کلید سوالات کنکور سراسری ۹۴

كليد سوالات كنكور سراسري 94

به گزارش “سایت خبری کانی نتkaninet”به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش و آموزش کشور:کلید اولیه سوالات کنکور سراسری ۹۴ منتشر شد .داوطلبان عزیز می توانند از لینک زیر کلید اولیه سوالات کنکور را مشاهده نما یند.ثبت نام از داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۴ برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی و بین المللی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی همچنین برای کد رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی،‌ دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی و دانشگاه فرهنگیان انجام شده است.در همین خصوص حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش : به کلیه داوطلبان توصیه می‌شود که مندرجات دفترچه راهنمای شرکت در آزمون سراسری را که به همراه کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و قابل مشاهده و پرینت می‌باشد دقیقا مطالعه نمایند.

“جهت نمایش کلید اولیه ی سوالات کنکور ۱۳۹۴ اینجا را کلیک کنید”

در این دفترچه کلیاتی در رابطه با برگزاری آزمون، آشنایی با پاسخنامه و نحوه علامت‌گذاری در آن، نحوه پاسخگویی به سوالات، تعداد سوالات و دفترچه‌های آزمون، چگونگی حضور داوطلب در جلسه آزمون، ساعت و تاریخ برگزاری آزمون و توضیحات لازم در زمینه‌های دیگر درج شده است.وی افزود: در حوزه‌های امتحانی صبح‌ها راس ساعت ۷ صبح و بعد از ظهر‌ها راس ساعت ۱۴:۳۰ بسته خواهد شد و شروع فرآیند برگزاری آزمون صبح‌ها راس ساعت ۷:۳۰ دقیقه و بعد از ظهرها راس ساعت ۱۵ آغاز می‌شود.توکلی ادامه داد: هر داوطلب برای ورود در جلسه آزمون علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاک‌کن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشند.همچنین هر داوطلب ضرورت دارد که با توجه به گروه آزمایشی انتخابی و با توجه به شماره داوطلبی که در بالای کارت شرکت در آزمون هم به عدد و هم به حروف نوشته شده و همچنین آدرس محل برگزاری آزمون که در ذیل کارت شرکت درآزمون درج شده است نسبت به شناسایی حوزه امتحانی خود اقدام نموده تا در روز برگزاری آزمون با آرامش کامل در جلسه حاضر شود. به کلیه داوطلبان شهرستان‌های بزرگ مانند تهران، شیراز، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز و غیره توصیه می‌شود که حتما یک روز قبل از اجرای آزمون حوزه امتحانی خود را شناسایی نمایند.توکلی گفت: داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی مانند کیف دستی، ساک دستی، کتاب ، جزوه، هر گونه یادداشت، ماشین‌حساب، تلفن‌همراه، قلم نوری و غیره، به جلسه آزمون اکیدا خودداری نمایند. بدیهی است در صورتی که داوطلبی عمدا یا سهوا هر یک از این وسایل را با خود به جلسه آزمون ببرد آن فرد به عنوان متخلف تلقی می‌شود و با وی رفتار خواهد شد.وی در ادامه افزود: به داوطلبان هر یک از گروه‌های آزمایشی ۵ گانه اکیدا توصیه می‌شود که پس از ورود به حوزه‌های امتحانی مربوط با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت شرکت درآزمون خود که هم به عدد و هم به حروف در بالای کارت شرکت در آزمون درج شده است و با توجه به تابلوهای راهنما در حوزه امتحانی سالن محل اجرای آزمون و صندلی خود را شناسایی کنند.مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در جلسه آزمون عمومی و اختصاصی به هر یک از داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی، انسانی، هنر و زبان‌های خارجی یک پاسخنامه داده می‌شود که در این مستطیل مطلقا نباید چیزی نوشت و علامتی گذاشت و به غیر از محل‌های مشخص شده در روی پاسخنامه از نوشتن و علامت گذاری در سایر محل‌ها خودداری شود در غیر اینصورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌شود.وی بیان کرد: داوطلب باید محل مخصوص جوابی را که در پاسخنامه برای هر سوال در نظر می‌گیرد به وسیله مداد سیاه نرم پر رنگ پر کند.وی در پایان گفت: در تست‌های ۴ گزینه‌ای برای هر پاسخ صحیح ۳ نمره مثبت و برای هر پاسخ غلط به منظور خنثی کردن پاسخ‌های حدسی یا تصادفی یک نمره منفی منظور خواهد شد.بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود که اگر پاسخ صحیح سوالی را اصلا نمی‌دانند به آن سوال جواب ندهند زیرا به سوالهای بدون جواب نمره منفی یا مثبت تعلق نمی‌گیرد و اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده شود همه پاسخ‌ها غلط محسوب خواهد شد و به آن سوال یک نمره منفی تعلق خواهد گرفت.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص انتشار دفترچه سؤالات آزمون سراسری سال۱۳۹۴ :۱۳۹۴

