دانشکده خبردانشگاه آزاد از مهر دانشجو می پذیرد/رشته‌های پزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه ایجاد می شوند/پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد ‌رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی

دانشكده خبردانشگاه آزاد از مهر دانشجو مي پذيرد/رشته‌های پزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه ايجاد مي شوند/پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد ‌رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی

به گزارش سایت خبری “کانی نتkaninet “به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی:دانشکده خبردانشگاه آزاد از مهر دانشجو می پذیرد,رشته‌های پزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه ایجاد می شوند,پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد ‌رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی:

جزئیات پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون :

سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: تمامی پذیرش های رشته های با آزمون این دانشگاه در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای از طریق آزمون سراسری انجام می شود.

مجتبی علوی فاضل امروز در خصوص نحوه پذیرش دانشجویان در مقاطع کارشناسی با آزمون این دانشگاه گفت: داوطلبان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون از طریق سازمان سنجش می توانند با مراجعه به سامانه مرکز آزمون دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی تاکید کرد: حدود ۳ تا ۴ درصد رشته های این دانشگاه که اغلب مربوط به گروه علوم پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است، از طریق آزمون در مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو دارند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره های بدون آزمون این دانشگاه نیز می توانند از نیمه دوم مردادماه به سایت مرکز آزمون این دانشگاه مراجعه و نسبت به انتخاب کدرشته محل خود اقدام کنند.

سخنگوی دانشگاه آزاد تاکید کرد: با پذیرش کدرشته محل های بدون آزمون در دانشگاه آزاد سد کنکور برای ۹۷ درصد از رشته های دانشگاهی شکسته شده است.

علوی فاضل با بیان اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز نیمه دوم شهریورماه اعلام می شود، گفت: آزمون برخی از رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه به صورت تشریحی برگزار شده که تصحیح این اوراق باعث شده تا زمان اعلام نتایج کمی طولانی شود.

وی عنوان کرد: مراحل بررسی سوابق و استعلام مدارک رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه برای دانشجویان استعداد برتر نیز در حال انجام است و نتایج پذیرش در این دوره ها نیز نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه نتایج پذیرش در دوره های بدون آزمون این دانشگاه زمان بر نیست، گفت: متقاضیان بلافاصله پس از ثبت نام در رشته محل های بدون آزمون این دانشگاه می توانند از مدارک ثبت نامی خود پرینت تهیه کرده و به واحد انتخابی خود برای ثبت نام مراجعه کنند.

سخنگوی دانشگاه آزاد تاکید کرد: نتایج کتبی دوره های دکترای تخصصی این دانشگاه نیز اعلام شده و مصاحبه ها در حال انجام است که تا ۲۱ مردادماه مصاحبه ها به پایان می رسد.

علوی فاضل خاطرنشان کرد: مصاحبه پذیرش دانشجویان در دوره های دکترای پژوهش محور این دانشگاه نیز در حال انجام است و پس از بررسی مستندات و سوابق علمی افراد، نتیجه نهایی پذیرش نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: ظرفیت پذیرش در مقاطع مختلف این دانشگاه نسبت به سال گذشته تغییر زیادی نداشته است. به طور مثال در سال ۹۲ حدود ۲۸ هزار نفر در دوره های کاردانی و کارشناسی دکترای حرفه ای در این دانشگاه پذیرش شده اند که میزان پذیرش ها در این دوره ها طی سالهای ۹۳ و ۹۴ به ۹ تا ۱۰ هزار نفر کاهش یافته است.

وی گفت: امسال حدود ۵۰۰ تا ۵۵۰ هزار دانشجوی ورودی جدید در مهرماه سال ۹۵ در دانشگاه آزاد پذیرش می شوند.

سخنگوی دانشگاه آزاد اضافه کرد: در مجموع دانشگاه آزاد سالانه در مقطع کارشناسی ارشد ۱۷۰ هزار نفر، در مقاطع دکترا ۱۰ تا ۱۲ هزار نفر و در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز یک میلیون نفر پذیرش دانشجو دارد.

علوی فاضل تاکید کرد: داوطلبان دوره های با آزمون و بدون آزمون مقاطع کارشناسی ارشد این دانشگاه می توانند ۱۰۰ کد رشته محل را انتخاب کنند.

وی گفت: داوطلبان دوره های با آزمون مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه ای این دانشگاه نیز می توانند ۲۰ کد رشته محل را انتخاب کنند.

سخنگوی دانشگاه آزاد تاکید کرد: در مقاطع کارشناسی و کاردانی بدون آزمون نیز داوطلبان می توانند یک کد رشته محل را انتخاب کنند.

علوی فاضل تاکید کرد: داوطلبان می توانند چند انتخاب رشته داشته باشند که مرکز آزمون این دانشگاه آخرین انتخاب رشته داوطلبان را ملاک نظر قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه این دانشگاه دارای ۵۰۰ هزار ظرفیت خالی است، گفت: انتظار داریم بر اساس ابلاغ رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، وضعیت همه رشته ها در دانشگاه های مختلف بررسی شود و طبق قانون بر اساس توانایی ها، ظرفیت های قانونی اعمال شود تا بر این اساس ظرفیت خالی مراکز آموزشی دارای دانشجو شوند.

وی با بیان اینکه کارشناسان مرکز آزمون این دانشگاه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به داوطلبان متقاضی پذیرش در این دانشگاه هستند، گفت: متقاضیان می توانند با شماره ۴۷۴۳ و یا با مراجعه به سایت مرکز آزمون و دانشگاه آزاد، پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

علوی فاضل با اشاره به شناسایی یک تشکیلات جعلی در خصوص اخاذی از مردم برای پذیرش در دانشگاه آزاد، گفت: این باند سال گذشته توسط دانشگاه آزاد شناسایی شد و اکنون پرونده متهمان در حال بررسی در مراجع قضایی است.

سخنگوی دانشگاه آزاد تاکید کرد: به خانواده ها توصیه می کنیم به وعده های دروغین افراد برای پذیرش دانش آموزان در رشته های پزشکی این دانشگاه توجه نکنند و اگر با چنین مواردی مواجه شدند، به مرکز آزمون دانشگاه و یا حراست دانشگاه آزاد مراتب را اطلاع دهند.

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امروزسه شنبه طی نامه‌ای، رسماً دستور تأسیس دانشکده خبر در واحد تهران مرکزی را صادر کرده است.

دکتر میرزاده با اعلام این خبر که امروز طی نامه‌ای، رسماً دستور تأسیس دانشکده خبر در واحد تهران مرکزی را صادر کرده است، افزود: به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید شده است تا با همکاری واحد تهران مرکزی، نسبت به تأسیس دانشکده خبر برای دوره تحصیلات تکمیلی برنامه‌ریزی و ترتیبی اتخاذ شود که از مجوزهای موجود و (در صورت نیاز، اخذ مجوز از کمیسیون سه‌ نفره توافق‌های اخیر با وزارت علوم) استفاده و از مهرماه ۹۳ در واحد تهران مرکز دانشجو پذیرفته شود.

گفتنی است دکتر میرزاده در دیدار دوستانه با اهالی رسانه، در پاسخ به مطالبه خبرنگاران برای فراهم کردن امکان تحصیلات تکمیلی در رشته خبرنگاری، پیشنهاد تأسیس دانشکده خبر را مطرح کرد که با استقبال خبرنگاران روبرو شد.

