ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۴

ثبت نام بدون آزمون كارداني به كارشناسي 94

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش:جزئیات ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ اعلام شد و ۴۶ رشته برای پذیرش بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

متقاضیان شرکت در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ باید برای ثبت نام در این دوره از امروز یکشنبه سوم خرداد تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه دهم خرداد به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

تمامی متقاضیان پذیرش در دوره کارشناسی ناپیوسته با آزمون و بدون آزمون ملزم به ثبت نام هستند. علاقمندان به تحصیل در کارشناسی ناپیوسته منحصراً در یک رشته امتحانی می توانند متقاضی ادامه تحصیل شوند.

پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ (دویست  هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ ۴۰.۰۰۰ (چهل هزار) ریال دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام کنند.

زمان برگزاری آزمون و توزیع کارت ورود به جلسه:

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ (برای آن دسته از رشته های امتحانی که پذیرش آنها با آزمون است) در عصر روز جمعه ۱۶ مرداد برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه ۱۳ تا روز پنجشنبه ۱۵ مردادماه با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: (www.sanjesh.org) کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون را پرینت کنند.

محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت (حوزه امتحانی) مندرج در بند ۳۱ تقاضانامه تعیین می‌شود. داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت‌نام باید کد مربوط به استان و شهر محل اقامت جهت تعیین حوزه امتحانی را در تقاضانامه ثبت‌نام درج کنند.

زمان انتخاب کد رشته محل های انتخابی:

همزمان با ثبت نام برای شرکت در آزمون، کلیه داوطلبان متقاضی رشته های امتحانی پذیرش با آزمون و پذیرش بدون آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط و ضوابط هر یک از کد رشته های انتخابی نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود اقدام کنند.

پذیرش در ۲۵ رشته با آزمون و ۴۶ رشته بدون آزمون:

از تعداد ۷۱ رشته امتحانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ پذیرش در ۲۵ رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در ۴۶ رشته امتحانی بر اساس سابقه تحصیلی (بدون آزمون) صورت خواهد گرفت.

رشته های با آزمون شامل : اتاق عمل، مهندسی بهداشت حرفه ای، بهداشت عمومی، ساخت پروتزهای دندانی، تکنولوژی پرتوشناسی، علوم آزمایشگاهی، مامایی، مدارک پزشکی، هوشبری، فوریت های پزشکی، الکترونیک و مخابرات هواپیمایی، برق، معماری، تعمیر و نگهداری هواپیما و مراقبت پرواز، ساخت و تولید، صنایع شیمیایی، کامپیوتر، مواد، مکانیک، مهندسی اجرایی عمران، آموزش و پرورش ابتدایی، علوم ورزشی، حسابداری، تکنولوژی و طراحی دوخت، هنرهای تجسمی است.

به گزارش کانی نت:رشته های بدون آزمون (باسوابق تحصیلی) شامل : تولیدات گیاهی، جنگلداری، شیلات، چوب شناسی و صنایع چوب، علوم و صنایع غذایی، گیاه پزشکی، ماشین های کشاورزی، مرتع و آبخیزداری، بازیافت، آمار، اموزش ریاضی، آموزش حرفه و فن، آموزش دینی و عربی، آموزش راهنمایی و مشاوره، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، آموزش علوم تجربی، روانشناسی و اموزش کودکان استثنایی، اموزش مطالعات اجتماعی، تربیت مربی امور تربیتی، باستان شناسی، تربیت معلم قران کریم، علوم انتظامی، علم اطلاعات و دانش شناسی، مدیریت، حقوق قضایی، مهندسی بهداشت محیط، حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین، مرمت و احیای بناهای تاریخی، ایمنی صنعتی و محیط کار، موسیقی، صنایع چوب و کاغذ-سازه های چوبی،
طراحی پوشاک، معدن، موزه داری، نقشه برداری، علوم ازمایشگاهی دامپزشکی- بهداشت مواد غذایی، شهرسازی، علمی – کاربردی بهداشت مواد غذایی با منشاء دامی، صنایع نساجی، آبیاری، محیط زیست، پرورش طیور، پرورش گاو گاو میش، تولیدات دامی است.

داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای ثبت‌نام مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه کنند.

به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود (برای رشته پذیرش با آزمون ) دقت کنند چون پس از دریافت رسید ۱۶ کاراکتری، در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح موارد فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ لغایت روز شنبه ۲۳ آبان  ۱۳۹۴ می باشد
 • ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که معمولا در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
 • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۷ رقمی  و کد پیگیری ۱۵ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در روند ثبت نام ، داوطلبان می توانند از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۵:۳۰ بجز ایام تعطیل با شماره های ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۷ تماس خاصل فرمایند.

