید . سومین مصاحبه در مورد چی بود؟ ممنون میشم قابل بدونید جواب بدید؟

 • ssnm wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۸

  سلام ریما دوبار مصاحبه‌ای که رفتی موضوعشون چه بود؟ من هم مثل شما ارشد ۹۶ هستم ولی ی بار بیشتر مصاحبه نرفتم. ممنون میشم جواب بدید

 • یا زهرا wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۳

  مصاحبه ها یکی نیست. یکبار یک ساعت و کتبی یکبار دو ساعت و سوالات شرعی و دینی. یکبار ۵ ساعت و سوالات تخصصی تر و در مورد خانواده و… کلا همچی.

 • hossein wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۵

  ریما سلام
  شما مصاحبه اول و دوم رو چه موضوعی بود ؟
  حداقل شما این سوال من رو جواب بدین

 • ssnm wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴

  کانی نت چرا تایید نمی کنی

 • ریما wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۶, ۱۵:۱۵

  سلام hossein
  مصاحبه اول عقیدتی سیاسی و همه مسائل که فکرشو بکنی ولی مصاحبه دوم عقیدتی سیاسی کمی بود ولی  زیاد شخصی و خانوادگی بود
  سلام یازهرا 
  مصاحبه سوم شما در مورد چی بود؟ واینکه با مصاحبه دوم چقدر فاصله زمانی داشت

 • بهمن wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۵

  راهنمایی لطفا…….
  میگن جامانده های کنکور که بار اول دعوت به مصاحبه شده بودند یکبار دیگر بهشون زنگ میزنن تا چه حد این حرف راست است؟

 • شنگول و منگول های دیگه چطور؟ wrote on ۱۸ آذر, ۱۳۹۶, ۰:۰۸

  کسی اینجا هست که از قزوین مرحله بزشکی را هم رفته باشه؟
  از استان های دیگه چطور کسی مرحله بزشکی را رفته ؟

 • ssnm wrote on ۱۸ آذر, ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰

  شما چ مقطعی و چه سالی هستین ممنون

 • محمد wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۵

  باسلام واحترام
  دوستان خواهشمند است بفرمایند که آیا سربازی وشرایط دیگر به سن اضافه میشه؟
  ما ۲۸ سالمونه(یک سال فقط زیاده)
  به نظرتون ثبت نام کنیم و وقت بگذاریم فایده دارد.(می ترسیم تلاش کنیم منتهی قانون قانونه)
  سپاس فراوان

 • ناشناس wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۶

  هر کسی چه از طریق کنکور ارشد برای ۹۶ و چه از طریق معرف در سال ۹۶ رفته برای مرحله معاینات بزشکی از هر استانی رفته بگه؟

 • مرتضی تمدن wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۶, ۲۰:۲۴

  سلام علیکم
  کسی میدونه در زمینه بیوتروریسم وزارت اطلاعات چیکار میکنن؟
  خواهشا جواب سوالمو بدید چون میخوام برا ارشد ۹۷ ثبت نام کنم.

 • اکبر wrote on ۲۱ آذر, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۰

  سلام خدمت تمامی دوستان ، بنده در آزمون وزارت شرکت کردم و تمام مراحل رو هم طی کردم الانم یک و نیم سال از شروع گزینشم گذشته هنوز تکلیفم روشن نشده ، از من به شما نصیحت خیلی مراحل طولانیه حالا خود دانید اگه خواستید با دونستن مدت زمان بسیار طولانی گزینش ، شرکت کنید ، مخصوصا به بهمن آقا که گفته پسرم دانشگاه فرهنگیان قبول شده ، توصیه اکید می کنم که بزار همون دانشگاه فرهنگیان رو که قبولیشم قطعیه بره ، اینور هم مراحل سخته هم بسیار طولانی هم نتیجه نامشخصه … و من الله التوفیق

