ثبت‌نام در آزمون دستیاری فوق تخصصی

ثبت‌نام در آزمون دستیاری فوق تخصصی

ثبت‌نام در آزمون دستیاری فوق تخصصی

به گزارش کانی نت :

مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری فوق تخصصی تا ۱۵ دی اعلام شد:

آزمون کتبی پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی در رشته های مصوب در ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۷ اسفندماه ۹۳ به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد.

آزمون شفاهی نیز در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۰ و ۱۱ اسفندماه بر اساس جدول زمان بندی برگزار می شود.

تعداد سئوالات اختصاصی تمامی رشته های فوق تخصصی در دفترچه سئوالات هر گروه آموزشی به صورت مساوی است. رشته های ایمونولوژی و آلرژی بالینی، مراقبت های ویژه و روانپزشکی کودک و نوجوان با توجه به رفرانس اعلامی هرکدام به طور مجزا دارای دفترچه سئوالات با ضریب یکسان در تمام سئوالات خواهند بود.

برای آزمون شفاهی نیز تمام داوطلبانی که حد نصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کنند با رعایت تمام مصوبات و مقررات مجاز به شرکت در آزمون شفاهی همین دوره هستند. آزمون شفاهی در کلیه رشته ها به صورت آسکی برگزار می شود.

بر اساس مصوبات در این دوره از آزمون ورودی رشته های فوق تخصصی، ۵۰ درصد ظرفیت هر رشته به اعضای هیأت علمی رسمی و پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و دانشگاه شاهد اختصاص دارد. اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد مشمول استفاده از این مزایا نیستند.

کلیه پذیرفته شدگان آزمون دستیاری فوق تخصصی به استثناء اعضای هیات علمی ملزم به سپردن تعهد محضری عام به میزان دو برابر مدت تحصیل به نفع وزارت بهداشت هستند.

 

 

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.