ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۶-۹۷

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 96-97

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”

داوطلبین عزیز با سلام و احترام

به اطلاع می رساند که به منظور کاهش فشار سرور اعلام نتایج و ارائه خدمت بهتر مقرر گردید داوطلبین متقاضای آزمون ورودی مدارس نمونه پایه هفتم از روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند .

لازم به ذکر است که توزیع کارنامه برای متقاضیان پایه دهم هم اکنون باز بوده و آماده ارائه خدمت است .

از صبر و شکیبایی شما متشکریم

نتایج آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی استان کردستان اعلام شد

 

از سوی اداره سنجش آموزش و پرورش استان کردستان، نتایج آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی متوسطه اول و دوم برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مریوان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، منصور قاسمیان رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت: دانش آموزان و اولیای آنان می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی http://10.249.7.199:8080  مراجعه و نسبت به دریافت کارنامه آزمون اقدام نمایند.

وی افزود: اولیای دانش آموزان پذیرفته شده در این آزمون از روز دوشنبه ۲ مرداد ماه ۹۶ می توانند با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به دبیرستان های محل تقاضا مراجعه و نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند.

قاسمیان ادامه داد: اسامی دانش آموزان ذخیره بعد از پایان مهلت قانونی ثبت نام و به شرط وجود ظرفیت اعلام خواهد شد.

کلید آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان کردستان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

از سوی اداره سنجش آموزش و پرورش کردستان، کلید آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مریوان به نقل  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، اداره سنجش استان پس از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی متوسطه اول و دوم، کلید آزمون ورودی این مدارس شامل پایه های هفتم و دهم را منتشر کرد.

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کلیه استان های کشور در سایت قرار گرفت.

ضوابط و شرایط ثبت نام در آزمون تیرهوشان ۹۶ دوره اول متوسطه ( پایه هفتم) به شرح ذیل می باشد:
۱ – داشتن تابعیت ایرانی
تبصره : ثبت نام اتباع غیر ایرانی تابع بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد
۲ – کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت دوم پایه پنجم سال تحصیلی ۹۳-۹۲
بطور خلاصه : نمرات نوبت دوم داوطلب در پایه پنجم سال گذشته باید همه خیلی خوب باشد و استثنائا اگر یک درس خوب باشد مشکلی نخواهد داشت
تبصره مهم : چون مراحل ثبت نام اینترنتی می باشد مسئولیت ثبت و صحت مندرجات در فرم ثبت نام به عهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون ، در صورت شرکت و یا حتی قبولی در آزمون ، قبولی داوطلب لغو و بی اثر خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون تیرهوشان پایه هفتم سال ۹۶ ( ثبت نام تیرهوشان ۹۶ )

۱ – ورازیز مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان ( یکصدو بیست هزار ریال تمام ) به حسابی که از طریق اداره کل آموزش و پرورش هر استان اعلام می گردد
۲ – ارائه فایل عکس داوطلب جهت صدور کارت ورود به جلسه آزمون
۳ – تکمیل فرم اینترنتی تقاضا نامه ثبت نام

منابع ، مواد درسی ، ضریب و تعداد سوالات استعدادهای درخشان پایه هفتم ۹۶

منابع ، مواد درسی ، ضریب و تعداد سوالات آزمون ورودی پایه هفتم دوره اول متوسطه و مدت زمان پاسخگویی به آنها به شرح ذیل می باشد
منابع مواد و تعداد سوالات آزمون تیرهوشان پایه هفتم ۹۵

منابع مواد و تعداد سوالات آزمون تیرهوشان پایه هفتم ۹۶

۱ – سوالات آزمون به شیوه ۴ گزینه ای ( فقط با یک پاسخ درست ) در سطح محتوای کتاب های درسی با تاکید بر سطوح بالای شناختی و ….. می باشد
۲- سوالات درس قرآن و هدیه های آسمان از محتوای مشترک داوطلبان اهل تشیع و تسنن طراحی می شود اما داوطلبان مسیحی ، کلیمی و زرتشتی به سوالات مشترک اقلیت های دینی پاسخ خواهند داد
۳ – به ازای هر پاسخ صحیح ۳ امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط ۱ امتیاز منفی تعلق می گیرد و سوالات بدون پاسخ امتیازی نخواهند داشت
تبصره : چنانجه داوطلب در هر سوال بیش از یک گزینه راعلامت بزند یک امتیاز منفی برای او در نظر گرفته می شود

