ثبت نام استخدامی بانک صادرات سال۹۵

ثبت نام استخدامي بانك صادرات سال95

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران : بانک صادرات ایران  با هدف تجهیز ساختار سازمانی و تکمیل کادر مورد نیاز خود  در بخش های خاص مبادرات به جذب و گزینش نیروی جدید می کند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، تعدادی از دانش آموختگان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای در رشته های مختلف برای بخش های  مشخص  شده  جهت همکاری در این بانک دعوت به همکاری می شوند که از روز دوشنبه ٢۴ اسفند ماه  جاری تا ١۴ فروردین سال آینده می توانند  به سایت اینترنتی بانک صادرات ایران مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری نمایند.
بر پایه این گزارش از خدمات پذیرفته شدگان وفق شرایط بانک در واحد های تحقیقات و برنامه ریزی،  بازاریابی و خدمات مشتریان و فناوری اطلاعات استفاده می شود.
افراد دعوت به کار شده در استان تهران اشتغال به کار خواهند داشت و تسلط به زبان انگلیسی در شمار یکی از ضوابط دعوت به همکاری قید شده است.
متقاضیان برای آگاهی از مفاد و جزییات شرایط و ضوابط به سایت بانک صادرات ایران به نشانی اینترنتی: www.bsi.ir مراجعه نمایند.

شرط معدل برای مقطع تحصیلی آخر حداقل ۱۷ می باشد. خواهرانی که رشته تحصیلی مقطع آخرشان یکی از رشته های مدیریت بازرگانی (گرایش های بازاریابی ، بازاریابی بین المللی ، تجارت الکترونیک ،مدیریت استراتژیک ،بازرگانی داخلی ،کارآفرینی) ، مدیریت اجرایی (گرایش های : مدیریت اجرایی و مدیریت کسب و کار) ، مدیریت مالی و مدیریت فناوری اطلاعات (گرایش های : کسب و کار الکترونیکی ،مدیریت منابع اطلاعاتی،سیستم های اطلاعاتی پیشرفته) می باشد ،مجاز به ثبت نام می باشند.

در صورتی که مقطع تحصیلی آخر شما دکترا می باشد امکان انتخاب گزینه ‘غیره’ را در دانشگاهها و رشته های مقطع تحصیلی فوق لیسانس دارید ، در غیر اینصورت بایستی یکی از دانشگاهها و رشته های وارد شده را انتخاب نمایید

“برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.