 • ssnm wrote on ۲۱ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۳۹

  ناشناس شما تا حالا چ مراحلی رفتید؟

 • پاسخ بهمن به اکبر آقا wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۰

  سلام برادر .
  از راهنمایتان برادر خوبم بی نهایت سپاسگزارم منتهی فرزندم بیش از حد و غیر قابل بیان علاقمند است و شخصا خودم اذیت میشم منتهی یک اتفاق تصادفی همان زلزله باعث شد که در روز موعود مصاحبه حاضر نشویم و الان دچار این مشکل ناخواسته شدیم بی نهایت ممنون برادر

 • سرباز رهبر wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۶, ۲۲:۰۵

  اکبرجان‌
  یازهرا
  هنوز خبری نیس؟

 • یا زهرا wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۱

  سرباز رهبر نه خبری نشده

 • 25699 wrote on ۴ دی, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۷

  سلام علیکم
  باتشکر از مدیریت محترم کانی نت نتایج دانکشده کی اعلام میشود (کارشناسی ۹۵)

 • hossein wrote on ۵ دی, ۱۳۹۶, ۱۹:۳۶

  سلام
  خواهشا اونایی که تو کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعاتی شرکت کردند ما رو راهنمایی کنند که منابعش کجاست و از کدوم جزوات استفاده کردند چون تو اینترنت هرچی میزنیم که سوالات ارشدش رو بیاره واسه سال های پیش رو نمیاره اگه راهنمایی کنیدد ممنون میشیم

 • رضا wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۶, ۱۵:۵۷

  سلام حسین آقا
  من کتاباش رو دارم ، در حد نو هستن ، هفتاد درصد قیمت روی جلد می فروشم بهت ، اگر خواستی آی دی تلگرامت یا ایمیلت رو بزار اینجا …

 • رضا wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۶, ۱۶:۱۷

  سلام perspo
  برای کسانی که از طریق کنکور در حال جذب هستند ، معرف چه قدر تأثیر داره ؟ آیا تأثیر داره ؟

 • perspo wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۶, ۸:۵۷

  سلام.برادرا چه خبر؟

 • hossein wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۶, ۱۸:۲۰

  ثبت نام استخدامی دانشکده اطلاعات

 • dsf wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۶, ۱۸:۳۲

  ثبت نام استخدامی

 • asdfa wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۶, ۱۸:۴۲

  ثبت نام وزارت اطلاعات

 • jh wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵

  آقا رضا تنها راهش اینه که به شماره تماسی که تو قسمت بالای صفحه نوشته شمارت رو بفرستی که باهاشون هماهنگ بشم که شمارتون رو ازشون بگیرم

 • بلي wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸

  ثبت نام

 • hossein wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۶, ۱۸:۱۹

  ثبت نام

 • hossein wrote on ۱۷ دی, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹

  آقا رضا سلام
  اینجا نمیشه شماره یا آی دی تلگرام فرستاد
  اگه لطف کنی اسم کتاب هارو بگی لطف میکنی
  چون من زیاد تلاش کرم شمارت رو گیر بیارم ولی نشد حداقل کاش اسم اون کتاب هارو بگی ممنون میشم

 • hossein wrote on ۱۸ دی, ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸

  آقا رضا یا اگه تونستی شمارت رو به کانی نت بفرستی از طریق اون شماره تماسی که تو قسمت تماس با که روی صفحه گذاشته و اینجا بهم اطلاع بده که بهشون زحمت بدم و ازشون بگیرم

 • mohsen wrote on ۱۹ دی, ۱۳۹۶, ۲۰:۱۳

  سلام/ دوستان عزیز. آیا از داوطلبین سال قبل یا امسال (کارشناسی یا ارشد) کسی هست که باهاش تماس گرفته باشن بهش بگن ک رد شدی؟

