اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌مختلف ‌تحصیلی دارای ‌شرایط ‌خاص/برنامه زمان و مکان مراحل مصاحبه، معاینه وگزینش درآزمون ‌سراسری ‌سال ۹۳

اسامي معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ رشته‌هاي ‌مختلف ‌تحصيلي داراي ‌شرايط ‌خاص/برنامه زمان و مكان مراحل مصاحبه، معاينه وگزينش درآزمون ‌سراسري ‌سال 93

به گزارش کانی نتkaninet به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش:

“برای دریافت نتایج رشته های دارای شرایط خاص در کنکور ۹۵ اینجا را کلیک کنید “

اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌مختلف ‌تحصیلی دارای ‌شرایط ‌خاص/برنامه زمان و مکان مراحل مصاحبه، معاینه وگزینش درآزمون ‌سراسری ‌سال ۹۴:

اطلاعیه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درباره اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌مختلف ‌تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاههای شاهد، رشته داروسازی علوم پزشکی بقیه‌ا.. ( عج)، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، واحد بین المللی پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف، وکلیه کد رشته‌های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران (وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) در آزمون ‌سراسری ‌سال ۱۳۹۳ برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش.

 

بدین‌وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و موسسات آموزش عالی فوق‌الذکر که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک و یا چندرشته دانشگاههای مذکور را در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود درج نموده، می‌رساند که فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی از بین داوطلبانی که کد رشته محل های موسسات مذکور را انتخاب نموده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده اند، تا ساعت ۲۱:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ در سایت این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org درج خواهد شد. لذا آن دسته از داوطلبانی را که در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های یادشده قرار گرفته‌اند، ضرورت دارد با مطالعه اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام اسامی معرفی شدگان منتشر گردیده، طبق اقدامات خواسته شده مندرج در آن اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان گرامی آزمون سراسری سال ۱۳۹۳، توجه آن‌ دسته از داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی ‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی شامل: دانشگاه شهید مطهری، دانشگاه مذاهب اسلامی در مراکز آموزشی (تهران، بندرعباس، سنندج و زاهدان)، دانشگاه صنعتی مالک ‌اشتر، دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران و  بورسیه رشته‌های پزشکی و داروسازی ارتش ‌جمهوری ‌اسلامی‌ ایران در سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌ا…(عج)، دانشگاه غیرانتفاعی سوره، دانشگاه امام صادق(ع) و دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری قرارگرفته‌اند‌، به مفاد این اطلاعیه معطوف می‌دارد:

روش گزینش رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص ( به جز رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق«ع»)

۱- گزینش چندبرابر ظرفیت معرفی ‌شدگان با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده درآزمون سراسری سال۱۳۹۳، در هر گروه آزمایشی از بین متقاضیانی که با اطلاع از شرایط و ضوابط اختصاصی هر رشته با علامتگذاری مورد یا موارد به صورت اینترنتی در سایت سازمان از تاریخ ۱/۴/۹۴ تا ۱۷/۴/۱۳۹۴ علاقه‌مندی خود را به رشته یا رشته‌های مذکور اعلام نموده و حد ‌نصاب نمره علمی لازم را احراز نموده‌اند، براساس نمره علمی و با توجه به سهمیه و درصد جنس پذیرش، در هر یک از رشته‌های تحصیلی موسسات فوق‌الذکر، انجام و فهرست اسامی معرفی‌شدگان هر رشته تا چند برابر ظرفیت مورد نیاز هر مؤسسه استخراج شده است.

۲- معرفی‌شدگان هر رشته لازم است براساس برنامه زمانی مندرج در این اطلاعیه برای شرکت در مراحل مختلف مصاحبه و معاینه و یا سایر مراحل گزینش رشته‏های مربوط، در تاریخهای تعیین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به محل ذیربط مراجعه نمایند.

۳- کلیه معرفی‌شدگانی که فهرست اسامی آنان برای مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش دانشگاه شهید مطهری، دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران و  بورسیه رشته‌های پزشکی و داروسازی ارتش ‌جمهوری ‌اسلامی‌ ایران در سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌ا…(عج)، دانشگاه غیرانتفاعی سوره، و دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری در سایت سازمان اعلام گردیده است باید به هنگام انتخاب رشته کدرشته‌محلهای این دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (رشته‌ای که در آن معرفی شده‌اند) را در یکی از اولویت‌های اول تا نهم (قبل از اولویت دهم) درج نمایند. بدیهی است کدرشته تحصیلی مذکور که بعد از اولویت نهم انتخاب شده باشد، حذف و در مقابل ستون مربوط به نتیجه مندرج در کارنامه نهایی آزمون آنان عدد (۱) به معنی عدم رعایت ضوابط ازسوی داوطلب درج می‌گردد.

۴- داوطلبانی که در ردیف معرفی‌ شدگان رشته‌‌های‌ تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه صنعتی مالک اشتر قرار گرفته‌اند در زمان انتخاب رشته لازم است کد رشته‌های مذکور را از اولویت اول تا اولویت سی‌ام، انتخاب نمایند. بدیهی ‌است‌ کد ‌رشته‌ تحصیلی ‌مذکور‌ که بعد ‌از ‌اولویت‌ سی‌ام انتخاب ‌شده ‌باشد، حذف و در مقابل ستون مربوط به نتیجه مندرج در کارنامه نهایی آزمون آنان عدد (۱) به معنی عدم رعایت ضوابط ازسوی داوطلب درج می‌گردد .

۵- در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی از سوی این سازمان پذیرش خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش این اطلاعیه شرکت نموده و در این مرحله موفق شده باشند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیأت مرکزی گزینش ذیربط تائید شده باشد و ضوابط درج  کدرشته محل و یا کدرشته‌محلها در اولویت‌های اعلام شده در فرم انتخاب رشته را رعایت نموده و همچنین حدنصاب نمره علمی نهایی برای هر رشته را باتوجه به ظرفیت رشته کسب نمایند. فهرست پذیرفته شدگان نهایی این قبیل رشته ها به همراه اعلام نتایج رشته‌های متمرکز در شهریورماه اعلام خواهد شد.

