ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۶

ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش 96

به گزارش “سایت خبری کانی نتKaniNet”:

اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص زمان ثبت نام و برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۶، بدین وسیله به اطلاع تمام داوطلبان متقاضی شرکت در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر برای دستگاه های وزارت آموزش و پرورش، بانک سپه، بانک مسکن، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، بانک صنعت و معدن، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت امور خارجه، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، بیمه مرکزی ایران، سازمان ملی بهره وری ایران، وزارت امور اقتصادی و دارایی، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز (اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان – اداره کل حفاظت محیط زیست استان- اداره کل دامپزشکی استان- اداره کل راه و شهرسازی استان- اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان- اداره کل منابع طبیعی استان- اداره کل هواشناسی استان- استانداری استان- سازمان بهزیستی استان و مرکز پزشکی قانونی استان) می رساند که ثبت نام آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  از تاریخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت ۱۳۹۶/۴/۵ انجام می پذیرد. ضمناً به اطلاع می رساند که شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هریک از دستگاه های استخدام‌کننده و سایر اطلاعات مورد نیاز و همچنین تاریخ برگزاری چهارمین آزمون مشترک فراگیر در دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با ثبت نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org   قرار خواهد گرفت، درج خواهد شد.

” برای اطلاع از آخرین اخبار استخدامی آموزش و پرورش سال۱۳۹۶ اینجا را کلیک کنید “

احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه/ صدور مجوز جذب ۱۵ هزار نیرو
رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه امسال خبر داد.
اسفندیار‌ چهاربند‌ رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص تأمین نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به تلاش‌های انجام شده تا امروز مجوز جذب ۱۵ هزار نیرو را اخذ کردیم.

وی ادامه داد: از این تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ نفر برای تعهد دبیری در دوره ۴ ساله و ۱۰ هزار نفر در دوره‌های مهارت‌آموزی برای سایر دوره‌های تحصیلی در نظر گرفته شده است و با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده احتمال برگزاری آزمون برای این ۱۰ هزار نفر در خرداد ماه سال جاری میسر شود که این کار مستلزم همکاری سازمان سنجش و سازمان اداری – استخدامی است.

چهاربند تصریح کرد: برای ۴ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی دبیر نیز آزمون سراسری برگزار شده و باید منتظر دفترچه شماره ۲ باشند تا جذب نیرو در این گروه انجام شود.

رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات یادآور شد: مشکل نیروی انسانی یکی از مسائل مهمی است که آموزش و پرورش با آن مواجه بوده و تا ۱۰ سال آینده بیش از ۶۰۰ هزار بازنشسته خواهیم داشت که اگر برنامه‌ریزی مناسبی برای جذب نیروی انسانی رعایت نشود با تهدید جدی مواجه هستیم.

“دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور آبانماه سال ۱۳۹۵

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشوردر باره تاریخ ثبت ‌نام و شرکت درآزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش سال ۱۳۹۵ و همچنین اعلام اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام رشته‌ شغل‌محلهای دانشگاههای علوم پزشکی در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ می‌رساند ثبت‌‌نام این آزمون برای جذب نیروی پیمانی از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸ لغایت روز شنبه مورخ ۹۵/۷/۲۴ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  آغاز خواهد شد. لذا از متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در آزمون مذکور دعوت بعمل می‌آید بمنظور کسب اطلاعات و جزییات مربوط به رشته‌ها و شغل محلهای استخدام به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور که از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی قرار داده خواهد شد، مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که تاریخ ثبت‌نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

همچنین داوطلبانی که قبلاً در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور و دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت‌نام نموده‌اند، با عنایت به شرایط و ضوابط و رشته‌ها و شغل محلهای مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش در صورت علاقمندی می‌توانند با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و یا تغییر آزمون خود از ثبت‌نام قبلی به ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمایند. با توجه به اینکه آزمونهای مذکور همزمان برگزار خواهد شد لذا امکان ثبت‌نام داوطلبان همزمان برای هر دو آزمون میسر نبوده و داوطلبان منحصراً مجاز به ثبت‌نام در یکی از آزمونهای مذکور خواهند بود.

ضمناً با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات ذیل در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون دانشگاه‌های علوم پزشکی به شرح ذیل صورت گرفته است. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، با توجه به توضیحات ذیل در صورت تمایل، نسبت ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

۱-رشته تحصیلی تغذیه (کد ۳۰۳۰۰) با مقطع تحصیلی لیسانس و کدشرایط احراز ۲۴۳ به شغل محل ۱۲۰۳۵ (خوشه شغلی کارشناس تغذیه) اضافه می‌گردد.

۲-مقطع تحصیلی فوق لیسانس به رشته‌های تحصیلی پرستاری مراقبتهای ویژه (کد ۳۲۳۰۵)، داخلی و جراحی (کد ۳۲۴۱۴)، کودکان (کد ۳۲۴۱۵) و سلامت جامعه و روان (کد ۳۲۴۱۶) به کد شغل محل ۱۳۱۹۰ با کد شرایط احراز ۱۶۰ اضافه می‌گردد.

۳-رشته تحصیلی حسابداری (کد ۳۰۴۰۸) با مقطع لیسانس به شغل محل ۱۲۳۸۳ (خوشه شغلی امور مالی) با کد شرایط احراز ۲۳ اضافه می‌گردد.

در پایان مجدداً یادآوری می‌شود که ثبت‌نام در آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی کشور و دانشگاههای علوم پزشکی تا پایان روز شنبه مورخ ۹۵/۷/۱۷ خواهد بود و قابل تمدید نمی‌باشد.

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ خواهد بود.

 

وزیر آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در مهرماه سال جاری خبرداد.
فانی در خصوص تاریخ دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش تصریح کرد: آزمون استخدامی امسال توسط سنجش و آموزش کشور برگزار می‌شود و با سازمان امور اداری و استخدامی صحبت کرده‌ایم تا با آزمونی که قرار بود قبلاً برگزار شود، یکی شود و به محض نهایی شدن رسانه ای خواهد شد.

سید حسن حسینی مدیر کل دفتر امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش اخذ مجوز آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این مجوز طی ۲روز گذشته با پیگیری‌های آموزش و پرورش اخذ شده و سایر مراحل اداری را باید برای آن انجام دهیم.وی ادامه داد: ‌با توجه به این مجوز افراد می‌توانند در پست‌های آموزشی پذیرفته شوند که شامل دوره‌های مختلف تحصیلی و هنرستان‌ها است.

حسینی اظهار کرد:‌ پس از اخذ مجوز باید سهمیه استان ها و شغل های مورد نیاز به تفکیک هر منطقه مشخص شود که این فرآیند در مراحل ابتدایی قابل  اجرا است.

مدیر کل دفتر امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد:‌ هنوز تاریخ دقیقی برای آزمون استخدامی مشخص نشده چرا که پس از اخذ آگهی استخدام حداقل یک ماه فاصله تا برگزاری آزمون استخدامی نیاز است و درج آگهی استخدام باید زمانی انجام شود که تمامی سهمیه‌ها برای پست‌های مختلف تعیین شده باشد.

حسینی گفت: این تعداد نیرو برای آموزش و پرورش نیاز بوده و با وجود هرگونه تغییری امیدواریم این فرآیند به قوت خود باقی باشد چرا که برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش این افراد نیاز است و آموزش و پرورش در حال پیگیری است تا شرایط آزمون استخدامی هرچه سریع تر فراهم شود.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش زمان و ضوابط برگزاری آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش را تشریح کرد.
سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «تعداد دقیق ردیف استخدامی سال جاری، چگونگی و زمان آزمون آموزش و پرورش چطور است؟»، اظهار داشت: امسال ۱۰ هزار ردیف استخدامی برای جذب دانش‌آموختگان دانشگاه‌های دیگر دریافت کردیم.
وی افزود: در تاریخ ۳۰ مردادماه سال جاری مجوز این ۱۰ هزار ردیف استخدامی را از سازمان امور اداری و استخدامی دولت دریافت کردیم.
حسینی با بیان اینکه باید آگهی استخدام در این خصوص تنظیم و صادر شود، خاطرنشان کرد: پس از تهیه و تنظیم، این آگهی باید به تأیید سازمان امور اداری و استخدامی برسد و سپس باید با سازمان سنجش آموزش کشور به توافق برسیم.
وی اضافه کرد: قاعدتاً خود سازمان امور اداری و استخدامی باید با آنها توافق کند، از طرفی آگهی استخدام را آموزش و پرورش بر اساس ضوابط، مشخصات، تعداد، جنسیت و جاهایی را که می‌خواهد نیرو تخصیص دهد در پرتالی که برای این موضوع تهیه می‌شود، وارد می‌کند.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه پذیرش نیرو در آموزش و پرورش بوم از بوم خواهد بود، تصریح کرد: برای اینکه کمتر دچار جابه‌جایی و معضلات این چنینی شویم، به صورت بوم از بوم نیروها را جذب می‌کنیم.
وی افزود: نیروهای مازاد آموزش و پرورش اکثراً در کلان شهرها مانند تهران، مشهد، اصفهان و شیراز هستند زیرا استخدام در گذشته به این شکل نبوده است و در شهرهای توسعه یافته مازاد نیرو و در مناطق کمتر توسعه یافته با کمبود نیرو مواجه هستیم.
حسینی با بیان اینکه در آزمون استخدامی سال گذشته حتی یک مورد هم نداریم که حق فردی ضایع شده باشد، گفت: ادعا نمی‌کنم در آزمون استخدامی سال گذشته اشکالی وجود نداشت اما این ادعا را می‌کنم که خلاف قانون پیش نرفتیم.
وی افزود: تمام موارد قانونی را در آگهی استخدام سال گذشته آوردیم و اشکالاتی که در آن زمان بود را یادداشت کردیم تا در آزمون استخدامی سال جاری، این مشکلات را رفع کنیم.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان کرد: با توجه به اینکه در اواخر مردادماه مجوز استخدام را دریافت کردیم لذا مدت زمان کافی برای برگزاری این آزمون تا پایان تابستان فراهم نیست ضمن اینکه باید این موضوع هر چه زودتر انجام شود زیرا پذیرفته شدگان باید یکسال دوره آموزشی را سپری کنند تا مهر سال آینده وارد مدارس شوند.
حسینی در پاسخ به این پرسش که «آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش در پاییز امسال برگزار می‌شود؟»، گفت: تلاش بر این است که پاییز امسال آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش برگزار شود.

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و پرداخت معوقات فرهنگیان در شهریورماه خبر داد.
علی‌اصغر فانی در حاشیه شانزدهمین نشست مشترک معاونت امور زنان و خانواده با مشاوران دستگاه‌های اجرایی، در جمع خبرنگاران درباره مجوز استخدام در آموزش و پرورش گفت: متقاضی ۱۰ هزار نفر نیروی دارای مدرک لیسانس به بالا هستیم که در دانشگاه فرهنگیان در یک دوره یکساله مهارت‌های معلمی را طی کنند، در عین حال به ۱۰ هزار نیروی دارای مدرک دیپلم برای جذب در این دانشگاه هستیم.
وی ادامه داد: در صورت ارائه مجوز برای جذب این نیروها، امیدواریم شهریور ماه بتوانیم آزمون استخدامی برگزار کنیم.
فانی در پاسخ به این سوال که ممکن است این آزمون در قالب آزمون دستگاه‌های اجرایی برگزار شود، گفت: ترجیح می‌دهیم، آزمون مستقل انجام دهیم، ممکن است این آزمون زودتر از شهریور ماه برگزار شود.
وی با بیان اینکه سه عامل رشته، جنسیت و محل زندگی در این آزمون موثر است، افزود: حداکثر سن ۳۰ سال از شروط این آزمون است.
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوال درباره پرداخت معوقات فرهنگیان اظهار داشت: طی ارسال چند نامه به سازمان مدیریت از آن سازمان درخواست تخصیص اعتبار برای پرداخت معوقات فرهنگیان را داشتیم تا بتوانیم از شرمندگی همکاران در بیاییم.
وی درباره زمان پرداخت معوقات فرهنگیان ادامه داد: از سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای این مهم اواخر شهریور ماه وعده گرفتم، اما چون تصمیم نهایی با بنده نیست، قول قطعی برای پرداخت این معوقات را نمی‌دهم. ۱۵۰ میلیارد تومان معوقات سال ۹۳ و ۱۵۰۰ میلیارد تومان معوقات سال ۹۴ است.
فانی در پایان از پرداخت معوقات حق التدریس‌ها تا پایان شهریور ماه خبر داد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه نیازمند ده هزار معلم با مدرک کارشناسی و بالاتر است و آزمون استخدامی برای جذب این نیروها شهریور امسال برگزار می‌شود.
علی اصغر فانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: حداقل مدرک لازم برای متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی کارشناسی است و متقاضیان دارای مدرک کارشناسی باید حداکثر ۳۰ سال و متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری باید حداکثر ۳۵ سال سن داشته باشند.
وی گفت: رشته های مورد درخواست آموزش و پرورش در این آزمون متفاوت است و متقاضیان در این آزمون براساس جنسیت و نیاز منطقه و بوم در هر استان پذیرفته خواهند شد.
وزیر تاکید کرد: ترجیح می دهیم که آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت مستقل وجدا از آزمون های هماهنگ استخدامی سازمان سنجش برگزار شود که در این زمینه با سازمان مدیریت هماهنگی های لازم انجام شده است.
فانی گفت: پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی در یک دوره یکساله در دانشگاه فرهنگیان دوره های مهارتی معلمی را خواهند گذراند.
وزیر آموزش و پرورش به حل مشکل انتخاب رشته دانش آموزان در برخی استان ها اشاره کرد و گفت: در جلسه ای که دیروز داشتیم دو تن از معاونان آموزش و پرورش موظف به حل مشکل انتخاب رشته دانش آموزان شده اند.
فانی افزود: شکایات دانش آموزان و خانواده ها از طریق ادارات کل استان ها جمع آوری شده است و ادارات کل آموزش و پرورش موظف به رسیدگی به شکایات و تجدیدنظر در انتخاب رشته دانش آموزان شده اند.
وی تصریح کرد: دانش آموزان برای انتخاب رشته تجربی و ریاضی همچنان با محدودیت روبرو هستند و از طرفی امکانات آموزش و پرورش اجازه انتخاب این دو رشته را مازاد بر نیاز نمی دهد ولی ظرفیت برخی رشته ها در برخی استان ها افزایش خواهد یافت.
وزیر آموزش و پرورش به پرداخت معوقات فرهنگیان اشاره کرد و افزود: برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان چند نامه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی نوشته ایم و درخواست تخصیص اعتبار کرده ایم.
وی گفت: در صورت تخصیص اعتبار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی کل مبلغ پاداش پایان خدمت سال ۹۴ فرهنگیان تا پایان شهریور پرداخت خواهد شد.
وی یادآور شد: حقوق معوقه معلمان حق التدریس نیز تا پایان شهریور پرداخت می شود.

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حول و قوه الهی، آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹/۶/۱۳۹۵ برگزار میشود. در ادامه، توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. بخش نخست شامل توضیحات و شرایط عمومی استخدام در دستگاه های اجرایی و بخش دوم نیز شامل شرایط اختصاصی دستگاههای اجرایی بوده و شغل محلهای معرفی شده توسط هر دستگاه آورده شده است.

بخش اول- توضیحات عمومی:

شرایط عمومی استخدام:

– داشتن تابعیت ایران
– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
– داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصالح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
– داشتن سالمت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.
– داوطلبان استخدام نباید در زمان ثبت نام از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
– گواهی (پایان طرح) و یا (معافیت) برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های (اجباری)
– گواهی(اشتغال به طرح) برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که طرح خود را به استناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۴۵ مورخ ۹۳/۷/۱۶ تمدید نموده اند.
– گواهی مبنی بر موافقت با (انصراف از طرح) برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های (اختیاری)
که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع(غیر از محل جغرافیایی خدمت)میگذرانند.
تذکر: مالک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان زمان
برگزاری آزمون (۹۵/۶/۱۹)و محاسبه سن آنها اولین روز ثبت نام(۹۵/۴/۲۸)می باشد.

موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد

الف)جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به باال و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشت هاند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

مراحل ثبت نام:

۱ -تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
۲ -فایل عکس اسکن شده.
داوطلب میبایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریـق برنامه
ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۳۰۰*۴۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱ :اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…)قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ :عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ :درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید میگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف داوطلب، فرد به عنوان مختلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۹۵/۴/۲۸ لغایت روز یکشنبه مورخ ۹۵/۵/۳ انجام خواهد پذیرفت.
متقاضیان واجد شرایط میبایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
– لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمیگردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده
و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود
نگهداری نمایند.
– به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

صرفاً داوطلبانی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که در زمان ثبت نام دارای مدارک ذیل باشند

– دارا بودن مدرک لازم در مقطع و رشته تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه راهنما.
– کارت ملی.
– شناسنامه عکسدار.
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر) .
– مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد مشخص در بندهای ده گانه ذکر شده در بند یک امتیازات و
سهمیههای قانونی).
– گواهی (پایان طرح) و یا )معافیت) برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های (اجباری)
– گواهی(اشتغال به طرح) برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که طرح خود را به استناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۷/۱۳ تمدید نموده اند.
– گواهی مبنی بر موافقت با (انصراف از طرح) برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های (اختیاری) که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع (غیر از محل جغرافیایی خدمت) میگذرانند.

تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط دستگاه
استخدام کننده بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان(به ویژه مدارک ایثارگری، بومی، گواهی اشتغال به کار بدون شماره شناسه و معلولین عادی) مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبتنامی باشد، هیچگونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرایند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام:

۱ -در ردیفهای۱ ،۲ و۳ ،داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی (فامیلی)، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطورکامل وارد نماید. (ازبکار بردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود).
۲ -در ردیف ۴ ،داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست درمحل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای ۶۶۷۲۹۵۹۳ تماس حاصل نمایند.
۳-در ردیف ۵ ،داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد میباشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
۴ -درردیف۶ ،داوطلب باید ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و ازدرج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
۵ -در ردیف ۷ :داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز درمحل مربوط درج نماید.
۶ -در ردیف ۸ :داوطلب باید بر حسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
۷ -در ردیف ۹ و ۱۰ :داوطلب باید کد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول شماره ۳ مندرج درصفحات ۶۱-۴۸
مشخص و در این محل درج نماید.
۸ -در ردیف ۱۱ :داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
۹-در ردیف ۱۲:داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند. (ملاک محاسبه تاریخ پایان خدمت یا معافیت دائم زمان برگزاری آزمون۹۵/۶/۱۹ میباشد).
۱۰ -درردیف ۱۳ :داوطلبان چپ دست می بایست این مربع را علامتگذاری نمایند.
۱۱-در ردیف ۱۴ :داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را بر اساس سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در این بند علامت گذاری نماید.
۱۲-در ردیف ۱۵:داوطلبان شاغل قراردادی دستگاه ها می بایست موارد خواسته شده در این بند را با درج سابقه خدمت تکمیل نمایند. (میزان سابقه خدمت به حداکثر سن داوطلب اضافه خواهد شد و در صورتی که داوطلب دارای شماره شناسه قراردادی از سامانه کارمند ایران باشد از امتیاز نمره شاغلین قراردادی نیز استفاده خواهد کرد.)
۱۳ -درردیف ۱۶ :داوطلب معلول می بایست نوع معلولیت خود را در یکی از مربع ها علامتگذاری نماید و فرم دریافتی از بهزیستی را حداکثر تا تاریخ ۹۵/۵/۱۰ به نشانی این سازمان (تهران صندوق پستی : ۱۳۶۵ -۱۵۸۷۵ )ارسال نمایند.
۱۴ -درردیف ۱-۱۶ :داوطلب معلول چنانچه نیازمند منشی میباشد باید این قسمت را علامتگذاری نماید.
۱۵-در ردیف ۱۷ :داوطلب می بایست آخرین مقطع تحصیلی خود را در این بند علامتگذاری نماید.(براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
۱۶-در ردیف ۱۸:داوطلب می بایست عنوان رشته تحصیلی خود را مشخص و در این محل درج نماید.
۱۷-در ردیف ۱۹ :داوطلب می بایست گرایش رشته تحصیلی خود را براساس ضوابط مندرج در دفترچه انتخاب و در این قسمت درج نماید.
۸-در ردیف ۲۰ :داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ مدرک تحصیل خود را درج نماید.
۱۹ -در ردیف ۲۱ :داوطلب می بایست تاریخ فارغ التحصیلی آخرین مقطع تحصیلی خود را به سال و ماه و روز در این قسمت درج نماید. (ملاک محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی زمان برگزاری آزمون ۹۵/۶/۱۹ میباشد).
۲۰ -در ردیف ۲۲ :داوطلب باید معدل آخرین مدرک تحصیلی خود را درج نماید.
۲۱-در ردیف ۲۳ :داوطلب میبایست وضعیت فعلی طرح قانون مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان خود را مشخص و علامتگذاری نماید.
۲۲ -در ردیف ۲۴ :داوطلب می بایست کد و عنوان خوشه شغلی خود را با توجه به جدول شماره ۱ مندرج درصفحات ۲۴-۱۲ مشخص و دراین محل درج نماید.
۲۳ -در ردیف ۲۵ :داوطلب می بایست کد شغل محل انتخابی خود را که شامل نام دستگاه، شغل و محل مورد تقاضا است در این قسمت درج نماید.(براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
تذکر مهم: داوطلبان میبایست در انتخاب کد شغل محل به نام شغل، خوشه شغلی، محل خدمت، جنس و ظرفیت پذیرش، کد شرایط احراز توجه نمایند )الزم به توضیح است منظور از کد شرایط احراز تطابق رشته و مقطع تحصیلی با شغل محل مورد تقاضا بر اساس جدول شماره ۲ مندرج در صفحات ۲۵ تا ۴۷ میباشد.
۲۴ -در ردیف ۲۶ :داوطلب می بایست بومی بودن یا غیر بومی بودن خود را مشخص نماید. در صورت بومی بودن نوع بومی بودن خود را بر اساس مندرجات صفحه ۷ دفترچه علامتگذاری نماید.
۲۵ -در ردیف ۲۷ :داوطلب می تواند با توجه به خوشه انتخابی در صورت امکان از میان شغل محل های اعلام شده به ترتیب اولویت تا سه شغل محل دیگر را انتخاب و در محل مربوط درج نماید.
۲۶ -در ردیف های ۲۸ و ۲۹ :داوطلب می بایست کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را جهت تعیین حوزه امتحانی با توجه به جدول شماره ۳ مندرج در صفحات ۶۱-۴۸ مشخص و در این محل درج نماید. همچنین آدرس دقیق پستی و کدپستی دقیق خود را که یک عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.
۲۷-در ردیف های ۳۰ و ۳۱ :داوطلب باید آدرس کامل محل سکونت و کد پستی ده رقمی خود را درج نماید.
۲۸ -در ردیف های ۳۲ و ۳۳ :داوطلب شماره تلفن ثابت با کد شهر و شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید.
۲۹-در ردیف ۳۴ :داوطلب متقاضی میتواند آدرس پست الکترونیکی خود را درج نماید.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

– کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۹۵/۶/۱۶ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۹۵/۶/۱۹ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و مالک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی میباشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی کارت شرکت درآزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطالعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط دستگاه اجرایی مربوط بررسی خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از:

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.
کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضریب یک (۱ )طراحی خواهد شد. ضمنا یک سوم نمره منفی به ازای هر سوال غلط در نظر گرفته خواهد شد.

الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:

۱ -فنّاوری اطالعات (مهارتهای هفتگانه ICDL )
۲ -ریاضی و آمار مقدماتی
۳ -زبان و ادبیات فارسی
۴ -معارف اسالمی
۵ -زبان انگلیسی عمومی
۶ -اطالعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۷ -هوش و توانمندیهای عمومی

ب- مواد آزمون تخصصی:

مواد آزمون تخصصی برای هر یک از خوشه های شغلی در جدول شماره ۱ مشخص شده است.
-کلیه دروس عمومی و تخصصی باضریب یک محاسبه و اعمال خواهندشد
– اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
تذکر مهم: سؤال های حیطه های تخصصی آزمون براساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوشه های شغلی یا مشاغل، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ تهیه خواهد شد.
داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی و گرایش
رشته تحصیلی آن ها با مقطع و عنوان رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در جدول شرایط احراز مشاغل (جدول شماره ۲ )
مطابقت داشته باشد.

امتیازات و سهمیه های قانونی:

نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و دو دهم (۱/۲ )و بومی شهرستان با ضریب یک و چهار دهم (۱/۴ )نمره مکتسبه در هر حیطه از آزمون و مصاحبه استخدامی و صرفاً در صورت کسب حد نصاب آزمون در مرحله معرفی برای مصاحبه محاسبه میگردد.
تذکر ۱ :با توجه به اینکه برخی از دستگاه ها به صورت ملی بوده و بجز تهران در سایر استان ها و شهرستان ها فاقد واحد
استانی می باشند و تصمیمات آن ها در زمینه وظایف و فعالیت های مربوط به کل کشور می باشد، لذا جذب نیروی انسانی
بومی برای این دستگاه ها مطرح نبوده و داوطلبان چنین دستگاههایی از هیچ گونه امتیاز بومی برخوردار نخواهند شد.
تذکر ۲ :استخدام برای شغل محل های ادارات کل استان ها که محل خدمت آن ها در مرکز استان قرار دارد، برای تمامی
داوطلبان همان استان و شهرستان های آن استان بومی استان محسوب گردیده و کلیه داوطلبان بومی اعم از بومی
استان و شهرستان صرفاً از امتیاز یک و دو دهم  (۱/۲)برخوردار خواهند شد.

داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی استان یا شهرستان تلقی میگردند.

۱ -شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
۲ -استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
۳ -همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
۴ -همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
۵ -داوطلب حداقل چهار (۴)سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
۶ -داوطلب حداقل چهار (۴)سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
۷ -داوطلب حداقل چهار (۴ )سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
۸ -داوطلب حداقل چهار (۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
۹ -پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
۱۰ -پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴ )سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
تذکر : پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده در بندهای ۷ الی ۱۰ صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
توجه: داوطلبان موضوع این بند الزم است در صورت قرار گرفتن در فهرست چند برابر، مستندات و مدارک بومی بودن را به
همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی سازمان سنجش و یا دستگاه استخدام کننده اعالم خواهد شد، ارائه نمایند.
تبصره: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن داوطلب، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد.
۲ -به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی که دارای شماره شناسه قراردادی از سامانه کارمند ایران باشند، صرفاً در صورت
کسب حد نصاب آزمون به ازاء هر سال سابقه خدمت در هر یک از دستگاه های اجرایی، دو درصد (هر سال ۲۰۰ امتیاز) و حداکثر تا بیست درصد (%۲۰ )نمره کل (حداکثر ۲۰۰۰ امتیاز)، در هریک از حیطه های آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی آنان برای معرفی در مرحله مصاحبه اضافه خواهد شد.
توجه : همچنین آن دسته از داوطلبان شاغل قراردادی که از طریق دستگاه های اجرایی مربوطه تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱
موفق به دریافت شماره شناسه از سامانه کارمند ایران گردند، می توانند از امتیاز مذکور بهره مند گردند و این تاریخ به
هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
۳ -در صورت مساوی بودن نمرات مکتسبه داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی دستگاههای اجرایی، افراد بومی شهرستان و بومی استان می باشد.
۴ -معلولین عادی بشرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب الزم به ترتیب نمره مکتبسه از سه (۳ )درصد
سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود. بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران جذب ایثارگران از محل سهمیه های استخدامی مربوطه با رعایت سازوکار ذیل انجام می پذیرد.
۵ -استخدام ایثارگران اعم از سهمیه استخدامی ۲۵ درصد و ۵ درصد (موضوع ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران) در دستگاه های اجرایی صرفاً از طریق شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی انجام می پذیرد.
الف) مشمولین سهمیه ۲۵ درصد مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد سایر ایثارگران و یا بالعکس، نمی باشند به عبارت
دیگر هر داوطلب می تواند در صورت مشمول بودن صرفاً از یکی از سهمیه های مشخص شده استفاده نماید.
ب) سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و باالتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و باالی یکسال اسارت و خواهر و برادر شاهد می باشند .
ج) سهمیه استخدامی پنج درصد (۵% )به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%)و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص می یابد .
توجه : خدمت داوطلبانه در جبهه شامل: بسیجیان، جهادگران و نیروهای مردمی رزمنده، کارکنان شاغل و بازنشستگان دستگاههای اجرایی، سازمانها، نهادها و شرکت ها و مؤسسات دولتی یا تحت پوشش قانون کار و مقررات تأمین اجتماعی و قوانین خاص، صاحبان شغل آزاد در شرکت ها و مؤسسات خصوصی، صنوف آزاد و افراد بدون شغل (دانشجویان، دانش آموزان و افراد فاقد کار)بوده که از طریق بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقالب اسالمی و جهاد سازندگی به مناطق جنگی، عملیاتی و امنیتی اعزام شده اند. تأییدیه مدت حضور در مناطق مذکور حسب مورد با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقالب اسالمی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی می باشد.

د) سهمیه های استخدامی ایثارگران مشمول ۲۵ درصد از طریق رقابت بین فرزندان شاهد و ایثارگران بیکار، جانبازان، آزادگان، فرزندان جانباز ۲۵ درصد و باالتر، فرزندان آزادگان با یک سال اسارت و بیشتر و غیردانشجو انجام میپذیرد. فلذا کسب حد نصاب نمرات آزمون، رعایت شرط حداقل معدل و حداکثر سن برای داوطلبان مذکور (به استثناء خواهر و برادر شهید) در حد سهمیه تعیین شده الزامی نمی باشد.
هـ) ایثارگران مشمول سهمیه های استخدامی ۲۵ درصد و ۵ درصد در زمان انتخاب شغل محل موظفند در حد امکان شغل محلی راانتخاب نمایند که تعداد مورد نیاز آن شغل محل ها بیش از یک نفر باشد. الزم به تاکید است اولویت انتخاب برای ایثارگران مشمول، در شغل محل هایی است که ظرفیت پذیرش آن ها بیش از یک نفر باشد.
و) در فرایند جذب و استخدام فرزندان شاهد و سایر ایثارگران (بیکار و غیردانشجو) مشمول سهمیه ۲۵ درصد اولویت ایثارگری آن ها مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام خواهد شد.
ز) اولویت استخدامی در بین مشمولین سهمیه ۲۵ درصد به ترتیب با جانبازان، آزادگان، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان با یک سال اسارت و بیشتر می باشد. و در صورت عدم تکمیل سهمیه از بین ایثارگران فوق الذکر مانده سهمیه قابل تسری به سایر ایثارگران مشمول سهمیه یاد شده به ترتیب به همسر شهید، همسر جانبازان ۲۵ درصد و باالتر، همسر آزادگان با یک سال اسارت و بیشتر، خواهر و برادر شهید تعلق می گیرد.
ح) فرزندان شاهد و ایثارگرانی که حسب ضوابط جاری بنیاد استان در شمول سهمیه استخدامی ۲۵ درصد قرار نمی گیرند و احیاناً به صورت غیر رسمی شاغل و یا دانشجو باشند، در صورت تمایل می توانند در آزمون ثبت نام نمایند و صرفاً از معافیت شرط حداقل معدل و حداکثر سن بهره مند می گردند و ملزم به رعایت سایر شرایط آگهی استخدامی می باشند.
ط) به تمامی ایثارگران مشمول سهمیه استخدامی ۲۵ درصد توصیه می شود برای حصول اطمینان از امکان بهره مندی خود از سهمیه استخدامی مذکور، قبل از ثبت نام با بنیاد محل پرونده خود تماس و نسبت به مشخص شدن وضعیت شغلی و در صورت لزوم اصلاح آن اقدام نمایند.
ی) اولویت پذیرش در مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، با رزمندگان میباشد (رزمندگان در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی و داشتن شرایط احراز الزم در حد سهمیه تعیین شده از شرط حدنصاب در آزمون معاف بوده و بر اساس نمرات فضلی مکتسبه انتخاب خواهند شد)و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
ک) استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان صورت می پذیرد.

نحوه اعلام نتیجه:

براساس دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور سابق)، تعیین حد نصاب و انتخاب افراد به شرح ذیل صورت میپذیرد.

الف) تعیین حدنصاب:

شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به گزینش و یا انجام مصاحبه استخدامی، کسب حدنصاب الزم در آزمون کتبی در امتحان مشترک فراگیر مطابق شرایط ذیل میباشد:

– پس از برگزاری امتحان مشترک فراگیر، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطههای عمومی و تخصصی با وزن برابر محاسبه و براساس مجموع نمرات به دست می آید.
– برای تعیین حدنصاب در آزمون ، پنجاه درصد ۵۰ %مجموع بالاترین نمره مکتسبه در آن آزمون محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.
تذکر۱ :پس از تعیین حدنصاب در هر آزمون، داوطلبان فاقد حدنصاب، از سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً کارنامه
آزمون کتبی از طریق سامانه امتحانات جهت اطالع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.
تذکر۲ :استخراج فهرست افراد دارای حدنصاب صرفاً بر اساس میانگین نمره عمومی و اختصاصی خواهد بود و در این مرحله
امتیازات بومی و یا امتیازت کارکنان قراردادی وسایرامتیازات عمل نخواهد شد. به عبارت دیگر امتیازات بومی و کارکنان قراردادی برای استخراج فهرست اسامی چند برابر برای داوطلبانی اعمال خواهد شد که حدنصاب الزم را کسب کرده باشند.
تذکر۳ :کسب حد نصاب نمره الزم در آزمون مشترک فراگیر هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمیکند.
ب)مراحل استخدام گزینش علمی (انتخاب چند برابر) از بین دارندگان حدنصاب:
۱-در این مرحله داوطلبان دارای حدنصاب براساس انتخاب خود در تقسیم بندی هریک از دستگاههای استخدام کننده قرار میگیرند.
۲ -انتخاب افراد براساس نمره کل اولیه آنان (با وزن چهل درصد (۴۰%)برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰%)برای حیطه
تخصصی)با درنظر گرفتن موارد ذیل به تعداد چند برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل و محل مورد تقاضا صورت میپذیرد.
۱-۲ -نمره کل اولیه داوطلبان بومی استان با ضریب یکودو دهم (۲/۱ )و بومی شهرستان با ضریب یک و چهار دهم (۴/۱)نمره
مکتسبه در هر حیطه از آزمون و مصاحبه استخدامی در صورت کسب حد نصاب آزمون محاسبه میشود.
۲-۲ -به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی که دارای شماره شناسه می باشند، به ازاء هر سال سابقه خدمت در هر یک از دستگاه های اجرایی صرفاً در صورت کسب حد نصاب آزمون، دو درصد و حداکثر تا بیست درصد (۲۰%)نمره کل، در هریک از حیطه های امتحان مشترک و مصاحبه استخدامی آنان اضافه خواهد شد.
ج) معرفی به گزینش(انتخاب یک برابر):
۱ -پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد به گزینش براساس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن هفتاد درصد (۷۰ %)
برای امتحان مشترک فراگیر و سی درصد (۳۰%)برای مصاحبه استخدامی (با درنظر گرفتن موارد “۱-۲ “و “۲-۲ “در بند “ب” در مصاحبه استخدامی)، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش بهترتیب نمره کل نهایی خواهد بود.
۲ -در صورت عدم برگزاری مصاحبه استخدامی، برای معرفی افراد دارای حدنصاب به گزینش، براساس مجموع نمره کل اولیه آنان با وزن چهل درصد (۴۰%)%برای حیطه عمومی و شصت درصد(۶۰%)برای حیطه تخصصی (با درنظر گرفتن موارد “۱-۲ “و “۲-۲” در بند “ب”)، برابر تعداد ظرفیت پذیرش اقدام میشود.

