ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی سال تحصیلی۹۶-۹۵,اعلام نتایج در مرداد ۹۵

ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی سال تحصیلی96-95,اعلام نتایج در مرداد 95

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”- ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی تا پایان اردیبهشت ادامه داردو زمان اعلام نتایج در مرداد ۹۵ خواهد بود.

به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی میهمان و انتقال می رساند نظر به فعال شدن سایت سامانه خدمات آموزشی از اول اردیبهشت ماه در صورت واجد شرایط بودن از طریق سامانه خدمات آموزشی به آدرس ذیل اقدام نمایند.

 شایان ذکر است کلیه اطلاعیه ها، آئین نامه ها، و راهنمای مراجعین در سامانه مذکور به صورت صریح توضیح داده شده است.

آدرس سامانه http://mad.saorg.ir

زمان ثبت نام: از تاریخ ۹۵/۰۲/۰۱ لغایت ۹۵/۰۲/۳۱

زمان اظهار نظر دانشگاه مبدا در خصوص درخواست متقاضیان: ازتاریخ ۰۱/۰۳/۹۵ لغایت ۱۵/۰۴/۹۵

زمان اظهار نظر دانشگاه مقصد در خصوص درخواست متقاضیان: ازتاریخ ۱۶/۰۴/۹۵ لغایت ۳۱/۰۵/۹۵

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه در سال ۹۴، تنها با ۳۵ درصد تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان موافقت شده، از مهلت ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان درسال ۹۵ خبر داد.

ابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در خصوص میهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی ۹۶_۹۵ گفت: در این دوره از ثبت نام، صرفا میهمانی انجام می گیرد و هیچ انتقالی وجود ندارد؛ یعنی فقط افراد دارای شرایط خاص می توانند تقاضای میهمانی خود را برای بررسی دانشگاه مبدا و مقصد ارسال کنند.

وی ادامه داد: ثبت نام متقاضیان از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ۹۵ آغاز می شود و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد. درواقع سامانه ثبت نام میهمانی و انتقال به آدرس http://mad.saorg.ir تا پایان اردیبهشت ماه ۹۵ برای ثبت تقاضای متقاضیان باز است.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان بیان کرد: این فرصت برای افرادی است که دچار مشکل هستند و با توجه به مشکل ضروری خود، به شکل کاملا موقت و برای مدت کوتاهی می توانند در محل زندگی خود تحصیل کرده و مجدد به دانشگاه مبدا بازگردند.

وی با بیان اینکه سال گذشته با حدود ۳۵ درصد از تقاضاها موافقت شد، افزود: سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان از بارگذاری تقاضای افرادی که شرایط خاص نداشته و مستنداتی برای میهمانی ندارند جلوگیری می کند.

 ریاضی افزود: پس از پایان اردیبهشت ماه، فرآیند بررسی تقاضاها توسط دانشگاه های مبدا و مقصد انجام گرفته و نتیجه نهایی تا ۱۵ مرداد اعلام می شود.

– در این سامانه کلیه دانشجویان دانشگاههای دولتی اعم از روزانه و شبانه و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی و  دانشگاههای فنی و حرفه ای امکان ثبت تقاضای میهمانی و انتقال را دارند.

– به دانشجویان میهمان خوابگاه تعلق نمی گیرد.

–  دانشجویان دوره روزانه در صورت مهمانی و انتقالی ملزم به پرداخت  شهریه می باشند .

الف:

کلیه اطلاعات و مشخصات را به صورت صحیح وارد نمایم.

ب:

کلیه مدارک و مستندات مربوطه را در هنگام ثبت نام به دانشگاه مقصد ارائه می دهم.

ج:

در صورت مغایرت اطلاعات و مدارک ارسالی با درخواست، حق هرگونه مهمانی و انتقالی را از خود سلب می نمایم.

 *    جهت استفاده از این سامانه و اطمینان از پرداخت صحیح لطفا از Intenet Explorer استفاده نمایید .

توجه: چنانچه هنگام پرداخت با خطا مواجه شدید : از پیگیری درخواست سامانه با کد رهگیری اعلام شده نسبت به اطلاع از وضعیت پرداخت اقدام نمایید و از ثبت درخواست مجدد خودداری کنید.

زمان درخواست میهمانی یا انتقالی از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ می باشد .سیستم برای ثبت درخواست اردیبهشت سال ۹۵ فعال می شود.

متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه خدمات آموزشی سازمان امور دانشجویان کد رهگیری دریافت می کنند که پی گیری وضعیت درخواست متقاضیان از طریق کدرهیگری امکان پذیر خواهد بود.

