زمان اعلام نتایج نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد ۹۴

زمان اعلام نتايج نقل و انتقال دانشجويان دانشگاه آزاد 94

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشجوی گرامی زمان ثبت نام نقل و انتقالات مطابق با آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی پایان یافته است. با توجه به درخواست های دانشجویان سامانه ثبت نام با متاخرین برای دانشجویانی که موفق به ثبت نام نشده اند تا تاریخ ۹۴/۰۵/۱۵ امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است ثبت درخواست با عنوان ” درخواست های متاخرین۲″ خواهد بود و دانشگاه علیرغم تلاش همیشگی برای پذیرش درخواستهای دانشجویان هیچگونه الزام و تعهدی برای این امر در هیچ یک از مواد آیین نامه ندارد.

دانشجوی گرامی : با توجه به اینکه شروع ثبت نام نیمسال اول ۹۵-۹۴ از ۱۵ شهریور می باشد و اعلام نتایج درخواست های ماده فاقدین شرایط از ۹۴/۰۶/۰۱ تا ۹۴/۰۶/۱۵ اعلام می گردد. جهت اطلاع از آخرین وضعیت درخواست از قسمت پیگیری سامانه نقل و انتقالات اقدام فرمائید و از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری فرمائید.

شرایط عمومی و تعهدات دانشجویان:

ثبت درخواست انتقال یا میهمانی کلیه دانشجویان متقاضی فقط از طریق سامانه نقل و انتقالات دانشجویی امکان پذیر است. (صرفا درخواستهایی که در سامانه ثبت شده قابل بررسی و رسیدگی خواهد بود)

ثبت درخواست در هر ترم فقط یکبار امکان پذیر می باشد.

در صورت تأیید نهایی امکان ویرایش درخواست وجود نخواهد داشت.

ثبت درخواست در سامانه به منزله موافقت با انتقال یا میهمانی نمی باشد.

در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی متقاضی در هر مرحله از تحصیل، درخواست وی لغو و مطابق با آیین نامه انظباطی در این خصوص صدور رأی خواهد شد.

. دانشجوی گرامی زمان ثبت نام نقل و انتقالات مطابق با آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی پایان یافته است. با توجه به درخواست های دانشجویان سامانه ثبت نام با متاخرین برای دانشجویانی که موفق به ثبت نام نشده اند تا تاریخ ۹۴/۰۵/۱۵ امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است ثبت درخواست با عنوان ” درخواست های متاخرین۲″ خواهد بود و دانشگاه علیرغم تلاش همیشگی برای پذیرش درخواستهای دانشجویان هیچگونه الزام و تعهدی برای این امر در هیچ یک از مواد آیین نامه ندارد

ثبت درخواست میهمانی -انتقال دارای هزینه بررسی مدارک می باشد. پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست ، هزینه بررسی مسترد نخواهد شد.

ثبت درخواست انتقال فقط یکبار در طول تحصیل امکان پذیر است.

با توجه به اینکه کلیه درخواست ها توسط سامانه کنترل و پردازش می شود، مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاهی و سازمان مرکزی تأثیری در تغییر وضعیت درخواست دانشجو نخواهد داشت.

توصیه می شود قبل از پرداخت هزینه و ثبت درخواست، آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی را به دقت مطالعه و نسبت به تهیه فایل مدارک مورد نیاز مواد انتخابی خود با توجه به جدول ۵، آیین نامه اقدام نمایید.

امکان ثبت درخواست برای دانشجویان جدید الورود وجود ندارد.(به استثناء مواد ۲, بند ۲-۳ از ماده ۳ و ماده ۹ مذکور در آئین نامه (

ثبت درخواست برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی ممنوع می باشد (به استثناء متقاضیان واجد شرایط ماده ۲ (شاهد و ایثارگران، درصورت عدم استفاده از این سهمیه در سایر مقاطع تحصیلی)

نقل و انتقال دانشجویان واحدهای بین الملل و برون مرزی طبق آیین نامه ممنوع است.

