نتایج رشته های دارای شرایط خاص در کنکور ۹۵ اعلام شد

نتايج رشته هاي داراي شرايط خاص در كنكور 95 اعلام شد

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-

رئیس مرکزبرنامه ریزی منابع انسانی وفناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از تعیین تاریخ و زمان انجام مصاحبه اختصاصی معرفی شدگان رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در سال۱۳۹۵ خبرداد.

 اسفندیارچهاربند بااشاره به تقویم زمان بندی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵  ،گفت:  بررسی صلاحیت های عمومی و مصاحبه اختصاصی معرفی شدگان دو برابر ظرفیت رشته های مورد نیا ز آموزش و پرورش ازدهم  تا نوزدهم شهریورماه در پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی انجام می شود .

وی افزود: معرفی شدگان به منظور اطلاع دقیق از تاریخ ،زمان ، مکان و گروه بندی انجام مصاحبه به تارنمای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی www.srttu.edu  و تارنمای پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان (مراکز مجری مصاحبه ) مراجعه کنند.

اطلاعیه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درخصوص زمان اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاههای شاهد، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری ، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه‌طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله(عج)، رشته‌های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و کلیه کدرشته‌های تحصیلی‌ متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران (رشته‌های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام) درآزمون ‌سراسری ‌۱۳۹۵

با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان گرامی، بدین‌وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و موسسات آموزش عالی فوق‌الذکر که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک و یا چندرشته دانشگاههای مذکور را در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود انتخاب نموده‌اند، می‌رساند که فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی از بین داوطلبانی که کدرشته محل‌های موسسات مذکور را انتخاب نموده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده‌اند، با رعایت تقدم انتخاب رشته در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org درج گردیده است. لذا توجه آن دسته از داوطلبانی را که در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فوق قرار گرفته‌اند، به نکات ذیل معطوف می‌دارد:

الف) در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش به شرح مندرج در این اطلاعیه شرکت نموده و دراین مرحله موفق شدند و صلاحیت‌عمومی آنان نیز توسط هیأت‌مرکزی گزینش ذیربط تائیدشده و ضوابط انتخاب‌رشته فوق رارعایت نموده و همچنین حدنصاب نمره‌علمی نهایی برای هررشته را نیزکسب نمایند، لازم به توضیح است که اسامی پذیرفته‌شدگان نهائی این دانشگاهها به همراه نتایج سایررشته‌های متمرکز آزمون‌سراسری اعلام خواهد‌شد.

ب) معرفی داوطلبان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی نمی‌باشد و کلیه‌ معرفی‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ گزینش‌ در تاریخهای‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ از طرف مؤسسات در این اطلاعیه مراجعه‌ نمایند. داوطلب ممکن است به یک و یا دو مؤسسه معرفی شده باشد، لذا داوطلبانیکه به دو مؤسسه معرفی شده‌اند در صورت تمایل می‌توانند به یک مؤسسه و یا هردو برای انجام مراحل مختلف گزینش مراجعه نماید. بدیهی‌ است‌ عدم‌ مراجعه‌ داوطلبان‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ گزینش در هر مورد معرفی‌ به‌ منزله‌ انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذیربط آن مؤسسه تلقی‌ خواهد شد و وضعیت داوطلب در اولویتهای بعدی وی بررسی خواهد شد. ضمناً در ستون نتیجه کارنامه نهائی در مقابل کدرشته مربوطه آنان عدد یک (۱) به منزله عدم داشتن شرایط گزینش درج می‌گردد.

ج) داوطلبانیکه نسبت به انتخاب یک یا چند کد رشته محل از مؤسسات دارای شرایط خاص مندرج در این اطلاعیه اقدام نموده ولی در این مرحله معرفی نشده‌اند، یا شانس قبولی در اولویتهای بالاتر از کدهای مربوط به این رشته‌های شرایط خاص را دارا می‌باشند یا فاقد حداقل نمره معرفی در این مرحله می‌باشند و دلیل عدم معرفی آنان در زمان اعلام کارنامه نهایی مشخص خواهد شد.

