پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی،ارشد،دکتری

پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی،ارشد،دکتری

به گزارش سایت خبری ،تحلیلی کانی نتKANINET:پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی،ارشد،دکتری:با توجه به ابلاغیه شماره ۳۴۷۸۹ مورخ ۳۰/۲/۹۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پذیرش و جایابی متقاضیان در سالجاری درمقاطع کارشناسی ‌ناپیوسته، کارشناسی‌ارشد و دکتری براساس آیین‌نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر به شماره ۲۲۳۵۴ و مورخ ۲/۳/۹۱و سایر دستورالعمل‌های مربوطه با تایید نهایی این سازمان صورت می‌پذیرد که در این خصوص موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان مشمول این آیین نامه می‌رساند:

۱ـ مقطع دکتری تخصصی:

پذیرش در مقطع دکتری تخصصی صرفاً به صورت مستقیم براساس فراخوان خاص دانشگاهها طبق کلیه ضوابط و شرایط آیین‌نامه مذکور و مصوبات وزارت متبوع انجام می‌پذیرد و تایید نهایی آنان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.

۲ـ مقطع کارشناسی ارشد:

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به صورت مستقیم از طریق فراخوان دانشگاهها اقدام و در صورت عدم پذیرش می‌توانند از تاریخ ۱۵/۴/۹۳ لغایت ۲۵/۴/۹۳ به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org)) جهت ثبت‌نام در دانشگاههایی که پذیرش توسط دانشگاه صورت نمی‌پذیرد، مراجعه نمایند.

۳- مقطع کارشناسی ناپیوسته:

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به صورت مستقیم از طریق فراخوان خود دانشگاهها اقدام و در صورت عدم پذیرش می‌توانند از تاریخ ۱۰/۶/۹۳ لغایت ۲۰/۶/۹۳ به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org)) جهت ثبت‌نام در دانشگاههایی که پذیرش توسط دانشگاه صورت نمی‌پذیرد، .مراجعه نمایند.

 موارد قابل تذکر:

۱ـ پذیرش توسط سازمان در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته صرفاً برای دانشگاه‌ها و موسساتی صورت می‌گیرد که مستقیماً اقدام به پذیرش دانشجو براساس آیین نامه مذکور ننموده‌اند. لذا متقاضیانی که در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند، براساس ظرفیت‌های موجود گزینش خواهند شد و لزوماً تمام متقاضیان ثبت‌نام شده جایابی نخواهند شد.

۲- فهرست اسامی دانشگاهها و رشته‌های که مقرر است پذیرش آنها از طریق فرآیند جایابی این سازمان صورت پذیرد در زمان ثبت‌نام اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۳- دانشجویان واجد شرایط آیین نامه مذکور می‌بایست فرم تقاضانامه ورود به مقاطع کارشناسی‌ناپیوسته و کارشناسی‌ارشد را که در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده بوده و در اختیار دانشگاهها نیز قرار داده شده است با تایید و مهر دانشگاه فارغ‌التحصیلی پس از اسکن، در زمان ثبت‌نام در سایت سازمان بارگذاری و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

۴- آیین نامه مذکور و دستورالعمل‌ها، مصوبات و فرم‌های مربوط از طریق سایت این سازمان و از پیوند زیر قابل دریافت می‌باشد.

دریافت آیین‌نامه، دستورالعمل‌ها، مصوبات و فرم‌ها

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.