انتقال یا میهمانی دانشجویان در صورت نداشتن منع آموزشی و تأیید صحت مدارک و مستندات ارسالی دانشجو توسط واحد دانشگاهی امکان پذیر است.

با توجه به وجود مشکلات احتمالی نظیر مغایرت و … حتی الامکان از به تعویق انداختن ثبت درخواست خود به روزهای پایانی خودداری نمایید.

انتقال دانشجو در تمامی مواد آیین نامه در نیمسال آخر تحصیل ممنوع می باشد.

انتقال و میهمانی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری در صورت احراز شرایط آیین نامه و وجود رشته، مقطع و گرایش تحصیلی در واحد دانشگاهی مقصد  امکان پذیر است.

نقل و انتقال دانشجویان واحدهای الکترونیکی ممنوع می باشد.

لیست رشته شهرهایی که امکان انتقال یا میهمانی در آن وجود ندارد :

ردیف رشته نام واحد
۱ پزشکی بین الملل کیش
۲ دندانپزشکی بین الملل کیش
۳ پزشکی بین الملل قشم

توصیه می شود حتی الامکان از انتخاب واحدهای دانشگاهی مطابق جدول ذیل به عنوان مقصد، با توجه به ظرفیت محدود و احتمال مخالفت خودداری نمایید.

ردیف نام واحد
۱ تهران علوم و تحقیقات
۲ تهران پزشکی
۳ تهران دندانپزشکی
۴ تهران داروسازی
۵ مشهد
۶ اهواز
۷ نجف آباد

لیست واحدهایی که بدلیل بحران واحد امکان خروج دانشجو محدود می باشد و احتمال موافقت با میهمانی ضعیف می باشد .

ردیف نام واحد
۱ شاهرود
۲ شبستر
۳ زنجان
۴ آبادان
۵ یزد
۶ سنندج
۷ دامغان
۸ کاشان
۹ تنکابن
۱۰ نراق
۱۱ میبد

با توجه به مفاد تفاهم نامه فیمابین، ثبت درخواست فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاههای دولتی، حداکثر تا پایان ترم اول پس از اعلام نتیجه داوطلب امکان پذیر می باشد.

ثبت درخواست فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاههای دولتی، با توجه به عدم تفاهم نامه، در مقطع کارشناسی ارشد ممنوع می باشد.

در صورت موافقت کمیسیون موارد خاص سازمان مرکزی با یک ترم میهمانی درخواستی اینجانب، از شرایط مندرج در بخشنامه ۵۲۰۰۰/۳۱ مورخ ۱۳۸۱/۰۵/۰۴ )بند ۴۷ بخشنامه: دانشجویان میهمان به ازاء هر نیمسال تحصیلی یک شهریه ثابت به واحد مبداء و شهریه ثابت و متغییر را برای ثبت نام به واحد مقصد پرداخت نماید این هزینه ها مطابق با جدول زیر می باشد) جهت هزینه واحد مبداء به عنوان جبران کمبود دانشجو، مطلع می باشم. جدول هزینه با توجه به مقطع تحصیلی مطابق جدول زیر می باشد که توسط دانشجویان به حساب واحد مقصد واریز گردد.

۱ مقطع کاردانی ۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال
۲ مقطع کارشناسی ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال
۳ مقطع کارشناسی ارشد ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال
۴ مقطع دکتری ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

v     کلیه فرزندان جانبازان عزیز و جامعه ایثارگر فاقد شرایط ماده ۶۲، با تائید (ستاد شاهد و ایثارگران) از پرداخت این هزینه معاف می باشند.

شرایط آیین نامه نقل و انتقالات مطابق با آیین نامه نیمسال تحصیلی گذشته می باشد.
دریافت فایل آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی
بخشنامه تسهیل فرآیند نقل و انتقال

دریافت فایل لیست بیماریها و مدارک مورد نیاز – پیوست ۱

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.