دریافت کارت ورودبه جلسه استخدامی بانک ملت ۹۴

دريافت كارت ورودبه جلسه استخدامي بانك ملت 94

به گزارش سایت خبری کانی نت KaniNet به نقل از روابط عمومی بانک ملت :بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری، به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان و تکمیل نیروی انسانی خود در رده های شغلی بانکدار، متصدی امور اداری و نگهبان، مطابق با ضوابط و آئین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی (جهت رده های شغلی بانکدار و متصدی امور اداری) و دیپلم (جهت رده شغلی نگهبان)، بومی و ساکن شهرستانهای مندرج در اطلاعیه ی آزمون ثبت نام به عمل آورد و زمان دریافت کارت ورودبه جلسه آزمون استخدامی را اعلام کرد.به گزارش روابط عمومی بانک ملت و بر اساس اعلام اداره کل سرمایه انسانی این بانک، ثبت نام کنندگان در آزمون استخدامی بانک ملت می توانند کارت ورود به جلسه آزمون را از روز ۱۰ آذرماه سال جاری از طریق سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bankmellat.ir دریافت کنند.بر اساس این گزارش، مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ملت تا ساعت ۲۴ روز ۱۲ آذرماه خواهد بود.آزمون استخدامی بانک ملت روز جمعه ۱۳ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از سیستم آن را به دقت مطالعه نمایید ومفاد آن رابا مشخصـات مندرج در پرینت اطلاعات مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغـایرت برای رفع نقص با در دست داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و اصل شناسنامه یا اصل کارت ملی در روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ از ساعت ۸ الی ۹ صبح به آدرس محل آزمون مراجعه نمایند .
مطالبی در خصوص روز آزمون :
۱- آزمـون رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ در محلی که بر روی کارت ورود به جلسه آزمون شما درج شده است، برگزار می گردد.
۲- لازم و ضروری است یک ساعت قبل از موعد مقرر در محل برگزاری آزمون حضور بهم رسانید. درب سالنها رأس ساعت ۸:۳۰ صبح بسته خواهد شد و از ورود داوطلبان پس ازساعت ذکرشده اکیداً جلوگیری خواهد شد.
۳- از همراه آوردن کیف، ساک، جزوه و هر گونه وسایل اضافی از قبیل: ماشین حساب ، کامپیوترو تلفن همراه در سالن برگزاری آزمون جداً خودداری فرمایید.
۴- داشتن خودکار، مداد (با نوک نرم دو عدد)، پاک کن، مداد تراش برای داوطلبان ضروری می باشد.
۵- جهت ورود به جلسه آزمون ،همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون و اصل شناسنامه یا اصل کارت ملی الزامی است. و از ورود داوطلبان فاقد مدارک مزبور اکیداً جلوگیری خواهد شد.
۶-به نحوه تکمیل گزینه ها در فرم پاسخنامه که بر روی پاسخنامه چاپ شده است کاملاً توجه نموده و مطابق آن عمل نمایید نظر به اینکه پاسخنامه ها توسط دستگاه مارک خوان تصحیح خواهد شد، لذا دقت نمایید که پاسخنامه ها را حتما با مداد سیاه نرم تکمیل نموده و علاوه بر آن می بایست مستطیل مربوطه را کاملاً سیاه کرده و ازتا خوردگی و یا کثیف شدن و همچنین از زدن علامت بی مورد بر روی پاسخنامه ها جداً خودداری نمایید.
۷–سوالات دارای نمره منفی می‌باشد. لازم بذکر است در صورتی که به هر سوال بیش از یک پاسخ داده شود آن گزینه غلط محسوب و نمره منفی آن منظور خواهد شد.
۸- عدم رعایت مقررات جلسه آزمون ،عدم تحویل پاسخنامه و دفترچه سوالات ویا هر گونه دخل و تصرف در آنها ضمن اینکه پیگرد قانونی دارد،موجب محرومیت شما در آزمون خواهد شد.
۹- نتایج آزمون از طریق سایت بانک به اطلاع پذیرفته‌شدگان خواهد رسید.
توجه: لطفا در روز آزمون با توجه به شماره صندلی خود، محل برگزاری آزمون را از روی تابلوهای راهنمای نصب شده در محل آزمون مشخص و حتی الامکان روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به شناسایی محل آزمون اقدام نمائیـد.

“برای دریافت کارت ورودبه جلسه استخدامی بانک ملت در سال ۱۳۹۴ اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.