۶- به اطلاع کلیه علاقه‌مندان به تحصیل در رشته های تحصیلی متمرکز دارای شرایط خاص دانشگاه  شاهد و رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در مراکز آموزشی و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجائی (وابسته به وزارت آموزش و پرورش)، واحد پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو وابسته به دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه و رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌ا…(عج) می‌رساند، درصورتیکه مجاز به انتخاب رشته باشند بدون محدویت در انتخاب رشته می‌توانند رشته‌های این دانشگاهها را از اولویت ۱ تا ۱۵۰ درهر اولویتی که تمایل داشته باشند، انتخاب نمایند. اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت  براساس اولویت انتخاب رشته‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاهها براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نمایند. ضمناً فهرست معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش بعد از مرحله انتخاب رشته‌ و در هفته آخر مرداد ماه اعلام خواهد شد.

تذکر مهم: در زمان اعلام اسامی چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در مراکز آموزشی و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجائی (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) برای مصاحبه، معاینه و گزینش منحصراً داوطلبانی دعوت به مصاحبه می‌شوند که اولاً مبلغ ۲۹٫۰۰۰ (بیست و نه هزار) ریال بصورت الکترونیکی و از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، بابت علاقمندی به این رشته‌ها را پرداخت نموده و ثانیاًً نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاه در فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

۷- با توجه به پذیرش جدید در رشته دارای شرایط‌خاص داروسازی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌ا…(عج) کدهای۱۰۷۵۷ و ۱۰۷۵۸، کلیه داوطلبان علاقمند در گروه آزمایشی علوم تجربی، درصورتیکه مجاز به انتخاب رشته باشند بدون محدویت در انتخاب رشته می‌توانند کدرشته‌های فوق را از اولویت ۱ تا ۱۵۰ درهر اولویتی که تمایل داشته باشند، انتخاب نمایند. بدیهی است اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت براساس نمره علمی مکتسبه و اولویت انتخاب رشته‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌ داروسازی این دانشگاه براساس شرایط و ضوابط این دانشگاه مندرج در اطلاعیه پذیرش دانشجو و اعلام علاقمندی رشته‌های تحصیلی شرایط خاص و همچنین بخش پیوستهای دفترچه راهنمای  انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نمایند.

تذکرات خیلی مهم :

الف- داوطلبانی‌ که علاقمندی ‌خود را به رشته یا‌ رشته‌های ‌دارای شرایط خاص اعلام و ‌فهرست ‌اسامی ‌آنان جزء‌ معرفی‌ شدگان‌ رشته ‌یا‌ رشته‌های ‌مذکور نمی‌باشد، مردود علمی در مرحله معرفی چندبرابرظرفیت بوده و مجاز ‌به ‌انتخاب ‌رشته‌ یا‌ رشته‌های ‌تحصیلی ‌مربوط نخواهند‌بود.

ب- انتخاب‌ رشته‌های ‌تحصیلی به صورت اینترنتی در سایت سازمان به نشانی www.Sanjesh.org انجام می‌پذیرد، لذا ‌به ‌آن‌ دسته‌ از داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص توصیه می‌گردد که در موعد مقرر (از تاریخ ۱۵/۵/۹۴ لغایت ۲۲/۵/۹۴) با رعایت ضوابط و شرایط اعلام شده نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی خود به صورت اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند. ضمناً لازم به تاکید است انتخاب رشته منحصراً به صورت اینترنتی بوده و به درخواست‌های غیر از روش اینترنتی ترتیب اثر داده نمی‌شود.

د- معرفی داوطلبان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی در موسسات آموزش عالی نمی‌باشد و کلیه‌ معرفی ‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مصاحبه، معاینه و آزمون علمی و یا مراحل مختلف‌ گزینش‌ در تاریخهای‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ از طرف مؤسسات مراجعه‌ نمایند. بدیهی‌ است‌ عدم‌ مراجعه‌ داوطلبان‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ فوق به‌ منزله‌ انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذیربط تلقی‌ خواهد شد و این فرصت قابل تمدید و یا تکرار نمی‌باشد و یا برگزاری آن بصورت انفرادی برای هیچ داوطلبی و تحت هیچ شرایطی میسر نمی‌باشد.

برنامه زمان و مکان مراجعه و مدارک‌ لازم برای معرفی ‌‌شدگان رشته‌های‌‌‌ تحصیلی ‌دارای‌‌ شرایط‌‌ خاص کلیه دانشگاهها‌ و مؤسسات آموزش‌ عالی

۱- معرفی ‌شدگان‌ رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری:

داوطلبانیکه فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری اعلام گردیده‌، لازم ‌است‌ از تاریخ سه‌شنبه ۲۱/۵/۹۳ لغایت جمعه ۲۴/۵/۹۳ با مراجعه به سامانه جامع آموزشی گلستان دانشگاه شهید مطهری به آدرس www.golestan.motahari.ac.ir نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه و تعیین شهر محل مصاحبه اقدام نمایند. مکانهای مراجعه و مدارک لازم برای مصاحبه و سایر مراحل گزینش به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

الف‌- خواهران- مشهد ـ بلوار هفده شهریور ـ هفده شهریور جنوبی۲- جنب پمپ بنزین دانشگاه شهیدمطهری مراجعه نمایند. تلفن: ۳۴۱۹۴۴۴-۳۴۱۸۲۵۶ (کد ۰۵۱۱)

ب‌- برادران- مشهد ـ بلوار شهید قاضی طباطبائی ـ نبش قاضی طباطبائی ۵- دانشگاه شهیدمطهری تلفن: ۶-۷۲۶۵۸۸۵ (کد ۰۵۱۱)

