نتایج آزمون استخدامی بانک سپه۹۳

نتایج آزمون استخدامي بانک سپه93

به گزارش کانی نت به نقل از روابط عمومی بانک سپه:نتایج آزمون استخدامی بانک سپه شهریور اعلام می‌شود:

اطلاعیه ی اعلام نتایج استخدامی بانک سپه:

داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه
– نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۳ بانک سپه طی روزهای آتی  در سایت این بانک اعلام خواهد شد.
– در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.
– انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائی پس از تأیید مراجع ذی صلاح از طریق سایت این بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله آزمون کتبی و بررسی و تطابق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر و یا در هر مرحله از بررسی های بعدی بانک (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و…) مشخص شود، داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
پرسشهای متداول در خصوص آزمون استخدامی
 – آیا افرادی که معدل آنها اختلاف ناچیزی با معدل تعیین شده دارند، می توانند در آزمون شرکت نمایند؟
خیر،‌ با توجه به تعیین معدل ۱۴ (و ۱۳ برای برخی مناطق) متأسفانه این دسته از افراد حائز شرایط شرکت در آزمون نمی باشند.- چرا سهمیه شهرها از لحاظ مدارک و رشته تحصیلی تفکیک نشده است؟
سهمیه شهرها صرفاً‌ از حیث نوع جنسیت تفکیک شده است و رشته های تحصیلی نسبت به یکدیگر اولویت ندارند و انتخاب افراد براساس نمره و رتبه فرد در آزمون انجام می پذیرد. – سوالات آزمون استخدامی از چه منابعی هستند؟
براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور (مجری برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه) آزمون های استخدامی منابع ندارند و سؤالات براساس سرفصل های مورد تأیید وزارت علوم طراحی می شوند.- به منظور بهره مندی از معافیت سن (بند «د» از ماده ۲ شرایط اختصاصی) آیا محل کار قبلی من جزو دستگاههای مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد؟
برای مشخص شدن این موضوع پیشنهاد می شود مراتب از محل کار قبلی استعلام شود.- دستگاه‌های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری -که سوابق خدمت غیررسمی در آنها به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده می‌گردد- شامل چه دستگاه‌هایی می‌باشد؟
کلیه وزارتخانه ها، مؤسسات دولتی، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی، شرکت های دولتی و کلیه دستگاه هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی، بانکها و بیمه‌های دولتی، در زمره دستگاه اجرایی مشمول ماده (۵) قانون مذکور محسوب می‌شوند.- با عنایت به اینکه مقرر شده میزان خدمت غیر رسمی داوطلبان در دستگاه‌های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده شود؛ سوابق خدمتی آن دسته از داوطلبان واجد شرایط که در حال حاضر به عنوان کارکنان قراردادی تابع قانون کار در بانک خدمت می‌نمایند، چگونه محاسبه خواهد شد؟
با عنایت به اینکه شرکت خدمات آینده اندیش‌نگر در زمره دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، نمی‌باشد؛ لذا سوابق خدمتی این دسته از داوطلبان در بانک، صرفاً از زمان انعقاد قرارداد مستقیم با بانک قابل افزودن به حداکثر سن مورد پذیرش خواهد بود.- نحوه استخدام در بانک به چه صورت می‌باشد؟
بر اساس آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی هرگونه استخدام نیروی مورد نیاز بانک، منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان و نیز کسب موفقیت آنان در مراحل مختلف جذب نظیر آزمون ورودی، مصاحبه، گزینش و معاینات پزشکی می‌باشد، لذا بدیهی است متقاضیان می‌توانند پس از اعلام نیاز بانک (که از طریق جراید عمومی اطلاع رسانی می‌گردد)، در صورت داشتن شرایط مورد نظر در آزمون استخدامی شرکت و پس از سپری نمودن مراحل مذکور به خدمت در بانک اشتغال ورزند.- استخدام فرزندان همکار در بانک به چه صورت انجام می‌شود؟
مطابق ماده ۶ آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی، استخدام اشخاص در بانک صرفاً از طریق آزمون و مصاحبه انجام می‌شود، لذا فرزندان همکاران نیز در صورت تمایل می‌توانند با شرکت و کسب امتیازات لازم در آزمون و مصاحبه استخدامی، در بانک استخدام شوند.- استخدام در بانک بدون شرکت در آزمون امکان پذیر است؟
ماده ۶ آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی، هرگونه استخدام نیروی مورد نیاز بانک را منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان و کسب موفقیت در مراحل آزمون ورودی، مصاحبه و معاینات پزشکی کرده است و جذب نیرو خارج از چارچوب مقررات ذکر شده از حیط اختیارات بانک خارج است.- استخدام اعضای خانواده شهدا به غیر از فرزندان شهید در بانک چگونه است؟
اعضای خانواده شهدا مانند سایر افراد باید در آزمون استخدامی شرکت جسته و مراحل گزینش، آزمایش‌های پزشکی و آموزش را با موفقیت طی کنند . پس از استخدام می‌توانند از اولویت‌های خانواده معزز ایثارگران، بهره‌مند شوند.- آیا سابقه خدمت شرکت های خصوصی، به عنوان سابقه خدمت غیردولتی برای کارکنان بانک لحاظ می شود؟
بر اساس قانون، کارکنانی که قبل از استخدام در بانک در شرکت ها و موسسات غیردولتی دارای سابقه خدمت بوده و بابت آن حق بیمه یا کسور بازنشستگی به صندوق ذی ربط پرداخت نموده باشند، هنگام احراز شرایط بازنشستگی، با انتقال حق بیمه پرداختی به صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها می توانند از سابقه مزبور در تعیین حقوق بازنشستگی خود استفاده نمایند.- درخصوص جذب و استخدام فرزندان جانباز ۲۵% چه اقدامی انجام پذیرفته است؟
این موضوع نیازمند اخذ مجوز استخدام می باشدکه در این راستا مکاتبات لازم انجام پذیرفته و اسامی فرزندان همکار جانباز ۲۵% به بالا در لیست متقاضیان استخدام ثبت شده است که در صورت وصول نتیجه اقدام لازم معمول خواهد شد.

