توضیحات کارنامه کنکورسراسری۹۴/اعتراض به نتیجه کنکورسراسری

توضيحات كارنامه كنكورسراسري94/اعتراض به نتيجه كنكورسراسري

به گزارش سایت خبری” کانی نت kaninet”به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش کشور: داوطلبان کنکور سراسری سال۹۴ می توانند اعتراض خود را نسبت به نتیجه کنکور ثبت نمایند : توضیحات کارنامه کنکورسراسری۹۴ و شرایط اعتراض به نتیجه کنکورسراسری اعلام شد:

“ویژه‌نامه انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۵ سازمان سنجش و آموزش کشور”

“زمان اعلام نتایج کنکورسراسری سال ۹۵,دانلودسوالات کنکور سراسری سال۹۵”

“جهت دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ اینجا را کلیک کنید”

“زمان ثبت نام کنکورسراسری سال۱۳۹۵ اینجا کلیک کنید”

آدرس کانال تلگرام ما : https://telegram.me/kaninet_ir


 

اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۴
توضیحات کارنامه

به منظور آگاهی هر یک از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ از وضعیت علمی خود در دروس عمومی و اختصاصی، کارنامه حاوی نمرات حقیقی (نمره خام) دروس مختلف آزمون عمومی و اختصاصی و رتبه و نمره کل هر داوطلب در گروه یا گروه‌های آزمایشی در هر یک از زیرگروه‌ها که در آزمون آن شرکت کرده است، به منظور انتخاب رشته‌های تحصیلی در اختیار وی قرار می‌گیرد. توجه به توضیحات زیر، در مورد کارنامه و موارد مندرج در دفترچه‌های راهنما ضروری است.
الف) این کارنامه برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ صادر شده است و جز اینکه نشانگر نمرات امتحانی آنها باشد، ارزش دیگری ندارد و قابل تأیید برای مؤسسات و سازمانهای داخل و خارج از کشور نیست.
ب) داشتن این کارنامه دلیل دارا بودن دیپلم کامل دوره متوسطه نظام قدیم و یا مدرک پایان دوره پیش‌دانشگاهی نظام جدید آموزش متوسطه نیست.
ج) نام استان بومی داوطلب در این کارنامه براساس محل اخذ مدرک تحصیلی سه سال آخر دوره متوسطه و در صورت مغایرت براساس استان تولد داوطلب درج شده است و ناحیه و قطب بومی داوطلب نیز براساس استان بومی و مطابق توضیحات دفترچه راهنمای شماره ۲ تعیین و درج شده است.
د) نمره‌های حقیقی به صورت نمره‌های درصدی، در فاصله (۱۰۰و ۳۳/۳-) درج شده است.
تبصره : در مواردی که نمره حقیقی داوطلب در یک آزمون به صورت عدد صفر (۰) درج گردیده، به منزله آن است که داوطلب به هیچ یک از سوالات امتحانی آن آزمون پاسخ نداده و یا اینکه پس از محاسبه نمرات مثبت و منفی حاصل از پاسخ‌های داده شده، نمره داوطلب در درس مذکور صفر (۰) شده است.
ه) اطلاعات ثبت نامی و آزمونی:
در این بخش به ترتیب اطلاعات فردی داوطلب مثل زبان خارجی، سهمیه، معلولیت، عکس، معدل کتبی دیپلم، عنوان دیپلم، کد دیپلم، سال اخذ دیپلم، کد دانش آموزی، کد منطقه اخذ دیپلم، محل اخذ پیش‌دانشگاهی، محل اخذ دیپلم و ما قبل دیپلم، محل تولد، استان بومی، ناحیه بومی و قطب بومی درج شده است.
تذکر مهم:
در صورت مشاهده مغایرت عکس در کارنامه خود می‌‌بایست حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۳/۲۵ در روزهای غیر تعطیل و ساعات اداری با در دست داشتن اصل شناسنامه عکس دار و کارت ملی به مرکز اجرای آزمون‌های این سازمان به نشانی کرج مشکین دشت خیابان شهید متوسلیان مراجعه نمایید. در غیر اینصورت هرگونه تبعات ناشی از این موضوع به عهده شخص داوطلب خواهد بود
و) مفهوم مندرجات جدول اعلام علاقمندی براساس تقاضانامه:
در این قسمت، اعلام علاقمندی داوطلب براساس تقاضانامه ثبت‌نامی وی شامل رشته‌های دانشگاه پیام‌نور، موسسات آموزش عالی غیر‌انتفاعی و همچنین تمایل به استفاده از سهمیه آموزگاران، بهیاران (گروه تجربی) وکارمندی درج شده است.
ز) مفهوم مندرجات جدول مربوط به وضعیت مجاز به انتخاب رشته:
درج کلمه “مجاز” در ذیل عنوان هر یک از دوره‌های روزانه و نوبت دوم، نیمه‌حضوری ، مجازی و پردیس خودگردان، پیام‌نور و غیرانتفاعی (پذیرش براساس کنکور و سوابق تحصیلی) ، پیام نور و غیرانتفاعی (پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی)، ویژه فرهنگیان (رشته محل‌های ویژه شاغلین رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش)، دانشگاه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم سابق) ویژه داوطلبان آزاد و ظرفیت‌های ویژه بهیاران در رشته‌های پرستاری (در گروه علوم تجربی) به منزله آن است که داوطلب می‌تواند در هر یک از رشته‌های دوره‌های مذکور در گروه آزمایشی مربوطه براساس ضوابطی که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) درج شده است انتخاب رشته نماید. بدیهی است درج کلمه “غیرمجاز” برای هر یک از دوره‌های مذکور به منزله آن است که داوطلب حق انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره ذیربط را در گروه آزمایشی مربوطه ندارد. لازم به توضیح است که معیار گزینش علمی نهایی در رشته محل هایی که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی می باشد معدل کتبی دیپلم داوطلبان خواهد بود و نمرات آزمون در این رشته محل‌ها تأثیری نخواهد داشت و بنابراین داوطلبان اعم از حاضر یا غایب می‌توانند این مجموعه رشته محل‌ها را براساس علاقه مندی در فرم انتخاب رشته خود درج نمایند.
تذکر : داوطلبانی که دوره‌های پیام نور ،غیرانتفاعی ،ویژه فرهنگیان و دانشگاه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم سابق) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران اعلام علاقمندی ننموده اند یا نسبت به پرداخت هزینه مربوطه اقدام نکرده اند و علاقمند به انتخاب این رشته‌ها می‌باشند، براساس توضیحات کارنامه، درصورت مجاز شدن می‌توانند در زمان انتخاب رشته نسبت به اعلام علاقمندی و پرداخت هزینه مربوطه که از طریق سایت سازمان سنجش به صورت الکترونیکی قابل پرداخت می باشد اقدام و نسبت به انتخاب رشته اینگونه رشته محل‌ها اقدام نمایند .
ح) مفهوم مندرجات جدول وضعیت رتبه و نمره کل داوطلب در هر زیرگروه، گروه آزمایشی:
در ردیف ۱ (چنانچه داوطلب مشمول اعمال سوابق تحصیلی باشد) ضریب تأثیر سوابق تحصیلی در زیرگروه‌های مربوطه درج می‌شود. رتبه داوطلب در سهمیه و همچنین رتبه کشوری داوطلب بدون لحاظ سهمیه در هریک از زیرگروه‌ها در ستون مربوط درج می‌شود. همچنین در این جدول تعداد کل داوطلبانی که با داوطلب مزبور هم سهمیه (ردیف ۲) یا هم گروه(ردیف ۳)  هستند برای اطلاع و استفاده داوطلبان درج می‌شود.
نمره کل درج شده در ردیف سوم، نمره کل نهایی می‌باشد که در هر زیرگروه جداگانه درج می‌شود و مبنای گزینش علمی خواهد بود. نمره کل نهایی داوطلب براساس نمرات تراز دروس کنکور، ضرایب مربوط به هر زیرگروه و همچنین حداکثر تا ۲۵% با تأثیر سوابق تحصیلی (در صورتی که داوطلب  مشمول اعمال سوابق تحصیلی باشد یعنی دیپلم سالهای ۸۴ تا ۹۲ در یکی از رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی باشد) اعمال شده است.
نمره‌کل برای رشته‌های پرستاری ویژه بهیاران در گروه علوم تجربی با توجه به نمره مربوطه در درس تخصصی بهیاری با ضریب چهار و به عنوان یک درس تخصصی ساخته شده است و این نمره علاوه بر نمره کل سایر زیرگروهها برای داوطلبان بهیار درج می‌شود.
همچنین در گروه علوم انسانی نمره کل خاص برای داوطلبان دیپلم علوم و معارف اسلامی(کد دیپلم ۱۸) با توجه به نمره مربوطه در درس اصول عقاید با ضریب ۳ و به عنوان یک درس تخصصی با تأثیر مثبت ساخته شده است و در گزینش رشته‌های متناسب با مدرک دیپلم علوم و معارف اسلامی تأثیر خواهد داشت.
ط) مفهوم نمرات خام دروس کنکور در هرگروه آزمایشی:
با توجه به گروه آزمایشی که داوطلب در کنکور شرکت کرده است نمرات خام دروس استخراج شده و با یک رقم اعشار در جدول مربوط درج می‌شود. این نمرات پس از تراز شدن برای ساختن نمره کل نهایی هریک از زیر گروه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتیکه داوطلب در بیش از یک گروه آزمایشی شرکت کرده باشد نمرات خام گروه‌های دیگر نیز در جدول مخصوص آن گروه درج خواهد شد.
ک) مفهوم رتبه‌کل در سهمیه و آخرین رتبه مجاز شده در دوره‌های روزانه و نوبت دوم:
بیشترین نمره کل نهایی زیرگروهای هر داوطلب در هر گروه آزمایشی انتخاب شده و در بین داوطلبان هم سهمیه به ترتیب نزولی مرتب می‌شوند و رتبه کل در سهمیه ساخته می‌شود. این رتبه بدون لحاظ زیرگروه می‌باشد همچنین رتبه آخرین داوطلب مجاز شده در سهمیه نیز درج می‌شود. شایان ذکر است آخرین رتبه مجاز شده در سهمیه فقط برای دوره‌های روزانه و نوبت دوم درج می‌شود.
تذکرات:
۱- چنانچه مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشید و در رابطه با عنوان دیپلم، سال اخذ دیپلم و نمرات سوابق تحصیلی مندرج در این کارنامه، اشکالی مشاهده نمودید لازم است حداکثر تا پایان مرداد ماه با همراه داشتن کارنامه به منطقه آموزش و پرورش مربوطه مراجعه نمائید.

۲- در صورت هرگونه سوال در خصوص سایر موارد (بجز تذکر یک) حداکثر تا ۹۴/۵/۳۱ فقط از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی اقدام نمایید.

اعتراض به نتیجه کنکور:

داوطلبانی که به نتیجه کنکور اعتراض دارند میتوانند از لینک زیر اعتراض خود را ثبت کنند.معترضان به نتیجه کنکور باید اول ثبت نام را انجام بدهند بعد در قسمت تجدیدنظر کردن در نتیجه کنکور شماره داوطلبی و شماره پرورنده خود را وارد نمایند و دلیل اعتراض خود را بنویسند.

سایت اعتراض به نتیجه کنکورسراسری برای اعتراض به نتیجه کنکور خود اینجا را کلیک کنید.