تذکرات:

۱ -به منظور احراز مهارتهای پایه و عمومی فنّاوری اطالعات افراد واجد شرایط جهت استخدام در مشاغل تخصصی، کارشناسی و بالاتر(موضوع تبصره دو ماده(۴۲ )قانون مدیریت خدمات کشوری)پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر یک ماه پس از اعلام تایید گزینش، مدارک مربوط به کسب مهارتهای هفتگانه (ICDL )صادره از مراکز و مؤسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را ارائه نمایند.
-توجه: کسانی که فاقد گواهینامه های مذکور میباشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمیباشند، موظفند در یکی از مراکز تعیین شده که در بخش »اعتبار سنجی موسسات آموزشی« با عنوان »موسسات تعیین صالحیت شده« سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی با آدرس www.smtc.ac.ir  قابل مشاهده میباشد، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، گواهینامه مذکور را در زمان مقرر ارایه نمایند.
۲ -دانشجویان مقاطع تحصیلی اعالم شده و همچنین دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در
شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک تحصیلی معادل حق شرکت در آزمون استخدامی را ندارند.
۳ -مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر ۲ ماه پس ازنتیجه بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۴ -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعالم شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان
مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر میشود.
۵ -انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر میباشد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تأیید مراجع ذیصالح از طریق درگاه دستگاهها و سازمانهای مربوط و سامانه امتحانات یا مسابقات استخدامی به نشانی sanjesh.org به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توضیحات و شرح جداول مندرج در دفترچه راهنما:

– جدول شماره ۱ :این جدول حاوی کد و عنوان خوشه شغلی، مواد آزمون و عنوان شغلهای هر خوشه شغلی میباشد.
– جدول شماره ۲ :این جدول حاوی کد و عنوان مقطع، رشته و گرایش تحصیلی میباشد که داوطلبان ضرورت دارد با توجه به کد شرایط احراز مندرج در جدول شغل محلهای دستگاههای اجرایی از مقطع و عنوان رشته و گرایش تحصیلی مورد پذیرش اطلاع حاصل نمایند.
– جدول شماره ۳ :این جدول شامل راهنمای کد شغل محلهای موجود در هر کد شرایط احراز میباشد. داوطلبان میتوانند با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی خود از کد شغل محلهای موجود در دفترچه راهنما اطلاع حاصل نمایند.
– جدول شماره ۴ :این جدول حاوی کد، نام استان و شهرستان میباشد که داوطلبان میبایست اطلاعات استان و شهرستان خود را از این جدول انتخاب و در تقاضانامه ثبت نامی درج نمایند.

فهرست دستگاههای متقاضی:

شغل محلها و شرایط دستگاهها شامل: (سازمان امور مالیاتی کشور؛ سازمان تبلیغات اسلامی؛ سازمان تعزیرات حکومتی؛ سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ سازمان دامپزشکی کشور؛ سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور؛ سازمان قضایی نیروهای مسلح؛ مرکز ملی رقابت؛ موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی؛ وزارت امور اقتصادی و دارائی؛ وزارت آموزش و پرورش؛ وزارت دادگستری)

” دفترچه راهنمای سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور شهریور ماه سال ۱۳۹۵

” برای ثبت نام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۵ اینجا را کلیک کنید “

آدرس کانال تلگرام ما :

https://telegram.me/kaninet_ir

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تاریخ ثبت ‌نام و شرکت در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵

به اطلاع متقاضیان ثبت‌‌نام در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵ می‌رساند ثبت‌نام برای استخدام نیروی انسانی در ۱۲ دستگاه اجرایی شامل: سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان، سازمان دامپزشکی‌ کشور، سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح، مرکز ملی رقابت، موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت امور اقتصادی و دارائی، وزارت آموزش و پرورش و وزارت دادگستری از روز دوشنبه مورخ ۹۵/۴/۲۸ از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  آغاز و تا روز یکشنبه مورخ ۹۵/۵/۳ ادامه خواهد یافت. لذا از متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در آزمون دستگاه‌های فوق‌الذکر دعوت بعمل می‌آید بمنظور کسب اطلاعات و جزییات مربوط به شرایط و ضوابط آزمون و دستگاههای پذیرنده و همچنین رشته‌ها و شغل محلهای استخدام هر یک از دستگاههای اجرایی به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی که از تاریخ ۹۵/۴/۲۸ (همزمان با شروع ثبت‌نام) برروی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار گرفته است مراجعه نمایند.

ضمناً نظربه‌اینکه ثبت‌نام‌برای استخدام‌نیروی انسانی‌برای ۶۸دانشگاه ازمجموعه دانشگاههای‌علوم‌پزشکی‌وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درقالب دفترچه‌ای جداگانه‌انجام خواهد شد، لذامتقاضیان شرکت درآزمون استخدامی‌دانشگاههای علوم‌ پزشکی‌ می‌توانند از روز پنجشنبه ۹۵/۴/۳۱ لغایت روز چهارشنبه ۹۵/۵/۶ به ‌پایگاه ‌اطلاع‌‌رسانی‌ این سازمان‌‌به‌نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و پس از مطالعه دفترچه راهنمای مذکور و کسب اطلاع از شرایط و ضوابط آزمون و همچنین رشته‌ها و شغل‌محل‌های استخدام هریک از دانشگاههای علوم پزشکی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

در پایان لازم به توضیح است که هر داوطلب منحصراً می‌تواند در یک رشته شغل محل از رشته شغل محل‌های ۱۲ دستگاه اجرایی یا ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی متقاضی ثبت‌نام  شود. تاریخ برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ ۹۵/۶/۱۹ خواهد بود.

” دفترچه راهنمای سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور شهریور ماه سال ۱۳۹۵

وزارت آموزش‌وپرورش، تقاضای استخدام ۱۰هزار نیرو داده است .

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه شرایط استخدامی برای متقاضیان ثبت‌نام در آزمون این وزارتخانه از قبل اعلام شده بود، نامه گلایه‌آمیز آنها به رییس جمهور را بلامحل دانست.
علی اصغر فانی در گفت‌‎وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه وزرات آموزش و پرورش درخواست استخدام ۱۰ هزار نیرو را به سازمان مدیریت ارائه کرده است، اظهار داشت: در صورت تأیید این تعداد، حتما روند جذب این تعداد نیرو را آغاز خواهیم کرد.
گلایه و انتقاد پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ، وجهی ندارد
وزیر آموزش و پرورش در خصوص نامه گلایه‌آمیز پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به رییس جمهور و بیان برخی انتقادات، بیان کرد: من هم از طریق سایت این نامه را دیدم.
فانی با بیان اینکه ما از «همان روز که می خواستیم این آزمون را برگزار کنیم، شرایط را اعلام کرده ایم»، گفت: ما بر طبق شرایط اعلام‌شده، عمل کردیم و همه نیز از آن اطلاع داشتند.
وی افزود: این افراد، زمان ثبت نام به این شرایط توجهی نمی کنند و وقتی ما می خواهیم مقررات خود را اجرا کنیم، ابراز ناراحتی می کنند.
وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا تغییری در وضعیت این افراد ایجاد می‌شود یا خیر، پاسخ منفی داد و گفت: هنوز این افراد به استخدام وزارت آموزش و پرورش در نیامده‌اند و تعهدی به ما نداده‌اند و ما نیز تعهدی از آن‌ها نگرفته ایم؛ همانند یک نیروی آزاد هستند و هنگامی که پذیرش شدند، آن زمان کارمند وزارت آموزش و پرورش محسوب می‌شوند.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جامع ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، در مردادماه سال جاری خبر داد.

نعمت الله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان: در خصوص نحوه ساماندهی و برگزاری آزمون جامع ویژه افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال گذشته گفت‌: اکنون پذیرفته شدگان مرحله دوم، دوره تحصیلی خود را آغاز کردند و مشغول گذراندن هفته سوم آن هستند که بعد از این دوره، در مردادماه آزمون جامع برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نزدیک به سه هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند، عنوان کرد: سایر پذیرفته شدگان در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره های آموزشی را می گذرانند.

موسی پور اظهار کرد: همانطور که از سال گذشته هم مقرر شده بود، پذیرفته شدگان باید پس از گذراندن دوره قبولی در آزمون نهایی وارد بازار کار شوند و بر این مبنا امسال آزمون  برگزار شده و افراد پس از قبولی در این آزمون و کسب نمره قبولی می توانند فعالیت خود را به عنوان معلم آغاز کنند.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان افزود: پیش بینی می کنیم تا ۱۰ شهریور واجدین شرایط حرفه معلمی را به مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش معرفی کنیم.

موسی پور تصریح کرد: باتوجه به اینکه از قبل محل خدمت پذیرفته شدگان تعیین شده و حکم استخدامی آنها صادر شده بود، برای توزیع نیروها مشکلی وجود ندارد.

وی در خصوص جزئیات آزمون جامع بیان کرد: این آزمون در دو نوبت انجام می شود و چنانچه فردی به هر دلیلی نظیر عدم حضور یا قبولی در دوره اول موفق نشود، می توانند در نوبت بعدی آزمون که یک هفته پس از آزمون نوبت اول برگزار می شود، شرکت کنند.

موسی پور افزود: درصورتی که فردی بعد از شرکت در دو نوبت آزمون باز هم نمره قبولی را اخذ نکند با همان امتیاز به آموزش و پرورش معرفی شده و تصمیمات لازم را آموزش و پرورش اتخاذ می کند.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: آزمون جامع در دو شکل دانشی و عملکردی برگزار می شود که در شکل دانشی مطالب تدریس شده، نظریه ها و اصول کار سنجیده می شود در حالی که در بخش عملکردی توان به کارگیری مهارت های نظری مورد سنجش است.

موسی پور گفت: قصد داریم آزمون در دو شکل کتبی و شفاهی برگزار شود که بخش شفاهی به تدریج در حال اجراست و اساتید در موقعیت هایی نحوه ارائه و عملکرد پذیرفته شدگان را بررسی می کنند.

وی با اشاره به اینکه بخش شفاهی آزمون مساله ای فرآیندی است، یادآور شد: مواد و محتوای بخش های مورد سنجش در امتحان کتبی بعد از تعطیلی هفته سوم ماه رمضان برای مشمولان، اعلام می شود.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ۱۸ هزارنیروی آموزش دیده برای حرفه معلمی امسال وارد بازارکار می شوند.

احمدعابدینی معاون شورای عالی آموزش و درخصوص وضعیت تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید گفت: همانطور که قبلا هم اشاره شده بود نیروهای آموزش دیده در دانشگاه فرهنگیان امسال به حرفه معلمی مشغول می شوند. وی ادامه داد: در مجموع ۱۸ هزار نیروی جدید در مدارس مشغول به تحصیل می شوند که این تعداد به دو شکل ۱۴  هزار نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان و قریب به چهار هزار نفر دیگر نیز از افرادی هستند که سال گذشته در آزمون استخدامی پذیرفته شده و دوره های آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان گذرانده اند.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش عنوان کرد: تاکنون هیچ نیروی جدیدی به آموزش و پرورش اضافه نشده و نیروهایی که از قبل برای حرفه معلمی پیش بینی شده بودند،ساماندهی می شوند.

عابدینی بیان کرد : برای اینکه این ۱۸ هزار نیرو امکان حضور در مدارس را داشته باشند بایستی مجوز فعالیت صادر شود که اکنون مراحل اولیه آن انجام شده است.

وی اظهار کرد : ۱۸ هزار نیرویی که به خدمت آموزش و پرورش در می آیند به صورت پیمانی استخدام می شوند هم چنین ممکن است نیروهایی نیز به صورت حق التدریس فعالیت داشته باشند که هنوز تعداد آن مشخص نیست.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش افزود: پس از آنکه وضعیت نقل و انتقالات و بازنشستگان به طور کامل روشن شود ،کمبود نیروی انسانی از طریق به خدمت گرفتن نیروهای حق التدریس جبران شده و تعداد آن ها به طور دقیق اعلام می شود.

خبرگزاری فارس : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۵ آزمون استخدامی برای جذب حداقل ۵ هزار نفر در این وزارتخانه، برگزار می کند.
به گزارش فارس، محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری که امروز در این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت:امسال برای دانشگاه فرهنگیان سال حساس و نقطه عطفی است و خروجی های آن تحویل نظام آموزشی می شوند و دستاوردهایش از نظر کمی و کفی نظام تعلیم و تربیت را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
وی در خصوص فارغ التحصیلان امسال دانشگاه فرهنگیان گفت: یک‌ بخش افرادی هستند که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه شدند که حدود ۱۲ هزار نفر مهر ماه امسال وارد مدارس می شوند.
مهرمحمدی ادامه داد: ۵ هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی در حال طی دوره های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی هستند که مهر ماه وارد مدارس می شوند.
وی در خصوص ورودی های امسال دانشگاه فرهنگیان اظار داشت: ظرفیت ما ۱۲ هزار نفر است که بخشی از طریق آزمون استخدامی و برخی از کنکور سراسری وارد دانشگاه فرهنگیان می شوند.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: دو روش در نظر گرفتیم اول اینکه ۷ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و ۵ هزار نفر از طریق آزمون سراسری یا برعکس انجام شود.

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره ۱۳۵۳۲- ۹۴/۲/۷ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود ۳۷۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی در تاریخ ۹۴/۶/۲۷ طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در ردیف بودجه سال ۹۵ سهمیه استخدام به وزارت آموزش و پرورش داده شده است اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز صادر کند سال آینده آزمون استخدامی برگزار می کنیم.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در ردیف بودجه سال ۹۵ سهمیه استخدام به وزارت آموزش و پرورش داده شده است اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز صادر کند سال آینده آزمون استخدامی برگزار می کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اصغر فانی در حاشیه گردهمایی معاونین پژوهشی و برنامه ریزی استانها در پاسخ به پرسشی در خصوص موافقت دولت با استخدام ۱۲ هزار نیرو در این وزارتخانه گفت: صحبت‌های کلی مطرح شده است فقط باید سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز صادر کند.
وی افزود: اگر تعداد دقیق استخدام در اختیار ما به صورت کتبی قرار گیرد، اعلام خواهیم کرد.
وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: سال آینده آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش زودتر از سال جاری برگزار می شود تا با مشکلی روبرو نشویم. سیاست جدی ما پذیرش بوم از بوم است. ممکن است در شروع کار مشکلاتی وجود داشته باشد اما این سیاست را رها نمی کنیم زیرا ماندگاری نیرو مهم است.
وی گفت: امسال بدنبال اقدام سال گذشته در دانشگاه فرهنگیان، این سیاست را دنبال می کنیم.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به آثار کلان اقتصادی بودجه ۹۵ گفت: رشد اقتصادی ۵ درصدی، رشد سرمایه گذاری ۴.۷ درصدی، رشد نقدینگی ۲۰ درصدی و نرخ تورم ۱۱.۳ درصدی از آثار کلان اقتصادی بودجه ۹۵ است.
نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی در ادامه به تأمین اعتبار برای افزایش ضریب حقوق شاغلان، بازنشستگان و مستمری بگیران دولت که باعث کاهش شکاف طبقاتی میان این قشر می شود، اشاره و عنوان کرد: این اعتبار متناسب با نرخ تورم به میزان ۱۲ درصد برای حقوق های بیش از ۱.۵ میلیون تومان و افزایش متوسط ۲۰ درصد حقوق های کمتر از ۱.۵ میلیون تومان است همچنین دولت تصمیم دارد تا پایان برنامه ششم حقوق این بخش از بازنشستگان را تا دو برابر افزایش دهد.
وی  همچنین به بیان سایر مجوزهای استخدامی که دولت در سال ۹۵ خواهد داد اشاره کرد و یادآور شد: مجوز استخدامی ۱۲ هزار نفر در آموزش و پرورش، ۲ هزار نفر در دادگستری، هزار و ۲۰۰ نفر در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ۱۵۰ نفر در سایر دستگاه های قوه قضاییه همراه با محدود شدن نظام اداری نیز از دیگر مجوزهای استخدامی است که دولت به دستگاه های یادشده خواهد داد.

پرداخت معوقات حق التدریس ها /افزایش ۲۰ درصدی حقوق فرهنگیان در سال ۹۵

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش از پرداخت معوقات معلمان حق التدریس و افزایش حقوق فرهنگیان خبر داد.

محمد بطحایی معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش در آستانه روز معلم در خصوص پرداخت معوقات معلمان حق التدریس گفت: خوشبختانه تمام اعتبارات موردنیاز معلمان حق التدریس به کمک دولت در هفته گذشته تامین شد و فرآیند پرداخت به استان ها ابلاغ شده و به تدریج پرداخت می شود.

وی ادامه داد: با توجه به تامین اعتباری که انجام شد،پرداخت معوقات از مهر تا اسفند ۹۴ انجام و مشکل شش ماه بدهکاری آموزش و پرورش با تخصیص اعتبار برطرف می شود.

پرداخت پاداش بازنشستگان

بطحایی در خصوص پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی عنوان کرد: در سال گذشته پاداش بازنشستگان ۹۳ پرداخت نشد اما با تمهیداتی که در اسفند ۹۴ اندیشیده شده است تنها ۱۰ درصد از بازنشستگان ۹۳ پاداش دریافت نکرده اند.

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش افزود: برای بازنشستگان سال ۹۴ هم براساس پیش بینی بودجه سال ۹۵ و ابلاغ این بودجه به مجلس ، پرداخت انجام می شود.

افزایش حقوق و مزایای فرهنگیان

بطحایی درخصوص افزایش بودجه آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۵ با توجه به صحبت های محمد باقر نوبخت مشاور رئیس جمهور مبنی بر این افزایش، بیان کرد: آنچه برای سال جاری ابلاغ شده است نسبت به سال گذشته ، ۲۰ درصد افزایش را نشان می دهد که این افزایش در حقوق و مزایا برای فرهنگیان لحاظ می شود.

وی اظهار کرد: همانطور که سنوات گذشته سازمان مدیریت و برنامه ریزی همکاری های لازم با آموزش و پرورش را داشته است، امیدواریم ۱۳۹۵، نیز سال خوبی از نظر حقوق و مزایا برای فرهنگیان باشد.

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش در خصوص وضعیت بیمه طلایی، گفت: بیمه تکمیلی که درسال ۹۴ ارائه شد نسبت به سال های قبل با رضایت بیشتری از سوی فرهنگیان همراه بود اما کاستی هایی نیز داشت که امیدواریم در سال ۹۵، کمبودها رفع شود.

شرایط استخدامی آموزش و پرورش سا ۹۴ :

شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش:
– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
– اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۲۵، لیسانس ۳۰، فوق لیسانس و بالاتر ۳۵ سال.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
– نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضائی و یا ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان – فرزندان و همسر شهدا – فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر- فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل : پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال و حقوق از اعتبارات دولتی دریافت داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
هـ ) سوابق خدمت مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی که به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند. لازم به ذکر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذیرفته شدن در آزمون، تابع قوانین و مقررات مربوط خواهد بود.

شرایط اختصاصی:
دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مربوط براساس جدول فهرست مشاغل.
برخورداری و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس طرح طبقه بندی معلمان.
الزام به رعایت کلیه شرایط اختصاصی جداول رشته های تحصیلی مجاز.

مراحل ثبت نام استخدام آموزش و پرورش:
تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغایت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱).
فایل عکس اسکن شده.
داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ )
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد.
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی باشد. ضروری است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.

۳پرداخت وجه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش:
متقاضیان واجد شرایط باید از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغایت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱ به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نامی به صورت الکترونیکی و یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه ی شتاب، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی گردد و متقاضیان باید درمهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
هزینه انجام مراحل مصاحبه تخصصی بر عهده معرفی شدگان برای مرحله مصاحبه خواهد بود.

۴مدارک ثبت نام استخدام آموزش و پرورش:
داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای مدارک ذیل باشد:
آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی.
کارت ملی.
شناسنامه .
کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
مدارک دال بر ایثارگری (برای داوطلبان ایثارگر).
مدارک دال بر معلولیت برای داوطلبان معلول (ارائه گواهی معلولیت ازسازمان بهزیستی).
مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از مواردی که در اطلاعیه ثبت‌نامی در تاریخ ۱۵/۵/۹۴ درج خواهد شد) بخش امتیازات و سهمیه‌های قانونی.
تذکر مهم : با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجام مصاحبه از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت بررسی خواهد شد؛ لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون کتبی، مصاحبه و…)، اعلام نتایج اولیه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

گروهها و رشته‌های شغلی استخدام آموزش و پرورش:
رشته‌های شغلی در این آزمون به سه گروه تقسیم می‌شوند که داوطلبان با توجه به رشته‌ و مقطع تحصیلی خود می‌توانند متقاضی یکی از این رشته‌های شغلی شوند:
گروه اول: بخش استادکار که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کاردانی می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه دوم: بخش هنرآموز که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه سوم: بخش عمومی که مربوط به مدارس ابتدایی و متوسطه نظری می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
آزمون در روز جمعه مورخ ۹۴/۶/۲۷ باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۶/۲۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.
*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از:
الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود
فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان و ادبیات فارسی
معارف اسلامی
زبان انگلیسی عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی های ذهنی
آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

ب : مواد آزمون تخصصی:
مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود. (اطلاعات مربوط به مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۱۵/۵/۹۴ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت).
امتیازات و سهمیه های قانونی
جذب نیرو بر اساس بوم گزینی صورت خواهد پذیرفت (دامنه پذیرش بر اساس جداول مربوط که در اطلاعیه مورخ ۹۴/۵/۱۵ درج می‌گردد، خواهد بود). جزئیات مربوط به امتیازات و سهمیه‌های قانونی در اطلاعیه مورخ ۹۴/۵/۱۵ اعلام می‌گردد.

تذکرات مهم:
از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، تعهد مبنی بر ۱۰ سال خدمت، در محل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ می‌گردد.
به مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقت که درآزمون جامع دارندگان مدرک معادل سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و حدنصاب لازم را کسب کرده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن درآزمون، حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه، بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
مدرک تحصیلی که داوطلب، براساس آن استخدام گردیده است آخرین مدرک وی تلقی و مدرک تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از تاریخ آگهی استخدام، پس از جذب به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد.
داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام صرفاً مدارک مربوط به مقطع و رشته تحصیلی مندرج در آگهی استخدام را ارائه نمایند. به مدارک و مقاطع تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از آگهی استخدامی پس از جذب به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون (کتبی، مصاحبه،گزینش و…) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طی مراحل گزینش، معاینات پزشکی و …. صورت می پذیرد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تائید مراجع ذیصلاح از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
کلیه پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارت‌های تعلیم و تربیت در دانشگاه فرهنگیان، بدون دریافت حقوق و مزایا می باشند و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور می باشد. ضمناً تأمین بخشی از هزینه دوره مذکور با اعلام قبلی دانشگاه فرهنگیان به عهده پذیرفته شدگان خواهد بود.
لازم به تاکید است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط پذیرش، عناوین و کدهای رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی و تکمیلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۹۴/۵/۱۵ بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی پیمانی در مشاغل آموزش و پرورش سال ۹۴ از ۱۵مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: بر‌اساس برنامه زمانی اعلام شده ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی پیمانی در مشاغل آموزش و پرورش سال ۹۴ وزارت آموزش و پرورش از روز ۵‌شنبه ۱۵ مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز ۴ شنبه ۲۱ مرداد ماه پایان می‌پزیرد.

وی افزود: کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی رشته‌ی شغلی، تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهر‌ها، همچنین مواد آزمون استخدامی و تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی در پایان گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده این آزمون در روز جمعه ۲۷ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

“برای ثبت نام در استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

“برای دریافت دفترچه راهنمای استخدامی آموزش و پرورش اینجا را کلیک کنید”

جزئیات نامه ریاست جمهوری برای استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش:

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، موضوع برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش برای جذب ۵ هزار نیرو این روزها موارد و مشکلاتی را با خود به همراه داشته است.مشخص نبودن زمان برگزاری این آزمون و نبود هیچ گونه اطلاعاتی درباره موارد برگزاری و حتی شرکت کنندگان آزمون، مخاطبان و داوطلبان ورود به آموزش و پرورش را سر در گم کرده است.
اما اردیبهشت ماه امسال، مجوز کتبی استخدام از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به آموزش و پرورش داده شد؛ در نامه عسگری آزاد جانشین معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری به وزیر آموزش و پرورش، موارد برگزاری آزمون استخدامی در قالب مجوز کتبی ابلاغ شد، که متن نامه به شرح ذیل است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر فانی
وزیر محترم آموزش و پرورش
با سلام و احترام
بازگشت به نامه‌های ۲۱۸۹۲۱ مورخ ۴ بهمن ۱۳۹۳ و شماره ۲۵۱۵۵۲ مورخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ و به استناد بند ج و تبصره یک ماده ۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری بدینوسیله مجوز استخدام ۵ هزار نفر برای استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی تخصیص می‌یابد.
استخدام افراد از محل این مجوز منوط به رعایت بند ت ماده ۲۲۴ قانون برنامه پنجم توسعه و تأمین اعتبار لازم و تنظیم و انتشار آگهی استخدام با رعایت تمامی قوانین و مقررات ذی‌ربط و اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، سهمیه استخدامی ایثارگران و معلولان و رعایت دستورالعمل برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه ۹۷۵۷/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ و پس از تعیین این سازمان امکان پذیر می‌باشد.
در تمامی مکاتباتی که برای استخدام افراد از محل این مجوز انجام می‌شود به شماره و تاریخ نامه به عنوان مجوز قانونی استخدام اشاره شود.
شایان ذکر است، استخدام از محل این مجوز صرفاً برای مشاغل آموزشی در مناطقی که با مازاد نیرو مواجه نیستند امکان پذیر است و اختصاص به دانش آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور و حوزه‌های علمیه به غیر از دانشگاه فرهنگیان دارد و مابقی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه‌ها می‌توانند در این آزمون شرکت کنند که پذیرفته شدگان آزمون پس از طی دوره یکساله مهارت‌آموزی در دانشگاه فرهنگیان مطابق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه مذکور به استخدام پیمانی آن وزارتخانه در خواهند آمد.
همچنین با عنایت به بند ۱۶ نامه ۱۷۲۵۵۶/۲۰۶ مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ شورای عالی اداری از این پس صدور مجوز استخدام برای آن وزارتخانه در چارچوب احکام قانونی و بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای شورای مذکور خواهد بود.
به گزارش فارس، در نامه مذکور بیشتر موارد آزمون استخدامی روشن است اما نکته با اهمیت زمان برگزاری آزمون است که هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دست نیست.

آزمون استخدام آموزش و پرورش تا پایان تابستان برگزار می‌شود:

خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرروش تا پایان تابستان امسال خبر داد.محمد فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این پرسش که اختلافاتی میان سازمان مدیریت و آموزش و پرورش در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی وجود داشت گفت: این مسئله حل شده و قرار است آزمون در تابستان برگزار شود.
وی افزود: در حال حاضر تیمی متشکل از نمایندگان آموزش و پرروش و سازمان مدیریت در حال کار بر روی جزئیات آزمون هستند و بزودی اخبار مربوط از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام خواهد شد.

 تشریح جزئیات سهمیه‌ آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش:

خبرگزاری تسنیم : محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آموزش و پرورش از احصای اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ قانون مقررات مالی دولت خبر داده است،‌ این ماده قانونی به چه موضوعی اشاره دارد؟‌ اظهار داشت:‌ ماد ۴۸ اشاره می‌کند، هر گاه استخدامی در دولت انجام شد باید ۲۵ درصد استخدامی‌ها از میان فرزندان شهدا،‌ آزادگان و جانبازان بالای ۲۵ درصد باشد.وی افزود: آموزش و پرورش امسال برای جذب ۵ هزار نفر آزمون استخدامی دارد بنابراین از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان آموزش و پرورش خواسته فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند تا مشخص شود در رشته‌هایی که قرار است جذب نیرو داشته باشند، چه تعداد از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان می‌گنجند.
کفراشی گفت:‌ فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارای اولویت هستند بنابراین ابتدا اولویت با فرزندان شهدا،‌جانبازان و آزادگان آموزش و پرورش است و پس از آن اولویت با سایرین خواهد بود.
مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ادامه داد:‌ از میان ۵ هزار نفری که قرار است در آموزش و پرورش استخدام شوند باید ۲۵ درصد از میان خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بالای ۲۵ درصد باشند.
طبق گفته‌های علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، فرزندان فرهنگیان، مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی نیز در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در اولویت هستند.
به گزارش تسنیم، سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: به منظور جمع‌آوری اطلاعات مشمولان ماده ۴۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان معزز آموزش و پرورش ) واجدین شرایط نسبت به تکمیل فرم از تاریخ ۹۴.۰۴.۰۸۴ لغایت ۹۴.۰۴.۱۹ اقدام کنند.
وی در خصوص واجدان شرایط این ماده قانونی‌، تصریح کرد: فرزند شهید، فرزند جانباز بالای ۲۵ درصد و بالاتر، فرزند آزاده (اعم از شاغل، بازنشسته، فوت شده و یا از کارافتاده) مشمولان این ماده قانونی هستند.

آدرس کانال تلگرام ما : https://telegram.me/kaninet_ir

برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۲,۰۲۲ Comments

 • كارگزار wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵

  با سلام و عرض ادب ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در چه تاریخی شروع میشود و شرایط ثبت نامش چیه؟

 • فرزانه صحرایی wrote on ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۹:۵۰

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی وشرایط ان؟

 • نگار wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵

  لطفا زمان ثبت نام رو برای منم بفرستید

 • zahra wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۶

  باسلام
  زمان ثبت نام و نحوه ثبت نام کی و از کدام سایت است.
  در صورت امکان ایمیل کنید.
  با تشکر

 • مریم ح wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۰

  سلام ما هم خبری از تاریخش نداریم لطفا به منم ایمیل بدین

 • مریم wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام و مکان ثبت نام را برام ایمیل کنید.

 • مریم wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۴۹

  فقط رمان دقیق ثبت نام آزمون را می خواستم.

 • سارا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۸

  باسلام
  ثبت نام ازکی شروع میشه؟چه شرایطی داره؟

 • narjes wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲

  سلام اگه خبری شد به ما هم خبر بدید

 • علیرضا wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۵

  سلام ، تو متن بالا نوشته دیگه آزمون تابستان و احتمالا” ۱۷ مرداد برگزار میشه ،بنابراین طبق روال بقیه آزمون های استخدامی خیلی هنر کنن یک ماه قبلش آگهی استخدام منتشر می کنن و زمان ثبت نام و مشخص میکنن

 • ثنا wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۵

  سلام من فارغ التحصیل رشته ارشد شیمی آلی هستم.ایا رشته من در ازمون نیازه؟

 • مرتضی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۱

  مثل هم هستیم -اگه نخواستن با مدرک کارشناسی شرکت کن و بیخیال مدرک ارشد بشی بهتره

 • فروغ wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۵

  بله.تومتن بالاقیدشده.شماهم شامل میشین

 • مریم wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۳

  سلام من ارشد آمار و ۳۰ ساله میتونم در آزمون شرکت کنم؟لطفا اگه اطلاع دارید به منم بگید چون هر چی این سایت رو زیر و رو کردم چیزی نفهمیدم

 • فاطمه wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۷

  لطفا در صورت اطلاع از آزمون استخدامی آموزش و پرورش به من هم خبر بدید. خیلی ممنون

 • لیلا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۰

  با سلام وخسته نباشید :زمان ثبت نام و مدارک لازم برای استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ میخاستم ..)لطف میکنید اگه برا م ایمیل کنین…ارشد زبان وادبیات فارسی
  با تشکر از کانی نت

 • محسن wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۵

  ثبت نام شروع شده

 • ایرانی wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۴

  ارشد زبان فارسی هستی بعد غلط املایی داری؟میخاستم؟!!! اونوقت می خوای معلم هم بشی؟

 • محیا wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۰

  سلام ممنون ازاطلاع رسونیتون خواهش میکنم زمان وشرایط ثبت ناموبرام ایمیل کنین من چهارساله بلاتکلیفمومنتظراین روزبودم

 • علی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۸

  تو اسم خودتم بلد نیستی درست بنویسی چطور می خوای معلم بشی برو یه دبه پیدا کن با سرکه
  مهیا

 • یکی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۵

  سلام
  به نظرم بد نیست که شما هم برید یه کم ادبیات بخونید، محیا به معنای زندگی با اون مهیای مدنظر شما فرق داره.

 • محمد wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۳

  بابا بی خیال شید دیگه دعوا نکنید ..

 • ناشناس wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۶

  آقای محترم محیا درست تره نه مهیا.