حمیدرضا خدایی ظهر : با بیان اینکه خبرنگاران باید علاوه برتجربه و مهارت در کار خبرنویسی در دوره‌های آکادمیک و مرتبط با خبرنگاری شرکت کنند، تصریح کرد: اگر دانش و تخصص با تجربه و مهارت همسو شود بازده کار بیشتر نمود پیدا می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در ادامه از پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد و افزود: از مهر ماه امسال در رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی گرایش فناوری مواد غذایی در واحد گلپایگان دانشجو پذیرش می‌شود.

خدایی خاطرنشان کرد: در مهر و بهمن ماه سال گذشته در دو رشته کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی گرایش تغذیه دام و مهندسی عمران گرایش مهندسی سازه دانشجو پذیرفته شده بود و در حال حاضر ۵۰ دانشجو در این دو رشته به تحصیل اشتغال دارند.

وی ادامه داد: از مهر ماه امسال ۲۰ الی ۳۰ دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی گرایش فناوری مواد غذایی واحد گلپایگان پذیرش می‌شود و از سال تحصیلی آینده این رشته جزء رشته‌های انتخابی دانشجویان خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان با اشاره به اینکه ثبت نام بدون آزمون و اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان از امروز آغاز شده است، اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام دانشجو در رشته‌های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از ۲۱ مرداد ماه تا اول شهریور تعیین شده است.

خدایی بیان کرد: در حال حاضر ۹۰۰ دانشجو در ۲۲ رشته تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به تحصیل اشتغال دارند و از سال ۷۹ که این دانشگاه تاسیس شده است تا امروز بیش از ۴ هزار نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند.

وی ارتقای سطح فرهنگ عمومی و افزایش رشته‌ها و مقاطع تحصیلی را از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و تاکید کرد: با برگزاری سمینارها و همایش‌های فرهنگی و اجتماعی مانند اهدای عضو، ایمنی و امنیت در برابر زلزله، تغذیه سالم، وحدت حوزه و دانشگاه، حجاب و عفاف سعی کرده‌ایم در ارتقای سطح فرهنگ عمومی دانشجویان، اساتید و مردم گام‌های موثری برداریم.

در پایان این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از همه خبرنگاران شهرستان و خصوصاً خبرنگار فارس به دلیل انعکاس اخبار و پوشش خبری سریع و دقیق و به موقع اخبار قدردانی کرد.

نوذر قنبری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه کرمانشاه اظهار داشت: ۳۲ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در ۴۷ رشته کارشناسی و ۲۴ رشته دکترای تخصصی مشغول تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ۵۰۰ نفر عضو هیئت علمی دارد، افزود: این دانشگاه همچنین در سطح استان کرمانشاه ۲۵۰ فضای کارگاهی و آزمایشگاهی را در اختیار دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه سیاست کنونی حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی را کاهش وابستگی به درآمد حاصل از شهریه‌ها عنوان کرد و گفت: این دانشگاه به‌طور مستقل و بدون حمایت مالی دولت فعالیت می‌کند.

*کاهش وابستگی‌ها به درآمد شهریه‌ها از مهمترین سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی

قنبری با اشاره به سیاست دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کاهش وابستگی به درآمد شهریه‌ها، یادآور شد: در اختصاص بودجه سال ۹۳ مقرر شده که دانشگاه حداقل ۱۲ درصد از درآمد خود را از طریق مؤسسات و شرکت‌های دانش‌بنیان تامین می‌کند.

به گفته وی، سیاست دیگر دانشگاه آزاد اسلامی تاکید بر توسعه کیفی آموزش در سطح دانشگاه بوده و گسترش تحصیلات تکمیلی نیز از برنامه‌های مهم این دانشگاه به شمار می‌رود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با بیان اینکه دانشگاه‌های موجود در استان کرمانشاه تنها می‌توانند نیاز ۲۰ درصد متقاضیان کارشناسی ارشد و ۶ درصد دانشجویان مقاطع دکترا را پاسخ دهند، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی گام برمی‌دارد.

این مسئول از ایجاد رشته‌های پزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه خبر داد و گفت: تاسیس کارگاه‌های ارائه خدمات رفاهی به کارکنان و رسیدن به استاندارهای پاسخ‌گویی به دانشجویان نیز از برنامه‌های مهم پیش روی این دانشگاه است.

* فعالیت ۹ واحد علوم تحقیقاتی در کرمانشاه

قنبری تصریح کرد: ۹ واحد علوم تحقیقات در استان کرمانشاه فعال است که از این تعداد واحدهای کرمانشاه، کنگاور، صحنه و اسلام‌آبادغرب به‌عنوان واحدهای مرکزی و شهرستان‌های هرسین، سنقرو‌کلیایی، روانسر، قصرشیرین و گیلان‌غرب نیز به‌صورت واحد فعال هستند.

وی با اشاره به گزینش نیروهای حق‌التدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، یادآور شد: ۴۰ درصد از این نیروها به‌صورت کامل از اوایل مهرماه سال‌جاری کار خود را در این دانشگاه آغاز می‌کند.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، این دانشگاه در سال‌جاری در مقطع کاردانی پذیرش دانشجو نخواهد داشت و دانشجویانی که تمایل داشته باشند در این مقطع تحصیل کنند باید به دانشگاه سما واحد کرمانشاه مراجعه کنند.

این مسئول با بیان اینکه آموزش محوری یکی از مسائل مهم در دانشگاه‌ها به شمار می‌رود، افزود: عدم ارتباط بین صنعت، خدمات و تجارت با دانشگاه نیز از دیگر مشکلات مسائل آموزشی است.

*دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه میزبان نوزدهمین مسابقات قرآن و عترت

قنبری از میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در نوزدهمین مسابقات قرآن و عترت خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های بسیار مناسبی که با شورای فرهنگی شده این مسابقات در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در محل باغ‌نی این شهر به‌عنوان حوزه دانشگاهی تحصیلات تکمیلی تبدیل شده و مشکلات علمی بعضی از رشته‌ها نیز برطرف می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به بهره‌برداری استخر این دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: مجوز کلینیک روانشناسی و مشاوره روانی در دانشگاه صادر شد و به‌زودی سالن آمفی تئاتری با ظرفیت ۴۸۰ نفر در دانشگاه افتتاح می‌شود.

جشنواره دانشگاه آزاد:

ناصر استاد امروز سه شنبه در نشست خبری درباره برگزاری نخستین جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد، گفت: نخستین جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد سوم شهریورماه به مناسبت روز پزشک با حضور رئیس هیأت امنای این دانشگاه به مدت یک روز در بیمارستان فرهیختگان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره، ۱۵ نفر از دانشجویان و دانش آموختگان و ۱۸۰ استاد علوم پزشکی وابسته به دانشگاه آزاد تجلیل می شوند. در این جشنواره به محقق و مقاله برتر علوم پزشکی، ابداع و اختراع جوایزی اهدا خواهد شد.

به گفته دبیر جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد، به منظور افزایش کیفیت آموزش پزشکی در دانشگاه آزاد، ضرورت برگزاری چنین جشنواره هایی احساس می شود.

استاد از سالیانه بودن این جشنواره خبر داد و افزود: متقاضیان شرکت در این جشنواره پزشکی تا ۲۴ مردادماه برای ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره مهلت دارند.

وی درباره داوری این جشنواره، گفت: قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در حوزه پزشکی، معاون علوم پزشکی، روسای مرکز توسعه علوم پزشکی، دبیر شورای راهبردی علوم پزشکی، مسئول امور نخبگان و استعدادهای درخشان، نماینده کانون دانش آموختگان دانشگاه آزاد، روسای ۵ واحد مجری حوزه علوم پزشکی و ۵ عضو حقیقی، تیم داوری این جشنواره را تشکیل می دهد.