درخواست های دانشجویان برای نقل و انتقال و مهمانی در دانشگاه مبدا از ۱۵ خردادماه آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

همچنین بررسی و اعلام نظر دانشگاه های مبدا نیز ۱۵ مرداد تا ۱۰ شهریور ماه انجام می شود.

شرایط عمومی و اختصاصی نقل و انتقال دانشجویان

در شرایط عمومی و اختصاصی نقل و انتقال دانشجویان آمده است: در این سامانه تمام دانشجویان دانشگاههای دولتی اعم از روزانه و شبانه و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی و  دانشگاه‌های فنی و حرفه ای امکان ثبت تقاضای میهمانی و انتقال را دارند.

به دانشجویان میهمان خوابگاه تعلق نمی گیرد، دانشجویان دوره روزانه در صورت مهمانی ملزم به پرداخت شهریه هستند.

همچنین در صورت مغایرت اطلاعات و مدارک ارسالی با درخواست، حق هرگونه مهمانی و انتقالی از دانشجویان سلب می شود.

به گزارش مهر، ابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل وزارت علوم با اشاره به نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ گفت: در این دوره صرفا فقط میهمانی انجام گرفته و هیچ انتقالی وجود ندارد. فقط افراد دارای شرایط خاص می توانند تقاضای میهمانی خود را برای بررسی دانشگاه مبداء و مقصد ارسال کنند.

“دریافت فایل راهنمای مراجعین”

” ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی سال تحصیلی۹۶-۹۵ اینجا را کلیک کنید “

 

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۳۵ Comments

 • علیرضا wrote on ۲۳ تیر, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۰

  باکمال احترامی که به نمایندگان محترم مجلس ومسئولین زحمتکش قائلم درعجبم که تابحال خدماترسانی به رزمندگان مسکوت مانده وهیچ سازمان یا نهاد متولی بصورت جدی درمطالبات حقوق حقه این قشر بدرستی وبا جدیت عمل نمیکند واگر مصوبه هایی هم دراین زمینه انجام پذیرد با اضافه کردن کلمه معسر نه تنها درجهت عزتمندی آنان قدمی برنمیدارد بلکه موجب تحقیر این قشر آسیب پذیر که حداقل آسیبهای وارده از جنگ ناملایمات واختلالهای روحی روانی است میگردد.براستی امکان ثبت نام فرزندان رزمندگان درسامانه نقل وانتقال دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاههای سراسری چقدر برای برای دولت .سازمان یا نهادها…هزینه برمیدارد؟؟آیا دریک بررسی سطحی مصوبه های اخیر را یادآوری وتکرار همان مصوبه های قبلی نمیتوان یافت که درآنها هیچ منزلت وعزتمندی برای رزمندگان شامل نمیشود؟؟وآیا امکان ثبت نام دراین سامانه برای فرزنانشان (نه خودشان که سن وسالی ازشان گذشته)حداقل حقوق حقه آنها نمیتواند باشد؟؟واگر این هم میسر نباشدباید فاتحه خدمترسانی را خواند…

 • نوید wrote on ۲۳ تیر, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۹

  بیایید رزمندگان رادریابید ودریک کارخداپسندانه به فرزندانشان خدمات دهید

 • فیروزومهدی جعفری wrote on ۱۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۰

  باسلام وعرض خسته نباشی اینجانبان فیروز……. کددانشجویی……..ومهدی……… کددانشجویی……..داشجویی رشته مدیریت مالی مقطع ارشددانشگاه آزادواحدبروجردمتقاظی مهمان برای دانشگاه آزادواحدامیدیه میباشیم وازخانواده ایثارگران نیزهستیم لطفا دراین خصوص دستورفرماییدهمکاری لازم رامبذول فرمایند…باتشکر…اراتمندشما…براداران جعفری

 • بدرود wrote on ۲۴ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۱

  یعنی چه انتقالی نمی دن 
  هروقت این مسئولین بچه هاشون وارد همچین مشکلی شدن میگن تبصره ( همه می تونن با عوض دانشگاه اختیار کنن ) و هر وقت نوبت مردم میشه میگن نمیشه یا فقط یک راه داره یا پول بدین میشه
  والا خسته شدیم هر روز قانون می گن هروز به نفع خودشون و فرزندانشون قانون می زارن
  خدا از شما نگذره 

 • سیما wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۷

  انشالله همه کسانی که انتقالی رو پولی کردن به ………….به خاطر اونا دگ نتونستم ادامه تحصیل بدم و دانشگامو ول کردم………………..مسبب تمام بد………….با کلی بدبختی اومدم انتقالی گرفتم حالا طرف میگه بیا شهریه سه میلیون.از گور…………

 • سیما wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۹

  لطفا این نظرمو بزارین تا ببینن یه جوونو از دانشگاه انداختین.حالا فقط من مرده متحرکم.تمام امید وآروزهام دود شدن رفتن.