 • ستاره خانم wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۴

  علی آقا یعنی محیا با ح غلطه؟ معنی حی و زنده بودن میده
  یعنی طرف بلد نیست اسمش بنویسه شما بلدی؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  عجب!
  خدایا تو خودت ما رو عاقبت به خیر کن !!!!

 • الهام wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲

  سلام امروز ۱۲ اردیبهشته از چ ساعتی و کجا باید ثبت نام کنیم. لطفن راهنمایی کنید.

 • مجتبی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۳

  باسلام خدمت دوستان لطفا برای ثبت نام و شرایطو زمان آزمون منم راهنمایی کنید.با تشکر

 • سهیلا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۵

  با سلام ثبت نام از چه تاریخی شروع میشود لطفا اطلاع رسانی کنید

 • ali wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴

  باسلام وعرض وادب بنده کارشناسی علوم سیاسی پدرم فرهنگی وایثار گرمی باشدشرایط استخدامی چیست زمان شروع استخدام چه موقعی می باشد ودر کدام سایت باید ثبت نام کرد ممنون می شم خبرکنیم

 • خادم wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  لطفا زمان ثبت نام رو برای منم بفرستید

 • مژگان wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۴

  با سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش و رشته های مورد نیاز رو اعلام کنید

 • معصومه خاکپور wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۰

  با سلام لطفا زمان ثبت نام اموزش وپرورش را اعلام کنید

 • رضاغلامی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۵

  با سلام و عرض ادب ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در چه تاریخی شروع میشود و شرایط ثبت نامش چیه؟

 • سمیه wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۸

  باسلام وعرض ادب،لطفا زمان ثبت نام را اعلام کنید و درصورت امکان ایمیل بزنید.سپاس

 • دانا wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۴

  با سلام به تمام دوستان عزیز جویای کار. تجربه نشان داده است که … هرچند وقت یک بار هزاران نفر را به بهانه ثبت نام جهت استخدام .. اینکه به معلمان قول داده شد که معوقات آنها پرداخت میشود ارتباط تنگاتنگی با این استخدام دارد.لذا دوستان دست و پای خویش گم نکنید.

 • سمیرا طرقی wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶

  با سلام و عرض ادب ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در چه تاریخی شروع میشود و شرایط ثبت نامش چیه؟

 • مهسا wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۷

  سلام.لطفا زمان ثبت نام را به منم خبر بدید.خیلی وقته منتظرم.شاید فرجی شد.ممنون

 • دانشجو معلم wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸

  سلام
  دوستان تا آخر اردیبهشت تاریخ ثبت نام مشخص خواهد شد
  به گفته یکی از دوستان که مشغول هستن در آموزش و پرورش بیش از این رقمی که اعلام کردن نیرو نیاز دارن و لیسانس اکثر رشته ها قابل قبول هستش مهم دوره ۶ یا یکساله ای هستش که برای پذیرفته شدگان گذاشته میشه و مهر ۹۵ مشغول به کار میشن

 • من wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۶

  وقت گل نی

 • فاطمه wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۵

  سلام وخسته نباشی من همسر شهید هستم ایا برای استخدامی شامل خانواده شهدا وجانیازان می شود من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم ودر مناطق محروم زندگی میکنم تو را خدا یک فکری برای ما بکنید

 • سجاد wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۵

  با سلام این سوال من است لطفا جواب بدهید.
  زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش۱۳۹۴چه تاریخی است؟شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را اعلام کنید؟مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش۹۴؟حق اولویت در استخدامی آموزش و پرورش بر چه افرادی است؟آیا مبریان پیش دبستانی؟

 • قاسمه wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۶

  باسلام و عرض ادب.اینجانب متولد۱۳۶۶می باشم مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی را دارم آیا میتوانم در استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام انجام دهم؟؟؟

 • پدرام wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۷

  بله میتونید

 • ستايش wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۸

  با سلام تشکر بابت اطلاع رسانی شما.
  من متولد۷۲می باشم و فوق دیپلم کشاورزی هستم آیا میتوانم در استخدامی آموزش و پرورش۹۴ثبت نام بکنم؟
  لطفا جواب بدید؟

 • مجید wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۲

  سلام فکر نکنم کاردانی بخوان چون تو خیلی از سایتا اومده که استخدام لیسانس ان شا الله که خیره

 • علی کریم زاده wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۵

  سلام.چرا فوق دیپلم و لیسانس و ارشد میگیرن

 • من wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۸

  نه، فوق دیپلم نمیخوان، لیسانس به بالا

 • جواد wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۳

  سلام خیر شما نمیتوانید چون از کارشناسی و به بالا برمیدارن

 • حاجي wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۰

  با سلام و تقدیم احترام
  اینجانب به صورت پیمانی در یکی از ارگان هی کشور استخدام هستم آیا میتوانم در صورت انصراف در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام بکنم؟
  شرایط استخدامی چیست؟

 • ندا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۳

  باسلام به هیچ وجه استعفا ندهید چون پیمانی کمی پایین تراز رسمی است وخیلی عالیه ازاینجارونده ازاانجامونده نشوید این اازمونها اکثرشون سرکاریه

 • نرگس wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۴

  دور از جون فکر کنم مغزت کار نمی کنه … اینا همش سرکاریه .الکی یه چیزی راه میندازن و انقدر ملت رو تو سوال های ابهام برانگیز میندازن که شور و تحرک و نشاطو ازشون بگیرن که دیگه از همه چیز خسته بشیم و بریم پی کارمون بعدش با یه سری اولویت بندی برای بعضیا کارخودشونو انجام میدن . حالا هم اگه میخواستن استخدامی بگیرن یه زمان مشخصی رو برای ثبت نام میزاشتن که این همه دانشجو رو البته با عرض معذرت…..

 • مریم wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۸

  لطفا زمان ثبت نام و رشته های مورد نیاز را مشخص کنید من ارشد آمار هستم آیا شرایط استخدامی دارم؟

 • ناشناس wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۵

  لطفا بگید شرایط استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ چیست؟آیا فرزندان فرهنگیان و معلمان سهمیه دارن؟

 • ع wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۳

  با سلام
  من فرزند فرهنگی و دارای مدرک کارشناسی رشته فیزیک می باشم احتمال استخدامی چقدر می باشد؟

 • نرگس wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۷

  گویند پدر تو را هست فاضلی .. از فضل او تورا چه حاصلی … البته شاید هم اون فاضل نباشه چون اون موقع ها کمبود نیروی تحصیل کرده بود هر که سیکل می گرفت معلم و فرهنگی میشد

 • ایرانی wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۱

  همون موقع که هرکی سیکل می گرفت می رفت معلم می شد، از کجا میدونی مدرک پدرش چی بوده که اینجور صحبت می کنی؟

 • آدم wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۴

  شعر رو هم که غلط نوشتی.

 • مهلامیری wrote on ۱۸ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۱

  با سلام من کارشناسی ادبیات عرب دارم میتونم تو ازمون استخدامی اموزش پرورش ۹۴ شرکت کنم ؟؟؟

 • مرضیه wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۳

  با سلام.من کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان استثنایی ام با۳۶ سال سن میتوانم تو ازمون شرکت کنم..

 • مهسا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۶

  بله میتونید

 • مهدی wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۹

  بعید میدونم بتونید چون استخدامی قبلی حداقل ۲۰ برا کاردانی و حداکثر۳۵ سال سن برا کارشناسی ارشد بود که اگه خدمت سربازی داشتی به حداکثر اضافه میشد ظاهراً شما از نعمت سربازی محروم شدید :-)))) البته هرچند سربازی اینجا دوسال کمکت میکرد

 • عابدینی wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۱

  سلام خسته نباشین لطفا زمان ثبت نام ازمون آموزش وپرورش رو برای من نیز ارسال نمایید. باتشکر

 • علی wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۸

  باسلام وخسته نباشید زمان ثبتنام وشرایط ثبتنام ازمون استخدامی اموزش وپرورش چیست؟ونحوه برگزاری ازمون؟متشکرم

 • نسرین wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۳

  سلام/من کارشناسی ارشد شیمی هستم.میتونم در ازون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم..زمان ثبت نام کیه؟میشه زمان ثبت نام رو بفرستید ایمیلم…….باتشکرفراوان

 • نجفی wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۹

  سلام خسته نباشیدلطفا زمان ثبت نام ازمون آموزش وپرورش رو برای من نیز ارسال نمایید. باتشکر

 • سمیه wrote on ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱

  سلام من فوق لیسانس اقتصادم وپدرم فرهنگی بازنشسته ومنتظرم هرچه زودترتواین استخدامی شرکت کنم
  خواهش میکنم زودتر شرایط واعلام کنید
  هرچه زودتر زمان ثبت نام مشخص بشه
  ممنون

 • زهرا wrote on ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۰

  لطفا زمان ثبت نام استخدام اموزش وپرورش را اطلاع رسانی کنید ممنون

 • سعید wrote on ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۲

  باسلام. تاریخ ثبت نام کیه اولویت باچه مدرکیه

 • سعید wrote on ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۴

  باسلام. تاریخ ثبت نام کیه

 • شیما wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۷:۵۶

  باسلام من فارغ التحصیل کاردانی مواد گرایش سرامیک هستم پدر و مادرم بازنشسته آموزش پرورش هستن لطفا زمان ثبت نام برای استخدام را ارسال کنید ممنون

 • سارا wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۰

  لطفا زمان ثبت نام استخدام اموزش وپرورش را اطلاع رسانی کنید ممنون

 • مهسا wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۴

  سلام
  ببخشید اینکه گفته میشه یکی از شرایط استخدامی داشتن مدرک isdl رشته کامپیوتر هس صحت داره یا خیر؟

 • ساناز wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۴

  سلام من کارشناسی گرافیک خوندم منم میتوانم شرکت کنم؟ لطفا زمان ثبت نام رو اعلام کنید باتشکر

 • كاني نت::kaninet wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۸

  باسلام و عرض ادب:استخدامی آموزش و پرورش هنوز زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز آن مشخص نشده است. افرادی که تمایل دارند شرایط و مدارک مورد نیاز و همچنین زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش را دریافت نمایند در قسمت دیدگاه آدرس ایمیل خود را ذکر نمایند تا اطلاع رسانی انجام شود.
  با تشکر مدیریت کانینت

 • افسانه wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۶

  سلام من حسابداری خوندم خواهرم هم مدیریت فرهنگی میتوانیم شرکت کنیم
  باتشکر منتظرجوابتون هستم

 • فائزه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲

  سلام لطفا زمان ثبت نام ومدارک لازم ومحل ثبت نام رو برام ایمیل کنید ممنون

 • hosein wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵

  تشکر از اطلاع رسانی شما

 • سعید دهنوی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۴

  لطفا به این ادرس زمان ثبت نام رو برای من هم ارسال نمایید
  ممنون

 • بهار wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵

  سلام به منم اطلاع رسانی کنید لطفا استخدامی آموزش و پرورش رو

 • لیلا wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۹

  سلام لطفا به من اطلاع بدهید تشکر

 • sara wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۰

  زمان ثبت نام رو مشخص کنید لطفا ، با تشکر

 • کشاورز wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۸

  درود، زمان و نحوه ثبت نام کی مشخص خواهد شد؟

 • خدیجه wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۰:۱۷

  سلام خسته نباشید زمان و مدارک موردنیاز برای استخدامی را اطلاع بدید با تشکر

 • کیانوش wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۰:۵۹

  شرایط اگهی استخدام اموزش و پرورش

 • لیلا wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۷:۰۳

  لطف بفرمایید اطلاع رسانی انجام دهید. با تشکر از شما.

 • maaaa wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۴۱

  با تشکر

 • مریم wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۹:۲۳

  سلام. ممنون. فقط شرایط ثبت نام و رشته های مورد نیاز رو بگید. مرسی

 • علی اورانوس بخت wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸

  باسلام.ثبته نام استخدامی اموزش و پرورش۹۴ چه تاریخی است. ازمون چه تاریخی؟تاریخی؟من کارشناسی معماری دارم ایا میتونم تو این استخدامی شرکت کنم.لطفا اخبار جدید رو واسم ایمیل کنید. با تشکر

 • علی اورانوس بخت wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۵

  لطفا به ایمیل جدیدمجدیدم روز و شرایط ثبته نام و بفریتید ممنون

 • faeze wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰

  سلام و عرض ادب گفته شده مدرک دانشگاهی ایا من که تو رشته بیمارستانی مدرک دارم میتونم شرکت کنم.

 • سمانه wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲

  با سلام ممنون میشم تاریخ استخدامی رو برام ارسال کنید

 • بنفشه از كرج wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵

  مادر من بازنشسته آموزش و پرورش است من اصلا نمیدونم چه جوری باید ثبت نام کنم هیچ فرم بخصوصی در هیچ سایتی نیست فقط نوشته تابستان امسال نیرو میگیره باید چکار کنم؟؟؟؟؟

 • افسانه ایساتیس wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۰

  زمان و نحوه ثبت نام ازمون ؟

 • جمالی wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۳

  سلام، لطفا زمان ثبت نام رو وقتی مشخص شد برای من هم ارسال بفرمائید

 • Elham wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷

  با سلام. من لیسانس حقوق هستم آیا این استخدام شامل منم میشه؟ و شرط معدل هم دارد؟ لطفا تاریخ ثبت نامرو برام ارسال کنید چون جایی نزدن. ممنونم.

 • فافا wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۴

  حالا بعد منم باز سوال میکنن.

 • zahra wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۰:۱۴

  لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش را اطلاع دهید

 • بهاره wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸

  لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش را اطلاع دهید

 • مه لقا wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۱

  لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش رو از طریق اس ام اس تلفن همراه ویا از طریق رسانه ها مثل تلویزیون اطلاع رسانی کنید.

 • ساناز wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷

  بادرود.لطفا تاریخ دقیق ثبت نام ازمون استخدامی ۹۴را اعلام فرمایید.باسپاس

 • ساناز wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۹

  بادرود.لطفا تاریخ دقیق ثبت نام ازمون استخدامی اموزش وپرورش ۹۴را اعلام فرمایید.باسپاس

 • نسیم wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴, ۰:۵۴

  لطفا شرایط وزمان امتحان رو زود اطلاع رسانی کنید.تشکر

 • سیما wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴, ۹:۱۸

  با سلام.لطفا زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ زا اعلام کنید.با تشکر

 • اسدی wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴, ۹:۲۹

  با سلام
  لطفا زمان و نحوه ثبت نام، همچنین تاریخ آزمون را به بنده اطلاع دهید.
  با سپاس

 • الی wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱

  سلام من لیسانس زیست شناسی دارم.لطفا شرایط و زمان ثبت نامبرام بفرستین

 • saeede wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴

  لطفا زمان آزمون رااطلاع دهید تشکر

 • ندا wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۹

  با سلام و عرض ادب و احترام.میخواستم بدونم تاریخ ثبت نام چه روزیه؟شرایط ثبت نام چیه؟من لیسانس علوم تربیتی هستم.خواهشمندم پاسخ دهید.
  باسپاس فراوان.

 • زهرا wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸

  زمان برگزاری ازمون استخدامی اموزش و پرورش چه تاریخی است ؟
  ممنون

 • kosar wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱

  سلام من لیسانس ترویج واموزش کشاورزیم بیشترواحدهای اموزشی روهم گذروندم پدرمم معلم بودم سال بعدبازنشسته میشن میخواستم بدونم شامل میشم؟زمان استخدامی کی؟به ایمیلم ارسال کنین لطفا

 • kosar wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴

  تورو خدا زمان تبت نام روهم واسم ایمیل کنین اگ قبول نشم خودمو میکشم هاا

 • zahra wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۵

  لطفاً رشته های مورد تقاضای آموزش و پرورش رو اطلاع رسانی کنید…؟رشته های مهندسی صنایع هم می تونن توی این آزمون شرکت کنند..؟

 • مرضیه wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۷

  سلام من ۳۳ سالمه. فرزند فرهنگی و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم ایا شرایطش شامل من میشه با تشکر.

 • عاطفه wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۰:۳۸

  لطفأ تاریخ ثبت نام هم بذارید

 • Parvin Karami wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۳

  باسلام
  لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم میخواستم تاریخ ثبت نام ازمون استخدامی را اعلام کنید با تشکر

 • زینب wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۵

  سلام لطفا زحمت بکشید زمان ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید . ممنون .

 • الهام wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۴

  با سلام
  تاریخ ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش بهم ایمیل کنید با تشکر

 • فروزان wrote on ۲۸ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹

  با سلام لطفا تاریخ شروع ثبت نام ازمون استخدامی آموزش پرورش را به من ایمیل کنید. باتشکر فراوان.

 • صغری کریمیان wrote on ۲۸ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۵

  تاریخ استخدام و مدارک لازم برای استخدام را به من ایمیل کنید .با تشکر

 • دلارام wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳

  باعرض سلام وخسته نباشیدرشته من اموزش ابتدایی فارغ التحصیل از دانشگاه خوراسگان هستم ایارشته من مورد نیاز میباشد

 • امیر ححسن wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۹

  با سلام خدمت دوستان عزیز
  آره ملاک اصلی این آزمون استخدامی جذب نیروهای آموزش دیده پیش دبستانی است شما خیالتون راحت راحت باشد که رشته شما جذب می شود برید برای آزمون بخونید و خودتون را آماده کنید

 • hadis wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۱

  سلام لطفا شرایط و مدارک و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را برام میل کنین .ممنون

 • جویای کار wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۵

  با سلام و عرض ادب.اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات عربی هستم تا شهریور فارق التحصیل میشم. میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟ ممنون از پاسخگویی شما. لطفا زمان ثبت نام را نیز اعلام کنید .با تشکر فراوان

 • m. m wrote on ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۶

  سلام من پدر و مادرم فرهنگی باز نشسته هستند. ۳۶ سال سن دارم و دانشجوی کارشناسی ارشد زیست گیاهی آیا امکان داره بتونم شرکت کنم. لیسانس من مهندسی کشاورزی هست

 • فروغ پورصفری طالمی wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸

  لطفا زمان .و مدارک مربوط را اطلاع رسانی کنید

 • کاظمی wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۶

  لطفن زمان ازمون رو به من هم اطلاع رسانی کنید
  استخدامی آموزش و پرورش

 • ثنا wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۹

  سلام من مدرک کارشناسی ارشد شیمی دارم ایا در این استخدام نیازه؟

 • مینا wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۲

  سلام من ترم اخرکارشناسی رشته مترجمی زبان هستم ایامیتونم درازمون شرکت کنم

 • مینا wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۵

  سلام من دانشجوی ترم اخررشته مترجمی زبان هستم ایامیتونم درازمون شرکت کنم.

 • محمد wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۷

  سلام یه لطفی کن هر موقع خبر از استخدامی آموزش و پرورش و ثبت نام بود ماروهم خبر کنی دمتگرم

 • نانی wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۲

  سلام دست شما درد نکنه.بی زحمت هر وقت زمان ثبت نام مشخص شد اطلاع رسانی کنید.

 • منا wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۳

  اگه از زمان آزمون وشرایط و منابع آزمون خبری شد ممنون میشم از طریق ایمیل اطلاع رسانی بفرمایید.
  mmb_art68@yahoo.com

 • آیناز wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۳

  سلام ممنون میشم زمان ثبت نام و شرایط استخدام آموزش پرورش رو برام ایمیل کنین…

 • بهنام ملکرییسی wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۱

  لطفا زمان ثبت نام ازمون اموزش پرورش رو برام ایمیل کنید ممنون

 • roya wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۱

  با سلام من کارشناسی شیمی کاربردی خوندم خواستم بدونم شرایط ازمون چیه؟ایا میتونم شرکت کنم در این ازمون؟با تشکر

 • مرتضی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۹

  اگه رشته شیمی بخوان هیچ مشکلی نیست

 • مرجان wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۳:۱۴

  سلام لطفا زمان وشرایط ومنابع استخدام آموزش وپرورش به ایمیلم بفرستید باتشکر

 • فاطمه wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۴۱

  سلام.لطفا درموردزمان برگزاری ازمون ورشته های مورد نیازاطلاع رسانی کنید.ازطریق تلفن یا ایمیل.لیسانس صنایع شیمیایی دارم و عاشق تدریس.مرسی

 • مرضیه wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۵

  سلام ممنون میشم زمان ثبت نام و شرایط استخدام آموزش پرورش رو برام ایمیل کنین…

 • مهدوی wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹

  سلام ممنون میشم زمان ثبت نام و شرایط استخدام آموزش پرورش رو برام ایمیل کنین…

 • maryam wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۸

  سلام میخواستم از زمان ثبت نام اطلاع پیدا کنم

 • مهدی قادری wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۵

  باسلام.زمان شروع ثبت نام اموزش پرورش را میخواستم بدونم

 • sh wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۸

  سلام لطف کنید تاریخ و شرایط استخدام آموزش و پرورش رو اعلام کنید.متشکرم

 • فاطمه wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۱

  با سلام
  لطفا برای من طمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش وشرایط ومدارک لازم آنرا ارسال کنید ممنون میشم
  سپاس

 • وحید wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۵

  کلیه رشته ها شامل این آزمون استخدامی میشوند یا خیر؟

 • مرجان wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۹

  من لیسانس عمران دارم،تورو خدا عمرانم بگیرین

 • مرجان wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۴

  من لیسانس عمرانم،تورو خدا عمرانم بگیرین.خواهش میکنم اجازه بدین همه رشته ها شرکت کنند

 • کمند wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۲

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایط ورشته های مورد نیاز رو برام ایمیل کنید ممنون

 • زهرا wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۳

  باسلام وخسته نباشید.استخدام شامل کارفرمایانی مثل مؤسسان مهدکودک که چندین سال ازعمرشان رادرمهدسپری کردندهم میشودیاخیر؟باتشکروسپاس!

 • مهرنوش wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۸

  سلام خسته نباشید..لطفا شرایط و مدارک مورد نیاز و همچنین زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش رو برای من بفرستید،ممنونم

 • فاطمه wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۱

  لطفاتاریخ و شرایط روبرام ایمیل کنید

 • حسین wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۲

  با سلام میخواستم ببینم آیا سرباز معلمان هم در آزمون امتیاز دارن؟خرداد ماه تموم میکنم

 • امید از رفسنجان wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۷

  سلام جناب منم مثل شما سربازمعلمم. خرداد ۹۴ پایان خدمت میگیرم. آیا شما اطلاعی از ثبت نام ما سربازمعلم ها در آزمون استخدامی تابستان پیدا کرده اید؟ لطفا اگر خبری دارید با من و ایمیلم اشتراک بگذارید. ممنون

 • مرتضی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۳

  دوستان درخواست بدید تا واسه اینایی که سرباز معلم بودن امتیازی قائل بشن -چونکه هم از لحاظ گزینش تایید شده هستن و هم سابقه فعالیت دارن

 • زهرا wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۰

  سلام خسته نباشید..لطفا زمان ثبت نام استخدام آموزش وپرورش را برای من ایمیل کنید.

 • behnam wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۴

  سلام؛اگر خبری شد من رو هم خواهشا خبر کنید.B.gheysari@yahoo.com

 • zahra wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۹

  زمان ثبتنام و شرایطش را بگویید

 • Ahmadi wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۱

  با سلام ممنون میشم تاریخ استخدامی رو برام ارسال کنید

 • زهره اميني wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۶

  با عرض سلام خدمت شما لطفا زمان ثبت نام ازمون اموزش و پرورش را برای من بفرستید .تشکر فراوان

 • ناری wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۳

  سلام.من مربی پیش دبستان با نه سال سابقه م .منم لطفا خبر کنید

 • برزوئی wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰

  لطفا زمان آزمون را برایم بفرستید و در رشته علوم اجتماعی پذیرش داشته باشید

 • سپیده wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۶

  با سلام و احتراما

  اینجانب از شما استاد شریف خواهشمندیم تاریخ ثبت نام رو ذکر کنید. سوالی از شما استاد بزرگوار داشتم؟ چرا فقط بچه های فرهنگیان و حق التدریسی ها باید استخدام شوند؟

  چرا ما افراد عادی هم نباید استخدام شویم؟

 • سعید wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷

  سلام ماکه بچه فرهنگیان وجانباز نیستیم باید کارگر بشیم
  بیخودی دنبال استخدامی ها نگردید

 • لیلا wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۸

  فوق دیپلم تکنولوزی اموزشی هستم لطفا زمان وشرایط ثبت نام را به ایمیل بفرستید باتشکر

 • zahra wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۸

  تاریخ شروع ثبت نام ؟؟؟؟

 • farzane wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۹

  سلام خسته نباشین من دانشجو ترم اخر کاردانی برنامه نیسی کامپیوتر هستم میتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اخه من خیلی دوست دارم تدریس کنم استعدادش را هم دارم
  لطفا جواب منو بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • الهام wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱

  سلام .زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش۱۳۹۴چه تاریخی است؟شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را اعلام کنید؟حق اولویت در استخدامی آموزش و پرورش بر چه افرادی است؟ رشته من شیمی کاربردی هست آیا شامل من هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • هانیه رضایی wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۳

  با سلام و خسته نباشین اگه میشه شرایط ثبتنام و اینکه برای کارشناسی تربیت بدنی هم مربوط میشه؟

 • درسا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷

  من فوق دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر دارم ایا میتونم در این ازمون شرکت کنم؟

 • روبا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲

  ممنون میشم برامنم تاریخ ثبت نام واینکه چه رشته هایی میتونن شرکت کنند رو بفرستید.

 • sara wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۱

  سلام لطفا اگه میشه زمان آزمون و واسمون ایمیل کنین.یا ی جوری خبر بدین.ممنون

 • نیلوفر wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۶

  با سلام لطفا اگه میشه زمان ثبت نام رو حتما اطلاع بدین

 • بهاره wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۰

  با سلام خواهش میکنم زمان استخدام آموزش پرورش واینکه چه رشته های اعلام نیاز کرده برای من بفرستید من کارشناسی ارشد حسابداری دارم باتشکر

 • سارا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۳

  لطفا واسه من هم زمان وشرایط ثبت نامو بفرستید ممنون .با سپاس فراوان از مدیریت کأنی نت

 • سارا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۵

  ادرس ایمیلم….

 • ملیح wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۹

  لطفاً زمان و نحوه ثبت نانم را بفرمایید. ممنون.

 • mohammad wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۷

  تشکرفراوان

 • mohammad wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۷

  تشکر

 • ایدا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۱

  با سلام
  من لیسانس معماری هستم و مادرم بازنشسته اموزش و پرورش هستن.من از وقتی که ۳ سالم بودو مجبور بودم بخاطر شغل مادرم کشون کشون منو مهد کودک یا خونه همسایه بزارن و همین صحبت استخدام فرزندان فرهنگی از همون زمان بوده همچنانم در حد حرف باقی مونده.واقعا چرا همیشه به قشر فرهنگی باید ظلم بشه.هر ارگانی شرایط استخدامشو ببینین فرزندانشون در اولویت استخدامن جز اموزش و پرورش.
  در اخر خواهش میکنم زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش رو اطلاع رسانی کنین. ممنون…

 • مرتضی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۷

  واقعا خوب گفتی – ما که از فرهنگی بودن والدینمو هیچ خیری ندیدیم- اگه دیگران به وزارتخانه های دیگه توجه بکنن متوجه حال ماها میشن

 • مهسا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۳

  اطلاع از زمان ازموم….

 • احمد wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۰

  سلام. تاریخ ثبت نام استخدامی معلمان۹۴ کی هست؟ شرایطش رو هم اعلام بفرمایید.

 • حسین wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۹

  سلام ممنون میشمبه منم اطلاع بدین

 • هادی wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۰

  عرض سلام و خسته نباشید خواهشمند است که شرایط وزمان آزمون استخدامی را برای ایمیلم بفرستید.

  باتشکر

 • هادی wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۹

  باعرض سلام وخسته نباشیدخواهشمند است که شرایط وزمان آزمون را برای ایمیلم بفرستید.
  باتشکر

 • شیوا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۷

  با سلام
  لطفا زمان و نحوه ثبت نام را ذکر بفرمائید بشدت منتظرم در ضمن فرزند فرهنگی هستم(لیسانس کامپیوتر-سخت افزار)

 • zeinab wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۸

  سلام لطفا زمان ثبت نام را برام ایمیل کنید ممنون

 • مهسا wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۸

  mتشکر

 • سمانه wrote on ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۴

  با سلام لطف کنید زمان ثبت نام را برای من ایمیل کنید .باتشکر

 • روح انگیز wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۱۵

  با سلام وعرض ادب . لطفن کنید زمان ثبت نام رو به بنده هم اطلاع رسانی کنید
  با تشکر

 • سیما wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۵۵

  سلام
  لطفا زوتر تاریخ و شرایط آزمون را اطلاع رسانی کنید
  ممنون

 • sara wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷

  لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش را اطلاع دهید

 • پریسا wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸

  سلام لطفا به محض شروع ثبت نام آموزش و پرورش به من ایمیل بزنید ممنون

 • حسن آقاپور wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸

  لطفا تاریخ ثبت نام رو بفرستید

 • الهه wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو به منم خبر بدید!

 • پریسا wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱

  سلام
  کسی اطلاع نداره زمان ثبت نام از کی شروع میشه؟
  لطفا یکی جواب بده
  مرسی

 • azi wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷

  سلام .من فوق دیپلم ادبیات فارسی دارم,ممنون میشم زمان وشرایط استخدام آموزش پرورش۹۴به منم خبر بدین.

 • محبوب wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷

  لطفا زمان ثبت نام رو برای من هم بفرستید متشکرم

 • مرجان آدینه وند wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام ومنابع آزمون رو ب ایمیلم بفرستین. من رشته تحصیلیم حقوق هستش. آیا رشته من هم شرایط ثبت نام رو داره یا خیر. باتشکر

 • marya wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵

 • marya wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵

  رشته های زبان چی؟

 • زینب wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۳

  سلام به نظرتون رشته مهندسی علوم کشاورزی هم می پذیرند؟

 • صبا wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸

  سلام .خواستم بدونم شرط معدل چیزی داره ممنون میشم جوابم رو بدید

 • سحر wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰

  ممنون میشم اطلا ع رسانی کنید

 • زهرا wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳

  سلام …لطفا زمان ثبت نام و شرایط استخدام رو به من خبر بدید.

 • اسما wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام را اطلاع رسانی کنید

 • اسما wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام را اطلاع رسانی کنید ممیزی هستم

 • رسول wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۹

  باسلام.ببخشید لطفا زمان ثبت نام در آزمون راهرموقع اعلام کردن خبر بدین.ممنون

 • مایده wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۶

  با سلام
  لطفا زمان ازمون و ثبت نام را درج نمایید

 • نسیم wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۵

  لطفا شرایط و زمان ثبت نام رو اطلاع بدین.ممنون.

 • samineh wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۵

  سلام لطفا زمان استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ چه تاریخی است

 • بهار wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۸

  با سلام
  لیسانس الهیات و کارشناسى ارشد ادبیات دارم و در حال حاضر دانشجوى دکترى ادبیات فارسى هستم.ممنون میشم زمان ثبت نام رو اطلاعات رسانى بفرمایید.
  متاسف و شرمنده ام …… تحصیل کرده ى بیکار داره,آقایان این, , تمام اینها حق الناسه و اون دنیا قابل کتمان نیست.

 • سمیه حسینی wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۷

  سلام لطفا زمان ثبت نام را خبر بدین.

 • زهراشیخی wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۹

  زمان ثبت نام آموزش پرورش چ زمانی هس

 • زهراشیخی wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۹

  ب منم خبر بدین

 • fariba wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۹

  باسلام وخسته نباشید. من متولد ۶۳ هستم فوق دیپلم نرم افزار هستم وچهار سال سابقه تدریس در مقطع امادگی و تدریس ICDL دارم لطفا زمان ازمون استخدامی اموزش وپرورش رو برام میل کنید.متشکرم.

 • پروانه wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۲۸

  سلام لطفا زمان ثبت نام را خبر بدین

 • اوان wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۶

  با سلام من لیسانس کامپیوتر و دارای سابقه تدریس در آموزشگاههای آزاد هستم لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش را برام میل کنید با تشکر

 • کبری wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۰

  تاریخ ثبت نام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • karami wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۵۴

  زمان ثبتنام آزمون استخدام آموزش وپروش؟

 • فهیمه وفایی شعرباف wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵

  با سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش را اعلام کنید

 • زهرا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۴۰

  لطفازمان ثبت نام روبرای من ایمیل کنید.ممنون از اطلاع رسانی تون

 • فاطمه wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۴

  شرایط و مدارک و زمان رو برام بفرستید
  ممنون

 • neda wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۷

  من ارشد زیست شناسی گرایش فیزیولوژی جانوری هستم میتونم در آزمون شرکت کنم؟ مدارک وزمان ثبت نام رو هم لطفا اعلام کنید

 • مینا صفری wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳

  با سلام و خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع غذایی هستم، میتوانم در آزمون شرکت کنم؟ لطفاً زمان ثبت نام و آزمون را اعلام کنید

 • رویا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶

  سلام لطفأ اگه میشه مدارک و زمان ثبت نام رو هم به من اعلام کنید

 • رویا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸

  سلام لطفأ اگه میشه مدارک و زمان ثبت نام رو هم به من هم اطلاع دهید

 • زهرا امانی پور wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲

  لطفا تاریخ دقیق آزمون و منابع را اطلاع رسانی کنید
  با تشکر

 • نازنين wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶

  سلام امکانش هست زمان ثبت نام ازمون اموزش و پرورش را برای من اطلاع رسانی کنید

 • توران wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۰

  سلام لطفا زمان آزمون و زمان ثبت نام را برای من ایمیل کنید .ممنون میشم ازتون.

 • سحر wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۹

  با سلام لطفا زمان و شرایط آزمون رو برای منم بفرستین

 • سحر wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۰

  گفته شده رشته فنی میخان آیا به گرایش ها هم توجه میشه؟ لطفا اطلاع رسانی کنید

 • احسان احمدی wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۷

  لطفابه محض اعلام آگهی استخدام خبررسانی بفرمائید ممنون

 • درحسرت کار wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایط ورشته های مورد نیاز رو برام ایمیل کنید ممنون

 • احسان احمدی wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۰

  من کارشناسی شیمی محض دارم وپدرم بازنشسته آموزش وپرورش.فرزندان فرهنگیان اولویت استخدام دارن?