دبیر جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد، مرحله بعدی آغاز فراخوان این جشنواره را زمستان اعلام کرد.

آدرس کانال تلگرام ما : https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۱۹۵ Comments

 • شرمین wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۶:۵۷

  باسلام وتشکر .من لیسانس حقوق دارم میخواستم بدونم کرمانشاه برای تکمیل ظرفیت یا پذیرش دانشجو بدون کنکور میتونه من رو برای مامایی یا پرستاری در مقطع کارشناسی یا کاردانی قبول کنه یانه ممنون اگه جواب بدید

 • كاني نت wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۰۳

  دانشگاه آزاد کرمانشاه فعلا در رشته های پیراپزشکی و پزشکی پذیرش ندارد و رشته های ذکرشده پذیرش بدون آزمون ندارند

 • سیده فاطمه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۹:۵۷

  سلام من ارشد حسابداریم میخام پرستاری شرکت کنم ایا دانشگاهتون بدون کنکور در رشته پرستاری یذیرش داره؟

 • محسن wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۵۱

  سلام.میخواستم بپرسم از رشته های تجربی شاخه های پزشکی وپرستاری چه رشته هایی بدون کنکور در شهرهای قم وساوه واراک ومحلات هست.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 • mahnaz wrote on ۴ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۲

  شرایط رشته ی پرستاری در دانشگاه ازاد مهر ب چه صورته

 • هانیه wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۰

  سلام من از داوطلبان کنکور ۹۳ هستم رشته تجربی ترازم۵۵۴۶ شده ولی پزشکی جایی قبول نشدم خواستم بدونم امکان قبولی پزشکی یا تغذیه در این دانشگاه هست یانه.از نظر هزینه هر چه قدر باشه تقدیم میکنم, با تشکر از خبر رسانی شما.

 • مریم wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۳:۵۶

  باسلام وعرض خسته نباشید،لطفا شرایط و زمان ثبت نام رشته پرستاری رااعلام بفرمایید .آیا واقعا بدونه کنکوره یا نه؟

 • فرهمند wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۶

  من رشته کار دانش هستم می خواهم تجربی بخوانم یعنی تغذیه تورو خدا جوابم را سریع تر بدهید تشکر…

 • فرهمند wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۶

  من رشته کار دانش هستم می خواهم تجربی بخوانم تورو خدا جوابم را سریع تر بدهید تشکر…

 • فاطیما wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۶

  سلام..من داوطلب ۹۳ هستم.پرستاری دانشگاهازاد دارم میخونم..میخوام بپرسم ایا درسته که میگن بعد چهارسال برای گرفتن مدرک ورودی های ۹۳باید ازمون فاینال بدن؟توروخدا جوابمو بدین

 • مهدی wrote on ۱۶ آذر, ۱۳۹۳, ۲۰:۳۳

  سلام ببخشید منظور از مهر یعنی مهر ۹۴؟
  بعد رشته پرستاری بدون ازمونم دانشجو میپذیره یا نه؟
  ممنون میشم جواب بدید

 • حسین wrote on ۹ دی, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳

  سلام میخواستم بدونم واسه ورودی های مهر۹۴ دانشگاه ازاد پرستاری کرمانشاه شروع بکار میکنه؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

 • فاطمه wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۳:۳۵

  ببخشید دانشگاه ازاد کرمانشاه برای رشته های پزشکی و پرستاری از مهر۹۴پذیرش داره لطفا اطلاع بدین!؟؟!!!!!

 • تارا wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۸:۲۹

  سلام میخواستم بدونم ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد رشته پرستاری برای مهر ۹۴ چند نفره و آیا بسیج فعال برای پذیرش این دانشگاه سهمیه داره ؟

 • جواد wrote on ۳ اسفند, ۱۳۹۳, ۱۶:۴۳

  سلام من کاردانی الکترونیک دارم میخواستم بدونم پزشکی هم بدون آزمون ثبت نام میکنین

 • شیدا wrote on ۶ اسفند, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۵

  سلام من کارشناسی پیوسته حسابداری هستم ودرحال حاضرترم۴هستم ومیخواهم معادل کاردانی خودموازموسسه غیرانتفایی که هستم بگیرم وبرای ادامه تحصیل (کارشناسی) به دانشگاه آزادبیام خواستم بدونم که دانشگاه آزادقبول میکنه که بون کنکوربیام ازمهر۹۴به دانشگاه بیام واینکه بایدچندواحدپاس کنم؟

 • kamil wrote on ۱۸ اسفند, ۱۳۹۳, ۰:۳۵

  آیا دانشگاه آزاد بدون آزمون در رشته های پیراپزشکی سال۹۴پذیرش داره توروخدا جواب بدید.?اگه داره کدوم شهر?

 • بيان wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۶

  این سوال منم هست توروخدا یکی جواب بده

 • رها wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۱:۱۰

  میخواستم بدونم چطوری میشه پرستاری بدون کنکورشرکت کردهردانشگاهی بشه.توروخداکمک کنید

 • شیما wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۳

  باسلام تشکر من رشته تجربی هستم خواستم درمورد شرایط برستاری یاتغذیه بدونم ایابدون کنکور ثبت نام داره

 • میلاد wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۰

  دانشگاه آزاد واسه سال ۹۴ رشته پرستاری میاره؟

 • bahar wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۳

  آیا برای سال ۹۴ دانشگاه آزاد کرمانشاه رشته های پزشکی میاره

 • كاني نت wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۷

  فعلا مشخص نیست ولی روابط عمومی میگن که متعاقبا اعلام میشود

 • علی wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۴۷

  سلام ببخشید میخاستم بدونم این دانشگاه پرستاری بدون کنکور داره؟ممنون میشم جواب بدید

 • rozhita wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۷

  ببخشید من الان سال سوم هستم میخواستم بدونم رشته های پزشکی بدون کنکور پذیرش میشن ؟ و اگر نه من با چه رتبه ای میتونم در دانشگاه ازاد پزشکی بخونم؟ ممنون

 • rozhita wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۹

  ببخشید من الان سال سوم هستم میخواستم بدونم رشته های پزشکی بدون کنکور پذیرش میشن ؟ و اگر نه من با چه رتبه ای میتونم در دانشگاه ازاد پزشکی بخونم؟ و سوال اخر که من میتونم امتحان نهایی تجربی بدم؟من خودم الان ریاضی هستم

 • كاني نت wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۳

  سلام وعرض ادب.
  خیر دانشگاه آزاد رشته های پزشکی را با آزمون پذیرش می کند(فقط پیراپزشکی)
  رتبه مشخص نیس
  باید تغییر رشته بدید(فقط در این حالت)

 • مهنا همدانی wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۶

  باعرص سلام وخسته نباشی خدمت شما میخواستم بدونم کدوم ایادانشگاهی هست که پرستاری یا پیراپزشکی بدون کنکور بگیره تروووخدا زود جوابمو بدید خیلی گیرم

 • saman wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۵

  آزاد کرمانشاه روانشناسی بالینی داره؟

 • mehrad wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۴

  میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی بزیرش برستاری بدون کنکور دارند

 • mehrad wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۵

  ممنون میشم باسخ بدید

 • نیلوفر wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۲

  سلام من تو مرکز قلب تهران بهیارم.میخوام واسه پرستاری بدون کنکور شرکت کنم.ایا دانشگاه ازاد بدون کنکور پرستاری قبول میکنه

 • fatemeh wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۸

  سلام خسته نباشید,میشه بگید کجا کدوم دانشگاه رشته های پیراپزشکی بدون کنکور میگیرن؟رشته ی تکنولوژی جراحی چطور؟اگه لطف کنید جواب بدیدممنون میشم

 • mohammad wrote on ۲۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۰

  سلام میخواستم بدونم این دانشگاه پرستاریه بدون کنکور داره

 • سوگند wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۸

  سلام.ببخشید میخواستم بپرسم که بدون کنکور میشه دانشگاه آزاد پرستاری خوند؟اگه که نه.با چه رتبه ای میتونم دانشگاه آزاد پرستاری بخونم؟خواهش میکنم جواب بدین.خواهش میکنم.