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش رشته‌های تحصیلی کاردانی نظام جدید مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) می‌رساند دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته برای پذیرش، همزمان با شروع ثبت‌نام در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org در دسترس خواهد بود. لذا کلیه متقاضیان (اعم از اینکه در آزمون کاردانی نظام جدید مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی شرکت نموده‌ یا شرکت ننموده‌اند) می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه برای پذیرش دانشجو در این مرحله از روز سه‌شنبه مورخ  ۹۴/۰۸/۱۹ لغایت روز شنبه مورخ ۹۴/۰۸/۲۳ به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و پس از پرداخت هزینه ثبت‌نام و انتخاب رشته به مبلغ ۰۰۰/۱۵۰ (یکصد و پنجاه هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل کدرشته محل های انتخابی (حداکثر ۲۵ کدرشته محل) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

داوطلبان‌ متقاضی‌ شرکت‌ در پذیرش این مرحله باید  اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهند:

۱- مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان برای تهیه کارت اعتباری ثبت‌نام (سریال ۱۲ رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جداول کد رشته محلهای پذیرش دانشجو و مطالعه دقیق این دفترچه.

۲- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

۴- ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر (۹۴/۰۸/۱۹ لغایت ۹۴/۰۸/۲۳).

تبصره ۱: در این مرحله کلیه داوطلبانی که در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای سال ۱۳۹۴ ثبت نام نموده بودند (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) و یا هم اکنون متقاضی می‌باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

تبصره ۲: متقاضیان می‌بایستی دارای گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید در یکی از رشته های شاخه فنی و حرفه‌ای، کار دانش و یا دیپلم فنی و حرفه‌ای دوره چهارساله (نظام قدیم) باشند و یا حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ فارغ التحصیل شوند.

 ۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ (یکصد و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.

توجه: هرگونه‌ تغییر‌ و یا اصلاحیه‌ در دفترچه‌ راهنمای پذیرش در این مرحله از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌) ‌اعلام ‌خواهد شد.

“برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم)

آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال ۱۳۹۴مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی اینجا را کلیک کنید

“برای ثبت نام پذیرش بدون آزمون دوره های کاردانی پیوسته نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴ اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۳۲ Comments

 • فرشته ایروانی wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۳۰

  سلام و خسته نباشید
  الان ۱۱ شهریور ۹۴ چطور میتونم در رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی به کارشناسی سال ۹۴ ثبت نام کنم؟

 • علی wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۶

  سلام پذیرش کاردانی به کارشناسی بدون آزمون کی می خوام شرکت کنم…

 • سیامک wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۵

  نتیجه آزمون کارشناسی کی اعلام میشه

 • مهدی ایزدی wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۶

  میخاستم ببینم بدون آزمون ها باید واسه ثبت نام چه کار کنند

 • مینا wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۹

  پذیرش بدون ازمون کاردانی به کارشناسی ۹۴ کی اغاز میشود با تشکر؟

 • مینا wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۵

  الان ۲۸ شهریور ۹۴ چطور میتوانم در پذیرش بدون ازمون ۹۴ شرکت کنم؟

 • ثریا wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۲:۰۹

  سلام خسته نباشید ببخشید اعلام نتایج شرکت کننده بدون آزمون کی اعلام می شود 

 • ثریا wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۲:۱۰

  میخواهم بدونم من قبول شدم

 • قنبری زاده wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۴, ۵:۴۷

  سلام.الان ۱۲مهر۹۴هست.برای پذیرش بدون کنکوربایدتاسال دیگه صبرکنم?

 • فرحناز wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۴

  سلام برای ثبت نام مهر ماه کارشناسی ناپیوسته بدون ازمون کی باید اقدام کنم؟
  با تشکر

 • زهره wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۳

  سلام ببخشید میخوام در پذیرش بدون کنکورککاردانی به کارشناسی شرکت کنم امسال امکانش هست؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • Azadeh wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۱

  باسلام
  اگه بخوام درمقطع کاردانی به کارشناسی بدون آزمون ۹۴ ثبت نام کنم. باید چکارکنم؟؟
  امکانش هست؟؟؟
  ۲۱ مهر۹۴٫

 • احسان wrote on ۲۳ مهر, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۰

  با سلام
  ببخشید تاریخ تکمیل ظرفیت یا ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی چه موقعی هست؟