 • پریا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۹

  سلام اگه ممکنه زمان دقیق ثبت نام آموزش و پرورش رو واسم ایمیل کنید. ممنون

 • محسن نوبخت wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۷

  با تشکر از اطلاع رسونیتون لطفا زمان دقیق آزمون ایمیل شود ممنون

 • صنم wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۲

  سلام..
  لطفا به محض اعلام شرایط و زمان دقیق ازمون از طریق ایمیلم به منم خبر بدین.
  ممنون..

 • Behnaz wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۹

  لطفا ازمون را اطلاع دهید

 • لیلی wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۴

  سلام من لیسانس ادبیات فارسی دارم منم میتونم تو آزمون شرکت کنم تاریخش کی هست ؟؟؟؟؟

 • زینب wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۵

  با سلام.
  من فوق لیسانس ادبیات فارسی هستم..

  .آیا میتونم تو این آزمون شرکت کنم!تاریخ آزمون لطفا اطلاع رسانی کنید

 • فاطمه wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۶

  لطفا زمان و شرایط استخدام را به ایمیل من بفرستید.

 • اعظم wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۸

  با سلام زمان ثبت نام و رشته های مورد نیاز و مدارک برای من نیز ارسال گردد ممنون از شما

 • 305 wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۶

  سلام. خواهش میکنم زمان و شرایط ثبت نام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای منم ایمیل کنید. خواهش میکنم

 • atefe wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۱

  لطفا زمان ثبتنام آزمون استخدامی رو برام ایمیل کنید

 • محبوبه wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۵

  سلام خسته نباشید
  ثبت نام استخدامی آموزش وپرورش از کی شروع میشه ؟از طریق ایمیلم به من خبر بدید
  ممنونم

 • سپیده wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۴

  سلام

  خواهشمندم زمان و شرایط اختصاصی ازمون استخدامی رو به ادرسم Gmail کنید.

  باتشکر

 • محمد wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۰

  لطفا زمان و مواد امتحانی>>>>>>>>
  ……….
  ………

  ..
  .
  .

 • ناشناس wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۴

  سلام لطف میکنید زمان ونحوه ثبت نام آموزش وپرورش به من هم خبر بدید

 • نسیم wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۴

  سلام منابع ازمون استخدام اموزش وپرورش را اگه ممکنه برای من ایمیل کنید

 • سروه wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۱

  سلام میشه زمان ثبت نامو واسه منم بفرستید ممنون مرشم

 • سعید wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۲

  با سلام احترام درصورت اخبار موجود در مورد نحوه استخدام در آموزش وپرورش به بنده ایمیل کنید
  با تشکر
  سعید قلیزاده

 • زهرا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۲۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام در این آزمون رو به منم اطلاع بدید
  ممنونم

 • شیما wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۴۸

  لطفا زمان ثبت نام را اعلام کنید.ممنون

 • ندا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۴۴

  من دانشجوی سال آخر رشته ی حقوق هستم .آیا میتونم در آزمون شرکت کنم؟تشکر

 • فاطمه wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۳:۴۹

  سلام.من لیسانس کشاورزی گرایش باغبانی هستم.لطفا زمان ثبت نام و شرایط اختصاصی آزمون و رشته های مرتبط وکلیه اطلاعات لازم برای آزمون رو به آدرس میلم بفرستید.امیدوارم رشته ما رو هم بخوان

 • مهیلا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۵۵

  با سلام.
  خواستم بگم اگر ممکنه کسانی که شاغل هستند از کارشون استعفا ندن به امید شرکت در آزمون آموزش و پرورش. چون اینجوری شانس ماهایی که شاغل نیستیم خیلی کمتر میشه و الکی تعداد شرکت کننده ها زیاد میشه. تازه معلوم نیست که اگر استعفا بدین تو آزمون قبول شید. اونوقت از اینجا رونده و از اونجا مونده میشید. با تشکر

 • بهاره wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳

  سلام
  من لیسانس علوم تربیتی دارم
  رشته ی من تو استخدامی امسال موردنیازهس؟
  کی و چطوری بایدثبت نام کنم؟
  توهیچ سایتی جایی واسه ثبت نام نیس
  لطفا اطلاع رسانی کنید
  ممنون

 • حسین wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲

  سلام بله مورد نیاز سازمان هست تاریخ اعلام میشود

 • امین wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۷

  برو

 • مسلم / مدییت اموزشی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۱

  با سلام مسلم هستم فوق مدیریت اموزشی /لطفا زمان ثبت نام ورشته های مورد نیازو برام ایمیل کنید با تشکر.

 • sara wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱

  لطف زمان ثبت نامو بهم بگین با تشکر

 • پ wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳

  با سلام و تشکر فراوان
  من دانشجوی دکتری هستم میتونم در آزمون شرکت کنم، حتما باید بومی باشه؟

 • فاطمه wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸

  با سلام. لطفاً تاریخ و شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام آموزش پرورش رو به منم بگید

 • پگاه wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵

  سلام،لطفا زمان وشرایط ثبت نام را اعلام کنید .با تشکر

 • مجتبی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۳

  با سلام :” بنده فوق دیپلم آموزش ابتدایی هستم و در شرف اخذ لیسانس آموزش ابتدایی هستم و یک سال جزو نیرو های شرکتی سال ۸۹ بودم آیا در این آزمون استخدامی می توانم شرکت کنم . و تاریخ و شرایط و منابع آزمون چیست

 • فاطمه از ازربیجان شرقی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸

  سلام وخسته نباشید فاطمه حبیب زاده از اذربایجان شرقی بستان آباد کارشناسی علوم تربیتی پیش دبستانی ودبستانی خبر بیدن ممنون میشم باتشکر

 • سمیه wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۳

  سلام شما .

 • حسین wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱

  سلام بنده فوق دیپلم تربیت بدنی هستم میتونم در آزمون شرکت کنم

 • حمداله wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۸

  سلام چرا دراین چند سال لیسانس نگرفتی?

 • sahar wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶

  با سلام ٬ کاش میشد این مطلبو به گوش تصمیم گیرندگان رسوند که اگر قرار بود بیشتر یا کلا از دانشگاه فرهنگیان استخدام کنید چرا استعداد افرادی رو با پذیرش در دانشگاههای سراسری کشور و در رشته های اموزشی کور کردید ؟ بهتر نبود همان ابتدا انها را از دانشگاه قبول نمیکردید؟

 • sahar wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲

  من فارغ التحصیل رشته اموزش زبان انگلیسی از یک دانشگاه سراسری هستم و این رشته رو انتخاب کردم فقط به امید استخدام در اموزش و پرورش ٬ چون معلمی عشق من بود.با تشکر از شما

 • مونا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۶

  سلام
  لطفا زمان و شرایط استخدامی اموزش پرورش را برای منم ایمیل کنید تشکر

 • م wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۹

  اگه میشه زمان و شرایط آزمون رو هم به من اطلاع بدین

 • مریم wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۱

  سلام.میشه زمان ثبت نام و بهم بگین؟

 • رضا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۷

  سلام.میشه زمان ثبت نام و بهم بگین؟

 • فرخی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۵

  سلام. من دانشجوی کارشناسی ارشد روانسنجی هستم(ترم آخر). میخواستم از زمان ثبت نام و منابع آزمون مطلع بشم.ممنون.

 • كيميا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و برورش را به من اعلام کنید ممنون

 • رفیقی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۸

  سلام
  من فرزند فرهنگی هستم که الانم شاغله و دارای مدرک کارشناسی رشته شیمی کاربردی و دو سال سابقه در اموزش و پرورش به عنوان سرباز معلم میخواستم ببینم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟
  آیا سابقه ی من میتونه در استخدام کمکم کنه؟ لطفا زمان ثبت نام رو هم بنویسید

 • یه هموطن wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۴۷

  خب شما که الحمدالله شاغلید بذارید ما که کارشناسی ارشد شیمی کاربردی خوندیم ولی پارتی نداریم و فرزند …. و فرزند فرهنگی هم نیستیم و فرزند یه کارگر ساده ایم و بیکارم هستیم شرکت کنیم بلکه از خطر افسردگی در امان بمانیم!!!

 • رفیقی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۳

  ضمن اینکه من دو سال قبل از اینکه سرباز معلم شوم به محل تدریس پدرم میرفتم و در کنار او تجربه کافی رو بدست اوردم خیلی هم به تدریس علاقه دارم

 • صدیقه افسرده wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۶

  سلام،زمان و شرایط استخدام اموزش و پرورش و میخواستم،من لیسانس.تربیت بدنی دارم میتونم شرکت کنم؟

 • رحیم روشنایی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۵

  باسلام،
  لطفا” زمان ثبت نام و منابع را اطلاع رسانی کنید. متشکرم

 • جاوید wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۹

  سلام خواهشن رشته تربیت بدنی زیاد بردارین مناطق ما اصلا معلم ورزش نیست و زمان آزمون را برایم ایمیل کنید با تشکر.

 • هانیه باهران wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۳

  سلام من کارشناس تاریه هستم میشه به من هم زمان ثبت نام رو اطلاع بدید ممنون

 • تی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۸

  تی

  سلام لطفا زمان ازمون رو برای من هم ایمیل کنید

 • تی wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۹

  تی

  سلام لطفا زمان ازمون رو برای من هم ایمیل کنید با تشکر فراوان

 • زهرا wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۰

  سلام.کارشناس ارشد ادبیات فارسی ام و دوسال سابقه آموزشیاری نهضت دلرم.آیا این استخدامی شامل حال من هم میشه؟

 • داود اکبرنژاد wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۳

  منتظر اطلاع رسانی شما هستم.باتشکر

 • moradiali wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۶

  با عرض سلام خدمت همه دوستان لطفا تاریخ استخدام رو به من هم خبر بدهید . ممنون

 • mohammad wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۵

  لطفا تاریخ استخدام رو به من هم خبر بدهید . ممنون

 • mohammad wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۶

  ممنوون،

 • النازاکبری wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۸

  لطفا زمان ازمون و زمان ثبت نام برای من ایمیل کنید.باسپاس

 • میلاد wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام به ایمیل منم بفرستین تشکر…

 • زهرا طالبی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۲

  خواهش میکنم زمان ثبت نام و نحوه ی آن را اطلاع دهید.

 • زهرا طالبی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۵

  ضمنا من کارشناس صنایع گرایش ایمنی صنعتی هستم و سابقه تدریس در سرای محله دارم میتونم توی این آزمون شرکت کنم؟؟؟

 • niloofar wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۱۱

  لطفا از زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز آموزش پرورش من رو هم مطلع بفرمایید. ممنون

 • امیر مقبلی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۱۵

  با عرض سلام و خسته نباشید به خاطر اطلاع رسونی دقیقتون.مرسی از اهمیتی که به موضوع میدید.
  لطفا بنده رو هم مطلع بفرمایید.
  خسته نباشید و ممنون.

 • مهدی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۴۱

  سلام دو سال دبیر حق التدریس بودم یا خدا در این ازمون موفق باشم منتظر چنین روزی بودم دعا کنید همه به مرادشون برسن ان شا‌‌ الله

 • negar wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۲

  سلام
  کارشناس ادبیات فارسی هستم. لطفا اگه این آزمون شامل حال منم میشه زمان و شرایط برگزاری آزمون رو برام بفرستین.
  با تشکر

 • سجاد قلخانی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۰۷

  شرایط وزمان استخدامی رو می خواستم

 • فاطمه wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۴۳

  سلام.لطفا زمان ومنابع ازمون رو به ایمیلم بفرستید.باتشکر

 • Sholeh S.valilou wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۵

  خواهش میکنم وقتی فراخوان برای آزمون استخدامی دادن به من هم خبر دهید ممنون

 • صحرایی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۹

  عرض ادب و احترام.
  نهایت تشکر رو دارم اگر لطف بفرمایید که بعد از مشخص شدن شرایط و زمان ثبت نامی به بنده نیز اطلاع رسانی بفرمایین. سپاسگزارم.

 • خدیجه wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۷

  من کارشناسی فناوری اطلاعات دارم و متولد۱۳۷۰ هستم میتونم آزمون بدم؟

 • narges wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵

  لطفا تاریخ ثبت نام رو برام ایمیل کنید..خواهش میکنم

 • samin wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹

  سلام خسته نباشید.میشه لطفا رشته های موردنظرآموزش و پرورش و لیست شهرهاوزمان ثبت نام رو برام میل کنید.مرسی

 • صدیقی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸

  لطفا تاریخ و سایت ثبت نام رابرام ایمیل کنید

 • sanaz wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴

  لطفا در مورد افرادی که فوق دیپلم هستند و از فرزندان فرهنگیان میباشند اطلاعات دهید.
  تاریخ ثبت نام و شرایط آن

 • مهسا wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳

  سلام کارشناسی ارشد شیمی هستم میتونم شرکت کنم

 • مریم wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲

  پس بچه های فوق دیپلم که امکان ادامه تحصیل نداشتن چه کنن!!!! کی قراره به ماها فرصت داده بشه

 • پدرام wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷

  زمان ثبت نام را اطلاع دهید متشکرم

 • منتظر wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۱

  سلام لطفا برای منم بفرستید ارشد ادبیات دارم.

 • فاطمه wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۴

  سلام
  لطفا زمان و شرایط استخدامی آموزش و پرورش روواسم بفرستید
  ممنون از شما

 • bahar wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۰

  با تشکر از کانی نت لطفا زمان ثبت نام رو به منم اطلاع بدین

 • bahar wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۱

  لطفا زمان ثبت نام رو اطلاع بدین

 • Samare wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۲

  سلام
  من لیسانس کشاورزی گرایش گیاهپزشکی هستم وفرزند فرهنگی هستم خواهشا میشه رشته های مورد نیاز آزمون واسه من ایمیل کنید.

 • افشین محمدزاده wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۰

  سلام.لظفا زمان ثبت نام را به ایمیلم ارسال کنید.
  با تشکر

 • ramtin wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۵

  سلام من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و پدرم بازنشسته آموزش و پرورش و آزاده هستش،آیا با توجه به مدرکم امکان داره ثبت نام کنم ؟لطفا جواب بدید

 • sh.m wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۲

  سلام کارشناسی روانشناسی هستم لطفا درصورت آغاز ثبت نام آزمون آموزش پرورش به من هم اطلاع بدید،ممنون

 • یاسمن wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۹

  سلام…
  من سوال دارم…کجای عدالت ایستادید که میگید فرزندان فرهنگیان الویت دارن؟پس تکلیف ما چیه مادرخونه دار داریم و پدرمون۳۰سال برای امنیت جامعه خدمت کرده؟تکلیف ما چیه حتی مدارس غیرانتفاعی هم قبولمون نمیکنه؟

 • ملیحه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۴۰

  سلام یاسمن خانم
  شرمنده تمام دلخوشیم بعد این همه درس خوندن این تیکه اطلاعیه بود.آره فرزندان فرهنگیان.مگه ما دل نداریم یه بارم چرخ روزگار واسه ما بچرخه

 • Z.sadeghiyan wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۷

  سلام لطفا زمان ثبت نام را به ایمیلم ارسال کنید باتشکر فراوان.

 • سعید wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲

  سلام من لیسانس برق قدرت دارم .
  سوالم اینه که برا ثبت نام حتما پایان خدمت میخواد؟
  ممنون همگی

 • صدف wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۷

  اصلا مهندس برق میخواد ؟
  من فوق لیسانس برق میخونم با توجه به اینکه دخترم قبولم میکنن ؟

 • zahrasalamat wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۵

  سلام،میشه تاریخ ثبت نام رو بگین من لیسانس کشاورزی هستم تقریبا ۶سال فارغ التحصیل و جویای کار،این ازمون شامل رشته مون میشه ،خواهشا جواب بدین ایمیل کنین

 • سحر فخرایی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۷

  سلام زمان دقیق ثبت نام در استخدامی کیه/ایا میشه بامدرک کاردانی هم شرکت کرد

 • سعید wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹

  سلام اره کاردانی هم میگیره.از هشتم

 • sina wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷

  سلام لطفا آدرس ثبت نام این آزمون را بگویید واینکه آیا آموزش دهنده های طرح برون سپاری با ۳سال سابقه نیزبا مدرک فوق دیپلم شامل استخدام آموزش و پرورش می شوندممنون

 • سارا wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۰

  با سلام واحترام : من لیسانس تربیت معلم زبان فارسی دارم با یک سال سابقه تدریس پیش دبستانی در مهدکودک خصوصی و فرزند فرهنگی هستم آیا من هم میتونم ثبت نام کنم؟ لطفا زمان ثبت نام کی هست لطفا خبر ثبت نام را به جیمیل بفرستید

 • سالار wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام را به ایمیلم ارسال کنید باتشکر

 • آیناز wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۶

  سلام.لطفا آدرس سایت ثبتنامی را برایم ایمیل کنید

 • زینب wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۱

  سلام خواهشن سایت ثبت نام ورشته های موردنظررابرایم ایمیل کنید

 • fateme wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۰۷

  سلام.لطفا زمان و شرایط ثبت نام به ایمیلم بفرستید.ممنون میشم

 • پرنیان wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۳۵

  سلام لیسانس روانشناسی هستم ب مدت۷سال درمدارس عیر دولتی هم کار کردم ایا میتونم درازمون شرکت کنم؟لطفا زمان ثبت نام رابایمیلم بفرستین

 • طيبه خراسان wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۲۲

  اون ۵۰۰۰ نفر قبلا انتخاب شدن

 • طيبه خراسان wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۲۸

  البته از سایت کانی نت عذر خواهم به خدا دلم درد داره از این همه ….. اموزش وپرورش من لیسلنس علوم تربیتی با پنج سال سابقه در پیش دبستانی واموزش و پرورش دارم هیچ امیدی هم ندارم چون پارتی ندارم در نهایت دستتون درد نکنه که اطلاع میدین

 • مهرنوش wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۰

  لطفا به منم خبر بدین.لیسانس زبان وا دبیت عرب هستم

 • مسعود wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶

  سلام خسته نباشید.من لیسانس راهنمایی مشاوره دارم ۳۶سالمه پدرم فرهنگی و خواهرم فرهنگی هست. زمان ثبت نام رو به ایمیلم ارسال کنید.

 • افروز wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶

  باعرض سلام و خسته نباشید لطفا زمان ثبتنام را ایمیل کنید
  با تشکر

 • محمد جواد wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹

  لطفا در صورت شروع ثبت نام من رو هم خبر کنید .سپاسگذارم

 • افروز wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰

  سلام زمان ثبتنام چه تاریخی می باشد

 • آیات سلمانی wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت.
  اگر لطف کنید و زمان ثبت نام را به بنده نیز اطلاع دهید ممنون میشوم.

 • سارا wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸

  سلام لطفا زمان ثبت نام هم برای من ایمیل

 • hamideh wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹

  سلام ممنون میشم زمان ثبت نام رو برای من هم ایمیل کنین

 • خسروی wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۲

  ممنون

 • پریچهر wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۹

  با عرض سلام و خسته نباشید من لیسانس مهندسی شیمی دارم و پدرم فرهنگی هست میخواستم شرایط آزمون و تاریخ ثبت نام رو بدونم
  با سپاس….

 • محسن wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۱

  لطفا زمان ثبت نام رو هم به من بفرستید.با تشکر

 • محسن wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۱

  لطفا زمان ثبت نام را برایم ایمیل کنید

 • موسی wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۹

  سلام.لطفا زمان و شرایط ثبت نام به ایمیلم بفرستید.ممنون میشم

 • فرزانه مظفری wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۸

  سلام من رشته ام اموزش ابتداییه وپدرم بازنشسته فرهنگیه ..فکرمیکنید درصد قبولیم زیاد باشه؟

 • سام wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۰

  نه اصلا درصد قبولیت زیاد نیست.

 • لیلا wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۱

  سلام من دانشجوی فوق لیسانس ادبیات عرب هستم منم میتونم در این آزمون شرکت کنم لطفا نحوه ثبت نامو به منم خبر بدین

 • فتحی اذر wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۵

  سلام خسته نباشید من کارشناس روانسناسی مشاورم مخاستم ببینم هنوز رشته هارو مشخص نکردن؟کی مشخص میشه مرسی

 • باران wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۹

  ممنون که اطلاع رسانی می کنید.

 • الهام wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۱

  سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون لطفا برای من زمان و رشته های مورد نیاز برای استخدام را بفرستید مطالب ازمون هم بفرستید

 • شهرزاد wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۴

  سلام وخسته نباشید,پدر من معاون اموزش پرورش استثنایی بود که بازنشسته شده و درحال حاضر فوت کردند خواستم ببینم حق اولویتی شامل بنده میشه یانه,ممنون میشم پاسخ بدید

 • ناشناس wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۶

  سلامبه نقل از آقای حاجی بابایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ مگه آقای فانی وزیر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • راحله wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۰

  استخدام آموزش وپرورش ۹۴

 • سمیرا wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۳

  با سلام.من تربیت بدنی میخونم.ترم ۶ هستم.میخواستم بدونم ما هم شرایط استخدام شدن داریم،؟اگه داریم کی ثبت نام شروع میشه و چطوری ثبت نام کنیم.ممنون

 • mobaraki wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۵

  سلام لطفا در مورد مدرک مورد نیازاستخدامی اموزش وپرورش اطلاع رسانی نمایید
  باتشکر

 • hamidi wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۰

  سلام میشه در مورد این آزمون وسهمیه مربی های پیش دبستانی توضیح بدید.ممنون

 • الهام نوروزی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۴۹

  زمانه آمونه زدن هفت خرداد ثبت نامش از کجاس؟

 • گلی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۸

  کجا زدن؟

 • masuod wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۳

  سلام
  لطفن بگید الان که دوازده اردیبهشت هست چه طور از چه سایتی برا استخدام اقدام کنم، وآیا رشته ی من که مهندسی نقشه برداری هست میخوان یا نه؟؟؟؟

 • سمیرا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱

  با سلام.
  لطفا راهنمایی کنید از چه طریقی ثبت نام کنیم؟فرزندان فرهنگی سهمیه دارن؟چه رشته هایی مدنظر هست؟

 • سعيد wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳

  سلام-رشته های موردنیازآزمون چی هستن؟

 • مریم wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸

  با سلام و احترام
  میشه لطف کنید تاریخ ثبت نام را برای منم میل کنید؟ممنون میشم
  رشته های مورد نیاز آزمون چی هستند؟.

 • سمیرا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸

  با سلام.چرا ایمیل نمیزنید که زمان ثبت نام ازمون استخدامی کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا طلاع بدید

 • كاني نت wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۴

  با سلام هنوز زمان ثبت نام و شرایط ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است.به محض شروع ثبت نام از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.
  با تشکر مدیریت کانی نت

 • زهرا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵

  با سلام و احترام
  میشه لطف کنید تاریخ ثبت نام را برای منم میل کنید؟ممنون میشم

 • المیرا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴

  سایت ثبت نامیش که راه نمیده ازامروزبسته اس

 • mahsa wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۶

  با سلام
  لطفا زمان ثبت نام و زمان آزمون رو به آدرس جیمیل من هم ارسال کنید…ممنون میشم

 • محدثه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۷

  سلام لطفا زمان و شرایط آزمون استخدامی رو به من هم اطلاع بدید ممنون

 • حسین wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۷

  با سلام و احترام
  میشه لطف کنید تاریخ ثبت نام را برای منم میل کنید؟ممنون میشم
  رشته های مورد نیاز آزمون چی هستند؟

 • سماء wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۵

  با سلام
  لطفا زمان و چگونگی و شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اردیبهشت ۹۴ به آدرس جیمیل من ارسال کنید. با تشکر

 • بهار wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۰

  سلام لطفا سایتی که باید توش ثبت نام کنیم رو معرفی کنید و اینکه ایا ماکه هیچ سهمیه ای نداریم هم ش داریم یا این ازمون مختص فرزندگان فرهنگیان است؟؟؟انس قبولی

 • سلیمه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۳

  با سلام
  لطفا زمان و چگونگی ثبت نام استخدامی در آموزش و پرورش را در اردیبهشت ۹۴ به ایمیلم بفرستید با تشکر

 • نسرین wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۷

  باسلام لطفا زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ را به آدرس جمیل من ارسال کنید. باتشکر

 • سارا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۴

  سلام
  ممنون میشم به منم ایمیل بزنید برای تاریخ و زمان ثبت نام
  باتشکر

 • کسری wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۱

  سلام

 • زهرا عسگری wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۳

  لطفا نحوه ثبت نام وشرایط ثبت نام راایمیل بزنید

 • headieh wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۹

  لطفا به من خبر بدهید ممنون

 • headieh wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۰

  استخدامی آموزش و پرورش

 • فهیمه مقضی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو به ایمیلم ارسال کنین. با تشکر

 • سمیه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۸

  سلام لطفا زمان آزمون رو به ایمیل من هم بفرستین

 • zahra Ashuri wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۱

  لطفا زمان ثبت نام آزمون به ایمیلم ارسال کنید. باتشکر

 • الناز wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۲

  سلام دوستان
  من لیسانس تربیت بدنیم نه فرزند فرهنگیم نه دانشگاه فرهنگیان درس خوندم ولی دانشگاه دولتی درس خوندم میخواستم بدونم این استخدام شامل حال منم میشه یا نه؟؟؟؟

 • زری wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۱

  باسلام
  رشته های مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش چه رشته هایی هست ؟

 • فاطمه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۲

  سلام

  ارشد ریاضی دارم لطفا خبر استخدامی رو به من هم بدید. آیا ریاضی هم جز رشته های مورد نیاز آموزش وپرورشه ؟ خیلی برا درسم زحمت کشیدم. رشته ما خیلی سختی داره.

 • مهدی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۰

  مدیر سایت یادت رفته حاج بابایی رو حذف کنی موقع ویرایش.

 • كاني نت::kaninet wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۵

  تشکر آقا مهدی به خاطر ریز بینی شما در هنگام تایپ و ویرایش اشتباه شده بود.هدف ما اطلاع رسانی دقیق و درست است,در این راه مشکلاتی وجود دارد که انشا الله اصلاح خواهد شد، البته با کمک بازدید کنندگان .
  با تشکر مدیریت کانی نت

 • زینب wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۱

  سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی رو اعلام کنید،رشته من مطالعات خانواده است آیا پذرش داره یا خیر؟

 • ویدا افشاری wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۳

  با سلام
  میشه لطف کنید تاریخ ثبت نام را برای منم ایمیل کنید؟
  ممنون میشم

 • حدیقه باویسی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۳

  سلام. خاهشا بفرمایید آیا کسانی ک دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستند متونن شرکت کنن در این آزمون؟؟؟

 • فاطمه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۵

  دانشجوی ترم آخر ارشد علوم تربیتی با گرایش برنامه ریزی آموزشی ولیسانس زمین شناسی…..۳سال سابقه مربیان پیش دبستانی ..پدر ومادر بازنشسته فرهنگی آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم

 • maryam wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۸

  درود.
  لطفا واسه من هم منابع، شرایط ، زمان و ….. را بفرستید با سپاس

 • الهام wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۱

  ?

 • مهاجر wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۴

  سلام…
  لطفا خبرهای مربوط به زمان ثبتنام و مدارک مورد نیاز را به اطلاعمان برسانید…
  باتشکر…

 • فاطی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۸

  با سلام.من لیسانس روانشناسی دارم اگه میشه شرایط و زمان استخدامی را به ایمیل من بفرستید.

 • mahdiyeh wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۹

  باسلام
  لطفا سایر اطلاعات از جمله شرایط و مدارک و زمان ثبت نام این آزمون استخدامی را برای اینجانب نیز ارسال بفرمایید.
  با تشکر

 • باران wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۰

  سلام . کجا باید ثبت نام کرد ؟
  تو سایت اموزش پرورش که خبری نیست…….

 • مهتاب wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۹

  سلام ، لطفا زمان ثبت نام و تاریخ آزمون رو برام ارسال کنید به ایمیلم.تشکر.

 • زمان ثبت نام آ.پ wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۲

  باسلام خسته نباشید لطفا زمان ثبت نام آزمون استخدامی و شرایط و مدارک لازم برای این آزمون رو برا بنده ارسال کنید با تشکر.

 • ایوب wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۶

  سلام من کارشناسی حسابداری دارم آیا رشته من را هم می خوان

 • شراره عزیزی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۳

  سلام بر شما منبع مهم لطفا از آزمون استخدامی و شرایط آن برایمان ایمیبل بفرستید.

 • مینا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۳

  سلام لطفا مدارک لازم برای ثبت نام،زمان آزمون و رشته های مورد نیاز رو برام ایمیل کنید.

 • فرشته صحرایی wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۰

  سلام خواهشنا لطف کنید به من هم اطلاع رسانی کنید در مورد زمان اسم نویسی و شرایط ازمون.با سپاس فراوان

 • فاطمه wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو برام ایمیل کنید ممنون از سایتتون

 • مقدم wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۹

  سلام، لطفا زمان ثبت نام استخدام و منابع آزمون رو واسه من ایمیل کنید.

 • مريم wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۴

  لطفا طریقه ثبت نام و زمانشو اطلاع بدید.
  سپاس

 • زهرا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۱

  باسلام
  لطفا زمان ثبت نام و رشته های مورد نیاز این آزمون استخدامی را برای اینجانب نیز ارسال بفرمایید.
  با تشکر

 • المیرا wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۱

  اینجوری که بوش میادکلا سرکاریم 😐

 • nazanina wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۳

  سلام من کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم شهریور دفاع دارم میتونم شرکت کنم

 • شکوفه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۱

  سلام خسته نباشید
  لطفا (زمان ثبت نام آموزش و پرورش سال ۹۴ و مدارک مورد نیاز و نحوه ی ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون ها ) را برام ایمیل کنید و اگه فرزند معلم باشیم (گفتند در اولویت هستند) چی کار باید بکنیم ؟
  لطفا راهنمایی ام کنید
  با سپاس بی کران

 • فاطمه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۴۲

  سلام. ممنون میشم من رو در جریان تاریخ تبت نام و شرایطش بدارید

 • الهه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۱۶

  باسلام لطفا نحوه ثبت نام در ازمون رو برای من هم ارسال کنید با تشکر.

 • آوا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۲۵

  سلام کاردانی آموزش ابتدایی هم میتونه شرکت کنه؟

 • سحر wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۳۵

  ممنون میشم زمان ثبت نام رو بهم خبر بدین.ادمین عزیز

 • فرناز wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۴۵

  با سلام لطفا آگهی استخدامی رو برا منم بفرستید

 • امیر wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۲۱

  سلام ، لطفا در صورت امکان زمان ثبت نام و تاریخ آزمون رو برای من هم به آدرس ایمیلم ارسال کنید.
  متشکرم

 • رامین wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۳۵

  سلام خسته نباشید،لطفا شرایط استخدام و زمانبندی آزمون را برایم ایمیل کنید با تشکر

 • هانیه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۰

  سلام
  اگه امکان داره بگید کجا باید ثبت نام کرد؟سایت یا اداره آموزش و پرورش شهر خودمون؟ اگه ممکن هست برام ایمیل بزنید.متشکرم

 • زهرا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۵

  با سلام من کاردانی طراحی و دوختم با ۳۶ سال سن آیا میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ با تشکر از کانینت

 • آرمین wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۱

  میشه منم مطلع کنید از چه زمانی شروع میشه ثبت نامش ? :)ممنونم

 • مهدیه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۱

  اسلام
  لطفا سایر اطلاعات از جمله شرایط و مدارک و زمان ثبت نام این آزمون استخدامی را برای اینجانب نیز ارسال بفرمایید.
  با تشکر

 • لیلا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷

  سلام. من ک هر چی گشتم هیج جا برا ثبت نام ندیدم مگه نگفتن ۱۲ اردیبهشت؟
  اخه سایت اموزش و پرورش که خبری نبود
  بی زحمت برام ایمیل کنید که کجا ثبت نامه ممنن میشم .موفق باشید

 • فاطمه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵

  سلام لطفا زمان ثبت نامو بگین مرسی

 • سروه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵

  سلام لطفا اسم زمان ثبت نام و اینکه در چه سایتی باید برای استخدامی اموزش و پرورش ثبت نام کنیم رو برام ایمیل کنین با تشکر

 • فاطمه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰

  سلام
  لطفا آدرس سایت ثبت نام استخدام رو برام میل کنید

 • کارجو wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱

  سلام. پس کجا ثبت نام شروع شده. چرا تو هیچ سایتی فرم ثبت نام دیده نمیشه؟! تو رو خدا جزییاتش رو اطلاع بدید. چجور باید ثبت نام کنیم؟من خیلی وقت پیگیرم نگرانم زمانش رو از دست بدم.

 • سارا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸

  سلام من کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی هستم آخه مواد امتحانی چی هست که ۷ خرداد امتحان مرحله اول؟کدوم سایت ثبت نام هست چرا اطلاع رسانی نمیشه من هر روز اخبار نگاه میکنم ولی چیزی نمگین

 • مینا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳

  لطفا زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو به من هم ایمیل کنید

  با سپاس

 • مهدی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹

  سازمان سنجش یه بار سال۸۲ … با امتحان برگزار کردنت اگه استخدام نشم

 • daneshgar wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳

  با سلام و خسته نباشید لطفاً شرایط ثبت نام و تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به آدرس ایمیل ارسالی بفرستید.با تشکر

  یه سوال داشتم من متولد ۰۶-۱۰-۵۹ مدرک لیسانس علو تربیتی (مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و در سی ) دارم، بیست ماه خدمت رفتم و سه سال بیمه دارم به نظر شما شرایط سنی آزمون به من میخوره یا نه؟

 • daneshgar wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵

  با سلام و خسته نباشید لطفاً شرایط ثبت نام و تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به آدرس ایمیل ارسالی بفرستید.با تشکر

  یه سوال داشتم من متولد ۰۶-۱۰-۵۹ مدرک لیسانس علو تربیتی (مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و در سی ) دارم، بیست ماه خدمت رفتم و سه سال بیمه دارم به نظر شما شرایط سنی آزمون به من میخوره یا نه؟

 • Samira wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰

  با سلام. لطفا شرایط و رشته های مورد نیاز آزمون و هم چنین زمان آزمون رو برای منم ایمیل کنید. ممنون میشم>

 • موسوی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶

  سلام. ممنون میشم اگه زمان و شرایط آزمون رو برام ایمیل کنین.