د) بنا به دلایل متفاوت (اعم از نمره علمی و ترتیب اولویت انتخاب رشته داوطلب و یا عدم رعایت استان بومی و…) هیچگونه اعتراضی در این مرحله از اعلام نتایج از سوی داوطلبان پذیرفته نمی‌باشد و پس از اعلام نتایج نهائی داوطلبان در مهر ماه، برای کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ که نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود در سایت سازمان در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، کارنامه نتیجه نهایی تهیه و در سایت در موعد مقرر قابل رؤیت و بهره‌برداری است، در صورتی که پس از دریافت کارنامه نسبت به آن اعتراض داشته باشید می‌توانید به استناد پرینت کارنامه نتیجه نهائی در موعد مقرر با دلیل اعتراض خود را مطرح نمائید و در این مرحله هیچگونه اعتراضی پذیرفته نمی‌باشد.

د) برنامه زمانی ، نحوه مراجعه ومدارک لازم برای هریک از موسسات:

۱- معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه شاهد تهران:

داوطلبانیکه فهرست اسامی آنان درردیف معرفی‏شدگان چندبرابرظرفیت هر یک از رشته‌های‌تحصیلی دانشگاه‌شاهد تهران اعلام گردیده، لازم است براساس برنامه زمانی مندرج در سایت دانشگاه برای انجام‌ مراحل مختلف مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های‌عمومی با دردست داشتن مدارک لازم شامل: یک قطعه عکس۴×۳ پشت نویسی شده، اصل و کپی کارت‌ملی و شناسنامه (کپی صفحه آخر درصورت وجود توضیحات)و یک عدد خودکار آبی بر اساس جدول ذیل به آدرس: تهران ـ ابتدای بزرگراه خلیج فارس ـ روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ـ دانشگاه شاهد ـ مجتمع آموزشی ایثار مراجعه نمایند. ضمناً وسیله ایاب و ذهاب از ایستگاه متروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به دانشگاه شاهد فراهم می‌باشد.

نکات مهم: ۱- تمامی معرفی‌شدگان محترم لازم است رأس ساعت تعیین‌شده حضور یابند، ضمناً نظر به اینکه زمان بررسی صلاحیت‌عمومی هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی‌ها ممکن است تا ۴ ساعت ادامه یابد، خواهشمند است برنامه‌ریزی لازم را دراین خصوص به انجام رسانید. ۲- ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم (اعم از معرفی‌شدگان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه صرفاً با حجاب برتر(چادر) امکان‌پذیر می‌باشد.۳- به منظور تکمیل فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه، لازم است نام و نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود ( از محل تحصیل و یا سکونت) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین نشانی دقیق محل سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را به همراه داشته باشید.۴- اسامی اعلام شده چندبرابر ظرفیت بوده و قبولی تلقی نمی‌شود و از این نظر هیچ‌گونه حقی رابرای داوطلب ایجاد نمی‌نماید، همچنین عدم حضور در این مرحله از بررسی به منزله انصراف از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می‌گردد و متعاقباً هیچ اقدامی در این رابطه امکان‌پذیر نخواهد بود.ضمناً داوطلبان لازم ‌است‌ برای اطلاعات تکمیلی به سایت دانشگاه به آدرس: www.shahed.ac.ir مراجعه نمایند. 

 ۲ – معرفی ‌شدگان‌ رشته کارشناسی و کارشناسی‌ارشد علوم قضایی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری:

   داوطلبانیکه فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته‌ های مذکور در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری اعلام گردیده‌، لازم ‌است‌ برای اطلاع از تاریخ و برنامه زمانی مصاحبه‌ها، مدارک لازم و شرایط اختصاصی به سایت دانشگاه به آدرس: www.ujsas.ac.ir  مراجعه نمایند.

۳ – معرفی ‌شدگان رشته‌ مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و آزمون با در دست داشتن مدارک لازم شامل: اصل شناسنامه عکسدار و اصل کارت ملی برای آزمون کتبی ساعت ۹:۰۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۶/۱۴ به آدرس : تهران- خیابان شهید بهشتی-خیابان خالد اسلامبولی- خ هفتم بخارست- شماره ۱۴ موسسه آموزش عالی بیمه اکو طبقه همکف حوزه ریاست مراجعه نمایند. مصاحبه شفاهی در همان روز از پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی بعمل خواهد آمد. چنانچه داوطلبان مدارکی دال بر گذراندن آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی نظیر تافل و آیلتس دارند، مستندات مربوطه را به همراه داشته باشند.