 • فاطمه wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۱

  سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی هستم ، میخوام برم رشته مامایی ویا اتاق عمل ، ایا
  بدون کنکور میشه؟
  لطفا منو راهنمایی کنید
  ممنون

 • فهیمه wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۱

  سلام,ببخشید برای ترم مهر یا بهمن ۹۴-۹۵ در شته پرستاری بدون ازمون داشجو می پذیرند ممنون میشم پاسخ بدین

 • somaye wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۴

  سلام من جز کنکوری های ۹۴ رشته ی تجربی هستم و ترازم احتمالا ۷۰۰۰تا ۷۸۰۰ میشه میخوام بدونم میتونم دانشگاه ازاد پزشکی قبول بشم؟!!!

 • محمد wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۴, ۲:۰۷

  سلام من جز کنکوری های ۹۴ رشته ی تجربی هستم ترازم ۹۰۰۰تا ۹۱۰۰است خواستم بدونم میتونم قبول شم.

 • شیما wrote on ۷ تیر, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶

  چرایکی سوال های ما رو جواب نمیده

 • فرشته wrote on ۱۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱

  باسلام و خسته نباشید
  من دانشجو میکروبیولوژی هستم اگه پذیرش پزشکی بدون کنکور هست لطفا اطلاع بدین

 • فرزانه wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۴, ۰:۳۵

  سلام وقتتون به خیر من ارشد مهندسی منابع طبیعی هستم میخاستم بدونم بدون کنکور رشته پرستاری کجا میگره خیلی ممنون میشم راهنمایم کنید خیلی حیاتی هست لطفا جوابم رو بدین

 • seyed wrote on ۱۸ تیر, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۳

  سلام وقت بخیر… من بهیارم باچهار سال سابقه کار میخوام واسه پرستاری بدون کنکور شرکت کنم.ایا دانشگاه ازاد بدون کنکور پرستاری قبول میکنه ازنظر مالی هم هیچ مشکلی ندارم ممنون میشم جوابم وبدین

 • زینب چلداوی wrote on ۱۹ تیر, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۹

  پرستاری بدون ازمون هس خواهشن جواب بدیدواسم خیلی حیاتیه

 • asma wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۲

  ببخشید میشه بگید دانشگاه کرمانشاه از کی ثبت نام شروع میشه رشته های مامایی وپرستاری اتاق عمل هوشبری هست جواب بدین تورو خدا

 • شبنم wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۷

  نخیر پرستاری بدون کنکور نیست و هیچ جا نداریم

 • امیر wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴

  سلام اگه میشه بفرمایید دانشگاه آزاد کدام شهر پرستاری بدون کنکور داره فقط زود ممنون

 • امیر wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۱

  سلام با معدل و رتبه پایین پزشکی دانشگاه ازاد میتونم برم

 • امیر wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۲

  سلام با معدل و رتبه پایین پزشکی دانشگاه ازاد میتونم برم 

 • محمد wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳

  سلام.وقت بخیر.ببخشید شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه ازاد کرمانشاه چطوریه؟به خصوص در رشته پرستاری

 • ندا wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۲

   یعنی دانشگاه ازاد از مهر۹۴ پیراپزشکی پذیرش داره هاا

 • آناهیتا wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۳

  سلام میشه بگید دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه پرستاری بدون کنکور مهر۹۴ پذیرش داره

 • مبینا wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۹

  سلام لطف کنین بگین پرستاری تا چ رتبه ای میگرین و این بدون کنکورا در کدوم شهره و واقعیت داره

 • نگین wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۴۴

  سلام توروخدا جواب بدید حقیقت داره دانشگاه ازادکرمانشاه بدون کنکور رشته پرستاری پذیرش داره?

 • نگین wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۴۷

  سلام توروخدا بایدبرای رشته پرستاری چه رتبه ای میخواید

 • نازی wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۳:۰۷

  سلام توروخداجواب بدید باررتبه ۱۰۰هزاروسهمیه بسیج فعالی میشه پرستاری ازادکرمانشاه خوند

 • elham wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸

  سلام من اگه الان بخوام برا پرستاری ثبت نام کنم با کجا باید تماس بگیرم لطفا اطلاع رسانی کنید

 • کیانوش بساطی wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۰:۲۴

  سلام باارزوی سلامتی روزافزون ازخداوندمتعال
  خسته نباشین ایا کرمانشاه پرستاری بدون کنکورمیگیره امسال یانه؟وشرایطشم بگین ممنون میشیم باتشکر.

 • کیانوش بساطی wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۰:۲۶

  سلام باارزوی سلامتی روزافزون ازخداوندمتعال
  ایاکرمانشاه پرستاری بدون کنکورمیگیره یانه؟شرایطشم بگین باتشکر

 • Sama wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۲۲

  سلام ببخشید من کنکور ۹۴ دادم ولی رتبم خوب نشده ایا میشه پزشکی دانشگاه کرمانشاه ثبت نام کنم تورو خدا راهنماییم کنین مدرم بیماره و فقط میخواد من برم دانشگاه یعنی ارزوشه دکترا تقریبا جوابش کردن
  هرچقدم پول باشه حاضرم بدم
  تورو خدا راهنماییم کنین تو هر شهری امکان داره بگین

 • امیر wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۸

  سلام ببخشید میشه بگید دانشگاه آزاد کرمانشاه پزشکی دندانپزشکی داروسازی یاپرستاری بدون کنکور پذیرش دا ه؟یا باکنکور ولی بارتبه بالا پذیرش داره؟و اگه میشه بگین کدوم دانشگاه آزاد این شرایطو داره هر شهری باشه فقط بگین تورو خدا زود

 • معصومه wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۹

  سلام ۰ خواستم بدونم آیا سال ۹۴ پرستاری پذیرش دارید یا خیر . من امسال کنکور ندادم . لطفا خبر دهید

 • امین wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶

  سلام میخواستم بدونم رشته پرستاری بدون کنکور هم داره ؟

 • سارا wrote on ۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۷

  سلام
  دوستان عزیز خودتون یکم فکرکنید رشته های علوم پزشکی باجون آدماسروکاردارن پذیرش بدون کنکورچیه.من خودم دانشجوی پرستاریم بهتون بگم دوستای عزیزم هیچکدوم ازرشته های پزشکی وعلوم پزشکی بدون آزمون نیستن

 • ahmadi wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۷

  سلام
  دانشکده پیراپزشکی ازاد کرمانشاه امسال از اول مهر فعال میشه?
  یعنی ما میتونیم موقع انتخاب رشته انتخابش کنیم?
  دقیقا چه رشته هایی داره?
  ممنون میشم سریع جواب بدید