ج-خواهران- ‌یزد – بلوار آزادگان – به طرف ‌فرودگاه – دانشگاه ‌شهید مطهری. تلفن: ۷۲۲۲۸۵۵ – ۷۲۲۵۴۰۰ –  ۷۲۱۴۶۸۸ (کد ۰۳۵۱)

د- برادران- زاهدان- خیابان دانشگاه- دانشگاه ۱۱- دانشگاه شهید مطهری. تلفن:۲۴۲۶۹۷۳- ۲۴۱۶۶۱۸ (کد ۰۵۴۱)

ه- برادران- تهران- میدان بهارستان- مدرسه عالی شهیدمطهری.  تلفن: ۳۳۵۱۳۱۵۵ – ۳۳۵۶۸۷۸۷ (کد ۰۲۱)

و- خواهران-‏ تهران- میدان بهارستان- خیابان شهید مصطفی خمینی نرسیده به چهارراه سرچشمه-کوچه صیرفی پور- دانشگاه شهیدمطهری. تلفن:۳۳۹۶۳۳۰۰- ۳۳۹۱۶۱۲۴ – ۳۳۱۱۲۹۲۶ (کد ۰۲۱)

مدارک ‌مورد نیاز : ۱- دانلود و تکمیل فرم مشخصات و فرم گزینش از سایت دانشگاه شهید مطهری به نشانی www.motahari.ac.irو یا  golestan.motahari.ac.ir 2- چهار قطعه ‌عکس‌ ۴×۳٫ ۳- اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و یک ‌سری روگرفت از ‌تمام صفحات آن. ۴- یک سری تصویر گواهی موقت سه ساله متوسطه و گواهی موقت پیش دانشگاهی.۵ –پرینت کارنامه نمرات کنکور سراسری۹۳٫ ۶- درصورت تمایل تصویری از سایر مدارک فرهنگی، اجتماعی ، بسیج ، شاهد ، ایثارگر و …

۲- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی درمراکزآموزشی (تهران-بندرعباس -سنندج-زاهدان):

   داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی اعلام گردیده ، لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش و آزمون شفاهی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۱ مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز: ۱-همراه‌ داشتن اصل‌شناسنامه عکسدار و دو سری روگرفت از تمام صفحات. ۲- اصل کارت ملی و رو گرفت آن ۳- دو قطعه عکس ۴×۳جدید پشت‌نویسی شده. ۴- اصل مدرک و یا گواهی تایید‌ شده پایان دوره پیش‌دانشگاهی و گواهی دوره سه ‌ساله‌ دیپلم و‌ همچنین ریزنمرات ‌دوره سه ساله و پیش‌دانشگاهی و یا دیپلم (نظام ‌قدیم) و کارنامه ‌تحصیلی چهارساله ‌دوره‌ دبیرستان. ۵-اصل گواهی تائید ‌شده مبنی‌بر اعلام معدل‌کل (نظام قدیم یا نظام جدید). ۶- اصل و تصویر دفترچه آماده به خدمت یا گواهی دال بر وضعیت نظام وظیفه (برای برادران). ۷- داوطلبان ایثارگر و آزاده در هنگام مراجعه باید معرفی نامه از بنیاد جانبازان، بنیادشهید، نیروی مقاومت بسیج و یا ستاد امور آزادگان به همراه داشته باشند.

زمان و شیوه برگزاری آزمون شفاهی: ۱- زمان برگزاری آزمون طبق جدول شماره ۱ خواهد بود. ۲- آزمون شفاهی شامل مواد امتحانی فرهنگ و معارف اسلامی، قرائت و ترجمه قرآن کریم، احکام و اطلاعات عمومی خواهد بود.۳-داوطلبان گرامی می‌بایست پرسشنامه فردی دوره مذکور را از سایت دانشگاه پرینت گرفته و بعداز تکمیل، آن را در روز مصاحبه ارائه نمایند.۴- عدم شرکت در آزمون شفاهی به منزله انصراف از ادامه مراحل پذیرش تلقی شده و هیچگونه حقی برای داوطلب باقی نمی‌ماند.

جدول شماره ۱- برنامه زمانی شرکت در آزمون شفاهی دانشگاه مذاهب اسلامی

نام مراکز آموزشی
جنس
زمان 
مکان انجام آزمون شفاهی
سنندج
خواهران
چهارشنبه ۲۲/۵/۹۳ ساعت ۱۵-۸
سنندج –بلوار آزادگان-روبروی استادیوم ورزشی ۲۲ گلان
سنندج
برادران
پنجشنبه ۲۳/۵/۹۳ ساعت ۱۵-۸
سنندج –بلوار آزادگان-روبروی استادیوم ورزشی ۲۲ گلان
زاهدان
خواهران
چهارشنبه ۲۲/۵/۹۳ ساعت ۱۵-۸
زاهدان- بلوار پرستار-دانشگاه مذاهب اسلامی
      زاهدان
برادران
پنجشنبه ۲۳/۵/۹۳ ساعت ۱۵-۸
زاهدان- بلوار پرستار-دانشگاه مذاهب اسلامی
تهران
خواهران
شنبه تا دوشنبه  ۲۵/۵/۹۳ لغایت ۲۷/۵/۹۳  ساعت ۱۵-۸
تهران–خیابان انقلاب-بین چهارراه ولیعصر و پل کالج-کوچه شهید سعید پلاک۵۱
تهران
برادران
شنبه تا دوشنبه  ۲۵/۵/۹۳ لغایت ۲۷/۵/۹۳  ساعت ۱۵-۸
تهران–خیابان انقلاب-خیابان فلسطین جنوبی خیابان روانمهر-پلاک۳
بندرعباس
خواهران
چهارشنبه ۲۲/۵/۹۳ ساعت ۱۵-۸
بندرعباس-بلوارامام خمینی(ره)- بین میدان شهدا و سه راه دلگشا کوچه شهید رمضان حمزه
بندرعباس
برادران
پنجشنبه ۲۳/۵/۹۳ ساعت ۱۵-۸
بندرعباس-بلوارامام خمینی(ره)- بین میدان شهدا و سه راه دلگشا کوچه شهید رمضان حمزه

۳- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه صنعتی مالک اشتر:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی ‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی ‌دانشگاه صنعتی مالک ‌اشتر اعلام گردیده، لازم است ‌برای انجام مراحل مختلف گزینش با در دست داشتن مدارک ذیل الزاماً رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روزهای ‌تعیین ‌شده‌ در جدول شماره ۲به ‌آدرس: ‌اصفهان- شاهین‌شهر – انتهای خیابان ‌فردوسی- دانشگاه صنعتی مالک ‌اشتر اداره کل آموزش مراجعه نمایند. 

