اعلام اسامی‌ معرفی‌‌شدگان‌ چند برابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلـی دارای شرایط خاص دانشگاههای شهید مطهری و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۶ و همچنین اعلام زمان مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت عمومی از معرفی‌شدگان رشته‌ نیمه‌متمرکز آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان درآزمون‌ مذکور

اعلام اسامي‌ معرفي‌‌شدگان‌ چند برابرظرفيت رشته‌‌هاي‌ مختلف‌ تحصيلـي داراي شرايط خاص دانشگاههاي شهيد مطهري و پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان در مرحله تكميل ظرفيت آزمون سراسري سال 96 و همچنين اعلام زمان مصاحبه تخصصي و بررسي صلاحيت عمومي از معرفي‌شدگان رشته‌ نيمه‌متمركز آموزش تربيت‌بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان درآزمون‌ مذكور

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-اطلاعیـه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌کشور درباره اعلام اسامی‌ معرفی‌‌شدگان‌ چند برابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلـی دارای شرایط خاص دانشگاههای شهید مطهری و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۶ و همچنین اعلام زمان مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت عمومی از معرفی‌شدگان رشته‌ نیمه‌متمرکز آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان درآزمون‌ مذکور

پیرو اطلاعیه‌ مورخ ۹۶/۰۹/۲۸، ضمن آرزوی موفقیت‌‌ برای داوطلبان‌‌ گرامی‌، بدین‌‌وسیله‌ نظر معرفی‌‌شدگان‌ چندبرابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلـی دارای شرایط خاص دانشگاههای فوق را ‌به‌ نکات زیر معطوف‌ می‌دارد:

الف) براساس‌ ضوابط مربوط به‌ گزینش‌ رشته‌‌های‌ تحصیلی دارای شرایط خاص، معرفی‌شدگان‌ هر یک‌ از کدرشته‌های‌ شرایط خاص تا چند برابر ظرفیت‌ در هر کد رشته‌ با توجه‌ به‌ نمره‌ کل‌ از بین‌ کلیه داوطلبانی‌ که‌ کدرشته‌ یا رشته‌های‌ مربوط را انتخاب ‌نموده‌اند، استخراج‌ و اسامی‌ آنان‌ در هر رشته‌ درج‌ گردیده‌ است.

ب) پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز آزمون سراسری سال ۹۶ که در ردیف ‌معرفی‌شدگان ‌چند برابر ظرفیت هر یک ‌از رشته‌‌های‌ فوق‌الذکر قرارگرفته‌اند، در صورتی که برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته‌ و یا رشته‌‌های‌ اعلام شده‌، مراجعه ‌نموده و به عنوان پذیرفته‌شده ‌نهایی‌ هر یک از رشته‌های تحصیلی‌ دارای شرایط خاص اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنان‌ در رشته‌ متمرکز لغو شده و می‌بایست در رشته قبولی جدید ثبت‌نام و ادامه تحصیل نمایند، بدیهی است  امکان بازگشت و ادامه تحصیل این دسته از پذیرفته‌شدگان در رشته قبولی متمرکز قبلی میسر نمی‌باشد. لذا داوطلبان گرامی لازم است در این خصوص دقت و توجه لازم بعمل آورند.

ج) داوطلبانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کد رشته محل از مؤسسات مندرج در این اطلاعیه اقدام نموده ولی در این مرحله معرفی نشده‌اند، یا شانس قبولی در اولویتهای بالاتر از کدهای مربوط به این رشته‌های را دارا می‌باشند یا فاقد حداقل نمره معرفی در این مرحله می‌باشند و دلیل عدم معرفی آنان در زمان اعلام نتایج نهایی مشخص خواهد شد.

د) اسامی پذیرفته‌شدگان نهائی رشته‌های مختلف تحصیلی مندرج در این اطلاعیه پس از انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش و پس از گزینش علمی نهایی در دهه دوم بهمن ماه سال جاری از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

تذکر بسیار مهم: کلیه معرفی‌شدگان چندبرابرظرفیت می‌بایست قبل از مراجعه به موسسه ذیربط، برای اطلاع از برنامه زمان و مکان، مدارک مورد نیاز، شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش حتماً به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل مصاحبه مراجعه نمایند.

