اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشدسال ۱۳۹۴ دانشگاه پیام‌نور (نوبت پانزدهم)

اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي آزمون ورودي دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشدسال 1394 دانشگاه پيام‌نور (نوبت پانزدهم)

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کشور:با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام‌نور در سال ۱۳۹۴(نوبت پانزدهم) اعلام گردیده، از آنها دعوت به عمل می آید که از تاریخ  ۸/۶/۹۴ تا ۱۱/۶/۹۴ بمنظور ثبت‌نام در کد قبولی اعلام شده به سایت دانشگاه پیام نور به آدرس  https://reg.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام:

۱- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه. (دو سری).

۲- اصل و تصویر کارت ملی.

۳- ۶ قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سالجاری و پشت نویسی شده.

۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.

تبصره ۱: پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی‌باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.

«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد.»

تبصره ۲: دارندگان مدارک تحصیلی معادل می‌بایست حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیر رسمی در آزمونهای ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند.

تبصره ۳: بر اساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۷۴/۱۱/۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده توسط مدیریت حوزه علمیه قم و یا مشهد دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدرک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.

۵- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (برای برادران)

یادآوری مهم:

کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع دقیق از چگونگی ثبت‌نام خود از روز یکشنبه ۹۴/۶/۸ به سایت دانشگاه پیام‌نور به نشانی: http://pnu/ac.ir  مراجعه نمایند.

در پایان لازم به ذکر است که کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در این آزمون از این تاریخ بر روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قابل مشاهده می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت هرگونه سئوال می‌توانند منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت این سازمان حداکثر تا تاریخ ۹۴/۶/۲۸ اقدام نمایند و از مراجعه حضوری جداً خودداری نمایند

بدیهِی است به مکاتباتی که پس از تاریخ ۹۴/۶/۲۸ واصل گردد پاسخ داده نخواهد شد.

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره فراگیر ارشد سال ۹۴ دانشگاه پیام نور امروز اعلام می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش : در آزمون ورودی دوره فراگیر ارشد ۹۴ دانشگاه پیام نور تعداد ۸۰ هزار و ۵۸۳ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۸ هزار و ۶۹۸ نفر زن و ۴۱ هزار و ۸۸۵ نفر مرد بودند.

وی افزود: این آزمون در صبح روز جمعه ۴ اردیبهشت ماه به صورت تستی ۴ گزینه‌ای در ۱۰۱ شهرستان مختلف برگزار شد که از تعداد ۸۰ هزار و ۵۸۳ داوطلب ثبت نام کننده ۵۰ هزار و ۴۲۱ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و ۳۰ هزار و ۱۶۲ داوطلب غایب بودند که از تعداد ۵۰ هزار و ۴۲۱ نفر حاضر در جلسه آزمون ۲۴ هزار و ۷۶۸ نفر زن و ۲ هزار و ۶۵۳ نفر مرد بودند.

توکلی ادامه داد: با توجه به برنامه زمانی اعلام شده گزینش نهایی و فهرست اسامی تعداد ۱۱ هزار و ۵۳ نفر از پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره فراگیر ارشد سال ۹۴ دانشگاه پیام نور امروز چهارشنبه ۲۱ مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی در پایان گفت: از تعداد ۱۱ هزار و ۵۳ نفر پذیرفته شدگان نهایی تعداد ۵ هزار و ۳۳۳ نفر زن و ۵ هزار و ۷۲۸ نفر مرد می‌باشند. به عبارت دیگر ۴۸٫۱۸ درصد پذیرفته شدگان زن و ۵۱٫۸۲ درصد مرد هستند که کلیه پذیرفته شدگان ضرورت دارد با توجه به مفاد اطلاعیه که بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد از روز یکشنبه ۸ شهریور ماه به سایت دانشگاه پیام نور مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

“برای مشاهده اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور – کارشناسی ارشد مهر ۹۴”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.