زمان اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال۹۵

زمان اعلام نتايج رشته هاي نيمه متمركز آزمون سراسري سال95

اطلاعیــه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌کشور درباره تاریخ اعلام اسامـی‌ معرفی‌‌شدگان‌ چندبرابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلـی نیمه‌‌متمرکز آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۵

بدین‌‌وسیله‌ به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی رشته‌های مختلف تحصیلی نیمه‌متمرکز آزمون سراسری سال۱۳۹۵ می‌رساند که اسامی معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی مربوط در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۲۸ از طریق سایت این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org اعلام خواهد شد.

کلیه معرفی‌شدگان می‌بایست مطابق برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی اعلام خواهد شد برای انجام مراحل ‌مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش رشته‌ نیمه‌متمرکز مربوط به محل‌های تعیین شده مراجعه نمایند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی متمرکز در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

 با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال ضمن عرض تبریک عید سعیدغدیرخم و با عرض تبریک و تهنیت به خواهران و برادران عزیزی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ پذیرفته شده و آماده گام نهادن به عرصه وسیع علم اندوزی و خدمت به مردم شریف میهن مان می شوند، بدین وسیله به اطلاع می رساند اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، دانشگاه پیام نور، پردیس های دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته های تحصیلی مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور و همچنین اسامی پذیرفته شدگان مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی برای دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، دانشگاه پیام نور و دوره های مجازی در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ که گزینش آنها به روش متمرکز صورت گرفته است، جمعاً به تعداد ۳۹۸۸۳۲ نفر در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است

کلیه پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه ثبت نام، تاریخ ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ضرورت دارد ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند. بدیهی است در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت نام در سایت خود درج ننموده باشد، پذیرفته شدگان این قبیل موسسات لازم است مطابق جدول شماره ۲ این اطلاعیه برای ثبت نام به محل قبولی مراجعه نمایند.

جدول شماره ۲ – برنامه زمانی ثبت نام از پذیرفته شدگان برای آن دسته از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که برنامه زمانی برای ثبت نام در سایت اینترنتی خود اعلام ننموده اند

روز و تاریخ ثبت نام ترتیب حرف اول نام خانوادگی
شنبه ۹۵/۷/۳ الف – ب – پ – ت – ث –ج – چ
یکشنبه ۹۵/۷/۴ ح – خ- د –ذ– ر – ز- ژ – س
دو شنبه ۹۵/۷/۵ ش – ص- ض – ط – ظ- ع – غ – ف – ق – ک
سه شنبه ۹۵/۷/۶ گ – ل – م – ن – و – هـ – ی

توضیح در مورد کدهای ۱۱ و ۱۷ (دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی)، ۱۲ (رشته های تحصیلی دانشگاه شاهد)، ۱۴ (رشته های تحصیلی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری)، ۱۵ (رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی)، ۱۸ (رشته های تحصیلی موسسه غیرانتفاعی رفاه)، ۲۰ (دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران)، ۲۱ (دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله «عج» ) و ۲۲ (رشته های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه های علوم پزشکی):

الف) آن دسته از پذیرفته شدگانی که برای آنان بجای کدرشته قبولی یکی از کدهای فوق اعلام شده به منزله آن است که منحصراً در کدرشته مذکور نمره علمی لازم را دارا بوده و درردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت یکی از کدرشته های موسسه مذکور قرار گرفته اند.

ب) آن دسته از پذیرفته شدگانی که علاوه بر کدرشته قبولی اعلام شده (۵ رقمی) یکی از کدهای فوق نیز در اعلام نتایج برای آنها مشخص گردیده، توجه داشته باشند که به دلیل داشتن نمره علمی لازم در اولویت قبل از رشته قبولی، در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت یکی از کدرشته های موسسه مذکور قرار گرفته اند.

