زمان دریافت کارت ورودبه جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال۹۵

زمان دريافت كارت ورودبه جلسه كنكور كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد سال95

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام جزئیات آزمون ارشد ناپیوسته این دانشگاه خبر داد.

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد کارت مربوط به شرکت در آزمون ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد از سوم خرداد ماه ۹۵ توزیع می‌شود.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۳ خرداد ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www. azmoon. org و وارد کردن اطلاعات مربوط به ثبت نام خود، برگه ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

دانشیان با تاکید بر اینکه امکان ویرایش رشته محل‌ها و یا حوزه‌های امتحانی وجود ندارد، ادامه داد: داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در برگه ورود به جلسه آزمون، از جمله مشخصات فردی، عکس، سهمیه، دین، زبان خارجه، می‌توانند در بازه زمانی ۴ تا ۵ خرداد ماه از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۸ به باجه‌های رفع نقص در واحدهای دانشگاهی که به عنوان حوزه برگزاری انتخاب کرده‌اند، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۵ با رقابت ۴۷۸ هزار و ۳۴۹ داوطلب در بازه زمانی ۶ تا ۸ خرداد برگزار می شود.

وی افزود: ۴۴٫۴۵ درصد شرکت کنندگان آزمون مذکور را زنان و ۵۵٫۵۵ درصد آن را مردان تشکیل می دهند.

دانشیان با تاکید بر این که تنها ملاک پذیرش، نمره کسب شده داوطلب است، ادامه داد: آزمون ارشد ناپیوسته ۹۵ در ۱۳۵ مجموعه امتحانی و در ۶ نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه ۶ الی ۸ خرداد ماه در ۶۹ حوزه امتحانی و در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.

دانشیان اظهار داشت: در هر نوبت حدود ۶۵ تا ۹۱ هزار داوطلب شرکت کننده در ۷ گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، دامپزشکی و هنر با یکدیگر به رقابت می پردازند و بیشترین داوطلب در این آزمون در رشته حقوق با ۶۱ هزار و ۲۵۵ داوطلب و سپس مجموعه حسابداری و مالی با ۴۸ هزار و ۴ داوطلب است.

وی خاطر نشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی ، ۴۴.۴۵ درصد شرکت کنندگان را بانوان و ۵۵.۵۵ درصد را آقایان تشکیل می دهند . همچنین جوانترین داوطلب شرکت کننده در این آزمون ، فردی ۱۶ ساله و مسن ترین داوطلب فردی ۸۲ ساله است.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود: حدود ۵۲ هزار و ۲۷۶ نفر از داوطلبان از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان فعال، آزادگان، شاهد و رزمندگان هستند.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیت سنی، جنسی و منطقه ای در پذیرش داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وجود ندارد گفت: تنها ملاک پذیرش، نمره کسب شده داوطلب است.

دانشیان گفت: سوالات کلیه مجموعه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاد به جز مجموعه های نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی شهری، معماری، طراحی صنعتی، تصویر سازی، نقاشی، ارتباط تصویری و هنرهای نمایشی که دارای یک درس تشریحی هستند، به صورت تستی خواهد بود.

وی گفت: آزمون درس تشریحی در مجموعه های مذکور همزمان با آزمون تستی برگزار می شود.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: رشته های کارگردانی نمایش و موسیقی علاوه بر آزمون تستی و تشریحی دارای آزمون عملی نیز هستند که این آزمون بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در این دو رشته برگزار خواهد شد که جزئیات آن متعاقبا اعلام می شود.

وی با تاکید بر اینکه اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد از طریق شماره داوطلبی صورت می گیرد،گفت: داوطلبان لازم است در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.

دانشیان خاطر نشان کرد: نتایج این آزمون در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

مراکز رفع نقص برگه ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ – تهران

‌حوزه‌ (خواهران و برادران) : دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی – واحد تهران مرکزی آدرس : شهرک قدس(غرب سابق)، میدان صنعت، ابتدای خیابان ایران زمین، روبروی اداره برق. تلفن : ۸۸۰۷۴۸۷۰

‌حوزه‌ (خواهران و برادران) : مجتمع دانشگاهی ولی عصر(عج) – واحد تهران مرکزی آدرس : میدان امام حسین(ع)، خیابان دماوند، جنب بیمارستان بوعلی. تلفن : ۳۳۷۹۷۷۷۶

‌حوزه‌ (خواهران و برادران) : سایت حکیمیه – واحد تهران شمال آدرس : بزرگراه شهید بابایی، روبروی دانشگاه امام حسین(ع)، خروجی حکیمیه، خیابان شهید صدوقی، بلوار شهید عباسپور، سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال. تلفن : ۷۷۳۱۸۱۱۷

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ در شش نوبت صبح و عصر روز‌های پنجشنبه ۹۵/۳/۶، جمعه ۹۵/۳/۷ و شنبه ۹۵/۳/۸ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. زمان شروع آزمون نوبت صبح رأس ساعت ۸ و نوبت عصر رأس ساعت ۱۶خواهد بود.

