ثبت نام استخدامی استانداری کردستان ۹۴

ثبت نام استخدامي استانداري كردستان 94

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان :به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی می رساند ثبت نام در آزمون از تاریخ هشتم لغایت هفدهم آذرماه انجام می گیرد.
قبل از ثبت نام به نکات ذیل توجه فرمایید:
۱-اکیدا توصیه می گردد به منظور جلوگیری ازتضییع حق خود قبل از اقدام به ثبت نام فایل کامل آگهی را از لینک ذیل دریافت نموده و پس از مطالعه دقیق و کامل مفاد آگهی و مشخص نمودن وضعیت خود با توجه به مفاد آگهی و همچنین توجه به نکات مندرج در سامانه در حین ثبت نام با دقت فرم را تکمیل نمایید.
۲- ثبت نام نهایی منوط به دریافت کد رهگیری می باشد. بنابراین ثبت نام شما در صورتی موفقیت آمیز بوده که کد رهگیری خود را از سامانه دریافت نمایید.
۳-لازم به ذکر است قبل از انجام ثبت نام داوطلب باید نسبت به تهیه کارت اعتباری ثبت نام به مبلغ سیصد هزار ریال که حاوی نام کاربری و رمز عبور جهت ثبت نام می باشد را از طریق این سامانه و لینک “خرید کارت اعتباری ثبت نام” با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب که رمز دوم آن ها فعال شده است، اقدام نماید.
۴-اکیدا توصیه می شود به هیچ وجه اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار افراد غیر قرار ندهید و شخصا نسبت به تکمیل اطلاعات در سایت بانک اقدام نمایید. مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات محرمانه داوطلب از قبیل کارت اعتباری، کد رهگیری و سایر اقلام بر عهده داوطلب می باشد.
۵- سامانه پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۴۲۹۲ به منظور اطلاع رسانی به داوطلبان استفاده خواهد شد. لذا به منظور دریافت پیامک از این سامانه قبل از ثبت نام ابتدا مطمئن شوید که قبلا غیرفعالسازی پیامک های تبلیغاتی را برای خط همراه خود تنظیم ننموده باشید. برای فعالسازی دریافت پیامک خطوط همراه اول عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نمایید و برای خطوط ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و از اپراتور درخواست نمایید
۶- دقت فرمایید استانداری و یا هر یک از مجریان آزمون به هیچ عنوان نیازی به کد رهگیری و یا اطلاعات کارت بانکی واعتباری شما ندارند، بنابراین به هیچ عنوان به تماس هایی که این موارد را درخواست می نمایند، پاسخ نداده و مراتب را به مسئولین ذیربط سریعا اطلاع دهید.

داوطلب گرامی به سامانه ثبت نام آزمون گزینش برتر خوش آمدید.
سامانه تا دریافت کد رهگیری و نهایی نمودن ثبت نام همراه شما خواهد بود لطفا به راهنمایی های ارائه شده توسط سامانه در هر مرحله از ثبت نام توجه نمایید.در صورت وارد نمودن اطلاعات نادرست در هر مرحله برای تصحیح آن دکمه مرحله قبل را کلیک نمایید و اقدام به ویرایش اطلاعات کنید.

خرید کارت ثبت نام استخدامی استانداری:

توجه بسیار مهم: به هیچ عنوان اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و همچنین از سیستم های عمومی نیز برای پرداخت الکترونیکی استفاده ننمایید.
دقت نمایید هر کارت رمز دارای مشخصات به شرح ذیل می باشد که پس از تکمیل تراکنش خرید در صفحه مربوطه نمایش داده خواهد شد. مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات مربوط به این کارت به عهده کاربر بوده و دستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم ذخیره اطلاعات کارت و یا سوء استفاده‌های احتمالی ناشی از سهل‌انگاری کاربر را نمی‌پذیرد.
۱٫ نام کاربری
۲٫ کلمه عبور
۳٫ نوع کارت خریداری شده
۴٫ شماره تراکنش بانکی
برای خرید کارت رمز الکترونیکی در صفحه اصلی منوی “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نموده و فرم مورد نظر را با دقت تکمیل نمایید.
در فرم خریداری کارت مربوطه ضروری است اقلام اطلاعاتی ذیل را وارد نمایند:
۱٫ شماره تلفن همراه: به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی شبکه، اطلاعات کارت اعتباری پس از تکمیل تراکنش بانکی، از طریق پیامک، به شماره تلفن درج شده در این فرم ارسال خواهد شد. بدیهی است ارسال پیامک امکان اضافی می‌باشد که در صورت عدم دریافت آن به هر دلیل، مسئولیتی متوجه مجری نخواهد بود و کاربر موظف است اطلاعات کارت اعتباری را از طریق سامانه دریافت نماید. همچنین مسئولیت عدم درج شماره صحیح و به تبع آن سوء استفاده احتمالی دیگران از این موضوع، به عهده کاربر می‌باشد.
۲٫ تعداد کارت‌های اعتباری: در این قسمت می‌توانید تا حد‌اکثر ۴ عدد کارت رمزدار که هر کدام برای یک ثبت نام قابل استفاده است، خریداری نمایید.
بدیهی است ثبت نام فرد صرفا یکبار امکان‌پذیر است و این امکان برای افرادی در نظر گرفته شده که تمایل به خریداری کارت رمز‌دار از طریق کارت بانکی خود برای دیگران را دارند. (به عنوان مثال مراکز خدمات اینترنتی)
۳٫ نوع کارت اعتباری: با توجه به این که مطابق متن آگهی افراد دارای سهمیه ایثارگری از ۵۰ درصد مبلغ شرکت در آزمون معاف می‌باشند، لذا کاربر می‌بایست نوع کارت رمز خود را در این مرحله مشخص نماید. در صورتی که افراد مشمول سهمیه ایثارگری نمی‌باشید، به هیچ عنوان گزینه ” کارت خرید مخصوص ایثارگران” را انتخاب ننمایید. بدیهی است مسئولیت ناشی از عدم انتخاب صحیح گزینه مورد نظر بر عهده کاربر خواهد بود.
در صورتی که از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان دارید بر روی دکمه “ادامه عملیات خرید در درگاه بانک” کلیک نمایید. پس از چند لحظه به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک ملت هدایت خواهید شد. در فرم مذکور اطلاعات کارت بانکی خود را وارد و دکمه “تایید پرداخت” را کلیک نمایید.
در صورت صحت اطلاعات کارت اعتباری تراکنش مربوطه انجام شده و از طریق پایگاه بانک به سامانه آزمون هدایت خواهید شد. در صورت صحت انجام تراکنش پرداخت، سامانه به تعداد کارت‌های خریداری شده، اطلاعات آن‌ها را نمایش می‌دهد. ضروری است به محض نمایش، این اطلاعات را یادداشت و یا چاپ و در مراحل بعدی ثبت نام استفاده نمایید.

