اعلام نتیجه اولیه نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور خردادماه سال ۱۳۹۴

اعلام نتيجه اولیه نخستین آزمون استخدامي متمرکز دستگاه‌هاي اجرايي کشور خردادماه سال 1394

به گزارش -“سایت خبری کانی نت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش و آموزش کشور:آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال ۹۴ که حدنصاب لازم را بدست آورده‌اند، باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خواسته شده تا تاریخ ۲۱ تیرماه اقدام کنند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش : اظهار داشت: کارنامه کلیه داوطلبان که در نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در خرداد‌ماه سال ۹۴ شرکت کرده‌اند، بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل رویت است و داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات کارت اعتباری خود اقدام کنند.

وی افزود: آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حدنصاب لازم را بدست نیاورده‌اند می‌توانند با مشاهده کارنامه آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند و همچنین آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حد‌نصاب لازم را بدست آورده‌اند باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش و یا تکمیل اطلاعات خواسته شده و بند‌های مربوط به سهمیه، سابقه خدمت، وضعیت معلولیت و استان یا شهر بومی در فهرست انتخاب رشته/ محل شغل تا تاریخ ۲۱ تیرماه اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: پس از تکمیل اطلاعات لازم توسط افرادی که دارای حدنصاب هستند و اعمال امتیازات مذکور نهایتا بر اساس نمرات فصلی تا چند برابر ظرفیت مورد نیاز فهرست اسامی  جهت سیر سایر مراحل جذب و استخدام  ( مصاحبه و گزینش ) در دهه‌ی اول مردادماه به دستگاه متقاضی استخدام معرفی می‌شود.

لازم به ذکر است، داوطلبانی که اقدام لازم را به عمل نیاوردند، بدون اعمال امتیازات مذکور نمرات آنان محاسبه خواهد‌شد.

وی در پایان گفت: داوطلبان می‌توانند به صورت اینترنتی با واحد پاسخگویی غیر‌حضوری آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۹۴ و به صورت تلفنی با تماس با شماره تلفن ۸۵۳۵۲۳۴۴ سوالات خود را مطرح کنند.

با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که در نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در خردادماه سال ۱۳۹۴ شرکت نموده اند، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می‌رساند، نتیجه اولیه آزمون از ساعت ۱۸روز دوشنبه ۱۵/۴/۹۴ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قابل رؤیت می‌باشد. داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌‌ای (نام‌ خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون و یا فرم اطلاعات ویرایش صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند: ۱- آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حدنصاب لازم را بدست نیاورده‌اند می‌توانند با مشاهده کارنامه آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند.۲- آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حدنصاب لازم را بدست آورده‌اند می‌بایست با مراجعه به سایت سازمان به نشانی فوق نسبت به ویرایش و یا تکمیل اطلاعات خواسته شده (بندهای مربوط به سهمیه، سابقه خدمت، وضعیت معلولیت و استان یا شهر بومی در هر انتخاب رشته شغل محل) از این تاریخ لغایت ۲۱/۴/۹۴ اقدام نمایند. در غیر این صورت بدون اعمال امتیازات مذکور نمرات آنان محاسبه خواهد شد ضمناً داوطلبان در تکمیل اطلاعات خود دقت کافی بعمل آورند و چنانچه در مراحل بعدی خلاف صحت اطلاعات اعلام شده مشخص گردد، متقاضی از مراحل آزمون حذف و هیچ‌گونه اعتراضی قابل پذیرش نخواهد بود. لازم به توضیح است با توجه به اینکه در این مرحله کلیه افراد دارای حدنصاب در هر شغل مطابق دستورالعمل مربوطه اعلام شده‌اند، لذا اعلام اطلاعات فرد مبنی بر دارا بودن حدنصاب و حتی تکمیل اطلاعات مربوط به امتیازات بومی و…. به منزله پذیرش نهایی نخواهد بود. بدیهی‌است پس‌از تکمیل‌اطلاعات لازم(از نظربومی بودن، امتیازسوابق خدمت‌قراردادی و…) توسط افرادی‌که دارای‌حدنصاب‌می‌باشند واعمال امتیازات‌ مذکور نهایتاً براساس نمرات‌ فصلی تا چندبرابر ظرفیت ‌موردنیاز فهرست‌ اسامی جهت سیر سایر مراحل جذب و استخدام (مصاحبه, گزینش و… براساس مفاد آگهی استخدامی منتشره) در دهه اول مردادماه به دستگاه متقاضی استخدام معرفی خواهد شد.در خاتمه‌ اضافه‌ می‌ نماید که‌ واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور  سال ۱۳۹۴ برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ آماده‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ می‌‌باشد. لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نیاز می‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی درمیان بگذارند و یا با شماره تلفن ۸۵۳۵۲۳۴۴ به‌ طور مستقیم‌ (واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری )تماس‌ حاصل فرمایند.ضمناً متقاضیان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در صورت هرگونه سؤال لازم است با تلفن شماره ۶۶۵۸۳۶۲۰ تماس حاصل نمایند.

“جهت مشاهده نتایج استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور خردادماه سال  ۱۳۹۴ اینجا را کلیک کنید”

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۲ Comments

  • امید wrote on ۲۵ تیر, ۱۳۹۴, ۹:۴۴

    با سلام.
    زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش۱۳۹۴چه تاریخی است؟شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را اعلام کنید؟مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش۹۴؟حق اولویت در استخدامی آموزش و پرورش بر چه افرادی است؟ لطفا جواب بدهید متشکرم

  • لا wrote on ۳ مرداد, ۱۳۹۴, ۱:۴۰

    در آزمون استخدامی که در تاریخ ۹۴/۳/۱ برگزار شد، برای سازمان های ملی که برای کل کشور برنامه ریزی می کنند، نیز امتیاز بومی در نظر گرفته شده است و از آنجایی که نمرات دواطلبان بومی تهران در عدد ۱٫۴ ضرب می گردد، امکان رقابت را از غیر تهرانی ها می گیرد و عملا ادره کل کشور و برنامه ریزی برای کل کشور را به دست تهرانی ها خواهد انداخت. از آنجایی که سهمیه بومی در این آزمون مطابق با ماده ۲۷ بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ تاریخ ۹۳/۷/۱۹ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، اعمال می گردد و این ماده ناقض آشکار اصل ۲۸ قانون اساسی و ماده ۴۱ قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر رعایت ” شایستگی و برابری” است، از شما تقاضا می گردد تا با پیگیری این مورد تا لغو این بخشنامه، راه را برای برقرای عدالت و شایسته سالاری هموار نمائید..

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.