اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان رشته‌‌های‌ تحصیلی نیمه‌‌متمرکز درآزمون‌ سراسری‌ سال۱۳۹۵

اعلام نتايج نهايي پذيرفته‌شدگان رشته‌‌هاي‌ تحصيلي نيمه‌‌متمركز درآزمون‌ سراسري‌ سال1395

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”

اطلاعیــه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌کشور درخصـوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شـدگان رشته‌‌های‌ تحصیلی نیمه‌‌متمرکــز درآزمون‌ سراســری‌ سال‌ ۱۳۹۵

بدین‌وسیله از داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفتهشدگان نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی نیمه‌متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ در سایت این سازمان به آدرس www.Sanjesh.org اعلام شده است، دعوت می‌نماید که برای ثبت‌نام در موسسه محل قبولی خود، با همراه داشتن مدارک به شرح ذیل در یکی از روزهای دو‌شنبه و یا سه‌شنبه ۱۱ و ۹۵/۱۱/۱۲ به محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

نکات مهم و قابل توجه:

۱- کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌نام، پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند. در صورتی که زمان خاصی از سوی دانشگاهها و موسسات برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد داوطلبان می‌بایست در یکی از روزهای فوق برای ثبت‌نام مراجعه نمایند.

۲- اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نخواهد شد. با پذیرفته‌شدگان برای انجام مراحل ثبت‌نام توسط دانشکده مذکور هماهنگی لازم بعمل خواهد آمد.

۳- در رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه (کد ۲۱۸۳۰)، مدیریت هتلداری (کد ۲۱۸۸۱)، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی مکانیک (کدهای ۲۱۹۰۰، ۲۱۹۰۱ و ۲۱۹۰۲)  دانشگاه تهران، کاردانی بهداشت عمومی (کد ۲۱۶۹۰) دانشگاه علوم پزشکی آبادان، کاردانی تکنسین سلامت دهان (کدهای ۲۱۶۹۷ و ۲۱۷۱۲) دانشگاههای علوم پزشکی ایلام و قزوین، کاردانی فوریتهای پزشکی (کدهای ۲۱۷۳۶، ۲۱۷۳۸، ۲۱۷۴۷، ۲۱۷۵۱، ۲۱۷۵۲، ۲۱۷۵۶، ۲۱۷۶۴، ۲۱۷۷۱، ۲۱۷۷۵، ۲۱۷۷۶، ۲۱۷۷۹، ۲۱۷۸۲، ۲۱۷۸۳، ۲۱۷۸۷، ۲۱۷۹۱، ۲۱۷۹۲، ۲۱۷۹۷، ۲۱۸۰۰، ۲۱۸۰۷ و۲۱۸۱۰) و پزشکی (کد ۲۱۹۰۵) بدلیل عدم ارسال نتایج مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش داوطلبان از سوی موسسات دارای پذیرش و یا ارگان بورس شونده، هیچ داوطلبی به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نخواهد شد. داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانندبا ارگانها ویادانشگاههای ذیربط تماس حاصل نمایند.

۴- در کلیه رشته‌های تحصیلی ‌متمرکز دارای شرایط خاص پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، اتاق عمل ، تکنولوژی پرتوشناسی ، فناوری اطلاعات سلامت، هوشبری، بینایی سنجی و شنوایی شناسی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاههای علوم پزشکی بدلیل عدم ارسال نتایج مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش داوطلبان از سوی ارگان بورس دهنده (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) هیچ داوطلبی به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نخواهد شد. داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانند به ارگان بورس دهنده مراجعه نمایند.