منبع :سازمان سنجش کشور

.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۳۱۸ Comments

 • taban wrote on ۲۹ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۰

  سلام،ممنون از راهنماییتون،جواب اعتراض ها حدودا کی کیاد؟

 • سمیرا wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۱۶

  سلام میشه بگید اعتراض به نتایج انتخاب رشته چجوریه ؟
  مثلا اعتراض به نتایج رشته های خاص مثله دانشگاه فرهنگیان چجوری باید اعتراض کنم؟
  ممنون

 • علی wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷

  ُسلام

  من تو انتخابام اصلا مهندسی معدن نبوده ولی الان مهندسی معدن امیر کبیر قبول شدم…چیکار کنم؟؟؟

  اعتراض میتونه کمکم کنه یا بی فایده س؟

 • عاطفه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۶

  من امروز برای اعتراض سازمان بودم ‘مشابه تو زیاد دیدم ‘باز خوبه امیر کبیره ‘مال یه بنده خدا معدن سهند بود و یکی دیگه هم کرمان و هر دو تا این رشته رو تو انتخابهاشون نداشتند فردا حتما برای اعتراض برید سازمان بخش ارتباط مردمی

 • ساسان wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۷

  من در کنکور ۹۳ رتبه ۱۱۲۰۰ اوردم ولی در اعلام نتایج گزینه شماره پرونده شما بر اساس سوابق تحصیلی تغییر یافته است و اعلام مردودی نمودند از چه طریق باید پیگیر شوم

 • نیلوفر wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۱

  من هم رتبه ای کسب کردم که بر اساس ان رتبه و مشاوره دقیق با مشاوران برجسته و مطرح تهران انتخاب رشته نمودم وهمه اطلاعات را درست و دقیق وارد کردم اما با کمال تعجب دیدم که قبول نشدم .با معدل بالا در رشته ریاضی ی ی ی !!!!!!!!!!شوکه شدن همه

 • نیلوفر wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۳

  من هم رتبه ای کسب کردم که بر اساس ان رتبه و مشاوره دقیق با مشاوران برجسته و مطرح تهران انتخاب رشته نمودم وهمه اطلاعات را درست و دقیق وارد کردم اما با کمال تعجب دیدم که قبول نشدم .با معدل بالا در رشته ریاضی

 • فاطمه wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۳۵

  سلام. من۱۲هزارمنطقه۳شدم نتایجوک زدن نوشته بود مردود آخه مگه میشه

 • كاني نت wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۲۷

  دوست عزیز پذیرش شما بستگی به انتخاب رشته دارد،مثلا با ۱۲هزار نمیشه پزشکی قبول شد

 • بهناز wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۴

  اقا تو اونو وا بده . میتونی بگی جواب اعتراضات کی میاد ؟؟؟؟؟

 • طوبی wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲

  سلام من چیجوری باید اعتراض بزنم؟
  بار رتبه ۸۰۰۰مردود شدم…دوستم با رتبه ۹۰۰۰دولتی اورده…
  رشتم فنیه

 • ساسان wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۷

  خواااااااااااهشا سریعا جواب بدید

 • farzane wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۴

  سلام من سهمیه ۵۰۰۰آوردم ول الان نوشتن مردود تکلیفم چیه؟

 • Ben wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۰

  LOL 😀

 • شهرزاد wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۴

  من باید چی بگم با ۳۹۹۵ مردود شدم؟؟ اخه چرا..

 • سولماز wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۵۵

  منم مردود شدم در حالی که تو انتخاب رشتم رشته هایی رو زده بودم که مطمئن بودم قبول میشم

 • علی wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳

  قربون آدم چیز فهم .. منم بخدا دقیقا مثل تو بودم ، ساعت یازده و نیم نتایج رو زدن سایت رفتم با شوق و ذوق زدم اطلاعاتمو ، وقتی دیدم زده مردود ، در شرف سکته قلبی و مغزی و رودوی و جگری بودم ولی خدا رو شکر با یه آب قند به وضعیت نرمال برگشتم !!!

 • مریم wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۶

  عضویت در سایت رمز عبور و کدکاربری میخواد چی کار کنم؟

 • كاني نت wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۲۳

  در صفحه اول سایت کانی نت گزارشی در مورد “اعتراض داوطلبان کنکوربه نتیجه نهایی”موجود می باشد آن را مطالعه فرمایید

 • مریم wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۸

  سلام برای عضویت تو سایت رمز عبور و کدکاربری میخواست چی کارکنم؟

 • كاني نت wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۲۳

  در صفحه اول سایت کانی نت گزارشی در مورد “اعتراض داوطلبان کنکوربه نتیجه نهایی”موجود می باشد آن را مطالعه فرمایید

 • مریم wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳

  متوجه سوالم شدید؟عضویت تو سایت سازمان سنجش رمزعبور و کد کاربری میخواد از کجا بیارم

 • محمد حسین wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۳:۰۳

  کلا مریم خانوم اعصاب نداره.

 • سارا wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۴۴

  سلام من رتبه ام ۱۲۰۰ تجربی و همه مشاورها گفتن پزشکی یا داروسازی شهرهایی مثل سمنان زنجان ….رو میاری یا لااقل پیراپزشکی دانشگاههای تهران… اما با کمال تعجب من علوم ازمایشگاهی البرز قبول شدم چه جوری میتونم اعتراض کنم….؟حتی دبیرهام هم باور نکردن…

 • كاني نت wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۲۲

  در صفحه اول سایت کانی نت گزارشی در مورد “اعتراض داوطلبان کنکوربه نتیجه نهایی”موجود می باشد آن را مطالعه فرمایید

 • مهسا wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۲

  آره واقعا چرا اینطوریه منم ۱۳۰۰ شدم گفتم حداقل دلروسازی اردبیل قبولم ولی شدم پروتز دندان تبریز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • علی wrote on ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۶

  درصد های درسات چند بوده اگه میشه لطفا بنویسید

 • زینب wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۹:۳۳

  من هنوز هم ازاین نتایج شوکه هستم پارسال با۲۷۰۰هم عمران خواجه نصیروبهشتی قبول شدنداماامسال با۲۵۰۰حتی عمران اب وفاضلاب بهشتی که تا۳۵۰۰میگرفت قبول نشدم اینصندلی های خالی قراراست به چه کسی برسد واقعا?

 • فاطمه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲

  امسال هیلی بد بوود من بارتبه ی۴۵۵ منطقه ۱ هیچ حقوقی قبول نشدم حتی شبانه ویا مدیریت های دانشگاه تهران وبهشتی نشدم درصورتی ک پارسال شبانه تا۱۰۰۰قبوول میشدن مگه مییییشه چه جوری اعتراض کنیم؟؟؟؟؟؟؟

 • عاطفه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۶

  سعی کنید برای اینکه پیگیری کنید موضوع رو رسانه ای کنیید و پای صدا و سیما بیاد وسط۰ ما چند نفر تماس گرفتیم برای گرفتن گزارش احتمالا فردا اقدام کنند ولی باز هم شما سعی کنید

 • مریم wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۲۷

  دوست عزیزم من خودم مشاورم این طور که شما میگی نیست من خودم کارنامه ی خیلی از بچه های مواد علم و صنعت و نساجی امیرکبیر رو دیدم که با رتبه های ۲۹۰۰ اینا انتخابای بالاترشون قبول نشده یودن حتی عمران الزهرا یا خوارزمی. البته قبول دارم امسال به خاطر سهمیه و سوابق خیلی نتایج دور از انتظار بوده ولی خوب ۳۵۰۰ اگه عمران بهشتی بیاره که نمیره نساجی امیرکبیر.

 • محدثه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵

  منم با رتبه۴۰۰۰ منطقه ی دو رشته هایی رو زده بودم که مشاورم گفته بود قبولیم صد در صده ولی الان قبول نشدم 🙁

 • مریم wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱

  من با رتبه۱۴۶۷ مردود شدم تو شوک هستم هنوز

 • صدف wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۱

  سلام.من چطور اعتراض کنم؟ واقعا لازم دارم.تا چه زمانی میتونم اعتراض کنم؟

 • كوثر wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۴

  سلام من با رتبه ۲۰۰۰سهمیه منطقه دو نتونستم نه بزشکی بومی بیارم ونه حتی داروسازی وفیزیوترابی
  برام انتخاب ۸۷ از بین ۹۲تا رو انتخاب کردن بینایی سنجی شهید بهشتی تهران
  درصورتی که یک نفر که میشناسم با رتبه ۲۴۰۰داروسازی کرمانشاه مجاز شد
  سازمان سنجش خیلی ممنون از زحماتتون -واقعا لطف زیادی درحقم کردید ونهایت عدالت توی کنکور سراسری امسال اجرا شد.

 • ریما wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۶

  امکان داره اعتراض بزنیم و نتیجه بدتر شه یعنی بعداز اعتراض همینچیزی هم که الآن قبول شدیم قبول نشیم وبفرستنمون یه چیز پایین تر؟

 • سیده عطیه حیدری wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۲۱

  باسلام: من با رتبه ۲۵۰۰ در زیر گروه ۱ تجربی(پزشکی)با رتبه ۲۴۰۰ پزشکی قبول نشدم . حتی دورترین شهرها. در صورتی که سنوات قبل با رتبه های بدتر قبول شده اند.ممنون اگر پاسخ دهید.

 • همراه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۴۶

  هرگز

 • هانیه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۹

  سلام من با رتبه ۳۰۰۰ مردود شدم و از انتخاب رشته خودم مطمئنم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سارا wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۶

  یعنی ما دخترا باید بشینیم خونه داری کنیم و بچه بیاریم واسه افزایش جمعیت؟؟؟

 • عاطفه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۰۱

  ما همه هم دردیم . منم با ۲۸۰۰ ریاضی بویین زهرا قبول شدم .
  **بچه هایی که اعتراض دارید تا فردا وقت دارید برید سازمان سنجش .خ کریمخان . بیاید بخش ارتباطات مردمی .من امروز اونجا بودم فردا هم میرم . حتما حتما پیگیر اعتراضتون باشین .
  سعی کنید موضوع به صدا سیما هم منتقل بشه .تنها راه همینه

 • سالاز wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۰

  من به نتیجه دانشگاه فرهنگىان اعتراض دارم توراخداراهنماییم کنید

 • فاطمه.... wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹

  سلام خواهش میکنم بگید جواب اعتراض ها کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟من با۲۷۰۰ روزانه ن حقوق ن روانشناسی ن مدیریت صنعتی هیچ شهری قبول نشدم اگه میدونستم این بلارو سرم میارن انقد درس نمیخوندم

 • شادی wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵

  منم دقیقا همینطور شد با این رتبه نه روانشناسی اوردم حتی شبانش نه مدیریت ها رو

 • الهام wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶

  من رتبم شده ۱۰۱۱۸نه فرهنگیان قبول شدم نه جای دیگه ای در صورتی دوستم با رتبه ی ۲۳۰۰۰فرهنگیان مجاز شد….سالهای قبل بارتبه ی ۱۹۰۰۰خارزمی پزیرش داشت چرا امسال من هیچی قبول نشدم

 • الهام wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸

  دارم دیوونه میشم واسه همه ی خوانوادم جای تعجبه ….یعنی هیچ رشته ای نباید میاوردم

 • shahrzad wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳

  اعتراض از طریق سایت جواب میده حالا؟!کسی پاسخگو هس؟!

 • سمانه wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۰

  من رتبم ۱۵۰۰ انسانی ولی مردوود شوم اخه چرا حتی غیر انتفاعی هم زدم ولی قبول نشدم امسال چرا اینجوریه پارسال با رتبه ی من مدیریت علامه قبول شدن…من که راضی نیستم ازشون

 • نفيسه wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۱

  من رتبم ٢٣٠٠٠حتی بیام نور نیووردم جرا اخه حتی ازادم مردود زده تورو خدا بیکیری کنیذ

 • m wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۹

  خداجونم دارم دیوونه میشم چرا با رتبه ی ۵۰۰۰منطقه ۱ حتی یعنی پرستاریم نمی اوردم که برام زدند مردود خداییم هست واقعا کی پاسخگووه

 • تجربی wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۲۴

  ۱۲ هزار منطقه ۳ بدون سهمیه پرستاری اصفهان. من با ۱۷۰۰ منطقه ۳ پارسال پرستاری اصفهان نیاوردم

 • zahira wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۳۳

  کاش منم امسال منطقه ۳بودم واقعا خوش ب حالتون خدایی نامردی بود

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۶

  من با رتبه ۳ هزار پیام نور قبول شدم در صورتی که کسانی سراغ دارم بارتبه ۳۰ هزار .۴۰ هزار اونام پیام نور قبول شدن….این چه وضعشه؟؟؟ واقعا که….