اکیدا توصیه می گردد در مراحل ثبت نام از دکمه های Back/Forward/Refresh مرورگر استفاده ننمایید

اینجانب متقاضی شرکت در آزمون استخدامی متن آگهی مربوطه را با دقت و به طور کامل مطالعه و مسئولیت صحت کلیه مندرجات فرم ثبت نام را به عهده می گیرم. در صورت اثبات خلاف اظهارات اینجانب در هر مقطع زمانی (قبل و بعد از اشتغال) هر گونه حقی را برای استخدام در آن دستگاه از خود سلب می نمایم.

راهنمای ثبت نام استخدامی استانداری کردستان در سال ۱۳۹۴:

– ورود به پایگاه اینترنتی(توجه فرمایید در صورتی که سایت ثبت نام برای شما باز نشد آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید )

– تکمیل فرم های ثبت نام هرمرحله وتائیدآنها

– تائیدیه نهایی باتوجه به اطلاعات واردشده توسط داوطلب

– دریافت شماره پرونده وکدرهگیری

– چاپ فرم ارائه شده توسط سیستم ثبت نام وامضای آن پس ازچاپ، که حاوی اطلاعات واردشده توسط داوطلب می باشد.

تذکرمهم: ثبت نام منوط به تکمیل کلیه مراحل ودریافت شماره پرونده وکدرهگیری ازسیستم می باشد وپس ازتائید نهایی فرم اینترنتی توسط داوطلب ، اطلاعات آن به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد.

نحوه تهیه فایل تصویرداوطلب:
یکی ازاقلام اطلاعاتی لازم برای ثبت نام، فایل تصویرفرد داوطلب می باشدبنابراین لازم است داوطلبان قبل ازمراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت نام الکترونیکی ،فایل مربوط به عکس خودرامطابق شرایط ذیل تهیه نمایند.

۱- فایل مربوطه لازم است با اسکن عکس ۴*۳ وبه صورت۲۵۶ GrayScale وبادرجه وضوح نام dpi100 وبافرمت JPG ذخیره شده باشد.

۲- حجم فایل ارسالی بایدکمتراز۷۰کیلوبایت باشد.

۳- عکسی که تصویرازروی آن تهیه می شود لازم است تمام رخ بوده ودرسال جاری تهیه شده باشد.

۴- ابعاد تصویرارسالی بایدحداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل وحداکثر۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد.

۵-تصویرباید درجهت صحیح وبدون چرخش تهیه شده وفاقدهرگونه حاشیه زائدباشد.

جدول زمانبندی ثبت نام و اعلام نتایج استخدامی استانداری کردستان:

شروع ثبت نام: ۱۳۹۴ هشتم آذر
پایان مهلت ثبت نام: ۱۳۹۴ هفدهم آذر
شروع دریافت کارت ورود به جلسه: ۱۳۹۴ بیست و دوم آذر
پایان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه: ۱۳۹۴ بیست و ششم آذر
تاریخ برگزاری آزمون: ۱۳۹۴ بیست و هفتم آذر
تاریخ اعلام نتایج: متعاقبا اعلام می گردد.

 

“برای دریافت مشاغل و پست های سازمانی استخدامی اینجا را کلیک کنید

“برای ثبت نام در استخدامی استانداری کردستان اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

یک نظر

  • محمد شكري wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۲

    استخدامی کردستان

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.