زمان و نحوۀ ثبت نام دانش آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور درآزمون ورودی استعدادهای درخشان سال تحصیلی ۹۶-۹۷

براساس دستورالعمل ابلاغی آزمون ورودی دبیرستان‌های دورۀ اوّل و رشتۀ ادبیات و علوم انسانی پایۀ دوّم دبیرستان‌های دورۀ دوّم استعدادهای درخشان، دانش‌آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور جهت ورود به دبیرستان‌های دورۀ اوّل استعدادهای درخشان، باید در آزمون جداگانه‌ای که هم‌زمان با برگزاری آزمون ورودی رشتۀ ادبیّات و علوم انسانی (پایۀ دوّم متوسطه) دبیرستان‌های دورۀ دوّم استعدادهای درخشان در تاریخی که متعاقبا اعلام میگردد برگزار می‌شود شرکت نمایند. مراحل ثبت نام، برگزاری آزمون، تصحیح و اعلام نتیجۀ این دانش‌آموزان، با هماهنگی مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور انجام خواهد شد. ثبت نام داوطلبان پایه هفتم و پایه دهم از مورخه شنبه ۸ / ۱۲ /۱۳۹۴ تا پایان وقت اداری ۲۰ / ۱۲ /۱۳۹۶ انجام خواهد شد.

آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان، راس ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه، مورخ ۲۳ / ۰۲ /۱۳۹۶ در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

آزمون ورودی پایه دهم نیز، راس ساعت ۹صبح روز جمعه، مورخ ۲۴ /۰۲ /۱۳۹۵ در سراسر کشور به صورت همزان برگزار خواهد شد.

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری آموزش و پرورش از آخرین مهلت ثبت نام در آزمون وروردی مدارس نمونه دولتی و جذب تعداد اندکی از کل دانش آموزان خبر داد.

قربانعلی افشانی مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش :درخصوص آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اظهار داشت: ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تا ۱۴ اردیبهشت ۹۵ ادامه دارد و درصورتیکه بعد از این تاریخ متقاضی وجود داشته باشد، احتمال تمدید مهلت ثبت نام وجود دارد.

وی افزود: دستورالعمل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای سال تحصیلی جدید(۹۶-۹۵) به تمام اداره‌های آموزش و پرورش ابلاغ شده است و این آزمون در ۲۸ خردادماه ۹۵ برگزار می شود.

افشانی با اشاره به هزینه ثبت نام این آزمون اظهار داشت: هزینه ثبت نام، همانند سال های گذشته ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان است و ثبت نام برای تمام مقاطع تحصیلی به جز ابتدایی ممکن است.

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تنها حدود ۵ یا ۶ درصد دانش آموزان کل کشور جذب مدارس نمونه دولتی می شوند، بیان کرد: هم اکنون ۲۲۴ هزار ۱۱۹ دانش آموز در ۹۲۱ واحد آموزشی نمونه دولتی دوره دوم متوسطه تحصیل می کنند.

وی اظهار داشت: زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ۲۵ خرداد است و ادارات کل آموزش و پرورش موظف هستند، حداکثر ۲ هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج را به اطلاع شرکت کنندگان برسانند.

وی عنوان کرد: هرچند که در گذشته مدارس نمونه دولتی در مناطق محروم بودند و به نیروهای مستعد آنها امتیاز‌هایی تعلق می گرفت اما امروز خوشبختانه مدارس دولتی و نمونه دولتی زیاد تفاوتی ندارند و اگر خانواده ها مبالغی را که به مدارس نمونه دولتی می دهند در اختیار مدارس عادی قرار دهند، بدون شک همه مدارس در یک تراز قرار می گیرند.