 • Mahtab wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۰۵

  Salam man rotbe 1700 shodam bad fizo zahedanam nayovordam!! Shenavayi ovordam chetor mitunam eteraz bezanam?

 • محمد wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۶

  هیچ وقت ریس سازمان سنجش وکاکنانشونو نمیبخشم این سه رو زه کارم همش گریه کردنه اخه لعنت بشین برا کاراتون

 • محدثه wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۴

  من با رتبه ام ۱۲۳۴ تو زیر گروهه یک رشته تجربی با سهمیه ایثارگران بوده
  فقط دندون و پزشکی و دارو همه شهرا رو زدم ولی هیچی نیوردم درصورتی که با چندتا مشاور صحبت کردم گفتن دارو حتا میارم پزشکی هم شهرای دیگه میارم ولی الان هیچی نیوردممم همه تعجب کردن!!!!!!
  به نظرتون اعتراض فایده داره اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • محدثه wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۴۰

  بچه هاااااااا بخدا منم سهمیه داشتم هیچی نیوردممممم دوستامم هرکدوم سهمیه داشتن با رتبه ها خوب و درصدا عالی همش رشته ها مزخرف اوردن

  من ک به شخصه راضی نیسم اینا رو میگین
  من کلی درس خوندم بابامم جانبازن ولی هیچی نیوردممممم انقدر ناحق حرف نزنین

 • سارا wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۰۳

  چرا اینقدر پارت بازی هست خدا ازشون نگذره تکلیف ما چیه ……بچه ها زحمت کشیدن و شب و روز خوندن حالا باید چوب چی رو بخورن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این که یه عده کشکی تو دانشگاه ها نشستن نا حقیه … الکی آمار میدن اینا دروغ میگن نفرنشون می کنم

 • نازنین wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۱۰

  سلام.من برای رشته ی حقوق تو دانشگاه رفاه انتخاب شدم ولی واسه مصاحبه نرفتم تا جواب نهایی کنکور بیاد الان که جواب اومده میبینم مردود شدم.ایا من میتونم برم دانشگاه رفاه درحالی که از زمان مصاحبه ام گذشته؟ایا قبول میکننن یا دیگه فرصت تموم شده؟؟؟لطفا جواب بدین

 • نازنین wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۱۴

  لطفا به سوالم جواب بدین منتظرم.لطفااااااااااااااااااااااااااا

 • شایان wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۲۲

  باز خدا رو شکر صداتون در اومد من یه هفتس میگم کسی اعتراض نداره صدا از هیشکی در نمیاد امروز صداسیما مطرح کردن قراره رسیدگی بشه.ولی اونجوری که خدایی گفت امسال سهمیه جانبازانو کشوری کردن!!!!!مگه چنتا جانباز داریم توو این مملکت؟بخدا بابای من ۴ سال جبهه بوده یه ریال از بابتش منفعت نبردیم سربازی هم رفتیم هر سه برادر الانم با رتبه ۲۰۰۰ مواد و علوم کامپیوتر امیرکبیر نیاوردم هیچ برق تبریز که بومیش ام هم نیاوردم پارسال تا ۸۰۰۰ هم قبولی داده.این انصافه؟ جانباز میشه سالی هزار نفر دو هزار نفر.نه که ۶۰۰۰ نفر قبله من سهمیه دادن من موندم

 • حمید wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۳۸

  من موندم امسال کی قبول شده دانشگاه؟؟ اصلا دانشگاهی پذیرش داشته؟؟؟

 • گیتی wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۳:۱۵

  رتبه ی منطقه ۳من ۴۷۲۹هست پارسال با رتبه های خیییییلییییی افتضاح تر از من هوافضا شبانه ارومیه قبول شدن اما من امسال ردش شدم خیییییلیییییی عجیبهههههه

 • فرزاد wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۲۲

  خواهرم هوا وفضا شبانه صنعتی ارومیه رتبه منطقه سه بین ۲۵۰۰تا ۳۰۰۰ میگیره

 • zahira wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶

  بچه ها من فردوسی مشهد رورانه اقتصاد نظری قبول شدم. همه ی دانشگاه های تهرانم زدم و قبول نشدم کسی از مشهد یا شهرستانای اطراف مشهد هست که اقتصاد یکی از دانشگاه های تهرانو قبول شده باشه بخواد جاشو با من عوض کنه؟ واقعا واسه من و پدر و مادرم خیلی سخته من دخترم و تک بچه خیلی سخته واسم برم یه شهر دیگه . تورو خدا اگه کسیو میشناسید که قبول شده به من معرفیش کنید ‌ من اصلا فکر نمیکردم تهران قبول نشم…..

 • فائزه wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴

  من رتبه ام ۱۵۰۰ شده ولی هیچ کدوم از مهندسی های تهران هیچ دانشگاهی قبول نشدم حالا با این رتبه باید برم مدیریت بخونم
  شما بگید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • زهرا2 wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵

  سلام بچه ها یعنی با اینترنت اعتراض کنیم فایده نداره من تهران نیستم ک بیام سازمان سنجش با رتبه ۲۷۷۵ حقوق شبانه بروجرد قبول شدم اخه بروجرد شبانه زور نداره دارم دیوونه میشم اونوقت دوستمم با ۱۵۰۰۰ مثل من قبول شده چیکار کنم .کمککککککککک

 • صادق wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۴

  دوستم بهم گفت همه درصدام زیر ده درصد بودن فقط چون فرزند جانبازه رتبش شده۶۰۰۰
  جالبه واقعا

 • صادق wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۵

  دوستم بهم گفت همه درصدام زیر ده درصد بودن فقط چون فرزند جانبازه رتبش شده۶۰۰۰
  جالبه واقعا.

 • نازیلا wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۳۴

  من با رتبه ۱۴۰۰ ریاضی با اشتباه ارقام در انتخاب رشته تنها یک علوم پایه وارد شده و دقیقا همونو قبول شدم.دیشب در اخبار اعلامکردن ک میتونیم کمکشون کنیم .من باید چیکا کنم؟

 • Farshidd wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۸

  من رتبم۱۲هزارریاضی بود هیچی قبول نشدم.اعتراض دارم حتی تواستان خودم

 • Farshidd wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۵

  من رتبم۱۲هزارریاضی بود هیچی قبول نشدم.اعتراض دارم حتی تواستان خودم شهریاسوج شوکه شدن

 • شکوفه wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۰

  منم ۱۲۰۰۰ منطقه ۲ هستم فقط معماری میخواستمممم…ولی مردود شدمممم..پارسا بارتبه من حداقل معماری ایلام قبول شدن و دانشگاه شهر خودمون پسر با ۱۸۰۰۰قبول شدن…………………

 • فائزه wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۵۴

  اینجا کسی نیس به سوالامون جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • نازيلا wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۳۳

  من رتبه۲۱۳۰تجربی شدم .همه جا دارو,دندان,پزشکی زدم به علاوه پردیس تهران…اما هیچ جا در نیومدم.حتی ازاد تهرانم در نیومدم در حالی که پارسال با رتبه۳۰۰۰تهران ازاد میرفتن.دیگه از زندگی کردن خسته شدم… چیکار میشه کرد ۴سال تمام درس خوندم که اینطوری بشه ?!ازتمام خوشیام زدم هیچ مسافرتی نرفتم.از خونه بیرون نیومدم.فقط مدرسه- خونه.من یکی که نمی بخشمتون.

 • زهرا2 wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۰

  بچه ها نگران نباشید نمیتونن هیچ کاری نکنن چون میدونن ما ساکت نمیشینیمو حقمونو میگیریم مگه الکیه.اشکمونو دراوردن ازشون نمیگذریم

 • تجربی wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۱

  من در کنکور۹۳ رتبه ۴۵۴ منطقه ۳ و ۳۲۱۱ کشوری در رشته تجربی را کسب کردم اما در جواب نهایی مردود شدم الان باید چیکار کنم چطور پیگیری کنم

 • محمد wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۳

  دیگه چقد باید گریه کنم

 • تجربی wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۷

  پزشکی دندون دارو وفیزیو رو انتخابکردم

 • زینب.م wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۸

  من با رتبه ی ۱۸۰۰۰ سراسری مردود شدم ولی آزاد هوافضای علوم تحقیقات دراومدم!!!!
  درحالیکه میدونستم با این انتخاب رشته حداقل رشته ی فیزیک مهندسی شبانه قم درمیومدم…
  اصلا یه وضعیه!!!!
  تو سایت اعتراض کردم و نشد برم سازمان … حالا باید چیکار کنم؟؟؟

 • محمدرضا wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۴۷

  سلام,منم همین مشکلای شما رو دارم با رتبه ۲۸۰۰ سهمیه,منطقه ۲ مردود شدم.. در حالی که داروسازی همه شهرا رو زده بودم,حتی شهرای دور.اخه این چه کاری بود که کردین.
  مشاورا بهم میگفتن صد درصد داروسازی میارم.چیکار میتونم بکنم؟
  چطوری بآید اعتراض کرد؟

 • الهام wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۰۶

  سلام.برادر من رتبه ۷۰ منطقه ۲ شده رشته هنر ولی هیچ جا قبول نشده و مردود شده.واقعا که

 • فرزاد wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۲

  مکانیک دلنشگاه تبریز کیا قبول شدن؟؟؟؟ همکلاسی ها کجان؟؟؟

 • فرزاد wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۵۱

  من

 • زهرا2 wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۱

  مگه فردا ثبت نام شروع نمیشه ماها باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

 • فاطمه wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۵

  سلام. من رتبم ۱۳۰۰۰ شدم . شهرستانایی مثل نیشابور و گناباد و تربت حیدریه و….. رو هم برای رشته های پیراپزشکی زدم. اخرش دیدم زیست شناسی عمومی پیام نور مشهد قبول شدم. در حالیکه پارسال هوشبریه همین شهرها رو با رته ی من قبول کرده بودن . بچه ها باید این موضوع رسانه ای بشه. هر کاری از دستتون بر میاد بکنید. به ارتباط مردمی اخبار های مختلف تماس بگیرید و بخواید این موضوع رسانه ای بشه.نظارید حقمونو یه عده ادم بی عرضه و مفت خور بخورن.

 • زهرا2 wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۴

  ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جواب بدید

 • فرزاد wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۹:۴۶

  چی رو؟

 • زهرا2 wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۵

  من ک بمیرمم این ظلمو تحمل نمیکنم همینم مونده دیگه یه سال بمونم بشت کنکور یک سال ک کم نیست نمیدونم رو چه حساب این کارو کردن ما ک مثلا درس خونیم جلومونو میگیرن یه مشت ادم بی سوادو وارد دانشگا میکنن والا من از اون موقع ک نتیجرو دیدم افسردگی گرفتمو با هیچکس حرف نمیزنم اگه وضع همینجور بیش بره شک ندارم امسال ب جای دانشگاه راهی تیمارستان میشم خدا رحم کنه مگه

 • zahira wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۴۱

  بچه ها من فردوسی مشهد رورانه اقتصاد نظری قبول شدم. همه ی دانشگاه های تهرانم زدم و قبول نشدم کسی از مشهد یا شهرستانای اطراف مشهد هست که اقتصاد یکی از دانشگاه های تهرانو قبول شده باشه بخواد جاشو با من عوض کنه؟ واقعا واسه من و پدر و مادرم خیلی سخته من دخترم و تک بچه خیلی سخته واسم برم یه شهر دیگه . تورو خدا اگه کسیو میشناسید که قبول شده به من معرفیش کنید ‌ من اصلا فکر نمیکردم تهران قبول نشم…..