 • 25699 wrote on ۲۰ دی, ۱۳۹۶, ۲۰:۳۵

  دوستان اعلام نتایج بهمن ماه هست نگران نباشید
  توکل بر خدا کافی است

 • داوطلب wrote on ۲۱ دی, ۱۳۹۶, ۱۰:۱۵

  سلام
  دوستان بزرگوار
  از سراسری یا ارشد ۹۵ کسی نیس که همه مراحلو رفته باشه؟
  خبری شده؟

 • amir wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۶, ۱۹:۵۳

    سلام
  جناب ۲۵۶۹۹ سوالی خدمتتان داشتم
  ۱: بهمن ماه نتایج کدام مفاطع اعلام میشه؟ سراسری یا ارشد.؟ نتایج ۹۶ یا ۹۵؟
  ۲: آیا افرادی که  از طریق معرف گزینش شدند هم نتایج آنها را بهمن ماه ااعلام میکنند یا فقط کسایی که کنکور دادند بهمن ماه اعلام میشه؟
  ۳: سوال آخرم هم این هست که نتایج افرادی که از طریق معرف اقدام کردند چه موقه اعلام میشه؟
  *** ببخشید یه سوال هم الان یادم افتاد : اگه به کسی که مصاحبه و تست هوش و روانپزشک و روانشناسی را طی کرده بگن امتیاز نیاوردی البته از طریق معرف با مدرک لیسانس امکان داره دوباره زنگ بزنند تا کارشو ادامه بده و اینکه چقدر باید منتطر بمونه؟

 • یا زهرا wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۶

  سلام دوستان ارشد ۹۵ خبری نشد؟

 • 25699 wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۶, ۱۶:۵۸

  علیکم السلام
  بهمن ماه برای کارشناسی ۹۵ و داوطلبان سراسری ۹۶ که طی مراحل نمودند به امید خدا نتیجه خواهند گرفت
  در مورد معرف ؛وجود معرف در مراحل گزینش کمک کننده است
  ولی کسی که به او عدم کسب امتیاز ابلاغ شده ؛ مردود گشته

 • داوطلب wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۶, ۲۰:۲۲

  یا زهرا جان
  من‌ارشد ۹۵ بودم.
  همه مراحلو رفته بودم.
  همینطور مدارک زیادی ازم گرفته بودن.
  زنگ زدن گفتن رد شدی.
  به شما چی گفتن؟

 • hossein wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۶, ۱۳:۱۰

  آقا رضا؟
  سلام چی شد ؟

 • یا زهرا wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۶, ۹:۰۱

  داوطلب، کی بهتون زنگ زدن گفتن که رد شدین؟

 • داوطلب wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۱

  دوهفته پیش

 • بی نام wrote on ۱ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۰:۳۷

  ارشد ۹۶ کسی هست اینجا ؟ جناب ۲۵۶۹۹ کسانی که ارشد ۹۶ هستن هم تمام مراحل رو طی کردند جواب اونا هم بهمن میاد ؟؟!

 • یا زهرا wrote on ۱۰ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۵:۴۲

  دوستان ارشد ۹۵ خبری نشد؟ جان عزیزش به هرکی زنگ زدن اینجا بگه تا ما هم تکلیفمون مشخص بشه.

 • یا زهرا wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۵:۱۹

  کسی نیست جواب بده

 • اکبر wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶, ۹:۵۲

  سلام یا زهرا هنوز خبری نشده ؟!

 • R wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶, ۲۱:۲۷

  برادرا کسی نتیجه رو گرفته
  خواهشا مارو از بلاتکلیفی دربیاره اجرتون با سید الشهدا(علیه السلام)

 • یا زهرا wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۱:۴۵

  سلام. آقای اکبر.
  شما ارشد ۹۵ هستی؟ بهت زنگ نزدن؟ شرایطت چیه

 • غیر قابل افشا wrote on ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۴

  سلام علیکم
  ازبرادران ارجمند عاجزانه تقاضا دارم در صورت توان به سوال بنده پاسخ دهید
  کسیکه ۳ماه پیش به کلیه ی تست های پزشکی کارشناسی دانشکده رفته ولی تا اکنون بهش تماسی گرفته نشده
  ایا مرودگشته یا خیر
  در صورت عدم مردودی تا کی نتیجه مشخص خواهد شد
  والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
  ک

 • _ wrote on ۳۰ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶

  یازهرا به شما زنگ نزدن هنوز؟

 • یا زهرا wrote on ۱ اسفند, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۴

  نه هنوز.