 • ناشناس wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۷

  ایرانشهر و چابهار بدون ازمون میگیره ولی فقط بومی اون استان باشن

 • kaveh wrote on ۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵

  کرمانشاه برای کاردانی به کارشناسی اطاق عمل برنامه ای داره؟ایا دانشگاه ازاد میگیره؟

 • شیرین wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۸

  سلام تروخدا زود جواب بدین من منطقه ۱ رتبم ۲۷۰۰ کشوریم۸۰۰۰ دانشگاه ازاد تبریز میتونم پزشکی بخونم؟؟؟

 • شمیم wrote on ۱۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۷

  سلام خسته نباشین
  من امسال کنکور دادم رشته م هم ریاضی بوده میخواستم بدونم با دیپلم ریاضی میشه ازاد پرستاری بخونم؟؟ درضمن یه راهنمایی من الانی که وقت انتخاب رشته ی ازاده باید ثبت نام کنم یا وقت تکمیل ظرفیت؟؟ خواهشا جواب بدین از هرکی که سوال میکنم جواب درستی بهم نمیدن.خواهشا تامهلت انتخاب رشته هست ممنون میشم

 • كاني نت wrote on ۱۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۳

  شما فقط میتونید انتخاب رشته تجربی را ثبت نام کنید جواب سوال شما باید تا ۲۰ مرداد ثبت نام را انجام دهید

 • aida wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۷

  میخواستم بدون دانشگاه آزاد پرستاری یا مامایی بدون کنکور قبول میکنه؟؟؟؟

 • Bahar Sajed wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲

  سلام ببخشید ی سوال داشتم
  بارتبه ی ۳۷۰۰۰منطقه دو و تراز ۶۳۰۰میتونم پرستاری مراغه قبول شم؟؟؟؟؟؟

 • نرگس wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۳

  سلام دیپلم کاردانش هستم میخوام بدونم میتونم دانشگاه بدون آزمون رشته مامایی یا پرستاری بخونم ممنون میشم راهنمایی کنید

 • zahra wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۹

  سلام من لیسانس علوم سیاسی هستم میخواستم بدونم دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه رشته پرستاری یا علوم آزمایشگاهی داره و میتونم بدون کنکور ثبت نام کنم ممنون میشم اگه جواب بدید

 • جواد wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۹

  من کاردانی شیمی آزمایشگاهی دارم میتونم پرستاری بدون آزمون شرکت کنم

 • سعیده wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۹:۳۵

  سلام رشته پرستاری بدون کنکور در سال۹۴پذیرش داره حالا هرشهری باشه اشکال نداره توروخدا زودجواب بدین

 • امیر wrote on ۲۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۰

  با سلام و احترام
  بنده دکتری تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی قلب و عروق هستم میخواستم بدان که آیا میتوانم در رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم یا نه ممنون .لطفا به سوالات پاسخ بدهید
  با تشکر

 • مهتاب wrote on ۲۴ مرداد, ۱۳۹۴, ۷:۰۰

  ب اسلام من کاردان مامایی هستم دانشگاه آزاد کرمانشاه کاردانی به کارشناسی مامایی داره؟

 • ملیکا wrote on ۲۴ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۶

  سلام و عرض ادب.من امسال میرم پیش تجربی.میخواستم بدونم رشته پرستاری یا مامایی بدون آزمون در دانشگاه آزاد تهران یا کرج پذیرش دارد یا نه؟؟اگه داره تقریبا رتبه ام باید چقدر باشه؟؟؟تو رو خدا جواب بدین(در سال ۱۳۹۵)

 • كاني نت wrote on ۲۴ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۱

  دوست عزیز سلام دانشگاه آزاد رشته های پرستاری و مامایی بدون آمون پذیرش ندارد وفقط با آزمون میتوانید رشته ها را انتخاب کنید.
  با تشکر اپراتور چهارم کانی نت مهین بابایی

 • روفیا wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۱۷

  سلام من می خواستم بدونم بارتبه ۳۶ هزار پرستاری کجا قبول میشم

 • نازی wrote on ۲۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۹

  سلام یکی ج بده باچه رتبه ای پرستاری میاریم

 • makin wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۴

  سلام .تو دفترچه ی ازاد ۹۴ اسمی از دانشگاه ازاد کرمانشاه برای رشته های پیرا پزشکی نبود .ام گفتن به این زودیا دانشجو پذیرش میکنه .لطف کنید بگید مبنای پذیرشتون چیه.یا اصلا این درسته یانه.

 • کسری wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۳

  با سلام لطفا در خصوص تاریخ و ثبت نام پرستاری بدون کنکور اطلاع رسانی کنید ضمنا بهیار انم دارای امتیاز یا سهمیه هستند یا نه؟

 • کسری wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۶

  با سلام لطفا در خصوص تاریخ و ثبت نام پرستاری بدون کنکور اطلاع رسانی کنید ضمنا بهیار ان هم دارای امتیاز یا سهمیه هستند یا نه؟

 • sh.a wrote on ۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸

  دوستان عزیز رشته های پزشکی و پیرا پزشکی در هیچ دانشگاهی بدون آزمون پذیرش نداره آخه مگه همچین چیزی ممکنه یکم اطلاعاتتونو ببرین بالا!

 • shila wrote on ۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۴

  Slm parastari bedon azmon kermanshah dare

 • shila wrote on ۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۴

  خواهش میکنم جواب بدید

 • حسین wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۵

  سلام تاریخ دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت پرستاری ازاد کرمانشاه کیه؟؟؟
  از همین سایت اعلام میشه تاریخش؟
  جواب بدین لطفا

 • مينا wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۵

  سلام من امسال انتخاب رشته کردم وهنود مشخص نیس جوابش چیه میخواستم بدونم چه رشته هایی از پیراپزشکی میتونم ثبت نام کنم در کرمانشاه؟

 • حسین wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۹

  بابا جواب بدین

 • آرزو wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۰

  سلام میخواستم بپرسم ثبت نام وآزمون برای رشته های مامایی وپرستاری چه زمانیه لطفا جواب بدین ممنون

 • الهام wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۲۱

  من امسال کنکور دادم ولی بعید میدونم پزشکی قبول بشم.خیلی خیلی علاقه دارم به رشته پزشکی و با اینکه لیسانس از دانشگاه اصفهان دارم و موقعیت کاری خوبی دارم ترجیح میدم برم دنبال علاقم. میخواستم شرایط پذیرش شما رو برای پزشکی یا دندون پزشکی بدونم خیلی برام حیاتیه این موضوع.منتظر جواب شما هستم.با تشکر

 • Dari Hasanzadeh wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۴

  با سلام من مدرک پیش دانشگاهی رشته ی انسانی رو دارم میتونم بدون کنکور برای پرستاری شرکت کنم؟
  جواب پلیز

 • Dari Hasanzadeh wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۵

  با سلام من مدرک پیش دانشگاهی رشته ی انسانی رو دارم میتونم بدون کنکور برای پرستاری شرکت کنم جواب پلیززز

 • حسین wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۴

  سلام ثبت نام ازمون پزشکی چه موقع می باشدبا سپاس

 • sara wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۱

  سلام ایا واقعا رشته های پزشکی و یا دندانپزشکی بدون کنکور شده؟؟؟

 • محیا wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۶

  سلام میخواستم بدونم بارتبه ۱۰۵۰۰ میشه پرستاری قبول بشم؟ ثبت نام ازکی شروع میشه وچطوره؟

 • محیا wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۶

  رتبه من باسهمیه هست

 • محدثه wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۲

  دانشگاه ازادکدوم شهرپرستاری یااتاق عمل هوشبری ماایی علوم ازمایشگاه بدون کنکوردنشجقبول میکنه خواهش میکنم کمک کنید

