استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سال۹۴

استخدامي نهاد کتابخانه‌های عمومي كشور سال94

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور :اطلاعیه‌ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور درباره‌ تاریخ و نحوه‌ ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

بر اساس مصوبه هیات ‌امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مصوب ۱۳۹۳/۱۲/۱۸، این نهاد به ‌منظور تکمیل نیروهای متخصص و مورد نیاز خود، از طریق برگزاری آزمون (امتحان و مسابقه) و انجام گزینش، از میان افراد واجد شرایط در رشته شغلی کتابدار دعوت به همکاری می‌کند. بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌رساند که ثبت‌نام منحصراً به‌صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۴/۱۴ آغاز و در روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۴/۲۱ پایان می‌پذیرد.
لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته ‌شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات موردنیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

شرایط عمومی استخدام:

۱) تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

۲) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۳) التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴) اعتقاد قلبی و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت مطلقه فقیه.

۵) گواهی انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.

توضیح: کارت یا برگ معافیت موقت موردپذیرش نیست و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از ۳۱/۰۶/۹۴ باشد.

۶) داوطلبان نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه‌های اجرایی و یا بازخرید خدمت آن‌ها باشند.

۷) نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.

۸) داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به‌ موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.

۹) داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شود.

۱۰) عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.

۱۱) احراز صلاحیت‌های عمومی به تائید گزینش.

شرایط اختصاصی استخدام:

۱) داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی و یا مدارک بالاتر در رشته‌های تحصیلی کتابداری (کلیه گرایش‌ها)، علوم کتابداری و اطلاع­رسانی (کلیه گرایش‌ها) و علم اطلاعات و دانش­­شناسی (کلیه گرایش‌ها)، صادره از یکی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا دانشگاه آزاد اسلامی.

 ۲) داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام (متولدین ۷۴/۰۶/۳۱ و قبل از آن) و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ۳۶ سال (متولدین ۵۸/۰۶/۳۱ و بعد از آن)، کارشناسی ارشد ۳۸ سال (متولدین ۵۶/۰۶/۳۱ و بعد از آن) و دکتری ۴۰ سال (متولدین ۵۴/۰۶/۳۱ و بعد از آن).

 تبصره: موارد ذیل به ‌شرط ارائه تائیدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان و آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵% به بالا و فرزندان و همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف هستند.

ب) خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.

ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.

د) مدت خدمت سربازی.

ه) داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ به ‌صورت غیر رسمی و تمام ‌وقت در دستگاه‌های اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته‌اند، ﺑﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ غیر رسمی آنها.

۳) دارا بودن حداقل معدل ۱۲ در مدرک تحصیلی یا گواهی موقت پایان تحصیلات برای داوطلبان با مدرک کارشناسی و حداقل معدل ۱۴ برای داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد و حداقل معدل ۱۶ برای داوطلبان با مدرک تحصیلی دکتری.

تبصره: مدارک فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی خارج از کشور، بر اساس ضوابط ارزشیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری / بهداشت درمان و آموزش پزشکی (در زمان ثبت‌نام) معتبر خواهد بود.

۴) ارائه تعهد محضری مبنی بر اشتغال در تمامی مناطق شهرستان ثبت‌نامی و کتابخانه موردنظر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور پس از پذیرش قطعی به مدت حداقل ده سال از زمان استخدام.

۵) بومی بودن در سطح استان محل تقاضا برای داوطلبان مرد و بومی بودن در سطح شهرستان محل تقاضا برای داوطلبان زن الزامی است.

تبصره: به داوطلبی بومی گفته می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشد:

الف- شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان  محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین یا همسر داوطلب با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج- داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یادانشگاه) را به‌ صورت متوالی یا متناوب درشهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

د- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار  (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.  (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین‌ شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).

توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز در زمان مقرر ارائه نمایند.

۶) کتابداران انجمنی، روستایی و یا سایر کارکنان قراردادی نهاد که شرایط اولیه را دارا باشند، در صورت دارا بودن دیگر شرایط ذکرشده در این اطلاعیه، می‌توانند در آزمون نهاد شرکت نمایند و برای داوطلبانی که قبل از تاریخ ۹۴/۰۱/۰۱ با نهاد کتابخانه‌ها آغاز به همکاری کرده باشند و در آزمون شرکت نمایند، در صورتی‌ که حدنصاب نمره آزمون را کسب نمایند، به ازای هرسال سابقه خدمت دو درصد و حداکثر بیست درصد نمره کل اکتسابی به نمرات آزمون این داوطلبان افزوده خواهد شد.

تبصره ۱: تعریف کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی به شرح ذیل است:

کتابدار انجمنی: کتابداران انجمنی به کتابدارانی گفته می‌شود که با اداره کل امور کتابخانه‌های استان محل خدمت خود قرارداد بر اساس قانون کاردارند و حقوق آن‌ها از محل انجمن استان پرداخت می‌شود.

کتابدار روستایی: کتابداران روستایی به کتابدارانی گفته می‌شود که بر اساس تقسیمات کشوری محل خدمت آن‌ها در کتابخانه‌های روستایی است و بر اساس شیوه‌نامه جذب نیروی انسانی برای کتابخانه‌های روستایی، در قالب قرارداد ساعتی با نهاد همکاری می‌کنند.