 • ssnm wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴

  سلام. مثل اینکه اینجا متروکه شده

 • xxxx wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات.. دوستانی که تا یک ماه بعد قبولی باهاشون تماس گرفته نمیشه شرایط اولیه لازم رو ندارن .. بعد تماس دعوت به مصاحبه میشین خودتون رو اماده کنین و تموم چند سال گذشتتون رو مرور کنین و شرایط روز کشور رو هم مطالعه کنین. حول نشین بعد مصاحبه برای تست پزشکی معرفی میشین در صورتی که از دور مصاحبه خارج بشین و امتیاز نیارین تماس میگیرن باهاتون . توکلتون به خدا باشه عادی زندگی کنین روش سرمایه گذاری نکنین. من اینا رو رفتم و رد شدم

 • حسام wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۷, ۲۰:۴۰

  سلام خدمت همگی من آزمون ارشد مدیریت اطلاعاتی رو دادم و مجاز شدم رتبم حدود ۶۰ شده واسه انتخاب رشته ارشد اگه این مدیریت اطلاعاتی بزنم اولیت های اول و اونوقت اولویت های بعدی رشته اصلی که امتحان دادم رو سنجش بررسی نمیکنه ؟ یعنی میشه یه جوری انتخاب کرد که یه دوره روزانه قبول بشم بعد اگه مصاحبه اطلاعات قبول شدم اونقت انصراف بدم از روزانه ؟

  لطفا جواب بدین چیزی تا اتمام انتخاب رشته نمونده

 • مجید wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۷, ۲۱:۱۸

  سلام و عرض ادب
  بله حسام اولویت های بعد از کد رشته های نیمه متمرکز توسط سازمان سنجش بررسی میشه…
  و
  اینکه ممنون میشم منو راهنمایی کنین که برای دروس ارشد مدیریت اطلاعات چه منابعی مطالعه مطالعه کردین؟

 • مجید wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۷, ۲۱:۵۵

  سلام و عرض ادب
  بله حسام کد رشته های بعد کد رشته نیمه متمرکز بررسی میشه
  و
  اینکه ممنون میشم منو راهنمایی کنید که برای دروس آزمون ارشد مدیریت اطلاعات چه منابعی مطالعه کردین؟

 • Ka wrote on ۱۰ تیر, ۱۳۹۷, ۱۶:۱۷

  سلام من ارشد رشته مدیریت اطلاعاتی مجازشدم ولی تاالان تماسی ایا باشما ی ؟طور بفهمیم قبول شدیم یا نه؟

 • محمد wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۷, ۱۵:۰۶

  سلام
  چندوقت پیش تو سایت سنجش این سوالو طرح کردم که:
  باسلام ببخشید بنده اولویت اولم دانشگاه اطلاعات بود و اولویت دومم دانشگاه امام حسین و الان اسمم جزو دانشجویان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت دانشگاه امام حسین میباشد سوالم این بود که اگر برای مصاحبه این دانشگاه و دیگر مراحلش اقدام کنم و پذیرش این دانشگاه بشم دیگه امکان پذیرش و مصاحبه در دانشگاه اطلاعات را نخواهم داشت؟

  الان بعد ار چند وقت این جواب اومده برام:

  با سلام
  داوطلب گرامی- درصورتی که به مصاحبه دعوت نشده اید با توجه به نمره کل اکتسابی در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت قرار نگرفته اید.
  با سپاس

