ثبت نام رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص کنکورسراسری

ثبت نام رشته هاي تحصيلي داراي شرايط خاص كنكورسراسري

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-شرایط :ثبت نام رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص کنکورسراسری:

داوطلبان می‌بایست شماره مورد یا موارد رشته‌های دارای شرایط خاص را از این اطلاعیه انتخاب و به صورت اینترنتی از تاریخ ۱/۴/۱۳۹۳ تا ۱۰/۴/۱۳۹۳ از طریق سایت سازمان به نشانی: www.sanjesh.org اقدام به درج اعلام علاقمندی به رشته‌های خاص نمایند. لازم به تأکید است به درخواست‌های غیر از روش اینترنتی ترتیب اثر داده نمی‌شود.

تعریف رشته‌های‌ تحصیلی‌ دارای‌ شرایط خاص: رشته‌های‌ دارای شرایط خاص رشته‌هایی هستند که نیاز به‌ اقداماتی‌ نظیر مصاحبه‌، معاینه‌ و آزمون علمی و یا عملی دارند و داوطلبان‌ علاقه‌مند به‌ انتخاب‌ اینگونه‌ رشته‌ها باید شماره موارد را از جداول ذیل استخراج و حداکثر دو مورد از این موارد را در سایت سازمان درج نمایند و در صورتی‌که‌ نام آنان‌ در ردیف‌ معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های‌ مذکور برای‌ مصاحبه‌ و معاینه‌ اعلام‌ گردد (اعم‌ از اینکه‌ در مراحل‌ مصاحبه‌، معاینه‌ و آزمون علمی و یا عملی شرکت‌ نمایند یا ننمایند) باید در زمان‌ انتخاب‌ رشته‌، کدرشته‌ یا کدرشته‌های‌ مذکور را به‌ عنوان‌ یک‌ یا چند رشته از انتخاب‌های‌ مجاز خود به‌ نحوی‌ که‌ در دفترچه‌ شماره ۲ (دفترچه‌ انتخاب‌ رشته‌) منعکس‌ می‌گردد فقط از اولویت یکم تا اولویت‌ نهم انتخاب نمایند.

لذا داوطلبان‌ پس ‌از مطالعه‌ دقیق ضوابط و شرایط عمومی‌ و اختصاصی‌ هر یک‌ از رشته‌های‌ تحصیلی‌ مربوط به‌ گروه‌ آزمایشی‌ خود شماره‌ مورد یا موارد مربوط به رشته‌های‌ مورد علاقه‌ خود را از جدول شماره ۱ (برای‌ داوطلبان‌ گروههای آزمایشی  علوم‌ریاضی‌‌وفنی‌، علوم‌‌تجربی‌، علوم‌‌انسانی وهنر‌)، جدول‌ شماره ۵ (داوطلبان‌ گروه‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌)، جدول‌ شماره ۸ (داوطلبان‌ گروه‌ آزمایشی‌ علوم‌ تجربی‌)، جدول‌ شماره ۱۲ (داوطلبان‌ گروه‌ آزمایشی‌ علوم‌ انسانی‌) و جدول‌ شماره ۱۵ (داوطلبان‌ گروه‌ آزمایشی‌ هنر) استخراج‌ و انتخاب نمایند.

تذکرات مهم: ۱- آن ‌دسته ‌از داوطلبانی‌که‌ علاقه‌مندی‌ خود را به ‌هر یک از رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاه امام صادق(ع) و یا دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری/ دادگستری، در زمان ثبت‌نام آزمون سراسری ازطریق سایت دانشگاه ذیربط اعلام نموده‌اند، نیاز به اقدام خاصی در این مرحله ندارند۲- متقاضیان دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری چنانچه مجاز به انتخاب رشته شوند و در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه در مردادماه قرار گیرند، لازم است در زمان انتخاب رشته، کدرشته‌های تحصیلی این دانشگاه را تا اولویت نهم و قبل از دهم انتخاب نمایند.۳- متقاضیان رشته‌های‌ تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی واحدهای( بندرعباس، تهران، سنندج و زاهدان) و دانشگاه صنعتی مالک اشتر لازم است شماره مورد و یا موارد را از گروه‌ آزمایشی‌ مربوط استخراج و در سایت سازمان درج نمایند، در صورتی‌ که متقاضیان هر یک از رشته‌های فوق‌الذکر‌ در ردیف‌ معرفی‌شدگان ‌چند برابر ظرفیت قرار گیرند، به‌ هنگام ‌انتخاب ‌رشته‌ لازم‌ است‌ کدرشته‌ یا کدرشته‌های ‌مربوط را از اولویت‌ اول‌ انتخابی‌ تا حداکثر اولویت‌ سی‌ام‌ در هر اولویتی‌ که‌ علاقه‌مند باشند انتخاب‌ کنند و داوطلبانی‌ که‌ دو مورد از موردهای‌ مربوط به‌ گروه‌ آزمایشی ‌خود را انتخاب‌ کرده‌اند، مجاز می‌باشند علاوه‌ بر دو مورد انتخابی‌، شماره موارد مربوط به رشته‌های‌ دانشگاه‌های فوق را نیز به ‌عنوان‌ مورد سوم‌ انتخاب‌ نمایند.