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک سپه شهریورماه اعلام خواهد شد.

سیدکامل تقوی‌نژاد مدیرعامل بانک سپه با حضور در حوزه آزمون استخدامی این بانک در تهران، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در مرحله‌ی اول آزمون، سه برابر ظرفیت مورد نیاز برای انجام مصاحبه معرفی خواهند شد.

وی افزود: سهمیه تخصیصی به بانک سپه تعداد ۹۸۴ نفر تعیین شده است.

مدیرعامل بانک سپه با بیان این که تعداد شرکت کنندگان این آزمون ۸۷۴۵۲ نفر است افزود: این آزمون با توجه به تعداد شرکت کنندگان در ۸۴ حوزه امتحانی در تهران و سایر مراکز استان های کشور به طور همزمان برگزار شد.

تقوی‌نژاد با اشاره به این که از کل شرکت کنندگان در آزمون، ۵۲۳۶۷ نفر داوطلبان زن و ۳۵۰۸۵ نفر داطلبان مرد هستند، اضافه کرد: قبول شدگان پس از مصاحبه، گزینش و سایر مراحل مربوط، به استخدام بانک سپه نخستین بانک ایرانی درخواهند آمد.

مدیرعامل بانک سپه گفت: داوطلبان با مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)، علوم کامپیوتر و حقوق با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 

 

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۲۳ Comments

 • SADA wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۰۶

  شهریورم که تموم شد کی اعلام میکنن پس

 • میثم wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۱۶

  بانک سپه نتیجه نداره

 • مهری wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۴۷

  سلام امروز آخرین روز شهریوره…بازم نتایج اعلام نشد؟؟/…مدیر محتذم بانک سپه لطفا زمان دقیق اعلام نتایج رو بگید.من خیلی به این کار نیازدارم

 • سپیده wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۸

  ۱۷ مهر دیگه

 • پويان wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۲۵

  شهریور هم تمام شد!!

 • zohreh wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۵

  be khoda har ruze shahrivaro chek mikardam vase natayeje bank vali alan k tamum shooood shahrivaram. stres dariim b khodaa… shomaaa k nemiduniiin in kaaar cheghaadr hayatio moheme baram….:(

 • رها wrote on ۲ مهر, ۱۳۹۳, ۰:۱۴

  سلام پس چی شد واقعا شهریورتبدیل شدبه مهرولی جوجه ازتخم درنیومد وازنتایج خبری نشد ازبس رفتیم هرروز اینترنت چشامون چهارتاشدزیرپامونم علف سبزشدامیدمون هم ناامید

 • پریسا wrote on ۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰

  پس نتایج چی شد ? ? ?

 • علیرضا wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۸

  سلام‏ ‏.‏ ‏دوستان‏ ‏عجله‏ ‏برای‏ ‏چیه‏ ‏‏ ‏.‏ ‏بابا‏ ‏ادامش‏ ‏۳۰ساله.‏ ‏شما‏ که‏ ‏الان‏ ‏حوصله‏ ‏ندارین‏ ‏خدا‏ ‏به‏ ‏دادتون‏ ‏برسه‏ ‏اونم‏ ‏کار‏ ‏بانکی‏ ‏

 • فرزانه wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۸

  دعا کنید …… من خیلی زحمت کشیدم….

 • دنیا wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱

  chi shod baba ba in karashon ah gandesho dar avordan har roz sob be ye omidi miam negah konam ,bazam mibinam javab naumade

 • مهی wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۴

  اگه سرکاریم خوب بگید بریم پی بدبختی خودمون خب

 • مهری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱

  سلام/۱۷ مهر هم شد پس نتیجه سپه چی شد؟؟

 • مهری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱

  سلام/۱۷ مهر هم شد پس نتیجه سپه چی شد؟؟

 • مهری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱

  سلام/۱۷ مهر هم شد پس نتیجه سپه چی شد؟؟

 • شادی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰

  بابا یکی به این مسولا بگه بیدار شین ۱۷ مهر مردم منتظرن بیاین پاسخگو باشین؟

 • شادی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶

  این دیگه چه سایتی هس واقعا ادم شاخ درمیاره…میگه نظر بدین نظر میدم میگه نظر تکراریه بابا من الان اومدم سایت چطور تکراری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

 • مهی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶

  چی شد پ کی

 • آمنه wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷

  پس نتیجه رو کی اعلام میکنین؟؟؟؟؟؟؟چرا ساکتین؟؟؟؟یکی نیست به سوالای ما جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

 • اکبر wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۰

  وعده دروغین تا کی!

 • راضیه wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۴

  هیچ وقت به استخدامی امیدوار نبودم چون همش پارتی بازیه اینبارم محض خنده شرکت کردم سنمون از استخدامییم گذشت اینقد شرکت کردیم که سن دیگه داره میگذره از شرایط استخدامی.

 • مریم wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۰

  پس چی شدن این نتایج؟؟؟؟؟

 • شادی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۸

  روزهای اتی یعنی چند روز دقیقا ؟؟؟؟؟؟ اینم یه جور سرگرمی شده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.