ثبت نام المپیاد دانش آموزی/بخشنامه مرحله­ اول المپیادهای علمی کشور

ثبت نام المپياد دانش آموزي/بخشنامه مرحله­ اول المپیادهای علمی کشور

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان

:بر این اساس زمان ثبت نام از روز شنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ آغاز و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهد داشت و این مدت قابل تمدید نیست ؛ لذا از مسئولین استانی و خصوصاً مدیران محترم مدارس انتظار می رود اقدامات لازم درخصوص اطلاع رسانی مناسب به دانش آموزان علاقمند به نحو مقتضی انجام پذیرد.

ثبت نام در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی همانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک به نشانی http://azmoon.srttu.edu به دو طریق انفرادی و گروهی (توسط مدیر واحد آموزشی) امکان پذیر خواهد بود.

فارغ از ثبت نام به صورت انفرادی یا گروهی، تایید صحت اطلاعات و عکس دانش آموز توسط مدیر واحد آموزش الزامی است و مسئولیت بروز هر گونه اختلاف متوجه ایشان خواهد بود.

به دانش آموزان عزیز علاقمند به شرکت در آزمون قویاً توصیه می شود اطلاعات و توصیه های ارائه شده در بخشنامه را به دقت مطالعه نمایند. شایان ذکر است زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از برگزاری اولین آزمون از طریق سامانه ثبت نام http://azmoon.srttu.eduاعلام خواهد شد.

ثبت نام المپیاد دانش آموزی/بخشنامه مرحله­ اول المپیادهای علمی کشور :

«مبارزه­ی علمی برای جوانان، زنده کردن روح

جست‌ وجو و کشف واقعیت‌ها وحقیقت‌هاست»   امام خمینی (ره)

 

بخشنامه مرحله­ اول المپیادهای علمی کشور

“اداره کل آموزش‌و پرورش استان”

با سلام و آرزوی توفیق

ضمن تشکراز همکاری و مساعدت­های آن اداره کل در برگزاری آزمون المپیادهای علمی کشور به اطلاع می‌رساند مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در نظر دارد مطابق روال همه ساله با همکاری ادارات کل آموزش ‌و پرورش در سال جاری نیز آزمون‌های مرحله­ اول المپیادهای علمی کشور را به صورت چند‌ گزینه‌ای برگزار نماید. برگزیدگان آزمون مرحله‌ اول المپیادها در بهار سال۹۳ در آزمون مرحله دوم که به صورت نیمه متمرکز در مراکز استان­ها برگزار می­شود شرکت می­نمایند. برگزیدگان مرحله­ دوم در تابستان سال ۹۳ جهت شرکت در یک دوره آموزشی در محل معاونت دانش­پژوهان جوان (باشگاه) به تهران فراخوانده می‌شوند. به منظور ایجاد فرصت­های برابر آموزشی دوره­های مصوب کمیته­های علمی به همه دانش­آموزان ارائه خواهد شد و پس از تعیین نتیجه نهایی در دوره آموزش تابستانی، حائزین شرایط دریافت مدال­های طلا، نقره و برنز این دوره مشخص می­شوند. دارندگان مدال طلای کشوری از شرکت در کنکور سراسری دانشگاه­ها­ معاف هستند و به عضویت تیم المپیاد کشوری جمهوری اسلامی ایران در می­آیند. دارندگان مدال طلا در دوره­ای که حدوداً به مدت یک سال تحصیلی در باشگاه دانش­پژوهان جوان برگزار می­شود شرکت می­کنند و در نهایت ازمیان آنان تیم­های ملی اعزامی به المپیادهای جهانی انتخاب می­شوند.

معاونت دانش­پژوهان جوان مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش­پژوهان جوان (باشگاه) تنها مرجع برگزار کننده المپیادهای علمی دانش ­آموزی در کشور است. یکی از ارکان اصلی این باشگاه کمیته­های علمی متشکل از اساتید ممتاز دانشگاه­ها و دبیران با سابقه و مجرب آموزش و پرورش می باشد که جهت شناسایی دانش­آموزان مستعد شرکت کننده در آزمون­های المپیاد، از تخصص، توان علمی و تجربه آنان بهره گرفته می­شود و تمامی فرآیندهای مربوط به شناسایی و آموزش دانش­آموزان در مراحل مختلف المپیاد جهت انتخاب تیم­های ملی تحت نظارت آنان انجام می­پذیرد.

