شروع مصاحبه‌ آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از هفته آینده

شروع مصاحبه‌ آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی كشور از هفته آينده

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-قابل توجه معرفی شدگان سه برابر ظرفیت رشته‌ شغل محل‌های سازمان سنجش آموزش کشور (۱۳۶۱۵تا۱۳۶۲۱) درآزمون استخدامی مورخ ۹۶/۶/۳

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

 بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۹۶/۶/۳ که اسامی آنان به منظور شرکت در مصاحبه در رشته شغل محل‌های سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ ۹۶/۰۸/۱۴ اعلام گردیده است می‌رساند، به منظور شرکت در مصاحبه لازم است رأس ساعت ۹/۰۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۱ با همراه داشتن اصل کارت ملی، شناسنامه و هرگونه مدرک در رابطه با سوابق علمی، اجرایی، آموزشی و پژوهشی خود، به اداره منابع انسانی و رفاه کارکنان این سازمان واقع در کرج – مشکین‌دشت- خیابان شهید متوسلیان- سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

شایان ذکر است با عنایت به اینکه مصاحبه در بخش‌ها و موضوعات مختلف در پانل‌های تخصصی انجام خواهد شد و مصاحبه تا بعد از وقت اداری نیز ادامه خواهد یافت، لذا مصاحبه‌شوندگان باید آمادگی لازم را در این‌خصوص داشته باشند.

مشاور سازمان سنجش گفت: مصاحبه و گزینش‌ داوطلبان معرفی شده چهارمین دوره دستگاه‌های اجرایی کشور از هفته آینده شروع می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور‌ با اشاره به اینکه فهرست اسامی‌ چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی متمرکز‌ دستگاه‌های اجرایی کشور بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، قرار گرفته است اظهار کرد: این فهرست با توجه به نتیجه‌ بررسی مدارک‌ از سوی ۱۷ دستگاه اجرایی به شرح مندرج در اطلاعیه این سازمان به صورت کارنامه تنظیم‌ و در روز یکشنبه‌ ۱۴ آبان ماه ۹۶ منتشرشد.

وی بیان کرد: داوطلبان مذکور ضرورت دارد با توجه به نتایج مندرج در کارنامه خود و توضیحات داده شده که بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار گرفته است‌ به منظور انجام‌ مصاحبه‌ و سایر مراحل‌ گزینش‌ به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

توکلی با بیان اینکه مصاحبه‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی از ابتدای هفته آینده شروع می‌شوند‌ خاطرنشان کرد: داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی‌ موظف هستند در طول هفته‌ جاری‌ با مراجعه به سایت دستگاه مربوطه‌ از شرایط‌، زمان و مکان مصاحبه‌ خود مطلع شوند.

وی یادآور شد: نتایج‌ کارنامه داوطلبان‌ معرفی شده‌ از روز ۲۱ آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد.

مصاحبه‌ آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از هفته آینده شروع می‌شود

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.