 • هاشمی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳

  ممنون می شم آگه شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون رو اعلام کنید.
  با تشکر

 • چیا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶

  باسلام لطفا زمان ثبت نام وشرایط ومنابع را به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم

 • لیلی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸

  سلام لطفا زمان ثبت نام و اینکه کجا باید ثبت نام کنیم رو به ایمیلم ارسال کنید .تشکر

 • ائل ای wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵

  سلام. لطفا زمان و نحوه ثبت نام آزمون را برایم ایمیل کنید.ممنون

 • لیلی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷

  با سلام
  لطفا زمان و چگونگی ثبت نام استخدامی در آموزش و پرورش را در اردیبهشت ۹۴ به ایمیلم بفرستید با تشکر

 • Aria wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲

  با سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش پرورش ۹۴ رو برام ایمیل کنید.ممنون

 • Aria wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴

  با سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش پرورش ۹۴ رو برام ایمیل کنید.

  خیلی ممنون

 • شهره wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲

  سلام آزمون استخدامی آموزش وپرورش را از چه سایتی باید ثبت نام کنیم سایت اموزش که خبری نیست

 • مریم هداوند wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳

  سلام لطفا اخبار مربوط به ثبت نام در ازمون و تاریخ ازمون را نیز به من اطلاع دهید به ایمیلم بفرستید ممنون میشم با تشکر

 • سمیرا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۰

  با سلام. لطفا زمان برگزاری آزمون ورشته های مورد نیاز رو برام ارسال کنید

 • حکیم wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۵

  با سلام لطفا بنده رو هم در جریان زمان دقیق ثبت نام و شرایطش قرار بدید…ممنون

 • سانتاماریا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۶

  سلام لطفا زمان و شرایط ثبتنام در آزمون استخدامی امروزش پرورش رو برای من هم ایمیل کنید ممنون

 • سمیه اسدی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۹

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام و بگید.باشرایطش.

 • شمیم wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۹

  سلام باتشکر

 • سارا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۳

  با سلام
  لطفا از شرایط و زمان ثبت نام آزمون استخدامی مرا هم مطلع سازید. کارشناسی ارشد ادبیات فارسی هستم. با تشکر از شما

 • razieh wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۵

  سلام من مدرک لیسانس زبان وادبیات انگلیسی دارم ممنون میشم اگه تاریخ ثبت نام ازمونو واسم ایمیل کنید.تشکر

 • فریبا کلانتری wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۸

  با سلام لطفا زمان ثبت نام در آزمون را به ایمیلم ارسال کنید با تشکر.

 • پرنیان حسنی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۵

  سلام ، لطفا زمان ثبت نام ونحوه چگونگی ثبت نام و تاریخ آزمون رو ارسال کنید به ایمیل داده شده.با تشکر.

 • یوسفی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۵

  سلام وقت بخیر. لطفا خبر بدین زمان ثبت نام..تشکر.. من فوق دیپلم گرافیک هستم

 • صفورا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۷

  سلام خسته نباشید لطفا زمان ثبت نام ازمون رو بمنم اطلاع بدین خدا کنه رشته ی مدیریتم بخوان ممنون

 • حیدری wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۷

  با سلام لطفا زمان دقیق شروع ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید. با تشکر

 • سعيد wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۱

  با سلام لطفا زمان و نحوه ثبت نام در آزمون رو اعلام بفرمایید.
  با احترام

 • zahra wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۸

  سلام خواستم بدونم رشته های غیر مرتبط هم برمیدارن ؟
  اگه میشه برام ایمیل کنید که چه رشته هایی رو میخواد

 • افسانه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۵

  سلام،لطفا زمان و مدارک ازمون ذو واسه من هم ایمیل کنید،با تشکر

 • sahar wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۵

  با سلام لطفا شرایط و زمان ثبت نام رو برای من هم بفرستید.ممنون

 • hadis wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۹

  لطفا زمان ثبت نام و نحوه آن را برای من هم بفرستید

 • sahar wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۰

  با عرض سلام.ایا جامعه ای خواهد بود که گروهی بر گروه دیگر به خاطر وراثت برتری نداشته باشند وملاک فقط صلاحیت انسانها باشد؟ خیای تاسف بر انگیزه

 • roya wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۵

  لطفا زمان ازمون و زمان ثبت نام براى ازمون رو براى منم ایمیل کنید ممنون مى شم با تشکر.

 • نگار wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۰

  با سلام.من فوق لیسانس زبان و ادبیات عرب دارم.به نظرتون میتونم توی آزمون شرکت کنم؟ لطفا زمان آزمون رو به منم اطلاع بدین

 • زهره wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون را به من هم اطلاع بدهید

 • سحر wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۲

  سلام این ثبت نام در بعضی از شهر ها قابل اجراست و در حال ثبت نام هستند و من به عنوان یک تحصیل کرئه که لیسانس حسابداری دارم وبه تدریس علاقه دارم باید از این ازمون محروم باشم و اینکه مادرم هم ۳۲ سال سابقه کار در اموزش پرورش دارد

 • مهسا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۸

  لطفا به من هم زمان ثبت نام رو خبر بدین.

 • فرزانه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۹

  سلام لطفا به من هم زمان ثبت نامو خبر بدهید.باتشکر

 • Aynaz wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۷

  با سلام تشکر بابت اطلاع رسانی شما.
  من متولد۷۲می باشم و فوق دیپلم کشاورزی ودرضمن ترم ۳کارشناسی هستم آیا میتوانم در استخدامی آموزش و پرورش۹۴ثبت نام بکنم؟
  ممنون میشم هراطلاع وخبری که داشتید برام ایمیل یاجیمیل فرمایید

 • Aynaz wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۸

  با سلام تشکر بابت اطلاع رسانی شما.
  من متولد۷۲می باشم و فوق دیپلم کشاورزی ودرضمن ترم ۳کارشناسی هستم آیا میتوانم در استخدامی آموزش و پرورش۹۴ثبت نام بکنم؟
  ممنون میشم هراطلاع وخبری که داشتید برام ایمیل یاجیمیل فرمایید
  منتظرخبرشما هستیم

 • گلی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۰

  سلام خواهش میکنم زمان ثبت نام آزمون رو به من هم اطلاع بدید من لیسانس حسابداری هستم میتونم شرکت کنم ؟

 • ely wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۸

  با سلام، زمان و شرایط استخدامی آموزش و پرورش رو به من هم اطلاع رسانی کنید با تشکر

 • زهرا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۲

  سلام چرا اموزش و پرورش شهرستان من اظهار بی اطلاعی میکنن؟

 • سجاد دکامی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۴

  با سلام زمان ثبت نام و شرایط و لطفا برام ارسال کنید با تشکر

 • بهار wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۵

  لطفاً به من هم زمان ثبت نام و سایتش را خبر بدیم

 • زهرا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۹

  با سلام
  من فوق لیسانس جغرافیا دارم، آیا به این رشته نیاز هست تا من خودمو آماده کنم؟
  آیا کسی از منابع آزمون خبر داره؟

 • melodi wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام وشرایطو واس منم ایمیل کنید.متشکرم

 • محبوبه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۸

  من ارشد شیمی الی هستم ایا این رشته هم جز رشته ها هست؟زمان ثبت نام کی هست؟

 • پردیس wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام وبرگزاری آزمون برای من هم ایمیل کنید ممنونم

 • پریچهر wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام و آزمون رو به من هم اطلاع بدین ممنون از سایت خ عالییییتون

 • زهره wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۰

  با سلام لطفآ زمان دقیق ثبت نام استخدامی رو واسم ایمیل کنید و اینکه چه مدارکی لازم هست…با تشکر

 • م wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۲

  باسلام.لظفا به منم خبر بدید

 • شهلا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۴

  سلام لطفا شرایط ثبت نام و رشته های مورد قبول رو برای منم بفرستین ممنون

 • علیرضا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون را به من هم اطلاع بدهید

 • hamed wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۰

  با سلام و خسته نباشید؛
  ضمن عرض تشکر از اطلاع رسانیهاتون؛
  لطفاً در صورت اطلاع ، زمان و آدرس ثبت نام رو واسه ما هم ایمیل بفرستین … با تشکر…

 • آرزو wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۸

  سلام من فوق لیسانس محیط زیست هستم میخواستم بپرسم رشته منم میگیرن؟؟؟ لطفا شرایط ثبت نام رو واسه منم بفرستین. باتشکر.

 • زهره* wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۲

  سلام لطفا زمان وچگونگی ثبت نام رو به من خبر بدین

 • ریحانه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۷

  هنوز معلوم نشده ثبت نام کی هست؟میکروبیولوژی هم میخوان؟لطفا بهم اطلاع بدین؟

 • سروش wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۹

  با سلام،خسته نباشید لطفا زمان ثبت نام ومدارک مورد نیاز رو به ایملم بفرستین ممنون با تشکر سروش

 • mahsa wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۶

  ممنون از خبر با ارزشتون.لطفا اخبار ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید.

 • Zahra. b wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۷

  سلام لطفا نحوه استخدام وزمان استخدام روبه ایمیل اطلاع بدین.باتشکر

 • سینا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۹

  لطفاً زمان شروع و نحوه ی ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید
  با تشکر

 • نازنین wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۳

  خواهش میکنم اگه کسی اینجا از زمان ثبتنام و منبع ازمون خبر دار شد. همینجا اعلام کنه چون از ایمیل خبر ی نیس

 • zahra wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۵

  لطفا زمان ثبت نام به من هم خبر دهید ممنون

 • صدیقه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۸

  سلام زمان ثبت نام و شرایطش رو لطفا برام ایمیل کنید

 • فاطمه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۶

  با سلام وخسته نباشید. من لیسانس زبان انگلیسی هستم.ایا می تونم در ازمون استخدامی۹۴ اموزش وپرورش شرکت کنم. تاریخ ثبت نام رو به اینجانب اطلاع فرمایید.ممنون میشم.با سپاس

 • پریا کرمی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۱

  لطفا زمان ثبت نام رو به من اطلاع بدین ممنون

 • مهدیه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۷

  سلام باز که اینجا نوعه ثبت نام معلوم نیست
  پس چرا میگید از ۱۲ اردیبهشت
  یبار هم برای ماها سهمیه گذاشتن در راه خدا پس کو

 • فاطمه wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۰

  سلام ممنون میشم اطلاع رسانی کنید.

 • پریسان wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۵

  سلام با تشکر از زحمات شما لطفا من رو هم از زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴ بی اطلاع نذارید.ممنونم

 • رضا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۹

  سلام ممنون میشم زمان ثبت نام و نحوه ثبت نام را اطلاع دهید

 • الهام wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۷

  سلامی.لطفا زمان ثبت نام و برگزاری آزمون رو به من اطلاع بدهید…. ممنون

 • mahsa wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۰

  سلام.ممنون میشم اگه لطف کنید زمان و شرایط ثبت نام برای من ایمیل کنید

 • ماناما wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام و منابع آزمون و برام بفرستید
  ممنون

 • uazizi wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۵

  لطف نموده وبه ایمیلم اطلاع رسانی نمایید.متشکرم.

 • Fatemeh wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۱

  سلام لطفا زمان ثبت نام و رشته های مورد نیاز استخدامی رو اعلام کنین.

 • مریم wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۱

  سلام لطفا به من هم اطلاع بدین به این آدرس اایمیل یا جیمیل

 • Abbas Eakandari wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۲

  سلام، لطفا زمان و نحوه ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش رو برام ایمیل کنید. با تشکر

 • مریم wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۴

  سلام لطفا برای منم ایمیل کنید

 • ازاده wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۴

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام و نحوه ثبت نام استخدام اموزش وپرورش ۹۴ رااعلام کنید.باتشکر

 • Anna wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۵

  سلام من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی – محیط زیست و کارشناس ارشد مدیریت برنامه ریزی و آموزش محیط زیست هستم امیدی هست رشته منم بخوان ؟ لطفا زمان ثبتنام رو به ایمیلم ارسال کنید . با تشکر از مدیریت سایت

 • ازاده wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۷

  لطفا برای من ایمیل کنید شرایط استخدام و نحوه ان را.ممنون

 • سیروس wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۱

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا زمان وشرایط استخدام رو برام بفرستین ممنون

 • مهدی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۵

  با سلام. در صورت اعلام شرایط آزمون و زمان ثبت نام لطفاً اطلاع رسانی نمیید. با تشکر

 • AMIR wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۴

  سلام زمان دقیق ثبت نام کی هستش؟
  لطفا بمنم ایمیل کنید.

 • مریم wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۷

  سلام من کارشناسی ارشد ادبیات هستم ممنون میشم اگه تاریخ ثبت نام را اطلاع رسانی کنید

 • سهیلا wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۲

  سلام اگه میشه زمان و شرایط ثبت نام رو برام بفرستین مرسی

 • محمد wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۶

  لطفا زمان ثبت نام وشرایط ثبت نام برامن هم ارسال کنید

 • مرجان wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۸

  میشه زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز را واسم بفرستید….ممنون

 • زهرا zahra0098@gmail.com wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۰

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا سایت و زمان ثبت نام رو به منم اطلاع بدهید ممنون

 • ملیحه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۴۵

  میگم بچه ها فکر کنم سرکاری باشه.اصلا ثبت نام ندارن.

 • amin wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۱۷

  باعرض سلام خدمت مدیر محترم سایت…
  لطفا زمان ثبت نام استخدام آموزش وپرورش را برای من ایمیل کنید.
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک می باشم.
  با تشکر

 • Reza wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۵۴

  زمان ثبت نام
  ممنون

 • کاظم wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۳۱

  ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش سال۱۳۹۴

 • کاظم حمیدی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۳۷

  من فوق لیسانس روانشناسی بالینی میخونم میتونم شرکت کنم لطفا هرکی میدونه بهم زنگ بزنه
  ۰

 • شهاب wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۰۶

  فک کنم حق با ملیحه خانوم باشه

 • bahar wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۲۲

  سلام ممنون میشم زمان ونحوه ثبت نام رو به من اطلاع بدید بازم تشکر

 • bahar wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۱

  سلام ممنون میشم زمان ونحوه ثبت نام آزمون را به من اطلاع بدید بازم تشکر

 • زهرا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۳

  سلام لطفاً من رو هم در جریان بذارید ممنون میشم

 • الناز wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۷

  سلام لطفا زمان ثبتنام و شرایط استخدام رو به من اطلاع بدبد
  ممنونم

 • افسانه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۲

  ممنون از اطلاع رسانی شما

 • حسن wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۳

  با سلام
  در صورت امکان شرایط و رشته های مورد نیاز در آزمون آموزش و پرورش را برای بنده ایمیل کنید.
  با تشکر

 • golnaz wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۴

  سلام اگه امکان داره زمان ثبت نام و سایتی که میشه از طریق اون ثبت نام کنیم رو برای من ایمیل کنید ممنون.

 • محمد wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹

  سلام خسته نباشید من کارشناسی زبان وادبیات فارسی هستم الان هم در آمرزش پرورش به عنوان سرباز معلم مشغول به خدمتم آیا دراین استخدامى جاى براى سرباز معلما هست چون ى سال مونده تا تموم کنم سربازى رو. لطفا بگید این استخدامى شامل سربازمعلما میشه ممنون

 • خدیجه جهانگیری wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳

  من لیسانس حقوق قضایی داریم شانسی ب پذیرش من در این ازمون هست؟

 • zahra wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱

  با سلام.لطفا زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ را اعلام کنید.من فوق لیسانس کشاورزیم و معدل الف، این استخدام شامل منم میشه؟با تشکر

 • Vida wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷

  سلام : لطفا زمان ثبت نام را برای منم ایمیل کنید.مرسی

 • mahdiye wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲

  ممنون میشم اطلاع رسنای کنید

 • خادم wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا سایت و زمان ثبت نام رو به منم اطلاع بدهید ممنون

 • نسرین wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  سلام ببخشیداگه میشه زمان دقیق ثبت نام روبرای من ایمیل کنید
  من کارشناسی فناوری اطلاعاتم میتونم شرکت کنم؟
  ایامعدلم لحاظ میشه؟؟؟؟؟ میشه از۱۲به بالا باشه شایدبعضیاواقها استعدادمربیگری روداشته باشن.

 • هنگامه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  لطفا زمان ثبت نام وشرایط ثبت نام و رشته های مورد نیاز رو برای من هم ارسال کنید

 • هنگامه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱

  با سلام لطفا زمان ثبت نام وشرایط ثبت نام و رشته های مورد نیاز رو برای من هم ارسال کنید

 • نسترن wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳

  سلام ، ممنون میشم اگه زمان ثبت نام و سایتی که می شه ثبت نام کرد و همچنین رشته های مورد نیاز را برام ایمیل کنید .
  با تشکر

 • گلناز احمدزاده wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸

  با سلام و دعای خیر برای همه ی ایرانیان عزیزم

  اگه زمان و منابع و شرایط استخدام را برام ایمیل کنید ممنون میشم.

 • گلناز احمدزاده wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹

  با سلام و دعای خیر برای همه ایرانیان عزیزم

  اگه زمان و منابع و شرایط استخدام رو برام ایمیل کنید ممنون میشم.تشکر

 • مرضیه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام و آدرس سایت ثبت نام را برای من ایمیل بزنین ممنون

 • مریم wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰

  سلام

  ممنون می شم اطلاعات مربوط به زمان ثبت نام ، شرایط و رشته های مورد نیاز و منابع آزمون را برای من هم ارسال کنین.

 • samira wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸

  سلام
  لطفا زمان ثبت نام ، و رشته ها رو ایمیل کنید
  متشکرم

 • فاطمه پاکروان wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰

  سلام . وقت بخیر زمان ثبت نام در آزمون استخدامی فرهنگیان را لطفا ذکر کنید

 • mina wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷

  با عرض سلام خدمت شما لطفا زمان ثبت نام ازمون اموزش و پرورش را برای من ایمیل کنید .هرچی من میگردم توسایت نمیدونم وارد چه سایتی بشم واسه ثبت نامش چون گفتن ازمونش مردادماه هست ولی جایی برای ثبت نامش نیست ممنون میشم ایمیل بزنید بهم.باتشکرفراوان

 • زهره محمدی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷

  سلام .لطفا زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را اطلاع رسانی کنید.ممنون

 • Atefeh wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۳

  باسلام.لطفا در مورد رشته های مورد نیاز و شهرهای مورد نیاز و زمان آزمون اطلاع رسانی کنید. ممنون

 • سبا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۲

  سلام
  ثبت نام کی هست؟
  تو چه سایتی هست؟

  لطفا جواب این سوالاتو بگید

 • محمدنژاد wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۰

  سلام خسته نباشید زمان ثبت نام و نحوه شو هم اطلاع بدید

 • مریم wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۰

  لطفا زمان ثبت نام و سایتی که میشه از طریق اون ثبت نام کرد رو برای من ایمیل کنید.ممنون میشم.

 • نجفی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۵

  اگر زمان ثبت آزمون را به من هم اطلاع دهید ممنون میشم .

 • سانتاماریا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۹

  لطفا برای من هم زمان ثبتنام رو ایمیل کنید
  ممنون

 • محمد کریم زاده wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۶

  سلام زمان ثبت نام را برایم ایمیل کنید

 • محمد کریم زاده wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۶

  سلام لطف کنید زمان ثبت نام را برایم ایمیل کنید

 • mona wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۸

  باسلام و خسته نباشید
  ممنون میشم اطلاعات استخدامی را برای من ایمیل کنید

 • سمیه تونی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۶

  سلام، من دانشجوی ترم اخر مهندسی شیمی هستم میتونم در این استخدامی شرکت کنم ؟و شرایط استخدامی و تاریخ ثبت نام استخدامی رو واسم ایمیل کنید ،ممنون

 • مهرانه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۲

  سلام.لطفا اطلاعات اسخدامی رو برا منم ایمیل کنین.ممنون

 • محمد wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام ومدارک لازم ومحل ثبت نام رو برام ایمیل کنید ممنون

 • مینا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۶

  با سلام ، من دانشجوی ترم اخر مهندسی ایمنی صنعتی هستم میتونم توی ازمون شرکت کنم؟ وشرایط استخدامی و تاریخ ثبت نام را واسم ایمیل کنین ممنون میشم

 • مهدیه دولتی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۰

  با سلام آدرس ایمیل بنده ست لطفاً جزئیات استخدام و آزمون را برای ایمیل کنید، با تشکر.

 • موسوی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۳

  باسلام.من مدرک کارشناسی ارشد تکنولوژی بذر دارم ایا میتوانم در این ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

 • ناشناس wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۲

  اگه میشه همه رو استخدام کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • درانی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۶

  سلام من فارغ التحصیل رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم میخواستم ببینم رشته من نیازه؟ لطفا ارسال کنید به ایمیلم

 • سعيد قرباني wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۸

  سلام . من تو فراخوان استخدامی خوندم تاریخ ثبت نام از ۱۲ اردیبهشت شروع میشه
  ولی هنوز خبری نشده ممنون میشم راهنمایی کنید…

 • سمیرا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۶

  سلام من و همسرم لیسانس تربیت بدنی هستیم خواهش می کنم معلم ورزش هم استخدام کنید . و خواهشن زمان ثبت نام را اعلام کنید . با تشکر.

 • سمیرا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۸

  خواهشن تمام مراحل رو ایمیل کنید . با تشکر

 • صدیقه صدیقی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۱

  با سلام
  خواهشمندم شرایط ثبت نام در آزمون آموزش و پروش را برایم ایمیل بزنید

 • رضا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۷

  سلام ببخشید چرا همه سایتها این خبر رو زدن اما توی هیچ کدوم خبری از فرم ثبت نام نیس .الان تکلیف ما چیه?چه جوری باید ثبت نام کنیم.من فوق لیسانس معماریم
  میشه لطفا هم زمان و ادرس سایت ثبت نام و هم منابع ازمون رو دقیق اطلاع رسانی کنید?با تشکر فراوان

 • ۶۷۶۶ wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۰

  سلام سایت ثبت نام و زمانش و منابع لطفا دقیق اطلاع رسانی کنید.
  اخه تکلیف این همه ادم چیه

 • سعید wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۰

  سلام.لطفا تاریخ دقیق ثبت نام رو مشخص کنین و باید به کجا مراجعه کنیم تا ثبت نام کنیم.با تشکر

 • الناز wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۲

  سلام من دانشجوی ترم اخرم شهریور فارغ التحصیل میشم میتونم ثبت نام کنم ازمون رو یا ن؟؟؟؟؟ازمون از کدوم سایت باید ثبت نام کنیم چ زمانی؟؟؟

 • مریم wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۶

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانیتون
  من لیسانس مهندسی کشاورزیم… میتونم توی ازمون ثبت نام کنم یا خیر؟؟؟؟

 • رقیه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۳

  سلام
  خسته نباشید
  برای ثبت نام باید به کجا مراجعه کنیم؟؟کدوم سایت؟؟
  ممنون میشم برام ایمیل کنید
  با تشکر فراوان

 • رویا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایطش رو برای من هم بفرستید یا حداقل توی سایتتون بزارید

 • فلاح wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۶

  لطفازمان ثبتنام رابه من هم اطلاع دهید

 • نسرین wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۰

  با سلام ،تشکر از اطلاع رسانی خوبتون
  من دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری فارغ التحصیل از دانشگاه یزد هستم آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم؟ با تشکر منتظر جوابتان در ایمیلم هستم

 • الناز wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۱

  اطلاع رسانی خوب؟؟؟؟؟!!!!
  ببخشید شما میدونید شرایطش چجوریه، به منم بگید ممنون میشم

 • مهناز wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۳

  سلام .لطفا زمان ثبت نام را به ایمیلم بفرستید.ممنون میشم

 • Arezoo wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۴

  سلام زمان ثبت نام آزمون چه تاریخ یه؟
  آیا رشته معماری هم شامل این استخدام میشه؟

 • khori wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۵

  برای ثبت نام به کدوم سایت باید رفت؟

 • ثريا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۸

  زمان ثبت نام اموزش و پرورش کیه

 • معصومه wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۷

  سلام خواهش میکنم نحوه ی ثبت نام وشرایطش رو بگین

 • الناز wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۸

  لطفآ هروقت که اعلام میکنید اطلاعات کلی بذارید نه اینکه بگین ثبت نام آغاز شد ولی ثبت نام معلوم نیست کی هست. این دیگه چه مدل خبر دادنه؟؟!!! الآن مانمیدونیم که چه رشته هایی میخوان،شرایطش چیه، چی به چی هست!
  آقای مدیر لطفاٌ شرایط و مدارک مورد نیاز را برام ایمیل کنید
  ممنون

 • كاني نت wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۰

  با سلام.
  تا امروز زمان ثبت نام مشخص نشده است.

 • دریا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۱

  سلام لطفا به محض شروع ثبت نام آموزش و پرورش به من ایمیل بزنید. من کارشناس ارشد کشاورزی (علوم باغبانی) هستم. ممنون

 • عباسی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۵

  لطفا رشته هایی که برای استخدام اموزش و پرورش می خواد، را اعلام نمایید.با سپاس

 • اعظم گلی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۲

  سلام . اطفاً لطفاً لطفاً زمان و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو برای من ایمیل کنید… تشکر

 • سوسن wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۰

  سلام ، لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش وپرورش را برای من ایمیل کنید .

 • زهرا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۸

  با سلام لطفا زمان ثبت نام و واسه منم ایمیل کنبد

 • Raha wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۱

  سلام اگه میشه برا منم زمان ثبت نام رو بفرستیدو اینکه رشته زیست شناسی پذیرش داره یا نه؟ ممنون میشم.

 • قاسمی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۸

  با سلام اگه میشه زمان آزمون و شرایط آزمون را برام ایمیل کنید.با تشکر

 • گلشن wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۹

  عرض سلام و ادب و احترام .
  لطفا اخبار مربوط به زمان ثبت نام و نحوه ثبت نام و مدراک مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ را برایم ایمیل کنید .
  با تشکر

 • fatima wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۳

  با سلام وخسته نباشید. ارشدزبان انگلیسی هسم.اطفاً زمان و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو برای من ایمیل کنید…با سپاس فراوان

 • صائب wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۴

  درود،تاریخ ونحوه ثبت نام رو لطف کنین برام ایمیل کنین.
  سپاس.

 • faeze wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۵

  سلام
  میشه لطف کنید زمان ثبت نام آزمون را بفرمایید
  هیچ جایی درمورد نحوه و سایت ثبت نام ننوشته؟؟؟؟

 • ندا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۱

  سلام
  رشته های موردنیازشون چیاست؟فنی هم میگیرن؟ من ارشد معماری دارم ….

 • farima wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۷

  یعنی هنوز ثبت نام آموزش پرورش شروع نشده؟
  هر رشته ای که باشیم میتونیم ثبت نام کنیم؟

 • راحله wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۶

  سلام من لیسانس زبان انگلیسی هستم خواستم بدونم منم می تونم توی ازمون استخدامی شرکت کنم

 • زهرا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام در آموزش و پرورش و مدارک لازم برای منم بفرستید ممنون

 • مژگان نظری نژاد wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو بم ایمیل کنید

 • رویا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام را برا منم ایمیل کنید با تشکر

 • محمد wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۰

  برای ثبت نام به کدوم سایت باید رفت؟!

 • SAJAD wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۴۶

  سلام مهندس مکانیک سیالات هستم میتونم شرکت کنم؟ اصلا رشته های فنی میتونن شرکت کنن؟

 • زهرا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۰۸

  سلام .لطفاً زمان دقیق و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو برای من ایمیل کنید… ممنون

 • مهدیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۲۰

  سلام . لطفا منابع و شرایط و زمان ازمونو رشته های مورد نظر رو اعتام کنید.من ترم سوم ارشد زبان و ادبیات فارسی ام دل تو دلم نیس نمیتونم درس بخونم از استرس یه ریز تو اینترنت غرقم ک نکنه جا بمونم.هرکی خبر دار شد به منم خبر بده ممنون.کمپوت استرس شدم به خدا.

 • ترنم wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۴:۴۳

  سلام
  ارشد کشاورزی هستم
  دوستان آیا رشته تحصیلی من هم جذب نیرو خواهد داشت؟؟
  لطفا زمان و نحوه ثبتنام رو برای من هم ایمیل کنید …
  خیلی ممنونم
  همگی موفق باشید

 • سعیده wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۱۴

  سلام.خواهش میکنم زمان ثبت نام رو بگید

 • سانی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۳۲

  سلام
  ممنون میشم اگه تاریخ ازمون رو برام ایمیل کنید…

 • مرضیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۶

  سلام لطفا سطح اطلاع رسانیتونو ببرید بالا اینطوریکه نمیشه
  والله از دلشوره ونگرانی مردیم کاش یکی به ما جوونا فکر کنه

 • صفورا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۷

  سلام خسته نباشید زمان ثبت نام اموزش وپرورش شروع شده چون میگن از ۱۲بده

 • زهرا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۹

  باسلام زمان ثبت نام درآزمون ورشته های موردنظررابرای من هم ایمیل کنید.خدااجرتون بده

 • فاطمه سهرابی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۷

  باسلام وعرض ادب لطفا زمان ثبت نام رابه من اعلام کنید.من لیسانس نقاشی ازدانشگاه هنرهستم ومادرم فرهنگی میباشد .

 • الهام wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱

  با سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون ایمیل شود
  با تشکر

 • امید wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵

  سلام
  من بیکارم.
  غمگین.

 • جلایی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱

  سلام لطفا زمان و سایتی باید ثبت نام کرد رو برام ایمیل کنید

 • رویا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷

  با سلام میشه زمان ثبت نامو بهم بگین لطفا

 • shima wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲

  با سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون ایمیل شود
  با تشکر

 • Nooshin wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴

  سلام و خسته نباشید لطفاااا زمان ازمون رو اطلاع دهید ممنون میشم

 • zahra wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷

  سلام،مدرک کارشناسی مهندسی صنایع دارم ، می تونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم..؟رشته

  های تحصیلی مورد نیاز آموزش و پرورش رو از کجا باید دانلود کنم…؟

 • سعیده wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱

  سلام درقسمای ار متن نوشتید که افراد دارای لیسانس میتونن برن دانشگاه تربیت معلم میخواستم ببینم چطوری باید اقدام کنیم

 • سراب 4 wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴

  با سلام لطفا لطفا لطفا لطفا زمان ثبت نام آزمون ایمیل شود
  با تشکر

 • محمد امینیان wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷

  زمان ثبت نام در وزارت آموزش پرورش سال ۹۴ راخبر دهید

 • امیری خرم آباد wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳

  با سلام من ۲۷ سالمه ارشد مدیریت بازرگانی دارم،مامان بابام دوتاشون فرهنگین،نمیدونم رشته منو بخوان یا نه،در هر صورت ممنون میشم زمان ثبت نام رو واسه منم ایمیل کنین.

 • رقیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷

  سلام خسته نباشید لطفا زمان ثبت نام در ازمون و رشته های مورد نیاز برای من هم ایمیل کنید

 • ن.ن wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۶

  منابع درسی آزمون چیه؟ نحوه ثبت نام ؟ تاریخ ثبت نام؟

 • کاظمی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۸

  سلام.
  من کارشناسی معماری دارم.اگه میتونم شرکت کنم واسه من هم ایمیل کنید.ممنون.

 • کاظمی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۳

  زمان و نحوه ثبت نام رو ایمیل کنید.ممنون.

 • س wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۶

  لطفازمان ثبت نام رابرام ایمیل کنید.

 • mgh wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۱

  با سلام لطفا زمان دقیق ثبت نام استخدام اموزش و پرورش را اعلا بفرمایی د

 • محبوبه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۲

  سلام با تشکر از کانی نت لطفا زمان ثبت نام و شرایط را بوای من ایمیل کنید سپاس گذارم

 • مائده wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام ومدارک موردنیازرابرای منم ایمیل کنیدباتشکر

 • بهناز wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۵

  سلام لطفا تاریخ و شرایط استخدامی آموزش و پرورش را برای من ارسال نمایید.

 • زهرا حسینی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۰

  سلام مرسی از اطلاع رسانیتون.توروجون مادرتون هر موقع که ثبت نام شروع شد به ایمیل منم بفرستین

 • مرضیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایط و بهم ایمیل کنید تشکر

 • بهنوش wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۱

  لطفا زمان ثبت نام رو برای منم ایمیل کنید مرسی

 • محمدی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۱

  سلام لطفا زمان وشرایط ثبت نامو برام منم ایمیل کنید.تشکر

 • مهلا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۲

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایط و اینکه چ رشته هایی رو میخاد برام بفرستین .مرسی

 • merina wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۱

  سلام..لطف کنید زمان ثبت نام رو برای من هم ایمیل کنید…خیلی ممنون!!

 • جهان wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۶

  با سلام خدمت همه دوستان….
  همانطور که می دونید این آزمون با اولویت فرزندان فرهنگی می باشد(تبعیض). به نظر می رسد که در ثبت نام هم اولویت رو به فرزندان فرهنگی دادند(تبعیض بی داد می کند جوووون!!!!!). یعنی اول اونا ثبت نام می کنن از طرق مختلف. و یه جورایی این امتحان سرکارییه .
  اولویت در آزمون فی نفسه یعنی تبعیض و به نظر منطقی نیست و باعث می شه افراد شایسته تر همچنان نتونند در جایگاه واقعی باشند.

 • مهسا کامیاب wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۵

  سلام
  زمان آزمون لطفا ایمیل شود

 • ali jarban wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۳

  .لطفا زمان ثبت نام را اعلام فرمایید

 • غلامی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۲

  سلام خسته نباشیدحتمازمان ثبت نام بامدارک لازم روبرام لطف کنیدایمیل کنیدممنون

 • تهرانی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۱

  سلام لطفا زمان ثبت نام را برای منم ارسال کنید

 • شیلا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۴

  با سلام من لیسانس دیبری زبان انگلیسی دارم نمیدونم رشته ام جزو الویت ها هست یانه ولی اگر زمان
  آزمون رو به من هم بفرمایین ممنون میشم

 • حاتمی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۶

  لطفا زمان ثبت نام رو اعلام کنید و اینکه چه رشته هایی گرفته میشن

 • پوریا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۹

  با سلام منتظر ارسال زمان و شرایط ثبت نامنون هستم. با تشکر

 • سمیرا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۰

  ممنون میشم برای من هم شرایط و زمان ثبت نام رو ای میل کنید.

