آخرین اخبار برگزاری آزمون های سازمان سنجش۹۴

آخرین اخبار برگزاری آزمون های سازمان سنجش94

آخرین اخبار برگزاری آزمون های سازمان سنجش۹۴

به گزارش -“سایت خبری کانینت kaninet”-  به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش:آزمون‌های سازمان سنجش در سال ۹۴ نیز طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برگزار می‌شود اما به دلیل همزمانی ماه رمضان با زمان برگزاری آزمون سراسری، این آزمون در سال جاری تنها طی دو روز برگزار خواهد شد.

آزمون‌های سازمان سنجش به صورت منظم و برنامه ریزی شده در سال جاری برگزار می‌شود که جزئیات و زمان برگزاری این آزمون‌ها در ذیل آمده است:

کارت شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ در روز ۱۲ اسفند ماه سال گذشته بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شد و این آزمون روز جمعه ۱۵ اسفند ماه برگزار شد.

طبق برنامه ریزی‌های سازمان سنجش نتیجه اولیه آزمون نیمه متمرکز سال ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و در دهه سوم فروردین ماه از طریق سایت این سازمان منتشر می‌شود.

همچنین در نیمه اول اردیبهشت ماه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه‌های منتشره سازمان با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته‌های امتحانی مربوط اقدام و کد رشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کرده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت آن‌ها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند. نتیجه نهایی نیز نیمه اول شهریور اعلام می‌شود.

نتایج اولیه آزمون ارشد در نیمه اول اردیبهشت ماه:

بنا به این گزارش کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره‌های کار‌شناسی ارشد ناپیوسته و بیستمین المپیاد دانشجویی کشور ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش توزیع شد و این آزمون در روزهای ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه سال ۹۳ در ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

به گفته سخنگوی سازمان سنجش نتیجه اولیه آزمون کار‌شناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ نیمه اول اردیبهشت و نتیجه نهایی نیز شهریورماه سال آینده اعلام می‌شود.

اول اردیبهشت آغاز توزیع کارت کار‌شناسی ارشد پیام نور:

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده کارت شرکت در آزمون کار‌شناسی ارشد پیام نور سه شنبه اول اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و داوطلبان تا پنج شنبه سوم اردیبهشت ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به پرینت کارت خود اقدام کنند. این آزمون جمعه ۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و نتیجه نهایی اواخر مرداد ماه اعلام می‌شود.

برگزاری آزمون سراسری طی دو روز:

ثبت نام برای آزمون سراسری سال ۹۴ از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه آغاز شد و با توجه به مهلت تمدید شده دوم اسفند ماه به پایان رسید. آمارهای سازمان سنجش نشان داد در این آزمون تعداد ۱۵۰ هزار و ۶۲۵ نفر ثبت نام کردند که آمار داوطلبان ثبت نام کننده این آزمون نسبت به سال گذشته ۱۴. ۶۰ درصد کاهش داشته است.

با توجه به اینکه ماه رمضان امسال از اواخر خرداد ماه آغاز می‌شود لذا بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری تنها طی دو روز و در روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد و مانند سال گذشته برگزاری این آزمون طی ۳ روز نخواهد بود. نتیجه اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و هفته اول مردادماه بر روی سایت سازمان قرار داده می‌شود.

اعلام جزئیات ثبت نام در آزمون ارشد فناوری اوایل اردیبهشت ماه:

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۹۴ نیز همچون سال گذشته در مقطع کار‌شناسی ارشد شامل دوره کار‌شناسی حرفه‌ای ارشد و مهندسی فناوری ارشد پذیرش دانشجو خواهد داشت و با هماهنگی شورای گسترش وزارت‌ علوم تا اواسط اردیبهشت سال ۹۴ زمان نهایی ثبت نام در این دوره‌ها مشخص خواهد شد. البته در خصوص نوع رشته‌ها و ظرفیت پذیرش در دوره‌های ارشد فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی هنوز بررسی نهایی صورت نگرفته است و تا اردیبهشت ماه جزئیات ثبت نام در این دوره‌ها نیز اعلام می‌شود.

ثبت نام آزمون کاردانی به کار‌شناسی از سوم خرداد:

بنا بر این گزارش ثبت نام آزمون کاردانی به کار‌شناسی سال ۹۴ از سوم تا دهم خرداد ماه انجام می‌شود و این آزمون عصر روز جمعه ۱۶ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

کاردان,کاردانی,کاردانی پیوسته,کاردانی ناپیوسته,دانشگاه,ثبت نام,کنکور,کنکورسراسری,۹۴,۱۳۹۴,۱۳۹۵,۹۵,دانشگاه,دانشجو,کارشناس,کارشناسی ارشد,کارشناسی پیوسته,کارشناسی ناپیوسته,ثبت نام,ثبت نام کنکور,آزمون,ازمون,کارت ورودبه جلسه,اعلام نتایج,کانی,کانی نت,کانینت,نت,نتسرا,نت سرا,نت,دانشجو,

کاردان,کاردانی,کاردانی پیوسته,کاردانی ناپیوسته,دانشگاه,ثبت نام,کنکور,کنکورسراسری,۹۴,۱۳۹۴,۱۳۹۵,۹۵,دانشگاه,دانشجو,کارشناس,کارشناسی ارشد,کارشناسی پیوسته,کارشناسی ناپیوسته,ثبت نام,ثبت نام کنکور,آزمون,ازمون,کارت ورودبه جلسه,اعلام نتایج,کانی,کانی نت,کانینت,نت,نتسرا,نت سرا,نت,دانشجو,

درباره نویسنده

انتهای پیام/ انتشار خبر از كاني نت

۴ Comments

 • پرويزي wrote on ۲۱ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۸

  نحوه ویرایش ثبت نام کنکور چطوری است؟آیا در زمان دریافت کارت وردبه جلسه کنکور۹۴ میتوان ثبت نام را ویرایش کرد؟

 • azar wrote on ۲۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱:۴۷

  ببخشید ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی کی هست تاریخش؟

 • مسعود مینایی wrote on ۱۶ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۵۱

  سلام . ایا دانشگاه جامع علمی کاربردی درسال ۹۴ دانشجودرمقطع کارشناسی ارشد ورودی داردوضمنا زمان پزیرش ان درسال جاری انجام شده یاخیر.سپاسگزارم

 • الهام wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱:۱۵

  سلام،دلیل عدم دعوت به مصاحبه در استخدامی ،علی رغم بالا بودن امتیاز از حد نصاب ازمون؟!

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 كاني نت|KaniNet. محفوظ است.