کارت ورودبه جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی۹۴

كارت ورودبه جلسه آزمون دستياري دندانپزشكي94

به گزارش “سایت خبری کانی نتkaninet”به نقل از وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی:آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی ۲۵ خرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان از ۲۰ خرداد می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.در این دوره از آزمون دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی داوطلبان در روزهای ۲۰ تا ۲۴ خردادماه پس از ورود به سایت مرکز سنجش می توانند پرینت کارت خود را تهیه کنند.آزمون دستیاری دندانپزشکی راس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۵ خردادماه برگزار می‌شود.

 نتایج اولیه کلیه داوطلبان و اسامی واجدان شرایط پذیرش (احراز حداقل ۵۰ درصد) نمره آزمون پس از آماده شدن توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی از طریق سایت اعلام خواهد شد.کسب نمره برای کلیه سهمیه ها به جز سهمیه آزاد، تابع مقررات مربوط به خود است.

 متقاضیان واجد شرایط استفاده از سهمیه های بومی، رزمندگان و استعداد درخشان در صورت کسب حدنصاب پذیرش داوطلبان آزاد در رشته – محل مورد تقاضا، به صورت آزاد مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

کارنامه حاوی نمره و رتبه کلیه داوطلبان (صرف نظر از این که داوطلب مجاز یا غیر مجاز به انتخاب رشته باشد) از طریق سایت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و تنها داوطلبانی که با در نظر گرفتن احراز حداقل ۵۰ درصد کل نمره آزمون مجاز به انتخاب رشـته می شوند می توانند حداکثر ۲۵ رشته – محل مورد علاقه خـود را به ترتیب اولویت مورد نظردر فرم انتخاب رشته – محلی که در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی همراه کارنامه به آنها ارائه می شود  انتخاب کنند.

داوطلب می تواند یک رشته را در تمام دانشگاه ها یا ترکیبی از چند رشته را در چند دانشگاه، حداکثر تا ۲۵ رشته – محل انتخاب کند. معیار پذیرش داوطلبان ابتدا نمره کسب شده و سپس اولویت رشته – محل انتخابی داوطلب خواهد بود.در صورتی که داوطلب اقدام به انتخاب رشته / محل نکند واجد شرایط پذیرش نخواهد بود.پس از انتخاب رشته اسامی نهایی پذیرفته شدگان ۲۱ مردادماه اعلام می شود.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.