اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی(استعدادهای درخشان)استان کردستان ۹۴

اعلام نتايج مدارس نمونه دولتي(استعدادهاي درخشان)استان كردستان 94

به گزارش “سایت خبری کانی نتKaniNet” به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان : منصور قاسمیان رییس اداره سنجش با اعلام این خبر گفت : دانش آموزان قبول شده از تاریخ ۳۰ خرداد لغایت ۶ تیرماه ۹۴ می توانند با مراجعه به دبیر ستانهای پذیرفته شده ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

رییس اداره سنجش آموزش و پرورش کردستان افزود : بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش نتایج آزمون قطعی بوده و ذخیره ای اعلام نخواهد شد و هم چنین داوطلبان معترض می توانند از روز پنج شنبه ۲۸ خرداد لغایت دوم تیرماه ۹۴ نسبت به درج اعتراض خود از طریق سامانه آزمون اقدام و پیگیری نمایند .

گفتنی است اسامی دانش آموزان قبول شده دختر و پسر از طریق فایل های پیوست قابل مشاهده می باشد و کارنامه پذیرفته شدگان نیز بر روی همین سایت به صورت شخصی قابل دریافت است .

اسامی دانش آموزان قبول شده آزمون ورودی دبیرستانهای نمونه دولتی دوره اول متوسطه شهرستان مریوان در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ اعلام شد .
دانش آموزان قبول شده از تاریخ ۹۴/۴/۶ لغایت ۹۴/۴/۲۰می توانند با مراجعه به دبیرستانهای پذیرفته شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش نتایج آزمون قطعی بوده و اسامی دانش آموزان ذخیره نیز اواخر تیرماه جاری اعلام می شود .

همچنین داوطلبان معترض می توانند از روز چهارشنبه سوم لغایت ۱۰ تیرماه ۹۴ نسبت به درج اعتراض خود از طریق سامانه آزمون به نشانی اینترنتی http://kurdsanjesh.medu.ir اقدام و از طریق همین سایت پیگیری نمایند .

گفتنی است اسامی دانش آموزان قبول شده دختر و پسر شهرستان مریوان از طریق فایل های پیوست قابل مشاهده می باشد و کارنامه پذیرفته نشدگان نیز بر روی سایت مذکور به صورت شخصی قابل دریافت است .

فایل های مربوطه :

“پسرانه شهید بهشتی ناحیه دو سنندج.pdf540.909 KB

“پسرانه شهید بهشتی ناحیه یک سنندج.pdf429.361 KB

“دخترانه فرزانگان سقز.pdf382.976 KB

“دخترانه فرزانگان ناحیه دو سنندج.pdf604.368 KB

“دخترانه فرزانگان ناحیه یک سنندج.pdf383.102 KB

“شهید احمدی روشن قروه.pdf393.402 KB

“شهید بهشتی سقز.pdf421.077 KB

“پسرانه پیشگامان مریوان

“دخترانه عفاف مریوان

اداره سنجش آموزش و پرورش کردستان ، اسامی دانش آموزان قبول شده آزمون دبیرستانهای متوسطه اول استعدادهای درخشان استان در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان منصور قاسمیان رییس اداره سنجش با اعلام این خبر گفت : دانش آموزان قبول شده از تاریخ ۳۰ خرداد لغایت ۶ تیرماه ۹۴ می توانند با مراجعه به دبیر ستانهای پذیرفته شده ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

رییس اداره سنجش آموزش و پرورش کردستان افزود : بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش نتایج آزمون قطعی بوده و ذخیره ای اعلام نخواهد شد و هم چنین داوطلبان معترض می توانند از روز پنج شنبه ۲۸ خرداد لغایت دوم تیرماه ۹۴ نسبت به درج اعتراض خود از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون اقدام و پیگیری نمایند .

گفتنی است اسامی دانش آموزان قبول شده دختر و پسر از طریق فایل های پیوست قابل مشاهده می باشد و کارنامه پذیرفته نشدگان نیز بر روی همین سایت ، بخش سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون به صورت شخصی قابل دریافت است .

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۲ Comments

  • نوسا wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۲

    خیلی عجیبه که نویسده این مطلب خبر نداره که مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از هم جدا هستند و دو مدرسه متفاوت هستند .

  • دنیز wrote on ۲۷ تیر, ۱۳۹۴, ۲۰:۴۷

    جواب ذخیره کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمونه دولتی رو عرض میکنم شما که فرقشو نمی دونید!!!!!!!!!!!! اصلا اسامی قبولیا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.