  مگه تماس گرفتن با شماها؟؟؟

 • جواد wrote on ۱۶ تیر, ۱۳۹۷, ۱۶:۴۵

  سلام. من یکبار سال ۹۵ مصاحبه دعوت شدم و دیگه مرحله پزشکی دعوت نشدم. امکان این که باز منو بخوان هست؟

 • حسام wrote on ۲۳ تیر, ۱۳۹۷, ۱:۳۹

  سلام آقا مجید من اصلا نخوندم برای این آزمون ، هدفم آزمون کد رشته اصلی خودم بود که فرداش برگزار شد ولی چون زبان و ریاضیم خوب بود این دو تا رو حدود ۴۵-۵۰ درصد زدم همین بقیه هم با دانش خودم زدم (یعنی شانسی ) حدود ۵- ۱۰ درصد

 • امیر wrote on ۲۷ تیر, ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷

  سلام بنده از طریق معرف اسفند ماه ۹۶ رفتم مصاحبه دیگه خبری ازش نشد و امسال رتبم شد حدودا ۵۰ اگه اونجا رد شده باشم اینجا چی میشه  نظر بدین لطفا

 • محمد wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۵:۱۳

  سلام امیر… هنوز زوده اگر بخوان باهاتون بعد از اعلام نتایج زنگ بزنن. بین شهریور تا اذر ماه تماس میگیرن

 • ناشناس wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۹:۴۳

  سلام رتبه من شده۴۰۸میتونم امیدوارباشم ؟؟کسی میدونه جواب بده

 • ناشناس wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۹:۴۷

  سلام رتبه من ۴۰۸شده کسی میدونه که من میتونم امیدوارباشم اصلابااین رتبه قبول میشم؟؟

 • آیت wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۷:۴۵

  سلام
  از کسایی که کنکور ارشد ۹۷ شرکت کردن تا الان با کسی تماس گرفته شده؟
  اگه آره چه تاریخی؟
  مصاحبه کسی رفته؟

 • حسام wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷, ۱:۰۸

  مصاحبه اول واسه مقطع ارشد تموم شد ، بعدیش رو کسی میدونه حدودا کی میفته

 • ناشناس wrote on ۲۳ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۴:۲۸

  سلام اقاحسام یعنی شمابرای ارشد۹۷بهتون زنگ زدن مصاحبه اولم رفتین؟؟

 • ناشناس wrote on ۲۳ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۴:۳۲

  سلام آقاحسام یعنی به شمازنگ زدن مصاحبه اول هم رفتی؟؟

 • منتظر ظهور wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۷, ۰:۳۹

  آقایون عزیز خواهشا اگر کسی میدونه جواب بده
  من بهمن ماه مدارکم رو به معرف برای جذب تحویل دادم
  ولی هنوز باهام تماس نگرفتن و معرف هم میگه مصاحبه ها شروع نشده البته من برای دانشگاه نیستم برای استخدام رسمی اقدام کردم . خواهشا دوستان بفرمائید که از بهمن سال قبل تا حالا برای اون دسته ای که از طریق معرف اقدام کردن زنگ زدن؟؟؟؟

 • حسام wrote on ۳۰ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۴:۴۰

  بله رفتیم بردار حدود سه هفته ای میشه ، مصاحبه هم همین چیزای معمول احکام و اوضاع کشور میپرسن ، موفق باشین

 • آیت wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۷, ۲:۴۸

  اقا حسام

  میشه بگی رشته شما چیه
  به خیلیا زنگ نزدن گویا برحسب رشته زنگ میزنن اون رشته هایی که به درد میخوره
  رتبه ات رو هم اگه میشه بگو

 • Mhossein wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۷, ۰:۱۰

  سلام از کسانی که در کنکور سراسری ۹۷ شرکت کردند و در ثبت نام اولیه تیک علاقه مندی زدند و همچنین در انتخاب رشته دانشگاه اطلاعات را انتخاب کردند ایا تا حالا تماس باهاشون گرفته شده؟ در چه تاریخی و در چه ساعتی از روز؟ زمان مصاحبه کی گفته شده؟