داوطلبان حداقل یک ساعت قبل از برگزاری هر نوبت از آزمون با همراه داشتن برگه ورود به جلسه، اصل شناسنامه و یا اصل کارت ملی در محل‌ امتحان خود حضور داشته باشند. به داوطلبان موکداً توصیه میشود از آوردن ماشین حساب، کیف دستی و تلفن همراه به جلسه آزمون جداً خودداری کنند.

به همراه داشتن تلفن در داخل حوزه برگزاری تخلف محسوب شده و با افراد خاطی مطابق مقررات برخورد خواهد شد. داوطلبانی که بعد از شروع آزمون به حوزه امتحانی مراجعه نمایند حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

“برای دریافت و پرینت کارت ورودبه جلسه کنکور کارشناسی ارشد

دانشگاه آزاد اسلامی سال۹۵ اینجا را کلیک کنید”

جهت استفاده از سیستم دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد میبایست حداقل از مرورگر Internet Explorer نسخه ۸٫۰ یا بالاتر و یا نسخه های جدید مرورگرهای GoogleChrome و FireFox استفاده نمایید.

در طی مراحل دریافت کارت ورود به جلسه از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید به ترتیب ذیل عمل نمایید:
الف : مشکل در روند دریافت کارت ورود به جلسه اینترنتی: مراجعه به بخش « پاسخ گویی به سوالات »
ب : هر گونه سوال در مورد شرایط و ضوابط ثبت نام: مراجعه به « سیستم پاسخ گویی به سوالات » و یا تماس با شماره تلفن های مرکز سنجش و پذیرش آزمون دانشگاه آزاد اسلامی   ۴۷۴۳-۰۲۱

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون:

داوطلبان باید حتما شماره پرونده و کد رهگیری خود را که در زمان ثبت نام از سیستم دریافت نموده اند، در اختیار داشته باشند.

داوطلبان باید اطلاعات کارت ثبت نام اینترنتی خود را در اختیار داشته باشند.

همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباطی و الکترونیکی در جلسه آزمون = محرومیت

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی به اطلاع می رساند بمنظور برگزاری هرچه بهتر آزمون و برقراری نظم و آرامش در کلیه مراحل برگزاری آزمون ، رعایت کلیه موارد ذیل الزامی بوده و تخطی از تذکرات محرومیتهای شدیدی برای داوطلبان به دنبال خواهد داشت.

به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به انطباق اطلاعات فردی مندرج در کارت ورود به جلسه و همچنین عکس الصاقی و رشته شهر انتخابی جداً دقت و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت به باجه های رفع نقص مراجعه نمائید.

همراه داشتن و همچنین هرگونه استفاده وسایل الکترونیکی و مخابراتی نظیر تلفن همراه و … حتی بصورت خاموش موجب ابطال نتیجه آزمون و محرومیت از شرکت در کلیه آزمونهای سراسری از یک تا ده سال خواهد شد.

داوطلبان گرامی از آوردن وسایل اضافی جداً پرهیز نمایند.

همراه داشتن نت ، جزوه و همچنین هرگونه تبادل اطلاعات در جلسه آزمون تخلف محسوب گردیده و با متخلفین شدیداً برخورد خواهد شد.

داوطلبان قبل از اغاز پاسخ دادن به سئوالات ، شماره داوطلبی درج شده بر روی پاسخنامه را با شماره مندرج بر روی کارت ورود به جلسه و همچنین شماره صندلی خود مطابقت داده و در صورت مغایرت موضوع را بلافاصله به مسئول حوزه اطلاع دهند.

داوطلبان تا پایان زمان آزمون حق خروج از حوزه برگزاری را ندارند.

تذکر بسیار مهم:
در صورت حضور فرد دیگری به جای داوطلب اصلی در جلسه آزمون ، فرد جایگزین به مراجع قضائی تحویل گردیده و با شخص داوطلب مطابق مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

انجـام هرگـونه عملی که منجـر به ایجـاد بی نظمی در حوزه برگـزاری گردد تخلف محسوب می گردد و با خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

ارائه هرگونه اطلاعات مجعول در زمان ثبت نام و شرکت در آزمونهای دانشگاه با هویت جعلی جرم محسوب شده و ضمن محرومیتهای شدید ، مجازاتهای کیفری سنگینی را برای متخلفین به دنبال خواهد داشت.

تحویل کلیه اوراق امتحانی (پاسخنامه و دفترچه سئوال) پس از اتمام وقت قانونی به مسئولین مربوطه الزامی است و در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه فرد داوطلب مسئول خواهد بود.

همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش تخلف محسوب گردیده و فرد خاطی با محرومیت های شدیدی مواجه خواهد شد.

تذکر: عدم رعایت هریک از موارد فوق تخلف محسوب گردیده و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

داوطلبان گرامی می توانند کلیه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود روند برگزاری آزمونها و یا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تقلب مـوارد را با ذکر جزئیات از طـریق نمابر به شماره ۳۰-۴۴۸۶۷۱۹۰ به مرکز حراست دانشگاه و دفتر حراست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی منعکس نمایند..

تذکر بسیار مهم:
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه) در کلیه مراحل آزمون الزامی می باشد.

