نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی های شهرداری های استان کردستان اعلام شد

نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی های شهرداری های استان کردستان اعلام شد

به گزارش “سایت خبری کانی نتKaniNet” به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان:آرتیکاس اقبال با بیان این که این آزمون در روز جمعه ۸ خرداد ماه سال جاری برگزار گردید، اظهار داشت: نتایج اولیه آزمون استخدامی یاد شده از تاریخ ۳۰ خرداد ماه ۹۴ در سایت استانداری کردستان قابل دریافت است.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان از اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی های شهرداری های سنندج، کامیاران و سروآباد و شرایط پذیرش در سایت استانداری خبر داد.

وی افزود: افراد پذیرفته شده در مرحله اول از تاریخ ۹۴/۴/۶ تا ۹۴/۴/۱۳ مجاز به تحویل مدارک جهت تطبیق به دفتر امور شهری و شوراها واقع در ساختمان شماره ۲ استانداری کردستان  می باشند.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان یادآور شد: در صورتی که افراد پذیرفته شده در موعد مقرر نسبت به تحویل مدارک اقدام ننمایند به منزله انصراف تلقی شده و از ادامه مراحل استخدام و جذب محروم خواهند شد.

او گفت: در صورت واجد شرایط شناخته نشدن افراد در مرحله تطبیق مدارک بر اساس نمره فضلی از افرادی که حد نصاب را کسب نموده اند دعوت به عمل می آید.

آرتیکاس اقبال از برگزاری آزمون عملی در مرداد ماه سال جاری خبر داد و خاطرنشان ساخت: آزمون عملی در ۹ آیتم از قبیل دو ۹*۴، دراز و نشست، پرش جفت، بارفیکس، دوی ۵۴۰ متر، حمل دو لوله نواری، حمل نردبان ۳ متری و حمل خاموش کننده خواهد بود.

وی در پایان شرط اولیه قبول در آزمون عملی جهت تعیین امتیاز نهایی داوطلب را حداقل ۴۰۰ امتیاز در ۹ آیتم عنوان کرد.

داوطلبان گرامی ضمن آرزوی موفقیت پیرو اعلام نتایج اولیه آزمون به اطلاع می رساند آندسته از داوطلبانی که وضعیت “مجاز ارائه مدارک “را دارند باید نسبت به اصل مدارک خود از تاریخ ۶ تیر ماه لغایت ۱۳ تیر ماه سال جاری اقدام نمایند. بدیهی است عدم ارائه مدارک و یا ارائه مدارک ناقص در تاریخ مذکور به منزله انصراف قطعی داوطلب تلقی خواهد شد و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد. مدارک لازم:
۱- اصل مدارک دال بر بومی بودن فرد
۲- اصل شناسنامه و کارت ملی
۳-اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت نظام وظیفه برای برادران
۴-اصل گواهینامه رانندگی
۵- اصل مدارک تحصیلی
۶- اصل مدارک بیمه افرادی که سوابق همکاری داشته اند (لیست مکانیزه بیمه به همراه تاییدیه دستگاه
متبوع)
۷-اصل تاییدیه حکم قهرمانی از اداره کل ورزش و جوانان استان برای افرادی که درخواست اعمال امتیاز
قهرمانی ورزشی داشته اند
۸- اصل مدارک ایثارگری برای ایثارگران
آدرس تحویل مدارک: سنندج، خیابان پاسداران، تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی، ساختمان شماره ۲ استانداری، دفتر امور داوطلبان گرامی ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع می رساند جهت دریافت کارت ورود به جلسه در روزهای ۵ تا ۷ خرداد با مراجعه به این سامانه به آدرس azmoon.poorsam.ir و وارد نمودن شماره ملی و کد رهگیری خود در کادر سمت راست بالای صفحه می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است به همراه کارت ورود به جلسه راهنمای شرکت در آزمون نیز ارائه گردیده که اکیدا توصیه می شود با دقت مطالعه نمایید

“برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی های شهرداری های

استان کردستان۹۴ اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.