۴ – معرفی ‌شدگان رشته‌ دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و آزمون با در دست داشتن مدارک لازم شامل: اصل شناسنامه عکسدار، اصل کارت ملی، کارنامه و پرینت فرم انتخاب رشته صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۶/۱۰ به پردیس علوم دانشگاه تهران به آدرس: تهران خیابان انقلاب خیابان ۱۶آذر پردیس علوم مراجعه نمایند.

۵ – معرفی ‌شدگان رشته‌ های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه اعلام گردیده، لازم است برای اطلاع از تاریخ و برنامه زمانی مصاحبه‌ها، مدارک لازم و شرایط اختصاصی به سایت دانشگاه به آدرس: www.cms.refah.ac.irمراجعه نمایند.

۶ معرفی‌‌شدگان رشته‌‌های تحصیلی دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج):

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دانشگاه فوق اعلام گردیده، لازم است براساس جدول شماره ۲ برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و گزینش با در دست داشتن مدارک لازم شامل: ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ – اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خود، پدر و مادر (و در صورت تأهل همسر) سه سری(کپی تمام صفحات) – اصل و کپی مدرک تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه(سه سری) – ریزنمرات دیپلم و پیش‌دانشگاهی(یک سری کپی) – مدرک مشخص کننده وضعیت نظام ‌وظیفه جهت برادران(سه سری کپی) و گواهی عضویت در بسیج، ایثارگری و …….(در صورت دارا بودن) به آدرس: تهران ـ میدان ونک ـ خیابان ملاصدرا ـ خیابان شیخ‌بهایی جنوبی – کوچه شهید نصرتی دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج) مراجعه نمایند.

نکات مهم: ۱- با توجه به انجام معاینات استخدامی، داوطلبین در صبح روز مراجعه حتماً ناشتا (حداقل ۱۰ ساعت) باشند. ۲- در صورت ضرورت، هر داوطلب می‌تواند فقط حداکثر یک نفر همراه داشته باشد. ۳- مدت زمان انجام سیر مراحل گزینش از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ می‌باشد. ۴- عدم حضور داوطلب در روز مشخص شده به منزله انصراف تلقی گردیده و پس از تاریخ اعلام شده، دانشگاه هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. ضمناً داوطلبان لازم ‌است‌ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس: www.bmsu.ac.ir   مراجعه نمایند.

  جدول شماره  ۲- برنامه زمان بندی شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان

رشته تحصیلی
روز و تاریخ
ساعت
پزشکی و داروسازی
پنج‌شنبه ۹۵/۶/۱۱
۸:۰۰ صبح
پرستاری، هوشبری و اتاق‌عمل
جمعه ۹۵/۶/۱۲
جامانده‌ از مصاحبه
شنبه ۹۵/۶/۱۳

۷–  معرفی‌‌شدگان رشته‌‌های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اعلام گردیده، لازم است در روز پنج‌شنبه مورخ ۹۵/۶/۱۱ به آدرسهای مندرج در جدول شماره ۳ برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و گزینش با در دست داشتن مدارک لازم شامل: ۶ قطعه عکس ۴×۳ – اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خود، پدر و مادر (و در صورت تأهل همسر) دو سری (کپی تمام صفحات) – اصل و کپی مدرک تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه (دو سری) – ریزنمرات دیپلم و پیش‌دانشگاهی (یک سری کپی) – مدرک مشخص کننده وضعیت نظام‌وظیفه جهت برادران (سه سری کپی) و گواهی عضویت در بسیج، ایثارگری و… (در صورت دارا بودن) مراجعه نمایند.

نکات مهم: ۱- با توجه به انجام معاینات استخدامی، داوطلبین در صبح روز مراجعه حتماًناشتاباشند. ۲- مدت زمان انجام سیر مراحل گزینش از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۴:۰۰ می‌باشد. ۴- عدم حضور داوطلب در روز مشخص شده به منزله انصراف تلقی می‌گردد. ۵- داوطلبان معرفی شده در رشته‌های مربوط به بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاههای علوم پزشکی می‌بایست برای انجام مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش به آدرس تعیین شده در جدول ذیل با توجه به شهرستان محل دانشگاه علوم پزشکی که در آن معرفی شده‌اند، مراجعه نمایند.