تبصره: از آنجا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نتیجه فهرست معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت اعلام شده در دهه اول شهریور ماه را به این سازمان اعلام ننموده است، لذا وضعیت علمی کلیه داوطلبانی که نسبت به انتخاب کدرشته محلهای بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام نموده اند با توجه به ضوابط و اولویت کدرشته های انتخابی بررسی و برای قبول شدگان (با درنظر گرفتن توضیحات بند الف و ب فوق) کد ۲۲ اعلام شده است.

تذکر مهم: کلیه داوطلبان فوق (داوطلبانی که برای آنان یکی از کدهای ۱۱، ۱۷، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اعلام شده است) لازم است براساس برنامه زمانی که در اطلاعیه روز یکشنبه مورخ ۹۵/۷/۴ از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد، برای مصاحبه به آدرس محل اعلام شده در اطلاعیه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته های مذکور به منزله انصراف از رشته ذیربط تلقی می گردد و آن دسته از داوطلبانی که دارای کد قبولی دیگری می باشند می توانند در کدرشته قبولی اعلام شده ثبت نام نموده و به ادامه تحصیل بپردازند. لازم به تاکید است آن دسته از داوطلبانی که در کد رشته قبولی دیگری نام آنان اعلام شده، در صورتی که در مراحل مصاحبه و گزینش شرکت نموده و پس از تایید در ردیف پذیرفته شدگان نهایی رشته جدید قرار بگیرند، قبولی آنها در کدرشته اعلام شده قبلی (رشته ای که هم اکنون اعلام شده) باطل خواهد شد.

الف) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام از پذیرفته شدگان:

هر یک از پذیرفته شدگان (با اعمال نمره و سوابق تحصیلی و یا منحصراً سوابق تحصیلی) می بایست بر حسب موردهای مندرج در جدول ذیل مدارک لازم را برای ثبت نام در موسسه آموزش عالی قبولی تهیه و تحویل نماید.

توضیحات و نکات درخصوص ردیف ۲ جدول فوق:

با توجه به برگزاری امتحانات جبرانی دوره پیش دانشگاهی در دهه سوم شهریورماه، در صورتی که پذیرفته شدگان در زمان ثبت نام موفق به ارائه گواهی پیش دانشگاهی نگردند، از آنان تعهدی مبنی بر ارائه گواهی پیش دانشگاهی تا تاریخ ۹۵/۷/۲۸ به موسسه محل قبولی اخذ خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور تا تاریخ ۹۵/۷/۲۸ قبولی آنان لغو می گردد.

با توجه به بخشنامه شماره ۲۲۱۴۴۶/۴۶۰ مورخ ۹۱/۱۰/۱۸ ریاست محترم مرکز سنجش آموزش و پرورش کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل خود را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

توضیحات و نکات درخصوص ردیف ۳ جدول فوق:

دانشجویان اخراجی آموزشی موضوع آیین نامه آموزشی و همچنین دانشجویان دوره کارشناسی که مدرک معادل کاردانی (اعم از کاردانی عمومی و یا کاردانی ) را اخذ نموده اند نیز مانند مقررات مربوط به دانشجویان انصرافی پس از تسویه حساب کامل با مؤسسه ذیربط و همچنین اداره کل امور دانشجویان داخل و صندوق رفاه دانشجویان وزارت ذیربط و در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه (برای برادران ) هیچ محدودیتی در انتخاب رشته نداشته و حق ثبت نام در رشته قبولی اعلام شده را دارا می باشند. بدیهی است این دسته از داوطلبان می توانند کلیه تعهدات مربوط را پس از اتمام تحصیلات خود به صورت یکجا به انجام برسانند.