 • mobin wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۱

  سلام من ساکن تهرانم فنی حرفه ای کرمان قبول شدم ایا میتونم انتقالی بگیرم برای تهران؟؟؟؟

 • Zahra wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۰

  ترم اول عمران روزانه جابجایی با اصفهان

 • Zahra wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۱

  ترم اول روزانه عمران بروجرد جا بجایی با اصفهان

 • heliii wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱

  ترم اول شیمی محض روزانه
  باهنرکرمان جابجایی بازاهدان‌‌‌لطفاتماس..

 • محمد wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۵, ۸:۳۷

  سلام ترم اول مهندسی شیمی ایلامم..کسی هست بخواد از اراک به ایلام انتقالی بگیره؟

 • سروش wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۳

  سلام ترم اول کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیومکانیک از دانشگاه مشهد هستم درخواست جابه‌جایی با تهران را دارم لطفا تماس بگیرید

 • احمد wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۸

  سلام،لطفا خیلی مهمه جوابم رو بدید،حالا که انتقالی پولی شده میتونم باکسی که دانشگاه تراز پایین هست و هم رشته ایم و هم ترمی من هم هست جابه جایی کنم و هزینه ندم؟؟
  لطفا جواب بدید.

 • siavash wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۰

  یه مشت آدم …نشستن با آینده ما بازی میکنن…

 • siavash wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۱

  هر روزی یه قانون ،ک مشخص نیست از کجاشون درمیارن

 • احمد wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴

  جوابم رو بدید لطفا ایا جابه جایی هم هزینه میخواهد؟

 • كاني نت wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۶

  با سلام بله

 • سلام wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹

  ببخشید میخواستم بپرسم آیا دانشجوی خانمی که یکبار به دلیل شغل همسر انتقالی گرفته برای بار دوم به دلیل تغییر مکان شغل عمسر باز میتونه انتقالی بگیره؟

 • حمیدرضا ذاکرزاده wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳

  واقعا متاسفم برای وزارت علوم که از هر شرایطی برای گرفتن پول استفاده میکنند.حداقل آن ها میتوانستند یک قانونی را وضع کنند که طبق آن دانشجویان با نمره الف بدون پرداخت شهریه بتوانند انتقالی بگیرند.

 • Zahra.h wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۵, ۸:۵۹

  واقعا ک جای تاسف داره توشهری هستم ک توشرایط روحیم اثرگزاشته و افسردگی گرفتم ولی حاضرنیستن انتقالی بدن فقط برا اینکه پوله بیشتری بهشون برسه

 • علیرضا احمدی wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۲

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دست اندرکاران محترم درحال حاضر من علیرضا احمدی دانشجوی کارشناسی رشته الهیات گرایش فقه ومبانی حقوق اسلامی(شبانه) دانشگاه ایلام ورودی مهرماه ۹۵هستم ولی اهل شهر نیشابور هستم بدلیل صعوبت وسختی مسافت زیاد وهزینه های زیادی که دراین شهرواستان دارم ومتقبل میشم میخواستم بپرسم درحال حاضر برا دانشگاه فردوسی مشهد درخواست انتقالی بدم یا درخواست مهمانی بدم که برای ترم ۲ بهمن ماه ۹۵دردانشگاه فردوسی مشهد(اونجا حضور داشته باشم)هرچه سریع تر با درخواستم موافقت گردد؟؟؟ با تشکر از لطف حسن شما

 • Eli wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳

  با سلام دانشجوی مهندسی برق دانشگاه اردکان یزدهستم به خاطرفوت پدرم وبیماری مادرم تقاضای انتقالی به اصفهان رادارم کسی هست؟؟

 • سیف نیکنام wrote on ۲۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸

  با سلام و خسته نباشید
  بنده این ترم در مقطع ارشد بازاریابی دانشگاه غیر انتفاعی سمنان ثبت نام کردم و در مرحله تکمیل ظرفیت پس از مصاحبه در دانشگاه شاهد ، در مدیریت کارآقرینی قبول شدم . برای ثبت نام شاهد که رفتم گفتند باید از دانشگاه قبلی انصراف بدی و تسویه حساب کنی. سوال من اینه که باتوجه به پرداخت شهریه امکان عودت شهریه قبلی وجو دارد یا اینکه باید اول با دانشگاه سمنان تسویه حساب و سپس در شاهد ثبت نام کتم و اینکه میشه در همون رشته قبلی دانشگاه سمنان ادامه بدم و در دانشکاه شاهد ثبت نام نکنم
  ممنون از شما اگه زود بهم پاسخ بدین