  جدول شماره  ۳- آدرس مراکز گزینش جهت شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان

نام استان
آدرس مراکز گزینش
آذربایجان شرقی
تبریز: اتوبان شهید کسائی – خروجی منظریه – جنب دهکده ورزشی مقاومت – مرکز گزینش سپاه عاشورا
آذربایجان غربی
ارومیه: جنب ترمینال شهرستان – خیابان هفت‌تیر – خیابان پرورش – مرکز گزینش سپاه شهداء
اصفهان
اصفهان: بعد از ترمینال کاوه چهارراه جابر – سمت راست خیابان آل محمد(ص) – کوچه ۴۴ سپاه مرکز گزینش سپاه
ایلام
ایلام: چهارراه پیام‌نور بلوار جانبازان – جنب کلانتری ۱۴ – مرکز گزینش سپاه امیرالمؤمنین(ع)
تهران
تهران: میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیخ بهائی جنوبی – کوچه شهید نصرتی – مرکز گزینش بقیه‌الله(عج)
خراسان جنوبی
بیرجند: خیابان پاسداران – پاسداران۲۶ – ساختمان شهید فایده – طبقه اول – مرکز گزینش سپاه انصارالرضا(ع)
خراسان رضوی
مشهد: بلوار وکیل‌آباد – وکیل‌آباد ۷۲ – جنب ساتر – مرکز گزینش سپاه امام رضا(ع)
خوزستان
اهواز: چهارشیر به سمت سه‌راه فرودگاه بالاتر از بیمارستان ابوذر – زیتون کارمندی نبش خیابان زیبا – مرکز گزینش سپاه ولی‌عصر(عج)
زنجان
زنجان: خیابان ۱۷ شهریور – نرسیده به دروازه ارک – جنب بانک مهر اقتصاد – مرکز گزینش سپاه انصارالمهدی(عج)
سیستان و بلوچستان
زاهدان:  خیابان خرمشهر – روبروی مسجد محمد رسول‌الله(ص) – ساختمان سوم شعبان – مرکز گزینش سپاه سلمان
فارس
شیراز: بلوار پاسداران – خیابان کمیل – پشت پادگان امام‌حسین – مرکز گزینش سپاه‌ فجر
قزوین
قزوین: شهرک کوثر – بلوار شهید محلاتی – روبروی بازارچه – مجتمع اداری شهید محمدرضا نیلی – مرکز گزینش سپاه صاحب‌الامر(عج)
کردستان
سنندج: خیابان امام – بالاتر از استانداری – روبروی خانه‌های سازمانی جهاد – جنب ساتر سبز – مرکز گزینش سپاه بیت‌المقدس
کرمان
کرمان: گاراژ زرندی – بلوار شهدای خانوک – نبش کوچه سیزده – مرکز گزینش سپاه ثارالله(ع)
کرمانشاه
کرمانشاه: بلوار شهیدبهشتی – روبروی دانشکده علوم‌قرآنی کوچه پیشکسوتان ورزش – مرکز گزینش سپاه نبی‌اکرم(ص)
گیلان
رشت: خیابان نامجو – ساختمان نهادها – طبقه پنجم – مرکز گزینش سپاه قدس
مازندران
ساری: بلوار پاسداران – خیابان شهید بهرامی – مرکز گزینش سپاه کربلا
مرکزی
اراک: میدان‌سرداران – دروازه تهران – خیابان‌دانشگاه – میدان‌نماز – خیابان‌نوید – کوچه‌رز ساختمان‌میثاق – مرکز گزینش سپاه روح‌الله(ره)
هرمزگان
بندرعباس: روبروی چهارصد واحدی اوقاف – ساختمان ایثارگران – طبقه فوقانی – مرکز گزینش هرمزگان
همدان
همدان: میدان بابا طاهر – بلوار شهید ستار ابراهیمی – داخل سپاه انصار‌الحسین(ع)
یزد
یزد:  بلوار شهیدبهشتی – روبروی بنیاد شهید – مرکز گزینش سپاه الغدیر
البرز
کرج: سه راه رجایی‌شهر – میدان امام – بین بلال چهار و پنج – ساختمان شهداء – طیقه دوم – مرکز گزینش سپاه امام حسن مجتبی(ع)
تذکر مهم: با توجه به عدم پذیرش رشته‌های دارای شرایط خاص بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاههای علوم‌پزشکی واقع در استانهای اردبیل، بوشهر، خراسان شمالی، قم، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال‌بختیاری، گلستان، لرستان و سمنان لذا پذیرش رشته‌های ذیربط برای متقاضیان بومی استانهای مذکور در استانهای همجوار صورت پذیرفته است و لذا معرفی‌شدگان بومی استانهای مورد نظر، می‌بایست با توجه به کد رشته محل معرفی شده برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش به استانهای محل معرفی‌شده مراجعه نمایند.