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه شهید مطهری:

الف) شرایط عمومی: ۱- متدین به دین مبین اسلام و مذهب جعفری و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران. ۲- داشتن حسن شهرت و علاقمندی به تحصیلات حوزوی. ۳- متولدین سال ۱۳۷۳ به بعد. ۴- احراز صلاحیت‌های علمی و عمومی.

ب) اطلاعات لازم: ۱- تحصیل در این دانشگاه بصورت تمام وقت می‌باشد. ۲- برای کلیه پذیرفته‌شدگان این مرکز، ترکیبی از نظام آموزشی و مفاد درسی حوزه ودانشگاه ارائه می‌شود. ۳- پذیرفته‌شدگان برادر پس از فراغت ازتحصیل درصورت تمایل وداشتن شرایط لازم می‌توانند به لباس مقدس روحانیت ملبس‌شوند.۴-این دانشگاه برای دانشجویان خواهر فاقد خوابگاه می‌باشد.۵-قبولی قطعی در این دانشگاه پس از مصاحبه و احراز صلاحیتهای عمومی و علمی می‌باشد.

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی واحدهای(تهران ـ بندرعباس ـ زاهدان ـ سنندج):

الف) شرایط عمومی: ۱- متدین به دین مبین اسلام. ۲- التزام عملی به مقررات اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران. ۳- عدم سوءپیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذیصلاح.۴- عدم سابقه وابستگی و هواداری به نفع گروه‌ها و مکاتب الحادی و محارب و فساد اخلاقی. ۵- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی (جانبازان انقلاب اسلامی از این شرط مستثنی هستند). ۶- سلامت کامل روحی و عدم اعتیاد به مواد مخدر. ۷- پایبندی به اتحاد مسلمین و تقریب بین مذاهب اسلامی. ۸- گزینش از بین داوطلبان مرد و زن متولدین سال ۱۳۷۱ و بعد از آن صورت خواهد پذیرفت.

ب) شرایط اختصاصی: ۱- علاقمندی به تقریب و همبستگی مذاهب اسلامی. ۲- عدم تعهد خدمت در دستگاه‌های دولتی و غیردولتی. ۳- حافظین قرآن هنگام پذیرش دارای اولویت می‌باشند. ۴- پذیرش نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی، منوط به قبولی در آزمون شفاهی (مصاحبه) می‌باشد. ۵- رشته‌های فقه و حقوق شافعی و فقه حقوق حنفی، مختص برادران و خواهران اهل سنت می‌باشد.

ج) اطلاعات لازم: ۱– زمان دوره آموزشی ۴ سال تحصیلی از تاریخ شروع خواهد بود. ۲- روش تحصیل در این دانشگاه بر اساس استفاده از تجربیات جدید حوزه و دانشگاه می‌باشد و دانشگاه با توجه به مقتضیات خاص خود مواد درسی لازم را که صلاح بداند به صورت پیش‌نیاز در طول ترم اضافه می‌نماید. ۳- نظام درسی این دانشگاه واحدی است و واحدهای درسی در هر ترم تحصیلی بر حسب مقتضیات دانشگاه ارائه می‌گردد. ۴- کلاس‌های درسی به صورت حضوری تشکیل خواهد شد، لذا حضور دائم دانشجو در همه کلاس‌ها و برنامه‌ها ضروری است. ۵- دانشجو متعهد می‌باشد کلیه ضوابط و آیین‌نامه‌های داخلی دانشگاه را رعایت و اجرا نماید. ۶- تحصیل در این دانشگاه رایگان بوده و هیچگونه شهریه‌ای از دانشجو دریافت نمی‌شود. ۷- به فارغ‌التحصیلان مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد. ۸- دانشجویان طبق مقررات و ضوابط از مزایای خوابگاه و تغذیه برخوردار خواهند بود. ۹- وام تحصیلی و مسکن در صورت تأمین اعتبار برابر ضوابط خاص خود از طریق صندوق رفاه دانشجویان به افراد واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