 • همراه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۴۹

  عدالت مخصوص کتاب هاست . هیچ دلیل منطقی ندارند مثل امتیاز ویژه اعضای هیئت علمی

 • احسان wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۱۰

  من با ۱۹۰۰ منطقه یک حتی ازاد پزشکی هم نیاوردم

 • محمد wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۱۰

  من با ۱۹۰۰ منطقه یک حتی ازاد پزشکی هم نیاوردم یعنی تو تکمیل ظرفیت میارم؟

 • مهدیس wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۳۲

  یه عده تو سازمان سنجش نشستن به ما که اعتراض اینترنتی میکنیم می خندن . میدونی چرا ؟ چون یه عده رفتن حضوری نتیجه نگرفتن . باید ظرفیت ها رو زیاد کنن تا بچه ها دوباره انتخاب رشته کنن .

 • ایمان wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۳:۰۷

  ببخشید دوستان،۱۹٫۱۹ شدم.

 • محمد wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۸:۰۷

  تا حالا کسی اعتراض کرده موفقیت امیز بوده اینم مثل قبلیا

 • زهرا2 wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹

  یکم امید بدید ایشالله هممون قبول میشیم …….هه

 • فاطمه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲

  توروخداجواب بدین. من۱۲هزار منطقه ۳شدم رشته مم ریاضیه. جاهای دورم زدم همه چی هم زدم شیمی،عمران،معماری،موادووو ولی نوشته برام مردود. منی که تهران نیستم ک اعتراض کنم چ کنم؟توروخداکسای ک هستن برن اعتراض

 • فاطمه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳

  توروخداجواب بدین. من۱۲هزار منطقه ۳شدم رشته مم ریاضیه. جاهای دورم زدم همه چی هم زدم شیمی،عمران،معماری،موادووو ولی نوشته برام مردود. منی که تهران نیستم ک اعتراض کنم چ کنم؟توروخداکسای ک هستن برن اعتراض

 • مريم wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸

  یکی جواب بده من که شهرستانیم بایدچیکارکنم

 • مهدیس wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱

  آقای پس کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو!!

 • فاطمه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶

  بچه ها تو رو خدا ساکت نشینین. باید این موضوع رسانه ای شه

 • زهرا2 wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸

  اره راست میگه ما ک شهرستانیم چیکار کنیم اونایی ک تهرانن توروخدا برید یکاری کنید تا کی منتظر بمونیم

 • ایمان wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۵۸

  من که تا قیام قیامت نفرینشون میکنم.
  اگه رتبم بد میبود ی چیزی ولی من بدبخت ۹۳۲ شدم ۹۳۲!
  زیر هزار شدم ولی بازم حقوق رو نیاوردم…….خیلی خنده داره…………….

 • رضا wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۸

  راست میگه ها

 • سحر wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۷

  من اشتباهی یه رشته پایه اول زدم اگه اعتراض کنم میشه بقیه انتخابام ببینن

 • زهرا2 wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۵۸

  مگه رسیده انتخاباتو نگرفتی؟؟؟؟؟

 • زهرا2 wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۳

  بچه ها کارنامتونو دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟توروخدا یکی جواب بده دارم میمیرم.درست بود یا ن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ایمان wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۲:۵۳

  اره دیدم ولی مطمئنم همش دروغه!

 • زهرا2 wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۹

  یکی جواب بده.خواهش

 • فرزاد wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۷

  بچه ها برید سازمان سنجش کارنامه نهایی رو زده

 • زهرا2 wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳

  بخدا دروغ میگن خاک بر سرشون میخوان مارو با یه کارنامه الکى قانع کنن ایشالله آب خوش از گلوشون پایین نره من ک نمیتونم دوباره کتابا تکراریو بخونم

 • یسنا wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷

  دوستان من رتبم امسال شد ۴۶۰۰ تهران.تو انتخاب رشتم همرو کامپیوتر نرم و سخت و آی تی زدم.

 • zahira wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵

  بچه ها من فردوسی مشهد رورانه اقتصاد نظری قبول شدم. همه ی دانشگاه های تهرانم زدم و قبول نشدم کسی از مشهد یا شهرستانای اطراف مشهد هست که اقتصاد یکی از دانشگاه های تهرانو قبول شده باشه بخواد جاشو با من عوض کنه؟ واقعا واسه من و پدر و مادرم خیلی سخته من دخترم و تک بچه خیلی سخته واسم برم یه شهر دیگه . تورو خدا اگه کسیو میشناسید که قبول شده به من معرفیش کنید ‌ من اصلا فکر نمیکردم تهران قبول نشم…..
  کارنامه نهایی هم واقعا خنده دار بود

 • عاطفه wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۳۵

  بچه ها من رتبم ۳۰۰۰۰ تجرببی منطقه دوام لیسانس حسابداری از دانشگاه صنعتی دارم بهم گفته بودن پارسال با رتبه ۲۵۰۰۰ پردیسا پزشگی قبول شدن امسالم بهم گفتن چون پردیس گرونه دور از انتظار نیس قبول بشی ولی مردود شدم قبول من رتبم بده افتضاحه لیاقتشو نداشتم ولی بعنوان

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۸

  سلام کسی میدونه کی تکمیل ظرفیته؟؟؟؟

 • فرزاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۸

  من که شندیدم تکمیل ظرفیت نداریم امسال
  باز هم تحقیق کن

 • مهدی سوری wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۷

  با سلام مهدی سوری هستم از شهرستان نهاوند با رتبه ۳۷۰۰۰ هزار حقوق پیام نور قبول نشدم الان که کارنامه پنهانم اومده جلو دوتا از کد رشته ها عدد یک زدن و اخرین رتبه قبولی در تو اون نزدن و لی تو بقیه کد رشته ها زدن منوظر از عدد یک چیه .

 • فرزاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۷

  صفحه ای که کارنامه نهایی رو آورده باللی اون کلیک کن راهنمای کارنامه رو برات بگه

 • فرزاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۵۴

  هر سوالی دارید در مورد کارنامه و هر موردی داری بگو من برات امل توضیح بدم

 • فرزاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۹

  هر کدومش رو که نفهمیدی بگو توضیح بدم

 • فرزاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۱

  دخترا مشکل سربازی که ندارید برید یکبارم بخونید

 • فرزاد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۳

  سلام اینم برای بعضی کسا:
  مفهوم عدد ۱ (یک) بمنزله عدم دارابودن شرایط و ضوابط اختصاصی مندرج در دفترچه‌های راهنما و برگ راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ برای انتخاب رشته مربوط می‌باشد (نظیر تکرار کد رشته انتخابی ، عدم رعایت جنسیت پذیرش ، عدم توجه به ضوابط رشته‌های دارای شرایط خاص برای رشته مذکور و…).

  ۳-مفهوم عدد ۲(دو) در ستون نتیجه بدین معنی است که شما در زمان اعلام نتیجه نهایی حداقل در یک کد رشته محل جهت انجام مصاحبه به یکی از دانشگا ه ها معرفی شده اید

  ۴- مفهوم عدد ۳ (سه) در قسمت نتیجه اولویت قبولی نشانگر آن است که داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابی ، در سهمیه مجاز دیگری به جز سهمیه نهایی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده است.

  تبصره ۲- برای آموزگاران و یا بهیاران و یا کارمندان که به ترتیب از سهمیه آموزگاران در رشته‌های مربوط یا با استفاده از سهمیه بهیاران در رشته پرستاری و یا با استفاده از سهمیه کارمندی پذیرفته شده‌اند نیز عدد ۳ درج شده است.

  ۵-مفهوم عدد ۴(چهار) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در رشته مورد نظر توسط وزارت آموزش و پرورش در دست بررسی می باشد.

  ۶-مفهوم عدد ۵ (پنج) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که داوطلب با توجه به ضوابط عمومی گزینش در رشته‌های دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم سابق)ودانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی امتیاز لازم را کسب ننموده و در اولویت جذب قرار نگرفته است این داوطلبان حداکثر تا تاریخ ۱۸/۸/۹۳ فرصت دارنددرخواست بررسی مجدد پرونده را به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود ارائه نمایند بدیهی است به درخواست هایی که پس از تاریخ فوق ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهدشد.

  ۷- مفهوم عدد ۷(هفت) مندرج در ستون نتیجه به منزله عدم کسب حد نصاب امتیاز در مصاحبه تخصصی و یا عدم احراز شرایط “سن ، معدل ، ویژگی های جسمانی ، … وغیبت در مصاحبه ” می باشد .

  ۸-مفهوم عدد ۸(هشت) مندرج در ستون نتیجه به منزله پذیرش در رشته های چندگروهی تک ظرفیتی دانشگاه فرهنگیان ویژه داوطلبان آزاد (تربیت معلم سابق) می باشد که در آن رشته ها پذیرش از گروه آزمایشی که داوطلب آن دارای نمره کل بیشتری بوده است صورت گرفته یا اینکه داوطلب ضوابط انتخاب این رشته را نداشته است .

  ۹-مفهوم عدد ۹(نه) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در دانشگاه شاهد ،پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف ، بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه غیرانتفاعی رفاه ، داروسازی دانشگاه بقیه الله (عج) و دانشگاه شهید مطهری در دست بررسی است.

 • نازنین wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۰۵

  اقافرزادموردی نداره بپرسم شما کجا و با چه رتبه ای قبول شدین اخه خیلی ادعاتون میشه اقای فیلسوف

 • نازنین wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۱۹

  اقا فرزاد موردی نداره بپرسم شما کجا وبا چه رتبه ای قبول شدین اخه خیلی ادعاتون میشه اقای فیلسوف

 • فرزاد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۱

  اخه خیلی ادعاتون میشه اقای فیلسوف
  این حرفو نمی نوشتی میگفتم کجا قبول دم اینو کفتی نمیگم

 • زهرا2 wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۵

  ببخشید اعصابم خورد بود شرمنده

 • فرزاد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۰

  بخشیدم

 • فرزاد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۰

  نه بابا واقعا؟

 • فرزاد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۳

  کیا مردود شدن؟ با رتبه و منطقه؟ دروغ نگیدا

 • زهرا2 wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۰

  چه فکرایی ک نمیکردم امسالو ک حسرت گذاشتن تو دلم چشام دراومد بخدا انقد گریه کردم کی صدای مارو میشنوه توروخدااااااااااااا یکی یکاری کنه

 • زهرا2 wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۹

  ناراحت شدی

 • فرزاد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۳

  آره بخدا

 • زهرا2 wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۹

  ۲۷۷۵ انسانی.منظورم این نبود ک مشکله منو حل کن داداش منظورم این بود بسرا ازادترن همه ی بسرا باهم برن مشکله ماهم حل کنن ن فقط شما تنها.والا وضع مالیمم زیاد جالب نیس وگرنه شبانه میرفتم

 • فرزاد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷

  کمکی از دستم می یاد بگو تعارف نکن تعارف هم نمی کنم

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱

  کی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان است؟ لطفا اگه اطلاع دارید بگید؟ ممنون

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳

  کی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان است؟ لطفا اگه اطلاع دارید بگید؟ ممنون ..دانشگاه فرهننننننگگگگگیااااان؟؟؟

