نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال۹۶ اعلام شد

نتايج نهايي كنكور كارشناسي ارشد علوم پزشكي سال96 اعلام شد

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-

نتایج آزمون کارشناسی ارشد پزشکی‌ اعلام شد

رئیس سنجش پزشکی گفت: نتایج آزمون کارشناسى ارشد پزشکى روى سایت این سازمان به نشانى www.sanjeshp.ir قرار گرفت.

محمدحسین پور‌کاظمی رئیس سنجش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج کارشناسی ارشد علوم پزشکی‌ گفت: نتایج این آزمون بر روى سایت سنجش پزشکى به نشانى www.sanjeshp.ir قرار گرفت و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

وی با بیان اینکه حدود هفت هزار نفر در این آزمون پذیرش شده اند، افزود: به طور دقیق بالغ بر ۶ هزار و ٧٠٠ نفر با احتساب سهمیه ایثارگران و استعدادهاى درخشان در کارشناسى ارشد پزشکى قبول شده اند.

پورکاظمى عنوان کرد: مصوبه سهمیه ایثارگران در این آزمون اعمال شد و ۳۰ درصد ظرفیت به این افراد اختصاص داشت اما فقط حدود ۱۵ درصد این سهمیه تکمیل شد و ١۵ درصد مابقى حد نصاب را نیاوردند و نزدیک به یک هزار و ۲۰۰ نفر از سهمیه ایثارگران پذیرش شدند.

رئیس سنجش پزشکى تصریح کرد: بیش از پنج هزار و ۸۰۰ نفر در سهمیه آزاد قبول شدند و حدود ۳۰۰ نفر از قبولى ها نیز جزو استعداد درخشان بدون آزمون هستند که به زودی نتایج آن اعلام می شود.

پورکاظمى درباره ثبت پذیرفته شدگان آزمون کارشناسى ارشد پزشکى عنوان کرد: ثبت نام پذیرفته شدگان در این آزمون از هفته آینده آغاز مى شود و داوطلبان براى اطلاع از روز ثبت نام باید به سایت دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند .

گفتنى است؛ آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۶ روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه در چهارنوبت صبح و عصر در ۳۲ حوزه امتحانی برگزار شد و از نزدیک ۸۰ هزار داوطلب ثبت نام کننده حدود ۵۷ هزار نفر در جلسه آزمون حاضر بودند.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت‌ بهداشت منتشر شد.

داوطلبان گرامی می‎توانند با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی کشور و وارد کردن اطلاعات فردی و داوطلب خود نسبت به دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ علوم پزشکی اقدام کنند

نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت‌ بهداشت منتشر شد.

اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارشناسی ارشد و استعداد درخشان

با آزمون رشته های گروه پزشکی سال تحصیلی ۹۷-۹۶

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.