 

* تعداد برگزیدگان نهایی (مدال طلا):

بر اساس­ مصوبه شورای­ عالی ­انقلاب فرهنگی تعداد نفرات دریافت کننده مدال طلا به­ شرح جدول ­زیر می­باشد:

ردیف المپیاد تعداد نفرات برگزیده ردیف المپیاد تعداد نفرات برگزیده
۱ ریاضی ۱۲ ۵ شیمی ۸
۲ فیزیک ۱۰ ۶ زیست شناسی ۸
۳ نجوم و اخترفیزیک ۱۰ ۷ کامپیوتر ۸
۴ ادبی    * حداکثر ۱۸ * ۱۲ نفر از برگزیدگان المپیاد ادبی از رشته­های ادبیــات و
علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و ۶ نفر دیگر از سایر رشته‌ها هستند که به شرط کسب حد نصاب لازم معرفی می‌شوند.

 

 

* امتیازات:

دانش­آموزانی که پس از پایان دوره آموزش تابستانی با دریافت مدال طلا به عضویت باشگاه دانش­­پژوهان جوان و تیم­های ملی المپیاد جمهوری اسلامی ایران در می­آیند، پس از اخذ دیپلم متوسطه و گواهی پیش­دانشگاهی مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بدون شرکت در کنکور سراسری توسط باشگاه (معاونت) برای ادامه تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظرشان در زیر گروه مربوطه معرفی می­شوند. شایان ذکر است برگزیدگان المپیاد ادبی علاوه بر رشته­های زیر گروه علوم انسانی می­توانند رشته­های زیر گروه هنر را نیز برگزینند.

همچنین دانش­آموزانی که در پایان دوره آموزش تابستانی موفق به اخذ مدال­های نقره و برنز کشوری می­شوند، مطابق مصوبه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فن­آوری علاوه بر عضویت در باشگاه دانش­­پژوهان جوان می­توانند در کنکور سراسری از ۲۰% سهمیه در زیر گروه آزمایشی مربوطه استفاده نمایند. در ضمن تمامی دارندگان مدال­های طلا، نقره و برنز جهت عضویت و بهره­مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به این بنیاد معرفی می­شوند.

 

* زمان برگزاری، شرایط شرکت­کنندگان، منابع­امتحانی، چگونگی ثبت‌نام، نحوه برگزاری و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون­های مرحله‌ی اول به شرح زیراعلام می­شود:

الف) زمان برگزاری آزمون­های مرحله اول:

المپیاد دوره روز تاریخ ساعت شروع
کامپیوتر بیست و چهارمین سه­شنبه ۲۹/۱۱/۹۲ ۰۹:۰۰ صبح
شیمی بیست و چهارمین چهارشنبه ۳۰/۱۱/۹۲ ۰۹:۰۰ صبح
نجوم و اخترفیزیک دهمین چهارشنبه ۳۰/۱۱/۹۲      ۰۲:۰۰ بعدازظهر
ریاضی سی و دومین پنج­شنبه ۱/۱۲/۹۲ ۰۹:۰۰ صبح
زیست­شناسی هفدهمین پنج­شنبه ۱/۱۲/۹۲ ۰۲:۰۰ بعدازظهر
فیزیک بیست و هفتمین جمعه ۲/۱۲/۹۲ ۰۹:۰۰ صبح
ادبی بیست و هفتمین جمعه ۲/۱۲/۹۲      ۰۲:۰۰ بعدازظهر

 

* توجه: زمان و نحوه دریافت کارت ورود به حوزه آزمون قبل از شروع اولین آزمون طی اطلاعیه­ای از طریق پایگاه­های اطلاع­رسانی باشگاه دانش­پژوهان جوان به نشانی www.ysc.ac.ir و سامانه نام­نویسی الکترونیکی دانش­­آموزان (سناد) به نشانی www.sanaad.medu.irاعلام خواهد شد.