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵

  دانشگاه فرهنگیااان تکمیل ظزفیت داره یا نه؟؟ کی ؟؟؟؟؟؟؟؟/

 • علیرضا بشارده wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۱۳

  درصورت اعتراض به نتایج نهایی آیا رشته قبولی فعلی حفظ میشود؟

 • هستی wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۸

  راست میگه اگه همینم که قبول شدیم حذف شه چی

 • علیرضا بشارده wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۲۰

  یکی جواب بده دیگه

  لطفا جواب بدید

 • فرزاد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۴

  زهرا خانوم شبانه ۵۰۰تومن میگیره دیگه ارزشش رو داره حالا کجا قبول شدی؟
  بچه کجایی؟

 • فرزاد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۷

  کجایی تو زهرا۲ خانوم؟

 • فرزاد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۰

  زهرا۲ خانوم منطقه چندی؟

 • سحر wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۵

  دارم دیوونه میشم باید برم شهر دیگه و اون رشته ای که دوست ندارم افسردگی گرفتم اصلا انگیزه ندارم به نظرتون فیزیک هسته ای رشته ی خوبیه کار توش هست از عمران بهتره یا بد تر اگه کسی اطلاعی داره خواهشا راهنماییم کنه ممنون

 • زهرا2 wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۴۱

  سحر جان حالا تو خوبه میخوای بری من چی بیکار میخوام بشینم تو خونه نگا سقف کنم.منتظر بمونم ک ایا ی جایی واسه من تو دانشگا بیدا میشه.هه من یه مشکل داشتم ک امسال باید حتما میرفتم دانشگا ولی خدا نخواست ضایع شدم

 • زهرا2 wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۸

  منطقه۲ .بروجرد قبول شدم

 • زهرا2 wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۹

  حالا اگه شبانه همدان دانشگا بوعلی بود یه چیز داداشمم بیشم بود اخه بروجردم شد جا

 • badbakht wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۰۲

  salam man kode entekhab reshtamo eshtebah vared kardam az bad bakhti hamunam ghabul shodam man mkhastam tehrano bzanam vali in eshtebaham baes shod amar damghan ghabul sham che kar konam toro khoda komak konid……………….dgh kardam bkhoda

 • badbakht wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۰۸

  man montazr mimoonam ta javab bdid

 • زهرا2 wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۶

  اگه فایده داشت ما الان دنبال کارای دانشگامون بودیم ن بیکار تو اینترنت.ایشالله سالی دیگه . فقط تو بدبخت نیستی اینجا ظاهرا همه مثل همن.حالا غصه نخور حتما مصلحت بوده.درضمن حالا تو اعتراض کن خدارو چه دیدی شاید شانست گرفت

 • هستی wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۴

  سلام من رتبه ۳۷۳۱منطقه ۲هستم اما هیچ کدوم از مهندسی هارو نیاوردم دانشگاه خوارزمی روانشناسی قبول شدم آخه این انصافه من معدل دیپلمم ۱۹:۳۰ بوده اما حتی شریعتی هم قبول نشدم الان هم که کارنامه نهایی اومده برام زده حتی شبانه شریعتی و قزوین هم قبول نمیشدم آخه انصافه من که اینقدر ریاضی خوندم حالا برم روانشناسی من ۱۰۳ تا انتخاب داشتم جمع ظرفیتاش رو شمردم شد۴۰۰۰تا ولی من قبول نشدم پس کی قبول شده یکی از دوستای من با ۲۴۰۰۰نفت شریف قبول شده

 • فرزاد wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۵

  مصلحت خدا بوده هستی خانوم برو دانشگاه بعدا مصلحت خدا رو میفهمی

 • badbakht wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۲

  man hata raziam in ruzanam hazf bshe vali btunam sale bad konkor bdam khahsh mkonam bgid che kar konam???????

 • فرزاد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۹

  زهرا۲ حتما یه مصلحتی بود که امسال نری دانشگاه
  آخه من پارسال رتبم خراب شد پشت کنکور موندم ولی اراده ام محکم بود هر فکر منفی رو به ذهنم ممنوع کردم گرچه افکار منفی سراغ آدم می یان ولی اگه اومدن باید بی اعتنایی کنی تا ازشون خلاص شی ولی امسال سرمو بالا گرفتم چون اراده داشتم که من میتونم یه رشته خوب قبول شم
  پشت کنکوری‌ها هوای خدا رو داشته باشید تا خدا هواتون رو داشته باشید اگه امسال قبول نشدید حتما خواست خداوند بود حتما یه خبطی داشتید حتما کارای زشتی انجام دادید بزاریدش کنار خدا چون دوستون داره خواسته اون کار رو بزارید کنار شما رو در مشکلات انداخته تا بهش بیشتر نزدیک شوید و اون کارو کنار بگذارید مهمش اینه که خدا دوستون داره
  دل سرد نشید به خدا توکل کنید حسادت به دوستاتون یا کسایه دیگه نداشته باشین از حسادت چیز بد تری وجود نداره غرور نداشته باشید ساده برید و بیاید به ظاهری تون کمتر حساس باشید کمتر به خودتون برسید از مخره کردن کسی تحقیر کسی جدا پرهیز کنید به نظره من گوشیتون هرچه ساذه تر بهتر
  به پدر ومادرتان پدر بزرگ ومادر بزرگتان بیش از حد احترام بگذارید نگذارید سخنشان زمین بماند آنها را از خود راضی نگه دارید بازم حرف دارم خیلی زیاده

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۲۹

  یکی نیس اینجا جواب ما را بدددد؟؟ ای بابا!!!!!

 • مریم. wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۵۵

  شب و روز نشستم و میگم به حق همون شبایی که تا صبح نخوابیدیم به حق همون روزایی که از خستگی اشک تو چشامون جمع میشد به حق همون لحظه ای که منتظر جواب قبولی بودیم با دیدن مردود سرمون جلو خونواده شکسته شد

 • زهرا2 wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۰

  بخدا باید امسال برم وگرنه بدبخت میشم خدا خودش میدونه خودش شاهده.از هیچ جا شانس نیاوردم

 • ستاره wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۳۰

  بد بخت: ببین برو اونجا که قبول شدی ثبت نام کن بعد از یه مدت انصراف بده بخون واسه سال بعد فک کنم این تنها راهی هست که داری ….

 • فرزاد wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۴

  کی پشت کنکوری میمونه؟

 • فرزاد wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۷

  واجبه جواب بدبید یه چیزایی هست که اگه ندونه سال بعد هم مثل امسال هست

 • badbakht wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۱۸

  salame mojadad nmdunam hkar konam

 • badbakht wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۱

  uooonayi k javab konkor vasashon mardud zade mitunan konkor bdan?????????????

 • سحر wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۰

  بچه هایی که مردود شدین نارات نباشین به این فکر کنین که امسال یه چیز بد قبول میشدین و اینده تون کلا تباه میشد میدونم خیلی سخته ولی توکل کنین برای سال بعد بخونید الان شما از کنکوری های جدید امسال جلوترین خیلی چیزا رو تجربه کردین من خودم حاضرم مردود بشم ولی رشته مورد علاقه مو سال دیگه قبول بشم

 • ستاره wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۰

  من که می مونم پشت کنکور …

 • badbakht wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۲۷

  age kasi javab soalam ro midoone lotfan javab bde

 • Azad wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۱

  دوست عزیزی ک اسمتو بد بخت گذاشتی بد بخت اونی که از لطف وکرم خدا بی نصیب باشه ب نظرم فقط شیطانن هست که بد بخته منم مردود شدم و حس همه بچه هارو درک میکنم اما در جواب سوالات طبق قانون اگه روزانه قبول شده باشی حتی اگر انصراف بدی یا تکمیل ظرففیت اگه خدا کنه باشه وشبانه یا پیام نور هم قبول شی حق ثبت نام در کنور آتی رو نخواهی داشت

 • badbakht wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴

  mamnun k javab dadid kash bshe mardud bsham hade aghal

 • badshans wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵

  bale harfetoon doroste man esmamo taghir dadam gozashtam bad shans

 • badbakht wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۳۲

  kasi nmdune???

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۲

  من شاید پشت کنکور بمونم….

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۶

  زهرا۲ بهتره رشته ای را که قبول شدی بخونی وگرنه اگه نری سال دیگه هم محروم میشی.

 • فرزاد wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۳۲

  روزانه قبول شده ها باید برن ها

 • سوگل wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۱۵

  سلام میش یکی جوابمو بده اگه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من باید چیکارکنم برم خوده سازمان کسی کاری میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بقرآن دارم دق میکنم دوستم بارتبه۳۰۰۰ مردود شده

 • ستاره wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۰:۴۴

  من که با ۴۰۰۰ منطقه ۲ مردود موندم سال بعد ولی ………بد بخت: مجبورم به این نام خطاب کنم چون خودت نوشتی…..گفتم که برو اون یونی ثبت نام کن باس بری یه مدت و بعد انصراف بدی بشینی واسه سال بعد این تنها راهه ….متوجه شدی؟

 • badbakht wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶

  motavajeh shodam

 • badbakht wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰

  kash bshe bjaye un reshte k ghabool shodam manam mardud konan man raziam sale bad bkhunam o konkor bdam

 • سوگل wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴

  سلام مگه چی قبول شدید؟؟؟؟؟

 • badshans wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸

  amaro karbord akhe asan kod reshtaro eshtba vard kardam

 • badbakht wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱

  akhe pdar o madaram nmzaran dokhtar k pa nmshe bre damghan bzaranam khodam nmram

 • فرزاد wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳

  زهرا۲ بلاخره رفتی واسه ثبت نام؟؟؟؟

 • زهرا2 wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۲۱

  نه مامان بابام نمیزارن.منتظر معجزم

 • ستاره wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰

  بد بخت: دیگه کاریه که شده این کاری که گفتم بکن …

 • فاطمه wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸

  سلام. من که امسال هم باید پشت کنکور بمونم………. سالل دیگه تاثیر سوابق هم میگن بیشتر میشه ………….

 • سوگل wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۸

  سلام فاطمه تو رفتی سازمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سوگل wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۱

  سلام فاطمه جان شما چی قبول شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا پشت کنکور؟؟؟؟؟؟

 • فرزاد wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸

  فاطمه رشتت چیه؟منطقه چند

 • ستاره wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۳۲

  بد بخت: پس باید ۲ سال دیگه کنکور بدی چون محرومیت داره /

 • فرزاد wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۶

  میشه کلمه بد بخت واسه هم دیگه به کار نبرید زشته

 • ستاره wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۳

  خوب چی بگم بهش خودش این اسم و نوشته دیگه عجبا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • badshans wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۰

  moshkli nis rahat bash

 • سحر wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۰۴

  بد شانس عزیز به نظر من برو دوترم بخون بعد از روی کارنامت تغییر رشته بده من خودمم میخوام همین کارو بکنم ایشالا موفق میشی

 • badshans wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۷

  man mkham sale bad konkor bdam masooline sazmane sanjesh toro khoda mano mardud konid ya bjaye ruzane vasm bzanid payam noor gheire entefi ta btunam sale bad konkor bdam

 • badshans wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۸

  man mkham sale bad konkor bdam masooline sazmane sanjesh toro khoda mano mardud konid ya bjaye ruzane vasm bzanid payam noor gheire entefi ta btunam sale bad konkor bdam toro khoda komak konid

 • badshans wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۲

  tashakor mkonam k hame mdunid bad bakhto bad shansam

 • سوگل wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۹

  عزیزم نه تو بدبختی نه بدشانسی خوبه ۱ جا توقبول شدی منه بدبخت که برام مردود زدن

 • فرزاد wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۳

  زهرا ۲

 • زهرا2 wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۹

  بله

 • زهرا2 wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷

  بچه هایی ک رفتن سازمان سنجش تاثیری داره اگه تاثیر داره من امروز میخوام برم تهران توروخدا زودتر یکی جواب بده منتظرم

 • زهرا2 wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱

  جواااااب منتظرم برم یا ن؟؟؟

 • زهرا2 wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۲

  واقعا ک…یعنی هیچکس نبود جواب بده

 • يه بنده خدااا wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۲۳:۴۰

  زهرا۲ هیچ تاثیری نداره . دوست من رفت ولی فایده نداشت.