توضیحات و نکات درخصوص ردیف های ۴ تا ۷ جدول فوق:

ثبت نام از کلیه برادران فارغ التحصیل مدرک کاردانی (فوق دیپلم دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای) در هر یک از رشته های تحصیلی (گروه فنی و مهندسی و برخی از رشته های گروه علوم پایه و کشاورزی) تا تاریخ ۹۴/۶/۳۱ که در مهلت شش ماه بعد از اتمام تحصیل و قبل از اعزام به خدمت در آزمون شرکت نموده اند، در صورت پذیرفته شدن در رشته های تحصیلی گروه آزمایشی ذیربط در مقطع بالاتر از کاردانی و با احتساب تعدادی از واحدهای دوره کاردانی در دوره بالاتر به نحوی که حداکثر طول مدت تحصیل آنها از کاردانی به مقطع بالاتر ۲ سال کمتر از طول مدت تحصیل طبق ضوابط وزارت متبوع در همان دوره تحصیلی باشد، بلامانع می باشد. بدیهی است ثبت نام و ادامه تحصیل آن دسته از داوطلبانی که با توجه به دارا بودن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) در ردیف پذیرفته شدگان آزمون سراسری قرارگرفته اند، در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه از نظر این سازمان بلامانع خواهد بود.

هر یک از دارندگان مدرک کاردانی ‍ (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و یا کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای (برادران) که حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل شده اند (رشته تحصیلی آنها مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا دانشگاه آزاد اسلامی باشد) و رشته تحصیلی دوره کاردانی آنان فاقد دوره کارشناسی ناپیوسته باشد و در مهلت شش ماهه بعد از اتمام تحصیل و قبل از اعزام به خدمت در آزمون پذیرفته شده اند (در رشته های تحصیلی گروه آزمایشی ذیربط در مقطع بالاتر از کاردانی و با احتساب تعدادی از واحدهای دوره کاردانی در دوره بالاتر به نحوی که حداکثر طول مدت تحصیل آنها از کاردانی به مقطع بالاتر ۲ سال کمتر از طول مدت تحصیل طبق ضوابط وزارت متبوع در همان دوره تحصیلی باشد مورد تایید است) از نظر نظام وظیفه بلامانع می باشد در غیراینصورت قبولی آنان لغو می گردد.

مدرک کاردانی پیوسته بدون شرط معدل به جای مدرک پیش دانشگاهی ملاک عمل و قابل قبول می باشد . لذا این دسته از پذیرفته شدگان می توانند در مقطع بالاتر به ادامه تحصیل بپردازند.

کلیه فارغ التحصیلان دوره های کاردانی ( فوق دیپلم دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ) رشته های تحصیلی گروه آموزشی پزشکی ( اعم از خواهران و برادران ) که خدمات قانونی مقرر آنان (طرح لایحه نیروی انسانی) تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ به پایان رسیده باشد، مجاز به انتخاب رشته های نیمسال اول و دوم بوده و فارغ التحصیلان دوره های مذکور که خدمات قانونی مقرر آنان تا۳۰/۱۱/۹۵ به پایان خواهد رسید، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ بوده اند. بدیهی است آن دسته از دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) رشته های تحصیلی گروه آموزشی پزشکی که خدمات قانونی مقرر آنان تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ به پایان نخواهد رسید، مجاز به ثبت نام در رشته قبولی نبوده و قبولی آنان از نظر این سازمان لغو خواهد بود.

دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی) که در هر یک از رشته های تحصیلی نیمسال اول پذیرفته شده اند چنانچه در حین انجام خدمت ضرورت (وظیفه عمومی) هستند با ارائه گواهی از یگان مربوط مبنی بر اینکه دوران خدمت ضرورت (وظیفه عمومی ) آنان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ (برای هریک از رشته های تحصیلی نیمسال اول) و یا تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ (برای هر یک از رشته های تحصیلی نیمسال دوم) به پایان خواهد رسید مجاز به ثبت نام در رشته قبولی اعلام شده می باشند.

ب) ثبت نام از پذیرفته شدگانی که صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در کدرشته محل های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی پذیرفته شده اند.

در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور پذیرش در برخی از کدرشته محل های دوره های روزانه، شبانه و دوره های مجازی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت گرفته است. لذا در این روش فقط معدل کتبی دیپلم داوطلبان واجد شرایط ملاک و مبنای پذیرش قرار گرفته و اسامی پذیرفته شدگان این مرحله نیز به همراه سایر پذیرفته شدگانی که با اعمال نمره آزمون و سوابق تحصیلی برای ثبت نام در آن موسسه آموزش عالی اعلام گردیده است، اعلام و به موسسات معرفی شده اند.