پذیرش دانشجو در این مؤسسه برای کلیه رشته ها به صورت شرایط خاص بوده و معرفی‌شدگان باید در مراحل مصاحبه و حسب مورد در آزمون عملی رشته ذیربط شرکت نمایند. ۲- تأکید بر رعایت کلیه مقررات و ضوابط دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شرایط و ضوابط خاص مؤسسه به ویژه رعایت شئونات هنرمند متدین و متعهد از اولویت‌های پذیرش این مؤسسه می‌باشد. که در طول دوره تحصیل برای پذیرفته‌شدگان الزامی است و پذیرش نهایی منوط به تائید گزینش سازمان تبلیغات اسلامی خواهد بود. ۳- دانشجویان در صورت انصراف و یا انتقال به سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، باید کلیه شهریه ثابت ترم‌های باقیمانده را برابر ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پرداخت نمایند. ۴- مؤسسه هیچگونه تعهدی در قبال تآمین خوابگاه ندارد. ۵- کلیه هزینه‌های مصرفی کارگاهی و اردوهای علمی و رساله پایان‌نامه تحصیلی به عهده دانشجو می‌باشد. ۶- پذیرفته‌شدگان به تناسب رشته تحصیلی و تشخیص گروه آموزشی مربوطه موظف به گذراندن واحدهای پیش‌نیاز خواهند بود. ۷- پذیرش فرزندان شاهد‍، فرزندان جانبازان بالای ۴۰ درصد، فرزندان آزادگان، حافظان قرآن کریم و همچنین بسیجیان فعال در الویت می‌باشد. ۸- رتبه‌های زیر ۲۰۰ کشوری و المپیادی‌ها از تخفیف شهریه در طول دوره تحصیلی مجاز بهره مند خواهند شد.   آدرس موسسه: تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، نبش کوچه کامیاران، پلاک ۳۹۸٫ تلفن: ۴۶-۶۶۳۵۴۲۴۵-۰۲۱  نشانی اینترنتی: www.soore.ac.ir