 • badshans wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۹

  masooline aziz man che kar ]konam ???toro khoda residgi konid

 • مهدیه wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵

  من با ۲۱۰۰ منطقه دو مردود شدم .

 • سحر wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶

  سلام…..توروخدا یه خبری بدین……بیخیالش نشید

  من رتبم تو منطقه ۱ شده ۱۲۲۳ حتی اقتصاد فردوسی رو هم نیاوردم……اونوقت با رتبه ۲۷۰۰ و ۷۰۰۰ رشته هایی که من انتخاب کردمو قبول شدن…….

  آیا قبلا تو کنکورهای قدیم هم چنین مشکلاتی پیش اومده؟اگه آره آخرش چی شده؟

 • سحر wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱

  آقای خدایی گفته بود حداکثر! تا ۱۰ روز دیگه جواب اعتراضات میاد.امروز روز هشتمه پس چی شد؟بعدم حالا که ثبت نامها تموم شده مثلا میخوان با ما چکار کنن؟
  من حاضرم تا تهران بیام و اعتراض کنم….به نظرتون نتیجه بخشه؟

 • سحر wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴

  اینم بگم من با همین ۱۲۲۳ مردود شدم…..حیثیت خودمو خانوادم به باد رفت!

 • badshans wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۳

  salam kasi javabe eterazash umade??????

 • badshans wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۸

  masoolin toro khoda javab bedid man che kar konam?klasaye bacheha shoroo shode vali ma hanuz taklifemoon maloom nis

 • فاطمه wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۲

  سلام اقا فرزاد…من منطقه یکم. رشتم تجربیه.

 • badshans wrote on ۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۶

  bacheha shoma javabe eterazetoon umade??

 • وجیهه wrote on ۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۶

  سلام دوستان من رتبم١٢٠٢منطقه یک شده ولی غیر انتفاعی قبول شدم از مشهد کوبیدم رفتم تهران ولی نتیجه نداد

 • سحر wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷

  پس چرا جواب اعتراضات نیومد؟؟؟؟سرکاریم؟تهرانیا کسی نرفته سازمان سنجش ؟

 • badshans wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۳

  pas javabe eterazaye shomam naumade????????????

 • سحر wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲

  پسر یکی از اقواممون که خیلی مخ بوده پزشکی قبول نشد

 • افسانه wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۸

  کسی نمیدونه جواب اعتراضات چه زمانی میاد
  اصلا میاد یا سره کاریه

 • افسانه wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۰

  کسی نمیدونه جواب اعتراضات چه زمانی میاد
  اصلا میاد یا سره کاریه
  خدا خیرشون نده از صبح تا غروب کاره خواهرم شده گریه

 • مرتضی wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲

  رتبه ی من شده هزارو شصتو چهار ولی از ۳۲ استان جایی قبول نشدم . اعتراز فایده داره؟/؟؟؟؟

 • مريوان wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۹

  پذیرش تمام دانشگاه ها نرم افزاری بوده و امکان اشتباه درنرم افزار تقریبا صفره و نتایج رو براساس برنامه ای که بهش میدن بیرون میده،به اعتراض ها این جوابو میدن که بررسی مجدد انجام شد نتیجه قبلی درست است‏!‏‏!‏‏!غیرازینه؟؟امسال ریاضی فیزیک ها بدبخت شدند چون ترازشون کلا کم بود تراز۴۰۰۰ریاضی با۸۰۰۰انسانی یکی بود حالا ببینید برای رشته های مشترک تو همه رشته ها مثل علوم تربیتی ریاضیا چقدرمظلوم واقع میشن….

 • يه بنده خدااا wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۳

  کی گفته ریاضی ها بدبختند…؟؟ریاضی ها چون تعدادشون کم بود نسبت به بقیه رشته ها به نفعشون بوود مخصوصا پسراا.

 • زهرا2 wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۹:۲۸

  سلام.جواب اعتراضه هیچکس نیومده؟؟؟؟چندتا ده روز باید بگذره که بیاد.اگه کسی جواب اعتراضش اومده لطفا بگه.

 • سحر wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۲

  سلام نتیجه اعتراض من اومد……مردود مثل نتیجه قبل…..خاک برسرشون

 • زهرا2 wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۹

  من رفتم سازمان سنجش واسم اعتراض زدن.جوابشو از کجا باید ببینم؟؟؟

 • عاطفه wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۱

  سلام جواب اعتراض منم اومد تغییری نکرد….. مردود ……گفتن ک برو کارنامتو ببین جواب سوالاتو بگیر

 • نینا wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۴

  تورو خدا یه سهمیه پرستاری برای بهیارا بزارین.

 • hAmiii wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۶

  سلام.من ۱۵۰۰۰ شدم با سهمیه منطقه ۳… درصدای عربی تخصصیمو زده ۰ … درصورتیکه مطمئن بودم ۲۰ میزنم .. حالا نمیدونم باید چیکارررر کنم این عادلانه نیست.

 • بهار wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۶

  من باید چکار کنم در کارنامه نوشته شده که من غایب بودم………
   خواهش میکنم راهنماییم کنید

 • زهرا wrote on ۳۱ تیر, ۱۳۹۴, ۵:۳۲

  درکارنامه من درصددروس تخصصی بخصوص زیستوشیمی چرااینقدکمن بخدامطمن بودم بیشتراز٢٠درصدمیزنم.وقتی جواب کنکورمو دیدم بقران تامرز سکته پیش رفتم!لطفا پیگیری کنین دارم میمیرم

 • yeganeh wrote on ۳۱ تیر, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲

  چه جوری میشه اعتراض کرد 

 • zahrasadeghi wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۰:۴۲

  ب درصدای تمام دروسم اعتراض دارم،مخصوصا زیست وشیمی.لطفا جواب بدین

 • ابرار wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۳۶

  سلام.من داوطلب رشته ریاضی هستم.خیلی تلاشمو کردمو درس خوندم حتی تراز آزمون های آزمایشیم ۸و ۹ بود. و زمانی که کنکور دادم خیلی از عملکردم راضی بودم و مطمئن بودم که حداکثر رتبم سه رقمی میشه.حتی بعد از کنکور ،کلید سوالاتو گرفتم و حدود درصدم رو گرفتم که معادل رتبه ۱۰۰کشوری بود.اما وقتی که نتایج اولیه اعلام شد با کمال تعجب رتبه ۳۶ هزار شده بودم .خواهش میکنم رسیدگی کنید.اگه خدا رو قبول دارید نزارید حقمون پایمال شه.ما برای این کنور زحمت کشیدیم.و اگه امکان داره بمن بگید که چجور میتونم اعتراض کنم و نتیجه بگیرم.خواهش میکنم یه راه چاره بدید.دوشنبه انتخاب رشته شروع میشه و وقتی نمونده.خواهشا رسیدگی کنید

 • ابرار wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۳۷

  تو رو خدا جواب بدید.چرا جواب نمیدید.حتی پیام من رو هم ننوشتید.تو رو خدا نزارید حقمون پایمال شه

 • فاطمه wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴

  سلام، شما توی کارنامه شخصی داوطلبان گفته اید که هر سوال یا درخواستی داشته باشید می تونید با توجه به سیستم اقدام کنید. من یکی از داوطلبانی که امسال تا جایی که توانست با اینکه یک مشکل برایش پیش آمد تلاش خودش را کرد و نشست و کنکور را خواند . ولی فکر ش را نمی کرد این نتایج را بگیرد. از شما درخواست دارم که یکبار دیگر نتایج مرا بررسی کنید. البته که شما به این چیزها گوش نمی دهید. من از این رتبه ای که گرفتم راضی نیستم . چون ما در منطقه سه قرار داریم سهمیه به ما تعلق می گیرد که برابر است با سهمیه جانبازی . پس چرا رتبه ما باید این شود؟ و اینکه هرچه امتیاز است به خانواده شهداء و جانبازان تعلق می گیرد.

 • ابرار wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۵

  من امروز با سازمان سنجش تماس گرفتم و خودشونم تایید کردن که رتبم رو زیادی دادن و گفتن که بیام اینجا اعتراض بزنم که جواب بگیرم.خب من که اعتراضمو زدم.ثبت هم شده ولی تا الان جوابی نگرفتم.تو رو خدا رسیدگی کنید.فردا انتخاب رشته شروع میشه خواهش میکنم رسیدگی کنید.

 • كاني نت wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۹

  دوست عزیز شما باید در قسمت پاسخ گویی سازمان سنجش اعتراض خودتو ثبت بکنی اینجا رو کلیک کن سایت اعتراض به نتیجه کنکورسراسری برای اعتراض به نتیجه کنکور خود اینجا را کلیک کنید.

 • ali wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۰

  باسلام.آیاکسی ازاعتراض به سازمان سنجش تابه حال نتیجه گرفته است؟من ازرشته انسانی شرکت کرده بودم به قرآن قسم به هرکی اعتقاد دارین قسم کل درصدهایم رواشتباه زدن به جززبان انگلیسی،به خدا قسم فقط ۴تاریاضی زده بودم الان که کارنامه رومشاهده میکنم ۲۰تاسوال ریاضی رو همش زده می بینم ،آخه کدوم دانش آموزانسانی هر۲۰ تا سوال ریاضی رو جواب میده من بدم.توروقسم به الله پیگیری کنید.

 • ali wrote on ۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵

  سلام.اگه سازمان سنجش رو راست هست چراپاسخنامه خودمونواسکن نمیکنه بزاره توسایت،ازخودش جدول کشی کرده پاسخنامه گذاشته،بایدخودکشی بکنیم بعدرسیدگی بشه؟چراجواب اعتراضات رو نمیزاره بااینکه تابه حال کسی ازاعتراض به سازمان سنجش نتیجه نگرفته میگن.

 • وحید wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۱:۱۷

  درصد های چهار تا درس من شده ۰ و مطمئنم اشتباه شده لطفا رسیدگی کنید من اعترااااااااض دارم

 • وحید wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۱:۱۹

  میگن اعتراض فایده نداره خب پس ما باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟ یه سال عمرمون تلف بشه؟؟؟؟؟

 • ali wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۲

  ازهمه دوستان خواهش میکنم به شماره پیامک۲۰:۳۰اخباری،یا به شماره پیامک باشگاه خبرنگاران جوان پیامک بزنن اونا پیگیری کنن شایدنتیجه بگیریم.

 • ali wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۴

  اعتراض دارم به نتیجه کنکور سراسری

 • ali wrote on ۹ مرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۵

  مدیرسایت اگه دستت تودست سازمان سنجش هست بهمون کمک کن ،دست های که به دیگران کمک می کنن پاک ترازدستانی است که به طرف آسمان دعامیکنن .خداخیرت بده

 • آرامیس wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹

  میشه بپرسم برای سال۹۴ تا کی مهلت اعتراض داریم

 • محیا wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۴:۱۵

  سلام دوستان من با رتبه ۳۸۰۰۰انسانی پیام نورقبول میشم؟؟؟؟؟؟؟

 • زهرا wrote on ۳۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۰

  سلام نتایج نهایی کی میاد؟

 • فاطمه wrote on ۱۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۷

  سلام
  متاسفانه منم قبول نشدم اخه چراااا؟؟؟؟

  اعتراض دارم کنکور خیلی سخت بود چرا یه کاری نمیکنید ورود ب دانشگاه رو راحت بگیرید ولی خروجی سخت باشه !!!!!!. اگه واقعا اعتراض ها رو میخونید خواهش میکنم یه بار دیگه چک کنید کارنامه ی من رو و رسیدگی کنید ن تنها من بلکه بقیه ی دوستان نزارید ۱ سال پشت کنکور بمونیم . من رشته هایی ک انتخاب کردم ژنتیک و بیوشیمی و پرستاری بود حداقل یکی از اینا رو نباید می اوردم منکه پزشکی نخاستممممم .