برای مشاهده نتایج نمونه دولتی استان کردستان پایه دهم سال۱۳۹۶ اینجا را کلیک کنید

“برای مشاهده نتایج نمونه دولتی پایه هفتم اینجا را کلیک کنید “

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ، ظرفیت ها و اطلاع از ضوابط و نحوه و شرایط ثبت نام فایل های زیر را دانلود کنید:


دستورالعمل ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۵ – ۹۶

دفترچه ظرفیت پذیرش دبیرستان‌های دوره‌ اول پسرانه(ششمی ها)

دفترچۀ ظرفیت پذیرش دبیرستان‌های دورۀ اول دخترانه (ششمی ها)

دفترچۀ ظرفیت پذیرش دبیرستان‌های دورۀ دوم پسرانه ( نهمی ها)

دفترچۀ ظرفیت پذیرش دبیرستان‌های دورۀ دوم دخترانه ( نهمی ها)

 

برای ثبت نام بر روی استان خود کلیک کنید :

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان غربی
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان اردبیل
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان اصفهان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان البرز
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان ایلام
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان بوشهر
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان چهارمحال و بختیاری
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان شمالی
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خوزستان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان زنجان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان سمنان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان فارس
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان قزوین
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان قم
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان کردستان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان کرمان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان  کرمانشاه
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گلستان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گیلان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان لرستان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان مازنداران
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان مرکزی
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان همدان
سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان یزد

آغاز ثبت نام هنرستان های نمونه دولتی تهران از ۴ اردیبهشت :

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، شرایط ثبت نام در آزمون دبیرستان های دوره دوم متوسطه و هنرستانهای فنی و حرفه ای نمونه دولتی شهر تهران را اعلام کرد.

مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران: ملاک ثبت نام دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی دبیرستان های دوره دوم متوسطه نظری  و هنرستانهای فنی و حرفه ای نمونه دولتی کسب حداقل معدل ۱۷ در نوبت اول در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ است.

ثقفی با اشاره به اینکه مواد امتحانی آزمون برای تمامی رشته ها یکسان است، بیان داد: ثبت نام دبیرستان های دوره دوم متوسطه نمونه دولتی ( به جز دانش آموزان پسر پایه نهم مناطق (۱۳،۱۱،۳ )صرفا در محدوده منطقه محل تحصیل است.

سخنگوی آموزش و پرورش افزود : رقابت علمی برای ورود به هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی ، در بین دانش آموزان شهر تهران بدون لحاظ نمودن منطقه است .

ثقفی با بیان اینکه مبلغ ثبت نام ۱۰۵۰۰۰ ریال ( یکصدو پنج هزار ریال ) است ، اظهار داشت :دانش آموزان باید جهت ثبت نام به سامانه الکترونیکی آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس :www.tehranedu.ir  مراجعه کنند.

وی همچین درباره زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات گفت : دانش آموزان می توانند جهت ثبت نام از تاریخ  ۹۵/۲/۴ لغایت ۹۵/۲/۲۹ اقدام کنند؛ همچنین می توانند اطلاعات خود را از تاریخ ۹۵/۳/۱ لغایت ۹۵/۳/۵  در سامانه مذکور ویرایش کنند و جهت دریافت کارت از تاریخ ۹۵/۳/۲۵ لغایت ۹۵/۳/۲۷ اقدام کنند.

ثقفی با بیان اینکه دانش آموزان پس از ثبت نام حتما کد رهگیری را دریافت کنند، تصریح کرد:  آزمون در صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۳/۲۸ راس ساعت ۹ صبح برگزار می شود.

وی در پایان گفت: اسامی پذیرفته شدگان حداکثر بیست روز پس از برگزاری آزمون در سامانه فوق قرار می گیرد.

گفتنی است، مواد شامل امتحانی شامل ریاضی، علوم ،زبان، مطالعات اجتماعی،عربی،‌فارسی و پیام های آسمانی است.