۱- متعهد و متدین بودن به دین مبین اسلام، تابعیت جمهوری اسلامی و التزام عملی به نظام و قوانین جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و اعتقادبه ولایت ‌فقیه.
۲- داشتن سلامت جسمانی متناسب با دوره تحصیلی و نداشتن سوء‌پیشینه کیفری. ۳- پذیرش دانشجو منحصراً از بین داوطلبان مرد صورت خواهد پذیرفت. ۴- احراز صلاحیت‌های ‌لازم برابر ضوابط هسته گزینش وزارت دفاع. ۵- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به ‌احزاب و گروه‌های سیاسی غیرقانونی و یا الحادی. ۶- با توجه به ممنوعیت‌های قانونی، دانشجویان این دانشگاه تحت هیچ عنوان نمی‌توانند در فعالیت‌های سیاسی و حزبی شرکت نمایند. ۷- حداقل سن داوطلبان تا تاریخ ۳۱/۶/۹۳،  ۲۲ سال وکسانی که خدمت وظیفه عمومی را انجام داده باشند ۲۴ سال تمام می‌باشد تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲ (تبصره: کارکنان نیروهای مسلح از شرط سنی معاف می‌باشند و پذیرش آنان منوط به موافقت یگان مربوط با انتساب به تحصیل خواهد بود). ۸- در هر مرحله ای که شرایط داوطلب مغایر با شرایط پذیرش دانشگاه تشخیص داده شود، از ادامه مراحل گزینش و یا تحصیل داوطلب در این دانشگاه جلوگیری بعمل می‌آید. ۹- دانشجویان با استفاده از تسهیلات یارانه‌ای از مزایای ناهار و خوابگاه (در حد امکان منحصراً برای دانشجویان غیربومی) برخوردار خواهند شد. ۱۰- برابر ضوابط و مقررات آموزشی وزارت علوم و با توجه به نیازهای صنایع دفاعی کشور تا ۳۰ درصد از دروس تخصصی رشته‌های تحصیلی این دانشگاه اصلاح و تغییر می‌یابد. ۱۱- برنامه آموزشی دانشگاه مطابق برنامه آموزشی مصوب شورایعالی برنامه ریزی وزارت علوم خواهد بود و به دانش‌آموختگان دانشنامه کارشناسی پیوسته مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می‌شود. ۱۲- کارآموزی دانشجویان منتخب در تابستان در صنایع دفاعی کشور انجام خواهد شد. ۱۳- دانشجویان این دانشگاه برابر ضوابط و دستورالعمل‌های مربوط در طول تحصیل برنامه‌های تربیتی، علمی و پژوهشی، بازدیدهای علمی و کلاس‌های ویژه شرکت نمایند. ۱۴- انتخاب گرایش رشته تحصیلی در هر یک از رشته محل‌ها با توجه به دروس اختصاصی و تغییراتی که در سرفصل‌ها انجام می‌شود، توسط این دانشگاه تعیین خواهد شد. ۱۵- دانشجویان باید در طول تحصیل تمامی ضوابط این دانشگاه را رعایت نمایند. ۱۶- آن دسته از داوطلبانی که معدل کل دیپلم متوسطه آنان بالاتر از ۱۸ باشد، در اعلام نتایج گزینش‌های دانشگاه دارای اولویت خواهند بود. ۱۷- دانشجویان در طول تحصیل مجاز به انتقال و تغییر رشته نیستند (مگر در شرایط خاص به تشخیص دانشگاه). ۱۸- محل تحصیل پذیرفته‌شدگان اصفهان شاهین‌شهر (۱۸کیلومتری شهر اصفهان) –انتهای خیابان فردوسی- دانشگاه صنعتی مالک اشتر می‌باشد. ۱۹- پذیرفته شدگان همانند سایر دانشجویان صرفاً از مزایای صندوق‌های رفاه دانشجویان مطابق با آئین‌نامه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده خواهند نمود. ۲۰- براساس برنامه تأمین نیروی انسانی وزارت دفاع در برنامه پنجم توسعه آن دسته از دانشجویانی که صلاحیت‌های علمی، اخلاقی و عمومی لازم را برابر دستورالعمل‌های وزارت دفاع تا پایان تحصیلات خویش دارا باشند در اولویت جذب و همکاری با سازمان‌های تابعه وزارت دفاع قرار می‌گیرند.نشانی اینترنتی:www.mut.ac.ir

رشته‌های‌ تحصیلی‌ دارای‌ شرایط خاص‌ گروه‌ آزمایشی‌ علوم‌ تجربی:

‌ داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل و انتخاب هر یک از رشته‌های تحصیلی مندرج در جدول شماره (۸) لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مؤسسات مذکور که در ذیل جدول رشته‌های تحصیلی هر یک از مؤسسات درج گردیده است علاقمندی خود را به انتخاب رشته یا رشته‌های ذیربط اعلام نمایند.

الف) شرایط عمومی: ۱- متدین به دین مبین اسلام. و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه ۲- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و ایرانی‌الاصل بودن. ۳- ایمان به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن. ۴- عدم محکومیت ناشی از اقدام علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. ۵- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی. ۶- عدم سابقه عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی و الحادی و غیرقانونی. ۷- عدم معروفیت به فساد اخلاقی و عدم اعتیاد به مواد مخدر. ۸- عدم سوءپیشینه کیفری برابر اعلام مراجع ذیصلاح. ۹- سپردن تعهد لازم مبنی بر پرداخت دوبرابر هزینه‌های دوره آموزشی، در صورت استعفا و یا اخراج برابر قوانین و مقررات ارتش. ۱۰- نداشتن کارت معافیت پزشکی از حوزه نظام وظیفه. ۱۱-داشتن سلامت جسمانی و روانی و تناسب اندام (حداقل قد۱۶۵ سانتی متر) برابر تائید مرکز معاینات پزشکی نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا.