 • فرشته wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۳

  میتونم بدون کنکور برای پرستاری شرکت کنم؟

 • نیلوفر wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۳:۱۸

  چه شهرهایی پرستاری بدون کنکور قبول میکنن؟؟لطفا راهنمایی کنید

 • Behzad wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲

  سلام کافی نت. درد همه یسواله
  لطفا شسته و رفته بفرمایین کلا رشته پرستاری و مامایی بدون کنکور میشه جایی ثبت نام کرد یا نه؟
  اگه میشه شرایطش و محل دانشگاه رو بفرمایین.
  جواب بدین جون عمو

 • fariba wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۳

  ظرفیت و نحوه ی پذیرش و ثبت نام رشته های پرستاری و پزشکی دانشگاه ازاد کرمانشاه چه زمانی اعلام میشود????????
  خواهشا جواب بدین

 • سینا wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱:۰۴

  یه سوال دارم دانشگاه ازاد تبریز یا پردیس برای رشته پرستاری بدون ازموش دانشجو میپذره؟ لطفا سریع جواب بدین

 • Mohammad hani wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۵:۳۵

  با سلام تورو خدا جواب بدید آیا پرستاری بدون کنکور هست اگه هست کدوم دانشگاه ها پذیرش دارن

 • farhad wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۱

  سلام میخواستم بدونم از زیر شاخه های پزشکی ‌دراستان های کرمان.زاهدان.فارس.کدام دانشگاه ها دانشجو بدون ازمون میگیرن راهنمایی کنید ممنون میشم

 • sara wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵

  سلام دانشگاه کرمانشاه تکمیل ظرفیت برا پرستاری داره؟

 • Sahar wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۴

  میتونم با دیپلم ریاضی دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی بخونم؟

 • عسل wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۶

  سلام و خسته نباشید من کارشناس پرستاری هستم آیا ارشد پرستاری بدون آزمون یا پزشکی بدون آزمون پولی دارید در دانشگاهتون اگر داری د ثبت نام داره خواهشا منو خبر کنید

 • مهران wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۵۵

  سلام من دیپلم تجربی دارم
  میخواسم بدونم رشته پرستاری بدون ازمون میتونم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟
  تروخدا جواب بدین

 • نگین wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۷

  سلام چرایکی جواب نمیده ؟؟؟اول مهرشدوخبری ازثبت نام نشد

 • نازنین wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲

  رشته پرستاری اصلا اصلا بدون ازمون در کل ایران پذیرش نداره باید کنکور بدیدن بدون ازمونا مال رشته های پیش پا فتاده اشباع شدس پرستاری شاخه از رشته ای که با جون انسان سر کار داره هر معدل هر کسی نمیتونه راحت بدون ازمون بیاد بگه پرستاری بخونم

 • علی چهری wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۶

  با سلام اینجانب علی چهری ساکن شهرستان هرسین استان کرمانشاه دانشجوی بهمن ماه ۹۴ پرستاری از انجا که بنده یک مرتبه از دانشگاه رازی رشته ی اقتصاد انصراف داده ام بنابراین حق انصراف مجدد را ندارم لذا امکان انتقالی اینجانب به دانشگاه ازاد کرمانشاه رشته ی پرستاری وجود دارد یا خیر؟ با تشکر.

 • فاطمه محمدقلیها wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲

  سلام میخواستم بدونم دانشگاهتون رشته ی پرستاری بدون آزمون پذیرش میکنه؟

 • ayda wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۳

  سلام دانشگاه ازادبدون کنکور دانشجومی پذیرد؟

 • علی چهری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۹

  سلام باید خدمت همگی عرض کنم که پذیرش تمام رشته های بیمارستانی از طریق کنکور و ثبتنام در سایت دانشگاه ازاد صورت میگیرد.

 • علی چهری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۹

  سلام پذیرش تمام رشته های بیمارستانی فقط از طریق کنکور و ثبتنام در سایت دانشگاه ازاد میباشد و حواستون باشه که سرتون کلاه نره.

 • علی چهری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۱

  با سلام .از بچه های جدید الورود امسال کسی هست که جواب بده هزینه هرترم رو چند بهتون گفتن که باید پرداخت کنید اخه برای ترم اول دانشگاه ما اعلام کردن ۲/۶۰۰/۰۰۰ میخواستم نظر بچه های امسال در تمام نقاط کشور همچنین راهنمایی بچه های سال های گذشته رو بدونم.

 • تلناز wrote on ۳ دی, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۹

  باسلام و معذرت از مزاحمت ببخشید شما از دانشگاه های که بدون کنکور رشته ی مامایی و پرستاری دانشجو میگیرن خبر دارین؟۲۶۰۰۰۰۰که گفتین شهریه دانشگاه بدون کنکور هست؟

 • زهرا wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۱

  سلام.من کارشناس رشته فلسفه هستم آیابدون کنکورمیشه تورشته پرستاری شرکت کرد؟لطفاراه رونشون بدیدچگونه میشه دانشگاه آزادثبتنام کردبدون کنکور؟کجاکدام دانشگاه کشور

 • nurse student wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۴

  من دانشجوی پرستاری ازاد تهران هستم..من و تمام همکلاسی هام با رتبه های ۷,۶ هزار داریم ازاد میخونیم اینقد این رشته رو دست کم نگیرید با رتبه ی بالای ۲۰ هزار منطقه یک هیچ جا ازاد قبول نمیشید حتی ایرانشهر!درضمن بدون ازمون اصلا پذیرش نداره!

 • علی چهری wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۱

  سلام اینکه میگن پرستاری بدون کنکور منظورشون کمک به ورز (کمک بهیار) میباشد.

 • نازی wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۴, ۹:۲۵

  سلام یکی نیست جواب بده پس ثبت نام این رشته دیگهازکی شروع میشه ؟؟؟؟؟

 • kamran wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۰

  سلام دانشگاه آزاد کرمانشاه در رشته پرستاری بدون کنکور پذیرش داره یا ن لطفا جواب بدید

 • farshid wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۸

  سلام ، دانشگاه ازاد کرمانشاه رشته پرستاری بدون کنکور داره؟

 • هستی wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۸

  سلام ایا دانشگاه بین الملل هست که بر ای کسانی که میخوان به خارج از کشور برن بتونن تو همین ایران رشته های پزشکی بخونن مثل همون سالهای ۸۷

 • maziar wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۹

  سلام چرامیگن بدون کنکورنمیشه برین دانشگاه براپزشکی من خودم سراغ دارم یکی ازفامیلام تودانشگاه ازاداونم رشته ی داروسازی صندلی خریده وداره درس میخونه.

 • ali wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۱

  پول که بدی توهررشته ای میتونی درس بخونی منتهابایدمثه دکتراز…………………………..

 • بهناز wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۳

  سلام
  رشته پرستاری دانشگاه آزاد کرمانشاه بدون کنکوره؟؟؟ اگه کنکور داره زمانش چه وقته؟؟ لطفا جواب دهید.