 • اميدوار wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۲۳

  سلام امسال تکمیل ظرفیت هم هست یا نه؟

 • مريم wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۴۲

  سلام، من با رتبه ۳۴۲ تجربی مردود شدم! با وجود اینکه همه شهر ها رو زده بودم. خیلی وحشتناکه چیکار کنم؟

 • فرشید wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸

  اقایی خدایی بخدا این نامردیه وهرکسی هم که این کارا رو میکنه خدا ………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

 • بهنوش wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱

  من با۱۴۰۰منطقه۱ مردودشدم بااینکه پزشکی،دندون و دارو همه جابه جز استانهای جنوبی رو زده بودم.این انصافه واقعا…پارسال ۲۳۰۰ داروسازی قبول شد…

 • بدبخت شدم wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵

  سلام بچه هاا بدبخت شدم رفتم پیشه مشاور گفتن حتما مهندسی مواد درمیام توسراسری حداقل شبانشوازاینا که درنیومدم هیچ تودانشگاه سهند تبریز مجازی قبول شدم یعنی تااخرعمرم هرچقددرس بخونم نه مدرکم ارزش داره نه چیزی چیکارکنم توروخدا بگید دارم دیونه میشم

 • بدبخت شدم wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸

  بچه ها یه راهی نشونم بدین چیکارکنم من نمیتونم پشت بمونم بابام نمیذاره وضع مالیمونم خوب نیس نمیتونم برم ازاد چیکارکنم رشتم ریاضیه رتبم شده۱۶۰۰۰ تومجازی قبول شدم یعنی تااخرعمرم میشینم خونمون میخونم میدم امتحان میدم مدرکمم ارزش نداره

 • سجاد wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶

  من با رتبه ی ۲۵۰۰ منطقه میشه جایی قبول نشم آخه مگه میشه.بابا یکی نیست بگه باید چکار کنم .کی رسیدگی میکنه؟

 • نیما wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۲

  دوستان من فقط اینو بگم که همه ی پردیس ها همه ی رشته هاشو زدم و با کمال تعجب مردود شدم. یعنی حتی واس پردیس ها هم پارتی بازی میشه؟ ینی یجا نبود بدن ب من؟ واقعا متاسفم برای همشون. حال روحی خودم و خانوادم بکل خرابه.امیدوارم اگر ناحقی شده خدا حق مارو برگردونه و ازشون نگذره

 • مسعود wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۷

  من با رتبه ی ۱۲۰۰ منطقه ۲ مردود اعلام شدم ……..یکی منو توجیه کنه…….یعنی من مهندسی شیمی علم و صنعت هم قبول نمی شم………یکی نیست بگه باید چکار کنم .کی رسیدگی میکنه؟

 • mohsen wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۸

  محسن

  من با رتبه ۷۰۰۰ تجربی جایی قبول نشدم، واقعا سازمان سنجش کجاست پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا آینده داوطلبا براش مهم نیست.

 • mohsen wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۲

  واقعا سازمان سنجش جایگاهش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  با رتبه ۷۰۰۰ علوم تجربی چرا باید حتی یه جا قبول نشم؟؟ واقعا داره ضعف سازمان سنجش و پرسنلش پررنگ میشه. آینده مارو نابود کردید خداوند نابودتون کنه اگه نخواید تجدید نظر کنید.

 • امیررضا wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۲

  سلام، اقا تو رو خدا باید چیکار کنم رتبم تو زیر گروه یه شده ۵۸۳۳ ولی حتی یه دانشگاه هم قبول نشدم نه روزانه و نه شبانه اهل ابیک قزوین هم هستم منطقه ۳٫ رفتم برای انتخاب رشته تو کرج وحتی تهران و شهر خودمون همه میگفتن مهندسی برق عمران مکانیک شبانه زنجان قبول میشم و تمام مدریت ها رو میتونم تو علامه طباطبایی تهران قبول بشم اونم وقتی پرسیدم احتمال قبولیم چقدره گفتن بالای ۹۰ درصد حتی سال قبل که کنکور داده بودم رتبم ۱۰۰۰۰ شده بود سرکان گرفته بودم به احتمال ۹۶ درصد میتونستم مدریت صنعتی بین الملل قزوین قبول بشم ولی الان با ۵۸۳۳ نتونستم همینم قبول بشم اقا باید به کی بریم بگیم پدرم تو این سال دوم دراومد الان نوشته مردود تو کارنامه یکی به دادمون برسه، دوست من رتبش ۱۹۰۰۰ هزار بوده چون سهمیه داشته رتبش رو کردن ۱۹۰۰ اخه این عدالت علی (ع) هستش که میگن ، یه ادم بی لیاقت باید بره دانشگاه دولتی روزانه بخونه درحالی که یه ضرب ساده هم بلد نیست، رشتم هم ریاضی هستش

 • golbahar wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۷

  با رتبه ی ۳۰۰مردود شدم…اونوقت دوستم با رتبه ی۴۱۳دانشگاه هنر قبول شده..آزمون عملیمو عالی داده بودم همه مطمعن بودن حداقل الزهرا قبول میشم….حالم وصف نشدنیه…همه ی کاراتون بی حساب کتابه…حق بقیرو به راحتی میخورید…یک.سال زحمت و تلاش بی وقفمو دادین به باد هوا…هیچی ندارم بگم …فقط امیدوارم به اینکه خدا جوابتونو بده تا انقد با اعصابو روان بچه ها بازی نکنین…

 • ali wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۱

  بچه ها سلام 
  من دانشجوی دکتری هستم و الان متوجه شدم که چه اشتباهاتی تو سنجش اتفاق افتاده، من خواهر زادم با رتبه ۶۰۰ در رشته هنر با ۱۰۰ انتخاب هیچ کجا قبول نشد و از نزدیکانمون با رتبه ۲۰۰ شبانه قبول شدن و یکی دیگه با ۱۰۰۰ غیرانتفاعی قبول شده،
  از شما همه خواهش میکنم به سایت سنجش برین و اعتراض خود را وارد کنین:
  ابتدا به این آدرس رفته http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/
  و بعد عضو سایت میشین و بعد از عضویت اعتراض خود را وارد کنین.

 • مهسا wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۶

  منم رشته م ریاضی بود ولی مردود شدم دوستام که رتبه شون مثه من بوده سراسری قبول شدن
  میخوام برم تهران که حضوری اعتراض بدم
  بچه ها بیاین با هم هماهنگ کنیم شنبه همه مون بریم سازمان سنجش اعتراض کنیم
  کیا میان؟

 • عطیه wrote on ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۰۴

  من با رتبه ی ۳۰۰۰ فقط ادبیات قبول شدم.واقعا برام قابل قبول نیست

 • رهگذر خسته wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸

  یکی نیس به همه بگه تو سامانه پاسخگویی کسی تجربه اینو داره که تو  انتخاب رشته اشتباهی یا اعتراضات به کارنامه ، سالها ی قبل آیا نتیجه ای داشته یا نه؟
  همین 

 • عاطفه ل wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴

  سلام خسته نباشین من بارتبه شش هزار از شبانه قبول شدم نمیتونم هزینش بدم یعنی نمیتونم برم روزانه .بگین چه جوری اعتراض بدم خیلی ناراحت شدم این حق من نبود

 • عاطفه ل wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷

  بازم سلام دارم دغ میکنم نمیتونم هضمش کنم حداقل بگین چه جوری اعتراض بدیم ؟؟واقعا با اینکه کنکور سخت بود جوابشم افتضاح اومد به اون سایتی که اقای علی نوشته رفتم نمیدونم چرا نتونستم اعتراض بدم بگین چیکار کنم پیام نورم که ثبت نام تموم شده ایا کسی میدونه تکمیل ظرفیت داره یانه

 • عاطفه ل wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹

  راستی کسی از هزینه دقیق شبانه رشته روانشناسی اردبیل
  خبر داره لطفا بگین

 • سارا wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۲

  بچه ها من دارم میمیرم پارسال از مهندسی کشاورزی دانشگاه تهران روزانه انصراف دادم که بیام مکانیک بخونم با رتبه ۹۰۰۰ منطقه یک و معدل ۱۸/۷۷هیچ کدوم مهندسی های پیام نور تهران رو قبول نشدم اطلاعاتو که وارد سیستم کردم گفتم الان می گه مکانیک پیام شمال که اولویت اولم بود قبولم ! ولی زده مدیریت صنعتی پیام نور تهران غرب! دو روزه رفتم تو شوک مشاورم که هنگ کرده چرا امسال این جوری شده؟

 • سارا wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۴

  بچه ها بیاین …….. نمی شه که این جوری اکثر کسایی که امسال این بلا سرشون اومده دخترن یعنی قراره این جوری بریم شوهر داری؟

 • پری wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۱

  سلام دوسال پیش یکی از دوستان با سی ودو هزار پرستاری قوچان دانشگاه ازاد قبول شد من با هفده هزار پرستاری قوچان مردود شدم.موندن تواین کشور ………………………………………. دانشگاه میگیرن.

 • خسرو wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۹:۴۴

  سلام من موقع انتخاب رشته کد رشته رو اشتباه زدم حالا اگه برم سازمان به من جواب می دن

 • فاطمه wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۵۹

  سلام من ازنتیجه قبولی دانشگاهم راضی نیستم.اعتراض هم زدم.جواب به اعتراض ها کی میاد؟من نمیدونم برم ثبت نام کنم یا نه.لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنید. ممنونم

 • الاله wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۲

  منم با رتبه ۱۰۰۰ دانشگاه هنر مردود شدم اونم کجارو زدم دانشگاه نیشابور پارسال ۷۰۰۰ میگرفته امسال من با ۱۰۰۰ مردود شدم یعنی ………کردن تو دانشگاه جامعه با چه امیدی به ادامه تحصیلمون فکر کنیم ۳ روزه سازمان سنجش اعتراض زدم هر ۱ ساعتم میرم میگه بعد بیا داره بررسی میشه خدایی اگه بچه های خودتونم بود همین کارو میکردی من اگه دنیا ازتون بگزره نمیگزرم اجرتون با خدا

  یعنی بچه های مردمو خانوادهاشون اینجوری فاتحه خوندین دست خوش همتون سرپا یکی هستین

 • مهدی wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۱

  سلام
  من رتبه ۹۶۲ منطقه ۳ رو اوردم اما با این رتبه مواد دانشگاه های تهران قبول نشدم در حالیکه رتبه ی ۱۴۰۰ هم پارسال رفته و با تمام این حرف ها من عمران بوعلی اوردم واقعا انصافه

 • فاطمه wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۲۴

  بچه هایی که میاید اینجا اعتراض میزنید من خودم رتبه ۵۲۷ هنر دانشگاه سوره قبول نشدم.بیاید یه حرکتی بزنیم که به صدا و سیما منتقل بشه.الان پر بیننده ترین برنامه همین برنامه خندوانه اس،توی اینستاگرام برین تو پیج رامبد جوانrambodjavan1و زیر آخرین عکسش کامنت بزارین که ماجرا از چه قراره،لطفا حتما این کارو بکنین،اگر که میخاین حقی ضایع نشه ازمون،اگرم میخواین یه نفر پیج درست کنه که یه اعتراض بزرگ را بندازیم.تا کی باید انقد بدبختی بکشیم سر این کنکور لعنتی؟

 • ahmad wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴, ۱:۲۲

  نتیجه اعتراض کی میاد؟ من روزی چندبار سر میزنم ولی خبری نیست!! 🙁

 • سارا wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۹

  نتیجه ی اعتراضات کی اعلام میشه؟

 • بدبخت بیچاره wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۲:۲۹

  چرا ماروووووو قبول نکردین هرچی بی سواد و تنبل راهی دانشگاه کردین آخه؟؟؟؟ این انصافه؟؟؟؟ بعد میگین چرا فرار مغزها پیش میاد 🙁

 • سالار wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۴:۲۹

  سلام تورو خدا کمکم کنید من اشتباها یه کد رشته رفته و به اون هم قبول شدم منو راهنمایی کنید ؟

 • مینا19 wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۱

  سلام یعنی بارتبه۱۷۵۱۹هیچ کدوم از پرستاریاروقبول نمیشم؟
  حتی پرستاری بیرجند؟

 • مینا19 wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۳

  بچه ها خواهش میکنم بگین میتونم با این رتبه ۱۷۵۱۹پرستاری ارتش قبول بشم

 • مینا19 wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۴

  اگه اعتراض کنم نتیجه میگیرم؟

 • مینا19 wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۶

  ای خداااااااااااااااااااااکمکم کننننننننننننننننن

 • زهرا wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۶

  آخه یکی بگه ماچه خاکیییییییییییییییییییییییی بایدتوسرمون بریزیم.