 • عابدینی.ف wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۴

  سلام
  لطفا زمان ثبت نام آزمون رو برای من ایمیل کنید.
  باتشکر فراوان

 • راضیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۶

  لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی رو اعلام کنید و ایمیل بزنید سپاس گذارم

 • نبی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۸

  با سلام و عرض ادب ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در چه تاریخی شروع میشود و نحوه ثبت نامش چگونه است؟

 • پریسا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۵

  لطفا به من اطلاع بدین چه زمانی ثبت نام هست؟ و از کدوم سایت؟ و چه رشته هایی ؟

 • ریحان wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۱

  سلام دوستان. خواهشا من رو هم ا ززمان ثبت. ن ام. وشرایطش مطلعکنید

 • M wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۹

  با سلام خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت بی زحمت زمان ثبت نام وشرایط وسایت مود نظر رابرای من جیمیل کنید .ممنون

 • حسین wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷

  سلام میشه زمان ثبت نام و نحو ثبت نام را برای من ایمیل کنید

 • حسین wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام را اعلام کنید،من ترم آخر کاردانی حسابداری هستم میتونم شرکت کنم. ممنون

 • سعید wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۶

  سلام تاریخ ثبت نام کی هست؟انتظار خیلی بده

 • سیده سمیه موسوی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۸

  با سلام
  لطفا تاریخ ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش و شرایط اون رو برام ایمیل کنید با تشکر

 • سمیرا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۸

  لطفابگین کجاوکی برای ثبتنام بریم کافی نت ک میریم میگن خبری که نیس سرکاریه

 • سعید wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۹

  لطفا تاریح ثبت نام رو برام میل کنید
  مردم از بیکاری

 • hoseyn wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام را اعلام کنید،من ترم آخر کاردانی حسابداری هستم میتونم شرکت کنم. با تشکر

 • علیرضا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۰

  سلام.لطفا شرایط ثبت نام و تاریخ شروع ثبت نام را برای من بفرستید.ممنون

 • یوسفی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۶

  لطفا تاریخ و نحوه ثبت نام را برای من ارسال کنید.

  از زحمات شما مچکرم

 • Fakhri sad at mousvi wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۹

  با سلام
  کی و کجا باید ثبت نام کرد

 • Sani Nj wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۰

  با سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برای من ایمیل کنید

 • آسیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۲

  پس چراااااا زمان ثبت نام رو نمیگیددددد؟؟؟؟؟؟برام ایمیل موسیقی:-)مرسییی

 • Sani Nj wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۷

  با سلام لطفا زمان و شرایط ازمون رو برای من ایمیل کنید

 • sepideh wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۴

  سلام کارشناس ارشد صنایع غذایی هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم، با تشکر

 • sepideh wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۷

  ممنون میشم ثبت نام و شرایط آزمون را برای منم میل کنید. با تشکر

 • وحید wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۱

  سلام من لیسانس کشاورزی گرایش علوم دامی دارم پدر و مادرم بازنشسته آموزش پرورش هستند میتونم ثبت نام کنم شانس قبولیم چقدره؟لطفا زمان ثبت نام وشرایط را برای من هم میل کنید ممنون

 • مرضیه wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۲

  سلام میشه زمان و شرایط ازمون رو برای من ایمیل کنید

 • M wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۳

  سلام زمان نحوه ثبت نام استخدام آموزش پرورش را اعلام کنید ممنون

 • M wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۴

  سلام زمان نحوه ثبت نام استخدام آموزش پرورش را اعلام کنید و ایمیل کنید ممنون

 • فرنوش محمدزاده wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۰

  با سلام لطفا نحوه شرکت در آزمون رو واسم توضیح بدین،ساکن استان کردستان شهرستان بیجار هستم،محل آزمون ودفترچه آزمون را از کجا تهیه کنم در ضمن من ارشد میکروب شناسی هستم طبق مدرک من میتونم در آین آزمون شرکت کنم؟ با تشکر

 • M wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۹

  با سلام لطفا زمان و نحوه ثبت نام استخدام آموزش پرورش را اعلام کنید و ایمیل کنید ممنون

 • ناهید wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۵

  با سلام و احترام و امید توفیق خدمت صادقانه و خالصانه برای همه آنان که تلاش دارند هویت فرزندان این مرزوبوم را با سه شاخصه انسانی – اسلامی-ایرانی پرورش دهند .
  لطفا سایت مربوط به ثبت نام را مشخص نمایید و حتما ان شاءالله ایمیل بفرمایید .

  موفق باشید

 • تينا wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۱

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام در ازمون ورشته های مورد نیاز در ازمون رو به ایمیلم بفرستید.ارشد شیمی فیزیک هستم.ممنون

 • سلیمانی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۹

  با سلام ممنون میشم زمان ثبت نام، برگزاری ازمون و مدارک مورد نیاز برای استخدام رو به ایمیلم بفرستید…… من کارشناسی زبانشناسی دارم…..

 • مریم wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۲

  انشالله خدا به داد همه جونا برسه

 • منوچهر wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۷

  لطفاً زمان و شرایط آزمون را برای من نیز بفرستید

 • mahsa wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۳

  ﺳﻼﻡ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﻭﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻓﺘﺮﭼﻪ ﺑﮕﻴﺮﻡ ۳۱ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﺴﺘﻢ ﻓﻮﻕ ﺩﻳﭙﻠﻢ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ ﭘﻴﺶ اﺯ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ اﻳﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ

 • عباسی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۲

  سلام.لطفا رشته های مورد نیاز را به میلم بفرستید.با سپاس

 • fazel wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۰

  سلام.من کارشناسی حقوق دارم میتوانم ثبت نام کنم

 • نگی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون و همین طور رشته های مورد نیاز رو برام ایمیل کنید

 • زهرا wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش را ایمیل بفرمایید

 • faezeh wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۰

  سلام اگه میشه لطف کنین زمان ثبت نام و زمان اخرین مهلت ثبت نام و ادرس سایتی که باید ثبت نام کنیم و نحوه ی ثبت نام رو بهم بگین.یه دنیا ممنون

 • ازاده wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۷

  سلام..میشه رشته هایی که میتونن ازمون بدن و زمان ازمون و اخرین مهلت ثبت نام و از اینکه از چ طریقی ثبت نام کنم رو برام میل کنید..ممنون

 • faezeh wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۰

  سلام اگه میشه لطف کنین زمان ثبت نام و زمان اخرین مهلت ثبت نام و ادرس سایتی که باید ثبت نام کنیم و نحوه ی ثبت نام رو بهم بگین.یه دنیا ممنون میشم برام ایمیل کنین.

 • بدری wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۵

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام در ازمون ورشته های مورد نیاز در ازمون رو به ایمیلم بفرستید.کارشناسی فیزیک و اشد زبان شناسی هستم.
  ممنونم

 • حمید wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۸

  سلام لطف میکنید اگه زمان ثبت نام آزمون رو برام ایمیل کنید من مهندسی برق گرایش قدرت دارم

  باتشکر

 • ... wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۴

  با سلام لطفا زمان و نحوه ثبت نام استخدام آموزش پرورش و همچنین سایت ثبت نام رو برام ایمیل کنید لطفا ممنون

 • پارسا wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۳۲

  واقعا متاسفم که همه موارد در چندین صفحه تکرار شده ولی یک بار در یک صفحه از زمان و مکان و نحوه ثبت نام در آزمون هیچی گفته نشده
  لطف کنید زمان و نحوه ثبت نام رو اعلام کنید

 • fatemehe wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۴:۲۴

  زمان ثبت نام و شرایط رابرای ایمیل من. بفرستید ممنون میشم

 • پیام wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۴۸

  با سلام لطفا تاریخ ثبت نام شرایطشو و رشته های مورد نیازو برام ایمیل کنید

 • ارشیدا wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۲

  با سلام.میشه لطف کنید زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کنید و یا ایمل بفرستید؟

 • zahra wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۴

  با سلام میشه لطف کنید زمان ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش را اعلام کنید؟ممنون

 • zahra wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۳

  باتشکر از سایت تون

 • طاها wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۲

  سلام من رشته زیست شناسی هستم رشته ما روهم می خوان؟

 • مهدخت wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹

  سلام.لطف کنین درمورد زمان ثبت نام به من اطلاع بدین.ممنون

 • دهقان wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸

  سلام. من فوق دیپلم پیش از دبستان رو دارم به نظرتون میتونم شرکت کنم ؟ لطفا زمان ثبت نام به من هم اطلاع رسانی کنید ممنون

 • علی.م wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱

  سلام ممنون میشم درمورد زمان ثبت نام و برگزاریش اطلاع لازم رو برام ایمیل کنید.

 • samane wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲

  زمان ثبت نام کی هست؟

 • zahra wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰

  Salam.lotfan zamane sabtenam ro etela bedid.merc

 • مریم wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳

  سلام.وقت بخیر. ممکنه لطف کنید و زمانبندی ثبت نام و شرایط و رشته های مورد نیاز رو برای من ایمیل کنید؟
  ممنون میشم .

 • امیر خواجه پور wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶

  سلام.لطف کنین درمورد زمان ثبت نام به من هم اطلاع بدین.ممنون

 • معظمه wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸

  باسلام و خسته نباشید
  من رشتم زیست شناسی _میکرو بیولوژی رشته ی منم میخوان؟ پدرم دبیر بوده…
  لطفا تاریخ ثبت نام شرایطشو و رشته های مورد نیازو برام ایمیل کنید
  ممنون…

 • پرستو wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو به من اطلاع بدین.

 • نوشین wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۱

  با سلام ممنون میشم زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش رو برام بفرستین

 • narges wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۹

  سلام دوستان من دانشجو کارشناسی علوم تربیتی هستم مهرماه فارغ التحصیل میشم بنظزتون میتونم تو این آزمون شرکت کنم اگر تارخ آزمون رو برام ایمیل کنید ممنون میشم همگی موفق باشید

 • مریم wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۶

  با سلام لطفا شرایط و زمان ثبت نام رو برای من هم بفرستید.ممنون

 • مریم wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۶

  سلام لطفا لینک ثبت نام در آزمون رو اعلام کنید تا از بلاتکلیفی در بیاییم. ممنون

 • دنیا wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۵

  سلام.ممنون میشم اگه زمان ثبت نام برای آزمون استخدامی رو به من اطلاع بدین

 • سعیده wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۳

  سلام
  زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش را لطفا اطلاع بدین.

 • عاطفه wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۵

  باسلام لطفا زمان ثبت نام و رو برام میل کنید

 • مریم رسولی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۵

  با سلام
  ببخشید این همه اولویت بندی چیه.پی مایی که لیسانس داریم و جزء خانواده شهدا و فرهنگیان نیستیم میخوا چه گِلی بگیریم رو سرمون

 • مجید گرمابی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۰

  سلام من که سربازی نرفتم هنوز چی کار کنم’
  حداقل از ما هم بگیرند ‘دوسال یا ده سال تبعید کنند یک جایی’ افغانستانی
  ممنون.

 • ﻛﻴﻤﻴﺎ wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۸

  ﺳﻼﻡ, ﻭﻗﺘﺘﻮﻥ ﺑﺨﻴﺮ…
  ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ اﮔﻪ ﻟﻂﻒ ﻛﻨﻴﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ و ﺯﻣﺎﻥ ﺁﺯﻣﻮﻥ و ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻴﺎﺯ و اﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﻬﻤﺘﺮ ﻣﻮاﺩ و ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ اﻋﻼﻡ, ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ اﻳﻤﻴﻞ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﻦ, ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ…

 • احسان wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۱

  ا سلام.میشه لطف کنید زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کنید و یا ایمل بفرستید؟

 • m wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۳

  سلام اگر لطف کنید و اطلاعات در مورد آزمون رو برای منم بفرستید ممنون میشم

 • zahra wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۸

  باسلام وخسته نباشید میشه لطف کنید زمان ثبت نام استخدامی اموزش وپرورش ایمیل کنید ؟ممنون

 • پریسا شیرخانلو wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۱

  سلام خسته،نباشید،لطفا زمان ثبت نامو برام ایمیل کنید،متشکر

 • احمدلو wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۴

  ثبت نام از چه زمانی شروع میشه؟؟؟

 • احمدلو wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۶

  سلام
  ثبت نام از چه زمانی شروع میشه؟؟؟

 • نرگس wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۹

  سلام زمان ثبت نام برام ایمیل کنید باتشکر

 • reza wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۸

  با تشکر لطفا واسه من هم ایمیل کن مرسی

 • طیبه س - تهران wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۳

  سلام ، زمان و نحوه ثبت نام آزمون آموزش و پرورش را بفرمایید

 • میرزایی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۲

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام آزمون اطلاع رسانی کنید

 • عبدالخانی نژاد (الودگی های محیط زیست) wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۶

  با سلام
  این سوال من است لطفا جواب بدهید.
  زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش۱۳۹۴چه تاریخی است؟
  شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را اعلام کنید؟
  مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش۹۴؟
  رشته های مهندسی منابع طبیعی میخوان؟

 • ندا wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۰۱

  سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برای منم ارسال کنید ممنون

 • ابراهیمبراهوئی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۴

  سلام اینجانب دانشجو هستم وهمه شرایط را دارم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم و دوترم دیگر دارم تمام کنم خرداد ۹۵

 • fateme jafari wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۵

  سلام،دوست عزیز لطفا زمان ومدارک و شرایط ثبت نام رو به من هم ایمیل بزنید ممنون

 • vahide wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۲

  سلام زمان شروع ثبت نام رو هم به بگید.ممنون

 • مريم wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲

  سلام ببخشیدای شرایط عمومی که گذاشتیددرسته یانه

 • مصطفی جهانیان wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵

  سلام لطفا در صورت امکان به ایمیل من هم اطلاع رسانی کنید

 • مريم wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶

  سایت ایران استخدام میگه ای شرایط نیستن که

 • امیری خرم آباد wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱

  سلام مجدد
  کار منو دوستان شده سر زدن مکرر به سایت که نکنه یه وقت از ثبت نامش جا بمونیم،دوستان فعلا ثبت نام شروع نشده،قطعا تاریخ شروع ثبت نام توی رسانه ها اعلام میشه،خواهشا هر کدوممون متوجه شدیم به بقیه اطلاع رسانی کنیم،ممنون از همتون،ان شاءالله هممون قبول میشیم 🙂

 • مريم wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶

  سلام ببخشید شرایطش تورخدابه من ایمیل کنید

 • taban wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲

  سلام رشتم زیست شناسی ارشد سیستماتیک گیاهی هست.منابع آزمون وتاریخ برگزاری و نحوه ثبت نام و رشته های مجاز برای شرکت را میخواهم .ممنونم

 • زهره wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱

  سلام ممنون میشم زمان و شرایط استخدام رو برا من هم ارسال کنید.

 • الهام wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲

  با سلام تاریخ ثبت نام کی معلوم میشه لطفا خبر بدین. ممنون

 • mehri wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸

  سلام بر همگی
  لطفا روز و شرایط ثبت نام برا منم ایمیل کنید. یعنی رشته های منابع طبیعی هم میخوان؟ من ارشدم ولی….

 • روشنی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱

  باسلام و احترام
  بنده ارشد تفسیر و علوم قرآنی هستم. آیا امسال برای رشته ما هم در استخدامی ظرفیتی هست یانه؟ لطفا در صورت شامل شدن، شرایط را برای ایمیل ما نیز ارسال فرمایید. با تشکر

 • ناصری wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۱

  سلام
  لطفا به من هم اطلاع رسانی کنید
  با تشکر

 • كاني نت::kaninet wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۳

  “با سلام و عرض ادب خدمت دوستان”
  دوستان و داوطلبان عزیز به دلیل ازدحام نظرات ما نتوانستیم تک به تک جواب نظرات شما را بدهیم.اما به صورت کلی برای چندمین بار عرض میکنیم که هنوز ((شرایط استخدامی آموزش و پرورش-مدارک مورد نیاز-منابع مورد نیاز-زمان شروع ثبت نام آموزش و پرورش و…….))اعلام نشده است.به محض شروع ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴ از طریق ایمیل های شما و در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
  با تشکر
  مدیریت کانی نت

 • مرتضی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۲

  لطفا رشته های مورد نیاز هر استان و شهرستان اعلام کنید تا ملت از بلاتکلیفی در بیان-این کار که از دستتون بر میاد

 • سمیره wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۲

  سلام خسته نباشید ممنون میشم زمان و شرایط استخدام رو برا من هم ارسال کنید.

 • هاله احمدی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۰

  سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برای من هم ارسال کنید ممنون

 • شهربانو wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۰

  لطفا زمان ثبت نانمو بمن اطلاع بدید

 • فاطمه افشاری wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۵

  سلام خسته نباشید بنده مدرک تربیت معلم مهدکودک وپیش دبستانی رو دارم ومدرکمو سازمان تبلیغ و وزارت ارشاد تایید کرده .منم بااین مدرک میتونم شرکت کنم برای استخدام اموزش پرورش ممنون میشم راهنماییم کنین وزمان ثبتنام رابرام بگین باتشکر

 • مهدی یوسفی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۰

  سلام خسته نباشید من سطح یک حوزه علمیه رو تموم کردم معادل فوق دیپلم میشه .بنده میتونم بااین مدرک برای استخدام اموزش پرورش شرکت کنم راهنماییم کنین باتشکر

 • سعید wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۷

  سلام لطفا به من هم اطلاع رسانی کنید.خودم فوق لیسانس تربیت بدنی، خواهرم کارشناسی روانشناسی، خانمم مهندسی معماری

 • elham wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۳

  سلام لطفا در مورذشرایط ثبت نام و تاریخ شروع ثبت نام را برای من بفرستید.ممنون

 • فاطمه wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۱

  سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام را برای من هم ارسال کنید.ممنون

 • behnosh wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۲

  سلام من مهندسی عمران دارم درصد قبولیم چنده ب نظرتون زمان ثبت نام و نحوه نحوه ثبت نام اگه امکانش هست ایمیل کنید ممون

 • ana wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۲

  سلام ممنم خیلی خیلی ممنون میشم به منم ارسال کنید زمان ثبت نام دقیق اموزش و پرورش.

 • سمیه wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۷

  سلام وقت بخیر
  لطفا نحوه ثبت نام و زمان دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ رو اعلام کنید
  متشکرم…

 • هادی wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۲۲

  بالای ۹۰ درصد کسانی که نظر دادن این سوال رو پرسیدن که زمان و شرایط ثبت نام چی هست.

 • هادی wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۲۶

  خواهش میکنم …. بازی در نیارید و برید مثل آدم حسابی تو گوگل زمان ثبت نام رو سرچ کنید.

 • مطهره اسلامیان امیری wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۴۷

  سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برای من هم ارسال کنید ممنون

 • مطهره اسلامیان امیری wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۴۸

  سلام
  لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برای من هم ارسال کنید ممنون

 • سارا رسولی wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۴۷

  با سلام آیا در این آزمون از فارغ التخصیلان با مدرک حوزوی سطح دو که کارشنلسی محسوب میشه جذب نیرو دارند؟

 • نرگس احمدی wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹

  سلام ممنون میشم شرایط و زمان ثبت نام رو برای من هم بفرستید

 • محدثه wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰

  سلام و عرض احترام
  لطفا زمان ثبت‌نام رو بمن هم اطلاع بدید
  تشکر

 • معصوم. wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰

  با سلام.لطفا زمان ثبت نام رو بمن اطلاع بدین

 • mina wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۰

  سلام،مرسی از اطلاع رسانی شما.من لیسانس ریاضی دارم،در حال حاضر به صورت حق التدریسی مشغول تدریس در مدرسه غیر دولتی هستم،گواهینامه دوره ابتدایی از اموزش وپروش استان تهران را هم دارم.میخواستم بدونم منم واجد شرایط در ازمون استخدامی می باشم؟لطفا اطلاعات ازمون را برای من ایمیل کنید.مچکرم

 • نفس wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۷

  سلام و عرض ادب
  اگه زحمتی نیست تاریخ ثبت نام رو برای من هم ایمل کنید ممنون میشم

 • سما wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۳

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک ارشد علوم تربیتی می باشم و به صورت غیر رسمی در دانشگاه کار و تدریس می کنم ، آیا در مصاحبه رزومه هم ملاک است و آیا در استان دیگری زندگی می کنیم و بومی نیستم هم در نظر می گیرید.

 • عارفه wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۳

  سلام لطفا درصورت اسختدامی منم با خبر کنید با تشکر

 • افسانه wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۸

  با سلام و خسته نباشید
  در صورت اعلام زمان ثبت نام لطفا به من هم اطلاع بدید… ممنون

 • آرزو wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۸

  باسلام _ لطف کنید اطلاع بدید …

 • محمد حسین wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۴

  با عرض سلام و خسته نباشید . اگه میشه زمان و رشته های مورد نیاز را برای من هم ارسال کنید .

 • حسن wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷

  سلام آیا امکانش هست که فوق دیپلم فنی تاسیسات یا سینما یا آی تی رو نیز قبول کنند
  شما چیزی از شرایطش نمیدونید؟

 • محمد wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۶

  خواهشا بگید چه رشته هایی با چه معدلی و یا به صورت کلی شرایط استخدامی رو اعلام کنید.خواهشا،ممنون

 • سحر wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۴

  سلام من لیسانس معماری دارم اگه میتونم تو این آزمون شرکت کنم لطفا زمان ثبت نام و شرایطشو برام ایمیل کنید مرسی

 • سحر wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۱

  آیا اونایی که پدر یا مادرشون کارمند آموزش و پرورش بودن سهمیه دارن ؟؟

 • محمد wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۹

  مگه پادشاهیه دست به دست بچرخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • من wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۵

  لطفاشرایط وزمان روایمیل بزنید

 • آقـــــ خـــا ن ــــا ی wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۶

  ســــــــــــــــــــــــلام عـــــــــــــلــــــــــــــیــــــــــکــــــــــــــــم

  خیلی خیـــــــــلی خیـــــــــلیـــــــــــــــــــــــــــی خسته نبـــــــــــــاشــــــــــــیــــد

  پـــــلـــــــــیـــــــــــــز زمـــــــــان،مــــــــکـــــان،نــــــــحــــــــــوه برگـذاری آزمـــــون را برایَـــــــم بفرســـــتــــــیــــــــــد:)

  یـــــــا

  بــا تــــــشـــــــکـــــــــر فـــــــــراوان

 • ساناز م wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۴

  سلام لطفا شرایط و زمان ازمون را برام ایمیل بزنید

 • زرین wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۲۵

  سلام. چرا ما فوق دیپلمه ها حق شرکت در آزمون را نداریم؟ ما چه گناهی کردیم که فنی بودیم کاردانی خوندیم ؟ خوب ما هم در تلاش قبولی هستیم که لیسانس بگیریم
  به هیچ وجه و در هیچ رشته ای نمیشه در این آزمون استخدامی شرکت کنیم؟
  لطفا جواب بدید

 • شیما wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۵۵

  سلام لصفا زمان ثبت نام را ایمیل کنید با تشکر

 • صدف wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۵:۰۵

  سلام امکانش هست شرایط و منابع آزمون و زمان ثبت نام را برای منم ایمیل کنید.ممنون میشم

 • مريم wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۲۲

  سلام
  امکانش هست شرایط و منابع آزمون و زمان ثبت نام را برای منم ایمیل کنید.ممنون میشم

 • نسیم wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۳

  سلام
  لطفا اگر امکانش هست شرایط و منابع و همچنین زمان ثبت نام را برای من هم ایمیل کنید – متشکرم

 • بهروز wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۱

  سلام
  لطفا زمان ثبت نام را ایمیل کنید.
  با تشکر

 • ارینب wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۸

  سلام لطفا شرایط و زمان ازمون را برام ایمیل بزنید

 • ساره wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱

  سلام

  ممنون میشوم سایت و زمان ثبت نام آموزش و پرورش را به میلم اطلاع دهید.

 • m... wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲

  با سلام ممنون میشم زمان ثیت نام رو به ایمیل بنده هم ارسال کنید

 • علي wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو برام ایمیل کنید با تشکر

 • مهناز wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲

  باسلام. لطفا زمان وشرایط استخدام را برای من نیز ارسال کنید مرسی

 • hoseyn wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳

  سلام، وقت شما بخیر،لطفا اگر امکانش هست شرایط و منابع و همچنین زمان ثبت نام را برای من هم ایمیل کنید – متشکرم

 • زهره wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹

  سلام لطفا زمان ونحوه آزمون را ارسال کنید باتشکر

 • baafsheh wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶

  لطفا زمان ثبت نام را ایمیل کنید . با تشکر

 • مرضیه wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶

  باسلام امکانش هست لطف کنین شرایط و منابع آزمون و زمان ثبت نام را برای منم ایمیل کنید.ممنون میشم

 • نجفی wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷

  سلام خسته نباشید اگر بعد از یک سال تحصیل در دانشگاه فرهنگیان آموزش پرورش جذب نکرد چی؟

 • زهرا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳

  با سلام

  لطفا زمان و شرایط ثبت نام را ایمیل کنید با تشکر

 • ستاره wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۳

  سلام خواهشمندم تاریخ ثبت نام و اینکه کجا و چجوری باید ثبت نام کنیم رو برایم ایمیل کنید خیلی ممنونم

 • فرزانه wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۷

  سلام.لطفا زمان ثبت نام و شرایط و رشته های موردنیاز در استخدام اموزش و پرورش را برایم بفرستید.باتشکر

 • منیرشفیعی wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۴

  باسلام وتشکر
  اگرازمتن خبربالادرست متوجه شده باشم گویی هنوز زمان ونحوه ازمون به تصویب مسئولین ذیربط نرسیده ولی میبایست تا قبل از۱۵مردادمتعاقبا اعلام شود.
  ولی پس چه کسی پاسخگوی سوالات دوستان ک سوال من نیز هست میباشد
  خواهشمندم درصورت امکان به محض اطلاع اززمان ونحوه ثبتنام به ایمیل من ودوستان پیام بفرستید

 • یا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۴

  لطفا شرایط را ارسال کنید و زمان ثبت نام

 • سارا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۱

  سلام.لطفا زمان ثبت نام و شرایط و رشته های موردنیاز در استخدام اموزش و پرورش را برایم بفرستید.

 • علی مرادی wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۱

  باسلام
  لطفا بفرمایید ایا علوم اجتماعی هم جزو رشته های استخدامی هست یا نه؟بعد هم میخواستم خواهش کنم شرط سنی را طوری بذارین که مامتولدین ۱۳۶۰ هم بتونیم شرکت کنیم.باتشکر

 • mahsa wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۷

  لطفا برای منم زمان ثبت نام و سایت مورد نظر رو میل کنین

  با تشکر

 • امیر wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۲

  زمان ثبت نام و مدارک رو لطفا ایمیل کنید
  ممنون

 • salehi wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۵

  سلام.لطفا زمان ثبت نام و شرایط و رشته های موردنیاز در استخدام اموزش و پرورش را برایم بفرستید.باتشکر

 • فریاد wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۷

  سلام
  ببخشید من کارشناسی گرافیکم بعد خدمت نرفتم آیا امکانش هس بتونم شرکت کنم لطفا راهنمایم کنید
  با تشکر

 • رها wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۷

  سلام خدمت همه ی دوستان
  به نظر من ازمون استخدامی باید ویژه فرزندان فرهنگی باشه.به دلایل خیلی زیادی
  یکی از علت هاش اینکه حقوق فرهنگیان نسبت به سازمانهای دیگه خیلی کمتره ودیگری اینکه کارمندهای سازمانهای دیگه وقتی که دارن بازنشست می شوندفرزندانشون جای اونا رو پر می کنند.تمام
  خداییش مظلوم ترین قشر جامعه فرزندان فرهنگی هستند.

 • سحر wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۹

  باسلام.لطفادرصورت اعلام زمان ثبتنام اطلاعات موردنیاز وبرام ایمیل کنید .باتشکر

 • مریم قندور wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۶

  با سلام
  لطفا اگر امکانش هست شرایط و منابع و همچنین زمان ثبت نام را برای من هم ایمیل کنید

 • رویا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۰

  سلام خسته نباشید.

 • رضا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۹

  چقدر استدلال منطقی و جالبی.چون حقوق فرهنگیان پایینه باید فرزندان انها باید جایشان را پر کنند.به این منطق میگن منطق شایسته سالاری.پس کسی که رئیس جمهور هست بعدش باید فرزندش جایش را پر کند.

 • نسیم wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۱

  سلام منابع ازمون استخدام اموزش وپرورش را برای منم ایمیل کنید

 • نسیم wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۲

  سلام منابع ازمون استخدامی اموزش وپرورش را هم برای من ایمیل کنید

 • هیوا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۱

  سلام خسته نباشید لطفا زمان ورشته ها وسایت ثبت نام رو واسم ایمیل کنید ممنون

 • مرجان wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۶

  لطف میکنید اگه به من هم خبر رسانی کنید

 • negin wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۸

  سلام ببخشید لطفا زمان ثبت نامو برام ایمیل کنید تشکر

 • zeinab wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو برام بفرستید ممنون

 • لیلا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۵

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا در صورت امکان زمان و موارد ثبت نامی را نیز برای منم ایمیل کنید با تشکر

 • مانی wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۰

  سلام
  لطفا راهنمایی کنید با مدرک کارشناسی شهرسازی و ارشد طراحی شهری میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم
  با تشکر

 • مهدی یوسفی wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۳

  سلام من سطح یک حوزه علمیه رو تمام کردم معادل فوق دیپلم میشه برای ما. میشه منم بااین مدرک فوق دیپلم حوزوی شرکت کنم تو این ازمون لطا جواب رو برام ایمیل کنین باتشکر

 • پدرام wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۱

  سلام خسته نباشید
  لطفا ما رو هم بی خبر نذارید حتما اطلاع رسانی کنید

 • حدیث wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۱

  با سلام،ممنون میشم درباره تاریخ شروع ثبت نام و رشته های مورد تقاضا اطلاع رسانی کنید

 • حدیث wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۳

  باسلام،ممنون میشم درباره تاریخ شروع ثبت نام اطلاع رسانی کنید،با تشکر

 • نسیم wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۵

  باسلام لطفا تاریخ برگزاری آزمون رو برای بنده هم بفرستید. باتشکر

 • ebrahim wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۲

  با عرض سلام.زمان ثبت نام در آزمون کی هست؟
  نحوه ثبت نام به چه صورته؟
  لطف کنید زمان ثبت نام رو برا ایمیل کنید.باتشکر.

 • ebrahim wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۹

  لطفا اطلاع رسانی کنید.با تشکر

 • ریحانه wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۹

  سلام خسته نباشید اگه میشه زمان ثبت نام و شرایط ثبت نام و اینکه از چه سایتی باید ثبت نام کرد رو بی زحمت واسم ایمیل کنید.

 • لیلا wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۳

  سلام.لطفابه منم خبربدین

 • Nasim wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۳

  لطفا زمان ثبت نام و مدارک مورد نظر را اعلام کنید

 • مسعودي wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۴۴

  با سلام.دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید؟هنوز ثبت نام شروع نشده؟من هرچقدر سرچ میکنم نمیتونم فایل ثبت نام در ازمون استخدامی اموزش پرورش رو پیدا کنم

 • مسعودي wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۴۷

  لطفا زمان ثبت نام و منابع رو ایمیل کنید

 • Ali wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۰۲

  باسلام
  لطفا شرایط استخدام اموزش وپرورش و زمان و نحوه ثبت نام رو برای من إرسال کنید با تشکر

 • باران wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۱

  لطفاً نحوه ثبت نام و هم گید باید به کدوم سایت برای ثبت نام رفت ؟

 • غلامحسن wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۸

  سلام لطفا تاریخ دقیق ثبت نام و منابع امتحانی و شرایط ثبت نام را واسم ایمیل کنید با تشکر

 • فرشته wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲

  لطفا زمان ثبت نام رو اطلاع بدین

 • لیلا.مبارکه wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸

  سلام مدیر .خواهش میکنم من ام با خبر کنید.ممنون

 • سمیه wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰

  تو رو خدا زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش رو برای من بفرستید وسایت مربوطه ومنابع آزمون رو هم برام ارسال کنید تا تشکر

 • fahime wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  سلام.
  لطف میکنین زمان و نحوه ثبت نام را به متن اطلاع رسانی کنین؟

 • zahra chegini wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵

  لطفا در مورد زمان پبت نام و شرکت در ازمون اطلاع رسانی کنیدچون من یه جا دیدم که درخواست واریز ۵۰۰۰تومان داشتند و میگفتن باید بریم اموزشو پرورش منطقه خودمون و از این حربفا

 • كاني نت wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸

  دوست عزیز هنوز هیچ اطلاعیه ای از طرف آموزش و پرورش ابلاغ نشده است.
  در هر سایت و هر جای از شما تقاضای فیش و واریز پول به صورت الکترونیکی شد خود داری فرمایید.این کار به منظور اشتراک در سایتها و هزینه ارسال مسج می باشد و هیچ فیشی برای ثبت نام از طرف آموزش و پرورش ابلاغ نشده است.

 • hamed wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۸

  با سلام ممنون میشم خبرکید مارو

 • محمد wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶

  باسلام
  لطفا شرایط استخدام اموزش وپرورش و زمان و نحوه ثبت نام رو برای من إرسال کنید
  با تشکر

 • زهرا wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۰

  با سلام
  لطفاً شرایط استخدامی آموزش و پرورش برای منم ارسال کنید
  با تشکر

 • parvane wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۹

  باسلام,میخاستم بدونم رشته های بهداشت هم میتونن شرکت کنن,زمان ثبت نام لطفا…

 • مهرنوش wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۱

  salam ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

 • مهرنوش wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۲

  ممنون میشم به ایمیل ام بفرستین

 • bagher wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۵

  سلام. لطفازمان ثبت نام رابرام ایمیل کنید

 • محنا wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۰

  با سلام و خسته نباشید؟
  میخواستم بدونم در این آزمون رشته حسابداری هم میخوان؟میشه پاسخشو برام ارسال کنید.

 • mona wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۷

  زمان ثبت نام را لطفا اطلاع دهید

 • faeze wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۶

  سلام لطفا از شروع ثبت نام اطلاع رسانی کنید

 • مینا wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۳

  با سلام، لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش و رشته های مورد نیاز رو اعلام کنید. متشکرم

 • سارا wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۵

  سلام لطفا شرایط وزمان ثبت نام را برای من هم بفرستید

 • pardis wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۰

  با سلام لطفا شرایط برام منم ایمیل کنید.

