ثبت نام کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۹۵

ثبت نام كارشناسي ارشد علوم پزشكي 95

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”- به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی(مرکز سنجش): ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال۱۳۹۵ از امروز شروع شد ابتدا راهنمای ثبت نام را مطالعه و بعد اقدام به ثبت نام نمایید.رییس مرکز سنجش پزشکی از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ گروه پزشکی خبر داد و گفت: ثبت نام تا پایان هفته‌ی آتی ادامه دارد.پورکاظمی رییس مرکز سنجش پزشکی: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از چهارشنبه آغاز شده و تا پایان هفته‌ی آینده ادامه دارد.وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش پزشکی شرایط ثبت‌نام را ملاحظه کنند و با توجه به نوع کارشناسی رشته‌های مربوط را در دو گروه ثبت‌نام کنند. وی در ادامه خاطرنشان کرد: آزمون این گروه در اردیبهشت ماه سال ۹۵ برگزار می‌شود و مواد درسی آزمون و ضرایب آنها در سایت سنجش موجود است و می‌توانند اطلاعات کامل را دریافت کنند. کاظمی در پایان تأکید کرد: افراد حتماً قبل از ثبت‌نام دفترچه‌ی ثبت نام را با دقت مطالعه کنند چون امکان تغییر رشته پس از ثبت نام وجود ندارد.

فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد – سال تحصیلی۱۳۹۵ :

۱) برای آغاز ثبت نام ارسال تصویر اسکن شده ی  مدارک الزامی می باشد و فرم ثبت نام پس از ارسال مدارک در دسترس داوطلب قرار خواهد گرفت.
در صورتیکه نوع مدارک با فایل ارسال شده منطبق نباشد و یا تصویر ارسالی ناخوانا باشد ثبت نام شما متعاقبا طی مراحل بعدی از سیستم حذف و کد رهگیری باطل می گردد.

۲) ثبت نام برای هر داوطلب یک بار مجاز می باشد و ثبت نام مجدد تخلف محسوب خواهد شد.

۳) در صورتیکه مدارک ارسالی مورد تایید مرکز سنجش آموزش پزشکی واقع نشود یا مدارک ارسالی در مرحله استعلام از سازمانهای مربوطه تایید نگردد ثبت نام داوطلب در مراحل بعدی لغو خواهد شد.

۴) در تکمیل فرم ثبت نام (ورود اطلاعات فرم) دقت کافی بعمل آید زیرا داده های ثبت شده در این مرحله قابل ویرایش نمی باشد و فرم هایی که اطلاعات آنها ناقص باشد متعاقبا حذف خواهند شد.

اخطار: دریافت کد رهگیری به منزله ثبت نام نهایی و تایید اطلاعات اعلامی داوطلب نبوده و تایید نهایی زمانی انجام خواهد شد که مدارک ارسالی کامل و منطبق با ضوابط دفترچه راهنما باشد.

— داوطلبان موظف هستند پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری تا زمان اعلام نتایج نهایی ضمن حفظ کد رهگیری خود به همراه چاپ نهایی فرم ثبت نام، برای آگاهی از اطلاعیه های بعدی به طور مرتب به سایت رجوع نمایند زیرا اطلاع رسانی فقط از طریق سایت مرکز سنجش انجام می گیرد و هیچ گونه عذری بابت عدم آگاهی پذیرفته نیست.

نحوه ارسال مدارک:
نوع فایل مدارک ارسالی JPG/RGB
حجم فایل عکس پرسنلی ۲۰ الی ۱۰۰ کیلوبایت  و سایر مدارک ۱۰۰ الی ۳۰۰ کیلوبایت باشد.
* تصاویر بایستی با اسکنر تهیه شوند و عکسبرداری با دورببن از اسناد و ارسال آن نا معتبر خواهد بود.
* تصاویر ارسالی بایستی وضوح کافی و خوانا باشند.
۱) برای ارسال تصویر هر سند ابتدا روی کلید “انتخاب فایل…” کلیک کرده سپس با کلید “Browse” فایل مربوط به آن سند را انتخاب و ارسال را کلیک نمایید تا تصویر ارسال شده در لیست مدارک پایین صفحه نمایش داده شود.
۲) در صورت نیاز به تعویض فایل ارسالی، مجدد روی کلید “انتخاب فایل …” کلیک نموده و مراحل را تکرار کنید. پس از ثبت نهایی، فرم چاپی نمایش داده شده شامل کلیه مدارک ارسالی و اطلاعات وارد شده در فرم توسط داوطلب خواهد بود که   این فرم پس از ثبت نام نهایی و هر ویرایش می بایست چاپ جدید تهیه و نگهداری شود.

توجه شود:
تا مرحله ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری هیچ کدام از اطلاعات یا مدارک وارد شده توسط داوطلب در سیستم ذخیره نخواهد شد و  داوطلب بایستی مراحل ثبت نام را مجددا انجام دهد، پس برای جلوگیری از هرگونه مشکل خواهشمند است اسکن تمامی مدارک لازم  برای ثبت نام را طبق دفترچه راهنما بر اساس سهمیه درخواستی  آماده و سپس نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک اقدام نمایید.

پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال۱۳۹۵:

قبل از اقدام به خرید اعتبار به نکات زیر توجه فرمایید:
۱- دفترچه راهنمای مربوط به آزمون مورد نظر را به طور دقیق مطالعه فرمایید، پس از پرداخت هزینه و دریافت کد اعتبار، هزینه پرداختی قابل استرداد نخواهد بود.
۲- در انتخاب عنوان آزمون جهت خرید اعتبار دقت فرمایید زیرا هزینه پرداختی برای هر آزمون، به همان آزمون اختصاص داشته و قابل تبدیل یا تغییر برای استفاده
در آزمونی دیگر نخواهد بود و در صورت پرداخت اشتباه، ملزم به پرداخت مجدد خواهید بود.
۳- جهت خرید اعتبار و دریافت کد اعتبار، مشخصات داوطلب بایستی بطور دقیق و صحیح وارد گردد زیرا کد دریافت شده به نام داوطلب بوده و قابل انتقال به داوطلب دیگری نخواهد بود.
۴- (مهم)در صورتی که پس از تایید پرداخت و کسر هزینه آزمون از حساب شما، مجددا وارد بخش پرداخت اینترنتی(همین صفحه) شده و بار دیگر پرداخت نمایید، مبلغ دریافت شده قابل استرداد نخواهد بود.

“برای ثبت نام کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۹۵ اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

یک نظر

  • بهار wrote on ۱۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۰

    سلام من نتونستم آزمون وزارت بهداشت ثبت نام کنم مهلت ثبت نام دیگه تمدید نمیشه؟؟؟؟

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.