مهلت ثبت نام رشته‌های علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ امشب تمدید شد

مهلت ثبت نام رشته‌های علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ امشب تمديد شد

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام برای رشته‌های مقطع کاردانی فنی و حرفه‌ای تا ساعت ۲۴ امشب پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای گفت: ثبت نام برای پذیرش کد رشته محل‌های دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای و همچنین دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ از بعدازظهر روز سه‌شنبه ۲۴ اسفندماه سال ۱۳۹۵ آغاز و در روز سه‌شنبه ۱۵ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ پایان می‌پذیرد.

وی بیان کرد: کلیه علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای آموزش دانشگاه جامع علمی – کاربردی می‌توانند برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرک تحصیلی خود و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای و همچنین دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه مذکور که از روز سه‌شنبه ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۵ بر روی سایت سازمان آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته، در صورت داشتن شرایط به مراکز و واحدهای آموزشی تحت پذیرش دانشگاه جامع علمی و کاربردی با به همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه‌ای که بر روی سایت این سازمان قرار گرفته است مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: برای پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای لازم است کلیه متقاضیان حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ موفق اخذ مدرک نظام جدید (فنی و حرفه‌ای، کار و دانش و نظری) یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (دوره چهار ساله یا شش ساله نظری فنی و حرفه‌ای) شده باشند.

وی عنوان کرد: کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط باید هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۱۸ هزار تومان از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام کنند.

توکلی تاکید کرد: داوطلبان دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای منحصرا مجاز هستند یکی از کد رشته‌های مربوط را متناسب با مدرک دیپلم خود که در دفترچه شماره ۲ یعنی دفترچه راهنمای ثبت‌نام مشخص شده را انتخاب و ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص شرایط ثبت‌نام داوطلبان مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای گفت: کلیه متقاضیان می‌بایست تا ۳۰ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ مدرک کاردانی (فوق دیپلم) شده باشند و همچنین کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام (۲۳ هزار تومان) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: هر داوطلب منحصرا مجاز است یکی از کدرشته‌های مربوط را متناسب با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود که در جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام درج شده است را برای پذیرش در دوره‌های مربوط انتخاب کنند.

توکلی افزود: همه داوطلبان آزمون‌های فوق باید توجه داشته باشند که می‌توانند صرفا متقاضی یک کد رشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز یا واحد آموزشی شوند، بدیهی است در صورت ثبت‌نام و ارائه مشخصات فرد در ۲ کد رشته یا مرکز آموزشی اطلاعات آن داوطلب از بانک اطلاعات پذیرفته شده در هر دو محل آموزشی حذف می‌شود.

وی یادآور شد: کلیه متقاضیان مرد برای دوره‌های فوق باید در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند. همچنین پس از انجام ثبت‌نام افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز و واحدهای آموزشی که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی شده و شروع به تحصیل آنها تا زمان تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور به صورت مشروط می‌ماند.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.