اطلاعیه دانشگاه کردستان درباره تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴

اطلاعيه دانشگاه كردستان درباره تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامی سال 1394

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی دانشگاه کردستان :اطلاعیه دانشگاه کردستان درباره تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴

 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه کردستان در سال ۱۳۹۴ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۲۰ در شهر سنندج برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و در های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۹۴/۱۲/۱۸ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۹  با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس به نماینده رفع نقص کارت مستقر در باجه رفع نقص دانشگاه کردستان واقع در سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، مهمانسرای دانشگاه مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

“برای دریافت کارت ورودبه جلسه اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.