 

ب) شرایط شرکت‌کنندگان در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور سال تحصیلی (۹۳-۹۲) به شرح مندرج در جدول زیر می­باشد:

المپیاد سال و رشته تحصیلی شرایط ثبت­نام در آزمون مرحله اول

ریاضیسال دوم

ریاضی فیزیکنمره درس ریاضی(۱) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.سال سوم

ریاضی فیزیکمعدل دروس ریاضی (۲) و هندسه (۱) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.

شیمی

سال دوم

علوم تجربی

و ریاضی فیزیک۱- نمره شیمی(۱) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۷ نباشد.

۲- نمره ریاضی (۱) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.

۳- نمره فیزیک(۱) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.سال سوم

علوم تجربی

و ریاضی فیزیک۱- معدل دروس شیمی(۱) و آزمایشگاه و شیمی(۲) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۷ نباشد.

۲- معدل دروس ریاضی(۱) و ریاضی(۲) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.

۳- معدل دروس فیزیک(۱) و آزمایشگاه و فیزیک(۲) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.

فیزیکفقط سال سوم

ریاضی فیزیک۱- معدل دروس فیزیک(۱) و آزمایشگاه و فیزیک(۲) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.

۲- معدل دروس ریاضی(۱) و ریاضی(۲) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.

کامپیوترسال دوم

ریاضی فیزیکنمره درس ریاضی(۱) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.سال دوم

کامپیوتر شاخه

فنی­حرفه­ای و کاردانشنمره درس ریاضی(۱) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.سال سوم

ریاضی فیزیکمعدل دروس ریاضی(۱) و ریاضی(۲) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.سال سوم

کامپیوتر شاخه

فنی­حرفه­ای و کاردانشمعدل دروس ریاضی(۱) و ریاضی(۲) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.زیست­شناسیسال دوم علوم تجربینمره درس علوم زیستی و بهداشت داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.سال سوم

علوم تجربیمعدل­ دروس ­علوم­ زیستی ­و بهداشت­­و زیست­شناسی و آزمایشگاه(۱) داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.

ادبی

فقط سال سوم

ادبیات و علوم انسانی

و علوم ومعارف اسلامیمعدل دروس زبان فارسی(۲) و ادبیات فارسی(۲) داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.فقط سال سوم

علوم تجربی

­و ریاضی فیزیکمعدل دروس زبان فارسی(۲) و ادبیات فارسی(۲) داوطلب کمتر از ۱۸ نباشد.نجوم واخترفیزیکسال دوم

ریاضی فیزیک۱- نمره درس فیزیک(۱) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.

۲- نمره درس ریاضی(۱) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.سال سوم

ریاضی فیزیک۱- معدل دروس فیزیک(۱) و آزمایشگاه و فیزیک(۲) و آزمایشگاه داوطلب کمتر از ۱۶ نباشد.

۲- معدل دروس ریاضی (۱) و ریاضی (۲) داوطلب کمتر از ۱۵ نباشد.

توجه: دانش­آموزان پایه اول می­توانند فقط به صورت آزمایشی در المپیادهای هفت گانه مندرج در جدول فوق شرکت نمایند.

تذکرات مهم:

۱- دانش­آموزان پایه اول با هر شرایطی صرفاً مجاز به ثبت­نام آزمایشی در مرحله اول المپیادها می­باشند. از پذیرفته­ شدگان سال اول متوسطه به منظور تشویق و آشنایی بیشتر با آزمون المپیادهای علمی جهت شرکت در آزمون مرحله دوم دعوت می­شود، ولی برگزیدگان تابستانی تنها از میان دانش­آموزان پایه دوم و سوم (مطابق جدول بند ب) خواهند بود.

۲- براساس تصمیم کمیته­های علمی فیزیک و ادبی دانش­آموزان سال دوم این رشته­ها فقط به صورت آزمایشی در آزمون­های مرحله اول و دوم المپیادهای مذکور شرکت می­کنند و به دوره تابستانی راه نخواهند یافت.

۳- دانش­آموزان پایه دوم که سال تحصیلی گذشته (۹۲-۹۱) در دوره آموزش تابستانی باشگاه دانش­پژوهان جوان در رشته­های ادبیات، ریاضی، زیست­شناسی، فیزیک، شیمی و‌ نجوم واخترفیزیک حضور داشته و موفق به کسب مدال­های نقره و برنز شده­اند در صورت علاقه­مندی به شرکت مجدد در المپیادهای علمی مذکور ملزم به شرکت در کلیه مراحل مختلف آزمون­های سال تحصیلی ۹۳-۹۲ می­باشند و فقط در صورت موفقیت به مراحل بعدی راه خواهند یافت.