 • محمد جواد عامری wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۷, ۱۲:۰۶

  با عرض سلام و خسته نباشید

  آیا از بچه های کنکور سراسری ۹۷ کسی هست که از طرف دانشگاه اطلاعات بهش زنگ زده باشن؟؟؟

 • Saeed wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۷, ۱۷:۱۷

  سلام بنده رتبه ۳۱ در مقطع ارشد شدم ولی هنوز بام هیچ گونه تماس نگرفتن ایا امیدوار باشم؟

 • Saeed wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۷, ۱۹:۲۹

  با سلام رتبه من در ارشد ۳۱ شده ولی هنوز هیچ گونه تماسی گرفته نشده ایا هنوز امیدوار باشم؟

 • Saeed wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۷, ۱۶:۵۴

  سلام آیا از کسایی که در ارشد ۹۷ شرکت کرده بودن کسی هم رفته برای مصاحبه ؟ و اگر رفته تا چه مراحلی پیش رفتن لطفا جواب بدین

 • Yami wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۷, ۱۵:۴۲

  سلام وعرض ادب خدمت دوستان اون کسانی که تماس گرفته نشده باهاشون امیدوار نباشن.چون مرحله اول مصاحبه برج ۵بوده وکسانی که باهاشون تماس گرفته نشده ولو رتبه شون خوب بوده رو نمیخوان‌خودم از همین افرادم.التماس دعا

 • Mhossein wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰

  سلام
  Yam I. نتایج نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۷ تازه ۱۸ مهر اومد تازه گفتند که پذیرفته شدگان رشته های اطلاعات متعقبا از طرف دانشگاه باهاشون تماس گرفته میشه و تو این مرحله اسامی اون ها نمیاد

  این که شما میگی مرحله اول برج ۵ بوده احتمالا برای کارشناسی ارشد بوده

 • Mhossein wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۷, ۱۰:۳۳

  دوستان چرا کسی جواب منو نمیده

  نتایج قبولی سراسری ۹۷ در این رشته و مقطع کارشناسی اعلام شده؟ ایا از کسانی که کنکور سراسری شرکت کردند و این رشته را انتخاب کردند با کسی تماس گرفته شده؟

  لطفا اطلاع رسانی کنید

 • Saeed wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۷, ۲:۴۸

  سلام مصاحبه مرداد ماه برای ارشد بوده

 • mohsen wrote on ۲۳ آبان, ۱۳۹۷, ۱۱:۲۱

  سلام…کسی میدونه روز آزمون حال و حوای اونجا چجوریه؟؟
  خوابگاه هم میدن؟؟
  آزمونش چقدر طول میکشه؟؟

 • * wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۷, ۳:۰۸

  سلام
  دوستان اطلاع ندارید نتایج کارشناسی ۹۷ که اعلام میشه
  من مصاحبه مرحله اول رفتم
  ولی هنوز خبری ندادن
  مدیر محترم لطفا جواب بده
  تشکر از همگی

 • آرتین wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۷, ۰:۳۷

  سلام بر دوستان

 • الماس wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۷, ۰:۴۰

  سلام
  .از دوستان کسی برا مصاحبه ارشد رفته. کد دو تو کارنامه مهم است ؟

 • آرتین wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷

  باسلام. بچه های ارشد کسی برا مصاحبه رفت؟ راستی جریان کد دو تو کارنامه نهایی مهمه؟

 • آرتین wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۷, ۱۷:۱۴

  با سلام. مصاحبه ار شد خبری نشد. ؟ماجرای کد دو چی هست؟

 • Yamin wrote on ۱۱ اسفند, ۱۳۹۷, ۲۳:۴۰

  سلام چه سکوتی
  گفتم اولین نفر باشم این سکوت کامنتی رو بشکنم…
  برادرای کارشناسی ارشد که پروندشون رفته جلو یه چی بگن که چجوریاس … بخدا دعاشون میکنیم راهنمایی کنن…

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.