پذیرفته شدگان در کدرشته های پذیرش با سوابق تحصیلی لازم است کلیه مدارک مندرج در قسمت “الف” این اطلاعیه را در زمان ثبت نام ارائه نمایند.

ارائه اصل کارنامه تحصیلی برای هر یک از پذیرفته شدگانی که دارای مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید (سال سوم نظام جدید آموزش متوسطه) با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه های (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال های ۱۳۹۴ و قبل آن که امتحانات آنان به صورت کتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت نام ضروری می باشد.

ارائه اصل کارنامه تحصیلی برای هر یک از پذیرفته شدگانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه یا دیپلمه های کار و دانش با امضا و ممهور به دبیرستان و یا سازمان آموزش و پروش برای دیپلمه های (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال های ۱۳۹۴ و قبل از آن در هنگام ثبت نام ضروری می باشد.

ج) توضیحات سهمیه های نهادی

هر یک از معرفی نامه های مورد اشاره در بندهای ذیل لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ از طریق ارگان ذیربط به آن موسسه آموزش عالی ارسال گردد، در غیر اینصورت برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری، از ثبت نام آنان ممانعت بعمل می آید.

پذیرفته شدگان با سهمیه رزمنده ارگان سازمان بسیج مستضعفین در این آزمون ملزم هستند پس از ثبت نام در دانشگاه مربوط، با به همراه داشتن اصل گواهی حضور در جبهه صادره توسط سپاه استان به تاریخ جدید (سال جاری) و نامه تأییدیه تحصیلی معاونت آموزشی دانشگاه مربوط (با قید سال قبولی، مقطع و رشته تحصیلی) به معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج مستضعفین واقع در تهران، بزرگراه بسیج مستضعفین، روبروی اتوبان شهیدمحلاتی(آهنگ) مراجعه و فرم تأییدیه نهایی سهمیه خود را دریافت نمایند.

معرفی نامه رسمی از وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر ریاست.

آن دسته از داوطلبان شاهد و ایثارگر که با سهمیه های بنیاد شهید و امورایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح به شرح ذیل پذیرفته شده اند در زمان ثبت نام، ملزم به ارائه فرم و یا مدرکی در رابطه با تایید سهمیه ثبت نامی خویش نمی باشند. چنانچه سهمیه پذیرفته شده ای حسب مورداز سوی بنیادشهید و امورایثارگران و یا ستادکل نیروهای مسلح مورد تأیید قرارنگیرد از تحصیل وی ممانعت بعمل خواهد آمد.

د) پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور علاوه بر رعایت مندرجات فوق الذکر لازم است نسبت به رعایت موارد مشروحه ذیل اقدام نمایند:

 پذیرفته شدگان هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور لازم است بر اساس جدول ذیل از تاریخ، محل و نحوه ثبت نام رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه پیام نور مطلع شوند و در زمان مقرر علاوه بر مدارک مندرج در بندهای “الف و ب” فوق الذکر مدارک ذیل را ارائه نمایند.

نام نویسی از پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت غیرحضوری از طریق سامانه جامع دانشگاهی به آدرس: http://reg.pun.ac.ir صورت خواهد پذیرفت. پذیرفته شدگان ضرورت دارد برای اطلاع از تاریخ و مدارک ثبت نام از تاریخ ۹۵/۷/۱۰ لغایت ۹۵/۷/۱۵ به این سایت مراجعه نمایند.

۱- یکی از مدارک مورد قبول دانشگاه به شرح ذیل با توجه به شهرستان محل سکونت و یا اشتغال (برای کارکنان دولت) که نشان دهنده سکونت پذیرفته شده در حوزه زیر پوشش مرکز دانشگاهی پیام نور مربوط با توجه به دفترچه راهنمای شماره ۲ باشد.

