اعلام جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی سال۹۵

اعلام جزئيات برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي سال95

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”- جزئیات نحوه برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۵ اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام جزئیات آزمون کاردانی و کاردانی به کارشناسی ۹۵ خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ برای رشته های با آزمون در صبح روز جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ در ۷۳ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: برای شرکت در این آزمون تعداد ۱۰۲ هزار و ۸۱۷ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۱ هزار و ۵۳۸ نفر زن و ۶۱ هزار و ۲۸۰ نفر هم مرد هستند.

توکلی افزود: از تعداد ۱۰۲ هزار و ۸۱۷ داوطلب ثبت نام کننده تعداد ۱۳ هزار و ۳۷ داوطلب ،متقاضی یکی از رشته های بدون آزمون و ۸۹ هزار و ۵۸۱ داوطلب متقاضی رشته های با آزمون شدند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: برگ راهنما برای داوطلبان کلیه رشته ها و کارت شرکت در آزمون منحصرا برای داوطلبان متقاضی رشته های با آزمون در روز سه شنبه ۱۹ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی یادآور شد: برای شرکت در این آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

توکلی با بیان اینکه فرآیند برگزاری آزمون راس ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود، بیان کرد: درب‌های حوزه های امتحانی راس ساعت ۷ صبح بسته شده و از ورود داوطلبانی که بعد از بسته شدن درب‌ها به حوزه های امتحانی مراجعه کنند طبق قوانین ممانعت به عمل می آید.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: داوطلبان از آوردن وسایل اضافی مانند کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، ماشین حساب به جز ماشین حساب های با مارک های مشخص شده در اطلاعیه توزیع کارت، هر گونه نوت و یادداشت و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیدا خودداری کنند.

وی تاکید کرد: بدیهی است همراه داشتن هر یک از این وسایل به عنوان تخلف تلقی و با داوطلبان زیربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات در آزمون های سراسری که بخشی از آن در اطلاعیه توزیع کارت آمده است، رفتار می شود.

توکلی اظهار داشت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی  در روز یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ بر روی سایت سازمان قرار گرفته است.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: برای شرکت در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی برای کلیه رشته ها ۲۱۹ هزار و ۶۳۶ داوطلب ثبت نام کردند.

وی اظهار داشت: از تعداد ۲۱۹ هزار و ۶۳۶ داوطلب ثبت نام کننده تعداد ۸۹ هزار و ۵۱۶ نفر زن و ۱۳۰ هزار و ۱۲۰ نفر مرد هستند.

توکلی افزود: ۴۸ هزار و ۱۴۵ داوطلب متقاضی رشته های بدون آزمون و ۱۷۱ هزار و ۴۹۱ داوطلب متقاضی شرکت در یکی از رشته های با آزمون هستند.

آدرس کانال تلگرام ما :

https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.