۱– اصل شناسنامه عکسدار به ‌همراه دو سری روگرفت کامل از تمام صفحات آن ۲-اصل کارت ملی به ‌همراه دو سری روگرفت از آن (پشت و رو). ۳ – چهار قطعه عکس ۴×۳ (گرفته شده در سال جاری با پشت‌نویسی مشخصات). ۴- اصل و روگرفت مدرک وضعیت نظام وظیفه (دارابودن دفترچه آماده به خدمت دارای اعتبار-  معافی – کارت پایان خدمت)، تذکر: دانش‌آموزان سال جاری نیاز به ارائه مدرک نظام وظیفه ندارند . ۵- اصل و روگرفت کارنامه دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی. ۶- پرینت کارنامه نتایج علمی داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۳٫ ۷- در صورتیکه داوطلب شاغل در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و یا سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می‌باشد لازم است گواهی اشتغال به کار همراه داشته باشد.

تذکر مهم : داوطلبانیکه طبق جدول زمانبندی اعلام شده به هر دلیلی در تاریخهای مقرر به دانشگاه مراجعه ننمایند به عنوان منصرف تلقی و به هیچ عنوان از آنان گزینش بعمل نخواهدآمد. ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر برای پاسخگوئی مراحل پذیرش می‌توانند با شماره تلفنهای ۴۵۹۱۲۳۲۵- ۴۵۹۱۲۲۵۱- ۴۵۹۱۲۳۵۱ و ۴۵۹۱۲۴۲۸ (کد ۰۳۱) و برای پاسخگوئی سوالات گزینشی با تلفن تماس ۴۵۹۱۲۳۴۷ (کد ۰۳۱) تماس حاصل نمایند.

جدول شماره ۲- برنامه زمانی شرکت در مصاحبه رشته‌های تحصیلی دانشگاه صنعتی مالک اشتر

روز
تاریخ
حرف اول نام ‏خانوادگی
یکشنبه
۲۶/۵/۹۳
الف تا س
دوشنبه
۲۷/۵/۹۳
ش تا ی

۴– معرفی شدگان رشته‌های ‌تحصیلی ‌دانشگاه ‌علوم ‌پزشکی ‌ارتش‌ جمهوری اسلامی ایران و دانشکده پیراپزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران و رشته‌های ‌تحصیلی پزشکی و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سایر دانشگاههای علوم پزشکی

داوطلبانیکه فهرست ‌اسامی ‌آنان در ردیف معرفی‏ شدگان‌ چند برابر‌ ظرفیت هر‌ یک ‌از رشته‌های‌ تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت ‌دانشگاه ‌علوم ‌پزشکی ‌ارتش‌ جمهوری اسلامی ایران و رشته‌های تحصیلی کارشناسی دانشکده پیراپزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران و رشته‌های ‌تحصیلی پزشکی و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سایر دانشگاههای علوم ‌پزشکی‌ اعلام گردیده، لازم است بر اساس جدول شماره ۳ با در دست داشتن مدارک مورد نیاز شامل: اصل و ۳ نسخه روگرفت از تمام صفحات شناسنامه عکسدار داوطلب- یک سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر-اصل مدرک پایان دوره متوسطه یا گواهی موقت پایان دوره متوسطه و یا ریز نمرات پایان دوره متوسطه- یک برگ روگرفت مدرک تحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی- اصل و روگرفت مدرک نظام وظیفه (گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی یا دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی یا کارت پایان خدمت) – معرفی نامه اعزام به مدارس برای شاغلین در ارتش- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی، شهید، جانباز و آزاده) باید اصل مدرک خود را به همراه بیاورند- ارائه پرینت رشته‌های معرفی شده در سایت سازمان سنجش- عکس ‌۴×۳ تمام‌‌ رخ ۱۲ قطعه (در سال جاری گرفته شده باشد)- مشخصات بستگان (پدر، مادر، برادران، خواهران، پدربزرگ و مادربزرگ)- ارائه اصل گذرنامه (درصورت دارا بودن) – پرینت برگ انتخاب رشته کامل شده و همچنین لباس ‌و‌ کفش ‌ورزشی مناسب رأس‌ ساعت ۶:۳۰ صبح‌ روزهای ‌تعیین‌ شده براساس جدول شماره ۳ به آدرس تهران- میدان ‌حر- خیابان‌ امام خمینی(ره) نرسیده به چهار راه کمالی- مدیریت‌ گزینش‌ و ‌استخدام‌ نزاجا مراجعه ‌نمایند. تلفن ‌تماس‌: ۶۶۹۷۳۱۴۶ (کد ۰۲۱).

نکات مهم : ۱– از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشکی و افرادی که مدارک بالا را همراه نداشته باشند امتناع خواهدشد. ۲- مراحل گزینش ۲ الی ۳ روز به طول می‌انجامد و به علت محدودیت، ورود همراهان به محل پذیرش مقدور نمی‌باشد. ۳- داوطلبان توجه داشته باشند که حتماً کد رشته موردنظر را در برگه انتخاب رشته اینترنتی خود درج نمایند. ۴- معرفی‌شدگانی که در دو رشته اعلام تمایل نموده و معرفی شده‌اند، لازم است فقط یک‌بار جهت گزینش مراجعه نمایند و درصورت قبولی در مراحل گزینش برای هر ۲ کد رشته قبول منظور می‌گردند. ۵- از آوردن وسائل غیرضروری خودداری گردد. تبصره: با توجه به شبانه‌روزی بودن دوره آموزش، داوطلبان بورسیه باید مجرد باشند (داوطلبان متاهل حق ثبت‌نام ندارند).