۱-۱- محل اخذ مدرک تحصیلی سال آخر دوره متوسطه داوطلب در شهرستان تحت پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.

۲-۱- دو سال آخر اقامت داوطلب به صورت پیوسته از تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱ تا ۱۳۹۵/۶/۳۱ در شهرستان تحت پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.

۳-۱- محل تولد وسال آخر اقامت داوطلب از تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱ تا ۱۳۹۵/۶/۳۱ در شهرستان تحت پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.

۴-۱- محل اشتغال حداقل تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ در شهرستان تحت پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.

۲- معرفی نامه های مندرج در بند «۲» توضیحات سهمیه های نهادی این اطلاعیه لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ توسط ارگان های ذیربط برای پذیرفته شدگان با سهمیه های مربوط به مرکز دانشگاهی پیام نور محل قبولی پذیرفته شده تحویل گردد، در غیر اینصورت برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از آنان ثبت نام بعمل نخواهد آمد و قبولی آنان لغو می گردد.

۳- اصل فرم انصراف قطعی از تحصیل برای دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که به تایید موسسه آموزش عالی محل تحصیل قبلی و اداره کل امور دانشجویان داخل ذیربط رسیده باشد.

تذکر ۱: در کلیه رشته محل های مربوط به گروه های آموزشی هنر و فنی و مهندسی محدوده جغرافیایی پذیرش دانشجو علاوه بر جدول شهرستان های زیر پوشش مراکز و واحدهای ذیربط به صورت بومی- استانی هم انجام شده است.

تذکر ۲: کارمندان مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته از مرکز یا واحد محل اشتغال خود نبوده اند و در صورت قبولی در سایر مراکز و واحدها تقاضای انتقال و یا مهمان شدن به مرکز یا واحد محل اشتغال آنها قابل بررسی نمی باشد.

ه‍) پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نام در رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران:

پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام (ثبت نام حضوری می باشد) ابتدا به سایت اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و یا پردیس محل قبولی به نشانی: (http://cfu.ac.ir) مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی لازم است برای اطلاع دقیق از نحوه زمان و ثبت نام اینترنتی و حضوری به سایت دانشگاه ( www.srttu.edu)مراجعه نمایند.

و) اصلاحات و یا تغییرات در دفترچه های راهنمای انتخاب رشته:

با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری کلیه کدرشته محلهای مربوط به مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ذیل حذف شده است. لذا هیچ پذیرفته شده ای برای مؤسسات ذیربط اعلام نگردیده است.

نام مؤسسه نام مؤسسه
مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی آبا آبیک مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی اثیرالدین ابهری ابهر
مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی ارس تبریز مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی فرهمند لاریجان
مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی مغان پارس آباد مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی استرآباد گرگان
مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی دارالعلم یزد مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سبلان اردبیل
مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی علوم و فنون خوارزمی قشم

با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری پذیرش دانشجو برای دانشگاههای ذیل در رشته علوم اقتصادی از گروه آزمایشی علوم انسانی، به شرح کد رشته محلهای ذیل، صورت نگرفته است. لذا هیچ پذیرفته شده ای درکدرشته محلهای جدول ذیل از گروه آزمایشی علوم انسانی برای دانشگاههای مربوط  اعلام نگردیده است.

ردیف نام دانشگاه دوره کدرشته رشته شرح اصلاح
 ۱ دانشگاه اصفهان روزانه ۱۷۶۲۸ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۲ دانشگاه الزهرا(س) تهران روزانه ۱۷۶۳۶ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۳ دانشگاه آیت اله حائری میبد روزانه ۱۷۶۰۳ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۴ دانشگاه تهران روزانه ۱۷۶۹۰ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۵ دانشگاه سمنان روزانه ۱۷۷۵۸ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۶ نوبت دوم(شبانه) ۱۷۷۶۴ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۷ دانشگاه شیراز روزانه ۱۷۸۴۹ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۸ دانشگاه کردستان سنندج روزانه ۱۷۹۸۱ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۹ نوبت دوم(شبانه) ۱۷۹۸۷ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۰ دانشگاه گیلان رشت روزانه ۱۸۰۰۳ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۱ نوبت دوم(شبانه) ۱۸۰۰۹ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۲ دانشگاه یاسوج روزانه ۱۸۰۹۸ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۳ نوبت دوم(شبانه) ۱۸۱۰۰ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۴ مجتمع آموزش عالی سراوان روزانه ۱۸۱۳۳ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۵ نوبت دوم(شبانه) ۱۸۱۳۵ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۶ دانشگاه بجنورد روزانه ۱۷۶۴۹ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی
 ۱۷ دانشگاه یزد روزانه ۱۸۱۰۷ علوم اقتصادی حذف کد رشته محل از گروه آزمایشی علوم انسانی