۸- معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت درکلیه کد رشته‌های تحصیلی دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی- تهران (رشته‌های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام)

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته‌های تحصیلی دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی‌- تهران (وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه علمی- تخصصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۵ و به آدرس‌های مندرج در بند «الف» این اطلاعیه مراجعه نمایند.

تذکرات مهم: انجام مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی متمرکز دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ در دو قسمت مجزا خواهد بود، معرفی‌شدگان دقت نمایند که در مراحل مورد نظر شرکت نموده باشند.

الف): اقدامات لازم برای انجام مصاحبه گزینش و مصاحبه علمی- تخصصی

۱-   داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از نام، نشانی و شماره تلفن مراکز مجری مصاحبه علمی– تخصصی از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های دانشگاه فرهنگیان به جدول شماره ۶ (مندرج در ذیل این اطلاعیه) مراجعه نمایند.

۲-   انجام مصاحبه علمی- تخصصی از معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی به صورت متمرکز در تهران و براساس تقویم زمان بندی مندرج درسایت آن دانشگاه ازمورخ ۱۳۹۵/۶/۱۰ لغایت ۱۳۹۵/۶/۱۹ صورت خواهدگرفت.

 به داوطلبان توصیه می شود جهت اطلاع بیشتر از زمان و مکان دقیق مصاحبه علمی- تخصصی به آدرس سایت  الکترونیکی دانشگاه www.srttu.edu مراجعه نمایند. آدرس : تهران- لویزان- خیابان شهید شعبانلو- دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (شماره تماس: ۲۲۹۷۰۰۶۰- ۰۲۱)  

ب ): نحوه تکمیل و ارسال فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش

توجه آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ را که اسامی آنان در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شده است، به رعایت دقیق موارد ذیل معطوف می‌دارد:

۱-   پس از تهیه نسخه پرینت فرم مشخصات (فرم شماره ۱) از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی در سایت، به وسیله پست پیشتاز به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود (نشانی مندرج در جدول شماره ۷ ذیل این اطلاعیه) ارسال و یا به صورت حضوری ارایه نمایند.

۲-   لازم است در تکمیل فرم مشخصات دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هر گونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده داوطلب خواهد بود.

۳-  تکمیل نکردن فرم مشخصات و یا ارسال نکردن به موقع آن به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت، به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه‌های مذکور بوده و برابر مقررات تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

تذکرخیلی مهم: معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از زمان انتشار فهرست اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور جهت طی مراحل بررسی صلاحیت‌های عمومی و مصاحبه گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود ( نشانی مندرج در جدول شماره ۷) با در دست داشتن فرم شماره (۱) و سایر مدارک مربوط مراجعه نمایند.

۳-   حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل، به منزله انصراف از تحصیل در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی تلقی می‌گردد و مسئولیت آن صرفاً به عهده داوطلب خواهد بود .

۴-   از معرفی‌شدگانی مصاحبه علمی – تخصصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام‌ رشته‌ محل‌های جدید دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ (کسب نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه مربوط ، داشتن حداقل معدل کل ۱۵ در دوره متوسطه­ی دوم (معدل سه پایه  اول،دوم و سوم)، بومی بودن درکد رشته- محل انتخابی، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (۱۳۷۳/۷/۱ به بعد)) باشند. در غیر این صورت انجام مصاحبه، منتفی خواهد بود.

تبصره : حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.

۵-   موفقیت در مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت‌های عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد، بلکه کلیه داوطلبان باید واجد شرایط مصاحبه تخصصی و بررسی وتایید صلاحیت‌های عمومی بوده و همچنین درگزینش نهایی که براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌گردد، دارای نمره علمی نهایی نیز باشند.

