همایش تخصصی “انتخاب رشته” فرهنگسرای خاوران سال۹۵

همايش تخصصي

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-فرهنگسرای خاوران برگزار می کند:

انتخاب رشته گامی به سوی آینده

همایش تخصصی گامی به سوی آینده با رویکرد “انتخاب رشته” با حضور کارشناسان مجرب در فرهنگسرای خاوران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خاوران، این همایش با هدف مهیا نمودن شرایط لازم جهت تصمیم گیری بهتر و انتخاب رشته دانشگاهی در تاریخ ۱۷مرداد ماه ساعت ۱۶الی۱۸ در کتابخانه فرهنگسرای خاوران برگزار می شود.

هر ساله همزمان با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سؤالات بسیار زیادی از طرف دانش آموزان مبنی بر چگونگی انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه و اولویت بندی آنها مطرح می شود، بر همین اساس کتابخانه خاوران با همکاری کانون اندیشه هامون جهت ارائه مشاوره گروهی و فردی به دانش آموزان متقاضی ورود به دانشگاه اقدام می کند.

در این برنامه که با حضور کارشناسان مجری در حوزه انتخاب رشنه برگزار می گردد تلاش می شود بر مبنای اطلاعات و آمارهای سالیان گذشته و ظرفیت های اعلام شده جهت پذیرش دانشجو، شرایط لازم جهت بهترین انتخاب رشته برای دانش آموزان مهیا شود.

گفتنی است این همایش با معرفی رشته های دانشگاهی، معرفی دانشگاه های برتر، تبیین رشته ها جهت شناخت بهتر علایق و توانایی های قبول شدگان کنکور، بررسی آخرین تغییرات ظرفیت ها و پذیرش های کنکور سراسری ۹۵ برگزار می شود.

علاقه مندان برای حضور در این همایش به فرهنگسرای خاوران واقع در میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۷۱۷۰۳۹ تماس بگیرند.

آدرس کانال تلگرام ما :

https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.