ثبت نام آزمون زبان EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام آزمون زبان EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۰ امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه آغاز شد.

ثبت نام این آزمون تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۲ فروردین ادامه دارد.

این آزمون در روز جمعه ۲۷ فروردین ۹۵ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و اهواز برگزار خواهد شد و زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه است.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند.

هزینه ثبت نام در این آزمون ۶۰۰ هزار ریال است.

پس از برگزاری آزمون، کلید و سوالات از طریق سامانه یاد شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

۱- ثبت نام شما زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد.

۲- در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشید، این مرکز هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات نادرست مندرج شما بر عهده نخواهد داشت.

۳- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سایت با مشخصات فردی شما وجود داشته باشد، از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

۴- در زمان حضور در جلسه آزمون ارائه کارت شناسایی معتبر مطابق با اطلاعات مندرج در سایت الزامی است.

۵- شروع آزمون ساعت ۹ صبح خواهد بود و درب حوزه امتحانی ۳۰ دقیقه قبل از زمان شروع آزمون بسته خواهد شد، لذا به داوطلبان اکیدا توصیه می شود یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

۶- مدت امتحان ۱۴۰ دقیقه و سوالات به صورت تستی است و نمره منفی ندارد.

۷- همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی در جلسه آزمون ممنوع است و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد منتشر شد:

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار سوالات و کلید آزمون EPT فروردین ماه ٩۵ این دانشگاه خبر داد.

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ::داوطلبان شرکت کننده در آزمون EPT می توانند از امروز شنبه ۲۸ فروردین ماه ، با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.netجهت مشاهده سوالات و کلید آزمون EPT فروردین ٩۵ اقدام کنند.
دانشیان افزود : داوطلبانی که به سوال یا کلید این آزمون اعتراض دارند، حداکثر تا ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه فرصت دارند تا از طریق همین سامانه اعتراض خود را ثبت کنند.
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: اعتراض مکتوب به هیچ عنوان پذیرفته نیست، علاوه بر آن پس از پایان مهلت اعلام شده نیز هیچ اعتراضی پیرامون سوالات و کلید آزمون EPT فروردین ٩۵ قابل بررسی نیست .

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

یک نظر

  • Etta wrote on ۸ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۷

    Thank you so much Gordon! I’m working on it. And you too — you shared a fabulous forgiveness story that I hope makes its way soon to Radical Ac&|n &.bsp;stnbsp; 

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.