۱۳۹۴/۰۳/۲۱

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ به منظور دسترسی هرچه سریعتر داوطلبان به سؤالات گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی، به اطلاع می‌رساند سؤالات هریک از گروههای آزمایشی به شرح زیر در سایت سازمان درج و در دسترس داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.ضمناً کلید اولیه سؤالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ از ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ از طریق همین سایت قابل دریافت می‌باشد.

۱ سؤالات گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی (ساعت ۱۴:۳۰ روز پنج‌شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۱)‌
۲ سؤالات گروه آزمایشی علوم انسانی (ساعت ۱۴:۳۰ روز پنج‌شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۱)‌
۳ سؤالات گروه آزمایشی هنر (ساعت ۲۱:۳۰ روز پنج‌شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۱)‌
۴ سؤالات گروه آزمایشی علوم تجربی (ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه مورخ ۹۴/۳/۲۲)‌
۵ سؤالات گروه آزمایشی زبانهای خارجی (ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه مورخ ۹۴/۳/۲۲)‌
۶ سؤالات خارج از کشور (ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۹۴/۳/۲۳)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره آخرین مهلت دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ گروه‌های آزمایشی هنر، علوم تجربی، زبانهای خارجی،به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان گروههای آزمایشی هنر، علوم تجربی و زبان‌های خارجی که تاکنون برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال۱۳۹۴ اقدام ننموده اند. آخرین مهلت دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون برای هریک از داوطلبان گروههای آزمایشی فوق به شرح ذیل می باشد.

۱-    گروه آزمایشی هنر تا ساعت ۱۰:۰۰ صبح فردا پنج شنبه ۱۳۹۴/۳/۲۱٫۲-    گروه آزمایشی علوم تجربی تا ساعت ۱۶:۰۰ (۴بعداز ظهر) فردا پنج شنبه ۱۳۹۴/۳/۲۱٫۳-    گروه آزمایشی زبان‌های خارجی تا ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز جمعه ۱۳۹۴/۳/۲۲٫ضمناً  با توجه به اینکه آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی وفنی و علوم انسانی در صبح پنج شنبه (فردا) مورخ ۱۳۹۴/۳/۲۱ برگزار می‌شود. لذا داوطلبان این دو گروه آزمایشی تا ساعت ۲۴ (امروز) چهارشنبه مورخ ۱۳۹۴/۳/۲۰ مهلت خواهند داشت نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه ای در مورد نحوه اعمال سوابق تحصیلی در کنکورسراسری۱۳۹۴ منتشر کرد که داوطلبان عزیز می توانند از این لینک دستورالعمل را دریافت نمایند:

 • “نحوه اعمال سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴
 • توضیحات کارت ورود به جلسه کنکورسراسری سال۱۳۹۴ “۱۳۹۴
 • چنانچه مغایرتی در بندهای ۲۳،۲۱،۲۰،۱۹،۱۸،۱۷،۱۶،۱۵،۱۴،۱۳،۱۲،۷،۴،۳،۱ کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۳/۲۲ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش(قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمائید
 • تبصره: داوطلبانیکه سال اخذ مدرک دیپلم آنان سال ۱۳۸۴ به بعد می باشد ،چنانچه خواستار ویرایش اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ، ۳ ، ۴ ، ۷ ، ۱۲ ، ۱۵ و ۱۶ می باشند چنانچه در زمان ثبت نام اولیه نسبت به تایید بندهای فوق اقدام و کد سوابق تحصیلی دریافت نموده باشند، در این مرحله هرگونه ویرایشی در خصوص اطلاعات فوق انجام دهند، اعمال ویرایش اطلاعات منوط به هماهنگی سازمان سنجش و تایید اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم داوطلبان می باشد.
  ۲- چنانچه نسبت به اطلاعات مندرج در بندهای الف تا ج به شرح ذیل معترض می باشید ضروری است در روزهای سه شنبه ۹۴/۰۳/۱۹ و چهارشنبه مورخ ۹۴/۰۳/۲۰ از ساعت ۸ الی۱۲ و ۱۴ الی ۱۸ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه براساس جدول شماره۲ اطلاعیه مراجعه نمائید.
  الف-مغایرت در بندهای ۲ ، ۶ ،۸، ۹و ۱۰ ( جنس ، دین، زبان امتحانی، معلولیت و بهیار )
  ب- فاقد عکس بودن کارت،فاقدمهر بودن عکس ، واضح نبودن عکس و . . . (همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ ،کارت ملی و یا شناسنامه عکسدارالزامی می باشد)
  ج- چنانچه شماره داوطلب شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد
  ۳- در خصوص بند۲۲ (علاقمند به گزینش در دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی) به اطلاعیه سازمان که بر روی سایت سازمان قرار دارد مراجعه شود.
  ۴- درخصوص علاقمندی به گزینش در رشته های دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاعیه سازمان که بر روی سایت سازمان قرار دارد مراجعه شود.
  ۵- چنانچه سهمیه درخواستی شما غیر از سهمیه مناطق می باشد و در بند ۱۷ کارت شرکت در آزمون سهمیه مناطق درج گردیده لازم است به ترتیب ذیل عمل نمائید:
  ۵-۱-کلیه داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران و سهمیه رزمندگان ارگان ستاد نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۳/۲۲ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش(قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمائید تادرصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط ، سهمیه برای شما اعمال می گردد.در غیراینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شدو هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.
  ۵-۲-سایر داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه (بجز داوطلبان مندرج در بند ۱-۵فوق) برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود ،حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۳/۲۵ به ارگان مربوط (ستادمشترک سپاه پاسداران-وزارت جهادکشاورزی)مراجعه نمایند بدیهی است درصورت دارا بودن سهمیه و تایید توسط ارگان ذیربط ، سهمیه درخواستی اعمال می گردد.در غیراینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نمی‌باشد.
  ۶-در زمان حضور در جلسه آزمون ، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون ، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است .
  ۷-اثر انگشت و محل امضا بر روی کارت شرکت در آزمون حتما باید توسط داوطلب قبل از حضور در جلسه امتحان تکمیل گردد.
  ۸- این قسمت را از محل تعیین شده فوق (خط چین) جدا نموده وبرای بهره برداری در مراحل بعدی آزمون نزد خود نگهداری نمائید .
  ۹- درب حوزه های امتحانی صبحها راس‌ ساعت‌ ۷٫۰۰ صبح و بعداز ظهرها راس ساعت ۱۴٫۳۰ بسته خواهد شد. فرآیندبرگزاری آزمون صبح راس‌ ساعت‌ ۷٫۳۰ و بعد از ظهر راس ساعت ۱۵٫۰۰ آغاز می گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالنهای امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد .
  ۱۰- از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی ، ساک دستی ،کتاب ، جزوه ، و . . . در جلسه آزمون خودداری شود .
  برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که برروی سایت قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمائید.
  تذکرمهم۱:داوطلبانی مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشندکه عنوان دیپلم آنهاریاضی،تجربی،انسانی یاعلوم ومعارف اسلامی باشدودیپلم خودرادر سالهای ۱۳۸۴تا ۱۳۹۳ اخذنموده باشند.
  تذکرمهم۲:درصورت مشاهده هرگونه مشکل در خصوص نمرات آموزش و پرورش،عدم ارسال آنهابه سازمان سنجش،مشمول یاغیرمشمول بودن لازم است حداکثرتاتاریخ ۹۴/۰۳/۲۵ به منطقه آموزش و پرورش محل اخذدیپلم خودمراجعه نماید.
  تذکر مهم ۳: آندسته از داوطلبان گروه آزمایشی هنر که علاقمندی خود را به یک یا حداکثر دو مجموعه از مجموعه های رشته های تحصیلی هنری در بند ۴۵ تقاضانامه ثبت نامی اعلام نموده اند برای مشاهده و در صورت لزوم نسبت به ویرایش بند مذکور به قسمت ویرایش اطلاعات مراجعه نمایند.
  تذکر مهم ۴: با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در برخی رشته های تحصیلی هنری گروه آزمایش هنر از نیمه متمرکز به متمرکز با شرایط خاص تغییر کرده داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از این موضوع به توضیحات مندرج در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در ازمون سراسری سال ۹۴مراجعه نمایند

“برای نمایش برگ‌راهنمای‌ کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴کلیک کنید

دریافت دفترچه سوالات آزمون سراسری سال۱۳۹۴:

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴، به منظور دسترسی هرچه سریعتر داوطلبان به سؤالات گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی ، به اطلاع می رساند، سؤالات هریک از گروههای آزمایشی به شرح زیر در سایت سازمان درج و در دسترس داوطلبان عزیز قرار می گیرد.

ضمنا” کلید اولیه سوالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ از ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۳/۲۴ از طریق همین سایت قابل دریافت می باشد.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.