 • نگار wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۹

  خب اگه بدون کنکوره ثبت نامش شامل چه کساییه؟؟ کسایی ک کنکور دادن امسال یا باید ازین ب بعد کنکور بدن ؟؟؟

 • فاطمه wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۰

  سلام.رشته ی مامایی بدون آزمون تو استان خوزستان هست؟؟؟

 • wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴

  سلام پرستاری کرمانشاه تا چه رتبه ای پذیرش آزاد داره ممنون میشم جواب بدید

 • زهرا wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۳

  سلام اورو خدا جواب بدید من میتونم بدون ازمون شرکت کنم تو رشته پرستاری؟؟؟؟؟
  أصلا هست دانشگاهی که بدون ازمون پرستاری پذیرش کنه هاها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • امیر wrote on ۵ دی, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۰

  سلام با عرض ادب
  میخواستم بدونم تکمیل ظرفیت پرستاری ورودی بهمن کیه شرایطش چیه مرسی

 • عبداله wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۴, ۹:۵۵

  سلام من دیپلم و پیش دانشگاهی انسانی دارم می تونم برای پزشکی ثبت نام بکنم تو کنکور . معدل باید چند باشه

 • ali wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۹

  سلام.من لیسانس علوم تربیتی هستم.خواستم فوریت های پزشکی.یاپرستاری.یابهیاری ادامه بدم کاردانی و کارشناسی البته بدون کنکورباشه.
  دراستان فارس کدوم شهرستان این رشته هارو داره

 • سیروس wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۱

  با سلام. لطفا جواب بدید. آیا سال ۹۵ کرمانشاه دانشجوی پزشکی میپذیرد یا نه؟

 • کاردو محمدی wrote on ۱۱ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۱

  تکمیل ظرفیت پرستاری نتیجش کی میاد

 • Mahdy wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۵, ۰:۲۷

  پرستاری بدون کنکور در اصفهان  هست شرایط  ورودی آن 

 • مونااااا wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۳

  من لیسانس حسابداری دارم،میخوام پرستاری بخونم اما امسال ثبت نام نکردم،میخوام یکسال نمونم ایا پرستاریی بدون کنکور پذیرش دارند لطفا جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۹:۱۷

  خیر در هیچ دانشگاهی پذیرش بدون کنکور رشته پرستاری وجودنداره

 • شیوا wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۴

  سلام من چندساله بخاطر پزشکی پشت کنکورم واقعا دیگ نمیدونم چیکاربایدبکنم بخاطر استرسم هنوز قبول نشدم خونوادمم میان امسال ی رشته بدون کنکوربرم تا مجددا سال۹۶ کنکوربدم حالا بلاتکلیفم نمیدونم چکار کنم واقعا دارم عذاب میکشم
  آیا کسی تواین راستا میتونه منوکمک کنه بهم اطلاع بده ممنون

 • حبیبه wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۴

  با سلام میبخشید مامایی بدون کنکور دارید ؟
  محض رضای خدا هم که شده جواب بدین و ما رو از این سردرگمی نجات دهید 

 • كاني نت wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۳

  با سلام خیر مامایی بدون کنکور پذیرش ندارد

 • حبیبه wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۶

  یه سوال واجب !!!!!!!!!!!!!!
   چجوریه تو خارج رشته های پیرا پزشکی یا حتی رشته پزشکی بدون کنکور دارن ولی تو ایران نه…تو خارج از کشور های دیگه هم دانشجو بدون آزمون  در پزشکی ….جذب میکنن 
  خب چرا ایران تو دانشگاه های پولی مثل ازاد و پردیس رشته های پزشکی و پیرا پزشکی. بدون کنکور نداره ؟
  خب اینجوری خیلیا برای تحصیل میرن خارج و ارز از کشورخارج میشه….خب من دوست دارم تو کشور خودم درس بخونم تا کشور غریب و پولش تو کشور خودم خرج شه

 • كاني نت wrote on ۸ تیر, ۱۳۹۵, ۱۶:۴۱

  نظام آموزشی هر کشوری متغییر است .پذیرش دانشجویان در رشته پزشکی بدلیل ارتباط مستقیم با جان انسانها اهمیت ویژه ای دارد. هدف اینست که نخبه ترینها پذیرش شوند. حال رسیدن به این هدف تا چه اندازه محقق شده است جای بحث فراوان دارد.

 • مرضیه wrote on ۹ تیر, ۱۳۹۵, ۰:۳۳

  سلام خسته نباشید. من تابستون کاردانی مهندسی پزشکی میگیرم میخواستم بدونم میتونم برای کارشناسی پرستاری بخونم؟ لطفن جواب بدید خیلی مهمه. ممنونم

 • كاني نت wrote on ۹ تیر, ۱۳۹۵, ۹:۵۴

  با سلام بله میتونید کارشناسی پیوسته پرستاری بخونید امام به این شرط که ثبت نام کنکور انجام بدید

 • محمدرضا wrote on ۱۱ تیر, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۴

  سلام من دیپلم تجربیم ایا پرستاری بدون کنکور میگیره خواهشن هرکی میدون جواب بده

 • اسما wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۴

  سلام…پذیرش بدون کنکور بعضی رشته های پیراپزشکی در دانشگاه ازاد حقیقت داره؟؟؟گفته شده امسال واسه اولین باره…تو رو خدااااااا جواب بدید…حیاتیه

 • كاني نت wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۳

  خیر

 • اسما wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۵

  توووو روووووو خدااااا جواااااب بدید

 • اسما wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۳

  مرسی ک جواب دادین…ولی اگه میشه لطف کنین یه سر به این سایت بزنین…یعنی دروغه حرفاشون؟؟؟فکرشو میکردم…

 • كاني نت wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۸

  سلام . من نمیگم دروغه . اما بدون کنکور رشته های پیرا نداریم . پذیرش بر اساس کنکور سراسری می باشد .

 • اسما wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۴

  خواهشا نظرمو تایید کنید و جواب بدید

 • اسما wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۵

  جواب ندادین چرااااااا؟

 • اسما wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۷

  خب وقتی اونا میگن بدون کنکور یعنی دروغه…مرسی از لطفتون…ممنونم که ج دادین

 • كاني نت wrote on ۲۳ تیر, ۱۳۹۵, ۹:۱۱

  مطمن باشید بدون کنکور نداریم

 • حسنا wrote on ۲۵ تیر, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۶

  سلام خسته نباشید ببخشید من کنکور دادم اما زیاد خوب نبودم امکانش هست که بخاطر اینکه کنکور اسم نوشتم پذیرش کنن؟

 • z-kh wrote on ۲۸ تیر, ۱۳۹۵, ۲:۲۷

  باسلام 
  من دانشجوی کارشناسی رادیولوژی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم و قصد دارم مجددا کنکور شرکت کنم و پزشکی بخونم ، سوالم این بود که ازاد کرمانشاه یا کردستان  پزشکی داره یا نه ؟؟ و اینکه حدودا با چه رتبه ای قبول میشم ؟؟ ممنون 

 • z-kh wrote on ۲۸ تیر, ۱۳۹۵, ۲:۳۱

  و اینکه هزینه دانشگاه ازاد برای رشته پزشکی حدودا ترمی چنده ؟؟؟

 • Poria wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۲

  سلام ببخشید من دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم میخاستم بدونم میتونم پرستاری یا اتاق عمل بدون کنکور ثبت نام کنم؟؟؟؟لطفا جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۷

  سلام خیر

 • مصطفی wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۳

  سلام – من در کنکور سراسری تجربی  شرکت کردم و ۱۰ تا سوال پاسخ دادم  که ۵ تا درسته ، تو رو خدا راهنماییم کن  که رتبم چند هزار میشه  حدودا ، حدوا چند هزار میشه؟  تو رو خدا جواب بده . ممنون میشم  – لطفا  جوابو به ایمیلم بفرستیت 