جدول‌ شماره ۳- برنامه‌ زمانی شرکت در مراحل مختلف گزینش ‌دانشگاه ‌علوم ‌پزشکی ارتش ج.ا.ا ، دانشکده پیراپزشکی ارتش ج.ا.ا  و رشته‌های دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سایر دانشگاههای علوم‌ پزشکی‌

رشته تحصیلی
روز و تاریخ مراجعه
پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی‌ارتش و داروسازی سایر دانشگاهها
شنبه
۲۵/۵/۹۳
پرستاری( برادران) و  پیراپزشکی(علوم آزمایشگاهی، هوشبری و تکنولوژی پرتوشناسی)
یکشنبه
۲۶/۵/۹۳
پیراپزشکی(اتاق عمل و فناوری اطلاعات سلامت)
دوشنبه
۲۷/۵/۹۳
پزشکی سایر دانشگاهها و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ارتش (خواهران)
سه شنبه
۲۸/۵/۹۳

۵- معرفی ‌شدگان رشته‌‌های ‌تحصیلی  دانشگاه علوم ‌پزشکی  بقیه ‌ا…«عج»:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا…«عج» در گروه آزمایشی علوم تجربی اعلام گردیده، لازم است بر اساس جدول شماره ۴ و  با در دست داشتن مدارک مورد نیاز شامل : اصل و یک سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی(پشت و رو)- روگرفت از کارت ملی پدر و مادر( یک سری پشت و رو)- اصل و رو گرفت ازمدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی- عکس ‌۴×۳ تمام‌‌ رخ ۱۲ قطعه پشت نویسی شده (جدید)- گواهی سابقه فعالیت در بسیج داوطلب یا گواهی ایثارگری و جبهه پدر و فعالیت فرهنگی در روزهای ‌تعیین‌ شده براساس جدول شماره ۴ رأس‌ ساعت ۸:۰۰ صبح‌ به آدرس تهران-میدان ونک – خ ملاصدرا – خ شیخ بهائی جنوبی- سالن همایش مسجد جامع بقیه ا… عج  مراجعه ‌نمایند. شماره تماس ۸۲۴۸۲۳۱۹-۰۲۱

        جدول‌ شماره ۴- برنامه‌ زمانی شرکت در مراحل مختلف گزینش ‌دانشگاه ‌علوم ‌پزشکی بقیه ا…(عج)

رشته تحصیلی
روز و تاریخ مراجعه
پزشکی
سه شنبه
۲۱/۵/۹۳
اتاق عمل- هوشبری- علوم‌آزمایشگاهی
چهارشنبه
۲۲/۵/۹۳
پرستاری- مدیریت خدمات درمانی- مهندسی بهداشت محیط- بهداشت حرفه‌ای- علوم تغذیه
پنج شنبه
۲۳/۵/۹۳

۶– معرفی ‌شدگان رشته‌های ‌تحصیلی دانشگاه غیرانتفاعی سوره :

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه  اعلام گردیده ، لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش با در دست داشتن مدارک لازم شامل: یک قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام ‌رخ – اصل شناسنامه عکسدار وکارت ملی به همراه یک سری روگرفت از تمام صفحات آن –پرینت کارنامه مرحله اول آزمون سراسری بر اساس جدول شماره ۵ به آدرس تهران- خیابان آزادی-  بین خیابان خوش و آذربایجان- نبش کوچه کامیاران- پلاک ۲۵۲ مراجعه نمایند .

جدول شماره ۵- برنامه زمانی شرکت در مراحل مصاحبه کلیه رشته ها دانشگاه غیرانتفاعی سوره  

روز
زمان مراجعه
جنس داوطلب
ساعت مراجعه
شنبه
۲۵/۵/۹۳
خواهران( الف تا ش)
۱۵-۸
یکشنبه
۲۶/۵/۹۳
خواهران( ص تا ی)
۱۵-۸
دوشنبه
۲۷/۵/۹۳
کلیه برادران
۱۵-۸
سه شنبه
۲۸/۵/۹۳
متاخرین
۱۵-۸

۷- معرفی‌‌شدگان‌ رشته‌ تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم قضایی ‌‌ دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری (دادگستری)- تهران

داوطلبانی‌ که ‌اسامی‌ آنان‌ به عنوان‌ معرفی ‌شدگان‌ رشته‌‌ تحصیلی علوم قضایی ‌‌دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری (دادگستری) تهران اعلام‌ گردیده، لازم‌ است‌ حداکثر ظرف مدت ۴ روز از تاریخ اعلام اسامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور به سایت ثبت نامی دانشگاه علوم قضایی به آدرس www.ujsas.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام انجام مراحل گزینش و تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام نمایند و برنامه زمانی مصاحبه افرادی که در سایت دانشگاه ثبت نام می‌نمایند از طریق همین سایت و شماره تلفنی که در سایت ثبت نام می‌کنند اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

نکات مهم : ۱- حداقل معدل دیپلم و پیش دانشگاهی برای مقطع کارشناسی ۱۴ و برای مقطع کارشناسی ارشد ۱۷ و شرط سنی ۲۴ سال تا ۳۱ شهریورماه ۹۳ می‌باشد، لذا مقتضی است داوطلبانی که شرایط مذکور را ندارند از ثبت نام در سایت دانشگاه اکیداً خودداری نمایند زیرا برای مصاحبه دعوت نخواهند شد.۲- داوطلبان به سایر شرایط اختصاصی دانشگاه علوم قضائی مندرج در دفترچه راهنمای شماره (۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ دقت فرمایند.

۸- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) :

زمان مراجعه برادران و خواهران  جهت آزمون شفاهی در پایگاه اینترنتی دانشگاه قرار خواهد گرفت و نیز  از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد گردید.