همچنین دانش­آموزان پایه دوم دارنده مدال برنز کشوری المپیاد کامپیوتر که سال تحصیلی گذشته                                                     (۹۲-۹۱) در دوره آموزشی تابستانی باشگاه دانش­پژوهان جوان حضور داشته­اند، همانند سایرمتقاضیان این المپیاد ملزم به شرکت در مرحله اول و دوم آزمون المپیاد کامپیوتر می­باشند.

 

ج) منابع امتحانی:

المپیاد منابع امتحانی
فیزیک ­دانش­آموزان باید اطلاع کافی ازمطالب کتاب­های درسی مربوط به سال­های اول، دوم، سوم­ودوره پیش­دانشگاهی داشته باشند.
زیست­شناسی دانش­آموزان باید اطلاع کافی از مطالب کتاب­های درسی مربوط به سال­های اول، دوم، سوم ­و دوره پیش­دانشگاهی داشته باشند.
شیمی دانش­­آموزان باید اطلاع کافی از مطالب کتاب­های درسی مربوط به سال­های اول، دوم و سوم دبیرستان داشته باشند.

*ضمناً علاوه بر منابع آزمون مرحله اول، مطالب شیمی دوره پیش دانشگاهی برای آزمون مرحله دوم مورد سوال قرار می­گیرد.ریاضیدانش­آموزان باید اطلاع کافی از مطالب کتاب­های درسی مربوط به سال­های اول، دوم و سوم دبیرستان داشته باشند.ادبی­دانش­آموزان باید اطلاع کافی از مطالب کتاب­های درسی شامل ۱- ادبیات فارسی(۱) و (۲) ۲- زبان فارسی(۱) و (۲)

۳- تاریخ ادبیات(۱) ۴- زبان عربی(۱)عمومی و (۲)علوم انسانی ۵- زبان انگلیسی(۱) و (۲) و منابع غیردرسی که در پایگاه اطلاع­رسانی باشگاه اعلام شده است داشته باشند.نجوم واخترفیزیکدانش­آموزان باید اطلاع کافی از مطالب درسی فیزیک و ریاضی مربوط به سال­های اول، دوم، سوم و دوره پیش­دانشگاهیداشته باشند. ضمناً موضوعات نجوم کروی، نجوم مقدماتی و تئوری رصد و اخترفیزیک و کیهان­شناسی مقدماتی نیز مورد سؤال قرار می­گیرد.کامپیوتردانش­آموزان باید اطلاع کافی از مطالب دروس ریاضیات (۱) سال اول، ریاضیات (۲) سال دوم، جبر و احتمال سال سوم و ریاضیات گسسته دوره پیش­دانشگاهی داشته باشند.

اولیای محترم مدارس و نیز دانش­آموزان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به آدرس های اینترنتی فوق­الذکر مندرج در بند «الف» مراجعه نمایند.

د) نحوه­ی ثبت­ نام:

۱- مدیران محترم واحدهای آموزشی علاوه بر نصب یک نسخه از بخشنامه در تابلوی اعلانات، فردی از کارکنان مجرب را به عنوان مسوول اجرای بخشنامه تعیین نمایند.

۲- ثبت­نام در آزمون المپیادهای سال جاری همانند سال گذشته به صورت اینترنتی بوده و برای این منظور علاقه­مندان می­توانند در زمان مقرر با مراجعه به لینک اصلی سامانه نام­نویسی الکترونیکی دانش­آموزان (سناد) به نشانی www.sanaad.medu.ir نسبت به ثبت­نام اقدام نمایند.

۳- مدیران مدارس می­توانند از طریق همین پایگاه نسبت به ثبت­نام گروهی دانش­آموزان اقدام نمایند و از آمار ثبت­نام کنندگان واحد آموزشی خود نیز اطلاع یابند.