 • زهره wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۰

  سلام دوستان میخواستم بپرسم که آیا کارنامه علمی ای که میگن همان کارنامه سبزه؟

 • زهره wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴

  لطفا جواب بدین!

 • اسی wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷

  بچه ها  حقتون رو بگیرید من هم همین کارو می کنم اگه زود تسلیم شید و بگید اشکال نداره و برای سال بعدمی خونم اون وقت سال بعد وضع بدتر میشه من تو یه جا خوندم قبول کردن ظلم از خود ظلم هم بدتره

 • مینا19 wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۸

  بچه ها کسی نیست جواب منوبده؟؟؟؟؟؟

 • meysam1376 wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۴

  بچه ها با رتبه ۹۰۰۰ ریاضی حتی لرستان و اراک هم قبول نشدم بعد هم کلاسیم با ۱۱۰۰۰ مواد سمنان قبول شده در حالی که منم اونو زدم ولی رد شدم واقعا ما چقدر بیچاره ایم که باید تو ایران درس بخونیم آخرشم معلوم نیست کار باشه یا نباشه من با اینکه ۷۶ هستم و میتونم یه سال دیگه کنکور بدم ولی میرم سربازی بعدشم شغل شریف دلالی از هرچی مهندسی بهتر وقتی پول داشته باشی مهندسم حساب میشی والاااا

 • میلاد wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۴

  با سلام ببخشید الان که نتیجه ی کنکور فنی و کاردانی اعلام شده است برای ثبت نام در دانشگاه باید چکار کنیم؟

 • كاني نت wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۰

  با سلام
  تمامی داوطلبان باید به سایت دانشگاه قبولی مراجعه نمایند .
  شرایط و مدارک برای ثبت نام حضوری و غیر حضوری در وبسایت دانشگاه را تهیه و ثبت نام نمایند.

 • مهشید wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۸

   من فقط رشته های پرستاری واتاق عمل و هوشبری دانشگاه های مختلف از بالاترین سطح تا معمولی رو زدم  نمی دونید چه رتبه های بالایی این رشته ها قبول شدند ۱۱ نفر رتبه های سه رقمی بودند و بیش ترین ۴۳۶۲ بود یعنی رتبه هایی مثل۴۴۰و۴۵۶ به جای پزشکی و دندون و دارو باید اینا رو بخونن دلم خیلی بیش تر از خودم برای اینا می سوزه   

 • مینا19 wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۵:۴۹

  بیخیال بچه هامن تحقیق کردم دانشگاه علوم پزشکی ارتش اصلا به دردنمیخوره مخصوصا برای خانم هاپیشنهادمیکنم شماهم عمرتونوهدر ندین

 • حسین اکبری wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۸:۴۹

  آره میناخانم من خواهرم پارسال تو این دانشگاه بود انصراف داد

 • حسین اکبری wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۸:۵۰

  منظورم تو دانشگاه علوم پزشکی ارتش بود باور کن وقتی بعد ازمدتی میومدخونه گریه میکرد خیلی شرایط سختی داره

 • معین خداداد wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۸:۵۵

  سلام به همه دوستان ازتون میخوام که به اعتراضاتون پای بندباشید
  درضمن خانم مینابایدبگم که دانشگاه علوم پزشکی ارتش خیلی سخت میگیرند وبرای دخترا شایدقابل تحمل نباشه

 • MiSs-Zahra wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۹

  ۷ سلام
  من به رتبه ام اعتراض دارم.
  آخه کسی که معدلش ۱۹/۹۳ هستش امکان داره رتبه اش تو کنکور بشه ۳۰ هزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما رو به اون خدایی که بالاسرمونه قسمتون میدم به ما دانش آموزا کمک کنید و به درخواستای ما رسیدگی کنید.ما چند سال عمر و زمان خودمونو گذاشتیم و درس خونیدم تا هم به آرزوهامون برسیم هم کشورمونو سربلند کنیم.شما هم یک ایرانی هستید پس از ایرانیا دفاع کنید.

 • MiSs-Zahra wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۳

  بابای من جنگم رفته تازه میتونه کارت جانبازی هم بگیره ولی نمیگیره چون جنگ رفته برای دل خودش و دفاع از ما و شما.بعد اونوقت بچه یه فردی که جنگ نمیدونه چیه باید بره شهید بهشتی یا دانشگاه تهران درس بخونه؟؟؟؟ آخه این انصافه؟؟؟؟بابا یکی یه جوابی بده
  یادتان نره اسم کشور ما ایرانه و ما ایرانی هستیم.
  همچین کارایی از ایرانیا بعید بخدا

 • قاسم wrote on ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۱

  من بارتبه ی ۴هزارفرهگیان مصاحبه ردشدم برای اعتراض چکار کنم؟؟؟؟!!

 • سعید wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۴۵

  حالا کجاشو دیدن من خودم فوق لیسانس الکترونیک گرفتم از دانشگاه تبریز الان سه ساله بیکارم تازه شما قبول بشی ۶سال بخونی بری سربازی تازه میشی بیکار ا……مثل من پس زیاد غم نخورین

 • هانیه wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۳۵

  این چه وضعشه اخه
  من برق شریعتی شبانه قبول شدم

 • هانیه wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۰:۳۷

  هیچ دلخوشی توزندگی نداریم

 • زهرا wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۲۲

  سلام خواهش میکنم رسیدگی کنیدمااینجامیایم نظرمیدم بلکه جوابامونوبدین ینی چی هیشکی نیس به دادمون برسه من که تاالانشم نمیتونم قبول کنم که به من مردودزدن همه دوستام که رتبه هاشون۱۲۰۰۰یابیشترم بودافردادارن میرن دانشگاه اونوقت من بارتبه۵۰۰۰چرابایدپشت کنکوربمونم؟مگه میشه مگه داریم؟؟؟؟؟؟

 • ریحانه wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۲۴

  من بارتبه ۱۲۰۰۰هیچیز قبول نشدم حتی اعتراضم زدم ولی جوابی ندیدم میشه بگین جوابم کی میاد من شروع کنم بخونم یاصبرکنم جوابم بیا

 • ریحانه wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۲۸

  بابامن اتراض زدم ولی جوابی نیومده پس کی میاد

 • ریحانه wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۳۲

  من ۱۲۰۰۰منطقه ۳هستم جواب اعتراضاکی میا

 • ریحانه wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۹:۳۸

  من با۱۲۰۰۰منطقه۳ حتی پرستاری هم قبول نشدم ولی پارسال این رتبه رو گرفته بودن زززززززززززززززززززززززززززززززززززززوووووووووووووووووووووووووووووووددددددددددددددددددددددددددددددددددددججججججججججججججججججججججججججججواب بدین

 • مهین wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۵

  سلام . تو این ملکت چه خبره؟؟؟؟؟؟
  چرا هیچ کس به فکر دانشجوها نیست؟ این همه اشتباه و مردودی چه معنی داره؟
  من ۳،۰۰۰ ریاضی شدم …ولی مردودم کردن ! به کی باید اعتراض کنم؟ اعتراض حضوری زدم ولی نتیجه نداد.
  این انصافه با این رتبه برم ازاد؟ اونم بدون کنکور!!
  به چه امیدی باید تلاش برای کشورمون کنیم؟

 • فاطمه رئوفی wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۴, ۹:۴۵

  باسلام خسته نباشید اینجناب فاطمه رئوفی در رشته ای هنر باررتبه ای ۸۰۲ درشته ای ارتباط تصوری دانشگاه پیام نور قبول شدم ولی دوستام با رتبه های ۱۰۰۰ بالاتر دانشگاهی دولتی قبول شده اند خواهش می کنم ب این موضوع رسیدگی کنید ممنون

 • ریحانه wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵

  اره واقعامنم نمیفهمم چه خبره حضوری فایده نداره باید اینترنتی اقدام کنی منم هنوز جوابی ندادن بهم

 • :( wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۱

  قابل توجه کلیه کسانی که باعث مردود شدن جمع کثیری از دوستان و هم سن و سالای عزیزمون ک با کلی امید و تلاش و محدودیت واسه کنکورو رفتن به دانشگاه خودشونو آماده کرده بودند شدن !!!
  چی بگیم ما واقعا …وقتی حتی یه سر سوزن واسه یه جوون ۱۸ساله ارزش……………… … دیگه مگه حرفیم میمونه ؟؟!!
  ……………. اما ممطمینا خدا اون بالاست و جای حق نشسته … خدا از حق خودش ممکنه بگذره اما  حق الناس  …ابدا …ا
  دعای هر ثانیم اینه ک مهدی (عج) بیاد تا حتی اگه شده یه لجظه رنگ عدالت رو ببینم…خدایا باقیش با خودت .. ما ک دیگه دستمون به هیچ جا بند نیست …

 • پرویز wrote on ۹ مهر, ۱۳۹۴, ۱:۴۳

  سلام؛با رتبه ۸۸۵ مردود شدم بگم چرا‏!چون انتخاب رشته غلط کردمو فقط تهرانو زدم؛شماهم ممکنه مث من اشتباه کرده باشید؛به نظر من عادلانه ترین نوع سنجش کنکور خودمونه و سازمان سنجش هم عادلانه ورودیارو قبول میکنه؛شما هم برید ببینید کجا اشتباه کردید

 • ریحانه wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵

  پس کی قراره جواب منو بده

 • ساناز wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۲۳:۴۱

   با۸۰۰۰ منطقه ۲ ریاضی مردود شدم ..جواب اعتراض کی میاد پس؟ااصن میاااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ادم تکلیف خودشو بدونه لا اقل …

 • جيحون wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۷

  ثبت نام کنکور سراسری سال-۹۶۹۵ در چه تاریخی تمدید میشود

 • asal wrote on ۲۸ مرداد, ۱۳۹۵, ۲:۲۹

  سلام٫من داوطلب رشته انسانی هستم و رتبه کنکورم ۳۷هزار شده٫میخاستم بدونم بااین رتبه ممکنه دانشگاه پیام نور٫روانشناسی توشهر خودم بیارم؟ حتما اگ میشه بهم جواب بدید خیلی مهمه برام

 • ناشناس wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۸

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

 • خرید هدفون wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۹:۳۴

  سلام.وبسایت جالبی دارید.

 • علی wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶, ۹:۴۸

  چرا اجازه نمیدین مثل کشور های پیشرفته بخش خصوصی با رعایت استاندارد های وزارت بهداشت وارد بخش آموزش پزشکی بشه تا همه پول و سرمایه برای تحصیل از کشور خارج نشه؟؟؟؟
  چرا جونایِ ما باید برن تو کشور های دیگه درس بخون؟؟؟؟

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.