نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد/نتایج دکتری دانشگاه آزاداعلام شد

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش کانی نت به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی:

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا اعلام می شود:

علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی: روز سه‌شنبه ۱۸ شهریور ماه ۹۳ نتایج آزمون دکتری تخصصی اعلام می‌شود و روز چهارشنبه نتایج آزمون کارشناسی ارشد و روز پنج شنبه نتایج آزمون سراسری رشته‌های آزاد که شامل مهندسی و پزشکی است، اعلام می‌شود.

وی با اشاره به این مطلب که بخش کارشناسی شامل دو بخش با آزمون و بدون آزمون است افزود: بخش کارشناسی شامل دو بخش با آزمون و بدون آزمون بوده که در کل این دو بخش ۱۶ هزار رشته محل داشته‌اند که بخش بدون آزمون شامل ۱۵ هزار و ۵۰۰ رشته محل و بخش با آزمون شامل ۵۲۰ رشته محل است که البته این تعداد ۵۲۰ رشته محل شامل پزشکی، دندانپزشکی‌، داروسازی، رشته‌های با آزمون در تهران و مراکز استانها است.

داوطلبان شرکت کننده در کنکور دکتری سال ۹۳ دانشگاه آزاد از هم اکنون می توانند با مراجعه به سامانه مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی اینترنتی www.azmoon.com نسبت به دریافت نتایج نهایی خود اقدام کنند.

پیش از این اعلام شد که ۱۷ هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته می شوند اما با مجوزهای جدیدی که دانشگاه آزاد برای جذب بیشتر دانشجو در رشته محلهای جدید دریافت کرد، میزان پذیرش تا سقف ۸ هزار نفر دیگرافزایش یافت.

ثبت نام از پذیرفته شدگان در روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریورماه انجام می شود.

بر اساس اعلام معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با توجه به ایجاد رشته محل های جدید در مقطع دکتری تخصصی، امکان رشته – محل مجدد به داوطلبان حائز شرایط داده شده است که این داوطلبان می توانند از ساعت ۱۶ چهارشنبه ۱۹ شهریورماه با مراجعه به پایگاه الکترونیک معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته محل اقدام کنند.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

یک نظر

  • مهشاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۳۹

    سلام…نتایج ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد سال ۹۳ کی اعلام میشه؟(استعدادهای درخشان)

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.