 • كاني نت wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۱

  با سلام دوست عزیز ما کارمون این نیست.هدف ما فقط اطلاع رسانی است

 • سحر wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۵

  سلام. دانشگاه ازاد کرمانشاه رشته پزشکی یا دارو رو قبول شم؟ رتبم ۸۹۲ سهمیه شاهد شده. امکان پزشکی ازاد کرمانشاه یا سنندج هست. لطفا جواب بدین ممنونم

 • كاني نت wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۴

  تاشنبه منتظر باشید

 • سحر wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۸

  ببخشید ی سوال دیگه دانشگاه ازاد کرمانشاه پزشکی یا دارو رو داره؟؟

 • كاني نت wrote on ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۴

  شنبه مشخص میشه

 • Shirin wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵

  سلام.تورو خدا راهنمایم کنید دانشگاه ازاد برای رشته پرستاری تا چه رتبه دانشجو میگیره ؟هزینش تقریبا چه جوری ؟برای ورود به دانشگاهم باید ازمون ورودی داد؟

 • babak wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶

  دانشگاه ازاد برای رشته پرستاری تا چه رتبه دانشجو میگیره ؟هزینش تقریبا چه جوری ؟برای ورود به دانشگاهم باید ازمون ورودی داد؟

  لطفا جواب بدین

 • sana wrote on ۲۳ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۹:۲۱

  تا چ رتبه ای میشه پرستاری یا اتاق عمل دانشگاه آزاد خوند؟؟؟؟لطفا کمک کنید حیاتیه

 • سحر wrote on ۲۴ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۴

  سلام. دانشگاه ازاد کرمانشاه رشته پزشکی یا دارو رو قبول شم؟ رتبم ۸۹۲ سهمیه شاهد شده. امکان پزشکی ازاد کرمانشاه یا سنندج هست. لطفا جواب بدین ممنونم. ازاد کرمانشاه پزشکی داره؟

 • مریم wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۰۴

  سلام خسته نباشید من در کنکور امسال رتبم ۵۰ هزار شده میتونم در رشته پرستاری این دانشگاه قبول بشم شرایطش چه جوری؟ تو رو خدا جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۵

  سلام قبول شدن تو کنکور با احتمال و نظر دادن ما نمیشه اما رشته های پزشکی و پیراپزشکی آزاد هر ساله تا ۲۰ هزار تا۴۰هزار قبول شدن امسال هنوز دفترچش نیومده شما باید انتخاب رشته خود را ثبت کتید بر اساس علاقه خودتون بقیش میوفته دست دانشگاه و تعداد کسانی که انتخاب رشته می کنند…. مثلا پرستاری دانشگاه آزاد کرمانشاه را انتخاب می کنند ..فرض کنیم ظرفیتش ۴۰ نفر باشه واسه رشته پرستاری و ۱۰۰نفر شرکت می کنند ،براساس رتبه های خوب انتخاب میکنند. اما اگر ۳۰ نفرانتخاب رشته کنند و ۴۰ نفر پذیرش داشته باشه همه ۳۰نفر واجد شرایط قـــــبـــــــــــــــــــول میشن .

 • Nadia wrote on ۳۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۶

  سلام،ببخشید واسه ثبت نام در رشته ی پزشکی باید چیکار کنیم؟؟؟جواب بدین توروخداااااا

 • saman wrote on ۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۰:۴۷

  با سلام .آیا واحد تنکابن در سال ۹۵ پذیرش پزشکی داره؟

 • الناز wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۵

  سلام خسته نباشید۲ تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید. ۱٫ رشته هایی که در دانشگاه آزاد تحت عنوان مازادخودگردان وجود داره آیا شهریه هرترمش دو برابرآزاد عادی هستش یعنی مثلا پرستاری ترمی ۵۵۰۰ ؟  ۲٫ آیا کسانی که ملزاد آزاد قبول می شوندمثلا درپرستاری مثل دانشجویان عادی آزاد میتوانند درخواست وام تحصیلی کنند ؟

 • كاني نت wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۴

  به صورت تقریبی بله ۲برابر حساب میشه +بله میتونید درخواست وام کنید

 • صفورا wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۶

  سلام خسته نباشید.من دانشجو پزشکی آزاد اردبیل هستم.الان ترم سومم.میخواستم بدونم الان که دانشگاه آزاد کرمانشاه رشته پزشکی رو هم تشکیل داده آیا از ترمای بالاتر هم پذیرش مبکنه که من بخوام انتقالی بگیرم به این دانشگاه 

 • عاطفه wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱

  باسلام وخسته نباشید… من دانشجوی سال اخر پرستاری هستم…. خیلی اعتراض دارم ب کسانی ک دارن برای بدون آزمون اومدن تلاش میکنن…واقعا ینی چی ک هرکسی بخاطر موقعیت شغلی این رشته میخواد بیاد بخونه… مگه جون مردم کم چیزیه… امیدوارم هیچ وقت این رشته مقدس  بدون کنکور وهرکی هرکی نشه… خیلی عذرمیخوام…   

 • سوگند wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۲

  آیا دانشگاه آزاد کرمانشاه امسال برای رشته های دندانپزشکی و داروسازی دانشجو میپذیرد؟

 • الهام wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۳

  آیاارستاری بدون کنکوردانشجومیپذیره؟اگه اره کدوم شهر

 • زهرا wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۲۲:۲۹

  سلام.من رتبه۱۰۸۲۵منطقه۳شدم اما امسال دولتی تورشته های انتخابیم پرستاری.مامایی.هوشبری.اتاق عمل…نیاوردم چرااااااااااااااا؟ چطورسالهای قبل بارتبه های بدترازمن دولتی قبول میشدن؟؟؟؟؟؟؟
  وسوال دومم اینکه آیا ارزش داره من بااین وضع برم پرستاری مازاد ؟؟؟؟؟؟ یانه؟؟؟؟ خواهشاراهنماییی کنید

 • زهرا wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۱

  باسلام…وتشکربابت حوصلتون ورسیدگی…پرستاری مازاد سالی چندخرجشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب بدید

 • شقایق wrote on ۱۹ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۳۶

  سلام کدوم شهر خوزستان مامایی بدون کنکوو داره? ممنون میشم جواب بدین

 • زهرا wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹

  ایاذانشگاهی پذیرش دانشجودررشته پزشکی ودندانپزشکی پذیرش بدون کنکور ذارذ

 • کامران wrote on ۲۷ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۱۵

  فکــــــــــرنکنم پرستاری بدون کنکورم داشته باشیم
  چون بااین حساب بجای رفتن به میدون کارگر
  هرکس خاست بره پرستاری رو بخونه و واسه خودش دکتر شه…
  هــــــــــه

 • سیروس wrote on ۲ دی, ۱۳۹۵, ۲۱:۵۷

  سلام.ضمن خسته نباشید عرضم به خدمتتون رشته پزشکی یا دندانپزشکی دانشگاه آزاد کرمانشاه از چه سالی میخاد پذیرش کنه. من دو ساله منتظرم که این رشته هارو بیاره ترازم ۸۵۰۰ منطقه ۲
  لطفا جواب بدید.
  با تشکر

 • نسرین wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۰:۵۲

  سلام خسته نباشید،دانشکده یا دانشگاه کرمانشاه بصورت آزاد دانشجو در رشته پرستاری در سال تحصیلی۹۶/۹۷ ثبت نام دارند یا نه؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۸:۵۹

  سلام بله

 • نسرین wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۰:۵۴

  یا اینکه کلا در رشته پرستاری ورودی وجود داره ،به هر طریقی فرقی نداره،فقط میخوام بدونم ورودی در رشته پرستاری داره یا نه؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۸:۵۷

  خیر بدون آزمون وجود نداره –

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.