کارکنان قراردادی: کارکنان قراردادی به کارکنانی گفته می‌شود که به‌موجب قرارداد، به‌طور موقت برای مدت معین و کار مشخص به‌صورت خرید خدمت در نهاد به کار گرفته‌شده‌اند.

تبصره ۲: سنوات کمتر از یک سال قابل‌محاسبه نخواهد بود.

تبصره ۳: در شهرستان‌هایی که اعلام ظرفیت پذیرش ندارد، کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی شاغل در این شهرستان‌ها، می‌توانند در سایر شهرستان‌های همان استان، بدون توجه به گزینه‌ی بومی بودن، شرکت کنند. محل خدمت این دسته از شرکت‌کنندگان، شهرستان محل ثبت‌نام خواهد بود. لذا شرط بومی بودن برای کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی زن در صورت عدم نیاز شهرستان محل خدمت کنونی، بومی بودن در سطح استان محل تقاضا است.

تبصره ۴: نهاد کتابخانه های عمومی کشور می­تواند در زمان شروع به کار پذیرفته شدگان نهایی حسب مورد، نسبت به جابجایی نیروی انسانی در سطح استان با توجه به کمبود نیرو و کتابخانه های جدیدالتأسیس اقدام نماید.

۷) کسب موفقیت در آزمون کتبی و مراحل گزینش.

۸) به‌ منظور احراز مهارت‌های پایه و عمومی فناوری اطلاعات افراد واجد شرایط جهت استخدام در مشاغل تخصصی، کارشناسی و بالاتر موضوع تبصره دو ماده (۴۲) قانون مدیریت خدمات کشوری، پذیرفته‌شدگان نهایی موظف‌اند حداکثر یک ماه پس از اعلام تائید گزینش، مدارک مربوط به کسب مهارت‌های هفت‌گانه (ICDL) صادره از مراکز و مؤسسات تائید صلاحیت شده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور را ارائه نمایند.

تذکر مهم ۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام‌وظیفه و محاسبه سن داوطلبان ۹۴/۰۶/۳۱ است.

تذکر مهم ۲: کسانی که فاقد گواهی‌نامه‌های مذکور می‌باشند و یا گواهی‌نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی‌باشند موظف‌اند دریکی از مراکز تعیین‌شده که در بخش» اعتبار سنجی مؤسسات آموزشی« با عنوان» مؤسسات تعیین صلاحیت شده« سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی با آدرس www.smtc.ac.ir قابل‌مشاهده است، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، گواهی‌نامه مذکور را ارائه نمایند.

مراحل ثبت‌نام:

۱- مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org

۲- تکمیل فرم تقاضانامه­ ی الکترونیکی در سایت مذکور.

۳- ارسال عکس: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته‌شده باشد (عکس تمام‌رخ).

عکس اسکن شده باید با فرمت JPG باشد.

اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

حجم فایل ذخیره‌شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.

حاشیه‌های زائد عکس اسکن شده باید حذف‌شده باشد.

حتی‌الامکان عکس‌ها سیاه‌وسفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس ا زروی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل‌قبول نیست و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.

تبصره ۲: عکس خواهران باید باحجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره ۳: درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل‌ شده وحق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی: داوطلبان لازم است به‌وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و پرداخت مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ (چهارصد و پنجاه‌هزار) ریال به‌عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۰۶/۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه تاریخ ۹۴/۰۶/۰۶ در مکان‌هایی که متعاقباًاعلام می‌گردد برگزار خواهد شد.

ساعت شروع برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

احصاء مجموع نمرات و رتبه داوطلبان:

شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به‌گزینش، به شرح ذیل است:

– پس از برگزاری آزمون، نمرات داوطلبان به تفکیک هر یک از مواد امتحانی آزمون احصاء شده و مجموع نمرات به دست می‌آید.

– اولویت، کسب حدنصاب آزمون یعنی پنجاه‌ درصد (۵۰%) نمره کل آزمون بوده و در صورت عدم احراز حدنصاب در شهرستان انتخابی و عدم تکمیل ظرفیت در آن شهرستان، جذب از طریق مسابقه بر اساس رتبه‌های اعلامی صورت می‌پذیرد.

گزینش:

 پذیرفته‌شدگان آزمون پس از طی گزینش، به همکاری دعوت خواهند شد.

امتیازات و سهمیه‌های قانونی:

۱- ۲۵ درصد (۲۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست‌وپنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به نهاد معرفی شوند، در صورت شرکت در آزمون و به‌شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، بر اساس قانون مربوطه اختصاص می‌یابد.
۲- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست‌وپنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت، در صورت شرکت در آزمون و به‌شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، بر اساس قانون مربوطه اختصاص می‌یابد

منابع آزمون:

سؤالات آزمون به‌منظور سنجش توانمندی و سطح دانش عمومی متقاضیان رشته شغلی کتابداری، بر اساس سرفصل­ها و منابع ذیل تعیین می‌شود:

جدول شماره (۱) – سرفصل‌ها و منابع آزمون نهاد

سرفصل منابع
خدمات عمومی ۱- ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن (مواد و خدمات کتابخانه­ای برای کودکان و نوجوانان)، ثریا قزل‌ایاغ، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه­ها (۱۳۸۳).