  آیا میشه با کاردانی ام شرکت کرد ؟؟

 • samin wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۵

  با سلام :چرا فوق دیپلم ها را برای استخدام پذیرش نمیکنید
  ممنون میشم اگه جوابم رابدید

 • elham wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۲

  سلام.لطفا زمان ثبت نام و شرایط شرکت در این آزمون رو برام بفرستین.متشکرم

 • برزوئی wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۱

  لطفا در رشته علوم اجتماعی پذیرش داشته باشید

 • فائزه wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۳

  سلام خسته نباشید.میشه لطف کنید زمان دقیق ثبت نام رو بگید

 • زهرا wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۱

  با سلام
  میشه لطف کنید زمان دقیق ثبت نام رو بگین؟؟؟
  ممنون

 • اکبر مهرعلیان wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۳

  سلام
  لطفا راهنمایی کنید با مدرک کارشناسی کام÷یوترو ارشد مدیریت بازرگانی میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم
  البته در دانشگاه تدریس میکنم ……………………………….به صورت ساعتی
  با تشکر

 • سامان wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۵

  سلام خوشبحالت

 • zahra wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۰

  سلام ممنون از اطلاعاتتون.اگه ممکنه شرایط و زمان استخدام رو واسم ایمیل کنید.

 • سهیلا wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۱

  سلام فوق دیپلم میتونه شرکت کنه؟

 • آروین wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۸

  باسلام
  لطفا شرایط استخدام اموزش وپرورش و زمان و نحوه ثبت نام رو برای من إرسال کنید
  با تشکر

 • amirsam wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۱

  باسلام
  لطفا شرایط استخدام اموزش وپرورش و زمان و نحوه ثبت نام رو برای من إرسال کنید
  با تشکر

 • مجنبی wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۴

  سلام چطور ثبت نام کنیم ؟ ن سایتی هست ؟ نه شرایطی ! لطفا اگه دارید لینکش برای منم بفرستید ممنون میشم

 • سحر wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۱۴

  باسلام خسته نباشید زمان آزمون کی هست؟و اینکه من لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه الزهرا تهران هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم؟ اصلآ آیا از دانشگاههای دیگه هم میشه شرکت کرد؟ لطفأ به ایمیلم جواب بدین ممنون

 • محمد wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۴

  با سلام، لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش و رشته های مورد نیاز رو ایمیل کنید. متشکرم

 • مریم wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۷:۵۲

  با سلام
  لطفا زمان و شرایط استخدامی آموزش وپرورش هم برای من میل کنید.تشکر

 • Maryam wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۵۶

  سلام ممنون از اطلاع رسانی شما…. لطفا منو هم از ثبت نام آموزش وپرورش بی خبر نگذارید. باتشکر

 • الیسا wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام را هم اعلام کنین

 • فاطمه wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۱

  سلام لطفأ تاریخ ثبت نام اموزش وپروش برام بفرستید

 • faryad wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲

  چرا مقاطع و رشته های مورد نیاز اعلام نمیشه؟

 • غلامرضا جرام زادگان wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  با سلام
  بنده لیسانس ادبیات هندوستان دارم و پدرم جانباز ۶۵ درصد شیمیایی می باشد و متولد سال ۶۵ می باشم و الان بیکارم. خدا وکیلی اگر دستتون میرسه یه خبر به ما بدین که بتونیم بریم سر کار. و من اله توفیق . غلامرضا جرام زادگان ۲۱/۲/۹۴

 • طیبه wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایط ازمون را برای منم ارسال کنید متشکرم

 • نیلوفر wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰

  سلام میشه زمان و نحوه ثبت نام ازمون اموزش پرورش بفرستید.ممنون

 • ندا wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام ومنابع درسی ورشته های شرکت کننده را برای من هم بفرستید باتشکر

 • نرگس wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۸

  لطفا زمان ثبت نام برای استخدامی آموزش و پرورش رو برای منم ارسال کنید.

 • محمد wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۶

  سلام دفترچه ازمونو از چ سایتی پیدا کنیم خود آموزش و پرورش چ سایتی رو برای ثبت نام اعلام کرد؟

 • زهرا دلاور wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸

  باعرض سلام وادب رشته ی من لیسانس زبان ادبیات فارسی به رشته من نیاز هست؟ لطفا زمان برگزاری آزمون وبفرستین
  سپاسگزارم

 • رقیه wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۱

  سلام؛ میشه زمان ثبت نامو واسه منم ایمیل کنین . ممنون مرشم

 • اسرین wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۴

  سلام…به نظرتون به کارشناس حقوق نیاز داشته باشند؟اگه یکی اطلاع داره جواب بدین ممنونم

 • علی wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۹

  باسلام،میشه زمان ثبتنام وهرچی که لازم بشه به ایمیلم بفرستین؟ممنونم

 • zohre wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۲

  سلام،لطفا زمان ثبت نام و منابع رو برای منم بفرستین،ممنون…

 • صبا wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۳

  لطفا تاریخ ثبت نام و شرایطشو برام ایمیل کنید

 • رحیم wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۵

  با سلام ..لطفا زمان ثبت نام رو برام ایمیل کنین …با تشکر

 • مهدی wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام ومنابع درسی ورشته های شرکت کننده را برای من هم بفرستید باتشک

 • الهام wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۴

  با سلام.من ارشد زیست شناسی -علوم گیاهی دارم .لطفا من رو از تاریخ برگزاری ازمون با خبر کنید.

 • الهام wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۵

  سلام.من ارشد زیست شناسی -علوم گیاهی دارم .لطفا من رو از تاریخ برگزاری ازمون با خبر کنید.

 • azam wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۰

  سلام.با تشکر از اطلاع رسانیتون
  لطفا زمان و نحوه ثبت نام و رشته های مورد نیاز رو به منم میل کنید.ممنون

 • رضوانی wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۵

  سلام میشه زمان و نحوه ثبت نام ازمون اموزش پرورش بفرستید.ممنون

 • الهام wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۸

  سلام لطفا زمان ثبت نام ومنابع درسی ورشته های شرکت کننده را برای من هم بفرستید باتشکر

 • بتول wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۲

  سلام وخسته نباشید خدمت شما
  لطفا ظمان ثبت نام ار برایم ایمیل کنید با تشکر از شما

 • متینه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۱۰

  زمان ثبت نام لطفا

 • برزوئی wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۳

  طفا در رشته علوم اجتماعی پذیرش داشته باشید

 • فيروزه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۰

  باسلام

  درصورت امکان زمان ثبت نام رو به منم اطلاع دهید. مررررررررسی

 • ندا wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲

  سلام. من مدرک کارشناسی ارشد اموزش زبان انگلیسی دارم. لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش رو هم برام ایمیل کنید.ممنونم.

 • ندا wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  سلام توروخدا دقیق بگین زمان ثبت نام کی هست؟.از چه سایتی باید ثبت نام کنیم؟بابا از کی تا حالا میخواین ی تاریخ بگین لطفا دوستان اگه کسی چیزی میدونه واسم میل کنید ممنوووووووووووونم

 • فهیمه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵

  با سلام
  دوستان ما اینهمه پیگیر هستیم آخرشم حق التدرسی ها استخدام میشن

 • فهیمه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸

  سلام منم فهیمه هستم تو مرداد ماه آزمونش برگزار میشه تا پایان اردیبهشت هم ثبت نام شروع میشه

 • شیرین wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵

  سلام لطفا به من هم زمان و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی را ایمیل کنید

 • شیرین wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸

  سلام لطفازمان و شرایط استخدام و آزمون را برای من هم ایمیل کنید،ممنون

 • فاطمه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲

  سلام لطفا زمان ازمون استخدامی رو برای من هم بفرستید ممنون

 • مريم wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹

  سلام لطفا زمان ثبت نام و سایت ثبت نام رو واسم ایمیل کنید ممنون

 • بهناز wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹

  سلام زمان ثبت نام از ۱۲ اردیبهشت بود تا۱۹ اردیبهشت

 • بهناز wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱

  سلام زمان ثبت نام از ۱۲ اردیبهشت بود تا۱۹ اردیبهشت.زمان ثبت نام گذشته متاسفانه.به دنبال تمدیدش باشید

 • باران wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷

  سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون آموزش پرورش رو واسه منم ایمیل کنید

 • مهدیه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون آموزش پرورش رو واسه منم ایمیل کنید و هم چنین اسم سایت ثبت نام را

 • محمد wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۵

  سلام خسته نباشیدلطفا زمان ثبت نام ازمون آموزش وپرورش رو برای من نیز ارسال نمایید. باتشکر

 • ندا wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۸

  سلام خسته نباشیدلطفا زمان ثبت نام ازمون آموزش وپرورش رو برای من نیز ارسال نمایید. باتشکر
  ممنون میشم

 • ندا wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۹

  سلام خسته نباشیدلطفا زمان ثبت نام ازمون آموزش وپرورش رو برای من نیز ارسال نمایید. باتشک

 • میثم wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۱

  با سلام وعرض خسته نباشید لط
  فا زمان ثبت نام را مشخص کنید ممنون میشم برا بنده هم ارسال کنید

 • صالح wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۱

  سلام میشه زمان ثبت نام رو به ایمیل من بفرستید

 • طلبه wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۴

  باسمه تعالی
  با سلام و خدا قوت خدمت شما کاربران گرامی.
  متن بالا را نخوندم اما نظرات شما دوستان را خواندم . خواستم بدونم طلبه ها ی خواهر هم می توانند در این استخدامی شرکت کنن ؟ زمان و شرایط ثبت نام چیه ؟باورکنید ما طلبه های خانم هم شرایطمون مثل باقی رشته های داشگاهیه. لطفاً به من هم اطلاع بدین.

 • bahar wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۹

  لطفا زمان ثبت نام رو به منم ایمیل کنید

 • نگین شفیعی wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۶

  سلام.

  لطفا راهنمایی کنین که چطوری ثبت نام کنیم.

 • azadeh wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۲

  سلام لطفا زمان وشرایط ازمون برای منم ایمیل کنید.

 • مريم wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۸

  سلام لطفازمان و شرایط استخدام و آزمون را برای من هم ایمیل کنید،ممنون

 • مریم wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۲

  با سلام. لطفا زمان ثبت نام رو ایمیل کنید. مدام خبرایی میرسه که ثبت نام شروع شده ولی بعدش تکذیب….!

 • parisa wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۳

  ممنون میشم به ایمیل من بفرستید..

 • سعید wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۹

  به امید……….. و جذب نیروهای با سواد .

  kaninet، بابت اطلاع رسانی ممنون.

 • الهام wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۶

  سلام لطفا زمان وشرایط آزمون آموزش وپرورش رو برای منم ایمیل کنید،با تشکر

 • سنور wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۶

  منم کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی خوندم . لطف کنید به منم اطلاع بدید. ممنون

 • pariya wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام و برا منم ایمیل بفرمایید ممنون

 • پریسا wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۴

  با سلام و خسته نباشید کارشناس ارشد ریاضی هستم لطفا زمان ثبت نام رو برام ایمیل کنید.ممنون

 • hoda wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۰

  با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا تاریخ آزمون و شرایط آزمون آموزش و پرورش رو اگه امکانش هست برای منم ایمیل کنید. با تشکر از لطف شما

 • پرندک wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۴

  سلام کنید وخسته نباشید خواهشمندم ثبت نام وزمان استخدامی اموزش وپروزش رابرام جیمیل کنید.باتشکر

 • پرندک wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۵

  سلام وخسته نباشید خواهشمندم ثبت نام وزمان استخدامی اموزش وپروزش رابرام جیمیل کنید.باتشکر

 • شیدا wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۹

  لطفا شرایطش و زمان ثبت نام رو هم به من خبر بدید. ممنونم

 • mahsan wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۳:۲۶

  سلام لطفا زمان ثبتنام و استخدام و آزمون و شرایطرا برای بنده ایمیل کنید متشکرم

 • بهاره باقری wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۳

  واسه همه دعا میکنم هیچکس از استخدامی تو هر ارگان و اداره ای ناامید نشه ،همه تلاش کردن سرمایه گزاری کردن درس خوندن ….
  خدایا همه پدر و مادرا رو خوشحال کن آمین ….

 • طلبه wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰

  با سلام

  لطفا زمان ثبت نام را مشخص کنید؟ چرا کلی گویی ؟ خواهشا جزئیات و شرایط را بیان بفرمایید ؟ لطفا اطلاع رسانی کنید ؟

 • ریحان wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵

  سلام، بچه ها به نظرتون رشته کشاورزی هم می گیره، منم ارشد دارم به این استخدامی هم که امیدی ندارم
  اگه لطف کنید شرایط استخدامی رو برام بفرستین ممنوم میشم…

 • مریم نمازی wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸

  سلام لطفازمان ثبتنام اموزش پرورش رابرام ایمیا کنیدممنون

 • فاطمه wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵

  سلام وخسته نباشید
  خواهشمندم ثبت نام وزمان استخدامی اموزش وپروزش رابرام ایمیل کنید
  باتشکر

 • کوله پشتی wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷

  سلام.بالاخره ازمون وجود داره یا نه؟

 • bahar wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲

  لطفا هرچه زودتر تاریخ ثبت نام را مشخص کنید
  با تشکر

 • سودابه wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵

  سلام من شهید بهشتی تحصیل کردم.خیلیییییییییییییی دوست دارم که دبیر بشم خواهشمندم نحوه ی ثبت نام و کلا چگونگی ازمون را برای من هم ایمیل کنید

 • نرگس wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۴

  سلام به همه.اول از همه بگم دوستانی که میگن اولویت باید با بچه های فرهنگی باشه نهایت خودخواهیشونو نشوون میده.هرکسی که فرهنگی بوده زحمت کشیده و مزد زحمتشو کم یا زیاد گرفته دلیل نمیشه بچه اون شخص صرفا به خاطر پدر یا مادرش نسبت به کسی که به هر دلیلی نتونسته معلم بشه تو اولویت باشه.همه جا که نباید پارتی بازی باشه.

 • رویا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷

  دمت گرم آجی نرگس.مگه تخت شاهی هستش که به ارث برسه؟؟؟؟!!!!

 • خدیجه wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۲

  من پرستارم وقراردادی میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟

 • hamsafar wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۵

  سلام رشته همسرم آموزش معلمان سطح ابتدایی هستش پدرومادرشم معلم بازنشسته هستن بنظرشما چقد شانس قبولی داره؟ منتهتوشهرکوچیکی هستیم بنظر شما اگه ب یکی ازایتانها بریم شانس قبولیش بیشترنمیشه؟ لطفاجواب بدین متشکرم

 • reza21 wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۷

  سلام خسته نباشید لطفا زمان ثبت نام وآزمون را برای من بفرستید.تشکر

 • shadi wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۲

  سلام من متولد ۶۳ و حسابداری خوندم میخواستم لطف کنید زمان ثبت نام و منابع رو برای معلمی ابتدایی بفرمایید.خواهشا برام ایمیل کنید زمان ثبت نام و منابع رو.ممنون

 • shadi wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۷

  استخدامی و شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴

 • babak wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۱

  لطفا زمان ثبت نام و منابع رو بفرمایید.ممنون

 • sahari wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۱

  سلام دوستان.من لیسانس ریاضی بنظرتون چند درصد احتمالش هست منو استخدامم کنن؟۲ساله منتظرم

 • عبدالباقی wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۳

  با سلام وخسته نباشید
  لطفا شرایط عمومی و شرایط اختصاصی استخدام را بریم ایمیل کنید

 • فاطمه wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۸

  سلام .لطفا زمان و نحوه ی ثبت نام را برایم بفرستید .ممنون

 • masoumeh wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۳:۳۱

  سلام
  میشه زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پروش رو برام بفرستید
  با تشکر

 • آزاده شریفیان wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۰۶

  سلام ثبتنام ازچه تاریخی شروع میشه وچه رشتهایی قابل پذیرشن

 • شبنم wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۵

  باعرض سلام و خسته نباشید لطفا زمان ومدارک مورد نیاز برا آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو برام ایمیل کنید

 • سمانه wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا شرایط استخدامی و زمان ثبت نام را برایم ایمیل کنید
  با تشکر

 • مهرناز wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳

  با عرض سلام
  لطفا زمان ثبت نام و شرایط و مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش رو برام ایمیل کنید. ممنون

 • shahin wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹

  با عرض سلام
  لطفا زمان ثبت نام و شرایط و مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش رو برام ایمیل کنید. ممنون

 • نسیم wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۲

  باسلام و خسته نباشید
  خواهشا زمان ثبت نام و شرایط و مدارک مورد نیاز برای استخدام ۱۳۹۴ آموزش و پرورش را برای من ایمیل کنید
  با تشکر فراوان

 • شاکی wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۴

  اقای مدیر محترم چیشد پس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  زیر پامون ازعلف که گذشت دیگ جنگل سبز شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  نکنه اخرشم میخوان بگن کی بود!!!!! کی بود!!!! ما نبودیم!!
  مدیرخان لطفا هرچه سریعتر پاسخ
  هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم (انجمن بیکاران سرخورده خاص!!!!!!!!!!!)

 • جواد wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۸

  لطفا زمان ثبت نام و منابع رو بفرمایید.ممنونم

 • امیری خرم آباد wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۷

  ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش

 • سوسن wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۲

  سلام خسته نباشید.خواهشن یکی بهم بگه تاریخ دقیقاثبت نام اموزش وپرورش کی هستش.من خیلی نیازمندشغل هستم توروخدایکی جواب منوبده.

 • سهی wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۶

  سلام
  لطفا نحوه ی ثبت نام ازمون رو و زمان برگزاری اون رو بگید

 • نرگس wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷

  سلام بنده هم از دور دور توی سایتهای تبتنام خسته شدم …………آقای مدیر محترم چیشد ………………….لطفا آدرس سایت مربوط به ثبتنام رو بفرستید.

  هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم (انجمن بیکاران سرخورده!!!!!!!!!!!)

 • mina wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۳۲

  سلام . لطفا زمان و سایت ثبت نام رو واسه منم بفرستید

 • parisa wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱

  سلام خسته نباشید لیسانس نرم افزار دارم لطفا زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون رو برای من هم ایمیل کنید ممنون

 • parisa wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳

  و شرایطش رو هم ایا رشته ما هم نیاز داره بیزحمت بفرستید باز هم ممنون

 • فریبا wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵

  سلام لطف کنید زمان ثبت نام اموزش پرورش را اعلام کنید یا ایمیل بزنید.ممنون

 • M.omidpour wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۳

  سلام .پس کی باید ثبت نام کرد؟سایت شو بذارید لطفا

 • تارا wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۳

  سلام میگن مهلت ثبت نامش تا فرداست.هزینش هم ۴۵۰۰۰ تومنه
  شرایطی ها هم ک ارجحیت دارند.اگه هوز امیدی دارید واسه ثبت نام برید کافی نتا زودتر کارتون راه میفته.

 • كاني نت wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۹

  دوست عزیز هیچ خبری فعلا نیست و هیچ شرایط و ثبت نامی هنوز اعلام نشده

 • hamsafar wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۶

  دوستان هیچ خبری منتشر نشده جز اینکه بیشترین سهمیه برای سیستان وسهم ۱درصدی هم برای ایلام لخر اردیبهشت خبر منتشر میشه منتظرباشیم همه باهم

 • من wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۷

  با سلام لطفا زمان ثبت نام و رشته های مورد قبول برای ثبت نام را به میل من ارسال قرمایید. با تشکر

 • آیناز wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۱

  ممنون میشم به منم زمان و شرایط استخدام آموزش و پروروش و اطلاع بدین.

 • سامان wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۳

  سلام من کارشناس مدیریت دولتی هستم لطف کنید به من هم در خصوص شرایط ثبت نام اطلاع رسانی کنید. باسپاس

 • عاطفه wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۳

  سلام
  من لیسانس روانشناسی عمومی دارم و ۵ سال مربی کودکان استثنایی بودم لطفا برای ثبت نام در آزمون من را هم در جریان قرار دهید متشکرم

 • نیلوفر wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۲۹

  باسلام:
  نیلوفر هستم کارشناسی ارشد تاریخ دارم و در حال حاضر هم دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی هستم ،میخواهم بدونم کدوم رشته رو شرکت کنم بهتره
  لطفا راهنمایی کنید.
  باتشکر

 • رویا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳

  قابل توجه اونایی ک گفتن بچه های فرهنگی بایداولویت داشته باشن:
  چرا؟؟؟؟؟اگه پدرو مادرشما باسواد و پولشون براتون سرمایه گذاشتن تابه اینجا برسید پدرومادر خیلی ها بابی پولی،با گرونی بانداشته هاش شرمنده بچه هاش شده ولی به اینجا رسوندنوش انصاف داشته باشید والا هرچی شرایط ویژه تواین کشورهست واس بچه های فرهنگی.

 • يگانه wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰

  باسلام من پدر ومادرم هردوفرهنگی هستن شانس قبولیم چقدره؟درضمن من دوترم دیگه مونده تا کارشناسی رو بگیرم با این وجود اصلا میتونم تو آزمون شرکت کنم؟رشتمم حقوق هست تو رو خدا اگر میتونم شرکت کنم بهم اطلاع بدین همچنین زمان ثبت نام رو خیلییییییییییییییییییییییییییییییی ممنون میشم

 • علی wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۸

  تاریخ ثبت نام تموم شده؟؟؟

 • صفورا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۶

  من الان نزدیک به ۵ سال معلم ابتدایی هستم البته مدارس غیرانتفاعی رشته تحصیلی هم دبیری ریاضی هست آیا میتوانم ثبت نام کنم لطفا موقع ثبت نام اطلاع دهید

 • آمنه wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۳

  با عرض سلام لیسانس مدیریت دولتی دارم ،ممنون میشم اگه زمان ثبت نام و شرایط استخدام آموزش وپرورش را از طریق ایمیل به من هم اطلاع رسانی کنید.باتشکر

 • hamsafar wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۵

  رویا جون خداکنه انقد فرصت شغلی ایجاد بشه ک اینطور مجبور ب سهمیه بندی نشه دولت و خیلی هارو ناراحت نکنه ولی خب من باالویت کار ندارم ولی دعا میکنم همه اونایی ک واقعا ب این شغل نیاز دارن شرکت کنن وقبول بشن شوهرمنم جزو قبولیا باشه اایشالله……

 • شیدا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۱

  ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش۹۴

 • sami wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو اطلاع بدید
  ممنون

 • مهسا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۶

  سلام دوستان لطفا از زمان ثبت نام آزمون منم با خبر کنید
  دست گلتون درد نکند

 • من wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۰

  سلام ببخشید کسایی ک سال آخر کارشناسی هستند هم میتونن شرکت کنند

 • رضا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۵

  سلام لطفا شرایط و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آنوزش پرورش را برایم ایمیل بفرمایید.

 • اباذر صالحی کارشناس مترجمی زبان انگلیسی wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۵

  با سلام لطفا زمان و شرایط استخدامی را اطلاع دهید .با تشکر

 • مزی wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۸

  لطفا منابع و زمان ثبت نام و ارسال کنید.

 • ثریا wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۱

  لطفامنابع و زمان ثبت نام و زمان آزمون و رشته های مجازدرامتحان را ارسال کنید.مرسی

 • nassim wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۵۹

  سلام من سال آخر کارشناسیم میتونم شرکت کنم لطفا ج بدین? ? ?

 • للللللللللل wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۳

  سلام نه بابا .دلت خوشه .شما هنوز دانشجویی .باس مدرک تو دستت باشه ۱۰ سالی هم از گرد خوریش تو طاقچه گذشته باشه اونوقت بگو استخدام

 • علیرضا wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۰۵

  سلام اگه خبری شد به ما هم خبر بدید
  ممنون

 • سیده راضیه نمازی wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۹

  سلام ایا شرایط سنی که تو سایت زدین درسته لیسانس باچه شرایط سنی مینونه در ازمون اموزش وپرورش شرکت کنه؟؟؟؟
  ایا دانشجوی ارشد که حدود دو ماه دیگه دفاعشو انجام میده میتونه شرکت کنه

 • سیده راضیه نمازی wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۵

  لطف”شرایط سنی ازمون استخدامی آموزش وپرورش رو اعلام کنید برا مقطع لیسانس.از طریق ایمیل ممنونم

 • مریم wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۶

  لطف”شرایط سنی ازمون استخدامی آموزش وپرورش رو اعلام کنید برا مقطع لیسان

 • محمد wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۸

  سلام به همگی.از مسوولین محترم استخدامی های دولتی تقاضا دارم که بیش از این به ایجاد محدودیت ها برای اکثریت و ارائه امتیازات به گروه های خاص دامن نزنند.یه سوال دارم از وزیر محترم آموزش و پرورش: یه پسری که پدرش کشاورزه یا کارگر چرا باید به جرم اینکه پدرش فرهنگی نیست یا دارای امتیازات چندگانه نیست یا در دانشگاه فرهنگیان تحصیل نکرده علی رغم شایستگی هایش کمترین شانس را برای استخدامی داشته باشد.با تمام احترامی که برای وزیر آموزش و پرورش قائلم اما در خصوص اینکه طبق نظر ایشان ((چون فرزندان فرهنگیان آشنایی بیشتری با مسائل آموزش و پرورش دارند پس استخدام آن ها به نفع آموزش و پرورش است)) باید عرض کنم که هر متقاضی که در این آزمون شرکت می کند قطعا پرورش یافته همین آموزش و پرورش کشور خودمان است پس کاملا به چهارچوب و کیفیت آموزش و پرورش آگاهی دارد علی الخصوص در سالهای اخیر که ارتباطات به نحو چشم گیری فراگیر شده است در ضمن کسب تجربه توسط والدین به معنای تجربه خود شخص نمی تواند باشد و این مساله هم یه امر کاملا اکتسابی است…خواهشمندیم به جای امتیاز محور بودن استخدامی آموزش و پرورش به لیاقت محور بودن تاکید بیشتری بفرمایید.اینگونه است که نظم به وجود خواهد آمد و همه چیز سر جای خود خواهد بود…به امید فرداهایی بهتر برای ایران عزیزمان

 • الهام wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت وزیر اموزش و پرورش
  استخدامی آموزش و پرورش در چه زمانی شروع می شود؟

 • الاهه يعقوبي wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸

  ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش دقیق در چه تاریخی است؟سایت استخدامی اموزش و پرورش کدوم سایت است؟چرا ما که پدرمون کشاورز است سهمیه نداریم؟

 • مریم wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷

  سلام اگه می شه لطف کنید تاریخ ثبت نام آزمونو برای من ایمیل کنید.من دانشجوی ارشد محیط زیست هستم به نظرتون این رشته رو می خوان؟

 • وحید wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲

  سلام
  فرزندان فرهنگیان رو خیلی سال پیش قول داده بودن استخدام کنن و حالا واسشون آزمونم گذاشتن
  فرهنگیا خاک آموزش و پرورش رو تو شرایط خیلی بد معیشتی و حقوقی سال های خیلی گذشته کشیدن و حالا انتظار دارن آموزش پرورش با اولویت گذاشتن برای فرزندانشون این کمبود گذشته رو جبران کنم
  من آرزومه همه استخدام بشن و بتونن زندگی کنن من که کلا امیدم تو زندگی فقط به همین آموزش پرورشه و امیدوارم همگی استخدام بشیم
  کسانی که اعتراض میکنن از وضعیت معیشیتی فرهنگیا تو سال های خیلی دور بی خبرن
  به امید استخدام همگی و رشد و تعالی فرهنگ و آموزش کشور عزیزمون

 • فاطمه منتظر ظهور wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵

  ا عرض سلام
  لطفا زمان ثبت نام و شرایط و مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش رو برام ایمیل کنید. ممنون

 • مهدی wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۸

  استخدامی آموزش و پرورش مریوان

 • آرزو wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۰

  با سلام و احترام لطفا زمان ثبت نام را به من نیز ایمیل کنید .با تشکر

 • فاطمه محمودی wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۸

  سلام لطفا زمان دقیق ثبت نام رو برام ایمیل کنید.خیلی ممنون.

 • هدی حیدری wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۶

  سلام
  لطفا زمان ثبت نام در آزمون رو ایمیل کنید

 • رقیه wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۳

  سلام لطفا منابع آزمون رو برام ایمیل کنید.ممنون

 • الهه wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۴

  سلام .من کارشناسی روانشناسی دارم.لطف کنین تاریخ ثبت نام وشرایطش و منابع آزمون رو و تاریخ آزمون روبه منم ایمیل کنین.ممنون میشم.

 • Avesta wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۳۶

  ثبت نام آزمون در چه تاریخی است؟

 • Vali.H wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۴۲

  Hi.دوستان گرامی هنوز زمان نام نویسی منتشر نشده اس.تا یه ماه دیگه میگن…

 • Rashid wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۲

  سلام.لطف کنید زمان ثبت نام رو

 • Rashid wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۱۴

  لطف کنید زمان ثبت نام رو برام جی میل کنید.

 • سوسن wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۴

  باسلام. ممنونم از کانی نت.من ارشد گیاهپرشکی هستم.لطفا به من هم اطلاع بدین زمان ثبت نام رو.ممنون ازلطف شما

 • سارا wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۹

  با سلام بنده فارغ التحصیل رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی هستم و پدرم فرهنگی.میتونم ازمون شرکت کنم؟

 • ع.ع wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱

  باسلام وخسته نباشید.
  لطفا ثبت نام آرمون استخدام اموزش وپرورش وبرایم ارسال بفرمایید.بنده نیز لیسانس وفرزندفرهنگی هستم.باتشکر

 • باران wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶

  همه برو بچ خسته نباشن….
  یک سوال : لیسانس نرم افزار م میتونم در آزمون شرکت کنم ؟

 • mina wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶

  سلام لطفاتاریخ ثبت نام اموزش وپرورش ورشته های موردنیازوشرایط ومنابع ازمون روبرام ایمیل کنیدباتشکر

 • باران wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ؟

 • ع.ع wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴

  همسرم فارغ التحصیل زبان ازدانشگاه سراسری وبیکاربنده فارالتحصیل برق وبیکاوفرزندمعلم .فکری به این زبانی های بدبخت وبرق کنیدحداقل دراین

 • ندا wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳

  سلام و خسته نباشید زمان ثبتنام چه موقع هست ؟ کاکو زودتر اعلام کنین

 • Zhila wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶

  با سلام، لطفا زمان و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش رو اطلاع دهید.

 • گلناز wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶

  سلام. لطفا زمان ثبت نام در آزمون رو برام ایمیل کنید.

 • سحر wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۶

  یعنی از ۵۰۰۰ جذب نیروی استخدامی آموزش وپرورش در تهران که پایتخت است و جمعیت بالا ونرخ بیکاری بالاتری

  ازفارغ التحصیلان دانشگاهی با شهریه های بالاتری نسبت به شهرستان ها می باشد و (با وجود الویت فرزندان و

  خانواده ی فرهنگیان ؟؟؟!!!) و تاکید می کنم خودتان قضاوت کنید باتوجه به اینکه اداره ی مرکزی وهسته ی گزینش

  درتهران مستقر است آیا دراینصورت نیز تهران هیچ حقی در استخدامی آموزش و پرورش ندارد ؟؟؟!!!

  آیا بهتر نیست شما هم اداره ی مرکزی وهسته ی گزینش را از تهران به یکی از آن شهرستان های مرتبط با جذب

  نیرو انتقال دهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • علی wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۸

  لطفا تاریخ آزمون را اطلاع رسانی کنید.

 • طاهره wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۹

  سلام دوستان . زمان ثبت نام استخدامی آموزشو پرورش کیه؟؟؟؟؟ لطفا خبر بدید.

 • رویا wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۴

  سلام.
  زمان ثبت نام چه موقع است؟
  فارغ التحصیلان چه رشته هایی می توانند در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنند؟

 • n wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۱

  سلام.
  زمان ثبت نام چه موقع است؟
  فارغ التحصیلان چه رشته هایی می توانند در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنند؟ لطفا به ایمیلم ارسال کنین

 • مهسا مقامی wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۱۶

  باسلام.
  لطفا تاریخ ثبت نام را اعلام فرمائید.
  فارغ التحصیلان چه رشته هایی می توانند در آزمون آموزش و پرورش شرکت نمایند؟

 • آذری wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۱۹

  سلام مربی بهداشت استخدام کنید. در بلوچستان یکی از علل افت تحصیلی فقدان مربی بهداشت در مدارس است خصوصا در مدارس دخترانه. مثلا فارغ التحصیلان مامایی با توجه به ازدواج های زود هنگام در بین دختران میتوانند در مدارس به عنوان مربی بهداشت استخدام شوند. با تشکر

 • اسعدی wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۹

  در مورد جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان از مقطع لیسانس سوال داشتم که وزیر محترم آموزش و پرورش اعلام کردند جذب دانشجو آزمون دارد یا نه چه آزمونی ؟ کی ؟ لطفا اگه اطلاعات دقیقی دارین راهنمایی کنید ممنون میشم ..

 • اسعدی wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۹

  در مورد جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان از مقطع لیسانس سوال داشتم که وزیر محترم آموزش و پرورش اعلام کردند جذب دانشجو آزمون دارد یا نه چه آزمونی ؟ کی ؟ لطفا اگه اطلاعات دقیقی دارین راهنمایی کنید ممنون میشم .. خواهش میکنم راهنمایی کنید.

 • س wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۹

  سلام دوستان زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش کیه؟لطفا برام ایمیل کنید.

 • mr wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۶

  سلام. لطفا زمان و شرایط ثبت نام در آزمون رو برام ایمیل کنید.با تشکر

 • mmr.mrt wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۲

  لطفا منم از اطلاعیه سایت سنجش مبنی برمنابع آزمون و شرایط استخدام آگاه نمایید،متشکرم

 • mm wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۱

  سلام
  زمان ثبت نام ازمون کیه؟؟؟؟ من امسال فارغ التحصیل میشم ایا میتونم تو این ازمون شرکت کنم؟؟

 • leila wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۰

  سلام، من لیسانس اقتصاد نظری دارم، ۳۰ساله، میتونم ثبت نام کنم؟؟
  لطفاً زمان دقیق ثبت نام وازمون را اطلاع دهید، با تشکر

 • سعیده wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام و رشته هایی که میخوان بردارن رو برام ایمیل کنیین مرسی

 • ح-ا wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۳۰

  سلام لطفا زمان برگزاری آزمون وشرایطش رو برام بفرستین،ممنون.

 • نگین wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۳۳

  با سلام .ای بابا من ک کنکور ۲۰۰۰ آوردم پذیرش نشدم واس تربیت معلم آخ فقط ۲ نفر پذیرش شدن این انصافه شهر ما هیچی ولی استان ب این بزرگی ۲ نفر معلومه قبول نمیشی دیگ .یه سال درس بخون زحمت بکش آخرش ک چی.حالا چ برسه ب آزمون استخدامی و بعدش مصاحبه و ….بازی ,هر کی قدرت …. بالا بود قبوله دیگ مگه ن بچه ها. موفق باشین همگی.از استان گلستان.