کدرشته تحصیلی و یا رشته محل هایی که در گزینش نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ براساس اعلام دانشگاهها وموسسات آموزشی ،دفتر گسترش آموزش عالی ویا معاونت آموزشی وزارت بهداشت ،درمان، وآموزش حذف و یا اصلاح گردیده است:

آدرس مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی جهاددانشگاهی رشت به رشت بلوار لاکان – پل طالشان- فاز اول مسکن مهر – بلوار ولایت تغییر یافته است. تلفن: ۰۱۳۳۳۴۶۵۵۵۷

 ز) نحوه و تاریخ انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تاریخ و محل انجام آزمون عملی رشته تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی و یا انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش سایر رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ (دوره های روزانه، شبانه «نوبت دوم» دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های علوم پزشکی کشور) به همراه فهرست اسامی و شماره داوطلبی معرفی شدگان هر یک از رشته های تحصیلی مذکور تا چند برابرظرفیت هر رشته از طریق سایت اینترنتی این سازمان در تاریخ ۹۵/۷/۲۶ منتشر خواهد شد. معرفی شدگان هر یک از رشته های تحصیلی مذکور لازم است با توجه به برنامه زمانی اعلام شده و ضوابط مندرج در اطلاعیه ای که به همراه فهرست معرفی شدگان این قبیل رشته ها منتشر خواهد شد، برای شرکت در مراحل مختلف گزینش رشته یا رشته های مربوط اقدام نمایند.

 جهت اطلاع کلیه داوطلبان:

در گزینش نهایی هر یک از رشته های تحصیلی گروه های آزمایشی مختلف با توجه به قانون، ۲۵% ظرفیت پذیرش هر کدرشته محل به رزمندگان و ایثارگران به شرط کسب حدنصاب نمره علمی لازم (در سهمیه رزمندگان حداقل ۷۵% نمره و در سهمیه ایثارگران حداقل ۷۰% نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد) اختصاص داده شده است.

به اطلاع می رساند که هر گونه تغییرات منعکس شده به این سازمان پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگانهای ذیربط و… در نتیجه نهایی داوطلبان ذینفع اعمال گردیده است. بدیهی است  داوطلبان می توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی (در تاریخ ۹۵/۷/۷) کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح شده خود را نیز مشاهده نمایند.

برای کلیه پذیرفته شدگان و همچنین آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل نموده اند ولی پذیرفته نشده اند، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کدرشته های انتخابی در بین متقاضیان کدرشته مزبور در سهمیه مربوط، با توجه به نمره کل وی در همان کدرشته و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کدرشته های انتخابی و اطلاعات مفید دیگر در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۷ در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده خواهد شد.

 با توجه به کنترل های متعدد و بررسی های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان درصورتی که درخصوص مندرجات کارنامه و یا انتخاب رشته خود سوال و یا تقاضایی داشته باشند، می توانند حداکثر تا ۹۵/۷/۱۹ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۵/۷/۱۹ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. لازم به تاکید است کلیه درخواستهای مربوط به اشتباه در انتخاب رشته صرفاً برای پذیرش در نیمسال دوم دانشگاهها و موسسات آموزش عالی بررسی خواهد شد. ضمناً داوطلبان گرامی می توانند سؤالات خود را با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان بگذارند.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.