«برنامه زمان و مکان مراجعه معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت رشته‌های ‌مختلف تحصیلی دارای شرایط خاص»

۱- معرفــی‌شدگان رشته­ های تحصیلی روانشناسی، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و حکمت اسلامی و فلسفه و کلام اسلامی (کدهای ۲۲۸۰۵ تا ۲۲۸۰۸) دانشگاه شهید مطهری- تهران

داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ معرفی‌ شده چند برابر ظرفیت ‌رشته‌های‌ ‌‌‌‌تحصیلی روانشناسی، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و حکمت اسلامی و فلسفه و کلام اسلامی (کدهای ۲۲۸۰۵ تا ۲۲۸۰۸) دانشگاه شهید مطهری- تهران اعلام‌ گردیده‌، لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش‌ با در دست ‌داشتن‌ یک برگ روگرفت از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، رو گرفت از مدارک سه سال متوسطه و پیش دانشگاهی و کارنامه‌های مربوط به آن، کارنامه آزمون سراسری، برگ انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، سه قطعه عکس ۴×۳، تکمیل و به همراه داشتن فرمهای دانلود شده از سایت دانشگاه از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۶ لغایت دوشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۱۱ با مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی گلستان شهید مطهری به نشانی www.golestan.motahari.ac.ir و تکمیل اطلاعات لازم و مطالعه اطلاعیه مربوطه نسبت به ثبت نام و تعیین زمان و مکان مصاحبه اقدام نمایند و پس از این مرحله با داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه تماس حاصل خواهد شد. زمان انجام مصاحبه چهارشنبه ۹۶/۱۰/۰۶ لغایت پنجشنبه ۹۶/۱۰/۱۴ خواهد بود.

مکانهای مراجعــه رشته­های تحصیلی روانشناسی، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و حکمت اسلامی و فلسفه و کلام اسلامی (کدهای ۲۲۸۰۵ تا ۲۲۸۰۸) دانشگاه شهید مطهری- تهران (با توجه به نزدیکی محل سکونــت)

الف-شرایط عمومــی:

۱- متدین به دین مبین اسلام و مذهب جعفری و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران. ۲- علاقه‌مند به ادامه تحصیل در علوم حوزوی و رعایت شئونات طلبگی. ۳- متولدین نیمه دوم سال ۱۳۷۶ به بعد. ۴- احراز صلاحیت‌های علمی و عمومی

ب-نکات مهــم

۱- تحصیل در این دانشگاه بصورت تمام وقت می‌باشد. ۲- برای کلیه پذیرفته‌شدگان این مرکز ترکیبی از نظام آموزشی و مفاد درسی حوزه و دانشگاه ارائه می‌شود و پذیرفته‌شدگان طلاب علوم دینی محسوب می‌شوند. ۳- پذیرفته‌شدگان برادر پس از فراغت از تحصیل در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم می‌توانند به لباس مقدس روحانیت ملبّس شوند. ۴- این دانشگاه برای دانشجویان خواهر فاقد خوابگاه می‌باشد. ۵- خوابگاه و سایر تحصیلات دانشگاهی به برادرانی که موازین طلبگی را رعایت نمایند تعلق می‌گیرد. ۶- قبولی قطعی در این دانشگاه پس از انجام مصاحبه از بین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت و احراز صلاحیتهای علمی و عمومی می‌باشد.

۲- معرفـی‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت رشته­های تحصیلی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و همچنین معرفی شدگان رشته‌ نیمه‌متمرکز آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان  و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تهران در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶

داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ معرفی‌ شده چند برابر ظرفیت کلیه رشته­های تحصیلی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت اعلام گردیده و همچنین معرفی شدگان رشته‌ نیمه‌متمرکز آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی که در آزمون عملی رشته ذیربط شرکت نموده اند، برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶، لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش‌ براساس موارد ذیل اقدام نمایند.

انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های عمومی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی فوق در دو بخش مجزا به شرح ذیل خواهد بود. (معرفی شدگان دقت نمایندکه در هر یک از مراحل موردنظر، شرکت نمایند):

الف)نحوه تکمیل و ارسال فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینــش

توجه آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابرظرفیت هریک از رشته‌های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت و همچنین معرفی‌شدگان رشته نیمه‌متمرکز که در آزمون عملی رشته ذیربط شرکت نموده‌اند، به رعایت دقیق موارد ذیل معطوف می‌دارد:

۱- پس از تهیه نسخه پرینت فرم اطلاعات فردی (فرم شماره ۱) از سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی در سایت، به وسیله پست پیشتاز به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود (نشانی و شماره تلفن هسته‌ها ) ارسال و یا به صورت حضوری ارایه نمایند.

۲- لازم است در تکمیل فرم مشخصات دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هر گونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده داوطلب خواهد بود.