 

 

آدرس کانال تلگرام ما : https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۶۳ Comments

 • احد wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷

  سلام
  برای ثبت نام نمونه دولتی اقدام کرده بودیم آذربایجان شرقی ولی سامانه بستس دلیلش چیه؟ ما از کجا اقدام کنیم ممنون میشیم جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۵

  با سلام بعضی از استانها از طریق حضور در مدارس و توسط خود مدیر مدرسه قابل ثبت نام می باشد .

 • میثم wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۹

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه بار تو سایت آموزش و پرورش آذربایجانشرقی ثبت نام کردم ولی الان که میخوام دوستم رو هم ثبت نام کنم نمیتونم به همون سایت برم از اینجا هم که بسته شده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

 • احد wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۲:۵۱

  آخه از دوستان ثبت نامم کردن از طریق سایت و مدارس دیگه ثبت نام نمیکنن!!!!

 • سیمین wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱:۰۰

  سلام چرا موقع ثبت نام آزمون نمونه دولتی خوزستان نمیشه کامش کرد اختلالاتی به وجود میاد سایت بسته اس از کجا میتونم ثبت نام کنم لطفا زود جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۹:۵۶

  با سلام مشکل از سرور می باشد .اما امروز ثبت نام مشکل نداره میتونید تکمیل کنید

 • مهدی wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۱:۵۷

  سلام خسته نباشید من در استان فارس هستم هر کاری که میکنم سایت ثبت نام دونه دولتی رو باز نمیکنه،آموزشگاه لطفا راهنمایی کنید

 • كاني نت wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲

  به مدرسه مراجعه کنید

 • دلارام wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶

  سلام من میخوام برای کلاس دهمم از فارس بیام قم لطفا اگه میتونین راهنمایی کنین

 • دلارام wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۷

  سلام بابا جواب بدین

 • كاني نت wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹

  جواب دادیم

 • mohammad pourafshar wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴

  سلام چرا سایت سمنان باز نمی شود تا ثبت نام کنیم مدرسه گفته خودتان ثبت نام کنید

 • سامح wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰

  سلام برای ثبتنام نمونه شیشمی ها استان سیستان و بلوچستان چیکار باید کنم؟؟؟

 • علی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۳:۳۵

  سلام ببخشید امکان ویرایش اطلاعات وجود داره یا نه

 • علی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۳:۳۶

  سلام ببخشید امکان ویرایش اطلاعات وجود داره یا نه لطفا سریع جواب دهید اگر امکان داره

 • كاني نت wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶

  سلام بله میتوانید ویرایش را انجام دهید

 • ماعده wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۱

  چرا من هرچی رو کلمه شروع فرایند ثبت نام میزنم دوباره همون صفحه باز می شه من الان کد ۱۲ رقمی هم دارم باید چی کار کنم

 • كاني نت wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸

  با سلام سایت موقطا مشکل داشت الان درست شده

 • ماعده wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۲

  لطفا سریع جواب بدید

 • منصور wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۸

  سلام برا ثیت نام در استان بلوچستان چکار کنیم؟ لطفا سربع جواب بدین خیلی ممنون

 • منصور wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۰

  بی زحمت زودتر جواب بدید چند روزه هر کاری میکنم اصلا نمیاره سایتی جایی

 • جلال 1395/02/17 20:55 wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۱:۰۹

  من قبلا همه مراحل ثبت نام در آزمون دوره دوم دبیرستان های نمونه دولتی شهر تهران را کامل کرده ام فقط تا فایل عکسم آماده شد سامانه غیر فعال شد من باید چکار کنم مرا راهنمایی کنید ممنون . 