تبصره : با توجه به اولویت انتخابی داوطلب معرفی شده دو برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مصاحبه تخصصی در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی به عمل خواهد آمد. لیکن تأیید مصاحبه تخصصی داوطلب در هر یک از مراکز مزبور به این مفهوم خواهد بود که داوطلب معرفی شده در کلیه رشته محل‌های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی، به لحاظ مصاحبه تخصصی مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته است. بنابراین در صورت تایید صلاحیت‌های عمومی (گزینش) داوطلب، سازمان سنجش آموزش کشور براساس نمره علمی فرد در آزمون سراسری، گزینش نهایی علمی را بعمل خواهد آورد.

۶-   با توجه به اصلاحات دفترچه شماره (۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۵به داوطلبان معرفی شده برای انجام مصاحبه تخصصی، توصیه می‌شود اصلاحات  مندرج در اطلاعیه‌های مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ و ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ سازمان سنجش آموزش کشور را به دقت مطالعه نموده و براساس آخرین اصلاحات اعلام شده  برای مصاحبه تخصصی اقدام نماید.

تبصره۱): محل تحصیل و عنوان برخی کدرشته‌های دانشگاه فرهنگیان در اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ به شرح ذیل اصلاح شده است:

–   محل تحصیل کدرشته محل ۲۲۰۷۴ آموزش ریاضی سهمیه شهر تهران از ” پردیس شهید چمران تهران” به “پردیس شهید مدرس سنندج” اصلاح شده است.

–   محل تحصیل کدرشته محل ۲۲۶۶۸ آموزش ریاضی سهمیه استان یزد از” پردیس شهید مطهری زاهدان”  به ” پردیس خواجه نصیرالدین طوسی کرمان ” اصلاح شده است.

–      نام رشته ” آموزش وپرورش کودکان استثنایی” به ” آموزش کودکان استثنایی” اصلاح شده است.

–   محل تحصیل کلیه کدرشته محل‌های مربوط به رشته دبیری تاریخ در “جنس مرد” از “پردیس آیت اله کمالوند خرم آباد”  به” پردیس علامه طباطبایی خرم آباد ” اصلاح شده است.

تبصره۲): داوطلبان معرفی شده درصورت عدم تمایل به تحصیل در کد رشته محل انتخابی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی می‌توانند در زمان انجام مصاحبه با ارائه درخواست کتبی نسبت به انصراف از تحصیل در دانشگاه‌های مزبور اقدام نمایند.

تبصره ۳): برخی از کدرشته محل‌های مربوط به پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی در اطلاعیه مورخ ۹۵/۵/۲۷ در “یک جنس/ محل خدمت / دامنه پذیرش” با ظرفیت متفاوت تکرار شده است. در این کدرشته محل‌های تکراری ظرفیت پذیرش ادغام شده و اسامی معرفی‌شدگان در یک کدرشته مطابق جدول ذیل (شماره ۴) اعلام می‌گردد.

 دریافت جدول شماره  ۴- فهرست رشته‌ محلهای تکراری و کد رشته محل جایگزین دانشگاه فرهنگیان فرمت PDF 

 ۷-  در پردیس های دانشگاه فرهنگیان برای رشته تحصیلی راهنمایی و مشاوره گرایش فعالیت های پرورشی اجرا خواهد شد.

۸-  تغییر رشته و گرایش، تغییر اولویت، تغییر دوره تحصیلی، انتقال و جابجایی در بین دانشگاه‌ها و بلعکس در بدو ورود و یا در طول تحصیل تحت هیچ شرایطی امکان‌پذیر نخواهد بود.

۹-  تغییر سهمیه استان محل خدمت قبل از شروع به کار و ایفای تعهد، تحت هر شرایط اعم از تأهل، تجرد، بُعد مسافت، تکفل، سرپرستی خانواده، فوت والدین وغیره … ممنوع می‌باشد.

۱۰- محل تحصیل پذیرفته‌شدگان پس از ثبت‌نام قطعی، توسط پردیس‌ها در واحدهای تابعه (سطح استان) تعیین خواهد شد.

تبصره۱ : در کدرشته‌هایی که حدنصاب لازم (حداقل ۲۵ نفر ) برای تشکیل کلاس (به لحاظ تعداد نفرات قبولی) در پردیس محل قبولی نرسد دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته‌شدگان در سطح پردیس‌های کشور اقدام خواهد نمود.

