تمدیدمهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶+کد رشته های جدید

تمديدمهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶+كد رشته هاي جديد

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اصلاحات اطلاعیه تکمیل ظرفیت، ظرفیت جدید و تمدید مهلت انتخاب رشته برخی از رشته‌های تحصیلی دوره روزانه، شبانه، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۸/۳۰، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ می‌رساند ضمن اعلام اصلاحات و همچنین رشته‌محل‌های جدید، علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه فوق، به شرح جداول ذیل مقرر گردید به منظور مساعدت برای انتخاب رشته در این مرحله به داوطلبان اجازه داده شود تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۱۴  نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

لذا کلیه متقاضیان می‌بایست براساس مندرجات این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۸/۳۰نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مورد علاقه منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذکر اقدام نمایند.

همچنین متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی نیز تا زمان اعلام شده می‌توانند با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته (که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت می‌باشد) نسبت به ثبت‌نام در این مرحله اقدام نمایند.

با توجه به ضوابط گزینش بومی، ملاک تعیین بومی در رشته محل هایی که پذیرش آنها به صورت بومی شهرستان می باشد محل اخذ مدرک سه سال آخر تحصیلات دوره متوسطه ( سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی) در شهرستان و درصورت مغایرت سه سال مذکور، شهرستان محل تولد  می باشد.

 دریافت فایل اصلاحات و رشته های جدید اطلاعیه تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره روزانه، شبانه، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی  آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ فرمت PDF

 

 

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.