 • جمشیدی wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲

  لطفا زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش وپرورش را برای بنده ایمیل فرمایید.

 • فرزانه جهانیان wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴

  لطفازمان وشرایط ثبت نام رو برای من هم ایمیل کنید.مرسی

 • معصوم wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۲

  سلام زمان ثبت‌نام خرداده من دیروز از کافی نت پرسیدم تاریخ ثبت‌نام اما مشخص نیست

 • عصمت wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۱

  باسلام و خسته نباشی خدمت بزرگواران محترم خواهشا به مسولین محترم بگین رشته کامپیوتر بگیره بخدا خیلی استرس داریم هرچی زودتر این شرایطو اعلام کنین که خیالمون راحت بشه من کارشناسی کامپیوتر ناپیوسته نرم افزار از دانشگاه آزاد معدل۱۴/۷۷ متولد ۱۳۶۵ از بلوچستان سراوان مهرستان به بلوچستان بیشتر سهمیه بدین منطقه محروم هست هرچند از محرومم گذشته.متشکر

 • zahra wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۳

  سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برای من ایمیل کنید. ممنون

 • مریم wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۶

  سلام لطفا زمان دقیق ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش رو ب منم ایمیل کن.

 • امیری خرم آباد wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۵

  سلام ،مسئول محترم خسته شدیم از بلاتکلیفی،خواهشا زودتر شرایطشو اعلام کنین که بدونیم اصلا میتونیم شرکت کنیم یا نه، چشممون به سایت خشک شد:-o

 • مریم wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۰۸

  سلام و احترام
  آخر این امتیاز عجیبی است برای فرزندان فرهنگیان!!!! یعنی فرزند یک خانه دار و کشاورز و کارگر با درآمد کم باید ادامه تحصیل دهد و آخر سر برای فرزندان فرهنگیان سهمیه داشته باشند چون فرزند یک فرهنگی هستند و ما فرزند….. عدالت کجاست؟

 • سعیده wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۵

  واقعا یکی نیس این جور جواب ها رو بده آرزو مون باید ببریم اون دنیا که بگن فرزند کشاورز اولویت ۵۰درصد………… ۵۰هزار تومان به خاطر زحمات هفته کشاورز میشه خربوزه ها شیرین نبود کرمو بود…..

 • دانجشو wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۱۱

  ما به این سهمیه ها اعتراض داریم انصاف نیست و دور از اسانیت است.

 • sanaz wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۰۵

  سلام خواهشا تاریخ برگزاری آزمون ونحوه ثبت نامشوایمیل کنید,مرسی

 • maaaa wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۴

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام آزمون آموزش پرورش ۹۴ را به این میل ارسال نمایید.با تشکر

 • سعیده wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۰

  گلم تقریبا ۱۵خرداد ثبت نام شروع میشه

 • maaaa wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۴۵

  با تشکر فراواااان .کانی نت منتظزیم.

 • khadigh wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹

  سلام لطفا شرایط ازمون و تاریخ ثبت نام را برایم ایمیل کنید ممنون

 • صابری wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴

  سلام

  من۱۰ واحد دیگه از درسم باقی مونده آیا میتونم در آزمون شرکت کنم وزمان ثبت نام ومنابع آزمون رو لطفا به من اطلاع دهید

 • سعیده wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۸

  گلم نمیتونی حتما باید تاشهریور امسال فارغ التحصیل بشی لطفا شرکت نکن تا بقیه شانس قبولی شون بیشر باشه.

 • سعیده wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۸

  خوشحال میشم یه روز ببینم که همتون استخدام شدین ایشالله همتون موفق وموید باشید برای ماهم دعا کنین قبول بشیم…..

 • Akram wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۳

  لطفا زمان دقیق ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ۹۴ برام ایمیل کنید ممنون….

 • Akram wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۴

  لطفا زمان دقیق ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ۹۴ برام ایمیل کنید ممنون….خدایا کمکم کن

 • فادیا wrote on ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۶

  سلام ، زمان ثبت نام آزمون کیه ؟؟ میشه شرایطشم لطف کنید بگید برام ایمیل کنید ممنون میشم ، فعلا دانشجوی ارشد هستم میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟؟

 • سعیده wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۳

  گلم تقریبا ۱۵خرداد شروع میشه،بله لیسانس وبالاتر میتونن شرکت کنن.

 • مجید wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲

  تو رو خدا این سهمیه ها رو نزارین،،ما چن سال از عمرمونو زدیم و از روستامون رفتیم و شهرها با اون همه سختی و درس خوندیم ک اخرش بیایم با این سهمیه ها رو برو شیم ک از زندگیمو ناامید شیم،،باز کاش فقط سهمیه ی فرهنگیان بود،،کنار اینا بچه های شهدا و جانبازان و کلا بنیادی ها هم هستن و از طرفی اونایی ک قرار دادی هم هستن این ازمون رو باید ثبت نام کنن و استخدامم ،،خب ای این تفاسیر چقد دیگه میمونه ک به ماهاا برسه؟؟بخدا بسه خسته شدیم،،مگه ما بچه روستایی ها ک پدرومون کشاورزه،،و حتی کلی هم جبهه رفته فقط جانباز نشده،،دل نداریم ،،تو رو خدا این سهمیه ها رو نزارین تو رو خدااا قسمتون میدممممممم

 • رسول wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۰

  باسلام.ازدوستان کسی میدونه که آیارشته آموزش حرفه وفن. نیازدارند.اگه کسی میدونه لطفا جواب بده.باتشکر

 • sarae wrote on ۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۹

  سلام اگر به الویت فرزندان فرهنگیان اعتراض دارید به سایت رهبری نامه ارسال کنید به آدرس
  http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter
  یابصورت کتبی به دفتر مقام معظم رهبری: صندوق پستی ۱۵۵۵-۱۳۱۸۵ (ارتباط مردمی) ارسال نمایید

 • hamidreza wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۶:۲۴

  باسلام من لیسانس معدن دارمایا منم میتوانم در این ازمون شرکت کنم اگر میشود لطفا تاریخ ثبت نامرا برایم ایمیل فرمایید باتشکر

 • سونیا wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶

  با سلام
  اگر امکان داره زمان وشرایط استخدامی اموزش وپرورش ۹۴ رو به ایمیل من هم ارسال کنید
  باتشکر

 • ستاره wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵

  سلام…..لطفا تاریخ ثبت نام رو برایم ایمیل کنید…..با تشکر

 • مینا wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶

  لطفا زمان ثبت نام رو برای من هم ایمیل کنید.ممنون

 • لیلا wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۳

  با سلام و خسته نباشید من لیسانس دبیری ریاضی هستم آیا منم میتونم در این آزمون شرکت کنم یا نه ؟اگه میشه لطفا زمان آزمون رو برام ایمیل کنید. ممنونم

 • سیامک wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۵

  لطفا زمان ثبت نام ازمون اموزش و پرورش رو برای من هم ایمیل کنید.راستی فک میکنید لیسانس الکترونیک هم قبول میکنن؟

 • فاطمه تبریزی wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۳

  لطفا زمان ثبت نام ازمون اموزش و پرورش رو برای من هم ایمیل کنید.منم لیسانس الکترونیکم.برای هنراموزی فنی و حرفه ای قبول میکنن؟

 • قانع حبیبی wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۰

  سلام این استخدامی شامل کسانی که دارای مدرک دیپلم هستند هم میشود؟ با تشکر

 • درحسرت کار wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۳

  سلام توروخدا رشته هایی که میخان بردارن را بگین

 • كاني نت::kaninet wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۲

  باسلام و عرض ادب:استخدامی آموزش و پرورش هنوز زمان ثبت نام و مدارک , رشته ها مورد پذیرش و …مورد نیاز آن مشخص نشده است. افرادی که تمایل دارند شرایط و مدارک مورد نیاز و همچنین زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش را دریافت نمایند در قسمت دیدگاه آدرس ایمیل خود را ذکر نمایند تا اطلاع رسانی انجام شود.
  با تشکر مدیریت کانینت

 • زهرا رسولی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۳۲

  با سلام لطفا زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ ایمیل بفرمایید.

  با تشکر

 • نرگس wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۱

  با سلام خدمت کانی نت
  با تشکر از توجهتون لطفا زمان و شرایط ثبت نام را برای من هم ایمیل کنید.

 • Elena wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۶

  سلام من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم لطفا زبان ثبت نام و رشته های مورد نیاز رو اطلاع بدید تشکر.

 • مريم wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۱

  سلام زمان ورشته هاش تورخدابهم ایمیل کنیدممنون

 • فادیا wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۴

  با سلام خدمت کانی نت ، با تشکر از توجهتون لطفا زمان و شرایط ثبت نام را برای من هم ایمیل کنید .

 • K wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۱

  سلام لطفا رشته های مورد پذیرش و سهمیه ها و زمان ثبت نام رو برام بفرستین.ممنون

 • مرجان wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۵

  سلام . ممنون میشم اگر محبت کنید و زمان ثبت نام و رشته های مورد نیاز را برای من هم ایمیل کنید .
  با تشکر

 • mohammad abbasi wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۵

  زمان شروع ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش

 • سید عباس میریوسفی wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۵

  سلام ممنون میشم اطلاع بدین

 • آیدین wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۳

  سلام من دانشجوی ارشدحسابداری هستم به امیداستخدام شدن اومدم ارشدبخونم ولی متاسفانه متولد۵۷هستم انشاا…ترم آینده بایدازپایان نامه دفاع کنم کاش حداقل برای دانشجوهایی که معدل بالا دارن یک تبعیضی ازلحاظ شرایط سنی قائل میشدن

 • ریحانه نجفی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۱۳

  با سلام لطفا زمان دقیق ثبت نام را برایم ایمیل کنید

 • f b wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱:۱۴

  سلام من در مقطع ارشد دو هفته پیش دفاع کردم مدرکم بعد از چاپ مقاله م میاد ولی تاریخ فارغ التحصیلیم روز دفاعمه میتونم با مدرک ارشد شرکت کنم؟یا با کارشناسیم شرکت کنم؟

 • مرجان wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۰۲

  سلام.من ترم آخر رشته IT هستم.میتونم شرکت کنم؟زمان ثبت نام چه تاریخی و ب چه صورته؟

 • زهرا رسولی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۳۳

  با سلام،لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش را برای من هم ایمیل کنید .

  با تشکر

 • مینا wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱

  سلام لطفا زمان ازمون استخدامی اموزش و پرورش را برای من هم ایمیل کنید متشکرم.

 • میترا wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۲

  زمان ثبت نام ازمون کی هستش ؟لطفا برام ایمیل کنید.

 • رضا wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۲

  یعنی این ازمون برگزار میشه ……

 • مریم wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۵

  سلام. لطفا زمان و مدارک لازم برای ثبت نام را برای من هم ارسال کنید. متشکرم…

 • سامان صادقی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۹

  سلام لطفا زمان ازمون استخدامی اموزش و پرورش را برای من هم ایمیل کنید متشکرم.

 • hasan wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۵

  با سلام.زمان دقیق ثبت نام کی هستش.لطفا برایم ایمیل کنید.

 • رضوانی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۶

  سلام خیلی ممنون میشم زمان ثبت نام رو برای من هم ایمیل کنید.

 • fateme wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۵

  با سلام لطفا زمان و شرایط ثبت نام را برای من هم ایمیل کنید .

 • مهرداد wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۶

  با سلام من فارغ التحصیل رشته حسابداری هستم آیا من هم میتونم تو آزمون شرکت کنم یا نه؟ لطفا هرکی میدونه جواب منو بده مرسی

 • محمد wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۰

  سلام لطفا زمان ازمون استخدامی اموزش و پرورش را برای من هم ایمیل کنید متشکرم.

 • مهدی wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۷

  با سلام،محبت کنید زمان ثبت نام رو برای من هم ایمیل کنید .
  با تشکر

 • فادیا wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۱

  سلام ، زمان ثبت نام رو سعیده خانوم گفتن که ۱۵ خرداد هستش ( با تشکر از سعیده جان ) ، برای آزمون شرط سنی هم گذاشتن ؟ متولد ۶۹ هستم ؟ کارشناسی ، زمین شناسی خوندم این رشته مورد نیاز آموزش پرورش هستش ؟؟

 • zahra wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۱

  سلام لطفا من راهم از زمان ثبت نام مطلع کنید.ممنون

 • ص ح wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۰

  سلام لطفابرای استخدام به همسر فرهنگیان هم امتیازی که برای فرزندان فرهنگیان داده شده قایل شوید.من لیسانس حسابداری هستم متولد ۱۳۶۵ برای معلمی ابتدایی منابع وشرایط شو به من هم بگید.

 • ندا wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۶

  سلام لطفا زمان استخدام آموزش و پرورش را هم به منم ایمیل کنید

 • بابك گله داري wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۷:۳۵

  سلام و احترام
  لطفا در خصوص زمان ثبت نام و شرایط ثبت نام و نحوه برگزاری ازمون و دیگر اطلاعات مربوط به ثبت نام استخدامی اموزش و پروش اطلاع رسانی بفرمایید.
  با تشکر از سایت شما و اطلاع رسانی به موقع شما

 • رضا wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۸:۵۱

  باعرض سلام لطفآزمان ثبت نام اینترنتی آین را برای منم ایمیل کنید باتشکر

 • علی wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۴۲

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو به من هم بگین .(با ایمیل) .ممنون

 • هانیه wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷

  سلام لطفا زمان ثبت نام و ازمون رو برای من ایمیل کنیم .
  زمان ثبت نام هنوز تمون نشده؟

 • حسین ایرانی wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۳

  با سلام . خواهشا رشته های مرتبط با آموزش و پرورش را در آزمون بگنجانید و از جذب سایر افراد در رشته های شغلی غیر مرتبط با آموزش و پرورش خودداری فرمائید. همچنانکه ما نیز در سایر آزمونهای استخدامی نمی تونیم شرکت کنیم.

 • زهرا wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۶

  سلام , لطفا زمان و نحوه ثبت نام را برایم ایمیل کنید.

 • نرگس wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۲۷

  س، چرا زمان ثبت نام آموزش و پرورش و اعلام نمیکنید؟خواهشآ زمان ثبت نامشو به ایمیلم بفرستید. با تشکر

 • فاطمه wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۹

  سلام.
  پس چرا زمان ثبتنام رو اعلام نمیکنین؟؟؟؟؟
  لطفا به منم ایمیل بزنید…

 • maaaa wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۲

  سلام کانی نت جواب دوستان را نمیدین؟؟؟ما نتظریم

 • كاني نت wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۸

  سلام دوست عزیز ، هنوز اعلام نشده

 • الهام wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۴

  سلام لطفا زمان دقیق ثبت نام رو برای اینجانب ایمیل کنید

 • sahar wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۸

  لطفا زمان ثبت نام رو برام ایمیل کنید
  ممنون

 • پروین wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۳

  سلام اگه میشه زمان ثبت نام برای من هم ایمیل کنین اگه میشه زود ک از وقتش نگذره

 • ازی wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۵

  سلام ….لطفا زمان ثبت نام وشرایط و رشته های مورد نیاز را برایم ارسال نمایید.تشکر

 • رحیم wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۸

  تشکر.

 • زهرا آقاشيري wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۱۳

  با سلام واحترام ، لطفاً زمان دقیق ثبت نام آ‍زمون استخدام آموزش و پرورش را اعلام کنید با تشکر

 • م.ن wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۵۸

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو برام بفرستید ممنونم

 • maaaa wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

  سلام کانی نت بازم ممنونم از توجهتون به پاسخ دادن به سوالات دوستان .بازم منتظریم .

 • محسن wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۶

  وقته

 • محسن wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۷

  خواهشا به منم اطلاع دهین

 • az wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۶

  لطفا زمان ثبت نام و برگزاری آزمون را اعلام نمایید.سپاس

 • ساناز wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۴

  با سلام من فوق لیسانس علوم تربیتی هستم در استخدام اموزش وپرورش میتونم شرکت کنم زمان ثبت نامش کیه

 • رسول wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۲

  با سلام
  لطفا زمان آزمون را برایم جی میل نمائید
  از لطفتون ممنون میشم

 • علاقه مند به شغل دبیری wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۲

  با سلام من کارمند غیر رسمی در یک ارگان نظامی هستم هشت سال پیش با فوق لیسانس وارد این کار شدم در دانشگاه پیام نور تدریس داشتم در مدرسه غیر انتفاعی و در نهضت سواد آموزی اما هنوز نتوانستم وارد آموزش و پرورش بشوم امسال مهر ۳۵ را رد میکنم رشته ام زبان و ادبیات فارسی است اما رشته زبانو. و ادبیات فارسی اگر هم خانم باشی در استان گلستان جذب نمی کنند. افراد بی سواد با سطح تحصیلات فوق دیپلم جذب شدند اما من که پارتی نداشتم جذب نشدم برگه های درخواست کار در آموزش و پرورش این استان ثبت شده و نمی دانم چگونه به آرزوی دیرینم یعنی معلم شدن دست پیدا کنم!!!؟

 • نگار wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۷

  سلام فوق لیسانس علوم تربیتی هستم در استخدام اموزش پرورش می تونم شرکت کنم؟زمان تبت نام کی و منابع چیست؟

 • اسلامی wrote on ۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۸

  سلام
  من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر هستم و متولد ۱۳۷۳ هستم بسیار به شغل معلمی علاقه مندم
  خییییلی دوست دارم در آموزش و پرورش مشغول شم
  خواهشمندم زمان ازمون را اعلام کنید
  باتشکر

 • حسین . ا wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۳۴

  با سلام فوق دیپلم حسابداری هستم با بیش از۱۳ سال سابقه کار درشرکتها.متولد۱۳۵۶ هستم آیا میتوانم در آزمون ثبت نام کنم. با تشکر.

 • حسین . ا wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲

  از اینکه در آموزش وپرورش استخدام شوم وشغل مقدس معلمی را داشته باشم

 • نگار wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷

  سلام،در صورت امکان زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید،ممنون می شم

 • راضیه wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵

  سلام اگر امکانش هست تاریخ آزمون رو برای من هم ایمیل کنید با تشکر

 • سيدمحمد wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۳

  تشکر بابت اطلاع رسانی

 • زهره wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۱

  ایمیل برا هبر دهی

 • محمد wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۰

  لطفا زمان ثبت نام وتاریخ آزمون رو برام ایمیل کنید.ممنون میشم.

 • مارال wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷

  لطفا زمان ثبت نام رو واسم میل کنین.ممنون

 • محدثه wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۴

  باسلام لطفا زمان ثبت نام در آزمون آموزش و پرورش را به جی میل من ارسال نمایید. باتشکر

 • فائزه wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۱

  با سلام سوال من اینه که زمان ثبت نام کی هست؟ اگه ممکنه از طریق ایمیل اطلاع بدید 

 • مه لقا wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۶

  تطفا زمان ثبت نام  ازمون استخدامی اموزش و پرورش در سال ۹۴ را برایم ایمیل کنید متشکرم.

 • zohreh wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۴

  سلام زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید،ممنون می شم

 • الهام wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۳

  میشه زمان ثبت نام رو برای منم ارسا کنین؟ممنون میشم

 • ahmad wrote on ۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۴

  با سلام نحوه ثبت نام چجوریه ؟لطفا اطلاع رسانی کنید

 • سعیده wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۱۲

  سلام خسته نباشین .بنده دانشجوی کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی هستم لطفاشرایط وزمان استخدام آموزش وپرورش را برام ایمیل کنید .بی نهایت سپاسگزارم 

 • hasan wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۲۸

  سلام.چرا هیشکی هبچی نمیگه زمان ثبت نام کی هست.مردیم از بس هر روز به سایت سر زدیم.

 • یاسر wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱:۳۰

  سلام زمان ثبت نام را برام ایمیل کنید.
  باتشکر

 • علیسان wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۲:۳۷

   با سلام دوستان بجای نشستن ومنتظر موندن اونایی که قصد دارن واقغا قبول بشن واقعا مشکل کاری دارن  بشینید در س بخونید سال ۸۹ ما همین طور الکی رفتیم امتحان دادیم  اما  دوستامون که خوندن قبول شدن والان  پز حقوقشونو میدن  اواسط خرداد  شرایط وزمان اعلام میشه اواسط مرداد هم امتحان  پس یک ماه بیشتر فرصت نداریم

 • maryam wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۰۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کنید.

 • هدیه wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴

  سلام لطفا زمان ثبت نام و رشته مور نیاز را را برام ایمیل کنید.
  باتشکر

 • هدیه wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷

  سلام لطفا زمان ثبت نام و رشته مورد نیاز را برام ایمیل کنید.
  باتشکر

 • جلیور wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۹

  لطفا زمان ثبت نام وشرایط رو به منم خبر بدین

 • sepide wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۵

  سلام خسته نباشین ببخشید اگه میشه زمان و جزییات رو برای من هم ایمیل کنین ممنون میشم مرسی 

 • صالح wrote on ۸ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱

  سلام لطفا زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش برام ایمیل کنید متشکرم

 • منیره wrote on ۸ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴

  لطفا زمان ثبت نام را برام ایمیل کنید.ممنون.

 • زهرا صفایی wrote on ۸ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۴

   با سلام و ادب و تشکر از کانی سایت لطفا تاریخ برگزاری و منابع را در صورت اعلام برای من هم ارسال کنید ممنون

 • الی wrote on ۸ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۰

  لطفا زمان و نحوه استخدام در آموزش پرورش سال ۹۴ را برایم ایمیل کنید

 • الی wrote on ۸ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۳

  آیا در آزمون استخدامی آموزش پرورش در مناطق محروم شرکت کنیم شانس بیشتری برای استخدام خواهم داشت؟

 • زهرا wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۵۷

  باسلام لطفا رشته های مورد تقاضا وشرایط استخدامی وزمان ثبت نام و منابع استخدام را برای من هم ایمیل کنید

 • fereshteh wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸

  من کارشناسی ارشد ادبیات هستم،میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • گلناز wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰

  سلام. لطفا اگر ممکن هست زمان ثبت نام را برام ایمیل کنید.ممنون.

 • سعید wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳

  لطفا اطلاعات زمان برگزاری آزمون را بذارید. با تشکر فراوان

 • لیلی wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷

  سلام خواهشا زمان ثبت نام و شرایط شرکت در آزمون رو برام ایمیل کنید.ممنون

 • ترابی wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲

  سلام. لطفا زمان و مدارک لازم برای ثبت نام را برای من هم ارسال کنید. متشکرم…

 • پرویز wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸

  نصصف افرادی که اینجا سوال کردن ونظر دادن از طرح سوالشون معلومه عمرا بتونن معلم شن اگر هم بشن بیچاره اون دانش اموزی که میخاد کلاس اینا بشینه. مثلا لیسانسین فوق لیسانسین این سوالا چیه رشته من میخان من فلان رشتم. من میتونم شرکت کنم.این چه سوالیه میپرسین واقعا که با سوادای مارو………….

 • نظری wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۶

  با سلام و عرض خسته نباشید،من کارشناسی معماری دارم، میخواستم بدونم اینکه رشته های فنی مورد نیاز هست برای هنرستان استخدام دارن تو همون رشته ای که تحصیل کردن؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.

 • نسیم wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۱

  با سلام،لطفا زمان و شرایط ثبت نام رو برام ارسال کنید ممنون.

 • علی wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۶

  با سلام

  لطفا زمان و مدارک لازم برای ثبت نام را برای من هم ارسال کنید

  متشکرم…

 • صفری wrote on ۱۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو اعلام کنین. باتشکر

 • ماندانا wrote on ۱۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰

  سلام
  لطفا زمان و شرایط ثبت نام را برای من هم ارسال کنید

 • نصراله wrote on ۱۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸

  لطفا زمان ثبت نام و منابع مورد نیاز رو برام میل کنید تشکر

 • faro wrote on ۱۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۶

  زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را برایم ایمیل کنید

 • زهرا wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۸:۴۱

  لطفا زمان ثبت نام رو برای منم بفرستین ممنون

 • فاطمه wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲

  با سلام
  .لطفا زمان ثبت نام و منابع و شرایط و مدارک لازم در استخدام آموزش و پرورش را برای من ارسال کنید.باتشکر.

 • شهرام wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳

  با سلام
  و خسته نباشید
  لطفا زمان و مدارک لازم برای ثبت نام را برای من هم ارسال کنید

  متشکرم

 • سمیه wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵

  سلام لطفا زمان ثبت نام و شرایط ازمون و رشته های مورد نیاز و شهرهای متقاضی رو برام ایمیل کنید

 • رامین wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳

  لطفا شرایط و زمان ثبت نام را اطلاع دهید.ممنون

 • فرانک صادقی wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳

  لطفا زمان ثبت نام را از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید.

 • f.k wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۸

  با سلام

  لطفا زمان و مدارک لازم برای ثبت نام را برای من هم ارسال کنید.با تشکر

 • شکوفه خزایی wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۷

  سلام حالتون خوبه ببخشد من لیسانس ادبیات عرب دارم اگ میشه شرایط و مدارک و نحوه استخدام اموزش پرورش رو واسم بفرستید .

 • فریبا wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۵

  سلام,لطفا زمان ثبت نام رو واسم ایمیل کنید.

 • عادل wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۲

  ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش را منتشر کنید

 • عادل wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۲

  زمان ثبت نام کی هست ؟؟؟؟؟
  به من هم خواهشاً خبر بدین

 • فرزانه wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۳

  با سلام اگر امکان دارد زمان ثبت نام ازمون را در سایت قرار دهید

 • سمانه wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۴

  با سلام
  لطفا زمان ثبت نام و رشته و شهرهای مورد نیاز رو بی زحمت اعلام بفرمایید.دکتری اصلاح نباتات دارم.ممنون

 • محمدرضا wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۴

  سلام
  لطفا زمان و ادرس سایت استخدامی اموزش و پرورش را اری بنده ارسال نمایید
  باتشکر از زحمات شما

 • احمد wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲

  با سلام لطفا برای ما که قبلا به صورت خرید خدماتی در آموزش و پرورش با حقوق ماهیانه چهل هزار تومن بیگاری کشیدید شرایط سنی نذارید لطفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

 • شقایق حسن زاده wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۸

  سلام من لیسانس دارم دررشته مهندسی کشاورزی علوم دامی.وپدرم هم دارای کارت ایثارگری می باشدآیاشرایط آزمون واستخدام رادارم؟زمان آزمون راهم لطفااعلام کنید

 • علی مردانی wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۷

  سلام تاریخ ثبت نام رو تو ایمیل بفرستین ممنون میشم

 • سید مهدی wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۴

  با تشکر از زحمات شما،من مهندسی عمران.ساختمان دارم آیا امیدی واسه ما هست؟
  لطف کنید زمان و شرایط را برای من هم ارسال کنید با تشکر مجدد

 • پریسا wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۴

  لطفا جزییات بیشتر رو اطلاع رسانی کنین ممنون

 • ارزو wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۲:۱۴

  با عرض سلام ببخشید یه سوال داشتم.ازمون اموزشو پرورش کی هس.و ثبت نام اموزش و پرورش کی هس.لطفا بگین.ممنونم از لطفتون ……………………………….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سعید wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹

  سلام :
  لطف کنین تاریخ ثبت نام رو میل کنین : باتشکر .

 • فاطمه wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱

  با سلام لطفا زمان ثبت نام و منابع آزمون را برایم ایمل نمایید.
  با تشکر

 • jalil zakaee wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۷

  لطفا درمورد استخدامی بیشتر تو ضیح بدین
  با تشکر

 • فهیمه عباس زاده wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۰۹

  سلام,وقت بخیر,من  لیسانس It,دارم و ترم اخر کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم,لطفا شرایط و زمان ازمون را برام ایمیل کنید,ممنون!

 • آیسا wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۶

  سلام.میشه آخرین اخبار درمورد تاریخ ،شرایط و آخرین اخبار درمورد همین ازمون رو ایمیل کنین .ممنون

 • ايرج نصيري دزلي wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۳

  استخدامی آموزش و پرورش ۹۴

 • جمال الدینی wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۵۸

  سلام
  میشه لطف کنید تاریخ ثبت نام را ایمیل کنید

  ممنون

 • وفا wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۵

  با سلام لطفا زمان ثبت نام و منابع آزمون را برایم ایمل نمایید.
  با تشکر

 • زهرا wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۰

  باعرض سلام وادب لطفاتاریخ ثبت نام رو برای اینجانب ایمیل بفرمایید.
  باتشکر

 • نسترن بولفروزی wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۳:۵۱

  لیسانس روانشناسی بالینی هستم میخواستم تاریخ ازمون رو برام ارسال کنیدممنون میشم

 • فاطمه wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۰۱

  سلام لطفا زمان ثبت‌نام و شرایط آزمون و رشته های مورد نیاز و شهرهای متقاضی رو برام ایمیل کنید.
  ممنون از زحماتتون

 • معصومه wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۱۱

  سلام لطفا زمان ثبت نام و منابع آزمون را برایم ایمل نمایید.با تشکر فراوان

 • آذر wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳

  سلام لطفا

  l

  زمان ثبت نام و

  شرایط ازمون و رشته های مورد نیاز و شهرهای متقاضی رو برام ایمیل کنید

 • ارزو ولی زاده ا wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹

  با سلام من فززند فرهنگی هستم ما پنج خواهر ویک برادر هستیم پدرمان بامشقتهای فراوان وحقوق کم وشغل دوم کارگری مارا بزرگ کرده وهزینه های هنگفت تحصیلات مارامتحمل شده اند.همه مالیسانس گرفتیم. من فرزندچهارم خانه هستم که می خواهم درازمون شرکت کنم یک سال سابقه تدریس در پیش دبستانی دارم وسه سال است که با نهضت سواداموزی دراموزش افرادبی سواد به صورت فردبه فرد همکاری دارم مدرک تحصیلی من زبان وادبیات انگلیسی است ونگران این مسئله هستم که رشته تحصیلی من ازطرف اموزش وپرورش اعلام نشودازاین روبه نیابت ازهمه فرزندان فرهنگیان محترم که باامیدفراوان منتظراین فرصت شغلی هستند ازشما تقاضا دارم که درموردفرزندان فرهنگیان محدودیتی ازبابت رشته تحصیلی درنظرگرفته نشود تامابتوانیم دلهای پدران ومادران چشم انتظارمان راشادکنیم با تشکر فراوان ازوزیر محترم راموزش وپرورش جناب اقای فانی که دل سوزانه به درددل های ما توجه می کنند

 • ارزو wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵

  سلام حلالتون نمی کنم اگه خواسته ی منو به گوش مسئول هانرسونید

 • نگین نظری wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳

  سلام ممنون میشم اگه زمان ثبت نام و شرایط روبمن اطلاع بدین.ممنون

 • نگین نظری wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۰

  ممنون میشم اطلاع بدید

 • بهمن wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۶

  چرامسئولین نمیگن زمان ثبت نام کی هستش؟

 • سمیه نخعی wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۸:۴۲

  سلام لطف کنید تاریخ ثبت نام رو برام بفرستین

 • سمیه نخعی wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۸:۴۳

  لطف کنید تاریخ ثبت نام رو برام بفرستین

 • امین پاشائی wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۹:۲۷

  باسلام اگه میشه زمان شروع ثبت نام آموزش وپرورش رو واس منم بفرستید

 • مرضیه wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶

  باسلام خدمت دوستان ممنون میشم اگه تاریخ ثبت نام رو اطلاع بدید.

 • مژده wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶

  سلام . آقای بطحایی شما فرمودید معلمان قرآنی که استخدام کرده اید توان خواندن قرآن رو ندارند، خوب باید هم همین طور باشه چرا که در زمان استخدام اصلا به مدرک افراد توجهی نکردید، وقتیرفردی با مدرک کارشناسی ارشد را رد می کنید و یک فردی را چند سالی در مهدهای قران و یا کانون های قرآنی تدریس کرده را به جای آن قبول می کنید صرفا ب جهت اینکه وی مثلا سابقه دارد باید منتظر چنین رویداد ناگواری نیز باشید.
  اتفاقا خود بنده در سال ۹۱ که آگهی استخدام معلمان قرآن زده بودید به دلیل اینکه مشغول تدوین پایان نامه ام بودم نتوانستم با آمادگی کامل در مصاحبه شرکت کنم و فقط به ۲ سوال جواب ندادم ، در نتیجه رد شدم. به نظر شما آیا این عدالت است؟؟؟!!! 
  پس این مدارکی که ما از دانشگاه های دولتی معتبر با معدل های خوب اخذ کرده ایم کی به کار ما خواهند آمد. تا چه زمانی باید افراد شایسته کنار گذاشته شوند و به دلایلی چون پارتی بازی افراد نالایق به سرکار بروند و افراد با سواد و شایسته که دارای ایده های برترند در گوشه خانه بنشینند و غصه بخورند که چرا این رشته  را انتخاب کرده و عمر خود را تلف کرده اند؟؟؟؟
  نکته مهم دیگر اینکه در شهرستان زرین دشت شهر حاجی آباد فارس مدارس قرآنی به دلیل عدم تدریس معلمان قرآنی کلا تعطیلند و حتی یک نفر نیز به تدریس قرآن نمی پردازد . پس چگونه باید خواندن و فراگیری قرآن را در این منطقه  رواج داد وقتی چنین مراکزی تعطیلند و افرادی مثل من و امثال من بیکارند.
  در نهایت اینکه لطف کنید و این قضیه را پیگیری کنید تا شاید ما نیز بتوانیم از علم خود در راه قرآن آموزی و توسعه فرهنگ قرآنی استفاده شایسته را ببریم .
  از مدیر سایت نیز درخواست دارم نظر بنده را تایید کنید تا شاید به دست مسئولین محترم برسد و ترتیب اثر بدهند.
  با کمال تشکر از شما

 • فاطمه wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۴

  باسلام…
  لطفا اگه میشه برا منم شرایط استخدامی و زمان استخدامی رو میل کنید..
  باتشکر..

 • مهدی wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۷

  سلام
  لطفا زمان و ادرس سایت استخدامی اموزش و پرورش رابرایم ارسال نمایید
  باتشکر از زحمات شما

 • مهدی wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۷

  سلام
  لطفا زمان و ادرس سایت استخدامی اموزش و پرورش رابرام ارسال نمایید
  باتشکر از زحمات شما

 • سجاد wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۲۶

  با سلام و تشکر لطفا زمان ثبت نام رو برا من هم ایمیل کنید با تشکر

 • زهرا wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۴۵

  سلام خسته نباشید.
  اگر ممکنه زمان ثبت نام و رشته های مرتبط با آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به ایمیل من ارسال ک