۴- مبلغ ثبت­نام برای هر المپیاد ۰۰۰/۱۰۰ ریال می­باشد که از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت­نام دریافت و به حساب شماره ۲۱۷۳۰۱۹۰۰۱۰۰۸ به نام درآمد اختصاصی غیرقابل برداشت باشگاه دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش نزد بانک ملی شعبه اسکان واریز می­گردد.

تذکر مهم: داوطلبان گرامی باید هنگام ثبت­نام از کارت­های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نموده و رمز دوم پرداخت اینترنتی را همراه داشته باشند و از واریز وجه به صورت مستقیم از طریق بانک­ها خودداری نمایند.

۵- زمان ثبت­ نام از روز شنبه۲۱ دی­ماه ۱۳۹۲ تا پایان وقت اداری روز شنبه ۵ بهمن­ماه ۱۳۹۲ می­باشد. ضمناً این زمان قابل تمدید نبوده و به داوطلبان توصیه می­شود از روزهای نخستین تاریخ مذکور نسبت به ثبت­نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

۶- داوطلبان جهت ثبت­نام ملزم به استفاده از یک قطعه عکس(۴×۳) سال جاری که با ریزبینی (رزولوشن) dpi200 اسکن شده باشد (با ساختار jpg) هستند. حجم این فایل نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد. در صورت استفاده از هر گونه تصاویر قدیمی و غیر از تصویر داوطلب شرکت کننده ضمن محرومیت، پیگردهای قانونی اعمال و ثبت­نام آنان بلااثر خواهد شد. ضمناً عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

۷- مدیران محترم واحدهای آموزشی موظفند پس از ثبت­نام داوطلبان آموزشگاه خود با مراجعه به سامانه مربوطه نسبت به تأیید اطلاعات و عکس داوطلب اقدام نمایند. بدیهی است مسئولیت هر گونه اختلاف در اطلاعات و تصویر داوطلب متوجه مدیران محترم که اطلاعات دانش­آموز را تأیید نموده­اند می­باشد.

۸- ثبت­نام پس از تأیید صحت اطلاعات توسط مدیر واحد آموزشی در سامانه فوق­الذکر نهایی خواهد شد.

۹- دانش­آموزانی که در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تحصیل می­نمایند جهت ثبت­نام می­بایستی به نشانی http://sanaad.medu.gov.ir مراجعه نمایند.

هـ) نحوه‌ی برگزاری آزمون: (قابل توجه استان­ها):

۱- نحوه و زمان دریافت سؤالات، پاسخنامه­ها و شیوه­نامه­های اجرایی متعاقباً به اطلاع اداره سنجش مراکز استان­ها خواهد رسید.

۲- مسئولیت برگزاری دقیق و مطلوب این آزمون‌ها به ‌عهده مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان­ها است.

۳- مسئولیت امنیت و توزیع سؤال­ها و نظارت بر حسن انجام آزمون­ها به عهده اداره سنجش و حراست استان­ها است و لاک و مهر سؤالات هر یک از رشته‌ها، فقط در حوزه امتحانی و رأس ساعت مقرر با حضور نمایندگان ادارات و نماینده حراست آموزش و پرورش باز خواهد شد.

تذکر: لازم است به تناسب آمار داوطلبان در هر منطقه/ناحیه آموزش‌و پرورش حداقل یک حوزه برگزاری برای پسران و یک حوزه برگزاری برای دختران پیش­بینی شود. (تبصره: تعداد حوزه­های برگزاری در مراکز استان­ها و شهرهای بزرگ با توجه به آمار پسران و دختران داوطلب پیش­بینی شود.)

۴- ضوابط انتخاب عوامل برگزاری در مناطق و استان­ها مانند دستورالعمل شماره ۸۴/۷۱۰ تاریخ ۱۲/۱۰/۸۵ می­باشد.