 • سلام wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۹

  باسلام.من بعدازاعلام نتایج کنکورازدواج کردم.رتبه ای میخواستم بیارم نشد والان پشت کنکورم.ایااین ازدواجم برای گرفتن انتقالی برای کنکورامسال به دردبخورهست یانه؟؟؟لطفا جواب بدیییییییییییییییییییییییییییییییییین

 • كاني نت wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۵, ۹:۵۲

  با سلام بله یکی از تبصره های نقل و انتقالی متاهل بودن است

 • امیرمحمد wrote on ۹ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۳

  با سلام . میخواستم بدونم میشه از دانشگاه ازاد انتقالی بگیری و ادامه تحصیل رو تو دانشگاه ملی بگذرونی .ممنون

 • sanam wrote on ۲۲ اسفند, ۱۳۹۵, ۰:۳۱

  اینا واقعا خجالت نمیکشن؟؟؟؟
  انتقالی رو پولی کردن هیچ با کمال بی مسئولیتی امسالم انتقالی ندارن.چرا با زندگی مردم بازی میکنن واسشون متاسفم

 • مرجان wrote on ۷ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۶:۰۰

  سلام ببخشید من هپشبری بجنورد میخونم میخام برای مشهد انتقالی بگیرم. هزینش رو از مجا باید بفهمم؟

 • نگین wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۲

  دانشجوی ترم ۲بهداشت و بازرسی گوشت آمل،جابجایی با بهداشت و بازرسی گوشت تبریز

 • shadi wrote on ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۳

  سلام به تمام دوستان .بنده دانشجوی علوم تربیتی ترم ۲ملایرهستم میخواسم جابجا بشم به اصفهان کسی هست که بخوادبامن جابجا بشه لطف کنین بهم اطلاع بدین

 • .. wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۰:۰۸

  در شهریور ۹۶ نامه ای که دانشجویی به بیماری ام اس مبتلا می باشد جهت انتقالی وی از دانشگاهی از استان قزوین به دانشگاه الزهرا ارسال شده در صورتی که این فرد هیچگونه بیماری خاصی ندارد فقط از طریق لآبی نامه ای از وزارت بهداشت به دانشگاه ارسال شده است چرا دانشگاه ها این نامه های بیماران خاص را دقیق پیگیری نمی کنند و فوری با انتقالی آنان موافقت می شود .با تشکر

 • Saeedeh wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱

  سلام من دانشجوی ترم ۱ اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی فردوس شهرستان خراسان جنوبی هستم واسه دانشگاه دولتی مشهد یا تربت جام انتقالی میخام ایا کسی هس؟؟؟

 • reza wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۶, ۱۷:۳۷

  با سلام .عاجزانه در خواست میگردد از تمامی کسانی که امور دانشجویی و مباحث دانشجویان زیر نظر تصمیمات ایشان است لحظه ای به حال دانشجویانی که از سر ندونم کاری در دانشگاه شهری که نه امنیت دارد و نه امکانات پذیرفته شده . و به گونه ای درد آور موجب رنجیدگی روحی و روانی دانشجوی جوان اول عمری که در چهار دیواری زندانی به نام خوابگاه از سر خیر و به دورت از هر بلا محبوس شده و
  از خدمات آموزشی رفاهی محروم مانده اندکی تامل و یا خود را به جایش تصور کند که آیا حق بدین سان است که افسردگی در اول جوانی و در دوران فراگیری علم به سراغ جوانانی که لحظه ای اشتباه کرده اند در انتخاب رشته آزمون سراسری و در چنین منطقه ای گرفتار شده و لحظه به لحظه در فکر فرو میرود
  و از امنیت هم خبری نیست…..
  لذا خواهشمند است در مورد برخی از شهر های محروم تر به دانشجویان چنین شهرا مساعدت رسد و نسبت به در خواست ها ی میهمانی به شهر محل زندگی ساده گرفته شود . هر کس مومنی را شاد کند خدا در آخرت اجرش را دو چندان می پردازد.
  والسلام

 • محمد wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۷, ۲۱:۰۹

  من در فنی حرفه ای تبریز درس میخوانم چگونه انتقالی بگیرم به دانشگاه غیر انتفاعی

 • Mohamadhasani wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۷, ۱:۰۴

  با سلام
  دانشجوی ترم یک دانشگاه فنی اسفراین رشته ی مهندسی مکانیک هستم
  میخوام انتقالی بگیرم به اذربایجان غربی آیا کسی هس اینم شماره ی منه…………….

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.