“برای مشاهده نتایج اینجا را کلیک کنید”

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۹۵ Comments

 • shamim wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۸

  سلام ببخشیدازکجامیتونم اسامی معرفی شده هارو ببینم؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۰:۳۱

  سامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت براساس اولویت انتخاب رشته‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاهها براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نمایند. ضمناً فهرست معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش بعد از مرحله انتخاب رشته‌ و در هفته آخر مرداد ماه اعلام خواهد شد. ازطریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهندشد

 • سارا wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۰

  کجا میشه اسامی دید؟توسایت که نیست

 • كاني نت wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۱

  اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت براساس اولویت انتخاب رشته‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاهها براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نمایند. ضمناً فهرست معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش بعد از مرحله انتخاب رشته‌ و در هفته آخر مرداد ماه اعلام خواهد شد. ازطریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهندشد

 • سارا wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۴

  فردی نباشه پیامش دعوت نشده اید یا قبل باز شدن صفحه پیام میاد داوطلب مورد نظر وجود ندارد؟لطفا ج دهید

 • آیدا و مهیا wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۴

  سلام
  یه نرم افزار واسه پیام های از دست رفته گوشی بذارید

 • كاني نت wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۶

  در قسمت دانلود سایت موجود می باشد

 • بابك wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۳:۰۰

  سلام .الان اسم اونایی که هفته دیگه باید برن برای مصاحبه کجاست؟ میدونم که جواب نهایی هفته آخر مرداد میاد

 • كاني نت wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۸

  دوست عزیز اینجا را کلیک کنید

 • بابك wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۷

  سلام . این همان جداول رشته هاست که قبل از کنکور منتشر شد. میدونم. الان اسامی اونایی که هفته دیگه باید برن برای مصاحبه رو میخوام . کجاست؟؟ و کیا قبول شدن

 • كاني نت wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۵

  دوست عزیز یک پرینت از کارنامه کنکور خود تهیه کنید

 • محمد wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۰:۴۱

  مهلت انتخاب رشته که تا ۲۲امه .این رشته های شرایط خاص رو هم باید توی انتخاب رشته بزنیم دیگه.اونوقت اگه فهرست اسامی معرفی شدگان آخر مرداد بیاد چجوری باید بفهمیم که این رشته ها رو انتخا کنیم یا نه؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۹:۳۳
 • سینا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۲:۵۸

  سلام. چرا به سوال شفاف جواب نمیدید/محض رضای خدا بگید اسامی رو کجا ببینیم …..

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۹:۳۲

  اینجا را کلیک کنید

 • سینا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۳:۱۲

  لطفا به سوالمون شفاف جواب بدین:الان اسامی رو دقیقا کجا ببینیم…

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۹:۳۱
 • محمد wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۹:۴۴

  ببخشد من رفتم از راه مشخصات فردی گفت داوطلبی یافت نشد.یه راه دیگه هم داره که (شماره پرونده کارت اصلی) میخواد ولی نمیدونم این چیه؟میشه بهم بگید.رو کارت ورود به جلسه هم که نداشت.
  بعدش وقتی مشخصاتمو زرم گفت یافت نشد ینی اسم من جزو معرفی شده ها نیست؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۹:۵۱

  میتونید از لینک زیر استفاده کنید و بعد از ثبت نام شماره پرونده خود را دریافت نمایید
  http://request.sanjesh.org/noetrequest/

 • بهاره wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴

  سلام من واسه رشته های دارای شرایط خاص ثبت نام کردم..کد رهگیری ۱۲حرفی هم گرفتم .اما حالا هرچی وارد میکنم میگه همچین داوطلبی یافت نشد…. مگه میشه..لطفا جواب بدید

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵

  در وارد کردن اطلاعات دقت فرمایید

 • سارا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷

  داوطلب موردنظریافت نشد یعنی قبول نشدیم؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰

  نه منظور از جمله فوق واردکردن اطلاعات اشتباه است

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۷:۰۱

  ازمنم میگه یافت نشدچرااطلاعاتم درست واردکردم اخه چرا کانی نت چکارکنم

 • سارا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱

  قبول نشده باشیم چی مینویسه؟

 • علی wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴

  قبول نشده باشیم چی مینویسه؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷

  وارد که شدید در نتیجه مشخص می باشد

 • بهاره wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶

  من اطلاعات رو بر اساس همون قسمتی ثبت نام کردم وارد میکنم باز میزنه داوطلب یافت نشد.. مگه بدون اینکه ثبت ناممون کامل شده باشه کد ۱۲کاراکتریو بمون میده؟ لطفا جواب بدید لطفا

 • مسعود wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸

  سلام ی سوال خیلی هم داشتم اگر اسم من تو ی اسامی چند برابر ظرفیت رشته کارشناسی ارشد علوم قضایی نباشه اما تو رشته کارشناسی باشه یعنی من کارشناسی ارشد رو نباید انتخاب کنم؟؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱

  خوب اگه شما علوم قضایی پذیرش نشده اید دیگر حق انتخاب از شما سلب شده است

 • سبا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸

  من اطلاعات رو بر اساس همون قسمتی ثبت نام کردم وارد میکنم باز میزنه داوطلب یافت نشدولی ازکسی پرسیدم گفت جون چند ساعته که تو سنجش اومده ممکنه هنوزکامل راه اندازی نشده این درسته؟؟

 • مسعود wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹

  سلام ی سوال خیلی هم داشتم اگر اسم من تو ی اسامی چند برابر ظرفیت رشته کارشناسی ارشد علوم قضایی نباشه اما تو رشته کارشناسی باشه یعنی من کارشناسی ارشد رو نباید انتخاب کنم

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰

  خوب اگه شما علوم قضایی پذیرش نشده اید دیگر حق انتخاب از شما سلب شده است

 • بهمن wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰

  خیلی هم داشتم اگر اسم من تو ی اسامی چند برابر ظرفیت رشته کارشناسی ارشد علوم قضایی نباشه اما تو رشته کارشناسی باشه یعنی من کارشناسی ارشد رو نباید انتخاب کنم

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸

  خوب اگه شما علوم قضایی پذیرش نشده اید دیگر حق انتخاب از شما سلب شده است

 • مریم wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۱

  هر کاری میکنم مینویسه داوطلب یافت نشد آیا راه دیگه هست که بتونم از نتیجه مطلع بشم مثلا شماره تلفن ممنون میشم جواب بدید

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۵

  شماره تلفن های مدیریت کانی نت و نحوه تماس با کانی نت در قسمت “درباره ما” سایت کانی نت موجود می باشد.