۲- خدمت عالی به مشتری: راهنمای عملی برای کتابداران (۱۳۹۱)، نوشته دارلین واینگایند، ترجمه مرضیه هدایت و مریم جابر. انتشارات سمت.

۳- کتابخانه­های عمومی و مدارس: توسعه همبستگی­های نهادی، تألیف ناتالی ریف زیارنیک، ترجمه دکتر مهرداد نیکنام، ناشر: نهاد کتابخانه­های عمومی کشور، (۱۳۹۰).

۴- آموزش سواد اطلاعاتی؛ مفاهیم، روش­ها و برنامه­ها، تألیف مهری پریرخ. نشر کتابدار.خدمات مرجع ۱- اصول و خدمات مرجع در کتابخانه­ها و مراکز اطلاع­رسانی، تألیف محمدحسین دیانی، مشهد: انتشارات کتابخانه­های رایانه­ای، ۱۳۸۷٫

۲- جستجوی اطلاعات علمی ـ پژوهشی در منابع چاپی و الکترونیکی. تألیف محمدرضا داور پناه. تهران: انتشارات دبیزش، ۱۳۸۲٫اخلاق حرفه­ای۱- اخلاق حرفه­ای کتابداران و اطلاع­رسانان. تألیف انجمن علمی کتابداری شاخه قم. نشر کتابدار، ۱۳۹۲٫مدیریت کتابخانه۱- مدیریت کتابخانه و نظام اطلاع­رسانی. نوشته موهیندر سینق. ترجمه دکتر غلامرضا فدائی. تهران: نهاد کتابخانه­های عمومی کشور، چاپ دوم، ۱۳۸۸٫سازمان‌دهی۱- فهرست­نویسی؛ اصول و روش­ها. تألیف سید مهدی طاهری و رحمت­الله فتاحی. تهران: نشر کتابدار، ۱۳۹۱٫اطلاعات، ارتباطات و فناوری اطلاعات۱- فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ اصول و کاربرد. تألیف ربابه فرهادی. تهران: نشر کتابدار، ۱۳۹۰٫

۲- فناوری اطلاعات، مفاهیم و کاربردها. تألیف کنت سی. لاودن و جین پی. لاودن. ترجمه حمید محسنی. ویراست سوم. نشر کتابدار، ۱۳۹۲٫

۳- اطلاعات و ارتباطات؛ مفاهیم، کاربردها و جغرافیای سیاسی. تألیف اسدالله آزاد. تهران: نشر کتابدار، ۱۳۸۶٫

تذکرات:

۱- با توجه به اینکه مدارک متقاضیان استخدام توسط نهاد کتابخانه‌ها، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون بررسی خواهد شد، لذا درصورتی‌که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نامی ‌باشد، هیچ‌گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (شامل اعلام نتایج اولیه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی) چنانچه مشخص شود داوطلب مدارکی خلاف واقع ارائه نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، داوطلب از ادامه روند مراحل جذب محروم شده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم مذکور لغو و بلااثر می‌گردد. این‌گونه داوطلبان حق هیچ‌گونه اعتراضی نداشته و تا پنج سال از شرکت در آزمون‌های استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور محروم خواهند شد.
۲- ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ ثبت‌نام را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می‌باشند. لازم به ذکر است که با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت‌نام اینترنتی، واجدین شرایط (ایثارگران) می‌بایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل‌استرداد خواهد بود.
۳- لازم به توضیح است مدت‌زمان تعیین‌شده برای ثبت‌نام تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مدت‌زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به‌روزهای پایانی خودداری نمایند.
۴- شرکت در آزمون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون هیچ‌گونه حق استخدامی برای متقاضی ایجاد نمی‌کند و متقاضی با علم به این موضوع در آزمون نهاد شرکت می‌کند.
۵- به مدارک دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام‌شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به‌استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور وقت که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول‌شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر باارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۶- مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه می‌بایست به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۷- داوطلبان می‌توانند کارنامه آزمون را از تاریخ ۹۴/۷/۲۵ به بعد از سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org دریافت نمایند.
۸- اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی از طریق درگاه نهاد به آدرس www.Iranpl.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

ثبت نام و نکات لازم هنگام ثبت نام:

  • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز یکشنبه ۱۴ تیر‌ماه ۱۳۹۴ تا پایان روز یکشنبه ۲۱ تیر‌ماه ۱۳۹۴ است
  • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
  • توجه ویژه : ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۵ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
  • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام‌ داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره‌ ۰۲۱-۸۸۹۴۰۴۶۶ و ۰۲۱-۸۸۸۰۲۱۷۱ تماس حاصل فرمایند.

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند:

  • ۱: داوطلبان باید اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
  • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
  • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور- سال ۱۳۹۴ به مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ ریال معادل چهل و پنج هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند

“برای مشاهده آگهی استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۹۴ اینجا را کلیک کنید”

“برای ثبت نام در استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سال۹۴ اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.