به منظور پیشگیری از وقوع هر گونه ناهماهنگی احتمالی و همچنین اشتباهات تایپی از تایپ مجدد این بخشنامه و سایر شیوه­نامه­ها (که متعاقباً ارسال خواهد شد) اجتناب شود و تنها تصویر آنها به مناطق و مدارس ارسال شود. از آنجا که همکاری و مساعدت همه جانبه ادارات کل آموزش و پرورش در برگزاری این آزمون­ها بسیار اساسی است موجب امتنان خواهد بود مدیرکل محترم آموزش و پرورش، علاوه بر نظارت بر حسن اجرای امور، دستور فرمایند ضمن ابلاغ این بخشنامه به کلیه دبیرستان­ها، هنرستان­های فنی و حرفه­ای و کاردانش تحت پوشش، نسبت به اطلاع­رسانی مناسب و نصب آن در تابلوی اعلانات واحد آموزشی مربوطه تأکید نمایند. ضمناً در مورد لزوم شرکت حداکثری دانش­آموزان دارای شرایط در مرحله اول المپیادهای علمی با توجه به این­که ضوابط شرکت در این مرحله بسیاری از دانش­آموزان را شامل می­شود اهتمام ورزند.

توضیح این که محل استقرار باشگاه دانش­پژوهان جوان در شهر تهران، بلوار آفریقا (جردن)، کوچه نیلوفر، پلاک ۸،ساختمان شهید بهشتی، کدپستی ۱۹۶۷۷۵۸۴۷۳، تلفن­های: ۶۷- ۲۲۰۱۹۹۶۶-۰۲۱ و ۲۲۰۱۰۹۰۹-۰۲۱ و ۲۲۰۱۰۴۰۴- ۰۲۱          دورنگار: ۲۲۰۱۹۹۷۰-۰۲۱ می­باشد و در هیچ نقطه دیگری از تهران، سایر استان­ها و شهرستان­ها شعبه یا نمایندگی ندارد.

 

                                                                                                   حسین شجاعی

                                                                            رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان

                                                                                              و دانش پژوهان جوان

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۱۵ Comments

 • اراد wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۵, ۷:۰۴

  سلام
  اسم من اراده
  من ١٠ سال دارم و می خواهم عضو المپیاد مکاترونیکی که شما در سایت خود نوشته بودید شوم
  باید چکار کنم تا بتوانم عضو المپیاد مکاترونیک شوم؟

 • avinienglishpanel wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۶

  سلام.میشه درباره المپیادزیست توضیح بدین.که چه منابعی باید استفاده کرد

 • یه سمپادی wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۹:۴۷

  ببخشید برای پایه دهم المپیاد زیست هست؟و چه منابعی باید بخونیم؟ممنون

 • فرناز wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱:۵۹

  با سلام   خسته نباشید 
  پسرمن سال دوم ابتدایی آیا میتونه تو المپیاد شرکت کنه یا باید حتما دوره دبیرستان باشه؟؟؟

 • Nevisande wrote on ۳ آبان, ۱۳۹۵, ۰:۵۱

  سلام.لطفا در باره ی المپیاد زیست دهم توضیح بدین 
  ممنون.

 • ساجده wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۴

  سلام.من پایه هفتم هستم.این ازمون برای پایه هفتم هم هست؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۷

  سلام در همین خبر اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • آیناز wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۰

  سلام من کلاس هشتم هستم میتونم تو المپیاد شرکت کنم؟خوواااااااااهشا جواب بدید

 • کیوان wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۸

  با سلام
  المپیاد فقط مخصوص دانش آموزانه دبیرستانی می باشد (متوسط دوره دوم )

 • ahmad wrote on ۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۹

  سلام.
  آیا در سال ۹۵/۹۶ المپیاد زبان انگلیسی برای دهم است یا نه؟
  لطفا زود جواب بدین!

 • هادی wrote on ۹ دی, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۱

  سلام
  لطفا زمان ثبت نام المپیاد را تمدید کنید

 • شمیم wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۳

  سلام لطفا اگه میشه ثبت نام المپیاد رو تمدید کنید.

 • zahra wrote on ۲۰ دی, ۱۳۹۵, ۰:۵۹

  سلام این المپیادا فقط برای دبیرستانیاست ؟ یعنی دوره اول متوسطه نمی تونه شرکت کنه؟

 • مریم یزدانی wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۳

  سلام نتیجه آزمون مرحله اول حدودا چه زمانی اعلام میشود لطفا جواب بدید

 • غزل wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۶, ۱۵:۰۹

  سلام.خسته نباشید برای پایه ی نهم هیچ ازمون مرتبط با نجوم و اخترفیزیکی برگزار میشه؟لطفااااا جواب بدید.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.