 • امیری wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۷:۵۵

  باسلام وخسته نباشیدبه مسئولین محترم آموزش وپرورش استان یزد ثبت نام ویرایش انجام شداماپرینت نگرفت آیاامکان گرفتن پرینت ثبت نام وجودداره یانه ؟ سایت آموزش وپرورش یزدبازنمی شودلطفاًبررسی واگرامکان داره تمدیدشود.تشکر

 • آتنا wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۵:۳۷

  سلام
  میخاستم ببینم امکان تمدید مهلت ثبت نام هس یا ن
  من الان تو تیزهوشان درس میخونم اما برای دوره دوم میخام برم نمونه
  از طرفیم ثبت نام نکردم 
  میخام ببینم راهی هس یا ن
  ممنون میشم جواب بدین

 • darya wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۹

  باعرض سلام و خسته نباشید…
  من هرچه روی ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران میزنم صفحه ای باز نمی شه،چی کار کنم؟

 • حسین wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۰:۰۰

  با عرض سلام وخسته نباشید

  ازکی می تونیم ویرایش کنیم
  لطفا زود پاسخ دهید

 • كاني نت wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷

  با سلام زمان دریافت کارت ورودبه جلسه

 • جلال wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۷:۱۷

  سلام سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی غیر فعال شده چکار کنم .

 • sina wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶

  سلام

  خسته نباشید .

  دفترچه راهنکایی که گذاشتید برا نهم برا استعداد های درخشان (تیزهوشان) هست میخواستم بدونم دفترچه نمونه دولتی از کجا بگیرم؟؟؟؟

 • فاطمه ناصری wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۱

   سلام من در  سامانه دبیرستانهای نمونه دولتی اصفهان ثبت نام کردم و میخوام ویرایش کنم  ولی  نشد .من باید چیکار کنم ….لطفا راهنمایی
  کنید

 • كاني نت wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۷

  با سلام زمان دریافت کارت ورودبه جلسه میتونید ویرایش انجام بدید

 • مادر دانش اموز دختر wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۸

  چرا در ماه رمضان بیچاره بچه ها چقدر تلاش کرده اند ولی با دهان روزه ازمون نتیجه عادلانه ای نمیده چون دختر کلاس ششمی خیلی براش سخته با دهان روزه ازمون بده نسبت به اونی که اصلا اهل روزه نیست

 • sifdini wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۴

  ببخشید محل برگزاری کرمان کجاست؟ داخل سایت ننوشته

 • لیلا حاتمی wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۵

  سلام
  میخواستم بدونم تعداد شرکت کنندگان آزمون منطقه ۶ تهران مشخص است؟ چند نفرند؟

 • Zeinab wrote on ۲۴ خرداد, ۱۳۹۵, ۳:۴۶

  چرا سایت باز نمیشه
  میخام معدل سال نهمو پارد کنم سایت باز نمیشه چیکار کنم؟؟ اگه میشه سریع جواب بدید

 • Zeinab wrote on ۲۴ خرداد, ۱۳۹۵, ۳:۴۷

  چرا سایت باز نمیشه
  میخام معدل سال نهومو وارد کنم سایت باز نمیشه چیکار کنم؟؟ اگه میشه سریع جواب بدید

 • Mahdi wrote on ۲۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۷

  سلام
  ببخشید برای آزمون چه درس هایی هست؟؟

 • امیر حسین wrote on ۲۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۶

  ببخشید از تعداد دانش آموزان شرکت کننده  خبری ندارید

 • جان محمد باقریان wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۲

  باسلام
  آدرس و محلهای آزمون را از کجا بدست بیاریم مثلا کارت شماره ۱۲۰۶ یاسوج کجا باید برای امتحان حضور پیدا کند

 • كاني نت wrote on ۲۶ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۵:۰۱

  با سلام داخل کارت ورود به جلسه ذکر میشود

 • علی wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۵:۱۱

  سلام کی نتایج آزمون نمونه دولتی سال۹۵_۹۶میاد.برای اصفهان….لطفا جواب بدید

 • کیان wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳

  سلام تعداد شرکت کنندگان منطقه۵ تهران چند نفره؟

 • محمد wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۴

  سلام.خسته نباشید.تعداد شرکت کنندگان شهرستان پاکدشتو میخواستم اگه میدونید بگید چقدره

 • علیرضا wrote on ۱ تیر, ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹

  سلام.خسته نباشید.تعداد شرکت کنندگان شهرستان سلطانیه رو میخواستم اگه میدونید بگید چقدره

 • علیزاده wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴

  سلام خسته نباشید
  میشه لطفا زمان اعلام نتایج رو هم بگین مخصوصا آزمون نمونه دولتی  

 • shakila wrote on ۶ تیر, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۴

  سلام.
  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه رو بگید لطفا.

