کارت ورودبه جلسه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد

کارت ورودبه جلسه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد

کارت ورودبه جلسه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد

به گزارش کانی نت به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش کشور:

کارت ورودبه جلسه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد از امروز توزیع می شود:

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور:ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳دانشگاه پیام نور در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۳ کد رشته امتحانی از ۱۳ خرداد ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و ۲۸ خرداد ۹۳ به پایان رسید که در این آزمون ۷۸هزار و ۹۳۱ داوطلب ثبت‌نام کردند و از این تعداد ۳۷هزار و ۲۶۵ داوطلب زن و ۴۱هزار و ۶۶۶ نفر مرد هستند.

وی ادامه داد: از تعداد ۷۸هزار و ۹۳۱داوطلب ثبت‌نام کننده تعداد ۶۲هزار و ۶۳۵داوطلب در گروه آموزشی علوم انسانی، تعداد ۳هزار و ۱۰۵ داوطلب در گروه آموزشی علوم پایه، تعداد ۸هزار و ۸۳۸نفر داوطلب در گروه آموزشی فنی و مهندسی، تعداد ۹۵۰داوطلب در گروه آموزشی کشاورزی و منابع طبیعی و تعداد ۳هزار و ۴۰۳ داوطلب در گروه آموزشی هنر ثبت‌نام کردند.

توکلی اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای آزمون از امروز سه‌شنبه ۱۱ شهریور ۹۳ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و تمام داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای‌ شامل نام و نام خانوادگی شماره ملی و سال تولد و یا اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد رهگیری خود برای مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه تکمیلی در این زمینه و نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون نیز بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.

وی با بیان اینکه درهای ورودی جلسه آزمون ساعت ۷ صبح بسته خواهد شد، افزود: تمام داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حاضر باشند و هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید پرینت کارت شرکت در آزمون و کارت ملی یا شناسنامه‌ عکس‌دار خود را همراه داشته باشد.

توکلی گفت: در جلسه آزمون به هر یک از داوطلبان هر یک از کد رشته‌های امتحانی یک پاسخنامه و دفترچه آزمون داده می‌شود و داوطلبان باید در مدت مشخص شده سؤالات را پاسخ دهند. با توجه به ضوابط از طریق این آزمون در ۱۳۳ رشته کد امتحانی جمعاً ۷هزار و ۷۵۰ نفر پذیرش می‌شوند.

شایان ذکر است، آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ۹۳ پیام نور در صبح روز جمعه ۱۴ شهریور ماه در ۹۲ شهرستان و ۱۱۳ حوزه امتحانی، از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود.

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.