 • کیخسرو معافی غفاری wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۵

  با سلام من سال گذشته در رشته برق گرایش قدرت کاردانی به کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد تاکستان پذیرفته شدم ولی بدلایلی نمیتوانستم ثبت نام کنم و به کلاس بروم آیا قبولی سال گذشته هنوز معتبر است.برای نیم سال دوم ۹۴

 • مهرداد wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۴, ۳:۱۱

  طریق ثبت نام اعلام شود

 • taravat wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۶

  سلام خواستم بدون واسه ثبت نام دانشگاه ازادبدون ازمون ترم بهمن چه تاریخی شروع میشه

 • حسین wrote on ۴ دی, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۰

  سلام خواستم بدونم واسه ثبت نام دانشگاه ازادبدون ازمون ترم بهمن چه تاریخی شروع میشه وآیا میتونیم ثبت نام کنیم یانه

 • حسین wrote on ۴ دی, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۲

  سلام و خسته نباشید
  الان ۴ دی ۹۴ چطور میتونم در رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی به کارشناسی سال ۹۴ ۹۵ثبت نام کنم؟

 • سحر wrote on ۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۶

  سلام،خسته نباشید،من ۲۴ سالمه،کاردانی گرافیک خوندم،اما میخوام کارشناسیم و طراحی صنعتی، تبلیغاتی بخونم.نمیدونم باید چکار کنم، آیا دانشگاهی هست که بدون کنکور در این رشته بتونم وارد بشم،یا در دانشگاه آزاد؟؟؟؟؟ هر کسی که میتونه لطفا راهنمایی کنه.ممنون

 • ستی wrote on ۴ دی, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۳

  سلام،خسته نباشید،کاردانی به کارشناسی واسه بهمن ماه چه تاریخی بدون آزمون داره؟ آیا اصلا بهمن ماه ثبت نامی داره؟
  تاریخش لطفا بفرستین

 • الهام wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۳

  با عرض سلام وخسته نباشی من کارشناسی ناپیوسته دررشته علوم ازمایشگاهی دامپزشکی هستم ی ترم هم گذروندم میخوام انصراف بدم ایا امکانش هست دوباره در ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم یا نه

 • Leyla wrote on ۵ دی, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۷

  سلام خسته نباشیددانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته برای نیم سال دوم از چه تاریخی شروع به ثبت نام میکنه؟آیا دانشگاه آزاد واحد تبریز رشته فناوری اطلاعات هم داره برا کارشناسی ناپیوسته 

 • سحر wrote on ۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۲

  ببخشید، سوال قبلیم و اشتباه نوشتم،عکاسی تبلیغاتی،صنعتی،به اشتباه نوشتم طراحی

 • سعيد مزرعه wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۸

  سلام،خسته نباشید، زمان،ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون ورودی بهمن ماه ۹۴ در چه تاریخی آغاز میشود لطفا تاریخ شروع ثبت نام را بفرستید. باتشکر از شما

 • فائزه wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷

  ببخشید من میتونم برای کاردانی به کارشناسی هم تو رشته هایی که باآزمونن هم رشته هایی که براساس سوابق تحصیلیه شرکت کنم؟؟رشته خودم نقشه برداریه..درضمن برای کاردانی به کارشناسی۹۵مهلت تاکیه؟!چیکارباید بکنم؟!!

 • شهره wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۹:۴۶

  سلام من کارشناسی ناپیوسته رشته دبیری عوام تجربی از دانشگاه آزاد دارم می تونم در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم ?
  لطفا سریع جواب بدین ممنونم

 • كاني نت wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۷

  با سلام بله میتونید

 • مريم wrote on ۲۹ تیر, ۱۳۹۵, ۲۰:۰۱

  سلام تو رو خدا جواب بدین الان ٢٩ تیر من میتونم کاردانى به کارشناسى رشته مهندسى بهداشت محیط که بدون آزمون شرکت کنم؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین 

 • كاني نت wrote on ۲۹ تیر, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۳

  سلام خیر

 • هانيه سادات ايوالقاسمي wrote on ۱۳ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۱

  من میخواهم در کارشناسی بهداشت حرفه که ورود ٨٠شهید بهشتی بودم ادامه تحصیل بدهم چه کار باید انجام بدهم

 • كاني نت wrote on ۱۳ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۹:۰۴

  باید سال دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنید

 • هانيه سادات ايوالقاسمي wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۲

  ممنونم ازراهنمایتون

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.