تبصره۲ : انتقال و جابه جایی در بین پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان ممنوع می‌باشد.

۱۱- جهت شرکت در مصاحبه به همراه داشتن اصل و تصویر مدارک (کارت ملی، شناسنامه، دفترچه درمانی (در صورت وجود) دیپلم و یا گواهی تأیید شده که معدل کل در آن قید شده است) و یک قطعه عکس ۴ ×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (ترجیحا عکسی که موقع ثبت‌نام در آزمون از طریق نرم‌افزار ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است)، الزامی است.

۱۲- زمان مصاحبه تخصصی از معرفی‌شدگان: روز چهارشنبه مورخ ۱۰/ ۶/ ۱۳۹۵ لغایت روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۹ (صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۳:۰۰ و بعداز‌ظهر از ساعت ۱۴:۰۰ لغایت  ۱۸:۰۰ ) است.

۱۳- براساس جدول تعرفه‌های آزمون سراسری، موضوع مصوبه هئیت محترم وزیران در جلسه مورخ ۱۳۹۴/۸/۲۰ به شماره ابلاغی ۱۱۱۳۶۱/ت ۵۲۴۰۰هـ مورخ ۱۳۹۴/۸/۲۵ ، هریک از داوطلبان معرفی شده  برای هزینه مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی، بارعایت موارد فوق، مبلغ دویست و سی هزار (۲۳۰/۰۰۰) ریال به حساب درآمد اختصاصی اداره کل آموزش وپرورش استان بومی (شماره حساب از طریق اداره کل استان بومی در زمان مصاحبه اعلام خواهد شد) واریز نموده و اصل فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل نمایند.

نکات مهم :

۱-  در صورتی که روزهای تعیین شده برای انجام مصاحبه معرفی‌شدگان کفایت نکند، ممکن است مصاحبه داوطلب در روزهای بعد از تاریخ اعلام شده در جدول نیز (حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۹) ادامه یابد.

۲-  اولویت انجام مصاحبه علمی- تخصصی براساس حروف الفبا (حرف اول نام خانوادگی) طبق جدول شماره ۵ خواهد بود.

۳-  از داوطلبان محترم درخواست می‏شود جهت انجام مصاحبه علمی – تخصصی در روز و تاریخ تعیین شده در این اطلاعیه و با در نظرگرفتن تذکر ذیل جدول شماره ۵، به محل تعیین شده مراجعه نمایند.

 جدول شماره  ۵  –  تقویم زمانبندی شرکت در مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

روز
تاریخ
حرف اول نام خانوادگی
چهارشنبه
۱۳۹۵/۶/۱۰
الف – ب- پ
پنج شنبه
۱۳۹۵/۶/۱۱
ت- ث ج- چ
جمعه
۱۳۹۵/۶/۱۲
ح- خ – د-ذ
شنبه
۱۳۹۵/۶/۱۳
ر- ز -ژ – س
یکشنبه
۱۳۹۵/۶/۱۴
ش – ص  – ض
دوشنبه
۱۳۹۵/۶/۱۵
ط -ظ – ع – غ
سه شنبه
۱۳۹۵/۶/۱۶
ف – ق -ک- گ
چهارشنبه
۱۳۹۵/۶/۱۷
ل- م-ن – و
پنج شنبه
۱۳۹۵/۶/۱۸
هـ – ی
جمعه
۱۳۹۵/۶/۱۹
(جامانده ها)
تذکر: زمان دقیق انجام مصاحبه از داوطلبان معرفی شده، به وسیله مرکز مجری مصاحبه، تعیین خواهد شد معرفی‌شدگان لازم است قبل از تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۰ از طریق سایت اینترنتی و شماره تلفن پردیس مجری مصاحبه و یا مراجعه حضوری، از روز و ساعت دقیق مصاحبه خود مطلع شوند.

“دریافت جدول شماره ۶ نام و نشانی پردیسهای مجری مصاحبه تخصصی رشته های دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی  دریافت جدول شماره ۷ – نشانی هسته های گزینش وزارت آموزش و پرورش “

” دریافت فرم شماره ۱ – بررسی صلاحیت عمومی”

“برای دریافت نتایج رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اینجا را کلیک کنید”

آدرس کانال تلگرام ما :

https://telegram.me/kaninet_ir

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.