 • محمود wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۰

  سلام ایا برای مشاهده اسامی چند برابر ظرفیت کد رسید ۱۲کاراکتری هم لازمه۰اطلاعاتم رو میزنم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد.اگه قبول نشده ایم چه پیامی میاد.ازشما متشکر میباشم

 • محمود wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۸:۳۹

  اگه اسمم توی فهرست نباشه چی مینویسه.وقتی میگه داوطلب یافت نشد یعنی چی.باتشکر

 • سبا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۲

  راه دیگه ای برای ورودبه اسامی داوطلبان باشرایط خاص وجودنداره چون هرچی میزنم هی میگه داوطلب موردنظر یافت نمیشود؟

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۴

  برای پیگیری ثبت نام شرایط خاص اینجا کلیک کنید
  شما باید با دقت لازم ثبت نام انجام دهید و در قسمت درخواست جدید درخواست خود را ارسال فرمایید

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۶:۰۸

  سبامنم واردکرم گفداوط موردنظریافت نشدتوفهمیدی که چرااگه میشه ب منم بگو

 • سبا wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۷

  من رفتم ودرخواست جدیدهم دادولی برای سال۹۲فقط میشه درخواست داد……

 • كاني نت wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۲

  در قسمت آزمون سراسری درخواست خود را تایپ نمایید.

 • محمد wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۳, ۲۳:۰۰

  salam,man esmam bara karshenasi artesh va sepah hast vali nemidonam tebghe tarikhi ke zade vase moaine va mosahebe beram?yani 21 mordad va 26 mordad?

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۶:۰۱

  بچه توسایت سنجش اعلام نتیجه های دانشگاه خاص هس میتونیداونجاباواردکردن اطلاعات ببینید
  وکانی نت یه سول دیگه داشتم تورشته های مذاهب اسلامی نوشته یه پرسشنامه بایدازسایت دانشگاه تهیه کردمنظورش همون دانشگاهی است که قبول شدیم بایدسایت همون دانشکاه بریم

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵

  بله منظور همان دانشگاه است

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۷:۰۲

  چرامیگه داوطلب یافت نشددرحالی که اطلاعاتم درت وارد کردم

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷

  شما باید در این اینجا ثبت نام کنید و درخواست خود را بنویسید

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰

  کسی نیست ک جواب بده چکاربایدکرد

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷

  اینجا ثبت نام کنید و درخواست خود را بنویسید

 • محمود wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴

  چرا میگه یافت نشد درحالی که اطلاعاتم کاملا صحیح میباشد۰

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲

  نمیدونم محمودمنم همین مشکل دارم

 • محمود wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵

  باید چی کار کرد

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۴

  میگن بایددرخواست عمومی بدیم من ساع ۱۲دادم اماهنوزجوابی نکرفتم

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۹

  ۱روزکاری زمان میبره

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴

  کانی نت درخواست دادم شماره پروندموفرستادباززدم گفت داوطلبی یافت نشد

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰

  شما قبلا ثبت نام و علاقه مندی خود را باید اعلام میکردید(ثبت نام)اگردر غیر این صورت است باید در همان قسمت باید در بخش عمومی درخواست خود را اعلام نمایید

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۱

  اعلام کردم ظهردرخواست عمومی دادم هنوزجواب ندادن چقدطول میکشه تاجواب بدن

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۸

  درخواست ها معمولا ۱ روز کاری طول میکشند

 • ساحل wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹

  توروخدا یکاری کنید چرامیگه یافت نشد داوطلب صدباراطلاعاتو واردکردم باز نمیاره مشکله همست توروخدااا

 • كاني نت wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۴:۵۶

  باید در سایت سازمان سنجش نتایج خود را مشاهده فرمایید به نشانی sanjesh.org (شرایط خاص)

 • مریم wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰

  با توجه به این که زمان مصاحبه ی رشته های دارای شرایط خاص قبل از زمان اعلام نتایج نهایی کنکور هست اگه در مصاحبه قبول نشدیم امکان قبولی در دیگر رشته ها وجود داره؟

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸

  بله شما میتونید در رشته های سراسری اعلام شده گزینش بشید

 • shamim wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۴

  اگه یکی رشته ی مذاهب اسلامی قبول بشه مصاحبه نره چه اتفاقی میفته

 • كاني نت wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۵۰

  اگه برای مصاحبه مراجعه نکرده اید شرایط مذاهب اسلامی متفاوت می باشد باید به خود دانشگاه مراجعه فرمایید

 • امیر wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵

  ثبت نام در سایت علوم قضایی برای اسامی چند برابر ظرفیت تا چه موقع هست؟

 • مریم wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷

  تو رو خدا جوابمو بدید سازمان سنجش که پاسخگو نیست.

 • كاني نت wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳

  نه اصلا به این معنی نیست انتخاب رشته های گزینه ۲ و گاج و …اعتباری ندارندفقط یک راهنما برای انتخاب رشته بهتر هستند شما فقط از طریق سایت سنجش میتونید جواب نتیجه خودتون بگیرید

 • كاني نت wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳

  نه اصلا به این معنی نیست انتخاب رشته های گزینه ۲ و گاج و …اعتباری ندارندفقط یک راهنما برای انتخاب رشته بهتر هستند شما فقط از طریق سایت سنجش میتونید جواب نتیجه خودتون بگیرید

 • مریم wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳

  خیلی ممنونم.