 • بوداق باقرزاده wrote on ۹ تیر, ۱۳۹۵, ۲:۳۸

  با سلام و عرض اداب در چه تاریخی نتایج نمونه دولتی اعلام میشه ؟ ممنون میشم

 • م ط wrote on ۱۰ تیر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۵

  خواهش می کنم جواب بدید کی اعلام میشه نتایج نمونه دولتی

 • فاطیما wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۵, ۳:۰۱

  میشه لطفا زمان اعلام نتایج نمونه دولتی و بگین؟؟؟؟؟؟

 • مرضیه wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰

  سلام. نتایج ازمون نموه دولتی کی اعلام میشه؟ و به چ سایتی مراجعه کنیم تا نتایج رو ببینیم؟

 • برنا يحيايى wrote on ۱۴ تیر, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۴

  در منطقه ۴.۵.٩.١١.١۴تهران  ظرفیت مدارس نمونه دولتی بالا رفته چه طور مى تونیم تو این مدارس ثبت نام کرد من منطقه هفت هستم در ضمن ترازم من ۷۲۵۴٫۹۰۲هست

 • برنا يحيايى wrote on ۱۴ تیر, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۸

  با عرض سلام ببخشید با توجه به این که من ترازم ۷۲۵۴٫۹۰۲هست و تراز نَفَر اخر هم۷۶۴۷٫۰۵۹هست امکان قبولى در ذخیره ها را دارم

 • .. wrote on ۱۵ تیر, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۴

  چرا برای اعلام نتایج کد داوطلبی میخواد و به ما گفتن کدتون رو بر ندارید.من الان باید چیکار کنم.

 • مهدی کاظمی wrote on ۱۶ تیر, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵

  با سلام و عرض تبریک عید سعید فطر.در خصوص مشاهده نتیجه آزمون نمونه دولتی پایه هفتم لطفاً راهنمایئ فرمائید. باتشکر

 • ملیکا ش wrote on ۱۹ تیر, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۸

  چرا انقدر واسه جوابا میپیچونین ما رو .

 • ایدا wrote on ۲۲ تیر, ۱۳۹۵, ۰:۲۶

  نتایج ازمون نمونه دولتی کرمان کی میان ؟؟؟؟؟؟

 • mahdi wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۶:۴۹

  سلام میشه شروع کلاس ۹ ب مدرسه نمونه رفت یعنی هشتم را ب پایان برسونیم و کلاس نهم را در مدرسه دیگر یعنی مدرسه نمونه شروع کنیم یا فقط میشه بعد از پایان نهم امتحان ورود ب مدارس نمونه را داد؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب ب جیمیلم بفرستید مرسییی

 • علی wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۷

  سلام
  نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه

 • سمانه wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۵

  خیلی خوبه که این سایت رو برای ثبت نام برای نمونه دولتی  گذاشتین تشکر از همهی اعضای 

 • سمانه wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۷

  خیلی خوبه که این سایت  رو برای ثبت نام برای نمونه دولتی گذاشتین تشکر از همهی اعضای 

 • مهدی81 wrote on ۲۹ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۳

  سلام
  چرا واسه تهرانو نذاشتید؟؟

 • ياسين wrote on ۶ فروردین, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۵

  سلام خسته نباشید من هر سایتی و هر جایی که رفتم فرم ثبت ناماینترنتی رو ندیدم حتی سامانه ای که از مدرسه گفته بودند چه کار کنم؟

 • gfh wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۶, ۱۰:۲۳

  با بیش از ۱۰۰ هزار عنوان کتاب دارای کاملترین مجموعه از کتاب های فنی و مهندسی ,حقوق,علوم انسانی,مدیریت,روانشناسی و… میباشد که اماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز میباشد

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.