کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه علوم پزشکی سال۹۶ منتشر شد

كارت ورود به جلسه كنكور كارشناسي ارشد ناپيوسته گروه علوم پزشكي سال96 منتشر شد

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد علوم پزشکی ، از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir توزیع شد

شما ۱بار میتوانید سهمیه خودرا ویرایش کنید.

با توجه به لزوم اجرای ماده ٩٠ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، مبنی بر اختصاص سهمیه پنج درصدی به جانبازان کمتر از ٢۵ درصد، درصد جانبازی و همسر و فرزندان این افراد و همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی که دارای حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه هستند، مقرر شد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجددا داوطلبان فقط مجاز به تغییر و انتخاب سهمیه باشند.

بنابراین داوطلبان دقت کنند پیش از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید با کد رهگیری خود وارد سامانه شده و در صورت نیاز به تغییر سهمیه خود گزینه ‘نیاز به ویرایش سهمیه را دارم’ انتخاب کرده و پس از تغییر سهمیه، گزینه تائید و دریافت کارت و برگه راهنما’ را انتخاب کنند و در صورتی که نیاز به تغییر سهمیه نداشته باشند، گزینه’نیاز به ویرایش سهمیه ندارم’ را انتخاب و سپس تائید و دریافت کارت و برگه راهنما’ را انتخاب کنند. بدیهی است این زمان آخرین فرصت برای تغییر سهمیه خواهد بود.

بر اساس این گزارش،‌ متقاضیان سهمیه مربوط به ایثارگران (جامعه هدف بنیاد شهید)، باید کدملی خود را وارد کنند. همچنین متقاضیان سهمیه مربوط به رزمندگان بسیجی (فقط رزمندگانی که مدت حضور در جبهه را دارند و همسر و فرزندان آنان) باید کد رهگیری دوازده رقمی را که قبلا با مراجعه به مراجع زیربط طبق بند ۵-۱-الف دفترچه راهنمای ثبت بر اساس این گزارش، آزمون کارشناسی ارشد گروه ‌های پزشکی در روز پنجشنبه، ۲۲ تیر ماه برگزار می‌شود و برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد گروه‌های پزشکی در مجموع ۷۹ هزار و ۳۴۶ نفر ثبت نام کرده‌اند.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.