ب) شرایط اختصاصی: ۱- حداقل سن در هنگام پذیرش داوطلبان ۱۶ سال و حداکثر سن ۲۲ سال تمام (مبنای احتساب سن برای داوطلبان نیمسال اول ۳۱/۶/۹۳ و برای داوطلبان نیمسال دوم ۳۰/۱۱/۹۳ خواهد بود). ۲- داوطلبانی که در حال انجام خدمت مقدس سربازی در نیروهای مسلح بوده و یا آن را به اتمام رسانیده‌اند، مدت خدمت دوره ضرورت( خدمت مقدس سربازی) به حداکثر سن (۲۲ سال) اضافه می‌گردد. ۳- در زمان پذیرش ۵ سال به حداکثر سن داوطلبانی که از بستگان درجه یک شهدا(فرزند شهید) ‌می‌باشند اضافه خواهد شد. ۴- دارندگان معدل کل پایان تحصیلات دوره متوسطه: الف) معدل کل ۱۸ و بالاتر از آن برای داوطلبان رشته پزشکی و بورسیه پزشکی، دندانپزشکی و بورسیه داروسازی و کسب نمره علمی بالاتر از ۹۰۰۰ در رشته پزشکی و داروسازی در آزمون سراسری و کسب نمره علمی بالاتر از ۹۲۰۰ در رشته دندانپزشکی. ب) معدل کل ۱۶ و بالاتر از آن برای داوطلبان رشته‌های پرستاری، کارشناسی و کارشناسی پیراپزشکی و کسب نمره علمی بالاتر از ۷۰۰۰ در آزمون سراسری. ۵- مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبین آقا (دارا بودن گواهی اشتغال به تحصیل برای متولدین ۱۳۷۴ و بعد از آن، دارا بودن گواهی پایان تحصیلات متوسطه و پیش‌دانشگاهی و دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت برای متولدین ۱۳۷۲ و قبل از آن، دارا بودن گواهی اشتغال به خدمت سربازی برای داوطلبان سرباز بدون اضافه خدمت سنواتی، دارا بودن کارت پایان خدمت جهت داوطلبان منقضی خدمت). ۶- احراز صلاحیت علمی به تائید هیئت علمی منتخب دانشگاه. ۷-داوطلبانی که در دانشگاههای دولتی و غیردولتی کشور شاغل به تحصیل می‌باشند بایستی در موقع پذیرش برگه تسویه حساب و یا نامه انصراف از تحصیل دانشگاه مربوط را ارائه نمایند.۸- احراز صلاحیت مکتبی، امنیتی و موفقیت در مصاحبه علمی، روانسنجی، تست ورزش و تحقیقات لازم به تائید مرکز گزینش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران. ۹- داوطلبان در هنگام ثبت‌نام نبایستی در استخدام هیچیک از سازمان‌ها و دوایردولتی وغیر دولتی باشند. ۱۰- شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی ارتش، ضمن رعایت ضوابط و مقررات آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، تابع مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز می‌باشد. ۱۱- دانشجویان پس از فراغت از تحصیل جهت اشتغال در یکی از مراکز ستاد فرماندهی آجا، نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی، و دریایی و سازمان های تابعه ارتش در کل کشور براساس رتبه بندی و  معدل کل نمرات طول تحصیل تقسیم خواهند شد. ۱۲- در صورت انصراف دانشجو و یا ارتکاب اعمالی که موجب اخراج وی از ارتش گردد، علاوه بر جبران خسارات مالی (دوبرابر هزینه‌های آموزشی و آمادی) از ادامه تحصیل در رشته مربوطه در این دانشگاه محروم خواهد شد. ۱۳- معرفی ضامن معتبر و سپردن تعهد خدمتی برابر ضوابط و مقررات ارتش در هر نقطه از کشور. ۱۴- ارائه مجوز ادامه تحصیل از کارگزینی نیروی مربوطه برای کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران (نظامیان و کارمندان) .۱۵- ادامه تحصیل کارکنان پایور باستناد تبصره ۲ ماده ۴۹ قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران در صورت ارائه مجوز از نیروی مربوطه در فواصل درجات گروهبان یکمی تا استوار یکمی و کارمندان با حداکثر سن ۲۵ سال امکان‌پذیر می‌باشد. ۱۶- پوشیدن لباس مصوب ارتشی برای دانشجویان این دانشگاه الزامی است.. ۱۷- فارغ‌التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر حق انتخاب این رشته‌ها را ندارند. ۱۸- بعد از قبولی در این دانشگاه امکان تغییر رشته و یا انتقال دائم در هیچ مقطع و رشته‌ای وجود ندارد.