۳- تکمیل نکردن فرم اطلاعات و یا ارسال نکردن به موقع آن به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت، به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه های مذکور بوده و برابر مقررات تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

ب) اقـدامات لازم برای انجام مصاحبه گزینش و مصاحبه علمی- تخصصــی

۱- جدول شماره ۱ شامل نام، نشانی و شماره تلفن مراکز مجری مصاحبه علمی- تخصصی از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز و مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ در رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران است که داوطلبان ضرورت دارد برای شرکت در مصاحبه تخصصی در زمان مقرر در مراکز مجری حضور یابند.

تذکر مهم : معرفی‌شدگان دقت نمایند که موظفند علاوه برحضور در مصاحبه تخصصی براساس استان بومی، طبق بخش « نحوه تکمیل و ارسال فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی گزینش» حداکثرظرف مدت ۴۸ ساعت از زمان انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان در این اطلاعیه، جهت طی مراحل بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود (نشانی مندرج در جدول پیوست) با در دست فرم شماره (۱) و سایرمدارک مربوط مراجعه نمایند.

۲- حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل، به منزله انصراف از تحصیل در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجائی تلقی می‌گردد و مسئولیت آن صرفاً به عهده داوطلب خواهد بود.

۳- از معرفی‌شدگانی مصاحبه علمی – تخصصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ و اطلاعیه های اصلاحی بعدی سازمان سنجش آموزش کشور (کسب نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه مربوط برای مجاز شدن در انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل ۱۵ در دوره متوسطه­ی دوم (معدل سه پایه  اول، دوم و سوم)، بومی بودن در کد رشته محل انتخابی، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه «متولدین ۷۴/۰۷/۰۱ به بعد») باشند در غیر اینصورت انجام مصاحبه، منتفی خواهد بود.

تبصره: حداقل معدل و حداکثر سن تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.

۴- موفقیت در مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت‌های عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد، بلکه کلیه داوطلبان باید واجد شرایط مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت‌های عمومی بوده و همچنین در گزینش نهایی که براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گردد، دارای بالاترین نمره علمی نهایی در مقایسه با سایر داوطلبان نیز باشند.

۵- با توجه به اصلاحات دفترچه شماره (۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ به داوطلبان معرفی شده برای انجام مصاحبه تخصصی، توصیه می شود اصلاحات بعدی دفترچه مزبور را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به دقت مطالعه نموده و  براساس آخرین اصلاحات اعلام شده، برای مصاحبه تخصصی اقدام نماید.

تبصره): داوطلبان معرفی شده در صورت عدم تمایل به تحصیل در کد رشته محل انتخابی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی می‌توانند در زمان انجام مصاحبه با ارائه درخواست کتبی نسبت به انصراف از تحصیل در دانشگاه‌های مزبور اقدام نمایند و یا در مراحل مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی شرکت نمایند.

۶- تغییر رشته و گرایش، تغییر اولویت، تغییر دوره تحصیلی، انتقال و جابجایی در بین دانشگاه‌ها و بلعکس در بدو  ورود و یا در طول تحصیل تحت هیچ شرایطی امکان‌پذیر نخواهد بود.

۷- تغییر سهمیه استان محل خدمت قبل از شروع به کار و ایفای تعهد، تحت هر شرایط اعم از تأهل، تجرد، بُعد مسافت، تکفل، سرپرستی خانواده، فوت والدین، بیماری و غیره … ممنوع می‌باشد.

۸- محل تحصیل پذیرفته‌شدگان پس از ثبت‌نام قطعی، توسط پردیس‌ها در واحدهای تابعه (سطح استان) تعیین خواهد شد.

تبصره ۱ : در کلاس‌هایی که به حدنصاب لازم (حداقل ۲۵ نفر) برای تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته‌شدگان در سطح پردیس‌های کشور اقدام خواهد نمود.

تبصره ۲ : انتقال و جابجایی در بین پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان ممنوع می‌باشد.

۹- جهت شرکت در مصاحبه تخصصی، به همراه داشتن اصل و تصویر مدارک (کارت ملی، شناسنامه، دفترچه درمانی، درصورت وجود، دیپلم و یا گواهی تأیید شده که معدل کل درآن قید شده است) و یک قطعه عکس ۴ ×۳  که درسال جاری گرفته شده باشد (ترجیحاً عکسی که موقع ثبت‌نام در آزمون از طریق پست الکترونیکی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است) الزامی است.

۱۰- زمان مصاحبه معرفی شدگان: روز چهارشنبه مورخ  ۶/ ۱۰/ ۱۳۹۶ لغایت روز جمعه مورخ  ۱۵/ ۱۰/۱۳۹۶  ( صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ و بعد از ظهر۱۴ تا  ۱۸) است.