 • اميررضا wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵

  سلام
  دانشکاه سوره بدون ازمون هم برای سال تحصیلی ٩٣-٩۴جذب دانشجو دارد؟

 • آرمین رضایی wrote on ۳۱ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲

  سلام
  پیامکی واسم اومده که گفته تو چند برابر ظرفیت پردیس دانشگاه ظریف پذیرفته شدم و باید مدارکم را تا دو شهریور به سایت پردیس ارسال کنم. وقتی به سایت سنجش مراجعه میکنم قسمت اسامی چند باربر ظرفیت ها. میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد. اما تو نتایج چند باربر ظرفیت ها مشخصاتمو میده و نوشته ردیف ثبت نام ۲۷۵٫ تورو خدا تئوضیح بدین باید چیکار کنم واقعا مهمه

 • سارا wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱

  توروخداج بدین چرا هرچیاطلاعاتومیزنم میگه داوطلب یافت نشد چیکارکنم خاهش میکننننممم زود ج بدین وقت کمه ننمیتونم درخاست بدم ی روز صبر کنم باید بدونم قبول شدم یا نه

 • nika wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۱۱

  باسلام من برااینکه بفهمم تومصاحبه دانشگاه رفاه قبول شدم یانه بایدکجابرم؟

 • کیوان wrote on ۱۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸

  سلام ب همه دوستان…باعرض پوزش ب خدمت مدیریت و پاسخگوی محترم سایت کانی نت باید بگم که ایشون در مورد اینکه در نتیجه رشته های دارای شرایط خاص چرا مینویسه داوطلب مورد نظر یافت نشد هیچ اطلاعی ندارند..چون وقتی مینویسه یافت نشد یعنی قبول نشدین و اسمتون تو لیست نیست..من خودم پرستاری ارتش قبول شدم..مصاحبه هم رفتم…قبول هم شدم…..باتشکر..خدا حافظ

 • هستی wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱:۳۶

  من برعکس از سازمان سنجش اس ام اس اومده که قبول شدی ولی هرچی میزنم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد……. تورووو خدامن چیکار کنم….

 • سمانه wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸

  سلام
  بچه ها نگران نباشید
  احتمالا بخاطر شلوغی خط ها و محدودیت های وب سایت هست که پیام داوطلب مورد نظر وجود ندارد میزنه.
  چند بار در فاصله های زمانی مختلف امتحان کنید.
  موفق باشید

 • فرشته wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۶

  سلام من قبول شدم مصاحبه دادم جواب تکمیل ظرفیت کی میاد

 • حسین wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۰

  با سلام. علوم قضایی تکمیل ظرفیت داره؟ اگه داره لطفا ما رو هم در جریان بذارید.ممنون از شما

 • ضیایی wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۸

  سلام نتایج دانشگاه سوره کجا گذاشتن ?

 • بهار wrote on ۳ دی, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۰

  سلام میخاسم ببرسم مدیریت بیمه اکو وابسته ب دانشگاه علامه طباطبایی استخدام دولته؟

 • رضا wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸

  اونایی که مینویسه یافت نشد یعنی که قبول نشدین . من تا زدم اسمم اومد قبول شدم

 • زهرا wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۷

  سلام.من که نمیدونستم که حتما بایدتو اولویت یک تانه انتخاب کنم باید چیکار کنم؟توی دفترچه ی انتخاب رشته و راهنمای سازمان سنجش که نبود.چه جوری باید شکایت کنم؟من به خانواده م قول داده بودم.چرابا مااینجوری میکنن؟چه لذتی از ازار بچه ها می برن؟؟؟؟؟

 • Fardad wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۳:۵۳

  ای واااای  از صبح دارم میزنم میگه داوطلب موردنظر یافت نشد. راهنمایی کنین ممنون??

 • Fardad wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۳:۵۵

  اگه بگه داوطلب موردنظر یافت نشد، یعنی قبول نشدم؟????
  یا خداااااااا

 • aram wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰

  سلام .من فرهنگیان مجاز شدم چندتاازالویت های اولمو تربیت معلم انتخاب کردم…..امروز وقتی خواستم نتایج رو ببینم بعداز وارد کردن مشخصاتم نوشت شما هیچ رشته دارای شرایط خاصی معرفی نشده اید 
  این یعنی مشکل از انتخاب رشته من بوده یا اینکه برامصاحبه قبول نشدم؟ وای یعنی قبول نشدم؟

 • مهدی wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۳

  سلام همه ی کد رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان ینی چی ؟

 • مهدی wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۶

  تو رو خدا جواب بدین من دبیری زبان میخوام قبول شم و سه تا دانشگاه پردیس چمران تهران رجایی زنجان و باهنر اراکو زدم 

 • فاطمه ازادی wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶

  سلام.‌.خسته نباشید..من فرهنگیان قبول شدم امااگر درانتخاب رشته اصلیم که هوشبری و قبل از فرهنگیان زدم قبود بشم دیگه به فرهنگیان نمیرسه؟

 • كاني نت wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۷

  سلام انتخاب با شماست

 • ثنا wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹

  سلام تروخدا جواب بدید.من مرداد ماه در رشته های نیمه مترکز ک پذیرششون ب اساس سوابق تحصیلیه شرکت کردم ی
  کارت ۱۸هزاریم خریدم برای انتخاب رشته.حالا میرم اطلاعاتو میزنم.میگه شنا جز انتخاب کنندگان رشته های متمرکز نیستید ,,اطلاعتتونو درست وارد کنید,این ینی چی؟؟قبول نشدم.؟؟

 • ثنا wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴

  من کد درشته ها رو جدا از انتخاب رشته ی اصلی زدم کلا ثبت نامش جدا بود خواهش میکنم راهنماییم کنید..از هر کسی پرسیدم نمیدونه…فقط شما میتونید کمک کنید خیری استرس دارم

 • ثنا wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۱

  خواهش میکنم راهنماییم کنید

 • ثنا wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۸

  خواهش میکنم یکی کمکم کنه

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.