۵- با توجه به اینکه اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌‌های‌  تحصیلی متمرکز و نیمه‌‌متمرکـز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۵ و همچنین رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز در آزمون مذکور بصورت همزمان اعلام شده‌اند، داوطلبانی که در هر دو مرحله دارای قبولی می‌باشند، مجاز خواهند بود درصورت تمایل و به دلخواه خود در یکی از کد رشته‌های مورد نظر ثبت‌نام و مشغول به تحصیل شوند بدیهی است ثبت‌نام در هر یک از کد رشته‌های قبولی به منزله انصراف از کد رشته دیگری تلقی شده و امکان ثبت‌نام و ادامه تحصیل در کد رشته  دیگر امکان پذیر نیست.

الف- مدارکی که پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

۱- کلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرک) باشند و با در نظر داشتن ضوابط تاریخ اخذ مدرک تحصیلی که قبلاً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی ( دفترچه شماره ۲) به اطلاع رسیده برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

۲- اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای کلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا  نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن که بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصیلی در آن مشخص باشد.

۳- اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکدههای فنی و حرفهای برای پذیرفتهشدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی (حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۵) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان که بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یک برگ تصویر آن.

۴- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری کپی از آنان.

۵- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).

۶- معرفی نامه رسمی از ستاد مشترک‌ سپاه ‌پاسداران‌ انقلاب ‌اسلامی‌ و یا وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هر یک از رؤسای ارگان‌های مذکور.

۷- آن دسته از داوطلبان شاهد و ایثارگر که با سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح پذیرفته شده‌اند در زمان ‌ثبت‌نام، ملزم به ارائه فرم ‌و یا مدرکی ‌در رابطه‌ با‌ تایید سهمیه ثبت‌نامی ‌خویش‌ نمی‌باشند. ‌چنانچه ‌سهمیه‌ پذیرفته‌شده‌ای حسب مورد از سوی‌ ‌بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح ‌مورد تایید قرار نگیرد از تحصیل وی ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳۵ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ مشخص کند (برای برادران).

۹- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان.

۱۰- با توجه به بخشنامه ۲۲۱۴۴۶/۴۶۰ مورخ ۹۱/۱۰/۱۸ ریاست‌ محترم‌ مرکز سنجش آموزش ‌و پرورش کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تکمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

۱۱- ارائه اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال‌های ۱۳۸۵ به بعد که امتحانات آنان به صورت کتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد.

۱۲- اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی ‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یک ‌از سال‌های ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۵ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.

ب- تذکرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

۱- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی نیمه‌متمرکز اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان رشته متمرکز آزمون سراسری سال۱۳۹۵ شهریور ماه باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در رشته متمرکز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده نیمهمتمرکز (قبولی جدید) ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. همچنین برای پذیرفته‌شدگان دورههای روزانه نیمه‌متمرکز یک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولی منظور خواهد شد.

۲- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دورههای روزانه درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، حق شرکت در آزمون سراسری سال۱۳۹۶ را نخواهند داشت.

۳- گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز آموزش تربیت‌بدنی دورههای مختلف تحصیلی دانشگاهها و مؤسسات آموزشعالی از بین داوطلبانی که در مراحل معاینه و آزمون عملی آن شرکت نموده‌اند و از سوی کمیته آزمون عملی واجد شرایط از نظر معاینه و آزمون عملی برای گزینش نهایی اعلام شدهاند با در نظر داشتن نمره علمی زیر گروه رشته مذکور و نمره‌های علمی و عملی مکتسبه (رشته‌ آموزش تربیت بدنی از بین گروه‌های آزمایشی «۱، ۲ و ۳» انجام شده و داوطلبانی که در آزمون عملی شرکت نموده ولی اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل معاینه و آزمون عملی بودند و یا در گزینش نهایی مردود علمی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان نهایی شناخته شدهاند.

داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۱/۲۵ از سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org ارسال نموده و یا با شماره‌ تلفن  ۴۲۱۶۳  (پیش شماره ۰۲۱) تماس حاصل نمایند. واز مراجعه حضوری خودداری گردد.ضمناً به سوالات مطرح شده و یا درخواستهای واصله بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

“نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری ۱۳۹۵

 

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.