ضمن آرزوی توفیق برای شما امید است با آرامش کامل در آزمون شرکت نموده و از اندوخته‌های علمی خود نهایت بهره را ببرید.

تاریخ برگزاری آزمون و ساعت شروع امتحان :

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ در شش نوبت صبح و عصر روز‌های پنجشنبه ۶ر۳ر۹۵ ، جمعه ۷ر۳ر۹۵ و شنبه ۸ر۳ر۹۵ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار میشود. زمان شروع آزمون نوبت صبح رأس ساعت ۰۰ر۸ و نوبت عصر رأس ساعت ۰۰ر۱۶ خواهد بود.

یادآوری مهم :

۱- لازم است داوطلبان حداقل یک ساعت قبل از برگزاری هر نوبت از آزمون با همراه داشتن برگه ورود به جلسه، اصل شناسنامه و یا اصل کارت ملی در محل‌ امتحان خود حضور داشته باشند. به داوطلبان موکداً توصیه میشود از آوردن ماشین حساب، کیف دستی و تلفن همراه به جلسه آزمون جداً خودداری کنند. به همراه داشتن تلفن در داخل حوزه برگزاری تخلف محسوب شده و با افراد خاطی مطابق مقررات برخورد خواهد شد. داوطلبانی که بعد از شروع آزمون به حوزه امتحانی مراجعه نمایند حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

۲- لازم است داوطلبان یک روز قبل از برگزاری آزمون، محل دقیق حوزه‌ امتحانی خود را براساس آدرس و کروکی حوزه‌ها شناسایی نمایند تا در روز برگزاری آزمون بتواند به موقع در محل حوزه امتحانی حاضر شوند زیرا درهای ورودی اصلی ۳۰ دقیقه قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد.

۳- داوطلب باید در حفظ و نگهداری برگه ورود به جلسه خود نهایت دقت را مبذول دارد زیرا مسؤولان حوزه‌ها موظفند از ورود داوطلب بدون برگه به جلسه امتحان جلوگیری نمایند.

روش پاسخگویی به سؤالات و نکات مهم درباره دفترچه‌ سؤال و برگه پاسخنامه‌:

۱ـ داوطلبان هنگام استقرار در صندلی خود دقت نمایند که شماره صندلی، شماره برگه ورود به جلسه و شماره پاسخنامه آنها یکسان باشد در غیراینصورت مراتب را جهت رفع‌اشکال به مسؤولین مربوط اطلاع دهند.

۲ـدر آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ به هر داوطلب متناسب با مجموعه امتحانی انتخابی در زمان ثبت نام، یک جلد دفترچه سئوال داده خواهد شد. هر داوطلب لازم است با توجه به رشته های انتخابی خود و اطلاعات مربوط به مواد امتحانی و ضرایب آنها به سئوالات دروس مربوطه پاسخ دهد. بدیهی است برای یک رشته خاص از یک مجموعه امتحانی، آندسته از دروسی که ضرایب آنها صفر درج گردیده در محاسبه نمره کل داوطلب جهت گزینش علمی آن رشته بی تاثیر بوده و داوطلب الزامی به پاسخگویی آنها ندارد، لیکن در محاسبه نمره کل داوطلب در سایر رشته های متناظر با مجموعه امتحانی موثر خواهد بود. لازم بذکر است که زمان اختصاص داده شده جهت پاسخگویی به سئوالات بر مبنای کلیه دروس مجموعه امتحانی در نظر گرفته شده است.

۳ـسئوالات کلیه مجموعه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ بجز مجموعه های «نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی،برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای، طراحی شهری، معماری، طراحی صنعتی ،تصویرسازی، نقاشی، ارتباط تصویری و هنرهای نمایشی» که دارای یک درس تشریحی نیز می باشند، بصورت تستی خواهد بود.

۴ـپاسخ سؤالات تستی باید در پاسخنامه و در گزینه‌ای که صحیح به نظر می‌رسد و ردیف آن با شماره سؤال منطبق است، با مداد سیاه معمولی و به طور یکنواخت و پررنگ علامت‌گذاری شود. در سؤالات تستی برای هر پاسخ صحیح یک نمره مثبت و به منظور خنثی کردن پاسخهای حدسی و یا تصادفی، برای هر پاسخ غلط نمره منفی منظور می‌شود. بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود اگر پاسخ سؤالی را نمی‌دانند به آن جواب ندهند زیرا به سؤالات بدون جواب، نمره منفی یا مثبت تعلق نمی‌گیرد.

فرم نظر خواهی :در پایان جلسه آزمون این برگ در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد. این برگ جهت خدمت رسانی بهتر به داوطلبان سالهای آتی و پیشبرد اهداف آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می‌گردد. داوطلب موظف است با پاسخگویی دقیق و شفاف، همکاری لازم را معمول دارد.

تذکر مهم :لازم است داوطلبان در پایان جلسه آزمون، برگه ورود به جلسه خود را به مسؤولین مربوط تحویل دهند.

توجه: جهت استفاده از سیستمهای اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان می‌توانند برچسب صندلی خود را بعد از اتمام آزمون به همراه خود از جلسه امتحان خارج نمایند.

آدرس کانال تلگرام ما : https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.