ج) امتیازات: ۱- تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی ارتش برای تمامی رشته از جمله رشته های بورسیه شبانه روزی و رایگان بوده (هیچگونه هزینه‌ای از دانشجو دریافت نمی‌شود) و کلیه امکانات زیست، مسکن، خوراک، پوشاک، تحصیل، بهداشت و درمان و وسایل کمک آموزشی رایگان و به عهده ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. ۲- پس از فارغ‌التحصیلی دانشجویان پزشکی، بورسیه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به درجه ستوانیکمی، دانشجویان کارشناسی پیراپزشکی به درجه ستواندومی، دانشجویان کاردانی پیراپزشکی به درجه ستوانسومی نائل خواهند شد. در خصوص دانشجویان پرستاری از آنجائیکه استخدام آنان بصورت کارمندی می‌باشد، پس از فراغت از تحصیل به رتبه ۱۱ (معادل درجه ستواندومی) نائل می‌گردند. ۳- به فارغ‌التحصیلان مدرک کارشناسی و دکترای حرفه‌ای (مطابق با رشته فارغ‌التحصیلی) مورد تائید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعطا خواهد شد. ۴- دانشجو از بدو ورود به استخدام رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران درخواهد آمد. ۵- دانشجویان در طول مدت تحصیل ماهیانه مبلغی (مشمول پرداخت حقوق برابر قانون هماهنگ پرداخت) به عنوان کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهند نمود. ۶- دانشجویان ارتش از تسهیلاتی مانند: مسکن، حکمت کارت، دفترچه بیمه درمانی و بیمه عمر برای خود و عائله تحت تکفل و وام‌های مصوب برخوردار خواهند شد. ۷- دانشجویان رتبه‌های ممتاز و نخبه که برابر رای دانشگاه محل تحصیل خود مشمول آیین نامه‌های مربوطه باشند، ضمن برخورداری از جوایز نفیس و مساعدت‌های لازم مجاز به استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان برای ادامه تحصیل در  مقاطع تحصیلی بعدی بدون آزمون ورودی می‌باشند. ۸- امکان ادامه تحصیل در همه مقاطع با توجه به نیاز سازمان و با هماهنگی کارگزینی نیروی مربوطه وجود دارد. ۹- دانشجویان پس از فراغت از تحصیل امکان شرکت در دوره‌های طولی ، عرضی و پودمانی در داخل و خارج از کشور را برابر روش جاری و قوانین ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهند داشت. داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه علوم پزشکی ارتش به سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس www.armyums.ac.ir مراجعه نمایند.ضمناً نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و ثبت نام داوطلبان در این دانشگاه و شرکت در معاینات جسمانی و مصاحبه‌ها به معنی آگاهی از تمامی ضوابط و مقررات دانشگاه علوم پزشکی ارتش می‌باشد.

برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۱۹ Comments

 • زهرا wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۴

  سلام.نتایج دانشگاه های دارای شرایط خاص کی میاد؟؟ سایت سنجش فقط اطلاعیه گذاشته.

 • كاني نت wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۰:۳۰

  اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت براساس اولویت انتخاب رشته‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاهها براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نمایند. ضمناً فهرست معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش بعد از مرحله انتخاب رشته‌ و در هفته آخر مرداد ماه اعلام خواهد شد.

 • مهتاب wrote on ۱۹ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۶

  من یک چیز رو نمی فهمم!!!!!
  اگه من رشته مورد نظر که مثلا از دانشگاه سوره هست قبول شم،دیگه اولویت های دهم به بعد من بررسی نمیشه؟؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۹ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۹

  شما در رشته های خود پذیرش میشوید و حق انتخاب با خودتونه

 • مهتاب wrote on ۱۹ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۰:۳۷

  یعنی در دو رشته اعلام خواهد شد. بعد هر کدام را که دوست داشتیم انتخاب کنیم؟

 • مسعود wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۵

  سلام من در آزمون کارشناسی پیوسته کد ۷ و ۸ رو قبول شدم یعنی چه رشته ای قبول شدم؟؟؟؟؟

