اعلام کد قبولی نهائی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

اعلام كد قبولي نهائي براي آن دسته از داوطلباني كه در زمان اعلام نتايج نهايي مرحله تكميل‌ظرفيت آزمون سراسري سال 1395

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”- اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام کد قبولی نهائی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ برای آنها یکی از کدهای ۱۱، ۲۱، ۲۶ و ۲۵ اعلام گردیده است

این سازمان بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان متقاضی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ که علاوه بر کد قبولی و یا منحصراً به جای کد قبولی برای آنان یکی از کدهای ۱۱ (دانشگاه فرهنگیان و تربیت‌دبیر شهیدرجایی)، ۲۱ (دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله «عج»)، ۲۶ (رشته‌های تحصیلی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی «ره»- نوشهر)  و ۲۵ (دانشگاه شهید مطهری) اعلام گردیده، می‌رساند با توجه به وصول نتیجه مراحل مصاحبه و صلاحیت‌های عمومی معرفی‌شدگان از سوی موسسات و یا هیأتهای مرکزی گزینش ارگانهای ذیربط پذیرفته‌شدگان نهایی مشخص و اطلاع‌رسانی لازم به آنها صورت گرفته است.

اطلاعیــه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌کشور درخصـوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان رشته‌‌های‌ تحصیلی متمرکز و نیمه‌‌متمرکـز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۵ و همچنین آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آنان بجای کد رشته قبولی و یا علاوه بر کد رشته قبولی متمرکزآنان یکی از کدهای ۱۱، ۲۱، ۲۶ و ۲۵ اعلام گردیده اســت

بدین‌وسیله از داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان قبول نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی متمرکز و نیمه‌‌متمرکـز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۵ در سایت این سازمان به آدرس www.Sanjesh.org اعلام شده است، دعوت می‌نماید که با همراه داشتن مدارک به شرح ذیل برای ثبت‌نام در یکی از روزهای چهار‌شنبه  ۹۵/۱۱/۶ و یا شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۹ به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

تذکر مهم: کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند. در صورتی که زمان خاصی از سوی دانشگاهها و موسسات برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد داوطلبان می‌بایست در یکی از روزهای فوق برای ثبت‌نام مراجعه نمایند.

الف- مدارکی که پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

۱- کلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرک) باشند و با در نظر داشتن ضوابط تاریخ اخذ مدرک تحصیلی که قبلاً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی ( دفترچه شماره ۲) به اطلاع رسیده برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

۲- اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای کلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن که بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصیلی در آن مشخص باشد. ۳- اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفهای برای پذیرفته شدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی (حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان که بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یک برگ تصویر آن.

۴- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری کپی از آنان.

۵- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).

۶- معرفی نامه رسمی از ستاد مشترک‌ سپاه ‌پاسداران‌ انقلاب ‌اسلامی‌ و یا وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هر یک از رؤسای ارگان‌های مذکور.

۷- آن دسته از داوطلبان شاهد و ایثارگر که با سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح پذیرفته شده‌اند در زمان ‌ثبت‌نام، ملزم به ارائه فرم ‌و یا مدرکی ‌در رابطه‌ با‌ تایید سهمیه ثبت‌نامی ‌خویش‌ نمی‌باشند. ‌چنانچه ‌سهمیه‌ پذیرفته‌شده‌ای حسب مورد از سوی‌ ‌بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح ‌مورد تایید قرار نگیرد از تحصیل وی ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳۵ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ مشخص کند (برای برادران).

۹- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان.

۱۰- با توجه به بخشنامه ۲۲۱۴۴۶/۴۶۰ مورخ ۹۱/۱۰/۱۸ ریاست‌ محترم‌ مرکز سنجش آموزش ‌و پرورش کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تکمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

۱۱-ارائه اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال‌های ۱۳۸۵ به بعد که امتحانات آنان به صورت کتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد.

۱۲- اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی ‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یک ‌از سال‌های ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۵ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.

ب- تذکرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

۱- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی متمرکز و نیمه‌‌متمرکـز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۵ اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان رشته متمرکز آزمون سراسری سال۱۳۹۵ نیز باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در رشته متمرکز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده متمرکز و یا نیمه متمرکز (قبولی جدید) ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

۲- برای پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره های روزانه رشته‌های تحصیلی متمرکز و یا نیمه متمرکز یک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولی منظور خواهد شد.

۳- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دورههای روزانه درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، حق شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ را نخواهند داشت.

۴- گزینش رشته‌‌های‌ تحصیلی نیمه‌‌متمرکـز دانشگاهها و مؤسسات آموزشعالی از بین داوطلبانی که در مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش شرکت نموده و از سوی آن موسسه واجد شرایط برای گزینش نهایی اعلام شده اند با در نظر داشتن نمره علمی زیرگروه رشته مذکور انجام شده است، لذا داوطلبانی که در مراحل مصاحبه شرکت نموده ولی اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل مصاحبه بودند و یا در گزینش نهایی مردود علمی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان نهایی شناخته شدهاند.

۵- به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی بجای کد رشته قبولی و یا علاوه بر کد رشته محل قبولی متمرکز برای آنان یکی از کدهای ۱۱ (دانشگاه فرهنگیان)، ۲۱ (دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله«عج»)، ۲۶ (رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهید مطهری) و ۲۵ (رشته‌های تحصیلی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی«ره»- نوشهر) اعلام گردیده، می‌رساند با توجه به اولویت کد رشته محل انتخابی، این افراد در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش در رشته‌های تحصیلی انتخابی قرار گرفته‌اند و می‌بایست در صورت تمایل به منظور اطلاع از برنامه‌زمانی انجام مراحل مصاحبه و گزینش از روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۶ به سایت موسسه معرفی‌شده مراجعه نمایند.

داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۱/۲۰ از سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org ارسال نموده و یا با  شماره‌ تلفن  ۴۲۱۶۳  (پیش شماره ۰۲۱) تماس حاصل نمایند. از مراجعه حضوری خودداری شود. به سوالات مطرح شده و یا درخواستهای واصله بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.