تذکر: زمان دقیق انجام مصاحبه معرفی‌شدگان توسط پردیس مجری مصاحبه تعیین خواهد شد و معرفی‌شدگان لازم است قبل از تاریخ  ۹۶/۱۰/۰۴ از طریق سایت اینترنتی و تلفن پردیس مجری مصاحبه و یا با مراجعه حضوری از روز و زمان دقیق زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

۱۱- براساس جدول تعرفه‌های آزمون سراسری، موضوع مصوبه هئیت محترم وزیران در جلسه مورخ ۹۵/۱۰/۰۱ به شماره ابلاغی ۱۲۳۵۱۱/ت ۵۳۴۹۰ هـ مورخ ۹۵/۱۰/۰۷، هریک از داوطلبان معرفی شده برای هزینه انجام فرایند مصاحبه ، بارعایت موارد فوق، مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ ریال (سی و سه هزار تومان) به حسابی که در زمان مصاحبه تخصصی  اعلام می‌گردد واریز نموده و اصل فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل نمایند.

توجه:  از داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نموده‌اند مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی به عمل نخواهد آمد بنابراین این گونه داوطلبان از واریز مبلغ مزبور خود داری نمایند بدیهی است مبلغ واریزی برگشت داده نمی شود.

تذکرات خیلی مهم:

۱- داوطلبی که در شهریورماه سال جاری برای رشته‌های متمرکز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی معرفی شده لیکن به دلیل نداشتن شرط” معدل، سن و معاینات پزشکی” مطابق مفاد دفترچه شماره (۲) راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی، از سوی آموزش و پرورش  مورد تأیید قرار نگرفته‌اند. چنانچه در ردیف معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز و یا تکمیل ظرفیت، قرار گیرند از مراجعه برای انجام فرایند مصاحبه به دلیل غیر واجدشرایط بودن، خودداری نمایند.

۲- داوطلبی که در شهریورماه سال جاری برای رشته‌های متمرکز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی معرفی شده و صلاحیت عمومی و تخصصی آنان مورد تأیید آموزش وپرورش قرار گرفته است می‌بایست نسبت به تکمیل فرم پذیرش در مرکز مجری مصاحبه و هسته گزینش استان اقدام نمایند. عدم مراجعه به هریک از مراکز مزبور، به منزله انصراف از رشته‌های نیمه‌متمرکز و یا تکمیل ظرفیت، تلقی خواهد شد.

۳-پذیرفته‌شدگان متمرکز آزمون سراسری ۱۳۹۶ در هر یک از کد رشته‌های تحصیلی بورسیه و یا شرایط خاص که به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش هستند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت نبوده و درصورت معرفی، از ایشان مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

۴- داوطلبانی که دارای قبولی در رشته‌های متمرکز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (اعم از شهریور ماه و یا تکمیل ظرفیت) بوده و چنانچه در ردیف قبول شدگان رشته های نیمه متمرکز دانشگاههای مزبور قرار گیرند الزاماً باید در رشته نیمه متمرکز (رشته آموزش علوم ورزشی) ثبت‌نام نموده و تحصیل نمایند.

۵- داوطلبانی که  به دلیل تجدید نظر در مراحل قبل، همزمان در دو رشته تحصیلی قبول شده باشند تحصیل آنان در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به تشخیص آموزش و پرورش بوده و اولویت تحصیل با رشته آموزش ابتدایی و سپس آموزش کودکان استثنایی می‌باشد.

نکته مهم برای داوطلبان معرفی‌شده رشته‌ نیمه متمرکز آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۹۶:

معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶ در صورتی که در آزمون عملی مورخ ۹۶/۰۹/۰۲ و ۹۶/۰۹/۰۳ شرکت نموده‌اند، می‌بایست طبق توضیحات مندرج در بند ۲ این اطلاعیه و براساس برنامه زمانی مربوط برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش به محل‌های تعیین شده مراجعه نمایند. بدیهی است آن دسته از معرفی‌شدگانی که در آزمون عملی شرکت ننموده‌اند حتی در صورت تایید مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش از سوی آموزش و پرورش نیز از گزینش نهایی حذف خواهند شد.

در پایان داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۰/۲۰ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مطرح نموده و یا با  شماره‌ تلفن  ۴۲۱۶۳ (پیش شماره ۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

دریافت فایل نام ونشانی پردیس های مجری مصاحبه تشخیص صلاحیتهای علمی – تخصصی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ فرمت PDF

دریافت فرم اطلاعات فردی فرمت PDF

دریافت نشانی و شماره تلفن هسته های گزینش وزارت آموزش و پرورش فرمت PDF

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.