 • اميد wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۳۱

  دوست عزیز درود بر شما وخسته نباشید.جناب من یه سوالی دارم در مورد شرط سنی داوطلب هنگام ورود به رشته های بورسیه وشرایط خاص.ازتون خواهش میکنم اگر اطلاعی در مورد این پرسش بنده دارین به من جوا بدین بزرگوار.ببینید برای ورود به یک دانشگاه نوشته حداقل سن۲۲ و حد اکثر سن ۲۳سال تمام تا تاریخ۳۱/۶/۹۳ یعنی تا آخرین روز شهریور سال جاری..خوب اگر من متولد روز ۱۰ برج ۵(مرداد) سال ۱۳۷۰ باشم.تا به امروز میشم ۲۳ سالو یک ماه.الان من اون شرط سنی رو دارم؟؟آیا اینکه گفته میشه حد اکثر سن ۲۳ سال تمام یعنی خوده ۲۳ هم قببوله؟؟یا زیر ۲۳ باید باشه؟؟من هنوز مفهوم ۲۳ سال تمام رو نفهمیدم.شاید منظورشون اینه که تا تاریخ سیو یک شهریور نباید سن از ۲۳ تجاوز کنه و به ۲۴ وارد بشه.اگر این هست یا هرچیزی که خود بزرگوارتون میدونید بهم بگید ومن رو از سر درگمی در بیارید.من یه دنیا ازتون ممنون میشم

 • حسین علی پور wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵

  سلام
  علوم قضایی تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟ اگه داره ما رو هم از تاریخش مطلع کنید. ممنون از شما

 • حامد wrote on ۷ دی, ۱۳۹۳, ۱۸:۰۴

  سلام.من داوطلی کنکوری۹۴ ریاضی هستم.و میخوام به دانشگاه به مالک اشتر یا علوم قضایی برم .تمام شرایط رو هم دارم ولی میگن باید قبل از کنکور ثبت نام کنی چون بعد کنکور نمیتونی این دانشگاه ها رو انتخاب رشته کنی.الانم هرچی میرم سایتشون چیزی از ثبت نام نگفته.یا نگفته کی ثبت نام شروع میشه.الان من برای ثبت نام چیکار کنم؟ لطفا کمکم کنید.ممنون

 • mohamadreza wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲

  سلام….ایا دانشگاه علوم قضایی در ترم دوم برای تکمیل ظرفیت دانشجو میپذیرد؟؟؟خواهشها جواب بدین

 • نازنین زهرا wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۱۳

  سلام. .من هرچی میرم برای ثبت نام فقط واسه دانشگاه مطهری رو بالا میاره ن بقیه الله

 • سیما wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۰

  سلام من دانشگاه شاهد را از قبل ثبت نام نکردم وحالا که میخواهم انتخاب رشته د کنکور سراسری ۹۴ را انجام بدهم برای دانشگاه شاهد باید چه اقدامی کنم

 • iman wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۶

  سلام میخواستم بپرسم من موقع ثبت نام موارد خاص رو تیک نزدم خودم بهیار هستم وشاغل نظامی میتونی انتخاب رشته کنم کجا باید انتخاب رشته کنم

 • ابی wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۲

  رشته پزشکی شاهد هم جزو شرایط خاص هست؟ 

 • فائزه wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۳۷

  سلام من تازگی فهمیدم رشته هایی با شرایط خاص هست.چیکار اید کنم پلسه ثبت نام هنوزم وقت هست؟؟؟اپرخدا جواب بدید اگه میشه جوابو به ایمیلم بفرستید

 • فائزه wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۳۹

  فائزه wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۳۷
  سلام من تازگی فهمیدم رشته هایی با شرایط خاص هست.چیکار باید کنم واسه ثبت نام هنوزم وقت هست؟؟؟توروخدا جواب بدید اگه میشه جوابو به ایمیلم بفرستید

 • فاطمه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۶

  سلام من میخوام وارد دانشگاه علوم انتظامی بشم میشه بگید کی دفترچه اش میاد و زمان ثبتنامش کی هست؟ ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید

 • كاني نت wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۷

  سلام همزمان با ثبت نام کنکور سراسری

 • نازی wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۱

  سلام فرض کنید من تو الویت اول و دومم انتخاب رشتم رشته های با شرایط خاص زدم حال فرض کنید که همون انتخاب اول قبول شدم حالا باید مصاحبه هم بدم درسته فرض کنید تو مصاحبه رد شدم حالا تکلیف بنده چیه آیا انتخاب های بعدی من بیهوده اس ؟ چون رشته های دارای شرایط خاص باید در الویت ۱تا ۹ باشن و معلوم نیس که قطعا قبولی که بخوای داخل انتخاب رشته بذازی شاید تو مصاحبه رد بشی .
  لطفا این شبهه را برطرف کنید

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.